Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: Akcja na rzecz forum! Wreszcie jestesmy na WLASNEJ maszynie!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Akcja na rzecz forum! Wreszcie jestesmy na WLASNEJ maszynie!

    Zapewne wielu z was przeczytało już temat, jaki zamieścił darkness w dniu wczorajszym. Nie dopatrzyłem się jednak wielu użytkowników naszego działu w prowadzonej dyskusji na temat przyszłości forum. Czy to oznacza brak zainteresowania? Siatkówka SB jest jednym z najliczniejszych, dokładnie drugim po ŻUŻLU, działem tego forum. Liczba użytkowników kont SU jest jendak tutaj stosunkowo niska. Dlatego wprowadzone przez Darka zmiany od środy uszczuplą nasz dział do niewielkiego kręgu osób, przez co możemy liczyć się z nastaniem głuchej ciszy. Przypomnę, że do grona "niemych" zaliczać się będą użytkownicy, także dzięki którym dyskusja na forum jest naprawdę na wysokim poziomie i wyróżnia SB od innych kręgów dyskusyjnych o tematyce siatkarskiej znajdujących w internecie. Nasze forum siatkarskie jest wciąż najliczniejsze, oraz posiada największą tradycję.


    W sytuacji kryzysowej, jaka teraz nastała, apeluję każdego o zadanie sobie pytania, "czy forum jest mi do czegoś potrzebne?" Czy te pare złociszy przeznaczone na konto Super User jest wielkim wydatkiem? Nie chcę powtarzać tego co napisał Darek, mój apel kieruję do tych użytkowników, dla których forum jest cenne, spędzają lub spędzili tu wiele swojego czasu na pisanie komentarzy i uwag, dlatego wydatek wielkości 15 zł nie będzie wielkim trudem i wyrzeczeniem. A forum będzie miało szansę na dalszą egzystencję w niezmienionym kształcie. Pozdrawiam.

    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będzie to problem. Ale z forum podobnie jak z giełdą papierów wartościowych - czeka na koniec wakacji. Po ich zakończeniu powinien być większy ruch w interesie ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie dziwie wam się.. 1098 zł to kupa szmalu.. :/

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A po co dyskutować? Lepiej zapłacić i tyle.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będzie dobrze :) a jak się uda to i taniej :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę zapłacenie 15zł raz na pół roku czy ile tam to chyba nikogo nie uszczupli aż tak... a faktycznie od środy zostanie tu niewielu...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Forum mi się bardzo podoba i wogóle jestem na nim często. Tyle, ze nie mam neta w domu i szczerze mówiąc korzystam z niego tylko w kafejach i u kumpli. Nie mam pojęcia o posiadaniu konta SU, o płatnościach i wogóle... To znaczy, że od środy już nie bede mogł z forum korzystać, bo nie mam jakiegoś konta, z tego tak to rozumiem. A z drugiej strony to forum jest ciekawe , bo wielu użytkowników z niego korzysta i nie wiadamo jakie będzie jak się uszczupli...
    Jakby było coś wiadomo na temat tego z jakiego forum większość z Was - uzytkowników zamierza korzystać - dajccie mi proszę znać eloflov@poczta.onet.pl. Ja osobiście lubię to forum i chciałbym przy nim pozostać...
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    eloflov

    to nie jest do konca tak jak piszesz:)

    O jutra dostep do forum bedzie mial kazdy, niemniej osoby nie majace konta SuperUser beda mogly dokonywac tylko 10 wpisow miesiecznie - jest to zwiazane z duzymi kosztami serwera i moja prosba o partycypowanie w jego utrzymaniu.

    Ograniczenie dotyka ok. 400 osob, z ktorych duza czesc nabyla, badz zadeklarowala nabycie tego konta. Jest tez b. duzo osob, ktore, mimo iz nie bylyby dotkniete restrykcjami, dokonuja wplaty, by dolozyc swoja cegielke o utrzymania forum.

    Cala dyskusja toczy sie w dziale ZUZEL, w temacie:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=28168

    Zakladka SuperUser, dla chcacych wspomoc akcje:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/superuser.php

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    10 wpisów na miesiąc????? o maj gad.. 10 wpisów to ja daje w ciągu dnia :/ hehe sądze, że wam się uda i że bedzie kolejka po superuserki :)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pomysłowa inicjatywa

    1. opłacę dla 2 osób półroczne konto SU,
    2. warunki :
    - konto opłacę kibicowi, sympatykowi Mostostalu,
    - uczeń, student
    - potwierdzona aktywność na SB
    Dobra: dla kibiców Mosto - jeśli się uczycie i nie macie dięgów na opłacenie kont SU - mogę zafundować 2 na pół roku. Wymóg - potwierdzona aktywność na forum
    Powyżej skopiwałem posty zibibobi i tuturu z wątku "Mostostal na nowy sezon", w którym deklarują opłacić dwóm kibicom swojego klubu konta SU. Jest to bardzo pomysłowa inicjatywa, którą uprawiają także inne działy. Gorąco zachęcam do tego typu działań, jest szansa zatem że forum dalej będzie właściwie funkcjonowało w niezmienionym kształcie. Zasada jest prosta, wystarczą chęci.

    Nie pozwólmy by jeden z najpotężniejszych ośrodków dyskusyjnych o tematyce siatkarskiej tak po prostu umarł śmiercią naturalną. Koszty utrzymania serwera są ogromne. Gorąco zachęcam do lektury specjalnie ku temu stworzonemu tematowi w dziale "Żużel". Zapraszam

    10 wpisów na miesiąc????? o maj gad.. 10 wpisów to ja daje w ciągu dnia :/ hehe sądze, że wam się uda i że bedzie kolejka po superuserki
    Ivettka: limity to sprawa do uregulowania. Jeżeli zobaczymy, że liczba osób chętnych do pomocy w finansowaniu forum stale zwiększa się, limity mogą być mniej restrykcyjne. Celem akcji nie jest "udzielenie głosu" płacącym, ale uratowanie forum, które nie jest w stanie być finansowane przez jednego człowieka. Im więcej osób będzie miało SU tym lepiej dla nas wszystkich. Proszę jeszcze o wszelkie wasze sugestie i propozycje na ten temat.

    Podaję jeszcze link do zakładki SuperUser
    http://www.sportsboard.pl/Forum/superuser.php
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Forum mi się bardzo podoba i wogóle jestem na nim często. Tyle, ze nie mam neta w domu i szczerze mówiąc korzystam z niego tylko w kafejach i u kumpli. Nie mam pojęcia o posiadaniu konta SU, o płatnościach i wogóle... To znaczy, że od środy już nie bede mogł z forum korzystać, bo nie mam jakiegoś konta, z tego tak to rozumiem. A z drugiej strony to forum jest ciekawe , bo wielu użytkowników z niego korzysta i nie wiadamo jakie będzie jak się uszczupli...
    Jakby było coś wiadomo na temat tego z jakiego forum większość z Was - uzytkowników zamierza korzystać - dajccie mi proszę znać eloflov@poczta.onet.pl. Ja osobiście lubię to forum i chciałbym przy nim pozostać...
    Pozdrawiam
    ---
    Eloflov - jeżeli nikt z sympatyków Mosto w najbliższym czasie (2-3 dni) się nie zgłosi, możesz liczyć na moją pomoc w założeniu konta SU.
    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA nie mam kasy nażycie a co dopiero na konto. Jeśli ktoś byłby łaskaw to niech mnie wspomorze bo bardzo lubie pisać na tym forum
    Prosze was koledzy!!!!!!!!!!!!
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA nie mam kasy nażycie a co dopiero na konto. Jeśli ktoś byłby łaskaw to niech mnie wspomorze bo bardzo lubie pisać na tym forum
    Prosze was koledzy!!!!!!!!!!!!
    Pozdrawiam
    Wspomozenie ucznia mojej bylej szkoly jest dla mnie zaszczytem :)
    Niech tak sie stanie :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bywam na SB często. Chętnie prześle pieniądze. Podajcie na jakie konto i jaka kwotę. Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalio : wszystko znajduje się w zakładce Super User. Oto link : http://www.sportsboard.pl/Forum/superuser.php Pozdrawiam .
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leafy!!!!!!!
    Jeśli masz chęc mnie wspomoc jestes wielki. Tak mi zalezy zeby tu pisac. wielkie wielkie dzieki
    Bóg Ci zapłać!!
    Bóg Ci na pewno to wynagrodzi

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Tomku, jutro wpłacam kase. Pozdrawiam serdecznie

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te wpłacanie pięniążków nie jest takie straszne jak te kolejki w banku :) ale przeżyłem wpłaciłem spóźniłem się do roboty ale ma konto SU :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli od dzisiaj kto nie ma SU może pisać 10 postów miesięcznie?

  20. Powrót do góry    #20
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Uwaga!

    Przed momentem aktywowana zostala kwota wpisow miesiecznych dla osob nie posiadajacych konta SuperUser na poziomie 10 postow.

    Za utrudnienie serdecznie przepraszam i prosze o zrozumienie w zaistnialej sytuacji:(


    Osoby chcace moc korzystac z pelnych opcji forum, jak tez ( i to chyba najwazniejsze ) wspomoc utrzymanie serwera zapraszam na podstrone:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/superuser.php

  21. Powrót do góry    #21
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Mam swiadomosc, iz wprowadzenie limitu postow la osob nie pisadajacych konta SuperUser nie jest przez wszystkie osoby aprobowane. Wiem, iz pojawiaja sie czasami glosy ( jak i dzialania ) by opuscic forum SportsBoard.pl i przeniesc sie na inne, gdzie nie ma koniecznosci placenia.

    Wprowadzenie limitow nie bylo dla mnie latwa sprawa. Dopoki moglem przy pomocy dotychczasowych Przyjaciol Forum utrzymywac to medium, dopoty przeciwstawialem sie pomyslom ograniczenia mozliwosci pisania dla osob nie posiadajacych konta SuperUser.

    Niestety ostatnie zmiany, ktore w glownej mierze dyktowane byly koniecznoscia poprawienia jakosci dostepnosci forum, wymogly wieksze koszty, przekraczajace moje mozliwosci finansowe.

    Pojawiaja sie tu i owdzie glosy, ze "jesli nie masz pieniedzy to zamknij forum". Taka decyzja takze pojawila sie w moich rozwazaniach. Majac jednak na wzglednie ponad trzyletnia dzialalnosc forum, to iz wspolnie jestesmy duza platforma wymiany pogladow m.in. w zuzlu, siatkowce czy tenisie, ze forum SB jest jednym z nieliczych mediow tego typu, ktore jest opiniotworcze, a goscmi forum sa znane osoby z kregu dzialaczy w/w dyscyplin, wreszcie majac na wzgledzie to co dotychczas duza czesc z Was zrobila la forum, stierdzilem, iz decyzja o zamknieciu bylaby nieopowiedzialna a jednoczesnie bylaby wybraniem najprostszej drogi.

    Wiem, ze jest wsrod Was wielu sceptykow co do dalszej przyszlosci forum. Wiem jednak takze, iz bardzo szerokie gorno w ciagu ostatnich czterech dni wlozylo wiele wysilku ( w tym takze finansowego ), by forum alej istnialo.

    W zwiazku z tym prosze i apeluje raz jeszcze do watpiacych i niezecyowanych: Zostancie z nami! Wspolnymi silami i zaangazowaniem mozemy utrzymac forum SportsBoard.pl, z korzyscia dla nas wszystkich! Najwazniejsze jest jednak, by w to uwierzyc..

    CHCIEC TO MÓC!


    Ze sportowym pozdrowieniem
    Dariusz "darkness" Górzny

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie dokonałem wpłaty i dołączam do waszego grona. Mimo że te dziesięć darmowych wpisów zapewne starczyłoby mi spokojnie na rok (praca - praca = brak czasu na wszystko) to z przyjemnością wpłacę te 15 złociszy. Wiele temu forum zawdzięczam, więc mam nadzieję, że nie upadnie i nie straci swojego wysokiego poziomu. Może dzięki temu wymogowi w dziale siatkówka zostaną te osoby, które mają coś sensownego do powiedzenia i chcą się podzielić tym z nami.

    Gorąco pozdrawiam z pogodnego Podbeskidzia

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pozostaje mi nic innego jak wplacic pieniadze..
    Za kilak dni to zrobie bowiem teraz msuze sie uczyc !!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za kilak dni to zrobie bowiem teraz msuze sie uczyc !!
    taaa... sesja jesienna jest cudowna :o/

  25. Powrót do góry    #25
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Po konsultacjach w szerszym gronie przedstawiam pewna krotkoterminowa oferte.

    W zwiazku z potrzeba zobycia potrzebnych srodkow W TRYBIE PILNYM na nowa maszyne ( o czym pisze szerzej w watku poswieconym akcji forum w dziale zuzel - sprawa wynikla dzis, tj. 06.09 ) zdecydowalismy sie wyjsc na przeciw tym osobom, ktore badz to nie sa pewne czy wesprzec forum, badz tez nie dysponuja odpowiednimi srodkami na roczne SU.

    Otoz wszystkie osoby, ktore dokonaja wplaty 15 zl do najblizszego czwartku do godz. 24.00 na konto SuperUser, za powyzsza kwote uzyskaja aktywacje konta na okres ROKU!

    Zamiast za 25 zl - konto SU na rok w cenie polrocznego konta!

    Promocja ograniczona czasowo - decyduje data wplaty, dlatego tez polecam przelewy badz to z Inteligo lub mBanku, badz tez uanie sie do oddzialu BZ WBK

    Jednoczesnie, aby nikt z osob, ktore szybko i zecydowanie zdecydowaly sie pomoc forum i nabyly roczne lub polroczne konto SU, nie poczul sie urazony, informuje, iz w momencie przedluzenia w konta ( ktore nastapi za pol roku, badz rok ), aktywowanego w czasie obecnej akcji pomocy forum, po dokonaniu wplaty 15 zł - konto zostanie przedluzone takze na okres roku!

    Jednoczesnie goracy apel do posiadaczy konta SU sprzed 29 sierpnia,( tj. dnia zalozenia tematu o akcji pomocy forum ): jezeli Wasza sytuacja materialna Wam na to pozwala goraco prosimy i zachecamy do przedluzenia obecnego konta SU w ciagu najblizszych trzech - czterech dni, co zwiekszy zdecydowanie prawdopodobienstwo zdobycia odpowiednich srodkow na uruchomienie wlasnej maszyny.

    Oplacenie konta spowoduje jego przedluzenie o wybrany okres abonamentowy z dniem wygasniecia obecnego abonamentu, np. jezeli Twoje konto jest jeszcze oplacone na 5 miesiecy i dzis zdecydujesz sie na wplate np. na rok, to automatycznie Twoje konto bedzie wazne jeszcze 17 miesiecy.

    Adres podstrony SU: http://www.sportsboard.pl/Forum/superuser.php

    Z gory dziekujemy za pomoc i zrozumienie,

    W imieniu osob, ktorym lezy na sercu obro forum SportsBoard.pl, administratorow, oraz swoim wlasnym
    Dariusz Darkness Górzny

    --------------

    Konto SuperUser, by miec dostep do HydeParku?

    Cytat z jednego z watkow w HP.
    Marks: "Jakbym wiedział ze tu takie seksistowskie tematy chodza to juz dawno wykupiłbym SU:P"

    Maxi: "Zerknij sobie na 3 strone HP, to gwarantuje ze HP spodoba ci sie jeszcze bardziej;)"
    Poza tym dyskusje o polityce, nowych technologiach, kulturze, zyciu...

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skorzystajcie!

    Moi drodzy,do czwartku roczne konto super user kosztuje 15zl.Każdemu polecam przeliczenie miesięcznego ubytku z naszego portfela. Dla forum jednak jest to dużo, zarówno ze względów finansowych, jak i merytorycznych, wszyscy bowiem wiemy że im więcej dyskutantów tym ciekawiej. Dla wielu z nas dyskusja w naszym dziale jest bezcenna, wciąż jesteśmy najliczniejszym forum siatkarskim w polskim internecie. Umożliwijmy więc forum dalszą egzystencję niewiele potrzeba by wspomóc w jego finansowaniu, a sytuacja nie jest zbyt ciekawa. Sam dziś przekazałem kolejną kwotę na opłacenie konta SuperUser. Przypominam o przyszłym dostępie do FTP, które zostanie udostępnione dla posiadaczy kont. WARTO!!!
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te konta super user są naprade dobre, znakomite. Jak ktoś lubi pisać na forum( ja to uwielbiam) to super. Nie moglbym miec miesiecznie miec 10 wpisów-tyle to mi starcza na 2 dni!!!!!!!! To jest super okazja i jescze na rok!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla odświeżenia "akcji FORUM" w naszym dziale przypomnę, że do dzisiaj trwa promocja "Roczne konto SU za 15 zł". Szczegóły znajdują się kilka linijek wyżej. Od dnia rozpoczęcia akcji konto SU nabyli następujący użytkownicy naszego działu :

    tuturu
    Itaj
    Pioo
    Bartek_kk
    BBTSiak
    Szatan666
    Oman666
    SzymonBB
    BBTSPsychoFans
    P_Picasso
    figurus
    Tomek
    natalia


    Przepraszam jeśli kogoś pominąłem.

    To raczej niewielka liczba, nie? Nie zapominam o osobach, które nabyły konta wcześniej. Czy tylko tym osobom zależy, aby w październiku gdy rozpocznie się sezon ligowy, nadal trwała dyskusja, jaką znamy od tych kilku lat? Naprawdę wystarczy wam ten limit kilku postów miesięcznie?

    Podaję jeszcze link do zakładku SuperUser : http://www.sportsboard.pl/Forum/superuser.php

    Z uwagi na wciąż trwającą promocję, zachęcam obecnych SuperUserów do przedłużania okresu ważności swych kont, bez względu na datę wygaśnięcia konta, co sam też uczyniłem.

    Zachęcam stałych bywalców i nie tylko, do wsparcia finansowania SB. Kilku użytkowników zaproponowało ufundowanie SU na okres półroczny i tu przekierowuję niezdecydowanych forumowiczów, a także zainteresowanych ofiardawców do wątku : http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=6&TID=28275 . Bez konta pozostało wielu cennych dyskutantów, którzy są z forum od dawna. Moi drodzy, to TYLKO 15 zł, czyli odrobina dobrej woli, uzbiera się kwota potrzebna do utrzymania forum i wszystko wróci do normy...

    Pozdrawiam :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    natalia

    Czy pieniazki zostaly juz wyslane?:)

    Wlaczylem bowiem przez przypadek ( zamiast na Natalia_ ) Tobie roczne konto, a nie chcialbym wylaczac opcji SU:)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mało piszę na forum, więcej czytam, więc w limicie 10 postów miesięcznie, zapewne się zmieszcze :).
    Druga sprawa-ja tez wykupie super user, jednak jeszcze nie teraz:) musze "odbic się" od dna =]

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mam nadzieje ze zdazylem....

    Mam nadzieje ze zdazylemi ze pani za kompem sie ie pomylila.... Poza tym jestem ciekaw reakcji kasjerek kiedy wplaty dokonywali inni, posiadacze czesto ciekawych Nickow...jakie sa Wasze spostrzezenia? Szatan?i spólka?

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra, jak już pisałem w głównym superuserskim wątku w dziale żużel Pani na poczcie spojrzała na mnie jak na wampira. Puściłem text: "głupia trochę ta nazwa, wiem, ale tak musi być". Na to Pani: jak zobaczyłam to spojrzałam czy się ciemno nie zrobiło...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wyłączaj , jutro rano wysyłam. Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DARKNESS
    Pieniążki posłałam, dzięki!!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Zgodnie z zapowiedziami kontunujemy dzialania majace na celu zgromadzic srodki potrzebne do utrzymywania wlasnej maszyny forum ( na marginiesie: dzis zostal zrealizowany przelew na oplacenie aktywacji serwera i oplacenie pierwszej raty ).

    Od dawna proponowanym byl pomysl przeprowadzenia aukcji gadzetow sportowych, pamiatek i innych rekwizytow.

    Dzis wcielamy pomysl w zycie.

    Cala akcja pod nazwa "Aukcja na rzecz forum" bedzie skladala sie zasadniczo z dwoch etapow. W pierwszym przeprowadzona zostanie zbiorka gadzetow ofiarowanych przez forumowiczow, w drugim ich licytacja.

    Pierwszy etap - tj. okreslenie i zebranie przedmiotow przeznaczonych do licytacji trwal bedzie do 22 wrzesnia. Tego tez dnia podana zostanie ostateczna lista gazetow, ktore przez kolejne 2 tygodnie bedzie mozna licytowac.

    Kilka informacji dot. pierwszego etapu:
    1. Zglaszac gadzety mozna w watku w dziale zuzel zatytulowanym Aukcja na rzecz forum - zbiorka gadzetow.
    2. Zglaszajac przedmiot licytacji prosze o jego dokladny opis.
    3. Zasadniczno, by nie zwielokrotniac kosztow wysylka bedzie odbywac sie bezposrednio od darczyncy do zwyciezcy licytacji, o ktorego osobie osobiscie darczynce poinformuje ( zazwyczaj pewnie bedzie to wysylka listem zwyklym, ew. w ochronnej kopercie )
    4. Prosze, w przypadku wiekszej ilosci gadzetow, deklarowac laczne badz rozlaczne wystawienie do licytacji.

    Zapraszam do wziecia udzialu w tej formie pomocy forum!
    Aukcja na rzecz forum - zbiorka gadzetow.

  36. Powrót do góry    #36
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    W koncu moge napisac te slowa:

    Jestesmy na wlasnej maszynie!!!

    Sprawa uruchomienia ftp'a to kwestia przyszlego tygodnia.

    W zwiazku z duzymi mozliwosciami serwerowymi chcialbym wprowadzic dodatkowe uslugi, niemniej sens ich wprowadzenia zalezy od Waszego zainteresowania. W zwiazku z tym prosze zapoznac sie z ponizsza oferta i ew. wyrazic zainteresowanie, jak tez zglaszac modyfikacje do nizej wskazanych pomyslow:

    1. konta email w domenie @sportsboard.pl z opcjami:
    - dostep przez WWW i programy pocztowe
    - nielimitowana wielkosc przesylki
    - ochrona antyspamowa
    - autoresponder
    - forward/aliasy
    - wielkosc konta 100, 200, 500 MB - koszt odpowiednio: 20, 35, 60 zl

    2. konta ( serwery wirtualne ) WWW
    - nieograniczona liczba baz MySQL ( zarzadzanie przez PHPMyAdmin
    - profesjonalny panel zarzadzajacy zasobami w jezyku polskim - cpanel
    - dynamiczne dzielenie miejsca pomiedzy SQL, WWW, email
    - skrypty php, cgi, perl,
    - dostep przez FTP do serwera
    - rozbudowane statystyki
    - nielimitowana liczba kont email z autoresponderami, forwardami, aliasami, jak tez mozliwosc tworzenia list mailingowych
    - system rotacji banerow - EntropyBanner
    - sklepy internetowe
    - zainstalowane fora dyskusyjne
    - subdomena TwojaStrona.sportsboard.pl, jak tez mozliwosc posiadania wlasnych domen
    Wersje:
    100 MB ( poczta, WWW, SQL ) i 1 GB transeru miesiecznie - 70 zl BRUTTO rocznie
    200MB i 3 GB transferu miesiecznie - 120 zl brutto rocznie
    - 500MB i 7 GB transferu - 250 zl brutto rocznie
    - 1 GB i 20 GB transferu - 400 zl brutto rocznie

    Dla osob chcacych pierwszy raz zaistniec w sieci tworzac swoja wizytowke, strone firmowa, czy domowa, oferuje swoja pomoc w zakresie doradztwa przy zarzadzanius erwisem, jak tez pomoca w wyborze firm/osob, ktore za bardzo niskie kwoty wykonaja strone


    Prosze o Wasze opinie, sugestie i ew. deklaracje checi korzystania z w/w uslug.


    ps. Przy okazji prosze o dalsze wspieranie finansowe forum. Obecnie mamy bowiem oplacony serwer tylko do konca grudnia

    Wszelkiego rodzaju deklaacje i komentarze prosze zglaszac w glownym watku dot. serwera forum: http://www.sportsboard.pl/Forum/view...&pagenumber=12

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje troche zjechać z cenami :)

  38. Powrót do góry    #38
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    proponuje troche zjechać z cenami :)
    W zakresie ktorych uslug?

    ps. dzis ze wzgledu na zuzel mamy najwieksze obciazenie forum, liczba osob dochozila do 200. Chcialbym poznac Wasze opinie, jak w tym czasie korzystalo sie z forum na nowej maszynie ? ( poprzednie niedziele wiem, ze byly straszne:(

    O opinie prosze tu lub w watku glownym w dziale zuzel.
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zakresie ktorych uslug?
    za bardzo podobny hosting (50MB dysk , 5GB traffic , reszta bez ograniczeń) płacę 30pln/rok :)
    ...jak tez pomoca w wyborze firm/osob, ktore za bardzo niskie kwoty wykonaja strone
    ja też mogę pomagać ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    za bardzo podobny hosting (50MB dysk , 5GB traffic , reszta bez ograniczeń) płacę 30pln/rok :)
    By nie prowadzic w tym zakresie tutaj dluzej dyskusji, moglbys podac adres firmy mailem, ktora takowe uslugi oferuje? ( chcialbym poznac rzetelnosc i zaplecze techniczne tych uslug hostingowych )
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •