Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 134 z 134

Wątek: Puchar Polski 2004/05

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Szakal, ale koleżanka Ola chyba do takich małolat należy...ten słynny set przegrany do 8, wygrał wam Papke ze Szczerbaniukiem, wyłącznie zagrywką. A Woicki?? Chyba jedyny oprócz Wagnera rozgrywający w Polskiej lidze. Reszta to jak powiedział kiedyś Gołaszewski "zawodnicy odpychający piłke od siebie" a wśród nich przynajmniej według mnie najgorszym jest Lipiński,ale to tylko moje zdanie. Nie wiem za to czy przystojniejszy jest Woicki czy Lipiński, szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nigdy nad tym :) Pozdrawiam!
    Nie zgodzę się z Tobą Lipa ca prawda do wirtuozów rozegrania nie należy ale w meczu z Jastrzębiem zagrał całkiem dobrze (co mu się rzadko zdarza). Nie wiem tylko czy był to wypadek czy Lipa sie podszkolił w wystawianiu. Znam też wielu gorszych rozgrywających(raczej wystawiających) w naszej lidze. Fakt Woicki i Wagner chyba jako jedyni rozgrywają ale niestety po 15 cm za mało mają. I o ile na naszą ligę to najczęściej wystarcza to europy nie zwojują. Pozdrawiam
    Małolaty na meczach też mnie denerwują

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małolatą nie jestem ale Lipa też mi sie podobał, oczywiście jako rozgrywający, to prawda ze przy Pawełku P i Świdrze czuł się zagubiony , zresztą na boisku często dostawał opieprz od Pawła i Benka, Paweł P wręcz manifestował to zachowaniem że woli rozegranie Marka K. Nie zmienia to faktu że w MP już w walce o zloto to Lipa uruchamiając środkowych rozjeżdzał Częstochowska druzynę najpierw z nadziejąą PLS - Łukaszem Ż a potem z super olimpijczykiem niejakim Andrzejem S na rozegraniu. to tyle, Nie wiem czy wczorajsza gra to efekt Chudika szkoły czy nie ale bez względu na przyczyne , zycze mu z całego serca takich meczy przez całą ligę.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamapol Domex AZS Częstochowa pokonał Górnika Radlin
    3:0 (25:15, 25:14, 25:13).
    AZS Politechnika Warszawa - Jastrzębski Węgiel SSA
    1:3 (17:25, 26:28, 25:19, 20:25)
    GTPS Gorzów - AZS Nysa
    3:1 (25:23, 25:19, 19:25, 25:20)
    Jadar Radom - KP Polska Energia Sosnowiec
    0:3 (17:25, 18:25, 20:25)

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS !!!

    Brawo AZS piękny mecz do 15,14 i 13 :)Jutro szykuje się emocjonujący i wyrównany mecz.Niewiem jak wy ale ja obstawiam 3:1 lub 3:2 for Czestochowa :)

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy mecz to była parodia!!! Jak Radlin chce sobie poradzić z taką grą w PLSie to ja nie wiem, i pewnie długo nie bede wiedział.
    Jutro decydujące spotkanie, oby wygrane 3-0 dla Częstochowy.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    relacja z meczu jest już na stronie :) jak kogoś ciekawi pełny i pewny skład Radlina to też go tam znajdzie :)

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dotychczasowych meczach pucharowych i recenzjach pomeczowych wynika, że cięzki żywot w serii A mieć bedą Radlin i Nysa. Szczególnie tej drugiej byłoby szkoda. Ale póki co jest to dzielenie skóry na niedźwiedziu.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj mecz o to kto wyjdzie z grupy Olsztyn / Częstochowa / Radlin - czyli kolejne derby akademickie :)

    dzisiaj testujemy również nowy system przekazywania relacji www :) mam nadzieję , że wszystko się uda :) zapraszamy :)

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj mecz o to kto wyjdzie z grupy Olsztyn / Częstochowa / Radlin - czyli kolejne derby akademickie :)

    dzisiaj testujemy również nowy system przekazywania relacji www :) mam nadzieję , że wszystko się uda :) zapraszamy :)
    oj chyba nie wszystko dziala tak jak trzeba :(
    szkoda, ale jest jeszcze radio olsztyn :)
    pierwszy set 25-18 dla Olsztyna


    http://serwis.ro.com.pl

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli ktoś zna wynik pierwszego seta i kolejnego seta Politechniki z Mostsotalem, byłbym wdzięczny jakby ktoś podał!! pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    25-22, 29-27 dla Mostostalu :)

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS CZESTOCHOWA - AZS OLSZTYN 0:3
    (-18,-18,-23)


    No i stało się... Miały być emocje, wyrównany mecz i walka do samego końca, jak widać wynik sam mówi za siebie. Nie oceniam gry Czestochowy bo nie mnie jest nią oceniac. Ale pokusze się o małą ocene gry AZS Olsztyn. Gra mimo wszystko nie była rewelacyjna, jeszcze zespoł nie jest w pełni zgrany i nie jest to jeszcze ta forma na sezon. Dobrze zagrali dzisiaj: Michał Ruciak, Michał Bąkiewicz, Marc Siebeck, Wojciech Grzyb. Szczególnie na zagrywce widać duży atut, praktycznie kazdy zawodnik ma silna zagrywke (oprocz Zagumnego, choc i jego zagryweczka potrafi zaskoczyc ;)). Ładnie spisał sie rowniez dzis blok. Czestochowa widocznie odpuscila sobie juz po 1 secie, i juz bardziej myslala o przygotowaniach do sezonu niz na tym meczu... Mecze w Radlinie będa formlanością. Jak Radlin się nie wzmocni jakims doswiadczonym zawodnikiem, bedzie mu bardzo ciezko sie utrzymac w lidze, ba nawet zdobyc jakies punkty...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    3-2 zimny prsznic Mosto

    dzieki relcji BarkaKK i jego kumpla z wawy na stronie Mosto poawil sie wynik 3-2 z perspektywy gospodarzy czyli wawy...gratulujemy. eh

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zakończył się mecz pomiędzy Azs W-wa a Mostostalem KK wynikiem 3-2 ( 22 -25, 27-29, 33-31, 25-22, 15-11). Także widać wzloty i upadki drużyny z KK po pięknych 2 setach przychodzi kryzys i całkiem inna gra zespołu ;/ ale wynik meczu troszke wypatrzyli sedziowie pomagając drużyne ze stolicy ehhhh. :(

  15. Powrót do góry    #105
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jadar:Resovia - 0:3 (23:25,14:25,16,25)Widać zę forma Resovii rośnie z meczu na mecz(oczywiście poza wpadka w meczu z Energią)wieć myśle zę ekipa z Rzeszowa moze być czarnym koniem w ekstraklasie.
    Na uwage zasługuje również nadspodziewanie łatwe zwycięstwo Olsztyna nad Cz-wą i fantastyczna gra Ruciaka i Grzyba!! A jak do gry wróci jeszcze Papkin to na Olsztyn nie będzie mocnych.

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt drużynie ze stolicy nie pomagał i nikt nic nie wypaczył, gwarantuję. Nie tłumacz sobie w ten sposób porażki, bo błędów sędziowie pratycznie nie popełniali, poza tą jedną sytuacją, w której 2 razy zmieniali decyzję. A ta piłka faktycznie była dla Polibudy, wiem bo siedziałem w takim miejscu, że było to widać dokładnie.

    Poza tym to naprawdę nie macie się czym przejmować. Od 3 seta Politechnika grała wręcz powyżej swoich możliwości, a Tomek Drzyzga zaskoczył chyba wszystkich z samym sobą włącznie. Poza tym Larry zagrał od 3 seta bardzo dobrze, co po wczorajszej kompromitacji trochę zaskakuje. A już ponad wszystkim jest Wojtek Gradowski, po prostu super występ.

    Ostatnia sprawa i chyba najważniejsza - Marcel. Najlepszy siatkarz meczu bezwzględnie. Taką siłą nie dysponuje w PLS nikt, a on ma dopiero 18 czy 19 lat. Szkoda tylko, że Lipiński go zakatował, bo w tie-breaku, przy zmęczeniu organizmu wyszło trochę braków technicznych, które należy jak najszybciej nadrobić. A jak komuś przyjdzie do głowy na niego narzekać, to niech wyobrazi sobie Jirziego Popelkę.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1) sory ale spi..... mi sie Windows :(
    2) poziom meczu w czewie był taki że w sumie drużyny popsuły ponad seta zagrywkami (15:14) :(
    3) przynajmniej mosto też przegrało :)

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojtek Gradowski, wychowanek BBTS-u ... i wszystko jasne!!!!!!!

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3) przynajmniej mosto też przegrało :)
    Powiem tak: nie śmiej się dziadku...
    Dodam też, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...
    Galaxian przed Zdzieszowicami był pewien 'sklepania' przez ograną Czewę - startującego na nowo Mosto i koniec końców mina mu zrzędła. Pozostawił 'honorowo' ten fakt bez komentarza.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...."Wysłane: 06-10-2004 21:00

    --------------------------------------------------------------------------------
    Nikt drużynie ze stolicy nie pomagał i nikt nic nie wypaczył, gwarantuję. Nie tłumacz sobie w ten sposób porażki, bo błędów sędziowie pratycznie nie popełniali, poza tą jedną sytuacją, w której 2 razy zmieniali decyzję. A ta piłka faktycznie była dla Polibudy, wiem bo siedziałem w takim miejscu, że było to widać dokładnie.

    Poza tym to naprawdę nie macie się czym przejmować. Od 3 seta Politechnika grała wręcz powyżej swoich możliwości, a Tomek Drzyzga zaskoczył chyba wszystkich z samym sobą włącznie. Poza tym Larry zagrał od 3 seta bardzo dobrze, co po wczorajszej kompromitacji trochę zaskakuje. A już ponad wszystkim jest Wojtek Gradowski, po prostu super występ.

    Ostatnia sprawa i chyba najważniejsza - Marcel. Najlepszy siatkarz meczu bezwzględnie. Taką siłą nie dysponuje w PLS nikt, a on ma dopiero 18 czy 19 lat. Szkoda tylko, że Lipiński go zakatował, bo w tie-breaku, przy zmęczeniu organizmu wyszło trochę braków technicznych, które należy jak najszybciej nadrobić. A jak komuś przyjdzie do głowy na niego narzekać, to niech wyobrazi sobie Jirziego Popelkę.


    --------------------------------------------------
    Dzięki Szatan, troche mnie uspokoiłeś, ale nie zmienia to faktu że mogli się postarać, cóż chyba trzeba bedzie sie przyzwyczaić do takich meczy jak ten , mloda drużyna , jeszcze wszystko przed nimi. Juz jutro okaże się KTO!!!! Węgliki czy Stalowcy. pozdrówka!!! Gatulacje dla Marcela, wyrazy uznania dla Politechniki

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3) przynajmniej mosto też przegrało :)
    Powiem tak: nie śmiej się dziadku...
    Dodam też, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...
    Galaxian przed Zdzieszowicami był pewien 'sklepania' przez ograną Czewę - startującego na nowo Mosto i koniec końców mina mu zrzędła. Pozostawił 'honorowo' ten fakt bez komentarza.
    Co do Galaxiana to nic nie pisze bo nie ma SU i pewnie mu sie limit wpisów wyczerpał :)
    Ten mecz z Jastrzębiem pokaże czy nasz drużyna będzie czarnym koniem rozgrywek czy też będzie to huśtawka poziomu gry w PLS : po ładnych, wygranych meczach przegrane z "teoretycznie" słabszymi drużynam.
    Nie wiem też co z kontuzją Kmeta który zaczyna wyrastać na czołowego (obok Marcela) zawodnika Mostostalu!

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No własnie ! Przegrana przegraną - trgedii nie ma. Mozna to odrobic wygrywajac jutro i w sobotę kolejne mecze w PP. Ale co jest z Kmetem ? Wszedzie tylko zdawkowe komunikaty, że uległ kontuzji i nic wiecej. Oby była to tylko jakaś drobna dolegliwość, bo ile ten gosciu znaczy dla Mosto było widać w J-biu i 2 pierwszych setach w W-wie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Najlepiej juz w piatek na mecz z JW.

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Politechniki za wolę walki i grę do końca. Naprawdę w trzech ostatnich setach chłopaki dali z siebie wszystko.
    Ale nie oszukujmy się - Mostostal specjalnie nie utrudniał im zadania. Przez pierwsze dwa sety grali naprawdę dobre spotkanie, Marcel wymiatał jak chciał, a Politechnika w decydujących momentach nie była w stanie zdobyć punktu. Naprawdę zanosiło się na swobodne 3:0. Sytuacja zmieniła się pod koniec 3. seta, kiedy to Mosto przeszło gwałtowną metamorfozę. Nagle opadły im skrzydła, ogarnęła ich jakaś niemoc. Robili proste błędy i jakby nie byli w stanie podjąć walki.
    Skończyło się wielką niespodzianką.
    Ale gwarantuję kibicom Mosto, że mają znakomitą i bardzo perspektywiczną drużynę. Jeszcze nie grają równo, ale na wszystko przyjdzie czas...

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos Kmeta, tragicznie to nie wyglądało, ale niestety czasem bolesność urazu nie koreluje dodatnio z jego konsekwencjami. Kmet spadł na nogi i po chwili usiadł z grymasem bólu. Podbiegł Mostowski i pryskał mu na nogę jakieś niebotycznie wielkie ilości sprayu. Kmet zszedł o własnych siłach, ale na parkiet już nie wrócił.

    Druga sprawa. Zawodnicy grali w Warszawie na nawierzchni znanej mi z zajęć WF (ten sam obiekt). Żadnego mondo, taraflexu, tylko twardy parkiet, w którym porozłaziły się klepki i nietrudno o kontuzję. Na PLS kładą, na PP nie raczyli. Ofiarą był nie tylko Kmet ale i Chudik przedwczoraj, który rozbił sobie o nasze podłoże rękę. Poza tym Rybak we wtorek nie mógł normalnie zaserwować, bo zielone linie wyznaczające pole 9x18 były mało widoczne i zlewały sie z innymi liniami. Toteż Radek wchodził na linię, albo zagrywał 2 metry od niej. Inni zawodnicy też mieli kilkakrotnie kłopoty. O organizacji dwumeczu Politechniki powiem tyle: chodził na początku meczu chłopak po trybunach i pytał, czy ktoś może mógłby zgłosić się do podawania piłek. A parkiet szczotkowali Chudik i Gromadowski, bo ludzi od tego nie było. Wstydzę się za wszystko powyższe bardzo.

    Zapomniałbym o spikerze. Ja rozumiem, że ludzie upośledzeni są wspierani przez złodziejską organizację zwaną PFRON, ale czemu muszą pchać ich na spikerów... Ten pan bzdurzeczył w sposób tak okrutny, że lepiej byłoby gdyby spikera nie było. Ja nawet nie będę cytował jego tekstów, powiem tylko, że pojawiający się na zagrywce gracze z KK byli przedstawiani losowo, facet po prostu strzelał i zwykle pudłował, a na trybunach salwy śmiechu i brawa dla pana spikera po trzeciej skutecznej próbie przedstawienia gracza Mostostalu. Błagam, jeśli czyta to ktoś kto ma na to jakikolwiek wpływ - podziękujcie temu człowiekowi!

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzis w balchatowie gtps ulegl Skrze 3:0 mam nadzieje ze jutro chlopaki z Gorzowa powalcza, trzymam kciuki!

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i tak dzisiaj Mostostal wygral z Jastrzebiem 3-2. Jutro wygrana z Warszawa mloda druzyna z Kedzierzyna znajdzie sie w polfinale PP. Szkoda ze medaliki jakos sobie nie poradzily w grupie bo milobyloby ogladac jak dostaja znowu z Mostostalem :]

    OD MODERATORA: Jest taka sprawa, że zabawiłeś się w prowokację. Następnym razem się powstrzymaj proszę, żeby uniknąć kłótni. Kolega z Częstochowy za podobne teksty został powyżej zrugany, nie zdążyłem bezpośrednio zwrócić mu uwagi. Piszę to tylko prewencyjnie, żebyś unikał słowa "medaliki" na tym forum, bo gdyby padło sformułowanie "wieś poniemiecka", "Mostowiocha", albo cokolwiek w tym stylu odnośnie Mostostalu pewnie zrobiłaby się na forum awantura. Pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ostatnim meczu III rundy Pucharu Polski siatkarze PZU AZS Olsztyn pokonali Górnika Radlin 3:0 (14,21, 24).

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a gtps gorzów tak jak wczoraj 3:0 ze skra belchatow:(szkoda ze choc jednego nie urwali..

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jutro Mostostalowi wystarczy wygrać jednego seta i mozemy sobie pospiewać jak za dawnych czasow w Belgii ..."Jesteśmy w finale "..........Pozdrowienia dla wszystkich kibiców

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRATULACJE!!!!!! Widać że mamy dryżyne Walczaków, która chce grać i nie załamuje się psychicznie po wysoko przegranym secie gromiąc przeciwnika w następnym jeszcze wyżej. Serek najlepszy zawodnik na parkiecie. Ale gratulacje dla całej drużyny. Kmet znowu dobrze, Wartownik cudowne przyjęcie i dobra gra , "Szrek" jest świetny i myslący, August ma charakter i umiejętności, A przede wszystkim jest DUCH w zespole i dobra atmosfera, nawet Metrowiec ruszył 4 litery i podpowiada zawodnikom co mają robić- jak za dawnych starych czasów gdy budowano potęge Mosto. Jeszcze raz gratulacje. Ten zespół jeszcze pomiesza szyki niejednym gwiazdom w PLS

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kisiu :):)

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ivettka o co chodzi :>

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak czego nikt się niespodziewał Mostostal wygrał z jastrzębskim Węglem na swoim parkiecie po bardzo dobrym i emocjonującym do końca meczu 3:2. Najlepszym zawodnikem w drużynie gospodarzy okazał się Wojtek Serafin, który przecież rok temu grał jeszcze w zespole rywali. Znakomite jego zagrywki pozwoli nam prowadzić w 3 secie i wygraliśmy. Augustyn jeszcze musi trochę poćwiczyć ataki ze środka i zagrywki, Vartovnik znakomite przyjęcie, Musialak na libero robi swoje, znakomite obrony, Januszkiewicz przeciętnie ale chłopak z wielkim potencjałem, Gromadowski tylk oprze 2 setu gral dobrze a później przypominał nie co Popelkę, stąd słuyszna zmiana, że wszedł za Niego szramek, który pokazuje wysokie umiejętności i silne piłki z ataku. Szczerze powiem, że nie dziwi mnie to, że Chudik nie wpuszcza od początku Oleja, ten chlopak Nam jeszcze pokaże, że na niego możemy liczyć, stąd rozsądny skład naszego trenera. A co do naszego trenera to jestem zadowolony, że Pietrzyk go zatrudnił, gdyż: 1)Cieszy się z każdej piłki podnosząc ręcę do góry(nie to co pan WW chodząc z miną jakby go rozstrzelali), 2) Kiedy zawodnik zepsuje jakąś akcję a potem schodzi, to Chudik "klepnie" go w pupcię i mówi co źle zrobił, by później wszedł na boisko i gral dobrze(Pan WW tylko z góryu opierdzielał za zepsutą akcję), 3)Po każdym zwycięstwie cieszy się razem z siatkarzami unosząc ręcę do góry. Moim zdaniem widać było tego ducha walki w Mosto, cieszyli się z każdej piłki, widać, zę to jest druzyna, która potrafi się cieszyć z porażki i ze zwycięstwa. I obyśmy w tym sezonie cieszyli się tak jak onmi i byl iz nimi na dobre i an złe, a wierzę, że ten zespól zajdzie wysoko nawet z szansami na medal brązowy! Myślę, że Finał Pucharu Polski jest już w naszym zasięgu, wystarczy wygrać dzisia z Politechniką jednego seta i znowu sobie zaśpiewamy jak za dawnych lat: "Jesteśmy w finale".
    [b]"Literka K, literka S jak Nasz KS, bo Kędzierzyn wszyscy znają, Mistrza Polski (Puchar Polski) znowu mają"

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może ktos cos napisać o grze Jastrzębia, bo jak narazie z tego co czytam To Kędzierzyn wspaniale rozgromił Jastrzębie ale jednak było 3-2 to cos Jastrzebie tez grało.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może ktos cos napisać o grze Jastrzębia, bo jak narazie z tego co czytam To Kędzierzyn wspaniale rozgromił Jastrzębie ale jednak było 3-2 to cos Jastrzebie tez grało.
    nick z tym najlepiej zgłosic sie do Kristofa on byl tam wczoraj:)
    pozdrawiam :)

  36. Powrót do góry    #126
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia po rzenującym meczu wygrała z Jadarem Radom 3:2. Ale styl w jakim zagrała Resovia pozostawia wiele do życzenia. Koszmarnie w przyjęciu za wyjątkiem Łuki słabo w ataku i dosyć przeciętnie w zagrywce. Ale momentami zawodnicy Resovi prezentowali siejak amatorzy

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dostaliśmy odpowiedź kto zagra w Finale PP. Myslę, że dla nie których z Nas zaskoczeniem jest to, że w Finale znalazł się zespół Mostostalu. Nikt chyba się nie spodziewał,że ten zespół już na początku sezonu zrobiuł taki duży krok. Sądzę, że ta drużyna ma duzy potencjal na wygranie PP jak i PLS. jednak skupię się na meczu z Politechniką. Mecz może nie był ciekawy ( oprócz 1 i 5 seta). Znakomite spotkanie rozegral Gromadowski, który widać, że ma duży potencjał jak na swój wiek i z całą pewnością zaryzykuję stwierdzenie, że jest to na prawdę "drugi Paweł Papke" . Również bardzo dobre spotkanie rozegrał Vartovnik, który nie dosć, że ma dobre pzryjęcie to jeszcze atak też ma doskonały. Cieszę się, że zagrał Olejniczak, który widać, że jednak przejście z Nysy było słuszne. Serafin, który jak widzieliśmy stał się zupełnie innym zawodnikiem niż sprzed laty. Szramek, Januszkiewicz i Augustyn również bardzo mi się podobali. Myślę, że ten klub jest w stanie powalczyć o ten PP, który miejmy nadzieję trafi na ulicę Jana Pawła II i my kibice będziemy cieszyć, że znowu Kędzierzyn stał się Stolicą Polskiej Siatkówki. Cieszę sie również, że po meczu zaśpiewaliśmy piosenką na którą wszyscy czekali: "Jesteśmy w finale". Pozdrawiam kibiców zjednoczonych z naszym Mostostalem czyli kibiców z Jastrzębia oraz prawdziwych kibiców siatkówki!!!!!!!

    "W moim sercu MOSTOSTAL i na dobre i na złe"
    "Literka K, literka S jak Nasz KS, bo Kędzierzyn wszyscy znają Puchar Polski znowu mają"
    "Szczęśliwi po zwycięstwie, wierni po porażce"

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dostaliśmy odpowiedź kto zagra w Finale PP. Myslę, że dla nie których z Nas zaskoczeniem jest to, że w Finale znalazł się zespół Mostostalu. Nikt chyba się nie spodziewał,że ten zespół już na początku sezonu zrobiuł taki duży krok. Sądzę, że ta drużyna ma duzy potencjal na wygranie PP jak i PLS. jednak skupię się na meczu z Politechniką. Mecz może nie był ciekawy ( oprócz 1 i 5 seta). Znakomite spotkanie rozegral Gromadowski, który widać, że ma duży potencjał jak na swój wiek i z całą pewnością zaryzykuję stwierdzenie, że jest to na prawdę "drugi Paweł Papke" . Również bardzo dobre spotkanie rozegrał Vartovnik, który nie dosć, że ma dobre pzryjęcie to jeszcze atak też ma doskonały. Cieszę się, że zagrał Olejniczak, który widać, że jednak przejście z Nysy było słuszne. Serafin, który jak widzieliśmy stał się zupełnie innym zawodnikiem niż sprzed laty. Szramek, Januszkiewicz i Augustyn również bardzo mi się podobali. Myślę, że ten klub jest w stanie powalczyć o ten PP, który miejmy nadzieję trafi na ulicę Jana Pawła II i my kibice będziemy cieszyć, że znowu Kędzierzyn stał się Stolicą Polskiej Siatkówki. Cieszę sie również, że po meczu zaśpiewaliśmy piosenką na którą wszyscy czekali: "Jesteśmy w finale". Pozdrawiam kibiców zjednoczonych z naszym Mostostalem czyli kibiców z Jastrzębia oraz prawdziwych kibiców siatkówki!!!!!!!

    "W moim sercu MOSTOSTAL i na dobre i na złe"
    "Literka K, literka S jak Nasz KS, bo Kędzierzyn wszyscy znają Puchar Polski znowu mają"
    "Szczęśliwi po zwycięstwie, wierni po porażce"
    A ja bym się tak nie podniecał awansem do finału PP bo dzisiejszy mecz zbyt dobry w wykonaniu naszych zawodników nie był. Chyba oglądałem inny mecz bo ...Szramek, Januszkiewicz i Augustyn również bardzo mi się podobali :)
    ale poza tym podobaniem :) Sramek grał nieźle i to w ataku (a nie jak później na przyjęciu)natomiast Augustyn dzisiaj zaprezentował sie żenująco grał 4 sety (całe) i skończył 1 ATAK!!! Nie zdążał do bloku na skrzydło, na pojedyńczym na środku nic nie zablokował, zagrywka też o ile dobrze pamietam 1 udana. Januszkiewicz troche lepiej ale obaj graja o klasę słabiej niz Kmet

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peciakowski, Gradowski, Drzyzga i Kowalczyk - te nazwiska z AZS-u Polbuda Wa-wa warto zapamiętać. Mostostalowcom napsuli dzisiaj sporo krwii za sprawą atomowej i dokładnej zagrywki (na której popełniali zdecydowanie mniej błędów niż Mostostal). Na uwagę zasługuje też porządna gra blokiem, a na wyróżnienie przytomny odbór i obrona. Taki zespół może spokojnie mierzyć wyżej niż samo utrzymanie w serii A. Dodatkowo - tak jak wszyscy pochwalę zespół za logiczną, przytomną i poukładaną grę.
    ---
    I-szy set pojedynku to pełna mobilizacja gospodarzy w składzie: Lipiński, Sramek, Vartovnik, Serafin, Musielak, Kmet oraz Januszkiewicz. Szala zwycięstwa przechyliła się zdecydowanie na stronę Mosto po zmianie jaką dokonał w końcówce Chudik: Kozłowski wszedł za Januszkiewicza a Gromadowski za Lipińskiego. Dzięki wzmocnieniu ataku i trudnej zagrywce Mosto wyrwał decydującego o dalszym udziale w PP seta.
    ---
    II set upłynął pod hasłem 'eksperymenty Chudika' - co jest całkowicie zrozumiałe. Sramek na przyjęciu (dziwne plasy)wspólnie z Olejem, Kmeta zmienia mniej przytomny dzisiaj Augustyn. W połowie partii boisko opuścił także Lipiński ustępując pola Kozłowskiemu. Set zaczął się pechowo bo od błędu w ustawieniu. I tutaj dziwna sytuacja - w gorącej wodzie kąpany Olej zaczął tarmosić Sramkiem wprowadzając do gry dosyć nerwową atmosferę. Zanim zespół poukładał na nowo swoją grę - AZS zdążyło gładko wygrać do 14-tu. Jedynym zawodnikiem, któremu bez problemu udawało się w tej odsłonie zmylić AZS był Marcel.
    ---
    III set Sramka zmienia Vartovnik co zdecydowanie poprawiło przyjęcie. Olej w parze z Kozłowskim także lepiej planowali grę. Chociaż w całym spotkaniu rozgrywający nie zabłysnęli (za wyjątkiem zagryki Koziego w I secie i tie-breaku) - nie pamiętam aby komuś z Mosto podczas całego meczu udało się skutecznie zaatakować z drugiej linii. Rozgrywający wszystkie piłki czytelnie rozdawali przy siatce - zupełnie jak na rozgrzewce. W tym secie kilkoma skutecznymi atakami popisał się Olo. Ta odłosna należała jednak ponownie do Mosto.
    ---
    IV set - ponownie ciężar zdobywania punktów spoczął na Marcelu. Olejniczak przespał niemal całego seta - w dużym stopniu także za sprawą Kozłowskiego. Do tego ostatniego Chudik miał w tej partii więcej zastrzeżeń (niedokładne wystawy).Gospodarze ostatecznie ulegli gościom 17:25.
    ---
    Tie-break rozpoczął trener Chudik od efektownej gestykulacji w kierunku kibiców. Trybuny tym samym poderwały się do żywiołowego dopingu swojej drużyny. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Przysłowiowym gwoździem do trumny dla AZS-u stała się ponownie zagrywka Kozłowskiego, udane ataki Olejniczaka, Vartovnika i Gromadowskiego.
    Mostostal nie pozostawił wątpliwości, że zasłużył na awans do rundy finałowej PP.
    ---
    ps. pozdrowienia dla tych żywiołowych panów po 50-tce z sektoru niebieskiego, którzy z przekąsem wypalili, że cherliderki z Mosto znacznie się postarzały ;)

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja uważam że powinnismy się w końcu zacząc cieszyć z kazdego wygranego seta, nawet jak styl nie ten co chcielibyśmy zdecydowanie wole brzydko wygrane mecze niż pieknie oddane porażki. Na " samograj" jaki mielismy jeszcze 2 lata temu musimy pare lat poczekać, że w ostatnim sezonie zawodnikom " wisiała " gra, wszyscy kibice z Al J. Pawła widzieli doskonale, Tamten zespół był sobie i tylko ze względu na przymus wychpdził do wszystkim meczy ( przynajmniej takie sprawiali wrażenie zawodnicy). Teraz jest młody zespół który cieszy się grą. Budujące jest to że jak wczoraj nie szło Marcelowi to świetnie zastąpił go Szrek. Dzisiaj sytuacja była odwrotna. Taka parę jak ma Marcel , nie miał i nie ma nawet dzisiaj Paweł, Marcel atakuje 20 cm nad blokiem, gdy trener go odpowiednio poprowadzi za 2 -3 lata mamy najlepszego siatkarza w historii na tej pozycji. Jeśli chodzi o Polibudę to zaryzykuję stwierdzenie że jesli chodzi o blok i grę w obronie oraz kontry była lepsza od Jastrzębia. Co do Kozłowskiego - chlopak ma dobrą zagrywke kt€rą trudno jest odebrać nawet dolnym sposobem, broni świetnie i gra w polu, gdy Chudik nauczy Go rozgrywać , będzie drugi Gerym ale wyższy. Brawa dla trenera że zostawił "Koziołka" do końca meczu ten chłopak był naprawde szczęśliwy że może grac. Olejniczak - slabo, Augustyn tez, brawa dla Olka , Wartownik jak zwykle na wysokim poziomie, Kmet to samo. Cieszy wygrana oraz waleczność i ambicja chłopaków. Przyjemnie się patrzy na uśmiechnietych siatkarzy po wygraniu kazdej akcji i na sportową złośc na siebie gdy któremuś nie wyjdzie akcja. Gratulacje dla trenera za to co juz zrobił i za zachowanie sie jak na taktyka przystało. Sędziowie?? banda nieudaczników którzy nie potrafia sędziować. Brawa dla Sędziny p. Kasi , te dzisiejsze patałachy powinny sie od tej pani uczyc sędziowania. wstyd że jeden z nich - Dudek to sędzia międzynarodowy. jeszcze raz Gratulacje

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mostostal

    ciekawe kto z dwojki wielkich polegnie pierwszy? olszatn czy belchatow?

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki podjął dziś decyzję, iż Finał Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn odbędzie się w dniach 18-19.12.2004 w Olsztynie na hali Urania

    (pzuazs.pl)


    No nareszcie :D

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i bardzo dobrze...:)
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To było raczej pewne, że finał będzie w Olsztynie w Kędzierzynie jeszcze nie dokończono budowy hali :(

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •