Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 211 z 211

Wątek: Wts

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dokładnie Piotrze !!! Jest tak jak piszesz !
    Ten "dar przekonywania" ... dar za dar ... głos za oponę dla drugoligowca ... albo za bezpłatne wypożyczenie młodzieżowca lub innego zawodnika ...
    A wszystko "dla dobra polskiego żużla" ...
    Tak tak
    Dla dobra polskiego zuzla Klecha
    dla dobra polskiego zuzla klub nowy jak krolik z kalepusza;) w e - lidze
    Dla dobra polskiego zuzla

    Moze powiesz jak?
    oponka
    tlumik?

    Czy moze spontanicznie i bezinteresownie
    O tak. Spontanicznie i bezinteresownie

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcialbym dolożyc swoje 5 groszy doo tej dyskusji.
    Całyczas sa tu tylko argumenty ze karwan jest zly bo cos i rusko jest zly bo cos?
    Moze ktos obiektywnie zajął by sie faktami co dany pan zrobil dla zuzla.
    Oczywiscie moja ocena nawet jak by byla obiektywna bedzie odebrana subiektywnie.
    Ale pare spostrzezen mam.
    Co do Karwana:
    W rzeczy samej przewodniczacy nie powinien łączyc dwóch stanowisk ale sam na to stanowisko sie nie wybrał.
    A przy wyborze nikt nie nakazywal mu rezygnacji z prezesostwa w apatorze.
    Podstawowy bła to dopuszczenie do głosowania nad tą sprawą , bo jesli ten proceder przejdzie to w przyszlosci bedzie tak ze rozgrywki skoncza sie w pazdzierniku a w grudniu gksz bedzie ustalala kto jest mistrzem bo kazdy bedzie jakies protesty skladal. Rownie dobrze apator mogł sie domagac walkowera za mecz z atlasem bo przecierz tor byl nie regulaminowy.
    Rusko
    Wojna na gorze nie jest od dzis. zaczelo sie od ksm jak rusko z maslanką głosowali za obnizeniem ksm co w efekcie dalo osłabienie apatora. Ten pan niby dziala w imie dobra zuzla a czy nie szkolenie i bycie przeciwko biegom mlodziezowym to jest dobry kierunek. Chcialbym przypomniec ze dzieki biegowi nr 7 mamy teraz ulamka, walaska, protasa, jagusia. Zniszczenie polonio pila totez sprawka ruski i niech mi nikt nie mowi ze dobrze zrobil, za pieniadze z transferów za gape i miska polonia splacila by wiele zobowiazan, chandlowanie dlugami to chyba nie jest ta dyscyplina sportu. A skoro stworzyl taki wspanialy klub jakim jest WTS , taki wspanialy ze az ostatni tygodnik zuzlowy prawie mu pomnik stawia, to dlaczego tak uciekaja z tamtad zawodnicy. Przyklady? Pepe. sawina, ułamek, krzyzaniak,jedrzejak. Za malo
    Zniszczone kariery np łabedzkiego i barona.
    Nic tylko pogratulowac..
    Telewizja
    Przecierz rusko mial w tym osobisty interes bo zasiada w zarzadzie polsatu i jakos tu nikt sprzecznosci nie wiezi
    a zreszta wolal by tv polsat pokazywalo w 80 % jego druzyne niz calą lige w tvp.
    Chcialbym zaznaczyc ze przed sezonem rusko mial swoja dzialke do zrobienia ale bardziej juz od poczatku skupil sie na torpedowaniu karwana wiec reasumujac to on zaczal tą wojne podjazdowa. Chcialbym jeszcze nadmienic ze pan rusko jako prezes wts takze zasiadal w zarzadzie gksz.
    A na koniec cytat z TZ auto m "polewaczkowy" cieslak( dotyczy terminu matur i mmppk:
    "w gksz nikt nigdy matur nie zdawal, wiec jak u licha oni mogli znac te terminy?"
    Ciekawi mnie jakie ten wszystko wiedzacy pan ma wykształcenie, skoro sam z panem ruskiem nie zglosili faktu zdawania przez swoich zawodnikow matur a gksz wrozką nie jest i nie wie kto zdaje.
    Pozdr

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Wyborcza
    Tym brakującym, a dla tej sprawy kluczowym członkiem, okazał się Zbigniew Jaźwiński. Widnieje on na liście przedstawicieli Głównej Komisji Sportu Żużlowego, ale zabrakło go na liście obecności podczas głosowania w sprawie Protasiewicza. - Z tego, co mi wiadomo, pan Jaźwiński już od dawna nie uczestniczy w posiedzeniach Komisji, a poza tym Prezydium GKSŻ-etu wnioskował o jego usunięcie ze składu. Wszyscy o nim zapomnieli. Tymczasem nagle okazało się, że jest potrzebny. Wyskoczył niczym diabeł z pudełka - obrazowo tłumaczy Rusko.
    I co powiecie na to ? :)
    No i chyba wszystko jasne - Karwan miał rację stwierdzając nieważnośc głosowania.

    W ogóle nie rozumiem tej dyskusji - winny Karwan, winny Rusko. Zachodzi tutaj zwykły fakt prawny - quorum albo było, albo go nie było. Jeżli było to decyzja jest ważna, jesli nei było - neiważna i nie ma tu miejsca na dalsze dywagacje.

    A powyższy tekst chyba jasno pokazuje że quorum nie było.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie dlaczego qworum nie było ? Dlaczego GKSŻ wypieła się na przedstawiciela WKMu ? Dlaczego dopiero teraz Karwan zauważył, że taki ktoś istnieje ? To jest przewodniczący ? On nigdy nic nie wie, albo to nie jego dzialka. Śmiech na sali.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Pytanie dlaczego qworum nie było ? Dlaczego GKSŻ wypieła się na przedstawiciela WKMu ? Dlaczego dopiero teraz Karwan zauważył, że taki ktoś istnieje ? To jest przewodniczący ? On nigdy nic nie wie, albo to nie jego dzialka. Śmiech na sali.
    Spałeś, gdy przytaczano fakty? To właśnie Karwan na bieżąco unieważnił głosowanie wiedząc, że nie było quorum. A niejaki A.R. na chłodno, w jakiś czas po głosowaniu, porachował do 26-ciu (zabrakło paluszków jemu i partnerce? czy liczydło było wybrakowane? a może ktoś podiwanił mu liczmany? :D) i wypichcił protest :D:D:D

  6. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pytanie dlaczego qworum nie było ? Dlaczego GKSŻ wypieła się na przedstawiciela WKMu ? Dlaczego dopiero teraz Karwan zauważył, że taki ktoś istnieje ? To jest przewodniczący ? On nigdy nic nie wie, albo to nie jego dzialka. Śmiech na sali.
    sorry, ale to raczej przedstawiciel wkm olal gksz
    jakby chcoal to by bywal na posiedzeniach
    i sie nie dziwie markowi ze chcial usunac figuranta,
    wkoncu koles zyje pewnie w wawie
    rozumiem krosno, pigza zdroj...
    nie robmy jaj
    i musicie uczciwie przyznac ze rusko
    dostal w nosek
    szczerze mowiac licze na kontratak:-)
    kurcze co jeszcze chlopy wymsla
    moze podwaza gksz:-)

  7. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    ja tak srednio na temat ale posrednio jednak na temat. mianowicie mam pytanie: co panowie K&K robia w polskim zuzlu? a raczej co robia z nim? bo ja juz tego nie zniose (obawiam sie ze nikt tego nie zniesie poza toruniem). kiedy byl taki burdel w zuzlu i wszystko zalezalo od kaprysu jednego pana K. ? (bo drugi pan K. to raczej jego marionetka chociaz numery robi nie mniejsze). jezeli jest jakis osobny watek na ten temat to sory ale niezauwazylem. a przydalby sie na pewno...

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    a raczej co robia z nim? bo ja juz tego nie zniose (obawiam sie ze nikt tego nie zniesie poza toruniem). kiedy byl taki burdel w zuzlu i wszystko zalezalo od kaprysu jednego pana K. ?
    Taki burdel byl zawsze... tylko, ze kiedys o tym
    Tyg.Zuz. nie pisal tylko tworcom burdla przyznawal
    nagrody "dzialaczy roku", klubom burdlujacym "nagrody
    fair play", mielismy "ministrow zuzla", "marszalkow zuzla"
    itd itp.. Teraz mamy "rejtana" zuzla... ciekawe czy ten
    rejtan podsumowal juz osiagniecia swojej wielkiej reformy
    z lat 1998-2002??? Pelne stadiony, media, rozkwit klubow
    zuzlowych... warto zajrzec czego to w Tyg.Zuz. nie
    zapowiadano...

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    a raczej co robia z nim? bo ja juz tego nie zniose (obawiam sie ze nikt tego nie zniesie poza toruniem). kiedy byl taki burdel w zuzlu i wszystko zalezalo od kaprysu jednego pana K. ?
    Taki burdel byl zawsze... tylko, ze kiedys o tym
    Tyg.Zuz. nie pisal tylko tworcom burdla przyznawal
    nagrody "dzialaczy roku", klubom burdlujacym "nagrody
    fair play", mielismy "ministrow zuzla", "marszalkow zuzla"
    itd itp.. Teraz mamy "rejtana" zuzla... ciekawe czy ten
    rejtan podsumowal juz osiagniecia swojej wielkiej reformy
    z lat 1998-2002??? Pelne stadiony, media, rozkwit klubow
    zuzlowych... warto zajrzec czego to w Tyg.Zuz. nie
    zapowiadano...
    A ja pamiętam, jak Rusko twierdził (TŻ lata 1995÷97), że będzie nie tylko propagował szkolenie w WTS ale także wspomagał zdolną młodzież spoza klubu. Jak to się skończyło - wszyscy wiemy (Hampel, Gapiński, Miskowiak...)

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A ja pamiętam, jak Rusko twierdził (TŻ lata 1995÷97), że będzie nie tylko propagował szkolenie w WTS ale także wspomagał zdolną młodzież spoza klubu. Jak to się skończyło - wszyscy wiemy (Hampel, Gapiński, Miskowiak...)
    Co wiemy Hampel Miskowiak o cos ci konkretnie chodzi ?
    1 w barwach WTS zdobyl mistrzostwo swiata juniorow - dodatkowo bardzo dobrze zaczyna jechac w GP drugi idzie w jego slady to co zle ich wspomaga czy o co ci biega bo ja nie wiem , jak cos zaczynasz to moze bys skonczyl a nie tylko hasla rzucal jak towarzysz Karwan ...

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    elendir
    chodzi pewnie o to ze nie sa waszymi wychowankami, co nie zmienia faktu ze rusko uczynil z wrocka najbardziej profesjonalny od kilku lat klub i dlatego ci zawodnicy wlasnie tam chca jezdzic ( to wlasnie wina ruski ). odpowiedz torunian(zaraz sie pojawi): ze szkolenie we wrocku lezy - to wiemy nie od dzisiaj i lezy nie tylko tam. ale juz na tym polega dyskusja na tym lepperowym forum (wolnosc slowa ma tez swoje wady...) zeby zamiast odpowiedzi na temat szly nastepne pytania. przeciez dzieci w przedszkolu wiedza ze to nie jest dyskusja. ja sie poddaje bo "kon jaki jest kazdy widzi" a kto nie widzi to juz jego problem. nie moj. mi po prostu szkoda zuzla ktorego rozwoj lezy w naszym wspolnym interesie.
    na koniec kilka spostrzezen:
    kiedy byl taki burdel z sedziami. kiedy to ich szef sedziowal posrednio kazde spotkanie. kiedy byli tak zastraszeni ze na zaden temat dotyczacy ich pracy "nie chcieli" sie wypowiadac. kiedy preferowani byli sedziowie ktorzy nie znaja pisowni nazwiska sullivan. kiedy kazdy przyczepniejszy tor byl spreparowany(choc wiemy ze luzna warstwa musi byc). kiedy to byl taki profesjonalizm ze tv zalatwia sie juz x czasu. kiedy to prezesi "uwzieli sie" na przewodniczacego gksz. dlaczego osoba nie majaca prawie zadnego(czas) doswiadczenia byla przewodniczacym gksz. dlaczego jest jednoczesnie prezesem klubu. czy te funkcje powinno sie laczyc. dlaczego k. zamyka wejscie prasy na gksz powolujac sie na szczegolny przypadek nawet go nie podajac(bo i go nie bylo). kiedy byl tak fatalny regulamin. kiedy tv tak skarzyla sie na niego. kiedy istniejaca rywalizacja byla dowodem profesjonalizacji (sens slow k.)
    a teraz juz koncze choc mozna by tak jeszcze dlugo, oj dlugo. odpowiedzi nie oczekuje choc ja zapewne dostane. dlaczego? bo macie duzo czasu na pierdoly. ja go nie mam i dlatego juz odpuszczam. wolalbym zeby wypowiedzialy sie osoby spoza torunia. moze i ktos cos ciekawego by napisal. przykro mi sie robi wiec koncze...

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Joe
    Juz Ci odpowiadam dlaczego nie wpuszczonno TZ na obrady. A mianowicie TZ od dłuższego czasu ujezdza na Karwana i spółke wynoszac na biedestał Ruske i jego wasali. TZ nie jest juz obiektywną prasa tak jak nie jest TV Polsat

  13. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Juz Ci odpowiadam dlaczego nie wpuszczonno TZ na obrady. A mianowicie TZ od dłuższego czasu ujezdza na Karwana i spółke wynoszac na biedestał Ruske i jego wasali. TZ nie jest juz obiektywną prasa tak jak nie jest TV Polsat
    Polsat wedlug ciebie nie jest obiektywny a pewnie jest TVP gdzie cala banda komuchow siedzi a towarzysz K czul by sie jak ryba w wodzie , nie pisanie w tym watku i wyklucanie sie z wami juz nie ma sesu Joe ma racje ...

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ciekawe jak zachowalby sie rusko

    gdyby mppk mial odbyc sie w tym roku we wrocku
    juz widze te nagonke na karwana
    "przeciez w sobote moze byc wiecej ludzi
    niz w piatek, itd..."

    JOE
    prosisz zeby nie odpisywali ci ludzie z torunia
    jak w ich strone rzucasz oskarzenia
    moge wyjasnic tobie dlaczego kiedys
    nie bylo to tak naswietlone:
    bowiem kiedys cala centrala zuzlowa trzymala sie
    razem, kazdy byl uswiadomiony ze jesli bedzie
    naglasnial takie "wpadki" w mediach, to robi
    zla atmosfere wokol zuzla
    szefem byl wtedy rusek, wiec trudno zeby
    szczekal na siebie
    teraz rusek nie jest szefem i zachowuje sie
    jak dziecko ktoremu odebrano zabawki
    niektore jego zabiegi sa sluszne
    ale czasami uwaza sie za boga a jego interpetacje
    sa jasne i oczywiste
    karwan pokazal mu parokrotnie gdzie jego miejsce
    i bardzo dobrze!
    niech rusek da dzialac chociaz rok karwanowi
    a mysle ze efekty bede lepsze niz pare lat wladz ruska
    niech mu da szanse!
    no i oczywiscie prosze abys sie do tego ustosunkowal


    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesji dla kogos jeszcze nie jest jasne kim jest Rusko ,to znaczy ze jest slepy i gluchy!

    Rusko to od samego poczatku jeden z zaufanych ludzi Solorza .
    Jak powstawało jego imperium szeroko opisywała kiedyś Gazeta Wyborcza.
    Wtedy tez wymieniano nazwisko Ruski.
    Dzis dla Solorza dowodzi Firmą Solpol i jest tez członkiem Rady nadzorczej TV Polsat.
    Nie doś tego to swojemu braciszkowi Jerzemu zafundował wiekszosciowe udziały w Tygodniky Zuzlowym i opanował Slowo Sportowe /taka dolnoslaska gazetka sportowa?

    Marzyło mu sie seryjne zdobywanie DMP i kierowanie polskim z
    zuzlem.
    Niestety nic z tego nie wyszło i sie chłop zdenerwował .
    Teraz prubuje zniszczyc swojch konkurentow wykorzystujac wszystkie mozliwe okazje nieprzebierajac w środkach /np. kuriozalny protest majacy na celu zmiane wyniku meczu/.
    Do tej walki umiejetnie wykorzystuje zalezne od siebie srodki masowego przekazu.
    Cały czas jest wielu naiwnych ktorzy nie chca tego dostrzec.


  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Terror brawo dla Ciebie
    Tylko i tak nikt z nich nie chce tego zrozumiec

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Berger...
    dobrze ze mnie tam nie ma bo chyba najezdzalbym jeszcze bardziej! ma byc poza krytyka? to czy mamy jeszcze jakies obiektywne media? spisek? nie za duzo tych wasali? w tz tez sie prawie wszyscy uwzieli? moze jednak ktos chce zrobic cos z tym balaganem? poczytaj regulamin i gdybys znalazl cos o obiektywnosci mediow to daj znac. pan k. ZLAMAL regulamin nawet nie starajac sie tego wytlumaczyc - moze dla niego to normalne - dla mnie bezczelne, karygodne i zalosne! (zgodzisz sie ????)
    Terror..
    jezeli przestepstwem jest posiadanie kontaktow personalnych jak rowniez kapitalowych z panem solorzem to wybierz sie do prokuratury. jezeli natomiast zazdroscisz mu majatku to drogi sa dwie: A) postaraj sie wzbogacic B) glosuj na samoobrone. mnie rowniez marzy sie seryjne dmp dla cz-wy. przyznaje sie! tylko co z tego? bo ja do diaska nie rozumiem. znajomoscia powiazan kapitalowych tego i innych panow mnie nie zaskoczyles ( a gdybys chcial to pewnie i dowiedzialbys sie troszeczke wiecej... ) raz Ci przyznam racje ze protest jest kuriozalny bo od takich spraw jest sedzia i nikt wiecej. tylko problem ze ci sedziowie delikatnie mowiac wykazuja sie totalna niekompetencja i brak im niezaleznoscia. jednak to nie zmienia faktu ze protest nie powinien byc glosowany. meritum: wiem kim jest rusko ale to nie ma nic do rzeczy czy tego chcesz czy nie.
    Misiek_Torun
    na koniec bo najsensowniejsza wypowiedz. otoz nie rzucam oskarzen w strone torunia! owszem rzucam oskarzenia ale pod adresem k., kaczmarka i reszty prezydium (jak dowiedzialem sie co wyrabia heahne w prowadzonym przez siebie portalu zuzlowym to sie nie dziwie ze balagan jest w gksz ale wplywanie na sedziow to juz jest ponizej dna). niech k. zajmuje sie poprawa kondycji polskiego zuzla - bo jest czym - a nie pokazuje swoim adwersarzom gdzie ich miejsce (jezeli tak rzadzi w adrianie i u was w klubie to nic mi do tego ale jesli tak probuje w polskim zuzlu to nie myslcie ze ludzie beda sie biernie przygladac bo po prostu cos ich trafia). piszesz rok ale mial na poczatku czas. co prawda budzilo to troche kontrowersji ale nikt nie rozpaczal. jednak teraz to juz widac ze to prywata.
    teraz inaczej: odpowiedz chetnie uslysze ale ta merytoryczna. z mojej riposty sie nie spodziewajcie. nie bedzie jej! mam takie zdanie i juz. nie bede pisal ktorys raz tego samego. wy pozostaniecie przy swoim i macie do tego prawo.
    pozdro 4 all

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesji dla kogos jeszcze nie jest jasne kim jest Rusko ,to znaczy ze jest slepy i gluchy!
    Kolego a co ci do tego.Ma to ma ale to niechodzi chyba o to że załatwił bratu to czy tamto.

    Wiadomo święty nie jest

    A Karwan to co Prezes GKSŻ,Prezes Adriany,prezes Apatora to co to malo i nie mów mi że to mało i że on nie steruje polskim żużlem bo jesteś śmieszny.

    Ale o tym juz pisałem w cześniejszych postach

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    pan k. ZLAMAL regulamin
    to bylo to kworum czy nie?

  20. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Joe
    Popieram Cię całkowicie. Co ma piernik do wiatraka? Co ma bogactwo Ruski do żużla? A właściwie to ma dużo. Bo gdyby był biedny to zarzucano by mu, że robi to wszysko tylko żeby mieć osobiste profity. Dlatego chwała mu za to, że tak walczy dla klubu na którym mu po prostu zależy a gratyfikacje pieniężne zdobywa w inny sposób. A że przy tym ma trochę oleju w głowie i potrafi patrzeć w przyszłość optując za zmianami w całym polskim żużlu (napewno na lepsze i na pewno nie tylko żeby WTS-owi było lepiej) to jeszcze bardziej mu się chwali. Oby było więcej takich działaczy jak P. Rusko to wydaje mi się że w żużlu byłoby coraz lepiej.

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    (napewno na lepsze i na pewno nie tylko żeby WTS-owi było lepiej) to jeszcze bardziej mu się chwali. Oby było więcej takich działaczy jak P. Rusko to wydaje mi się że w żużlu byłoby coraz lepiej.
    Rusko juz reformowal lige w latach 1998-2002.
    Co zostalo po tej reformie? Trzecia liga w stanie
    takim w jakim jest...

  22. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rusko juz reformowal lige w latach 1998-2002.
    Co zostalo po tej reformie? Trzecia liga w stanie
    takim w jakim jest...
    A co zrobili inni? gdzie byli wtedy jak Rusko reformowal lige? na wakacjach ? czego nie zablokowali jego reform?

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rusko juz reformowal lige w latach 1998-2002.
    Co zostalo po tej reformie? Trzecia liga w stanie
    takim w jakim jest...
    Ale za to Polską ligę i naszych zawodników zaczęli doceniać za granicą. Już od paru sezonów właśnie mówi się że polska liga jest tak trudna jak w Szwecji a nie jak było kilka lat temu, że nasza liga i Polacy traktowani i postrzegani byli w świadku żużlowym jak (nie obrażając nikogo) wczoraj Węgrzy. Nie mówię, że Rusko zrobił, czy robi wszystko ok ale nie ma ludzi nieomylnych i wszechwiedzących. Jednakże jeżeli ktoś ma szerszy pogląd na świat, na rzeczy które dzieją się w chwili obecneji będą dziać się w przyszłości, zna realia obecnych rynków na płaszczyźnie ekonomicznej - również sportowej to wydaje mi się, że przyzna rację poglądom Ruski (bez względu na przynależność klubową.:P)

  24. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Rusko juz reformowal lige w latach 1998-2002.
    Co zostalo po tej reformie? Trzecia liga w stanie
    takim w jakim jest...
    A co zrobili inni? gdzie byli wtedy jak Rusko reformowal lige? na wakacjach ? czego nie zablokowali jego reform?
    Czyli co misiek?.Obojetne co zrobilby Rusko ,to i tak winni sa inni.A bo to nie wstrzymali jego reform ,a bo wstrzymuja jego swietlana wizje teraz.Szok. Faktycznie ten czlowiek jest bez skazy.Kurcze szkoda ,ze nie jest on Prezydentem RP.Zapewne Polska bylaby krajem mlekiem i miodem plynnacym.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Tylko dwie uwagi w zwiazku z pewna pomylka (o manipulacje nie smialbym nikogo posadzic):
    Morciasz...
    ZLAMAL regulamin utajniajac obrady gksz-u. gdybys przeczytal wczesniejsze wypowiedzi Bergera i moje to wiedzialbys o czym mowa. tak wiec proponuje abys zadbal o jakosc postow (swoich) i wszyscy na tym skorzystamy
    Torunianie...
    jezeli na zarzuty w stosunku do pana k. odpowiedz brzmi ze rusko tamto i siamto to gratuluje poziomu dyskusji. jest tylko jeden problem: tego nie mozna nawet nazwac dyskusja. skoro ja nie jestem z wrocka i zarzucam cos panu k. to mozecie od razu czepic sie obywatelstwa holty. brak mi slow...

  26. Powrót do góry    #206
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Joe:
    Tylko dwie uwagi w zwiazku z pewna pomylka (o manipulacje nie smialbym nikogo posadzic):
    Morciasz...
    ZLAMAL regulamin utajniajac obrady gksz-u.
    Naprawde nie mozna Joe utajnic obrad GKSZ?
    Mysle, ze mozna szczegolnie w chwilach gdy zanosi
    sie na kompromitujace wydarzenia calkowicie niezgodne
    z kanonami przyjetymi w sporcie.

    Torunianie...
    jezeli na zarzuty w stosunku do pana k. odpowiedz brzmi ze rusko tamto i siamto to gratuluje poziomu dyskusji. jest tylko jeden problem: tego nie mozna nawet nazwac dyskusja. skoro ja nie jestem z wrocka i zarzucam cos panu k. to mozecie od razu czepic sie obywatelstwa holty. brak mi slow...
    Joe - ale przeciez to Ty odniosles sie kilka wypowiedzi
    wyzej do Rusko stawiajac go jako kontre do Karwana.
    Na czym polega profesjonalizm Rusko? Zawsze chcialoby
    sie o to zapytac? Co to jest w ogole profesjonalizm
    w zuzlu? Ilosc medali? Gdy kasa sie zgadza? Gdy
    jest sie w czolowce ligi i zdobywa sie wiele innych
    medali? Gdy inwestuje sie w infrastrukture stadionu?
    Mamy teraz sierpien 2004 - czyli pierwszy sezon
    kiedy w GKSZ jest nowe prezydium dopiero trwa. Ten
    sezon z reszta byl jeszcze w duzej mierze tworzony
    przez stara GKSZ przy starych zalozeniach. Bo
    jaki spadek zostawila po sobie poprzednia ekipa?
    Chetnie poczytalbym wypowiedzi Grodzkiego, dzialaczy
    roku - Ruski, Wilczynskiego. Super pomyslowego Synowca,
    a moze i W.Kowalski opowiedzialby male co nie co o
    sedziowaniu w poprzednich czterech latach?
    No bo jaki spadek pozostawila ww. ekipa?
    - upadajaca druga lige
    - piszczaca z biedy pierwsza lige
    - wykonczony w wielu osrodkach system szkolenia mlodziezy
    - rozwalony system kontraktow
    - nieuregulowane stosunki z mediami na poziomie GKSZ
    ze zlymi konsekwencjami na przyszlosc
    - zadnych konkretych dzialan w kierunku pozyskania
    sponsora strategicznego
    - pelen bledow regulamin, ktory powstawal "za
    wczesnego Pietrzaka" , "sredniego Grodzkiego"
    i "poznego Bazeli" oraz calkowicie chore wytworzenie
    nowego systemu "po sezonie tworzymy regulamin na
    rok nastepny"
    - brak jakichkolwiek dokumentow programowych,
    ktore np. uwzglednialyby dzialania po wejsciu do UE,
    stworzenia komorki marketingu przy GKSZ itd
    - fatalna polityka przedstawiciela zuzla w FIM (vide
    kalendarz)
    - nie ustalone zasady wystepu kadry
    na arenach miedzynarodowych
    - beznadziejnie male wplywy zuzla w PZM
    itd itd itd
    Czego sie nie dotknac to... a moznaby wymieniac
    jeszcze dlugo.
    I o czym my mamy mowic?
    Tu potrzeba zmian systemowych... ktorym niestety
    pewni dzialacze rzucaja klody pod nogi bo utrata
    wladzy boli, oj boli...

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    jedna rzecz. pan k. ZLAMAL REGULAMIN niezaleznie od tego czy Wam sie to podoba czy tez nie. to jest fakt a nie moja opinia. nie ma tu Morciasz nic do rzeczy co Ty myslisz. skoro regulamin znamy to jedno jest pewne: kompromitacja (z tym sie zgadzam w zupelnosci ) wladz polskiego zuzla nie jest zadna szczegolna okolicznoscia uzasadniajaca utajnienie obrad. zadnej takiej okolicznosci zreszta k. nie podal (nie mogl zreszta bo jej nie bylo). najwyrazniej chcial ukryc pare spraw (co i tak mu sie nie udalo - na szczescie). inna sprawa kto kompromituje gksz. ta sprawe jednak pozostawie bez komentarza bo skoro nie mozemy zgodzic sie co do faktow to nie ma nadziei abysmy sie przekonali do wlasnych opinii...
    to tyle i blagam jezeli juz chcecie bronic k. to napiszcie co dobrego zrobil (waszym zdaniem) zamiast pisac ze rusko zrobil cos zle... BLAGAM...

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bo jaki spadek pozostawila ww. ekipa?
    - upadajaca druga lige
    - piszczaca z biedy pierwsza lige
    - wykonczony w wielu osrodkach system szkolenia mlodziezy
    - rozwalony system kontraktow
    - nieuregulowane stosunki z mediami na poziomie GKSZ
    ze zlymi konsekwencjami na przyszlosc
    - zadnych konkretych dzialan w kierunku pozyskania
    sponsora strategicznego
    - pelen bledow regulamin, ktory powstawal "za
    wczesnego Pietrzaka" , "sredniego Grodzkiego"
    i "poznego Bazeli" oraz calkowicie chore wytworzenie
    nowego systemu "po sezonie tworzymy regulamin na
    rok nastepny"
    - brak jakichkolwiek dokumentow programowych,
    ktore np. uwzglednialyby dzialania po wejsciu do UE,
    stworzenia komorki marketingu przy GKSZ itd
    - fatalna polityka przedstawiciela zuzla w FIM (vide
    kalendarz)
    - nie ustalone zasady wystepu kadry
    na arenach miedzynarodowych
    - beznadziejnie male wplywy zuzla w PZM
    itd itd itd
    Czego sie nie dotknac to... a moznaby wymieniac
    jeszcze dlugo.
    I o czym my mamy mowic?
    Tu potrzeba zmian systemowych... ktorym niestety
    pewni dzialacze rzucaja klody pod nogi bo utrata
    wladzy boli, oj boli...
    Czyżbyś opisywał obecną sytuację i obecne ustalenia jakie są w GKSŻ.
    Przecież dalej jest jak było. Nie - jest gorzej. I nie łudź się, że w najbliższej przyszłości będzie lepiej. Niestety obecna GKSŻ robi dużo większe błędy niż poprzednia. Kilka przykładów. Kalendarz - tworzony kilka razy (bez głowy) w końcu trzeba było przeprosić się z P. Bazelą i poprosić o pomoc. Choć i tak terminarz najgorszy jakie istniały od wielu lat. Powoływanie kadry i szkoleniowców. Jak można ogłaszać listę kandydatów do kadry i szkoleniowców na niecały miesiąc przed ważnymi zawodami? a same nominacje ogłaszać tydzień przed zawodami? Co to za profesjonalizm? A póżniej wymagać profesjonalizmu od zawodników? Śmieszne. Szkolenie młodzieży. Za przykład niech posłużą wydarzenia z maja. Nic dodać nic ująć. I kto tak głośno krzyczał, że mamy zdolną młdzież tylko trzeba jej ze wszech miar pomagać, pomagać i jeszcze raz pomagać i tworzyć im odpowiednie warunki do rozwoju? Coś się komuś chyba zapomniało.
    Kontrakty. Jaki rozwalony system kontraktów? Co się w tym temacie zmieniło i czy uważasz że zmieni? Zaręczam Ci, że nie. Media. Bardzo chętnie poczytam Twoje posty w przyszłym sezonie po paru meczach oglądanych(?)w przyszłych zakontraktowanych przez GKSŻ mediach. Sponsor. No tak życzę obecnej GKSŻ powodzenia. W tym sezonie był szukany i nic ( i proszę nie mówić, że to przez niektórych prezesów - P. Maślanka - bo takie ciemnoty można wciskać masom, tyle tylko, że obecne masy już są trochę bardziej oświecone. A co do mojej osoby to skromnie dodam że mam styczność z niby byłym kandydatem na sponsora w sezonie obecnym czyli PGNiG i trochę interesowała mnie ta sprawa, i stwierdzam jeszcze raz - brzydko jest robić ludziom wodę z mózgu) - tłumaczenia żenujące. Obecnie działania w tym kierunku niby też są cały czas prowadzone i co narazie nic. A przecież dużo miało być wyjaśnione najpierw do końca czerwca a po dziwnych tłumaczeniach działaczy do końca lipca. i dalej nic. Regulamin. "Teraz tworzymy regulamin na sezon następny". Tyle narzekania na poprzedni. Obecny cały czas się zmienia i coraz większe hocki - klocki w nim się pojawiają. A jakie są teraz stworzone dokumenty programowe? - proszę o oświecenie mnie, czy jaką komórkę marketingową (działającą w miarę prężnie w obecnych realiach) stworzono teraz - nie liczę komórki K & K która robi owszem marketing żużlowi ale wydaje mi się że nie taki jak powinien. To co ci panowie robią nazywa się: żenada, kumoterstwo, prywata i inne różne takie, - którymi często określamy polityków - a oni tak jak politycy niczego nie widzą nie słyszą i dalej robią swoje. A pozytywnych działań marketingowych ani na ząb.
    I przede wszystkim proszę o przedstawienie tych zmian systemowych jakie proronuje obecna GKSŻ bo na razie to nawet swoim własnym ustaleniom zaprzeczają a później mylą się we własnych "zeznaniach" (wydaje im się chyba że ich działania obserwują tylko ludzie z podwyższonym cholesterolem (potocznie i upraszczając skleroza), jakie kłody rzucają Ci pewni działacze, że biedna GKSŻ nie może nic zrobić. Mówić dużo i mydlić ludziom oczy to w Polsce nie nowość. Tłumaczyć się ze wszystkiego oskarżając przy tym innych to też nie nowość. Zrzucać winę za wszystko co się nie udaje na innych - też nie nowość. I w końcu brak jakichkolwiek konkretnych, przyszłościowych i przejrzystych działań(jak to było o tym głośno na początku - że wszyscy wszystko będą wiedzieć, że GKSŻ rzetelnie będzie podawać do publicznej wiadomości wszystkie swoje działania, że wszystko będzie ustalane przy udziale mediów, żeby pokazać jak GKSŻ jest czysta i jak działa fair i cóż się z tymi deklaracjami stało?). A przecież miało być tak po nowemu, przyszłościowo i wogóle wszystko ok, tak "czyściej - przejrzyściej" - narazie jest odwrotnie. I proszę nie pisać że obecna GKSŻ dopiero zaczyna, że trzeba dać jej szansę - po prostu te argumenty robią się już nudne. A przez niestety ten "krótki" dla niektórych okres nasze obecne władze żużlowe pokazały się niestety z tych największych przywar, które przypisuje się Polakom, bez jakichkolwiek działań złagodzenia ich swoimi postępowaniami i pokazaniem że naprawdę może być lepiej. Niestety tak jak na początku jest dużo gorzej.

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Wracając do tego, czy można Protasiewiczowi odebrać punkty za rzekome przejechanie krawężnika dwoma kołami.

    Nawet, jeżeli rzeczywiście byłyby niezbite dowody, że przejechał (a takich nie było i nie ma), to...

    http://sport.onet.pl/996262,wiadomosci.html
    We wtorek "Gazeta Wyborcza" napisała o piłkarzach, którzy symulują faule, próbując wymusić na sędziach podyktowanie karnego.

    Takim zawodnikom, choć ich oszustwo może rozstrzygać o losach meczu, grozi bardzo łagodna kara - rzut wolny pośredni dla rywali, w najgorszym razie żółta kartka. Przykładem Maciej Żurawski, który symulował faul w niedzielnym meczu Wisły Kraków z Odrą Wodzisław, a arbiter podyktował "jedenstkę".

    Przepisy FIFA i PZPN nie pozwalają na karanie zawodników po meczu, jeśli sędzia nie zauważy symulowania podczas gry. Podobnie jest z bramkami zdobytymi ręką. Jednak niemiecka federacja (DFB) mimo zakazu FIFA ukarała Oliviera Neuville'a dyskwalifikacją za zdobycie gola ręką.

    Co na to PZPN? - To wewnętrzna sprawa niemieckiej federacji, że tak postępuje. Grożą za to sankcje UEFA i FIFA. My będziemy przestrzegać międzynarodowych przepisów. Owszem, symulowanie fauli albo gole zdobyte ręką to jest problem, ale od wyłapywania takich przewinień jest sędzia. Jeśli się myli, ponosi tego konsekwencje. Ciągłe analizowanie powtórek nie miałoby sensu - mówi prezes PZPN Michał Listkiewicz.
    Wprawdzie speedway to nie football, ale nie starajmy się z żużla zrobić cyrku :D

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wprawdzie speedway to nie football, ale nie starajmy się z żużla zrobić cyrku :D
    Dzisiaj w TZ Rusko znowu wraca do tej sprawy i tym razem
    juz nie twierdzi jednoznacznie, ze Pepe przejechal
    oboma kolami linie, ale ze moze obiema na nia wjechal.
    Ma chlop problem z definicja slow "przekroczyc linie".
    Naciaganie regulaminu i wmawianie innym, ze "przekroczenie"
    jest jednoznaczne z "wkroczeniem" na linie.
    Dziwne, ze ludzie sie na to daja nabierac.

  31. Powrót do góry    #211
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    linia

    Rusko wiedział od początku,że przekroczenia obydwoma kołami nie było ale miał interes aby innym to wmówić. O dziwo !!!,że w GKSŻ znalazło się połowa obecnych, którzy głosowali "za" choć jedyny dowód - taśma wideo mówiła co innego. Opisane zajście aż nadto przypomina scenkę z filmu "Sami swoi" gdzie aktor mówi: "sprawiedliwość sprawiedliwością a te 2 granaty weź ze sobą". Podobnie jest z naszym żużlowym piekiełkiem gdzie niektórzy członkowie GKSŻ gotowi zrobić wszystko wbrew zdrowej logice, ale to co Pan karze. Czy naprawdę myślą,że cos osiągną jak tak bedą postepować ? Oj naiwni, bardzo naiwni...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •