Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 54

Wątek: SKAZANI NA IGNACZAKA-CZYLI LIBERO PO POLSKU/ABONAMENT NA GRE W KADRZE....

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SKAZANI NA IGNACZAKA-CZYLI LIBERO PO POLSKU/ABONAMENT NA GRE W KADRZE....

    Ekhm....
    Jak kazdy wie newralgiczną pozycją w każdym zespole siatkarskim jest pozycja tak zwanego libero.
    W naszej Kadrze od kilku lat pewien facet w innej koszulce niz wszyscy stara sie ,,byc" libero.Tak naprawde robie z siebie posmiewisko.Tymze Panem jest nie kto inny jak jego ekscelencja Krzysztof Ignaczak.
    Czlowiek,ktory zatrzymal sie w rozwoju.Facet mial jednorazowy wyskok na MŚ,by nastepnie grac coraz gorzej.
    Niestety taka jest prawda,ale w Polsce konkurentow mu brakuje,bo mimo tego,ze w naszej rodzimej lidze jest kilku zawodników,ktorzy sa dobrzy i graja rowno,to na arenie miedzynarodowej jestesmy daleko w tyle,zarowno w klubowych rozgrywkach (Liga MIstrzów,Puchar CEV) jak i Reprezentacyjne (Liga Światowa,Igrzyska Olimpjskie,Mistrozstwa:Świata oraz Europy) utwierdzająnas w fakcie ,ze LIBERO W POLSCE NIE MA !!
    Wracam jednak do punktu wyjscia,ktorym bezwzgleednie jest Pan I.
    Facet z powodu braku konkurencji ma ,,abonament na kadrę"
    Niestety nie mamy specjalnych szkolen na pozycje libero,a jezeli mamy to sa one znikome.
    Amen




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2002
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzien dzisiejszy nie ma innej alternatywy na libero, mozna zobaczyc chocby na Polske B gdzie gra przyjmujacy -M.Wika. Tak ze na razie zostaje tylki Igła :(

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We wczorajszym meczu z Tunezja Igła miał kilka bardzo dobrych obron...
    A ostatnio to nie idzie całej drużynie a nie tylko libero... może poczekajmy do IO w tedy zacznijmy wszystkich oceniać...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ignaczak ostatnio sie pogorszył bo nie ma żadnej rywalizacji na jego pozycji jakby gościniak wziął takiego Wike czy Ruciaka nie dlatego by odpoczął ale że są lepsi i Ignaczak wziął by sie do roboty

    osobiście uważam że najlepszym libero w Polsce jest obecnie Kuciński

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Igła nie ma takiego przewodu myślowego "gdzie ta piłka może spaść".Jak piłka leci metr od niego to nie może się po nią ruszyć,stoi w miejscu,jakby nie wiedział,że wychodzącą po bloku w aut też trzeba brać. Świętej pamięci pan Ambroziak w jednym ze swoich artykółów w "Wyborczej" napisał: "Krzysztof w dodatku popełnia dość elementarne błędy techniczne w prowadzeniu piłki oburącz od dołu(...).Każdorazowo po tym,jak piłka juz odbije się od ramion naszego libero (zawsze ma wrazenie,że to piłka się od Krzyśka odbija,a nie on nią kieruje), zamiast odprowadzać ją dalej połączonymi ramionami,pozwala by te rozsypywały się(...)."

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile sobie przypominam to Ruciak był próbowany na tej pozycji w LŚ w Japonii.
    Mimo, że bardzo cenie tego zawodnika nie uważam aby sprawdził się jako libero.
    Dajmy więc już spokój Igle. Niech dochodzi do optymalnej formy.
    Po Olimpiadzie chętnie zobacze na tej pozycji któregoś z tych co to są "dobzi"(?!)i nie robią z siebie pośmiewiska!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po Olimpiadzie chętnie zobacze na tej pozycji któregoś z tych co to są "dobzi"(?!)i nie robią z siebie pośmiewiska!
    Dobrzy :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja was nie rozumiem! Ignaczak to chyba najjaśniejsza postać w naszym ostatnio żenującym zespole. Broni bardo dużo trudnych i ważnych piłek. Komentatorzy raz po raz stwierdzają, że jest on jednym z najlepszych libero na świecie. Gdyby każdy zawodnik grał na swojej pozycji tak jak ignaczak na libero, to dawno bylibyśmy już mistrzami świata.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konrad. Ty to jednak masz poczucie humoru. Ubawiłeś mnie dziś do łez :)))

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno oceniać tak rygorystycznie jednego gracza, kiedy cały zespół gra źle..., choć z pewnościa Igła nie reprezentuje super poziomu:) Wydaje mi się, że gdyby poczuł "oddech konkurencji na plecach", to poprawiłby nieco swoja grę, ale że pozycja libero jest całkowicie przez niego zmonopolizowana na razie nie mamy chyba co liczyć na jakiś rewolucyjny zwrot...
    Byle do IO :]

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KonradK==>chociaż to czarny humor to i tak spadłem z krzesła.Napisz jeszcze coś śmiesznego!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co go tak wysmiewacie, napisał swoje zdanie, nie? Od tego jest forum, wiec w gre wchodzi jakas polemika co najwyzej.
    Moje typy do testowania na reprezentacyjnego libero: Dyżakowski(Warszawa), Gacek(Częstochowa), Kucinski(Olsztyn).
    Joł :-)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyni zawodnicy co ciągle grają na dobrym poziomie to :Murek i Gołaś

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyni zawodnicy co ciągle grają na dobrym poziomie to :Murek i Gołaś
    He, he, he!!!

    Murek gra ostatnio na dobrym poziomie??? W ostatnich meczach ligi światowej prezentował się słabo, dużo gorzej niż rok, dwa lata temu. Szczególnie jego zagruywka nie jest ostatnio najlepsza, a ataki także często są blokowane. Co innego Gołaś, on rzeczywiście jest chyba teraz podporą naszej kadry.

    PS: To na serio, w przeciwieńśtwie do Ignaczaka :P:P:P


  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na upartego można by Masterowi przyznać rację, ale tylko wtedy jeżeli pod pojęciem 'ostatnio' rozumie grę na Memoriale Wagnera. Ale czy można wysnuwać takie wnioski po zaledwie jednym, góra dwu meczach rozegranych przez tych zawodników?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz niedługo - Piotr Gacek, nowy libero Polskiej Reprezentacji :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie ,ze Kucinski gra naprawde niezle,ale Gosciniak nie powola tegoz zawodnika,bo powie,ze jest ,,za stary na kadre" ,to kogo mam powolywac ??

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasza drużyna A(podstawowy skład) wogóle nie robi postępów(poza Arkiem Gołasiem).Można powiedzieć że nawet grają coraz gorzej.A co do Dawida Murka to on nie wali na pałe(jak Gruszka)tylko gra z głową.Potrafi za równo mocna zaatakować jak i splasować a w przyjęciu jest najlepszy w reprezentacji(statystyki z ligi światowej Murek 5.miejsce,Ignaczak 8 miejsce,)co do zagrywki to sie zgodze że mu sie pogorszyła zresztą jak całej reprezentacji:(A atak to Dawid ma lepszy od Piorka Gruszki.

    P.s na Tvp3 jest mecz Polska-Holandia

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...) bo powie,ze jest "za stary na kadre" (...) ??
    tak tak a Gabrych to jest w kwiecie wieku :P

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wójcik też był bardzo młody jak grał w kadrze :]

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale wtedy trenerem kadry byl czlowiek o nazwisku Wspanialy.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecze z Holandią i Rosją pokazały dobitnie umiejętności naszego libero na przyjęciu. Rosjanie zagrywali praktycznie tylko na niego co w innych zespołach jest nie do pomyślenia. Libero który powinien element przyjęcia mieć opanowany do perfekcji przyjmuje a raczej pozwala odbić się piłce od swojego ciała i ta leci w kierunku siatki. Tyle tylko że jego przyjęcia są na 3-4 metr (mówie tu o zagrywce mocnej a nie plasikach). Bronić portafi, ale tak jak osoba zakładająca ten temat mam nienajlepsze zdanie o naszym libero. Trzeba próbować też innych libero (Kuciński chyba tylko bo Gacek narazie to niestety Ignaczakowi buty może nosić). Reszta reprezentacji gra jak gra, ale jak połowe meczu przyjęcie jest na 4 metr to cóż nasze orły mogą zdziałać?

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo Gacek narazie to niestety Ignaczakowi buty może nosić
    ZdAJESZ SOBIE SPRAWĘ, Z TEGO CO PISZESZ?! Gacek pokazał kawał dobrej siatkówki w minionym sezonie w barwach Nysy, co dało mu kontrakt z Częstochową. Myśle, że jest równorzędnym kandydatem co zawodnik Skry, ale szkoda, że Gosciniak, a wcześniej Wspaniały to starzy konserwatysci...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy takim przyjeciu jak reprezentuje Igła nawet Khamucki nie będzie świetnie wystawiał więc dajmy sobie spokój, Co do obrony to Swider jest 3 razy lepszy w obronie niż Igła, pokazał to wczorajszy mecz i turniej w Porto gdzie gdyby nie obrony Swidra ( nie Igły) nie bylibyśmy na IO

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wcale nei powiedziałem,ze go nie lubie.
    Po prostu pisze,ze gra slabo...
    Co do Swidra wstrzymam sie narazie od glosu,bo zagral jeden dobry mecz...
    Pamietamjednak kilka jego wystepow gdzie zagral na zero...
    Ale sznauje go za to co zrobil wczoraj.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy takim przyjeciu jak reprezentuje Igła nawet Khamucki nie będzie świetnie wystawiał więc dajmy sobie spokój, Co do obrony to Swider jest 3 razy lepszy w obronie niż Igła, pokazał to wczorajszy mecz i turniej w Porto gdzie gdyby nie obrony Swidra ( nie Igły) nie bylibyśmy na IO

    Ignaczk to przyjmuje na 2-3 metr z czego bardzo ciężko jest rozegrać krótką i można tylko grać świeczki na skrzydłą.
    Powinna być jakaś rywalizacja na pozycji libero a nie ciągle ten Ignaczak i Ignaczak.:(

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świdrowi należałoby dać już spokój. Z tym jednym meczem Chester to znowu przesadzasz. Pochwaliłeś Sebastana w taki sposób by ten znowu się przewrócił :P Aby nie sięgać daleko wystarczy przypomnieć chociażby mecze z Francją w Nantes. Faktem jest, że gdyby można było częściej liczyć na dobrą formę Murka i Świdra oraz reperując pozostałe niedostatki (zagrywka i przyjęcie) - moglibyśmy na luzie aspirować do światowej czołówki.
    Mnie natomiast niepokoi to, co dzieje się z Gabrychem. Wespół z Igłą stanowią teraz nasłabsze ogniowo reprezentacji. Trenerzy czym prędzej powinni coś z tym zrobić, bo Gary też nam udowodnił, że stać go na wiele więcej. Tymczasem od meczów z Bułgarią - trenerzy dają mu nieustannie szanse, a on uprał się grać słabo momentami śmiesznie...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dobra:) Swider zagral kapitalnie wczoraj,zdarzaja mu sie jednak slabsze mecze co tlumaczone jest lawka rezerwowych ktora grzeje we Włoszech...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dobra:) Swider zagral kapitalnie wczoraj,zdarzaja mu sie jednak slabsze mecze co tlumaczone jest lawka rezerwowych ktora grzeje we Włoszech...
    A nie przyszło ci na myśl by skojarzyć ze sobą 2 fakty na zasadzie przyczynowo-skutkowej, z której pierwotnym była kontuzja, a wtórnym siedzenie na ławce? Aby tego nie powiązać trzeba wykazazywać się podobnie jak Chester upartą niechęcią i złośliwością...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś Ty się tak do mnie przyczepił ????
    MOze nie wiedziałem ,ze ma kontuzje ??
    Wiec jak sie ma kontuzje to sie nie gra i w kadrze !!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś Ty się tak do mnie przyczepił ????
    MOze nie wiedziałem ,ze ma kontuzje ??
    Pomagam ci zrozumieć twoją niewiedzę :P
    Wiec jak sie ma kontuzje to sie nie gra i w kadrze !!
    No i nie zagrał na turnieju w Lipsku.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie "ma" tylko MIAŁ. Gra w kadrze co jak widac robi świetnie, swoimi zagrywkami zarówno w tiebreaku z Japonią, w Nantes z Francją czy teraz z Rosją w Olsztynie przesądził poniekąd o zwycięstwie Polaków. Nie doliczając do tego wejścia za Murka w Porto i fantastycznymi obronami... Sebastaian opowiadał że złapał kontuzję we Włoszech i gdy juz ja wyleczył taktyka była zrobiona pod innego zawodnika i dlatego grzał ławe, w kadrze w tym roku pokazuje że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba nie macie nic przeciwko ignaczakowi jest dobry wiec nie rozumiem czemu jest taki dziwny temat a pozatym jestem z czestochowy a wy? piszcie pytania na zbyszekracing@wp.pl

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to sie przez chwile zastanow... Ignaczak jest produktem komercyjnym a nam potrzebny jest libero z prawdziwego zdarzenia tak jak wlasnie Meana w Argentynie.

    poza tym nie rob takiego zamieszania na forum...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy Ty jesteś na pewno z Częstochowy ? jakoś dziwnie odbiegasz od naszego poglądu na temat obecnego libero kady .

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat zalozylem po to ,zeby podkreslic jak wazna role w zespole pelni Libero,a Libero Po Polsku czyli "Herbatka u Ignaczaka" po meczach LŚ z Francja i reszta rywali byla beznadziejna.
    NA Olimpiadzie Igła dalej przyjmuje conajwyzej srednio...

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko kto jak nie Ignaczak ?

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Snoopy nie przesadzaj. w koncu nie kazda osoba z Częstochowy musi uwazac Ignaczak za sprzedawczyka i juda$za... jezeli ktos ma inne zdanie to coz jego sprawa i jego wybor chyba nikt nie bedzie zarzucal koledze, ze lubi pana sianko...

    a kto na libero w kadrze?

    wiem, ze to brzmi tak jak bym faworyzowal zawodnikow AZS-u, ale Piotr Gacek moze miec teraz naprawde bardzo dobry sezon i kto wie czy nie wlaczy sie w walke o kadre... jest jeszcze nowy mlody libero jastrzebia - w akcji go jeszcze nie widzialem, ale musi byc dobry skoro węgiel go kupil jako nastepce wojcika...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie tak !! Za rok jak wszystko sie dobrze potoczy, Piotrek Gacek w kadrze. Naprawde, narzekałem zaraz po tym jak go kupili, narzekałem nawet jak widzialem jego popisy na plaży, ale teraz jestem przekonany, ze jesli nie Ignaczak, to własnie On.

    Pozdro.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co widze wiele osób oceniając gre Krzyśka Ignaczaka kieruje się dośc dawną sytuacją, czyli jego przejściem z AZS do SKRY. Co się stało to sie nie odstanie. Fakt, Krzysiek nie dysponuje ekstra przyjęciem, jednak nie jest ono najgorsze, zawsze prezentował i prezentuje dobry poziom. Wpadki zdarzają sie nawet najlepszym. Pokażcie mi osobe, która potrafi w tak fenomenalny sposób zbierać piłki jak Igła w Polsce - ja konkurenta nie widze. Jest wielu zawodników na pozycję libero, pozwole sobie przedstawić kandydatury libero w PLS w sezonie 2004/2005, nie licze Mosto, bo wiadomo, że tam jest Kubica:
    Piotr Gacek
    Paweł Kuciński
    Paweł Rusek
    Radosław Panas
    Piotr Łuka (prawdopodobnie)
    Adrian Dyżakowski
    Sławomir Krypel
    Krzysztof Ignaczak
    Nie wiem jak sie ma sprawa z Radlinem.
    Większośc z tych libero co wymieniłem, to dobrzy gracze, każdy z nich ma swoje mocniejsze i słabsze strony. Jednak na dzień dzisiejszy Igle nikt nie jest w stanie dorównać. Ten sezon pokaże, który z libero grających w PLS, prezentuje klasę reprezentacyjną. Igle zdarzają się wpadki, zobaczcie na całą naszą kadrę na Olimpiadzie, gramy na poziomie, ale tylko w dwóch meczach. Cała drużyna zawodzi, cała drużyna przegrywa, a nie tylko sam Igła.
    Dla mnie Krzysiek jest i wydaje mi sie, że jeszcze troche pobędzie nr 1 w reprezentacji. Zgadzam się, że ostra i zdrowa rywalizacja pomaga każdemu, ma się większą mobilizacje, może i by pomogła Igle. Dobrze by było gdyby ktoś czasami odciążył Krzyśka na pozycji libero. OK, Gacek, Kuciński,Dyżakowski są dobrzy, moge to stwierdzić bo widziałem ich w paru meczach. To jest moje zdanie nie musicie sie zgadzać, NA REPREZENTACJE ZA SŁABI, są typowymi dobrymi graczami ligowymi, ale bez fajerwerków!!!

    "W naszej Kadrze od kilku lat pewien facet w innej koszulce niz wszyscy stara sie ,,byc" libero.Tak naprawde robie z siebie posmiewisko".
    To są słowa Chestera moim zdaniem zdrowo przesadzone. W wielu meczach po MŚ, Igła udowadniał swoją wartość na pozycji libero. Z tego co widze to kierujesz się głównie Igrzyskami, a jak napisałem wcześniej zawodzi cała drużyna, a nie tylko sam Igła.

    Galaxian, Gacek może mieć ekstra sezon, a kto powiedział, że Igła nie bedzie mieć ??

    "Myśle, że jest równorzędnym kandydatem co zawodnik Skry"
    Z całą pewnością jeszcze NIE Roni.

    Bronie Igły nie dlatego, że jest zawodnikiem SKRY, ale dlatego, że pare osób już postawiło na nim krzyżyk, totalnie go skreślając z kadry to raz a dwa krytyka w niektórych wypowiedziach jest bezpodstawna. Mam nadzieje, że Igła udowodni wszystkim tym którzy przestali wierzyć w niego i w jego wartość na pozycji libero w kadrze, że koszulka z orłem na piersi należy się właśnie jemu.

    Pozdro!!

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2004
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to oczywiste ze temat jest trafny ale ignaczak jest dobry szkoda ze swiderski nie moze grac no pech juz tak mamy ale jest i tak dobrze jak na polske

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dlaczego nie mozna kogos przekwalifikowac na libero ??
    Przeciez Krzysiek WOjcik zanim zostal libero gral na ataku?
    Moznaby wyprobowac Bakiewicza,ktory ma dobre przyjecie natomista w ataku dobry jest tylko na lige...

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Elwiernes_ zauważ też , że ta bezkonkurencyjność o której mówisz , jest także największym nieszczęściem Igły . nie ma na to rady , że zawodnik najlepszy zaczyna się idealizować i jego poziom spada . wiem , bo sam słyszałem od pewnego zawodnika , który zmieniał drużynę , bo "za te same pieniądze musi się mniej namęczyć" . więc po co Igła ma się męczyć , skoro i tak nie ma go kim zastąpić .

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko ładnie Elwiernes tylko dlaczego nagle zaczales tak stawiac na Igle jak przyszedl do Skry, ale jak Czerlonek gral w EKS-ie to wedlug Ciebie on był najlepszym libero i byles wrecz zbulwersowany tym, ze sianko gra a nie Leon ...

    konkurencja na tej pozycji powinna byc... nie ma tak, ze sianko sobie jedzie na kadre i wszystko jest cacy bo i tak bedzie gral w pierwszej druzynie... nie mowie, ze odpuszcza on treningi, ale juz sama psychika jest inna, kiedy o miejsce trzeba walczyc niz wtedy kiedy nie wazne jak sie bedzie gralo to i tak w kadrze bedziesz...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian bo sie przekonałem do Ignaczaka, do błędu przyznałem sie na forum, czyżbyś zapomniał?? Swego czasu Czerlonek był lelpszy od Igły, ale wtedy według ciebie nie, teraz zmieniasz zdanie. To taka sama sytuacja tylko w inną strone, jak Igła grał w Czewie to było cacy, ale jak gra w Bełku, to sianko itd. że sie nie nadaje. Troche więcej obiektywizmu panowie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •