Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 663

Wątek: Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nie wiem ile zagrywek zepsulismy, ale w tym elemencie dzis nam idzie bardzo dobrze. Walczyc chlopaki, teraz juz nie mozemy tego przegrac.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! serbskie śniadanko było bardzo smaczne

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wygralismy!!!!! Normalnie kapitalnie!Świetny mecz Świdra ,ale wszyscy grali dobrze i to sie liczy.Oby tak dalej!!!
    PS jak tam wszystkie niedowiarki?!:P

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak wezcie postawcie pomnik swiderskiemu... bo tylko on gral, jasne niech zostanie sam na parkiecie a reszta niech spi... bo oni tylko psuja...

    ok swiderski zagral fenomenalnie... i to on byl matka znaczy sie ojcem zwyciestwa, ale docen kolezanko z kedzierzyna, ze grala cała 7 wlasciwie jeszcze Bakiewicz wygral 3 partie... aha pewnie Gosciniak powinien odejsc co nie bo to on jest winny bo co swiderski nie zdobyl to Gosciniak tak motywowal reszte zeby zepsuli!!!

    ps. Jeszcze dzisiaj w IMP wygra Walasek czy Holta. Otylek zdobedzie 1 złoty medal i kocham niedziele :]

    ps2. Janusz AZS Częstochowa Uznanski (tak siekiedys na niego mowilo) niezle komentowal jak Baku wchodzil na zagrywke... "popiescil pilke" :)

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze chyba tylko ten kto nie wie co to siatkówka dał taki wynik nie wiem czy ktoś na forum tak obstawiał??? Ale śniadanko serbskie smakowało. Cały czas jestem w szoku To niesamowity wynik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Chyle czoła przed Świdrem- zagrał koncert, zresztą brawo Wszyscy zawodnicy. Fenomenalny występ. Nie powinniśmy czepiać się do szczegółów.
    Natalio - jedynie Ty byłaś dzisiejszego poranka do wymiany. Jaki był sens wg Ciebie zmiany Gruszki?, chyba trochę przysypiałaś :P. Grucha zagrał porządny meczyk, może nie błysnął jak Seba, ale bez przesady nie oczekujmy niemożliwego( chyba,że.........)
    Byłem dumny z postawy zawodników

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma to jak zaczac ogladanie meczu w lozku a skonczyc nosem w telewizorze :)

    ps. moze mi sie wydaje ale dzisiejszego poranka Serbowie nie wygladali najlepiej, gra bez wyrazu i pozbawiona dynamiki. ogolnie bardzo blado na tle naszych Polaczkow :)

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wygrac wygrali ... ale ponarzekac troche musze ... :P
    dzisiaj zupelnie niewidoczni byli srodkowi ... stelimi zdecydowanie za malo im wystawial a jak juz wystawial to zle ... ten pan poprostu nie umie wystawiac krotkiej ... i zdarzaly musie tez czasem niedokladne dogrania na skrzydlo ... tak stelmi byl zdecydowanie dzis najslabszy w naszej druzynie. co nie zmienia faktu ze wygralismy z jugolami ... :D :D :D :D :D :D

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Show no euphoria please. Olimpiada trwa, a my tu mamy zdobyć MEDAL. Po to pojechaliśmy.

    Tak źle grających Serbów NIGDY nie widziałem. Natomiast Polacy zagrali najlepszy mecz od dobrych kilku lat. Miejmy nadzieję, że to taka dobra forma zespołu, a nie "jeden taki mecz, w którym udawało się wszystko". I velika hvala ;P Polakom, że potrafili słabego Serba dobić.

    Teraz jest tak. Do ćwierćfinału już raczej awansowaliśmy, bo Tunezyjczyków w cuglach ogramy, a sądzę że każdy przeciwnik w tej grupie jest w naszym zasięgu, o ile zagramy tak jak dzisiaj.

    Szczególne brawa dla Świderskiego, bo lepiej grać po prostu się nie da!!!

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wreszcie!!! Polacy zagrali tak jak wszyscy od dawna o tym marzyli. Skuteczna gra w obronie (fruwający Igła), nareszcie kończone kontry, i bardzo mało błędów własnych. Poza siedmioma zepsutymi zagrywkami, tylko jeden atak w aut (Gruszka). Widać treningi na siłowni przed Memoriałem Wagnera sprawiły, że nasi zawodnicy stali sie głodni siatkówki i dosłownie latali nad siatką. Wygrywać z Serbią i Czarnogórą już wygrywaliśmy, ale były to zwycięstwa wymęczone. Dziś wygranie setów do 21,17 i 16 przyszło łatwo i przyjemnie. Oby tylko nasi siatkarze nie wpadli w samozachwyt i uznali,że już są najlepsi, bo skończymy tak jak na ME - pierwszy mecz bardzo dobry, a reszta kicha.
    Myślę, że to pokolenie zawodników wreszcie uznało, że to ostatni gwizdek, aby osiągnąć jakiś sukces. I tak trzymać!!!;)
    Za dwa dni mecz z gospodarzami - Grecją. Będą im pomagać ściany, ale jeżeli wypracujemy taką przewagę jak z Yugolami, to powinno być kolejne zwycięstwo.:)
    Pozdro dla wszystkich.

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak wezcie postawcie pomnik swiderskiemu... bo tylko on gral, jasne niech zostanie sam na parkiecie a reszta niech spi... bo oni tylko psuja...

    ok swiderski zagral fenomenalnie... i to on byl matka znaczy sie ojcem zwyciestwa, ale docen kolezanko z kedzierzyna, ze grala cała 7 wlasciwie jeszcze Bakiewicz wygral 3 partie... aha pewnie Gosciniak powinien odejsc co nie bo to on jest winny bo co swiderski nie zdobyl to Gosciniak tak motywowal reszte zeby zepsuli!!!
    -----------------------------------------------------------



    Galaxian nie powiedziałam ze motywował trener do psucia tylko głupek może tak myslec albo zawzięty człowiek ktoremu nienawiśc rozum przysłania ale tak wychodziło że w II secie po 3 akcjach świdra psuł i Grucha i Gołas. nie stawiam pomnika Swidrowi. Pisałam na gorąco pod wrazeniem, Ty gdyby Swider zagrał źle suchej nitki bys na Nim nie zostawił. A tak nawet nie potrafisz się cieszyć ze zwycięstwa. Zal mi ciebie "kibicu" zasługujesz na litośc pisząc taki tekst. Zawsze gra drużyna ale dizsiaj chociaz Cie to drażni liderem był Swider i nikt tego nie kwestionuje - 20 punktów najlepsza zagrywka i świetne obrony każdy widział , jesli przeoczyłes służe kasetą. Zresztą nawet gdyby Świder zdobył 40 pkt Twoja nienawiśc tego zawodnika nie pozwala Ci byc obiektywnym. Ale to Twój problem człowieku/

    Dzisiaj jestem dumna z postawy Polaków, oby tylko zwycięstwo nie uderzyło do głowy naszym jak woda sodowa bo jutro arcy ważny i trudny mecz z Grekami. Licze na mądrość Igora!!!!!!!!!!

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze bylo by wygrac z Grecja bo z Francja mimo wszystko cos wydaje mi sie, ze bedzie bardzooo ciezko...

    kurde czekam z utesknieniem az powiem tym ktorzy na Staszka i cała kadre jechali ze oni nie sa nic warci... wiem, ze do tego jeszcze droga bardzo daleka ale oni moga byc w czworce !

    noi chyba ciebie Pan Bóg opuscil kobieto na starosc juz wzrok tracisz???
    napisalem ze Swiderski zagral fenomenalny mecz i dzieki niemu wygralismy, ale nie tylko bo gralo jeszcze 7 zawodnikow!!! poza tym to ty jechalas na siatkarzy to ty nie wierzylas w nich bluzgajac na trenera i innych zawodnikow, nawet podczas meczu kiedy chcialas zeby Gruszke zmieniono... wez sie zastanow co piszesz...

    dobrze ze nazwalas mnie kibicem bo ty na takie miano nie zaslugujesz aha i ktos tu madrze napisal, ze tylko ty dzisiaj sie na zmiane nadawalas...!!!

    POLSKA BIAŁO-ZIELONI!!!

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mówilem że tak będzie , to mnie nikt nie słuchał :P TAKTYKA z zaskoczenia po prostu :) no chyba , że tak jak to powiedzieli komentatorzy : "przegrana LŚ nauczyła Polaków , że nie są ideałami i poskutkowało juz w meczu z ruskimi" :)

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, każdy widział jak było. Nasi gracze w pełni umotywowani, grali by godnie reprezentować Polskę w Atenach (+ nieoficjalnie o swoje być albo nie być). Widać było, że czuli się silni co mnie najbardziej cieszy. Po każdej przerwie dla Gościniaka nadrabiali to co przypadkiem udało się Serbom ugrać. Nie stali rozdygotani rozglądając sie dookoła i czekając co się stanie. Fakt jest faktem, że kluczowym bodźcem była obecność w drużynie przywódcy stada w osobie Sebastiana Świderskiego, który pokazał zawodnikom z Bałkanów, oraz swoim kolegom z drużyny "jak zwyciężać mamy :)". Nie jest Świder moim idolem, ale nie zgadzając się z galaxianem, muszę zaznaczyć że bez tego zawodnika ciężko byłoby dziś wygrać. Te owieczki muszą mieć w swoich szeregach pasterza i nie mam nic przeciwko żeby w każdym meczu był nim SŚ.

    Na uwagę zasługuje czujna gra polskich reprezentantów w przyjęciu i obronie dlatego wielka szkoda, że nie pograliśmy więcej środkiem. Ogranie w tym elemencie przydałoby się w meczu z Francuzami, kluczowym spotkaniu tych Igrzysk. Dobrze chociaż, że Stelmach nadrabiał bezbłędną grą na lewe skrzydło. Tak trzymać! Chociaż daleki jestem od hurraoptymizmu, ponieważ może się spełnić jeszcze czarny scenariusz, o którym pisałem pare tygodni temu. Scenariusz, który wałkujemy od kilku lat, wygranej z faworytem i przegranej z teoretycznie słabszą drużyną, o czym póki co wolę nie myśleć. Pozdrawiam :)
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaak Świderski zdecydowanie był bohaterem tego meczu. Jak ładnie zauważył komentator klonował sie i był wszędzie :):) Stelmachowi zrobili ładny urodzinowy prezent, zresztą on sam też sobie pomógł w posiadaniu powodów do świętowania :) Bąkiewicz jak zwykle... wszedł, i było po meczu :)

  16. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    3:0 dla POLSKI, czyli jak zdemolowaliśmy mistrzów olimpijskich

    Euforii po takim meczu nigdy za wiele...:)
    W mojej ocenie kluczowym momentem dla przebiegu całego meczu był środek pierwszego seta. Na zagrywkę wszedł Świderski, jak to zgrabnie ujął Uznański- "polska sprężyna". Dwie zagrywki wygrywające i atak Świdra sprawiły, że szczęście odwróciło się od Serbów a my w tym momencie przejęliśmy inicjatywę na boisku. Potem było już coraz lepiej. Siatkarska machina rozkręca się na dobre.;) Tak trzymać!

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Natalia i Galaxian - mała prośba

    Możecie się chociaż na te Igrzyska uspokoić? :)

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratulacje dla biało-czerwonych. Nasi zagrali dzisiaj naprawdę dobra siatkówkę. Nie wiem tylko co o tym sądzić ? Czy naprawdę jestesmy tak mocni ( ostatnie 2 mecze to wygrane z Rosją i dzisiaj z Serbia i Cz. ) czy Jugole tak słabi ?
    Świder dzisiaj był klasą sam dla siebie , czym przekonał o swojej przydatnosci do zespołu wszystkich - poza Galaxianem ( który równiez jest klasą sam dla siebie ).

  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To był piękny początek dnia!!! Chłopakom należą się najgorętsze gartulacje!! :D mam nadzieję,że dalej będą grać tak samo. Świder jesteś najlepszy:) oby tak dalej:)

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja się jeszcze tylko zapytam dlaczego tak mało jest tego Bąka na boisku ? w drugim secie wszedł na zagrywkę , nie wyszła mu i od razu ławka . no po co to tak ?

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ,Nie ma problemu Aasiek!!
    Jeszcze jedno Galaxian dobrze wiesz że pisałeś to złośliwie dodając budowe pomnika. Obelgami nie obrzucałam trenera lecz twierdziłam że SG się nie nadaje i dalej mam takie zdanie, uważam że to zasługa Igora. Zwróciłeś uwage że nawet pan Stanisław pytał sie w I i III secie Igora czy ma wziąć czas??. Ciesze się jednak że nasi pokazali zęby!! Ale to może byc tylko zryw,( obym sie myliła) przeciez wygrywaliśmy już z silnymi tego świata- Brazylia, Rosja> Mam nadzieję że to nie " jednorazowy wyskok " świetnej gry Polaków. NBie wierzyc w ich o siągnięcia a kibicować - bo to Polscy siatkarze ( mimo niewiary trzymam kciuki) to dwie rózne sprawy
    Bądź pewny ż ejak się pomyliłam w ocenach przedolimpijskich odszczekam wszystko .
    Nie sądzi się wygranych ale mimo wszytsko Gruszka nie był dzisiaj dla mnie rasowym atakującym.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oby dalej takie wyniki to może zacznę żałować, że narzekałam na Świdra... ;) póki co jest świetnie :)
    ps. Co do SG to ja też sądzę, że się nie nadaje..

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na gorąco komentarz Irka Mazura w GW:

    Dla Gazety

    Ireneusz Mazur

    były trener reprezentacji siatkarzy

    Na takie zwycięstwo nad Serbami czekaliśmy od sześciu lat. Te igrzyska mają należeć właśnie do Polaków. Zagraliśmy świetny mecz. Dla mnie bohaterem był Sebastian Świderski, który w ostatnim czasie gdzieś się pogubił. Dopiero meczem z Rosją w Olsztynie w wmemoriale Wagnera wywalczył sobie miejsce w składzie. Dziś w trundych sytuacjach brał na siebie ciężar gry i był skuteczny. Murek i Gruszka zagrali na swoim wysokim poziomie.

    Widać było radość gry u Polaków, nie chodzili smętni po parkiecie. Nie popełnialiśmy prostych błędów, zmuszaliśmy do nich rywali. Serbowie momentami grali fatalnie, taki styl nie przystoi tak klasowemu zespołowi, ale to nie nasz problem. Przed nami otworzyła się szansa zajęcia pierwszego miejsca w grupie i w drugiej fazie nie musielibyśmy od razu trafić na Rosję, Włochy czy Brazylię. Trzeba się cieszyć, ale to dopiero pierwszy krok, nie popadajmy w hurraoptymizm. Najważniejsze spotkania przed nami.


  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia nie wdawaj sie w głupie dyskusje bo jest to bezsensu i tak wiadomo że mecz wygralismy dzieki Świdrowi i postawimy mu pomnik w Kentaki a teraz cytuje smska którego dostałem od prawdziwego kibica z Andrychowa , który jeździ za reprezentacja po całym swiecie ......"Świder jest prze - ..uj -karta.moje nerwy z Porto zaczynają zbierac plony a jak mi odp......i a nie wiele brakuje to jutro polece do Aten ...."
    http://www.poortal13.republika.pl/index2.html - to stronka dla wszystkich fanów i fanek Świdra .Andrzejowi chciałem złozyc wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i zyczyc dalszych zwycięstw !!!!!!!!!pozdrowionka!!!! A wszystkim kibicom czestochowy dziek za te modlitwy dzisiejsze na Jasnej Górze

  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj chłopcy pokazali całą swoją klase oby tak dalej trzymam za was kciuki Sebastian Świderski sialalalala

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Statystyki

    Hm... Czy Wam też nie chcą się otworzyć statystyki na stronie FIVB? Możecie to sprawdzić?

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ATHENS , August 15 – Comments from Sebastian SWIDERSKI (POL) , Dawid MUREK (POL) and Vasa MIJIC (SCG), after Poland defeated Serbia and Montenegro 3-0.

    Sebastian SWIDERSKI (POL) – Wing spiker
    On his team's performance:
    "It is very important that in the first match we beat the Olympic champions. We were very focussed on the match, but we will not cheer yet, because there are five more matches to come. Regarding the match against Greece, we must stay focussed if we want to win."

    Dawid MUREK (POL) – Wing spiker
    On the match:
    "We came here to win all the teams. Our goal in each match is to win, that’s why we consider every opponent as the strongest team of the tournament. The match was too early in the morning, a difficult time for everyone in the field, but maybe the Serbians were a little bit more sleepy."

    Vasa MIJIC (SCG) – Libero
    On his team's performance:
    "We didn’t underestimate Poland. We had many problems, especially in defence. VUJEVIC (SCG) has a problem with his back, but we hope that he will be at the starting six on Tuesday. We still believe we can make it to the finals."

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na oficjalnej stronie igrzysk ( www.athens2004.com ) mozna przeczytać już wypowiedzi z konferencji prasowej, obejjrzeć statystyki z meczu, oraz śledzić inne mecze na żywo

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na oficjalnej stronie igrzysk ( www.athens2004.com ) mozna przeczytać już wypowiedzi z konferencji prasowej, obejjrzeć statystyki z meczu, oraz śledzić inne mecze na żywo
    Dzięki, już znalazłam.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś niesamowitego pokonaliśmy Serbie 3:0 po bardzo ładnej grze, były monenty, że Serbowie nie istnieli i tracili seryjnie mase punktów(chyba jednak Serbowie nie są najlepiej dysponowani na tych Igrzyskach) . Najlepiej spisywał się Świder, był wręcz rewelacyjny.

    Oby grali tak dalej, jednak mam pewne obawy bo po tak łatwo wygranym meczy mogą się poczuć zbyt pewnie i dostać reszte meczy w plecy. Znając nasze orły jest to możliwe.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz byl niesamowity! na szczescie nagralam i kiedys pokaze moim dzieciom :P nie wiecie czy np. na eurosporcie beda pokazywac jakies inne mecze?

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciężko wyczuć :/ jak już mówiłem wcześniej - ta stacja jest programowo nieobliczalna ;] poza tym ja sobie zczytuje wyniki na żywo ze strony :)

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalio i dalej bede nie lubil pana SS.
    to, ze zagral fenomenalnie wcale nie bylo zlosliwie, owszem wygralismy dzieki niemu, ale bardzo dobrze grala cała druzyna... rowniez Andrzej Stelmach, ktory gral bardzo ładne pilki na lewe skrzydlo... szczegolnie w kontrach ładnie je przyspieszal przez co Dawid i swiderski mogli konczyc pilki na potrojnym bloku
    rownie ładnie nasi przyjmujacy dochodzili na trzeciego w bloku stawianym na prawym skrzydle i to wlasnie ww zawodnicy dochodzac na potrjny blok przewaznie blokowali

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strona www.reprezentacja.com ma zaszczyt zaprosić wszystkich czytelników forum SportsBoard na relację LIVE ze wszystkich meczy męskich reprezentacji siatkówki. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

    Dzisiejsze wyniki:
    SCG-POL 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
    HOL-RUS 1:1 (25:23, 19:25)

  35. Powrót do góry    #125
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Best Scorers
    Rk No Name NOC Spike Block Serve Total
    1 13 SWIDERSKI Sebastian Poland POL 15 3 2 20
    2 14 MILJKOVIC Ivan Serbia/Monteneg SCG 12 1 4 17
    3 3 GRUSZKA Piotr Poland POL 11 3 1 15
    4 6 MUREK Dawid Poland POL 6 1 5 12
    5 5 MITROVIC Aleksandar Serbia/Monteneg SCG 8 0 1 9
    6 17 MARKOVIC Milan Serbia/Monteneg SCG 4 3 0 7
    7 10 GRBIC Vladimir Serbia/Monteneg SCG 5 0 1 6
    8 12 GERIC Andrija Serbia/Monteneg SCG 2 3 0 5
    9 16 GOLAS Arkadiusz Poland POL 3 1 0 4
    9 18 SZCZERBANIUK Robert Poland POL 3 1 0 4
    11 17 BAKIEWICZ Michal Poland POL 0 0 1 1
    Tournament Totals 69 16 15 100
    Legend

    Jeśli podajesz informację, a statystyka jest informacją, PISZ SKĄD POCHODZI!!!

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ruskie vs. tulipany [2:2]

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na interia.pl Stasiu Gościniak tak komentuje wygraną z Serbami:


    Po wygranej 3:0 z Serbią i Czarnogóra w inauguracyjnym meczu turnieju olimpijskiego w Atenach siatkarze powinni jeszcze bardziej uwierzyć we własne umiejętności i zrozumieć, że mogą odegrać w olimpijskim turnieju znaczącą rolę - uważa trener reprezentacji Polski Stanisław Gościniak.

    - Z własnych doświadczeń wiedziałem, że faworyci turniejów olimpijskich często przystępują do pierwszego spotkania mało skoncentrowani. Chcieliśmy to wykorzystać i udało się - powiedział po zakończeniu inauguracyjnego meczu olimpijskiego turnieju siatkarzy Stanisław Gościniak. - Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi, ale muszę próbować opanować emocje zawodników. Rywalizacja dopiero się rozpoczęła i do każdego następnego spotkania trzeba przystępować z maksymalną koncentracją.

    - Po tej wygranej chłopcy powinni jeszcze bardziej uwierzyć we własne umiejętności i zrozumieć, że mogą odegrać w igrzyskach znaczącą rolę. Spotkanie z mistrzami olimpijskimi z Sydney pokazało, że zespół jest w dobrej formie. Takich zwycięstw nie odnosi się przypadkiem - dodał szkoleniowiec.

    Gościniak podkreślił, że zawodnicy bardzo dobrze realizowali założenia taktyczne. - Mam doświadczonych i inteligentnych rozgrywających, którzy potrafią umiejętnie wykonywać przedmeczowe założenia. Dokładnie wiedzieliśmy jak grają Serbowie, bo rozegraliśmy z nimi niedawno kilka sparingów. Udało się znaleźć słabe strony i wykorzystać ich gorszą dyspozycję. Zrobiliśmy dopiero pierwszy krok, by odnieść sukces w Atenach - zakończył Stanisław Gościniak.

    Według trenera zespołu serbskiego Ljubomira Travicy kluczowym momentem spotkania był pierwszy set. - Mecz rozpoczął się nie po naszej myśli - powiedział. - Polacy bardzo dobrze serwowali, ofiarnie walczyli w obronie i to pomogło im złapać właściwy rytm gry. Właśnie zagrywka i obrona to dwa elementy, które zadecydowały o wysokim i pewnym zwycięstwie Polski. Ale to dopiero początek turnieju i postaramy się w kolejnych meczach zaprezentować lepiej.

    Travica usprawiedliwienia słabszej postawy swojej drużyny szukał w kłopotach zdrowotnych kilku zawodników. "Ani przez minutę nie zagrał Goran Vujevic, co znacznie osłabiło siłę naszego ataku. Nie w pełni sił są także Ivan Miljkovic i Vladimir Grbic. To sprawiło, że zespół nie funkcjonował dziś dobrze. Na szczęście to był dopiero pierwszy mecz - zakończył szkoleniowiec Serbii i Czarnogóry

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drodzy forumowicze tylko spokojnie. Jedna jaskółka wiosny nie czynni. Nie zachłystujmy się zwycięstwem naszego zespołu, bo to jest turniej i do pełni szczęścia jeszcze bardzo długa droga. Zwycięstwo nad zespołem Serbii i Czarnogóry ma swój wymiar jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że nasz rywal zagrał kompromitująco słabo. Powoli gasną gwiazdy serbskiego zespołu. Swoje lata mają już bracia Grbić, z kontuzją grał Gerić jak i tylko symboliczny występ zaliczył ich najlepszy przyjmujący Vujević. Patrząc jednak obiektywnie to zwycięstwo biało - czerwonych było całkowicie zasłużone. Nasz zespół rozegrał najlepsze spotkanie od kilku lat, co może napawać optymizmem polskich kibiców. Kolejne spotkanie z gospodarzem Igrzysk - reprezentacją Grecji będzie prawdziwym egzaminem dla naszej ekipy. Mimo że Sebastian Świderski nie jest moim ulubionym siatkarzem to jego dzisiejszy występ był doskonały. Zagrał jak za swoich najlepszych lat. Wszystko się może jeszcze zdarzyć zarówno Polacy mogą nie wyjść z grupy jak i zdobyć medal. Siatkówka jest grą zespołową a turnieje rządzą się swoimi prawami. Jeżeli nasza ekipa zaliczy na tych Igrzyskach jakiś znaczący wynik a za taki uważam zdobycie jednego z medali to będę się mocno bił w piersi za moje wcześniejsze wypowiedzi. Potrafię się przyznać do błędu i złego osądu na temat tego zespołu. Jednak do tego jeszcze długa droga.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    druga niespodzianka w Atenach:
    Holendrzy pokonują Rosjan 3-2

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja proponuje tak nie na temat: zeby dyskusja nie toczyla sie w jednym watku tylko ten watek zostawic na sprawy ogolne czyli transmisje inne mecz itp, a mecze bialo-zielonych tzn bialo-czerwonych mialy osobne tematy tak chyba mniejszy burdel by byl :]

  41. Powrót do góry    #131
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Oglądam spotkanie i własnym oczom nie wierze.
    Wspaniałe zwyciąstwo, które powinno odpowiednio nastawić psychicznie naszych zawodników przed następnymi spotkaniami.
    Nie pozostaje nic innego jak kontynuować zwycięską passę :)
    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja proponuje tak nie na temat: zeby dyskusja nie toczyla sie w jednym watku tylko ten watek zostawic na sprawy ogolne czyli transmisje inne mecz itp, a mecze bialo-zielonych tzn bialo-czerwonych mialy osobne tematy tak chyba mniejszy burdel by byl :]
    Ja myślę, że jest dobrze (mniejsze zło). To jest turniej i wszystkie mecze są ze sobą w jakiś sposób powiązane. Gdyby każdy mecz biało-zielonych tzn biało-czerwonych miał osobny wątek, to zaraz pojawiło by się takich wątków 5 i w każdym toczyłaby się odrębna dyskusja. A że wątek będzie zbyt długi i zapanuje delikatny burdel to fakt.

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i kolejna niespodzianka Argentyna - Francja 3:0. Ciekawy turniej :)

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marti
    Argentyna wygrala 3-0!!!
    pierwsze dwa sety Francuzi wrecz nie istnieli,dopiero koncowke trzeciego seta zagrali na swoim poziomie,ale juz bylo za pozno!

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wszystkim kibicom czestochowy dziek za te modlitwy dzisiejsze na Jasnej Górze
    Nie jestem z Częstochowy ale wstałam o świcie zeby zdążyc na poranną msze:)

    A tak serio to jest się z czego dzieszyc bo zgadzam się z tymi, którzy uważają, że to był najlepszy mecz Polaków w ostatnich latach, Serbia co prawda nie była w najlepszej dyspozycji ale najważniejsze jest to, że my potrafiliśmy wykorzystać ich słabości.

    Nasza drużyna była dziś monolitem i każdy dołożył jakąś cegiełkę do zwycięstwa choć oczyciście co nie podlega żadnej dyskusji najlepszy był na boisku Świderski, facet przez cały sezon borykał się z kontuzjami, miał duże wahania formy ale zdaje się, że na najważniejszą impreze sezonu przygotował super formę i oby taką dyspozycje jak dziś utrzymał do końca turnieju bo z tak grajacym Świderski możemy na prawdę dużo. Świsder grał dziś tak jak za swoich najlepszych lat:)

    Mimo mojej ogromnej radości zgadzam się też z tym, że wykonalismy dopiero pierwszy krok w drodze do końcowego sukcesu jakim na pewno byłby medal, o którym wszyscy marzymy. po pierwszym świetnym mczu tymbardziej uważam, że musimy wykorzystać szansę na zajęcie jak najlepszego miejsca w naszej grupie.

    A Igrzyska pełne są niespodzianek: porażka Kubanek z Niemkami a wśród panów zwycięstwa Holandii i z Rosją oraz barzdo wysoka porażka Francji z Argentyną 0:3.

    Sto lat dla Andrzeja:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •