Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 161 z 161

Wątek: PER JONSSON ZAPOMNIANY?

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Świetnie ze sie udało, Gratulacje dla pomysłodawców :D.
    Też bedę na tym meczu ale chyba klatce :P:P

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zastanawia mnie jeszcze, czy zarząd klubu zdecydował o zaproszeniu Pera głównie dlatego, że taka wola kibica, a zarządowi bardzo zależy, żeby kibice byli zadowoleni? ;)
    Czy może tylko i wyłącznie dlatego, żeby podreperować finanse klubu ze sprzedaży biletów? Dla kibiców Per to legenda, lecz dla klubu niekoniecznie. W takiej chwili zaproszenie takiego gościa może się wszystkim kojarzyć ze zwykłym chwytem marketingowym. Chwyt, czy nie chwyt, fajnie by było, gdyby na stadionie był nadkomplet i byłaby to najlepsza impreza w sezonie..

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Zastanawia mnie jeszcze, czy zarząd klubu zdecydował o zaproszeniu Pera głównie dlatego, że taka wola kibica, a zarządowi bardzo zależy, żeby kibice byli zadowoleni? ;)
    Czy może tylko i wyłącznie dlatego, żeby podreperować finanse klubu ze sprzedaży biletów?
    A jak chcesz zmierzyc to "glownie"?
    I po co od razu doszukiwac sie podtekstow?

    I a propos kasy - sprowadzenie Pera bedzie kosztowalo
    pewno z 5000-6000 tysiecy zlotych (moze ktos chce
    zasponsorowac - kazde 10 zl sie liczy :))
    : noclegi, przejazd, prom itp.
    Czy naprawde na mecz przyjdzie o wiele wiecej
    kibicow? I co to znaczy "o wiele wiecej"?

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj Morciaszek :P

    nie namawiaj tych panów na sponsoring :P ja tutaj na race szukam datków :D hihi ;)

    pozdrawiam :)

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Jako_M
    nie namawiaj tych panów na sponsoring :P ja tutaj na race szukam datków :D hihi ;)

    pozdrawiam :)

    Dyskusje na temat rac prosze prowadzic na:
    Fan Kluby / Net F@ns / Wyjazdy

    :P

    a jak ktos zna jakas firme, ktora chcialaby
    wesprzec przyjazd Pera to prosze bardzo...

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz napisał:

    Jako_M
    nie namawiaj tych panów na sponsoring :P ja tutaj na race szukam datków :D hihi ;)

    pozdrawiam :)

    Dyskusje na temat rac prosze prowadzic na:
    Fan Kluby / Net F@ns / Wyjazdy

    :P

    a jak ktos zna jakas firme, ktora chcialaby
    wesprzec przyjazd Pera to prosze bardzo...
    Przepraszam bardzo, a czy szanowny Morciasz nie zaprzyjaźnił się ostatnimi czasy z kolegami z Czestochowy??? Ja tylko przypominam, że o sponsoringu własnie TY zacząłeś pisać pierwszy :D

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może poprośmy darknessa o pomoc. Ostatnio pieniążki płyną do niego, że aż miło..;)

    to oczywiście żart..

    Wydaje mi się, że my w takim krótkim czasie to możemy zrobić zbiórkę właśnie ewentualnie na race.

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na pewno będzie ciężko, ale trzeba się postarać, w końcu to ważna okazja :)
    w poniedziałek w SP ma być spotkanie; tam możemy się wspólnie zastanowić, co przygotować


  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I po co od razu doszukiwac sie podtekstow?
    Ja się nie doszukuję podtekstów. Zastanawiam się nad tym tylko wtedy, gdy np. czytam opinię pewnego internauty w onecie, który zareagował na wiadomość o zaproszeniu Pera w ten sposób..cyt:

    "No i po co? By zobaczył, jak Apator nie wychodzi z 35?
    ... Chyba tylko po to, by kibiców zwabić na stadion, ale nie dla żużlowego widowiska, tylko dla Pera. Pytanie kto następnym razem będzie? Może Otylia Jędrzejczak???"


  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ja tam nie widze przeszkod!!! Na kazdym zuzlu
    moze byc jakas slawa :-) Czy sportowa czy z dziedziny
    kultury. Zawsze to lepiej niz jacys deci politycy!
    W takim razie moze skoro byc moze wyjdzie z Perem
    warto zrobic liste kogo warto byloby na zuzel
    w przyszlym roku jeszcze do Torunia sciagnac :-)

    1. Otylia
    2. Korzeniewski
    3. Mel Gibson :P
    4.....

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja wiem, że to może mało prawdopodobne

    ale skoro już o politykach mowa to zawsze interesowali mnie:

    Bill Clinton,
    Sadam Husajn,
    Andrzej Lepper ...

    tzn. może tego ostatniego sobie odpuszczę bo zablokuje jeszcze nam wejście do stadionu albo przerwą przez niego zawody bo z ciągnikiem ustanie na torze... ;)

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może tym ciągnikiem po torze pojeździ ;) i tak nam tor przygotuje, że już nikt nie będzie miał powodów do narzekań :)
    gratuluję pomysłu, Jako ;)

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeśli już Lepper, to nie można zapomnieć o Beger i Hojarskiej. Może w przyszłości udałoby się stworzyć "esquadra Samoobrona", która byłaby odpowiedzialna za przygotowanie toru? ;)

    Może to niesmaczne..tak sprowadzać żużel do polityki, ale jak się wspomni o SB (SuperBeger, co ma qrwiki w oczach) to aż tak człowiekowi lekko się robi..:)


  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    1. Otylia
    2. Korzeniewski
    3. Mel Gibson
    4.....
    4. Kylie Minogue :D ....... i wtedy obiecuje ze juz na pojde na kazdy mecz ligowy do konca mojego istnienia.

    a tak do tematu .. to okazuje sie ze jednak zwykli internauci ( oczywiscie z pomocą niezwyklych internautów ) mogą osiągnąc duzy sukces bo chyba zaproszenie pera do torunia mozna nazwac sukcesem :)

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak do tematu .. to okazuje sie ze jednak zwykli internauci ( oczywiscie z pomocą niezwyklych internautów ) mogą osiągnąc duzy sukces bo chyba zaproszenie pera do torunia mozna nazwac sukcesem :)
    Niewątpliwie jest to sukces wszystkich, którzy przyłożyli chociaż skromny wpis do tego wątku, a tym samym poparli tę sprawę. Ogólnie rzecz biorąc jestem optymistą i mam nadzieję, że stadion będzie wypełniony do ostatniego miejsca. Kibice są oburzeni postawą Aniołów, które przegrały na razie wszystko w Play Off i tak naprawdę nie wyrażają już chęci na oglądanie następnych porażek. Miejmy jednak nadzieję, że przyjdą na ten ostatni mecz w komplecie podziękować za dobre chwile w tym sezonie, no i przede wszystkim zobaczyć Pera. Super pomysł z tą podobizną Jonssona na fladze i tymi napisami w języku szwedzkim. Per na pewno się wzruszy..tak jak zresztą wszyscy pewnie.

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    British Forum

    Nie będę się już tutaj rozpisywał, bo zdaje się, że sprawy związane z przyjazdem Pera są omawiane teraz w sprawach apatoriańskich. Chciałem tylko napomknąć tylko, że na brytyjskim forum jest również post podobny do naszego. Per ma wielu fanów na całym świecie, a na meczu z Unią po Grand Prix przyjedzie być może wielu jego fanów z całego świata.

    http://www.speedway-forum.co.uk/forums/index.php?showtopic=12563 :)

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Tarnów bez Pera!

    Niestety nie dane będzie toruńskim kibicom spotkać się z byłym mistrzem świata, Perem Jonssonem, podczas ostatniego w tym roku meczu Apatora na własnym stadionie. Zarząd toruńskiego klubu na prośbę kibiców z portalu internetowego www.sportsboard.pl zaprosił Szweda na mecz z Unią Tarnów. Wczoraj jednak przyszła odpowiedź, że mimo wielkich chęci Jonsson nie może przyjechać do grodu Kopernika 19 września.

    O przyjazd Pera Jonssona od miesięcy walczyli kibice. Właśnie w tym roku mija dziesięć lat od kiedy sympatyczny Skandynaw uległ groźnemu wypadkowi podczas meczu ligowego na torze w Bydgoszczy. Tegoroczna inicjatywa pokazuje jednak, iż kibice w Toruniu nie zapomnieli o swoim idolu i bardzo chcą się z nim spotkać. Jak udało nam się dowiedzieć, powodem dla którego Jonsson nie zawita na Pomorze jest umowa Szweda ze szwedzką telewizją, w której były mistrz świata komentuje cykl serii Grand Prix. Klub toruński obiecał jednak, iż ponownie zaprosi Pera na pierwszy mecz ligowy w sezonie 2005. Miejmy nadzieję, że tym razem spotkanie idola toruńskiej publiczności z kibicami dojdzie do skutku.

    www.sportowefakty.pl

    :( :( :( :( :(

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Niestety cały ten tydzień spędziłem w stolicy służbowo, po części załatwiając z moją firmą sponsoring przyjazdu Pera.
    Przyjeżdzam i co widze, ano, że Per jednak nie przyjedzie. trudno jest wręcz wyrazić jak bardzo cieszyłem się na ten przyjazd, a tu taka klapa.

    Nic jednak straconego jeśli ktoś myśli, że odpuszczę ten temat. W przyszłym roku tym tematem zajmę się szczególnie PILNIE. Zacznę jednak tak jak powinienem był to zrobić w tym roku - od znalezienia sponsora.

    Przy okazji - uważam, że ostatniemu meczowi w tym roku w Toruniu również należy się jakaś oprawa z naszej strony.
    Jako zadzwoń do mnie proszę jeszcze dziś lub jutro (694-407-491) umówimy się na króciótkie spotkanko w sprawie kasy na race w ten weekend. Puść tylko wendkę ja oddzwonie.

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "You'll never walk alone"!!!

    Oczywiście, że oferuję swoją pomoc już teraz. Jest naprawdę sporo czasu, więc inauguracja sezonu powinna u nas być ewenementem w skali światowej (pisałem już to gdzieś wcześniej). Howard ma rację, że działania przez ten czas powinny się skupić na sponsoringu. Zresztą ziarno zostało zasiane i już nie musimy się starać o zaproszenie, tylko musimy zająć się oprawą.
    Zakończenie sezonu również powinni być wyjątkowe na swój sposób. Myślę, że warto by szczególnie jakoś podziękować Piotrkowi Protasiewiczowi, żeby został w naszym klubie.

    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PER NAPISAŁ LIST DO KIBICÓW


    Jak podają toruńskie Nowości, do klubu dotarł faks od Pera następującej treści:

    "Bardzo dziękuję za to, że zaprosiliście mnie do Torunia. Niestety nie jestem w stanie stawić się w proponowanym terminie. Z przyjemnością odwiedzę jednak Toruń w innym czasie. Toruński klub i jego kibice byli dużą częścią mojej sportowej kariery i jestem wielce zaszczycony, że cały czas pamiętają o mnie. Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy!"

    Nowości od siebie dodały, że trzeba przypomnieć, że z inicjatywą zaproszenia Szweda wystąpiła niedawno grupa kibiców. Trochę szkoda, że nie dodano, iż ta grupa kibiców to grupa "sportsboardowa" :), ale to już nieważne, ważne, że ta inicjatywa już nie umrze śmiercią naturalną.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    yyy

    fakt :P mogli dodać to SB ;) ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    już właściwie winny być terminy- to kiedy gościmy Pera?
    Mam nadzieję, że sprawa nie ustała...
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  23. Powrót do góry    #158
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakto zapomniany przeciej co roku jest w Toruniu, spotyka sie z dzialaczami klubu, kibicami no i przeciez jest trenerem jednej ze szwedzkich drozyn.

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehehe twrmin jest juz dawno :D

    ale nie bedzie Pera na meczu ligowym w Toruniu... przyjeżdza wraz ze swoja drużyną tuż po 3 kwietnia (inauguracja), 7 odbedzie sie sparing jego teamu z "Aniołami" wtedy też zapewne odbedzie sie spotkanie z kibicami.... nio :) to by było na tyle, chyba, ze cos pokreciłem :P ale raczej nie :D

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale nie bedzie Pera na meczu ligowym w Toruniu... przyjeżdza wraz ze swoja drużyną tuż po 3 kwietnia (inauguracja), 7 odbedzie sie sparing jego teamu z "Aniołami" wtedy też zapewne odbedzie sie spotkanie z kibicami.... nio :) to by było na tyle, chyba, ze cos pokreciłem :P ale raczej nie :D
    No i będzie okazja do przekazania koszulki Honorowemu Net F@nsowi :):):)

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i będzie okazja do przekazania koszulki Honorowemu Net F@nsowi :):):)
    w rzeczy samej ;)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •