Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 48 z 48

Wątek: Kaczmarek znów w Lublinie :)

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tygodnik nie lubi Kaczmarka, w Lublinie Go nie lubią, w Gorzowie chyba też. No i ja Go nie lubie. Coś chyba pan K. nie budzi powszechnej sympatii. Ale ja Go słabo znam. Może przy bliższym poznaniu to równiacha.
    Jasne:P

    Ja go "poznalem" jako kolesia,
    ktory rozgaduje pierdoly uslyszane
    Bog wie od kogo...

    Jest to czlowiek, ktory nie lubi
    sie przyznawac to swoich bledow
    i z tego co wizdialem to tego nie praktykuje... - przyznawania do bledow...

    Tak, wiec cala ta sprawa mnie w ogole nie dziwi...

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2004
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę,że niektórzy nie zauważaja podstawowego problemu i zasad jakimi powinno się kierować i tego że panowie z GKSŻ całkowicie ignorują prawo a conajmniej podstawowe zasady przyzwoitości.Sprawą pana Kaczmarka zajmuje sie prokuratura. I tu nie chodzi o zarzuty z np. ze złym sędziowaniem czy prowadzeniem samochodu "pod wpływem" tylko o nieprawidłowości związane z weryfikacją toru żużlowego do czasu wyjaśnienia tej sprawy ten pan nie powinien przeprowadzać weryfikacji toru w żadnym mieście tu juz nie chodzi o sam Lublin.Są wątpliwości czy wszystko odbywa sie zgodnie z prawem i w takim wypadku pan Kaczmarek powinien byc całkowicie odsunięty od czynności związanych z weryfikacją torów żużlowych!!! Czy ktokolwiek z Was poddałby się badaniu alkomatem gdyby zatrzymał go na drodze pijany policjant i czuć by było od niego alkohol?? Czy taki policjant miałby prawo pełnic swoje obowiązki?? Nie, do czasu wyjaśnienia nie miałby takiego prawa!!! I analogiczna sytuacja jest z panem Kaczmarkiem. Nie powinien mieć on prawa przeprowadzania weryfikacji torów żużlowych w zadnym mieście do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności przez prokuratora.Weryfikacje jeszcze ma kto w Polsce robic,więc dlaczego ma to być akurat pan Kaczmarek przeciwko któremu w tej sprawie jest prowadzone postepowanie prokuratorskie??

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zapomniales o domniemaniu niewinnosci do momentu zapadniecia jakiegos werdyktu sedziowskiego,tym bardziej ,ze na kwestionowanym rachunku Kaczmarek wlasnorecznie sie nie podpisywal,co moim zdaniem przemawia na jego korzysc. Pytanie czy ze wzgledow moralnych nie powinno sie poslac kogos innego ,szczegolnie do Lublina.Prawnych przeciwskazan chyba nie ma.Oczywiscie moge sie mylic,gdyz zaden ze mnie znawca prawa.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •