Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 47 z 47

Wątek: Kobieca Reprezentacja

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawiesili, no i dobrze. Zamknij się już piggy, proszę, nie odzywaj się bo jak zwykle ziemniaki w piwnicy wszystkim gniją, a marchewka to już zarosła końskim włosiem ze strachu. Teraz już każda decyzja nowego zarządu będzie przez ciebie ironicznie i prymitywnie komentowana, tak?

    Dobrze, że zawiesili Skowrońską. Teraz do czasu wyjaśnienia sprawy będzie czysta i klarowna sytuacja. Odsyłam do wypowiedzi Witolda Romana, która trochę wyjaśnia.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peggy no ja nie wiem - czy posądzasz tutaj ludzi o aż tak duży analfabetyzm, żeby prostych faktów nie skojarzyć?
    A teraz prześledźmy kolej rzeczy:
    1. PZPS w zeszłym roku wydał licencję Skowronskiej i zatwierdził ją do gry w Nafcie
    2. AWF odwołał się od tej decyzji do sądu
    3. Sąd przed chwilą orzekł, że przejście było bezprawne i zgodnie z prawem zawodniczka nadal należy do AWF
    4. Jeżeli się okaże, że kluby nie załatwią sprawy polubownie - Skowrońska wróci do AWF, a Nafa będzie się ubiegać o odszkodowanie od PZPS, które bezprawnie wystawiło zawodniczce licencję...
    ---
    A teraz powiedz z łaski swojej jak wobec prawomocnej decyzji sądu miało postąpić pzps? Złamać prawo i pozwolić Kaśce na grę w Nafcie, czy wyłożyć (z pustej kasy) za błędy poprzedniego kierownictwa pzps 50 tys euro i nakazać Kaśce powrót do AZS-u?
    Proponuję tobie i twojemu szefowi wziąć odpowiedzialność za to co schrzaniliście, a nie rzucać oskarżeniami bez pokrycia na prawo i lewo.
    A co do zawieszenia - myślę, że nikt Skowrońskiej krzywdy zrobić nie chce. I tak jest kontuzjowana i wyłączona z gry na kilka tygodni.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •