Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 161

Wątek: PER JONSSON ZAPOMNIANY?

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    List otwarty do Prezesa Marka Karwana ukazał się dziś w poniedziałkowych Nowościach. Co prawda troszkę okrojony, ale jest w końcu. Wydaje mi się, że Nowości to najpoczytniejsza gazeta w mieście, dlatego być może list zostanie zauważony. Nic tylko się cieszyć!

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wspominki po najwyzszym zawodniku :-)

    pamietam jak jezdzilismy w zielonej z toruniem i per musial mocno zajsc za skore zbigniewowi blazejczakowi.
    po skonczonym biegu blazej podjechal szybko do pera i sprzedal mu taka lampe przez kask ze creig boyce by sie tego nie powstydzil.

    tak pamietam tego zawodnika.


    oczywiscie jeden z lepszych zuzlowcow jakich widzialem, ostatni mistrz swiata w starej formule (?? czy mi sie cos pomylilo??)

    i ta jego sylwetka na motorze - w zwiazku z tym ze wzrost mial sluszny to na motorze siedzial jak paląk.

    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Artykuł w Nowościach można przeczytać tutaj:
    http://www.nowosci.com.pl/lam3.html

    Drogą mailową prośba "forumowców" poszła też do Gazety Pomorskiej.

  4. Powrót do góry    #94
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PER JONSSON

    PER JONSSON w 443 meczach uzyskał 4516.5 punktów imponująca średnia ponad 10 pkt na mecz ; reprezentował pięć klubów Getingarne Reading Bysarne Apator oraz Rospiggarne obecnie zajmuje się najmłodszymi adeptami speedway'a w Szwecji.

    Martin Syk

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PER JONSSON w 443 meczach uzyskał 4516.5 punktów imponująca średnia ponad 10 pkt na mecz ; reprezentował pięć klubów Getingarne Reading Bysarne Apator oraz Rospiggarne obecnie zajmuje się najmłodszymi adeptami speedway'a w Szwecji.
    I właśnie dlatego, że był takim świetnym zawodnikiem, należy mu się pamięć!!!!!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pytanko

    A co nowego w temacie ???
    Był już wywiad i nie widać, a może jeszcze w redakcji

    Proszę o odpowiedzi na forum- wątek w "górze"- wątek na który zaglądają...

    Pozdrawiam i popieram

    Pssst jeszcze "znajomych" wpisów nie widziałam- oj nieładnie...

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Morciasza

    Jeśli masz jakieś nowe informacje to proszę Cię, napisz to. Czy Prezes już zapoznał się z prośbą? Czy są jakieś wstępne decyzje? W jakich mediach oprócz Nowości i Sportowych Faktów ukazała się wzmianka o naszej sprawie?
    Please jakieś konkrety.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    w dzisejszej Gazecie Pomorskiej ukazal sie nasz list zobaczymy z jakim skutkiem, takze na stronie przegladu zuzlowego jest umieszczony fragment zdobywamy coraz wiekszy rozglos teraz musimy czekac na decyzje Naszego Prezesa pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D a ja jestem z sieie dumny :P

    SportoweFakty miały tydzień wyprzedzenia przed innymi mediami :D ... spotkajmy sie w przyszłym tyg to wywiady zrobima :P i artykuła wstawima :)


  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem z wakacji widzę, że temat sie kręci oby tak dalej POWODZENIA

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SportoweFakty miały tydzień wyprzedzenia przed innymi mediami :D ... spotkajmy sie w przyszłym tyg to wywiady zrobima :P i artykuła wstawima :)
    No co Ty? Ja też jestem z siebie dumny, bo chociaż z opóźnieniem, ale jednak nasz list się ukazuje w kolejnych dziennikach. Do rozgłosu jeszcze daleko, ale ziarnko rzeczywiście zostało zasiane. Przydałaby się jeszcze jakaś sonda w gazecie, żeby Torunianie mogli się wypowiedzieć na ten temat. No i oczywiście wszystko zależy od Prezesa.

    Pozdrawiam i popieram!

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale ja nie żartuje!!

    w przyszły tyg -we srode wracam z wywczasu :) - mozemy sie umówić :) zrobie wywiadzik krótki z Wami, twórcami samej inicjatywy... potem zadzwonie do klubu - Batorski, Nagel - zapytam ich i bede miał z tego duzy artykuł, który będzie faktem dnia :P wiec.... :)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Witam,

    Bylem na obydwu eliminacjach w Eastbourne. W nowym numerze magazynu oferowanego przez stadionowych sprzedawcow pt. Vintage Speedway, duzo napisano o Perze. :) Dosc bogate wydanie z Perem na okladce. Widzialem tez kibicow Apatora na trybunie, wiec mysle, ze sie skusili. :)

    pzdr.

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy JONSSON Andreas nie jeździł wczoraj jak PER JONSSON?
    Młody wyrasta na gwiazdę i nie dziwię się, że kibice Polonii Bydgoszcz tak wielbią młodego Jonssona.

    PER PER PER JONSSON! HATS OFF to This ANDREAS !!!

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prawdę mówiąc mam teraz wątpliwości, czy zaproszenie Pera na mecz z Unią Tarnów ma sens. Dziwne rzeczy się dzieją w tym Toruniu. Nie wiem, czy Jonsson chciałby zobaczyć, jak w zawodników rzuca się butelkami? Poza tym to, co wyrabiają momentami nasi zawodnicy zakrawa na kpinę (Miedziński blokujący Jagusia), kibice z kolei gwiżdżą w tej chwili na wszystkich i na wszystko. Mam wrażenie, że gdyby nad stadionem pojawił się np. spadochroniarz, to też zostałby wygwizdany. Najgorsze jest to, że kibice gwiżdżą na swoich ulubionych żużlowców, co wydaje mi się absurdem. Poza tym w Unii jeżdżą Gollobowie i będzie naprawdę gorąco. Rozumiem, że kibice są zdesperowani i rozdrażnieni postawą Aniołów, ale w końcu z klubem trzeba być na dobre i na złe. Nie wiem, czy Per Jonsson chciałby to oglądać?

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmm

    Prawdę mówiąc mam teraz wątpliwości, czy zaproszenie Pera na mecz z Unią Tarnów ma sens. Dziwne rzeczy się dzieją w tym Toruniu. Nie wiem, czy Jonsson chciałby zobaczyć, jak w zawodników rzuca się butelkami? Poza tym to, co wyrabiają momentami nasi zawodnicy zakrawa na kpinę (Miedziński blokujący Jagusia), kibice z kolei gwiżdżą w tej chwili na wszystkich i na wszystko. Mam wrażenie, że gdyby nad stadionem pojawił się np. spadochroniarz, to też zostałby wygwizdany. Najgorsze jest to, że kibice gwiżdżą na swoich ulubionych żużlowców, co wydaje mi się absurdem. Poza tym w Unii jeżdżą Gollobowie i będzie naprawdę gorąco. Rozumiem, że kibice są zdesperowani i rozdrażnieni postawą Aniołów, ale w końcu z klubem trzeba być na dobre i na złe. Nie wiem, czy Per Jonsson chciałby to oglądać?
    no cóż...może jednak należy na mecz z Perem zaproponować kibicom porozumienie ponad podziałami. To ma być jednak wspaniały mecz i żaden palant nie ma prawa tego zmienić

    a gdzie wywiady(..., autografy, wizyty w zakładach pracy;)), bo jakoś na wzrok mi pada i nie widzę


    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet jeśli na trybunach uda się utrzymać spokój i porządek to pozostaje pytanie czy warto ściągać Pera na mecz na który przyjdzie 2-3 tys. kibiców i na którym miejscowa drużyna dostanie srogie baty od przyjezdnych. Moim zdaniem Szwed zasługuje na to, żeby zaprosić go na spotkanie, które będzie prawdziwym sportowym świętem, a takiego już tym sezonie w Toruniu nie będzie...

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet jeśli na trybunach uda się utrzymać spokój i porządek to pozostaje pytanie czy warto ściągać Pera na mecz na który przyjdzie 2-3 tys. kibiców i na którym miejscowa drużyna dostanie srogie baty od przyjezdnych. Moim zdaniem Szwed zasługuje na to, żeby zaprosić go na spotkanie, które będzie prawdziwym sportowym świętem, a takiego już tym sezonie w Toruniu nie będzie...
    Ja mam z kolei wrażenie, że nasi zawodnicy powalczą jeszcze z Wrockiem (bo to tak już jest, że po kompromitacji chcą zawsze odzyskac dobre imię) i na mecz z Unią Tarnów przyjdzie jednak wielu kibiców. W dodatku to koniec sezonu i znów trzeba będzie się pożegnać z żużlem na kilka miesięcy. Patrząc jednak obiektywnie na to, co się ostatnio dzieje na stadionie, wolałbym się zapaść pod ziemię, niż Per miałby oglądać takie cuda! Myślę więc, że już nic przyjemnego nas nie spotka w tym sezonie. Tym bardziej, że nie ma nawet żadnego odzewu ze strony władz klubu na temat tego zaproszenia Pera.

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Wróciłem wreszcie

    Prawdę mówiąc mam teraz wątpliwości, czy zaproszenie Pera na mecz z Unią Tarnów ma sens. Dziwne rzeczy się dzieją w tym Toruniu. Nie wiem, czy Jonsson chciałby zobaczyć, jak w zawodników rzuca się butelkami? Poza tym to, co wyrabiają momentami nasi zawodnicy zakrawa na kpinę (Miedziński blokujący Jagusia), kibice z kolei gwiżdżą w tej chwili na wszystkich i na wszystko. Mam wrażenie, że gdyby nad stadionem pojawił się np. spadochroniarz, to też zostałby wygwizdany. Najgorsze jest to, że kibice gwiżdżą na swoich ulubionych żużlowców, co wydaje mi się absurdem. Poza tym w Unii jeżdżą Gollobowie i będzie naprawdę gorąco. Rozumiem, że kibice są zdesperowani i rozdrażnieni postawą Aniołów, ale w końcu z klubem trzeba być na dobre i na złe. Nie wiem, czy Per Jonsson chciałby to oglądać?
    Wracam z urlopu i co widzę ???? mój kompan się załamał?!

    Krzyżacki z żalem, ale przyznaję Ci rację we wszystkim co napisałeś, tylko obawiam się, że jeśli teraz nie rozpędzimy tego dalej i nie będziemy drążyć tematu, to zostanie on odsuniety w niebyt na czas nieokreślony.

    Przyznaję jednak, że po tym co widziałem na ostatnim meczu z Częstochową sam zaczynam się zastanawiać, czy Per chciałby to oglądać. Co się w Toruniu dzieje niedobrego, ale to już temat na inny wątek.

    Kończąc dodam, że ja nie popuszczę, zwłaszcza teraz, kiedy już jestem po urlopie.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To miło, że jeszcze się ktoś tym interesuje. Miło też widzieć Howarda po urlopie w takiej optymistycznej formie. Ze względu na nikłe zainteresowanie tym tematem stwierdziłem, że nie warto sztucznie podtrzymywać tego wątku. Tym bardziej po tym, co ostatnio dzieje się z toruńskim klubem i kibicami. Uważam, że pomysł był dobry, tylko gorzej z realizacją. Oprócz tych kilku artykułów drukowanych w prasie, tak naprawdę nic się nie dzieje. Być może to urok "sezonu ogórkowego" i niebawem coś jeszcze ruszy w tym kierunku.

    ps: nie załamałem się, wciąż jestem za..

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    To jeszcze nie koniec

    Oj mój drogi kolego Krzyżacki widzę, że tracisz siły i zapał. Może potrzebny jest koledze URLOP :)

    Do rzeczy
    Radio Gra
    W piątek postaram się umówić z panem Kanteckim z Radia Gra, trzeba coś jeszcze wymyslić w tym temacie, choć po ostatnim meczu nie wiem czy pan Przemek nie starcił już całkowicie zapału do żużla w tym roku.

    Jako
    jeśli chcesz się spotkać to też proponuję piątek wieczór, może coś jeszcze razem wymyślimy (może razem pojedziemy po Pera, dla mojej Toyotki to pikuś).

    Pozdrawiam i niech żywi nie tracą nadziei !!!

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Per ma oglądać to co jest obecnie to nie wiem czy jest sens. Może zamiast na mecz to zorganizować jakiś turniej. Tylko czy kasa będzie. Fajnie by było np. Stamir Cup (może być Real Cup, Adriana Cup czy inne Twory). Ale obsada jakby była taka jak Stamir Cup to super. Na Turnieju by nie było gwizdów (chyba?). Szkoda że tak się porobiło. A jeśli sprawa zostanie odłożona do 2005 to trzeba będzie od nowa zaczynać :(


  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Jeśli Per ma oglądać to co jest obecnie to nie wiem czy jest sens. Może zamiast na mecz to zorganizować jakiś turniej. Tylko czy kasa będzie. Fajnie by było np. Stamir Cup (może być Real Cup, Adriana Cup czy inne Twory). Ale obsada jakby była taka jak Stamir Cup to super. Na Turnieju by nie było gwizdów (chyba?). Szkoda że tak się porobiło. A jeśli sprawa zostanie odłożona do 2005 to trzeba będzie od now zaczynać :(
    Jutro bede w klubie to podpytam jak sprawy stoja (leżą :P).
    Mysle, ze na zaden turniej w tym roku nie ma szans
    - bo nie ma kasy
    Uwazam, ze ten termin - gdyby udalo sie tez Pera
    zaprosic na GP w Bydgoszczy jest optymalny.
    A ze kibice beda gwizdac... nic na to nie poradzimy
    bo nasz spiker z tym zjawiskiem sobie nie radzi,
    a czasami wrecz odwrotnie... swoimi wypowiedziami
    wywoluje gwizdy. Uwazam, ze spikerke
    powinien prowadzic Marcin Zawadzki...
    A w druzynie Tarnowa zobaczymy braci Gollobow...

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    BARDZO PILNE - DO JAKO i ERERA, RODERICKA

    Witam
    JAKO, ERER, RODERICK muszę się z Wami jak najszybciej skontaktować !!!
    Jestem umówiony z Przemkiem Kanteckim z Radia Gra w piątek w godz 9:00 - 10:00 (krótki wywiad).
    Niestety najprawdopodobniej nie uda mi się dotrzeć z pracy z Konina w tych godzinach, jeśli któryś z Was mógłby za mnie pójść na to spotkanie do Radia Gra byłbym bardzo wdzięczny.

    Szczegóły podam przez GG (nr 4878598). odpowiedz muszę Przemkowi wysłać do dziś wieczora, więc bardzo Was proszę jeśli ktoś może pójść tam w tych godzinach za mnie PROSZĘ O KONTAKT.
    Jeśli nie będę musiał przełożyć spotkanie.


  25. Powrót do góry    #115
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie racej, ze ostanio nie jest najlepiej w Toruniu, ale jak nie teraz to kiedy???To jest jednyna szanasa, zwłaszcza, ze już sie to rozkręciło więc trzeba to pociągnać

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Chwila przestoju

    Bardzo proszę mi się tu nie poddawać, to, że sprawa chwilowo ucichła nie znaczy, że umarła.

    Wkrótce mam nadzieje rozkręcimy temat w Radiu Gra, wywiad będzie może nawet jakieś konkursy w tym temacie.

    TYLKO BARDZO PROSZĘ WASZE WPISY SĄ TU BARDZO CENNE.

    Dziękuje kibicom z innych miast za wpisy i poparcie naszej inicjatywy.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bardzo fajnie, że sprawa jest nadal aktualna. Miło też, że wspierali nas wpisami kibice innych klubów. Głupio trochę było "gryzdać" na innych wątkach o Jonssonie, ale w końcu forum to jedna wielka rodzina ;)
    Gdyby udało się coś rozkręcić w radio, niech ktoś da cynk, kiedy to będzie "słyszalne", bo zawsze jak jest coś ważnego to przegapię.

    ps: ja się mogę wpisywać codziennie po trzy razy nawet :)

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo fajnie, że sprawa jest nadal aktualna. Miło też, że wspierali nas wpisami kibice innych klubów. Głupio trochę było "gryzdać" na innych wątkach o Jonssonie, ale w końcu forum to jedna wielka rodzina ;)
    Gdyby udało się coś rozkręcić w radio, niech ktoś da cynk, kiedy to będzie "słyszalne", bo zawsze jak jest coś ważnego to przegapię.
    Wątek uciekł z tematów topowych, to sobie pomyślałam, że już po wszystkim...
    cynk dawać na forum, a nie po gg.
    ps: ja się mogę wpisywać codziennie po trzy razy nawet
    no jakoś nie ma tych wpisów.
    a tu by się jakieś podsumowania przydały i inne takie
    Pozdrawiam i popieram

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    no jakoś nie ma tych wpisów.
    a tu by się jakieś podsumowania przydały i inne takie
    Pozdrawiam i popieram
    Zgodnie z sugestiami niektorych osob rozmawialem
    w niedziele z Prezesem Karwanem na ten temat.
    Sprawa bedzie rozpatrywana na najblizszym zarzadzie
    klubu. Prezes bardzo chcialby poznac Pera bo jeszcze
    nie mial okazji go poznac osobiscie, a stwierdzil,
    ze ze wszystkich stron slyszy na temat Pera same
    superlatywy.

    Ja nadal uwazam, ze pomysl jest swietny ale
    inicjatorzy zawalili sposob kontaktowania sie
    z klubem ograniczajac sie do rozmowy z nim
    poprzez media. Krzyzacki & spolka powinni na pewno
    na poczatku umowic sie w klubie. Jakas specjalna
    akcja w radio Gra tez mi nie bardzo lezy - bo
    z gory zalozono nacisk na klub zamiast dialogu.

    Krzyzacki - czy masz inicjaly P.M.? :)

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzyzacki - czy masz inicjaly P.M.? :)
    Nie. Nie mam. :)

    To już nieważne Morciasz, w jaki sposób zaczęliśmy tę inicjatywę. Ważne, że ziarnko zostało zasiane i że w ogóle Pan Prezes rozważy tę ewentualność na zebraniu. W sumie od nas niewiele już zależy (żeby nie powiedzieć, że nasza rola chyba się właśnie skończyła). Można w razie czego jakąś flagę wywiesić i głośno witać Pera.
    Ale w zasadzie masz rację. Gdyby nie Ty, niewiadomo nawet, czy Prezes dowiedziałby się o tej idei, bo może nie czyta prasy i nie siedzi na forum. Dzięki, że się tym zająłeś.

    ps: kiedyś na pewno się spotkamy (bo nie wiem, czy dam radę w piątek), a wdzięczność należy się wszystkim kaczorkom itp.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Morciasz

    Pytasz z pretensjami dlaczego sami jako inicjatorzy akcji nie udaliśmy się z tym do klubu?
    Już odpowiadam. Ponieważ uważałem, że to jest inicjatywa nas wszytkich kibiców ze sportboardu. Prawda pomysł i list był nasz (a właściwie KRZYŻACKIEGO !!!), ale to Ty jesteś najbliżej klubu i prezesa Karwana, to Ty właśnie mógłbyś go znacznie lepiej od nas do tego pomysłu przekonać i szczerze mówiąc myślałem, że tak zrobisz.
    Zamiast tego zwracasz się do nas z pretensjami, że udaliśmy się do mediów.
    Zgoda mój błąd, że błednie oceniłem sytuację i mój błąd, że sam nie udałem się do klubu z tym listem, choć jak znam życie zostałbym spławiony szybciutko. Dlatego też pomyślałem, że tylko toruńskie media mogą wywrzeć jakiś wpływ i posunąć sprawę dalej.
    Nic już więcej nie napiszę bo mogę potem tego żałować, najpierw się trochę uspokoje.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytasz z pretensjami dlaczego sami jako inicjatorzy akcji nie udaliśmy się z tym do klubu?
    Już odpowiadam. Ponieważ uważałem, że to jest inicjatywa nas wszytkich kibiców ze sportboardu. Prawda pomysł i list był nasz (a właściwie KRZYŻACKIEGO !!!), ale to Ty jesteś najbliżej klubu i prezesa Karwana, to Ty właśnie mógłbyś go znacznie lepiej od nas do tego pomysłu przekonać i szczerze mówiąc myślałem, że tak zrobisz.
    Zamiast tego zwracasz się do nas z pretensjami, że udaliśmy się do mediów.
    Zgoda mój błąd, że błednie oceniłem sytuację i mój błąd, że sam nie udałem się do klubu z tym listem, choć jak znam życie zostałbym spławiony szybciutko. Dlatego też pomyślałem, że tylko toruńskie media mogą wywrzeć jakiś wpływ i posunąć sprawę dalej.
    Nic już więcej nie napiszę bo mogę potem tego żałować, najpierw się trochę uspokoje.
    1. A ja ze spokojem się pod tym podpisuję!!!
    2. Gdybym to ja poszedł z takim pomysłem do klubu, to
    popukaliby się zapewne w czoło i pokazali bramę..
    3. Niech zarząd widzi, że to nie żart..skoro media w ogóle
    się tym zainteresowały.
    4. Takie sprawy bezpośrednio w imieniu sportsboardu
    powinien załatwiać ktoś, kogo w klubie dobrze znają (a
    kogo tam dobrze znają jak nie Morciasza?)
    5. Gdyby nie prośba w mediach, stalibyśmy pewnie teraz na
    Szerokiej i zbierali podpisy pod petycją..
    6. I żeby było jasne - ja tylko napisałem wątek, bo na
    pewno w niejednej głowie kłębił się taki pomysł
    7. wątek nieżużlowy (trzymajmy kciuki za Wisłę ;) )

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PER JONSON na zawsze w naszej pamięci.

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no proszę

    PER JONSON na zawsze w naszej pamięci.
    i bardzo dobrze- może kolejne wpisy poparcia rozwieją drobne niesnaski "prowodyrów";) akcji
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Howard the Duck:
    Pytasz z pretensjami dlaczego sami jako inicjatorzy akcji nie udaliśmy się z tym do klubu?
    Gdzie widzisz jakies moje pytanie? I dlaczego
    od razu stwierdzasz, ze pytam z "z pretensjami"?
    To, ze ktos ma (w tym przypadku ty i ja) inne zdanie to przeciez nic
    dziwnego! I dlaczego uzywac od razu tak wielkiego
    slowa "pretensje".
    Po prostu uwazalem, ze na poczatek kilka osob
    (np. 3-4) moglo sie umowic w klubie przedstawic
    problem, a potem puscic info do mediow - tak byloby
    bardziej naturalnie moim zdaniem - bo jezeli zaczyna
    sie rozmowe od mediow to nie jest to na ogol
    dobrze widziane tym bardziej, ze klub nie jest
    (chyba???) jakos zle nastawiony do konatkow
    z kibicami.
    Tak jak napisal Krzyzacki sprawy tej jzu nie zmienimy
    ale warto wysnuc jakies wnioski na przyszlosc.

    ale to Ty jesteś najbliżej klubu i prezesa Karwana, to Ty właśnie mógłbyś go znacznie lepiej od nas do tego pomysłu przekonać i szczerze mówiąc myślałem, że tak zrobisz.
    Zamiast tego zwracasz się do nas z pretensjami, że udaliśmy się do mediów.
    Z jakimi pretensjami? Pytam po raz drugi.
    Gdy sprawa rozpoczela bieg i juz list poszedl do mediow sam
    rozmawialem z Krystianem G. z Nowosci, zeby list sie
    ukazal, a takze zamiescilem go w Kurierze Sportowym.
    Czyli podjalem inicjatywe! W sprawie sprowadzenia
    Pera rozmawialem z wszelkimi mozliwymi osobami -
    z pp. Karwanem, Ząbikiem, Naglem, Batorskim, Janczarskim
    i z Wisniewski (Fan-Club, czlonek zarzadu) - kolejnosc
    osob przypadkowa. Jedyna osoba z ktora
    mialem okazje rozmawiac, a zapomnialem
    podrazyc temat Pera byl p. Grabowski.

    Nic już więcej nie napiszę bo mogę potem tego żałować, najpierw się trochę uspokoje.
    Nie denerwuj sie - przeciez nic sie nie stalo.
    Wyslalem Ci e-mail - otrzymales?


  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Morciasz

    Witam
    Nie niestety nie otrzymałem żadnego maila. Być może wynika to z faktu, że wysłałeś na zły adres. Odezwij się proszę na gg a wówczas podam Ci e-mail do poczty.
    Zresztą widzimy się jutro o 20:30 w seedway pubie na stadionie wówczas pogadamy.
    Pozdrawiam i do zobaczenie jutro.

    Zapraszam również wszystkich pozostałych uczestników tego forum z Torunia na to spotkanie.

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wyslalem na e-mail zgloszony do bazy Sportsboard.
    Jaki nr GG?

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie, kto w ogóle jutro wybiera się na spotkanko? Ja bede raczej na 100%, fajnie byłoby gdyby pare osób przyszło:).

    pozdro i do jutra

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Morciasz

    nr gg o który pytasz: 4878598

    ja na spotkaniu bede na 100% Do zobaczenia

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Dzis zarzad klubu zdecydowal oficjalnie
    o zaproszeniu Pera Jonssona do Torunia
    na 19 wrzesnia!
    Spotkanie dla osob ze Sportsboardu chcacych
    uczestniczyc w przygotowaniu spotkania
    z Perem jest w poniedzialek 6 wrzesnia
    o godzinie 19.00 w SpeedwayPubie.
    Mam nadzieje, ze nie zabraknie zadnego
    z inicjatorow akcji.

    ps. bedzie ktos z zarzadu klubu
    ps. robimy jakas zrzute?

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dzis zarzad klubu zdecydowal oficjalnie
    o zaproszeniu Pera Jonssona do Torunia
    na 19 wrzesnia!
    Gratuluje ! :) Zarówno Perowi, jak i Wam to spotkanie się z pewnością należy.
    pozdro

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    PODZIĘKOWANIA

    Dziękuje Krzyżacki za inicjatywę, za list, za wkład.

    Dziękuję Morciasz za nieocenioną inicjatywę i pomoc - zwłaszcza za działanie w klubie, bez Ciebie nie mielibyśmy szans na powodzenie tej akcji (nie gniewaj się już na mnie).

    Dziękuje Jako za aktywną pomoc i wsparcie w mediach.

    Dziękuje wreszcie wszystkim, w tym głównie forumowiczom z innych miast, którzy swoimi wpisami, tu na forum pomogli w sprowadzeniu Pera Jonssona na ten mecz do Torunia.

    To dzięki Wam będę mógł spotkać się z moim idolem ponownie.
    Dziękuję Wam za dodatkowe olbrzymie emocję na ostatnim meczu w Toruniu.

    DZIĘKUJE

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niech się święci Dzień Pera :)

    i takich informacji więcej: że się udało, że można, że ponad podziałami....
    i jeszcze prośba- opiszcie to spotkanie i okraszcie suto fotkami.To chyba będzie najpiękniejsze podziękowanie dla popierających z forum i sf.
    Gratuluję, popieram i pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DZIĘKI WIELKIE


    Serdeczne dzięki dla wszystkich za wszystko, co zrobili w tej sprawie. Podziękowania należą się wszystkim takie same,za to, że kręcili się przy tym całym zamieszaniu ;).
    Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że nasi Panowie "rajcy" zdecydowali się w końcu zaprosić naszego idola. Szczerze mówiąc w pewnym momencie zacząłem wątpić, że cokolwiek z tego wyjdzie. No ale mam nauczkę, że trzeba zawsze wierzyć mimo wszystko.
    Ok. Kolejny krok został poczyniony. Teraz trzeba wierzyć, że Per będzie chciał i mógł przyjechać na ten mecz. To by było piękne pożegnanie sezonu. Aaa, i jeszcze jedno. Jesteście pewni, że na Pera przyjdzie komplet? Być może źli na Apator kibice pomyślą, że zaproszenie Pera to tylko chwyt marketingowy..wiecie, taka osłoda.
    Było nie było, cieszmy się bardzo. Mam nadzieję, że to nie ostatnia wspólna sprawa, która się udała.

    Pozdrawiam fanów Pera

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się bardzo. Mam nadzieję, że Per skorzysta z zaproszenia, ja na pewno będę na tym meczu. Ponadto, z forów zagranicznych wiem, że sporo fanów z zagranicy nosi się z zamiarem pozostania w Toruniu po GP na mecz niedzielny, może warto byłoby im wspomnieć, że jest szansa na obecność Pera. Może z frekwencją nie będzie tak źle.

    pozdr.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •