Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 631 do 663 z 663

Wątek: Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004

  1. Powrót do góry    #631
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nasza szacowna TVP zapewne nie będzie transmitowała tego fascynującego finału :(
    Nie mam Eurosportu :(

  2. Powrót do góry    #632
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale na forum rozgorzała głośna dyskusja. Do rzeczy i tym razem bardzo krótko. Jak więc wszyscy widzą sukces został osiągnięty, wyszliśmy z grupy, siatkarze po przegranym meczu z Brazylią uśmiechnięci - też bym się cieszył z takiego darmowego wyjazdu do Grecji, trener Stasiu WIELKI Gościniak dziękuje swoim zawodnikom za grę i walkę.
    Stało się to, co moja skromna osoba i kompania kilku braci przed samą Olimpiadą pisała. Nadal nie zmienię swojego zdania odnośnie tego, że ten zespół zakończył dla mnie erę reprezentowania naszego kraju. Won z kadry. Będę bronił swojego zdania do upadłego nawet, jeśli zostanę sam na placu boju. Dla mnie pierwszym trenerem powinien zostać Prielożny i dobrać sobie kogoś młodego z charyzmą i charakterem. Ciśnie mi się jedno nazwisko na język, ale wymieniając je mogę rozpętać burzę. Ale co tam jest nim Grzesiu Wagner. Koniec z graniem w śmiesznych imprezach jak Liga Światowa tylko zacząć pracować do upadłego? Tylko czy w tym kraju są jacyś siatkarze, którzy się tego podejmą i jak trener na niego krzyknie to się obrazi, spakuje się i czmychnie z zespołu. Jakie to wszystko jest żałosne. Nie mówię tu o samej siatkówce, ale o naszej mentalności. Resztę dopiszę jak nabiorę troszkę sił.

    Do zobaczenia, więc w najbliższej przyszłości, oby lepszej. He he.......

  3. Powrót do góry    #633
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem pierwszy z półfinałów na rai due. Rosjanie zagrali jak Polacy :) zero przyjęcia i zero zaangarzowania, jedynie coś chciał grać Baranov. Mamy powtórkę finału z LŚ - mam nadzieję, że wynik będzie odwrotny :)

  4. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ale na forum rozgorzała głośna dyskusja. Do rzeczy i tym razem bardzo krótko. Jak więc wszyscy widzą sukces został osiągnięty, wyszliśmy z grupy, siatkarze po przegranym meczu z Brazylią uśmiechnięci - też bym się cieszył z takiego darmowego wyjazdu do Grecji, trener Stasiu WIELKI Gościniak dziękuje swoim zawodnikom za grę i walkę.
    Stało się to, co moja skromna osoba i kompania kilku braci przed samą Olimpiadą pisała. Nadal nie zmienię swojego zdania odnośnie tego, że ten zespół zakończył dla mnie erę reprezentowania naszego kraju. Won z kadry. Będę bronił swojego zdania do upadłego nawet, jeśli zostanę sam na placu boju. Dla mnie pierwszym trenerem powinien zostać Prielożny i dobrać sobie kogoś młodego z charyzmą i charakterem. Ciśnie mi się jedno nazwisko na język, ale wymieniając je mogę rozpętać burzę. Ale co tam jest nim Grzesiu Wagner. Koniec z graniem w śmiesznych imprezach jak Liga Światowa tylko zacząć pracować do upadłego? Tylko czy w tym kraju są jacyś siatkarze, którzy się tego podejmą i jak trener na niego krzyknie to się obrazi, spakuje się i czmychnie z zespołu. Jakie to wszystko jest żałosne. Nie mówię tu o samej siatkówce, ale o naszej mentalności. Resztę dopiszę jak nabiorę troszkę sił.

    Do zobaczenia, więc w najbliższej przyszłości, oby lepszej. He he.......
    nie jestes sam na placu boju

    ja bym jeszcze jako drugim pomyslal o Rysiu i wdrozyl zawodnik z kadry ktora zdobyl MSJ do doroslej siatkowki bylby takim ogniwem ktore laczy

    a do tych mlodych pozostawilbym Murka Gruszka Swiderskiego i Ignaczaka oczywiscie biorac pod uwage ze trzon stanowiliby Winiarski Bakiewicz Golas Kadziewicz

    pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #635
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie w 100% z SzymonemBB i Omanem66, jestem za tym,zeby polowe siatkarzy z kadry wywalic, i zeby powolac mlodych, ktorzy chca walczyc, i wygrywac...a nie pograc sobie dla zabawy, oni dostaja za te gre pieniadze,i powinni jak najlepiej wywiazywac sie z ,,umowy". Rozumiem,ze nie zawsze mozna wygrywac, ale jak juz przegrywac to z honorem a nie z glowami opuszczonymi na dol.
    Pozdrownienia.

  6. Powrót do góry    #636
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i skończył się dość długi okres ochronny złotych chłopców Mazura. Przez osiem lat dzięki przepowiedni tego siatkarskiego "proroka" byli w kadrze nietykalni, wciąż potencjalni mistrzowie olimpijscy.
    Może teraz, kiedy ten rozdział wydaje się być zamknięty, czas na budowanie zespołu na solidnych podstawach a nie na wróżbach? Marzy mi się trener kadry nie związany jednocześnie pracą z żadnym klubem, posiadający wizję zespołu i do niej dobierający zawodników pod względem ich umiejętności i charakteru, tak by stworzyć grupę ludzi rozumiejących po co wychodzą razem na parkiet.
    Jestem ciekawa kto będzie bohaterem pierwszego rozdziału opowieści pt. "Polska siatkówka po Atenach" i jak to się wszystko potoczy, czy tym razem będzie mądry Polak po szkodzie?

  7. Powrót do góry    #637
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj otworzyłem sobie "Przegląd Sportowy" a tu wywiad ze Świderskim:)To co on wygaduje woła o pomstwe do nieba......Według Świderskiego dotarcie do czołowej ósemki to wielki sukces,i zakładali że na tym stopniu odpadną.Żenada,zero ambicji.To mam pytanie do szanownego pana:To po jakieggo grzyba jechaliscie na te Igrzyska?:P

  8. Powrót do góry    #638
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli można to proponuje zamknąć ten wątek i przenieść dyskusje do wątku: Quo Vadis Reprezentacjo? który rozpoczął tuturu. Igrzyska dla naszych siatkarzy się już zakończyły, więc śmiało możemy przedstawiać swoje wizje zespołu na przyszłość.

    Gorąco pozdrawiam i liczę na poparcie.

  9. Powrót do góry    #639
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    - Uważam, że wygraliśmy, osiągając ćwierćfinał. Plan minimum sprzed igrzysk zrealizowaliśmy - to slowa Sebastianka. Jesli ktos zastanawia sie, z ktorych siatkarzy nalezy zrezygnowac przy budowaniu nowej reprezentacji, to jedna odpowiedz udzielila sie juz sama.

  10. Powrót do góry    #640
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę bronił Świderskiego, bo przez kilka lat facet psuł mi nerwy, kiedy widziałem go na boisku. Ale jedno muszę powiedzieć - wiem dlaczego on i inni pieprzą takie brednie. Po prostu chcą dalej grać w reprezentacji Polski. Lepiej zrobić z tego występu sukces niż powiedzieć uczciwe, że znów zawiedli. No bo co - zawiedli po raz n-ty = poszukajmy innych. Zagrali świetnie = gramy dalej, może kiedyś uda się jeszcze lepiej. Praqqwdopodobnie właśnie takie pobudki kierują Świderskim. A w domu pewnie wejdzie pod koc i zacznie gorzko szlochać nad zmarnowaną szansą...

  11. Powrót do góry    #641
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie tylko trzeba zmienić kadre ale i trenera.. dla przypomnienia oto jego osiągnięcia z naszą kadrą

    Minusy to:
    - Przegrany turniej w Lipsku (o ile pamiętam ostatnie miejsce w grupie)
    - Liga Światowa ( 3 miejsce w grupie)
    - słabo też Polska wypadła w Memoriale H.W.
    - na IO odpadlismy w cwiercfinale
    Plusy :
    - Samo dostanie się na olimpiade, ale mając w grupie Wenezuele, Kazachstan i Portugalię sztuką byłoby nie wyjść z tej grupy..

    Tak więc chyba wiadomo co trzeba najpierw zmienić w naszej reprezentacji oprócz zawodników

  12. Powrót do góry    #642
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie jestes sam na placu boju

    ja bym jeszcze jako drugim pomyslal o Rysiu i wdrozyl zawodnik z kadry ktora zdobyl MSJ do doroslej siatkowki bylby takim ogniwem ktore laczy

    a do tych mlodych pozostawilbym Murka Gruszka Swiderskiego i Ignaczaka oczywiscie biorac pod uwage ze trzon stanowiliby Winiarski Bakiewicz Golas Kadziewicz

    pozdrawiam
    Dołączam się do pomysłu że czas na zmiany w kadrze, ale całkowite tzn. cała (1 wyjątek) kadra do wymiany ponieważ:
    - zostawienie kilka "starych gwiazd" może źle wpłynąć na atmosferę i nastawienie do gry (młodzi nogą przejąc ich mentalność)
    - zawodnicy obecnej (jeszcze) kadry grają z miesiąca na miesiąc słabiej.
    Mam mieszane uczucia co do Gołasia bo jak już ktoś kiedyś napisał niczym poza wyskokiem (jeszcze) niczym się nie wyróżnia brak zagrywki i zero wyczucia w bloku! No ale może
    jak pogra we Włoszech czegoś się nauczy!!!!! A reszta won
    szczególnie po tym jak zobaczyłem cieszące twarze po porażce z Brazylią. W tym umocnił mnie również w tym przekonaniu przeczytany wywiad ze Świderskim - pełnia zadowolenia po spartaczonych IO w Atenach

  13. Powrót do góry    #643
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj: w 97 juz wykonalismy proponowany przez Ciebie zabieg i niespecjalnie wyszlo.
    3-4 zawodnikow trzeba jednak zostawic.

  14. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spora niespodzianka. W finale Rosjanki z Chinkami wygrywają już 2:0.

  15. Powrót do góry    #645
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cuba Brazylia 3-1 (25-22, 25-22, 14-25, 25-17)


    Chiny Rosja 3-2( 28-30,25-27,25-20,25-23,15-12)

  16. Powrót do góry    #646
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz o 3 miejsce : Rosja 3-0 Usa (25-22,27-25,25-16)

  17. Powrót do góry    #647
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielki finał
    Brazylia 3-1 Włochy (25-15,24-26,25-20,25-22)

  18. Powrót do góry    #648
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz albo nigdy, aby zmienić skład reprezentacji. Trenerów bym pozostawił, wymieniłbym siatkarzy. Usunąłbym Gruszkę, Świderskiego, Zagumnego i Stelmacha - nie osiągnęli oni niczego poza sukcesami ligowymi, a uwazają się za wielkie gwiazdy, nietykalne gwiazdy, które obrażają się jak trener powie im cokolwiek na temat ich słabej gry. Weźmy zawodników, którzy nie są aż takimi gwiazdami, ale chcą grać i mają wolę walki... zresztą chyba dla wielu to oczywiste co ja tu teraz piszę. Bo wyjście z ósemki to jest żaden sukces.

  19. Powrót do góry    #649
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polacy w statystykach IO

    W pierwszej '10' graczy poszczególnych kategorii zagościli Gruszka, Murek, Ignaczak oraz Stelmach.
    Gruszka - 5 zawodnik pod względem ilości zdobytych punktów (5 blok, 5 serwis, 100 atak). W tej kategorii za Gruchą uplasowały się takie gwiazdy jak Tietuchin, Amaral, Vlado Gribic. Wyżej sklasyfikowani zostali: Sartoretti (137), Milinkovic (129), Giba (126). Tyle samo punktów co nasz atakujący mają na swoim koncie Elgueta i Kravarik.
    W klasyfikacji najlepiej punktujących zawodników Gruszka jest 10-ty.
    W klasyfikacji najlepszych serwujących na 9 pozycji znajduje się Murek. Na uwagę zasługuje obecność w pierwszej 10-tce 3 zawodników z Grecji (Gkiourdas, Kravarik oraz Baev). Dobrze w tym elemencie wypadają również Włosi, Amerykanie i Brazylijczycy. Nie ma natomiast Rosjan (wbrew mitom o atomowej zagrywce graczy Sbornej).
    W klasyfikacji przyjmujących 7-my jest Ignaczak za Brazylijczykiem, Argentyńczykiem, Amerykanem, Włochem i Rosjanami.
    W kategorii najlepiej rozgrywającego także 7-my jest Stelmach. Przed nim lepszą skutecznością popisali się Garcia (Bra), Ferraro (Arg), Kournetas (Gre), Gribic (Scg), Vermighlio (Ita) oraz Chamuckih (Rus). Z półfinalistów gorzej w tej klasyfikacji wypadają Amerykanie.
    W obronie 8-lokatę zlicza Ignaczak. Poza naszym zasięgiem w tym elemencie jest Brazylia, Serbia, Grecja, Argentyna oraz Rosja.
    Wymownym jest odległe miejsce naszych blokujących.
    Przyglądając się tylko statystykom można wywnioskować, że zarówno Rosja jak i USA były podczas Igrzysk w naszym zasięgu ( przypomnę stracony set z Tunezją oraz 2 z Argentyną). Ale jak wiadomo - nie tyle liczy się fakt KTO zdobywa najwięcej punktów lecz to KTO kończy decydujące piłki.
    Dziękuję kibicom za czas spędzony podczas komentowania tej pięknej dyscypliny na Igrzyskach.
    pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #650
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostawilem ten temat dwa tygodnie temu z 3 podstronami wracam, a tu tyle.. shock :-). No, bardzo ladnie. Igrzyska sie skonczyly, wiemy kto wygrał, kto przegrał, i jak wypadli Polacy ;-). Jaka będzie następna większa impreza? ME? MŚ? Na pewno Liga Swiatowa :-). Okej. Pozdro!

  21. Powrót do góry    #651
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj: w 97 juz wykonalismy proponowany przez Ciebie zabieg i niespecjalnie wyszlo.
    3-4 zawodnikow trzeba jednak zostawic.
    Nie całkiem tak samo, o ile dobrze pamiętam to nie wymieniono całej kadry na złotych chłopców Mazura (Nowak, Dacewicz, Stelmach).
    Inną sprawa jest fakt tylu zmian na stanowisku trenera.
    A kogo byś zostawił (pytanie filozoficzne)?????

  22. Powrót do góry    #652
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Występ naszych siatkarzy na IO był marny, jak z resztą występy wszystkich naszych reprezentantów. Bez kontuzjogennego Sebastiana nasza drużyna praktycznie statystowała na boisku. Prezentowali swój zwyczajny słaby styl, jeżeli to są szczyty ich możliwości to lepiej niech już nie grają w kadrze narodowej. A moze to my kibice mamy zbyt wysokie wymagania bo chcemy aby nasi wygrywali z wielkimi siatkówki nie tylko w meczach o pietruszke, ale również w ważnych imprezach, żeby zdobywali medale. Musimy zmienic nasze oczekiwania i ceszyć się tym co mamy, albo.. wywalic pół kadry i wprowadzić na ich miejsce młodych, ambitnych graczy. Nie wywalałbym całego składo bo tak już zrobiliśmy po igrzyskach w Atlancie i co mamy teraz wszyscy widzimy. Co do trenera to mnie sie marzy trener z zagranicy, który wprowadzi nowe standardy szkolenie, nie skarzony układami w PZPSie, ani sukcesami złotej drużyny Wagnera. Taki, który postwi na swoim i wybierze do kadry zawodników, którzy naprawde na to zasługują, a nie którzy grają z danym nazwiskiem na koszulce.

    Pół żartem to zastanawiam się czy specjalnie nie przegrali tych dwóch setów z Argentyną by trafić na Brazylie, bo przegrać z Brazylią to nie wstyd, a gdyby trafili np. na Usa to kibice jeszcze by wymagali od nich zwycięstwa, jakby wygrali to musieli by grać jeszcze dwa mecze w półfinale i o medal. A to już by pokrzyżowało ich plany wakacyjne w Grecji :)A gdyby nie daj Boże zdobyli medal jakież wysokie wymagania mnieli by kibice zapewnie chcieli by kolejnych zwycięst medali na MŚ i ME, to niestety oznaczało by koniec dobrze płatnych, zapewniających wiele ciekawych podróży wakacji w kardze, tylko zaczeła by się chrówka. :)

  23. Powrót do góry    #653
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ranking FIVB-awans Polski

    nastepny ranking FIVB zasugeruje napewno ze nasz wystep byl udany bo Polacy odnotuja skok o 2-3 miejsca w gore...
    1Brazylia 2 wlochy 3 serbia 4usa(?!) 5 Rosja 6Francja...oj spadli...7 POLSKA pzregoni Koree, Kanade,Argentyne, nic tylko sie cieszyc,Grecy nas nie dogonia, nie mowiac Holendrach Hiszpanii czy Portugalii, tak trzymac i bedziedobre losowanie na Pekin hehehe

  24. Powrót do góry    #654
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zolwik!1 Ten poniższy tekst znalazłam w "superekspressie" częściowo wypowiedzi naszych gwiazdorów potwierdzaja Twoje przypuszczenia co do chęci gry z brazylia. Miłej lektury.
    -------------------------------------------------------

    Dajcie nowego Kata!
    W polskiej siatkówce potrzebne są szybkie cięcia...


    Kliknij w obrazek

    Mam dla Państwa trzy pytania za milion złotych. Kto jest autorem poniższych zdań?

    - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zagraliśmy w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich z mistrzami świata. To był dla nas zaszczyt, jesteśmy dumni.

    - Cieszymy się, że pokazaliśmy, że z tymi najlepszymi zespołami na świecie też możemy wygrywać.

    - Graliśmy dobrze. Przegraliśmy z wirtuozami światowej siatkówki. Życzymy im złotego medalu.

    Już odpowiadam. To mówili polscy siatkarze (najpierw Sebastian Świderski, potem Piotr Gruszka, a na końcu ich trener Stanisław Gościniak), po przegranym 0:3 meczu z Brazylią.

    Słuchając tego, co opowiadają polscy siatkarze, patrząc na ich zachowanie, myślałem, że to jakiś wariacki sen. Młodzi ludzie przegrali życiową szansę i są zadowoleni, cieszą się. Nie ma w nich żadnej sportowej złości.

    Złota młodzież
    Trzon tej drużyny stanowiła grupa utalentowanych zawodników, którzy zdobyli mistrzostwo świata juniorów. - Apogeum ich możliwości przypadnie na igrzyska olimpijskie w Atenach, tam będą walczyć o medal - powtarzali trenerzy, działacze... Kibice w to uwierzyli i wiernie towarzyszyli tej drużynie. Dopiero pod koniec meczu z Brazylią zaczęli skandować: "Czas na zmiany, czas na zmiany...".

    Rzeczywiście, ale nie kosmetyczne, tylko radykalne. To jest bowiem drużyna o mentalności przegranych, nie stawiająca sobie najwyższych celów, zadowalająca się pojedynczymi sukcesami, szukająca usprawiedliwień dla niepowodzeń. Gdy stawką jest medal, gdy jedna czy dwie piłki mają zadecydować o triumfie albo klęsce, wpadają w panikę, jakby po drugiej stronie siatki występowało sześciu uczniów Draculi. Gdyby kiedyś w przyszłości zdobyli jakiś medal, byłby to największy cud w historii od zmartwychwstania Łazarza.

    Ból, pot i łzy
    Podobną drużynę o mentalności przegranych przejął przed laty młodziutki trener Hubert Wagner. Tworzyli ją utalentowani zawodnicy, którzy podobnie jak Świderski i s-ka ciągle ocierali się o sukces, odnosili pojedyncze zwycięstwa, ale nie potrafili wygrać nic wielkiego. Wagner na pierwszym spotkaniu zapowiedział, że jego celem jest tylko mistrzostwo świata i olimpijskie złoto. Obiecał ból, pot i łzy. - Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, niech to powie od razu i zrezygnuje - zaproponował.

    Zawodnicy się zgodzili, trener był konsekwentny, stawiał najwyższe wymagania i drużyna, która potrafiła dobrze robić tylko dwie rzeczy "przegrywać, albo ładnie przegrywać", zdobyła mistrzostwo świata i złoty medal olimpijski.

    Huberta Wagnera nazwano Katem, bo narzucił morderczy trening, był bezlitosny dla tych, którzy nie robili tego, czego wymagał. Nie zawahał się wyrzucić z drużyny jej asów - Czai i Gościniaka (obecnego trenera kadry) za to, że nie podporządkowali się jego poleceniom.

    Widzę w Polsce tylko jednego człowieka, który mógłby zostać nowym "Katem", syna Huberta Wagnera - Grzegorza. On ma charakter ojca. Tylko on może stworzyć drużynę o mentalności zwycięzców, a nie przegranych cieszących się z tego, że ładnie przegrali.

    Dajcie nowego "Kata"!

    autor: Ateny, Andrzej Kostyra

  25. Powrót do góry    #655
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko fajnie mnie jednak zastanawia ta promocja Grzesia Wagnera. Musze przynac ze PR ma swietny, tylko nie wiem na jakiej podstawie mialby zostac trenerem kadry. Juz rozumiem Krzysiek Stelmach ale mlody Wagner wolne zarty.
    Zreszta SE w tym samym wydaniu bardzo wysoko ocenil wystep Arka Golasia cos chyba ogladalismy inne IO, to jak graja srodkowi z prawdziwego zdarzenia pokazali nam wlosi i brazylijczycy w meczu o zloto - blok nie bierze sie z powietrza, po prostu trzeba umiec sie przemeiszczac na nogach krokiem dostawnym szybko :) a golas coz bez komentarza

  26. Powrót do góry    #656
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tekst zaczerpnięty z PS, red.Kamil Drąg:

    W sportach zespołowych byliśmy reprezentowani tylko przez siatkarzy. Jedyna polska druzyna, która wypadła w tych igrzyskach na miarę mozliwości, nie uniknęła krytyki. Wygląda na to, że siatkarzom dostało się za całokształt - za marazm i biedę polskiego sportu, za głupie porażki naszych reprezentantów, za chore struktury sportowej władzy.
    gorzkie ale prawdziwe... nareszcie ktoś krótko i zwięźle podsumował o co chodzi...

  27. Powrót do góry    #657
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    onet podał, że Clayton Stanley stłukł ciężarną kobietę...
    To nasi chociaż takich numerów nie robią, albo nie dają się złapać. Różne "fajne" rzeczy się dzieją w PLS: Gabrych tłucze Szewczyka i Skorka, Divis coś tam wciąga i wyzywa dzieci. Ale przynajmniej ciężarnych kobiet nie krzywdzą... Dobrzy ci nasi siatkarze! :D

  28. Powrót do góry    #658
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się zdaje, że to Gkiourdas ją pobił, tylko w zemście za wyeliminowanie w ćwierćfinałach Grecji ciężarna wskazała na Stanleya.

  29. Powrót do góry    #659
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może tamten Stanley jej się pomylił bo miało być na naszego Stanleya :)

  30. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystąpiły dwie pomyłki - po pierwsze, jak pisze Skra, pomylono Claytona z Gościniakiem, a po drugie angielskie "knock" znaczy puknąć, uderzyć, ale też i "przelecieć".

    Biedny Clayton siedzi, a Gościniak wywinął się od alimentów.

  31. Powrót do góry    #661
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    tak sie nad ta nasza kadra zastanawialem i widze 2 drogi dla naszej siatkowki

    albo bierzemy dajemy szanse Prieloznemu na prace z odmlodzona kadra i oczekujemy wyniku w ciagu 2-3 lat

    albo...

    no wlasnie takiego pomyslu jeszcze nie widzialem...zaryzykuje

    sciagamy goscia z zagranicy uznanego trenera ktory ma silny charakter potrafi ocenic potencjal zawodnika i jego aktualne umiejetnosci (oj bywalo ze nie potrafiono tego odpowiednio ocenic) i...pracuje z tymi zawodnikami ktorzy maja jakis tam talent i CHCA ciezko bardzo ciezko charowac

    mowi sie o ambicji checi gry itd to wszystko sa cechy ktore sie wyrobia dzieki temu ze sie jest pewnym swoich umiejetnosci umiesz? to chcesz osiagnac

    jak ktos bedzie chcial pracowac 2 razy dziennie niesamowicie ciezko to i po czasie stanie sie ambitnym czlowiekiem rzadnym sukcesu i gry pokazania tego co umie

    moze wiec czas kogos spoza naszego piekielka sciagnac niech sobie wybierze 20-30 zawodnikow ktorzy maja talent z nich wybierze sobie kilkunastu i z nimi pracuje pracuje pracuje pracuje i nie chodzi mi tutaj o zawodnikach typu: Stelmach Golas etc

    mlodych nieznanych niezauwazonych przez nasz kochany system ukladow

    tylko czy ktos bedzie na tyle odwazny zeby przeciac to co jest obecnie odstawic od kadry starych "sprawdzonych" i dac w niej grac ludziom kompletnie nie znanym?

    pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #662
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sciagamy goscia z zagranicy uznanego trenera ktory ma silny charakter potrafi ocenic potencjal zawodnika i jego aktualne umiejetnosci (oj bywalo ze nie potrafiono tego odpowiednio ocenic) i...pracuje z tymi zawodnikami ktorzy maja jakis tam talent i CHCA ciezko bardzo ciezko charowac
    REZENDE REZENDE! połowa tych chłopaków by zrezygnowała po 2 dniach :):)

  33. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    sciagamy goscia z zagranicy uznanego trenera ktory ma silny charakter potrafi ocenic potencjal zawodnika i jego aktualne umiejetnosci (oj bywalo ze nie potrafiono tego odpowiednio ocenic) i...pracuje z tymi zawodnikami ktorzy maja jakis tam talent i CHCA ciezko bardzo ciezko charowac
    REZENDE REZENDE! połowa tych chłopaków by zrezygnowała po 2 dniach :):)
    jakby zrezygnowala to powinna sobie dac spokoj z siatkowka chyba ze chca grac w serie b czy cusik takiego ;)

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •