Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Górnik Radlin w II lidze!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Górnik Radlin w II lidze!!!

    I stało się najgorsze:


    "Powraca temat udziału siatkarzy Jadaru w turnieju barażowym o awans do ekstraklasy. A wszystko za sprawą działaczy Górnika Radlin, którzy nieoczekiwanie wycofali zespól z rozgrywek serii A

    Kiedy kilka tygodni temu działacze beniaminka serii A zgłosili zespół do ligi wydawało się, że sprawa turnieju barażowego, jaki konieczny byłby do uzupełnienia stawki, stała się nieaktualna. Decyzję śląskich działaczy potwierdzały zresztą konkretne działania.

    Ze względu na remont hali w Radlinie podpisano porozumienie o wynajęciu obiektu zastępczego w Rybniku Boguszowicach. Trener Dariusz Luks testował nowych graczy, m.in. z Czech (libero i środkowego). Opracowano plan przygotowań. Aby grać w ekstraklasie, beniaminek z Radlina zamierzał wykupić od spadkowicza BBTS-u Bielsko-Biała sto akcji Polskiej Ligi Siatkówki, które kosztują 100 tys. zł. To rodzaj zabezpieczenia finansowego. Na początku lipca prezes Górnika, Jan Jaszczak, zapewniał, że nie ma powodów do niepokoju, a klub wywiąże się z obowiązku. - Doszliśmy do porozumienia z bielskim klubem. Mamy 30 proc. akcji, a do końca września wykupimy wszystkie - zapewniał.

    W miniony piątek odbyło się w klubie walne zebranie. Obrady w pewnym momencie przerwano, bo... nikt nie chciał być tym, który przedstawi tragiczne wieści. - Każdy bał się wypowiedzieć zdanie, że wycofujemy zespół z ekstraklasy - mówi jeden z działaczy Górnika. Do ostatniej chwili sprawę trzymano w tajemnicy przed zawodnikami. Od wczoraj dla trenera i zawodników wszystko jest już jasne. - Wysłałem faks do prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej z prośbą o dopuszczenie nas do rozgrywek II ligi - mówi dyrektor radlińskiego klubu, Andrzej Bednorz.

    Na razie z Radlina wyjechało dwóch czeskich siatkarzy. Inni zastanawiają się nad przyszłością. Sprawą ewentualnego wycofania Górnika z ekstraklasy zainteresowanych jest kilka zespołów. O zwolnione miejsce zamierzają bowiem rywalizować m.in. bielski BBTS, Chemik Bydgoszcz i Jadar. - Zawsze podkreślaliśmy gotowość udziału w takich zawodach. Jeśli rzeczywiście baraż będzie formą wyłonienia kandydata do gry w serii A, do takiego turnieju przystąpimy na pewno - zapewniał dyrektor radomskiego klubu Bogdan Domagała."


    No comment...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli tak ma być to mam nadzieje, że to będzie Chemik Bydgoszcz :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem jedno - to jest dosłownie tragedia dla zawodników...Oni są kompletnie załamani. Byli już na obozie przygotowawczym, zgrali drużynę... Nie wiem jak można tak było potraktować tych chłopaków, to wina niedomówień i zaniedbań. Poprostu świat im się zawalił.
    Współczuję też kibicom (trzymaj się AGA:)
    pozdro

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A miało być tak pięknie... a wyszło jak zwykle. :(
    Szkoda.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no coz, troszke zaskakująca wiadomosc...wydaje mi sie ze nieladnie zrobili dzialacze ze tak pozno podjeli taka decyzje a zapewne zawodnikom obiecywali "złote góry"...

    no coz pozyjemy zobaczymy...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    jeżeli tak ma być to mam nadzieje, że to będzie Chemik Bydgoszcz :)
    Cieszy mnie Ivettko, ze tak byś chciała bo jestem z Bydzi i moze Delecta/Chemik zagra w PLS. Powiedz pewnie chcesz,żeby baraże wygrali Bydgoszczanie ze wzgledu na libero Krzysia Wójcika i jego syna Sebastiana czyli waszego byłego zawodnika czy z innego powodu kibicujesz w ewentualnych barażach tej właśnie ekipie. ciekawi mnie dlaczego dziewczyna z Jastrzębia jest za Bydgoszczą.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No na pewno spora strata dla Radlinskiej siatkówki i tamtejszego sportu... :( No ,ale cóż zrobić tak to jest w Polsce, nie ma kasy- nie ma grania... Niestety taka prawda... W moim Olsztynie przez kłopoty finanswoe zbankrutowalu już znane firmy I ligowe w Polsce: Stomil w piłke nożną, TS Łączność w koszykówke pań... pozostaje siatkówka.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Współczuje serdecznie klubowi z radlina ale z drugiej strony sie ciesze bo BBTS ma szanse wrócić do PLS. O jak by było cudownie. Pożyjemy zobaczymy jak sie sprawa ułoży

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to wszystko jest chore.
    nie moze byc tak ze wszystko jest trzymane w tajemnicy i ze jest ladnie pieknie.
    nie mozna blokowac miejsca innym nie wiedzac czy sie uda zebrac fundusze na utrzymanie zespolu, a tak zespol ktory wywalczy miejsce w seri A bedzie calkowicie nieprzygotowany do ligi.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    płakać nie płaczemy, ale drugi raz się nie wchodzi do tej samej rzeki...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę nie zazdroszcze tej decyzji działaczy przede wszystkim kibicom i zawodnikom którzy włożyli pewnie dużo serca w przygotowania do sezonu. Chcieli się jak najlepiej zaprezentować w lidze którą wywalczyli na boisku !!!...niestety brutalne są realia polskiego sportu - jedna decyzja działaczy i po wszystkim. Ale prawda jest taka że nie ma kasy nie ma grania!!!

    Jeśli dojdzie do barażu weźmie w nim udział drużyna której kibicuje czyli CZARNI Radom - ale szczerze mówiąc wolałbym żebyśmy wygrali całą lige a nie wchodzili do PLS "kuchennymi drzwiami"

    ...najbliższe dni pokażą jak to wszystko dalej się potoczy. Info dotyczące całej sprawy znajdziecie na www.czarni.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    04-03-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tragedia

    Wielka szkoda ze Radlin nie zagra w I lidze, a tak się chlopcy tego klubu przygotowywali, te meczace treningi i efekty na sparingaz z Andrychowem i Jaworznem.... I Ci dwaj Czesi byli niesamowici, współczuje chłopakom i oby jak najszybciej sie podniesli po tak drastycznym ciosie, bo sa naprawde godni poswiecenia uwagi trzymam za nich kciuki NIECH MOC BEDZIE Z NIMI;)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www. sportowefakty.pl

    Wczorajsza „Gazeta Wyborcza” poinformowała, iż działacze Górnika Radlin nieoczekiwanie wycofali zespól z rozgrywek serii A. „Wysłałem faks do prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej z prośbą o dopuszczenie nas do rozgrywek II ligi.” - mówi dyrektor radlińskiego klubu, Andrzej Bednorz.

    A jak jeden do miliona - tak szansę na grę w serii A siatkarzy Górnika ocenia trener Górnika Radlin, Dariusz Luks. „Niestety, tylko cud może spowodować, że zagramy w serii A. Chyba, że ktoś z nas wygra w totka” - mówi szkoleniowiec. – „Ostateczna decyzja zapadnie 9 września podczas posiedzenia zarządu sekcji, lecz nie mam większych złudzeń. W zespole z podstawowego składu zostało 2 zawodników, a reszta to juniorzy”.

    Szkoleniowiec radlinian obawia się, że jego zespół nie przystąpi nawet do rozgrywek serii B... „Czekamy na propozycje klubów z serii B, które mógłby od nas wykupić miejsce w PLS, a nasz zespół zająłby jego miejsce w rozgrywkach niższej klasy. Jeżeli tak się nie stanie, być może zgłosimy się jedynie do II-ligowych rozgrywek, by ratować siatkówkę w naszym mieście. Wtedy najprawdopodobniej dojdzie do turnieju barażowego o serię A” – dodaje Dariusz Luks.


    Jakby Górnik miał odsprzedać udziały w PLS to ciekawe dla jakiego klubu to zrobi??????

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest faktem że Radlin składał propozycje odsprzedania miejsca w PLS Jadarowi Radom - działacze z Radomia nie są jednak zainteresowani taką formą dostania się do najwyższej klasy rozgrywek i nie chodzi tu o pieniądze(bo ich w Radomiu nie brakuje) ale czystą rywalizacje sportową w której to chcieliby osiągnąć awans.

    Tymczasem kolejnym siatkarzem z Radlina który zasilił drużyne Jadaru jest atakujący Marcin Grygiel !!! Po Krzysztofie Makaryku i Mariuszu Wiktorowiczu to już trzeci zawodnik Górnika który wzmocnił Jadar.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko z moich informacji wynika,że Radlin odkupił od BBTS 30% akcji na grę w PLS a reszte posiada nadal bielski klub!!!!!!!!
    Pozdro AZS Czewa jesteśmy z Wami
    BBTS na wieki

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fatalna wiadomość...

    Ja tego nie rozumiem, jak można awansować i oddać miejsce. To się mija z celem. Chyba, ze chodzi tylko o wyszkolenie kilku niezłych graczy. Wielka szkoda, tyle mamy firm i żadna nie chciała zainwestować w I ligową drużynę PLS. Wstyd!!! Teraz pozostało nam tylko kibicować Jastrzębskiemu Węglu :P

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chemik

    Mam wielka nadzieje ze w miejsce Górnika wejdzie Delecta Chemik Bydgoszcz!!!! Czemu??? sprawa jest jasna!!! NASZ KK NIE BEDZIE MUSIAŁ DALEKO JEZDZIC NA MECZE I ZJAWIMY SIE W BYDGOSZCZY WIĘKSZĄ LICZBĄ OSÓB!!!! POWODZENIA CHEMIKU!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli tak ma być to mam nadzieje, że to będzie Chemik Bydgoszcz :)
    Cieszy mnie Ivettko, ze tak byś chciała bo jestem z Bydzi i moze Delecta/Chemik zagra w PLS. Powiedz pewnie chcesz,żeby baraże wygrali Bydgoszczanie ze wzgledu na libero Krzysia Wójcika i jego syna Sebastiana czyli waszego byłego zawodnika czy z innego powodu kibicujesz w ewentualnych barażach tej właśnie ekipie. ciekawi mnie dlaczego dziewczyna z Jastrzębia jest za Bydgoszczą.
    Jestem bo chciałabym jeszcze zobaczyć Wójcika i jego syna w pls i w meczy przeciowko Jastrzębiu :) A poza tym z tych drużyn co mają szanse wejść to najbardziej przepadłam za wami :) pozdro

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.sportowefakty.pl


    Przed rokiem z rozgrywek w siatkarskiej ekstraklasie wycofało się Morze Szczecin – dziś podobny los stanie się najprawdopodobniej udziałem radlińskiego Górnika. Zgłaszają się już pierwsi chętni do zastąpienia zespołu z Radlina w serii A. „Nie ukrywamy, że interesuje nas gra w serii A. Nie podniecamy się taką wizją, bo jeszcze za wcześnie. Poczekajmy do 9 września, kiedy odbędzie się druga część spotkania działaczy w Radlinie” – opowiada dyrektor BBTS-u, Bogdan Lindert.

    Należy przypomnieć, że Górnik Radlin wykupił od bielskiego BBTS-u, po jego spadku z PLS, tylko 30 % akcji. Z prostego rachunku wynika zatem, że bielszczanie mają nadal 70 % akcji. Czy będzie to miało znaczący wpływ na ich powrót do siatkarskiej ekstraklasy?

    Na razie zespół z Bielska przygotowuje się do rozgrywek ligowych. Z poprzedniego składu w drużynie pozostali: Maciej Fijałek, Rafał Kwasowski, Bartosz Węgrzyn, Zbigniew Żurek i Artur Żyliński. Do zespołu dołączyli: Grzegorz Wagner, Mateusz Pietrzyk i Wojciech Pliński.

    Na testach w Bielsku przebywa podobno aż czterech zawodników zagranicznych. Dwóch z nich przyjechało zza oceanu: Adam Stempel I Dihraj Coats. „Są u nas zaledwie od kilku dni. Na razie mnie nie oczarowali, ale zaczekajmy z ostatecznymi sądami na ich temat” – mówi trener BBTS-u, Wiesław Popik.

    Obaj zawodnicy grali do tej pory w Stanach Zjednoczonych, ale tam nie ma siatkarskiej ligi zawodowej i z tego powodu siatkarze postanowili spróbować swoich sił w Europie.

    W treningach uczestniczą także dwaj inni zawodnicy - Słowak Martin Vylk i Ukrainiec Michał Karzov.

    „Sportowo na pewno jesteśmy przygotowani do gry w PLS0ie. Zawsze walczymy o najwyższe cele. Niezależnie w jakiej lidze gramy” – stwierdził na koniec Wiesław Popik.


    No to zobaczymy jak to sie potoczy!!!!!!!????
    P.S. Mnie się wydaje, że ten skład jest mocniejszy niż ten, który grał w zeszłym sezonie w PLS


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli jeśli 9 września okaże się ze jednak Radlin rezygnuje z PLSu to wtedy co? bedzie jakiś turniej ??? słyszałam ze chętnych na zajęcie miejsca Radlina nie brakuje... Gwardia Wrocła, Czarni radom, Chemik Bydgoszcz, BBTS Bielsko Biała...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc obiektywnie najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem w obecnej sytuacji byłoby utrzymanie się w PLS BBTS-u jako drużyny spadającej z ligi. Ciekawe jak to wszystko zostanie rozwiązne. Jeżeli będą baraże napewno zgłoszą się Czarni. Tutaj prośba do wszystkich forumowiczów aby używać naszej jedynie słusznej nazwy WKS CZARNI RADOM !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem czy to byłoby najbardziej sprawiedliwe... w końcu BBTS sam spadł do drugiej ligi, nikt go tam nie wepchnął :)
    Moim zdaniem turniej byłby lepszym rozwiązaniem...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie zespół Górnika powinie wyznaczyć drużynę, która w jego miejsce zagra w Extraklasie. Osobiście uważam, ze powinien to być zespół BBTS, choć niespeecjalnie za nim przepadam.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sądzę że powinien być turniej jak rok temu, choć nie ukrywam,że przyznanie nam miejsca w PLS byłoby bardzo wygodne

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat ewentualnego turnieju barażowego o wejście do PLS zamkniety, ponieważ KS Górnik Radlin bedzie grać w PLS!!!:D:D:D:D:D

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe tylko jak długo będzie grał w PLS:)
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to fajnie że Radlin będzie grać :) a Chemik Bydgoszcz dołączy do serii A za rok :)

    wyczerpałam już 10 postów i w październiku też nic nie będę pisać (dopiero pod koniec) bo musze zachować sobie posty na mecz z Czestochową :P

    Mistrz Mistrz Jastrzębie!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat ewentualnego turnieju barażowego o wejście do PLS zamkniety, ponieważ KS Górnik Radlin bedzie grać w PLS!!!
    No to jak to w końcu jest??? Górnik się oficjalnie wycował czy nie??? Bo teraz to już zupełnie nie wiem.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jak to w końcu jest??? Górnik się oficjalnie wycował czy nie??? Bo teraz to już zupełnie nie wiem.
    Górnik się nie wycofał! Wiem na 100% że Górnik Radlin w tym sezonie będzie grać w PLS:D:D:D
    POzdrawiam:)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie jakąś stronke o Górniku?? Jeżeli tak to podajcie adres.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie jakąś stronke o Górniku?? Jeżeli tak to podajcie adres.
    User Jersie napisał w innym dziale:
    Otwarcie strony Górnika Radlin

    Już wkrótce zapraszam na oficjalnie otwarcie strony Górnika Radlin!! www.gornikradlin.info !! Start mam nadzieje że najpóźniej w sródę. Na razie działa tylko forum www.gornikradlin.end.pl na które serdecznie zapraszam Kibiców Siatkowki i nie tylko! Mysle ze mozemy porozmawiać w miłej atmosferze Pozdrawiam i z góry sorki za spam..
    Więc miejmy nadzieję, że już niedługo dowiemy się czegoś o naszym klubie. Pozdrawiam!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto adres stronki Górnika Radlin dla wszystkich zainteresowanych:
    www.gornikradlin.wb.pl
    Pozdrawiam!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    K2

    czytasz pocztę z maila, którego podajesz w profilu?

    moze się zdarzyć okazja spotkać na meczu.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K2

    czytasz pocztę z maila, którego podajesz w profilu?

    moze się zdarzyć okazja spotkać na meczu.
    Czytam, czytam. Nawet Ci odpisałem, ale nie wiem czy doszło. Sprawdź, jak nie to napisze jeszcze raz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •