Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: urodziny kurmanka i mecz z bydgoszcza

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    urodziny kurmanka i mecz z bydgoszcza

    witam
    za 2 tygdonie bedzie mecz z bydgoszcza i rowniez beda urodziny naszego mistrza kurmanka,i dziwi mnie tez fakt ze na stadionie rzadko zganduje sie jego imie i nie ma zadnej flagi ,transparentu nic,i zal mi ja wiem ze my pamietamy ale na meczu tego nie widac.powinnismy uczcic jego urodziny na tym meczu,nawet spiker powinnien wlaczac sie czy inni kibice zeby wszyscy wiedzieli ze my pamietamy o nim.
    naprawde powinna byc jak flaga huszczy flaga kurmanka bo to jest nasz 8 zawodnik.mysle ze inni tez beda podobnego zdania,bo naprawde nie widze jak kiedys net fans ulozylo jego imie z litere ze steropianu tak teraz nic.mysle ze mam racje,choc moge sie mylic.dziekuje


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2004
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mylisz sie! Ja tez mysle ze powinna powstac flaga dla Kurmanka.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    wy się mylicie!!!!!!

    Nie mylisz sie! Ja tez mysle ze powinna powstac flaga dla Kurmanka.

    taka flaga już istnieje!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec dobrze ze istnieje,ale nie istnieje doping jesli chodzi o kurmanka nic,zadnych napisow okrzykow flag nic i oto wlasnie mi chodzi.napewno kazdy o nim mysli ale na stadionie juz tego nie widac

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie trzeba by bylo uczcic jakos jego 22 urodziny na stadionie a dobrze sie zlozylo ze wypada to akurat jak bedzie mecz z Bydgoszcza.Rafal zawsze w meczach odkad pamietam zdobywal wiele pkt w meczach w Zielonej Gorze przeciwko Bydzi i byl jednym z najlepszych zawodnikow spotknaia i walnie niejednokrotnie przyczynial sie do zwyciastwa naszej druzyny.Rafal pamietamy...[']

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Net Fansi z Bydgoszczy i pewnie razem z nami cały stadion rowniez nie zapomni o Rafale w dniu jego urodzin.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pace nie wiem gdzie siedzisz ale u nas w Magiku az do znudzenia skanduja "Rafał Kurmanski" !! To juz jest nudne, ile mozna skandowac nazwisko goscia który miał wszystko absolutnie wszystko a egoistycznie zadał taki cios wielu tysiacom ludzi w Zielonej i Polsce...? Mamy mu zaspiewac "Sto lat"? Moze cos bedzie a moze nie, moze cos zorganizuje fanklub Rafała, ale juz ktos wczesniej na innym forum dobrze wspomniał, Zarzecki i Pawlak zgineli na torze i jakos ich urodzin nie obchodzimy. Zycie toczy sie dalej, Falubaz juz nie bedzie taki sam ale mamy wciaz rozpamietywac i płakac na meczach? Jak ktos chce uczcic jego urodziny moze sie wybrac na cmentarz. Ja np. nie wyobrazam sobie zeby w mojej rodzinie ani w kazdej innej obchodzono urodziny zmarłych... Rafał był dla mnie kims wielkim, jest po nim wielka pustka ale nie mozna wciaz go opłakiwac, ma spoczywac w pokoju to niech spoczywa, prawda? dajmy mu spokoj, tego chciał i niech go ma. pozdr

    PS. nie zrozumcie mnie zle, kazdy o nim pamieta i nie potrzeba tego udowaniac jakąs wielką feta na stadionie.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic do dodania.
    Falubazz powiedział już wszystko i w pełni się z nim zgadzam.
    A tak w ogóle to proponuje zamknąć ten wątek zanim zaczną się kłutnie.
    Pozdrowienia

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2004
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    falubazz,siedze na stadionie i nie slysze tego bo gluchy nie jestem i nie ma tego.
    mowisz ze egoistycznie,nie,przez kogo on to zrobil przez nas,kibicow ktorzy dowalali mu na kazdym kroku,tak jak teraz pedersenowi czy innym.ja nie mowie ze mamy mu spiewac sto lat,chodzi mi aby bylo widac i slychac ze ciagle o nim pamietamy.mamy pamietac tylko podczas memorialow czy urodzin,wiem ze odszedl i nie wroci ale to co powiedzialas to troche nie uczciwe wydaje mi sie

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mowisz ze egoistycznie,nie,przez kogo on to zrobil przez nas,kibicow ktorzy dowalali mu na kazdym kroku,tak jak teraz pedersenowi czy innym.ja nie mowie ze mamy mu spiewac sto lat,chodzi mi aby bylo widac i slychac ze ciagle o nim pamietamy
    no i widzisz, tym bardziej powinnismy dac mu spokoj skoro to przez nas go nie ma ! A to ze pamietamy to oczywiste i nie trzeba tego pokazywac i afiszowac sie z tym. Kazdy ma go gdzies w sercu i niech tak pozostanie, mozna isc przed meczem na cmentarz i tam uczcic urodzinki. pozdr

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Ten wątek powinien być zdecydowanie zatytułowany ''Urodziny Kurmanka".
    Na temat meczu zapraszam do wątku poświęconemu temu tematowi.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazz w 10000% uważam tak jak Ty. Śpiewki "Rafał Kurmański" w moim odczuciu są nie potrzebne. Tak jak Falubazz wsponiał na torze zgineli Pawlakowie, Zarzecki, Spławski, to oni umarli za Falubaz, ale jakoś nikt nie wykrzykuje np. "Andrzej Zarzecki" nikt nie chodzi w koszulkach z jego podobizną, nikt nie obchodzi jego urodzin, BA! nawet memoriał odchodzi w zapomnienie... To powinien być bohater zielongórskiego żużla, zginął mając w sercu pasje do speedwaya i wielką miłość do Falubazu, a co najważniejsze zmarł jak bohater (na torze). Już mnie męczy pisanie, że Kurmański zabił się przez nas kibiców. Przecież to absurd, gdyby każdy zabijał się, bo kibic coś tam powiedział, to na ziemi nie było by praktycznie żadnej znanej postaci. Śmierć Kurmańskiego ma dużo głębsze podłoże, którego sam sobie jest winien, ale nie warto o tym pisać, bo trzeba uszanować zmarłego.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarzecki i Pawlak zgineli na torze i jakos ich urodzin nie obchodzimy. Zycie toczy sie dalej, Falubaz juz nie bedzie taki sam ale mamy wciaz rozpamietywac i płakac na meczach? Jak ktos chce uczcic jego urodziny moze sie wybrac na cmentarz. Ja np. nie wyobrazam sobie zeby w mojej rodzinie ani w kazdej innej obchodzono urodziny zmarłych... Rafał był dla mnie kims wielkim, jest po nim wielka pustka ale nie mozna wciaz go opłakiwac, ma spoczywac w pokoju to niech spoczywa, prawda? dajmy mu spokoj, tego chciał i niech go ma. pozdr
    nie jestem z zielonki, ale zgadzam sie z ta wypowiedzia- lepiej pojsc na cmentarz zapalic Rafalowi swieczke niz krzyczec na stadionie itp.
    wiadomo, ze kibice z zielonki i nie tylko nie zapomna nigdy Rafala-tak mysle

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zarzecki i Pawlak zgineli na torze i jakos ich urodzin nie obchodzimy. Zycie toczy sie dalej, Falubaz juz nie bedzie taki sam ale mamy wciaz rozpamietywac i płakac na meczach? Jak ktos chce uczcic jego urodziny moze sie wybrac na cmentarz. Ja np. nie wyobrazam sobie zeby w mojej rodzinie ani w kazdej innej obchodzono urodziny zmarłych... Rafał był dla mnie kims wielkim, jest po nim wielka pustka ale nie mozna wciaz go opłakiwac, ma spoczywac w pokoju to niech spoczywa, prawda? dajmy mu spokoj, tego chciał i niech go ma. pozdr
    nie jestem z zielonki, ale zgadzam sie z ta wypowiedzia- lepiej pojsc na cmentarz zapalic Rafalowi swieczke niz krzyczec na stadionie itp.
    wiadomo, ze kibice z zielonki i nie tylko nie zapomna nigdy Rafala-tak mysle
    To co się stało już się nieodstanie.
    Wielu zawodników zginęło na torze, i ilu doczekało się własnych transparentów ?

    Tak jak pisał przedmówca mniej widowiskowo, ale za to szczerze jest lepiej pójść na cmentarz i zapalić znicz.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak uwazam iz powinno sie cos zrobic na meczu z Bydgoszcza, dlatego bo stalo sie to niedawno i powinnismy w jakis sposob zrobic cos na stadionie. Wkoncu to dzieki niemu mozemy ogladac te ekstraligowe pojedynki. Nie mowie zeby robic to co roku ale w tym powinnismy zorganizowac cos i pokazac na meczu z Bydgoszcza, ze w dniu jego urodzin pamietamy jak wiele zrobil dla Zielonej Gory.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Ja jednak uwazam iz powinno sie cos zrobic na meczu z Bydgoszcza, dlatego bo stalo sie to niedawno i powinnismy w jakis sposob zrobic cos na stadionie. Wkoncu to dzieki niemu mozemy ogladac te ekstraligowe pojedynki. Nie mowie zeby robic to co roku ale w tym powinnismy zorganizowac cos i pokazac na meczu z Bydgoszcza, ze w dniu jego urodzin pamietamy jak wiele zrobil dla Zielonej Gory.
    Sorry... Kurmański i owszem, pomógł awansować drużynie (bo awansuje cały zespół a nie jednostka - meczu nie można wygrać ani w pojedynkę, ani we dwóch ani we trzech). Ale za to otrzymał już swoją nagrodę - doping i podziękowanie kibiców bezpośrenio po awansie jak i w ubiegłym sezonie a także przez dwa miesiące sezonu 2004. Tym wszystkim kibicom, którzy docenili Jego zasługi powiedział pewnej nocy "Żegnam". Z własnej woli zamknął się w miejscu normalnie niedostępnym. Nie narzucajmy się Jemu na siłę... Wybrał, co wybrał i koniec tematu. Kto czuje wewnętrzną potrzebę - niech idzie na cmentarz i pomodli się za Jego duszę. Nie róbmy jednak z tego demonstracji...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz jest nudne, ile mozna skandowac nazwisko goscia który miał wszystko absolutnie wszystko a egoistycznie zadał taki cios wielu tysiacom ludzi w Zielonej i Polsce...?
    Właśnie widać że Go nie znałeś, skoro piszesz, że miał wszystko,absolutnie wszystko... A skoro Go nie znałeś, to nie pisz bzdur.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Jestem tego samego zdania co falubazz, Holy, Billy, madzia83, kalif, AlterEgo, lepiej pójść na cmentarz i zapalić znicz niż skandować na stadionie "Rafał Kurmański". I pamiętajcie o BOHATERACH którzy ZGINĘLI NA TORZE... bez wzgledu na to kiedy jeździli i ile zdobywali punktów.


  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostawmy juz Kurmanka... Pamietajmy ale nie przywolujmy go juz na stadionie, dajmy mu odpoczywac w pokoju.

  20. Powrót do góry    #20
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Zamiast się kosić zapalcie mu świeczke na www.zapal.kurmankowi.prv.pl .Chlopak wybrał jak chciał i nikt mu nie pomógł.Najlepiej skończmy jego temat.

    [']['][']['][']
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    O Rafale...

    falubazz,siedze na stadionie i nie slysze tego bo gluchy nie jestem i nie ma tego.
    mowisz ze egoistycznie,nie,przez kogo on to zrobil przez nas,kibicow ktorzy dowalali mu na kazdym kroku,tak jak teraz pedersenowi czy innym.ja nie mowie ze mamy mu spiewac sto lat,chodzi mi aby bylo widac i slychac ze ciagle o nim pamietamy.mamy pamietac tylko podczas memorialow czy urodzin,wiem ze odszedl i nie wroci ale to co powiedzialas to troche nie uczciwe wydaje mi sie
    Nieuczciwe to może być w kontekście śmierci Pawlaków czy Zarzeckiego bo oni zginęli na torze, sami sobie życia nie odebrali. Nie chcę umniejszać tu osoby Rafała, jego zasług itd., ale to bardzo egoistyczne co Rafał zrobił a publiczne rozpamiętywanie ciągle o nim nie ma sensu na dłuższą metę, on sam wybrał swoją drogą a z jakich powodów to nikt nie wie i nie mów mi że są winni, bo tak naprawdę to winnym jest tylko Rafał i wiem co mówię bo sam kiedyś byłem w takim momencie na swojej drodze życia ale się opamiętałem, bo zroumiałem że największą krzywdę robię tym którzy mnie kochają...Rafał tego nie rozumiał, postąpił jak postąpił i już nikt i nic tego nie zmieni, myślę że wszyscy o nim będą pamiętać ale żeby ciągle skandować jego imię czy nosić transparenty, flagi itd. to trochę przesada...
    Dajmy Mu Święty spokój bo On tego najwyraźniej pragnął...
    pozdro

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar Agent
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, ze flaga z Kurmankiem to niezły pomysł. Wydaje mi się jednak, że nieważne jak, ważne abyśmy jakoś uczcili na meczu z Bydgoszczą pamięć Kurmanka. W koncu trzeba jakoś wykorzystać fakt, że Jego urodziny zbiegły się w czasie z meczem ligowym, w dodatku na naszym torze. Z okazji zbliżających się urodzin Rafała przygotowałem wygaszacz ekranu. Z tego co widziałem, zrobiony przeze mnie filmik Wam się podobał, mam nadzieję, że podobnie będzie i w tym przypadku. Bardzo proszę o opinie.
    http://astro.ia.uz.zgora.pl/~agent/a...iepokonany.zip

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •