Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 61 z 61

Wątek: Kolejarz Opole - sezon 2006

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gajger dziekuje za odpowiedz.Ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok.Co do hasla to myslalem ze takowe bedzie potrzebne aby wejsc na forum alu juz wszystko wiem .Pozdrowienia dla wszystkich kibicow Kolejarza Opole.

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Gajger za odpowiedz.Chodzi mi o kod ktory musze wpisac aby zarejestrowac sie na Waszym forum.Pozdrawiam wszystkich kibicow Kolejarza Opole.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Kolejarze!
    W której z lig wystartuje wasza lokomotywa? Bo my w Poznaniu trochę się was boimy:)...
    pozdrowienia i.......... chyba do zobaczenia 9.04

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2004
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i moje życzenie się spełniło!!! Mamy Focusa :D !

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO to co teraz wymysla w Warszawie jakimi przepisami beda sie czy ukladami a moze BOG TO WIE czym znowu zaskocza GKSZ. Kogo zaprosza i w jakiej kolejnosci zgaduj zgadula. 1 Rowne .2Opole . 3 Daugaupils .4 Poznan. NO i kogo wybrac strzelam Poznan i znowu zaskoczenie dla kibicow zuzlowych. A TAK POWAZNIE TO NA KOGO KTO STAWIA.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  7. Powrót do góry    #52
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący Awatar Gajger
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zdjęcie zrobiłem dzisiaj, czyli w pierwszy dzień wiosny.
    Sezon 2006 w Opolu uważam za rozpoczęty. :)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Kolejarze :)
    orientujecie się może czy jakieś radio przeprowadza transmisję jutrzejszego meczu Kolejarz-PSŻ ?
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze...
    Są drużyny które wygrywają, i takie co ciągle biorą po d....
    Szkoda, że jestem kibicem tej drugiej, to takie frustrujące :(

  11. Powrót do góry    #56
    slavo
    witam Opolan,

    mam takie pytanko: czy to prawda, że Adam Pietraszko podpisze kontrakt na występy w Berwick? Pojawiło się gdzieś info, że władze klubu nie chcą się na to zgodzić. Dzięki za info.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Stojan zawieszony...

    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=131416

    Myślę, że to najgorszy z możliwych momentów na taki rzeczy w klubie.
    Mam nadzieję, że kolejarze dojdą do ładu i składu ze 100janem....chociaż jeśli wierzyć temu co pisały w zeszłym sezonie falubazy, to marne szanse...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    W takich wypadkach racja jest po stronie zawodnika, proszę zwrócić uwagę na jedno ze zdań w tym artykule, cytuje:
    "Sternik opolskiego klubu zaprzeczył temu twierdząc, że jeszcze przed niedzielnym meczem no konto Stojanowskiego przelana została znaczna część pieniędzy" koniec cytatu.
    Znaczna? a ile to jest znaczna? I przede wszystkim znaczna część nie jest synonimem słowa wszystkie. A skoro tak, to widocznie Stojan stracił cierpliwość, bo założe się, że obiecali mu tego dnia oddać wszystko, a kiedy dostał tylko znaczną część wyprowadziło go to z równowagi, zresztą kogoby nie wyprowadziło?

  14. Powrót do góry    #59
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    W takich wypadkach racja jest po stronie zawodnika, proszę zwrócić uwagę na jedno ze zdań w tym artykule, cytuje:
    "Sternik opolskiego klubu zaprzeczył temu twierdząc, że jeszcze przed niedzielnym meczem no konto Stojanowskiego przelana została znaczna część pieniędzy" koniec cytatu.
    Znaczna? a ile to jest znaczna? I przede wszystkim znaczna część nie jest synonimem słowa wszystkie. A skoro tak, to widocznie Stojan stracił cierpliwość, bo założe się, że obiecali mu tego dnia oddać wszystko, a kiedy dostał tylko znaczną część wyprowadziło go to z równowagi, zresztą kogoby nie wyprowadziło?
    tak...ale krzysiek chyab wiedział z jakim klubem podpisuje kontrakt! chyba nie liczył, że pieniądze będą zawsze po meczu wypłacane. kolejarz to biedny klub, który jest rządzony przez pasjonatów żużla. do tego w mieście, które niezbyt przychylnie zapatruje się na żużel. mam tu na myśli władze miejskie i potencjalnych sponsorów. a że żużlowiec jest niecierpliwy, to inna sprawa...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takich wypadkach racja jest po stronie zawodnika, proszę zwrócić uwagę na jedno ze zdań w tym artykule, cytuje:
    "Sternik opolskiego klubu zaprzeczył temu twierdząc, że jeszcze przed niedzielnym meczem no konto Stojanowskiego przelana została znaczna część pieniędzy" koniec cytatu.
    Znaczna? a ile to jest znaczna? I przede wszystkim znaczna część nie jest synonimem słowa wszystkie. A skoro tak, to widocznie Stojan stracił cierpliwość, bo założe się, że obiecali mu tego dnia oddać wszystko, a kiedy dostał tylko znaczną część wyprowadziło go to z równowagi, zresztą kogoby nie wyprowadziło?
    Znaczna czesc pieniedzy to jest 19 tys zlotych. Przynajmniej taka donosza opolskie media a ile w tym prawdy??? W kazdym razie klub ma na wyplate punktowki Stojanowi zgodnie z kontraktem 2 tygodnie od dnia meczu. A od meczu z Daugavpils uplynelo 10 dni. Co wiecej Stojan zazadal wyplaty kasy po meczu z Rownem tego samego dnia a klub sie na to nie zgodzil bo nie musial. I tak doszlo do awantury. Przynajmniej taka donosza media a ile w tym prawdy nie wiadomo.

    W kazdym razie ja sie chcailem oprzec na faktach. A sa takie ze Stojan w meczu z Rownem zrobil 4 pkt a dwa dni wczesniej w Anglii 16. Czyli odpuscil mecz. A to dla mnie jest skandal !!! Jakby u was doszlo do takiej sytuacji ze Petrzyk czy inny Smith odpuscil mecz tez pewnie bylbys oburzony...

    No nic zobaczymy jak sytuacja bedzie sie rozwijac...

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Nie mówie, że nie masz racji. Patrze na Krzyśka zperspektywy występów w Gdańsku w roku 2004. Nie było takich sytuacji, raczej sprawiał wrażenie spokojneg chłopaka, ułożonego. Dlatego tak wnioskuje. Co do tego czy odpuśicł mecz, to może nie miał pieniędzy na inwestycje? Co do Anglii i 16pkt., to raz, że ma tam napewno inny sprzęt, a dwa poziom niższy... Może ścigają go wierzyciele:).
    A jak pisze gazeta i czy pisze prawde, nie ocenimy tego. Nie wiadomo gdzie sięgają wpływy działaczy... Nie mniej napewno szkoda dla zawodnika, klubu i kibiców, wszyscy na tym stracą.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •