Strona 419 z 514 PierwszyPierwszy ... 319369409417418419420421429469 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,811 do 18,855 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #18811
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    w takiej cenie razem z polsatem są tylko nielegale.
    ale i tak dobra cena jak za taki pakiet.
    W jakiej cenie ? Za 60 pln ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #18812
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W jakiej cenie ? Za 60 pln ?
    Powiedz od razu, ze jakbys mial placic za ****izje to nawet 1000 zl miesiecznie, a nie zgrywasz cebulaka bo ci discovery nie pasuje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #18813
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W jakiej cenie ? Za 60 pln ?
    mówię o netowych streamach, bez dekoderów itd

  4. Powrót do góry    #18814
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Powiedz od razu, ze jakbys mial placic za ****izje to nawet 1000 zl miesiecznie, a nie zgrywasz cebulaka bo ci discovery nie pasuje.
    A czym ty w ogóle pyerdolisz głupku ? Ja akurat płace co miesiąc 280 pln za C+ i Cyfrowy Polsat. Aby mieć to co chce oglądać. I mam wszystko w jednym pudełku. I na chuy mi jeszcze jakieś discovery w formie streamu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #18815
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Dobrze że jest Strasburger
    Herbie ... co ja nowe odkryłem znajomości nowe..dzięki tym starym znajomością w Plus lidze,1 lidze i 2 lidze ostatnio rozmawiałem z Wojtkiem Grzybem...powspominaliśmy spotkania z tv,w sobotę teraz 19.10 spotkam się z Danielem Plińskim.... w Kędzierzynie dzięki znajomością zawitam na parę spotkań od kuchni. Wyobraź sobie sytuację...Kolacja integracyjna zespołu..14 chłopa trener,sztab.....przed kolacją..trener mówi oddajemy wszyscy karty kredytowe..wrzuca je do michy i podczas kolacji...trener wyciąga jedną...i ten płaci kogo karta.... bawią się w tej Plus lidze i takich akcji podobnych jest multum zamiast kart...np telefony....i kogo pierwszy zadzwoni ten płaci

  6. Powrót do góry    #18816
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czym ty w ogóle pyerdolisz głupku ? Ja akurat płace co miesiąc 280 pln za C+ i Cyfrowy Polsat. Aby mieć to co chce oglądać. I mam wszystko w jednym pudełku. I na chuy mi jeszcze jakieś discovery w formie streamu ?
    Dokladnie, nie dawaj ani grosza na discovery bo jeszcze sie w LGBT zamienisz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #18817
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dokladnie, nie dawaj ani grosza na discovery bo jeszcze sie w LGBT zamienisz.
    Przecież ośle mam kanały discovery w swoich pakietach, czyli płace za nie. I niektóre z nich regularnie oglądam. Więc na chuy mam dokupywać platformę streamingową ?

    Czy ty myślisz chociaż czasami ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #18818
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Mariuszowi się wydaje, że każda platforma streamingowa wymaga osobnego "pudełka" skoro tak się chwali tymi pakietami z jednego opakowania. Ktoś go wprowadzi z błędu? Bo jak ja go uświadomię to się znów rzuci z pretensjami, że się czepiam...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #18819
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czym ty w ogóle pyerdolisz głupku ? Ja akurat płace co miesiąc 280 pln za C+ i Cyfrowy Polsat. Aby mieć to co chce oglądać. I mam wszystko w jednym pudełku. I na chuy mi jeszcze jakieś discovery w formie streamu ?
    Ile?? Ja mam nc + eleveny, Canal Plus online i polsaty premium za 135zl miesięcznie xd

  10. Powrót do góry    #18820
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czym ty w ogóle pyerdolisz głupku ? Ja akurat płace co miesiąc 280 pln za C+ i Cyfrowy Polsat. Aby mieć to co chce oglądać. I mam wszystko w jednym pudełku. I na chuy mi jeszcze jakieś discovery w formie streamu ?
    ło żesz kuuuźwa. to za taki rachunek co najmniej Szczakiela powinieneś odebrać.
    albo chociaż list gratulacyjny od ww dystrybutorów obrazu na święta.

  11. Powrót do góry    #18821
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Herbie ... co ja nowe odkryłem znajomości nowe..dzięki tym starym znajomością w Plus lidze,1 lidze i 2 lidze ostatnio rozmawiałem z Wojtkiem Grzybem...powspominaliśmy spotkania z tv,w sobotę teraz 19.10 spotkam się z Danielem Plińskim.... w Kędzierzynie dzięki znajomością zawitam na parę spotkań od kuchni. Wyobraź sobie sytuację...Kolacja integracyjna zespołu..14 chłopa trener,sztab.....przed kolacją..trener mówi oddajemy wszyscy karty kredytowe..wrzuca je do michy i podczas kolacji...trener wyciąga jedną...i ten płaci kogo karta.... bawią się w tej Plus lidze i takich akcji podobnych jest multum zamiast kart...np telefony....i kogo pierwszy zadzwoni ten płaci
    Serio, odkopałeś post sprzed tygodnia żeby się pochwalić jakimiś pseudo insiderskimi opowieściami z mchu i paproci, o których doskonale zdaje sobie sprawę 99% kibiców sportu? Robisz się coraz bardziej żałosny z tą siatkówką

  12. Powrót do góry    #18822
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    ło żesz kuuuźwa. to za taki rachunek co najmniej Szczakiela powinieneś odebrać.
    albo chociaż list gratulacyjny od ww dystrybutorów obrazu na święta.
    Raczej tytul frajera roku. No ale to pisowiec, oni lubia byc r*chani.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #18823
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Raczej tytul frajera roku. No ale to pisowiec, oni lubia byc r*chani.
    Kaczor odchodzi z sejmu to dopiero będzie płacz. Mariusz jak żyć ?

  14. Powrót do góry    #18824
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mariuszowi się wydaje, że każda platforma streamingowa wymaga osobnego "pudełka" skoro tak się chwali tymi pakietami z jednego opakowania. Ktoś go wprowadzi z błędu? Bo jak ja go uświadomię to się znów rzuci z pretensjami, że się czepiam...
    Nic mi sie nie wydaje, TV mam na androidzie, podłączony do netu i wszystkie te aplikacje w ciągu kilku minut mogę zainstalować. Wiele już streamów przetestowałem, z Netflixem, HBO Go, czy innymi wynalazkami typu Kodi. Jakością żadna nie dorównuje przekazom z SAT. A przy transmisjach sportowych jest dodatkowe opóźnienie. Poza tym mam w domu 3 TV. Wszystkie współpracują na jednym talerzu niezależnie. Na swoja komórkę czy laptopa mogę stremować sobie z każdego miejsca na świecie, prosto z mojego tunera. Jak dla mnie i moich domowników, rozwiązanie najlepsze z możliwych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #18825
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Serio, odkopałeś post sprzed tygodnia żeby się pochwalić jakimiś pseudo insiderskimi opowieściami z mchu i paproci, o których doskonale zdaje sobie sprawę 99% kibiców sportu? Robisz się coraz bardziej żałosny z tą siatkówką
    Tak dla Ciebie na pewno traktuj to z przymrużeniem oka..wyluzuj zdaję sobie doskonale sprawę z tego co napisałeś nie zrozumiesz tego
    Ostatnio edytowane przez Falubaz7 ; 13-10-2021 o 21:07

  16. Powrót do góry    #18826
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    ło żesz kuuuźwa. to za taki rachunek co najmniej Szczakiela powinieneś odebrać.
    albo chociaż list gratulacyjny od ww dystrybutorów obrazu na święta.
    Każdy z domowników ma swoje preferencje. Ale płaci jeden.

    Też uważam, że to niesprawiedliwe.

    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    Kaczor odchodzi z sejmu to dopiero będzie płacz. Mariusz jak żyć ?
    Znowu ci się coś popyerdoliło. Pomijając już fakt, że to nie ten wątek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #18827
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Tak dla Ciebie na pewno traktuj to z przymrużeniem oka..wyluzuj zdaję sobie doskonale sprawę z tego co napisałeś nie zrozumiesz tego
    Zachowywania się jak 12 latek, który został zaproszony do stołu dla dorosłych, coś tam usłyszał i teraz leci pochwalić się komu tylko może, zdając "relację" z wydarzeń? Masz rację, nie zrozumiem

  18. Powrót do góry    #18828
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zachowywania się jak 12 latek, który został zaproszony do stołu dla dorosłych, coś tam usłyszał i teraz leci pochwalić się komu tylko może, zdając "relację" z wydarzeń? Masz rację, nie zrozumiem
    Kurde... traktuj to z przymrużeniem oka ...ja przy tym stole nie byłem ale często spotykam się z chłopakami na ''browarze'' i wtedy dzielą się podobnymi sytuacjami z jednym się zgodzę nie powinienem tu pisać. peace .

  19. Powrót do góry    #18829
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic mi sie nie wydaje, TV mam na androidzie, podłączony do netu i wszystkie te aplikacje w ciągu kilku minut mogę zainstalować. Wiele już streamów przetestowałem, z Netflixem, HBO Go, czy innymi wynalazkami typu Kodi. Jakością żadna nie dorównuje przekazom z SAT. A przy transmisjach sportowych jest dodatkowe opóźnienie. Poza tym mam w domu 3 TV. Wszystkie współpracują na jednym talerzu niezależnie. Na swoja komórkę czy laptopa mogę stremować sobie z każdego miejsca na świecie, prosto z mojego tunera. Jak dla mnie i moich domowników, rozwiązanie najlepsze z możliwych.
    I w czym to niesamowite kilka sekund opóźnienia Ci przeszkadza? Tak serio. Gorzej odbierasz dane wydarzenie sportowe, bo jest 4 sekundy później?
    Nie wiem co za znaczenie ma ilość tv w domu. Bo chyba nie powiesz mi, że każdy w tym samym czasie ogląda to samo na innym odbiorniku?
    A jak streamujesz sobie z własnego tunera na komórkę to opóźnienia nie masz?
    Mario, po prostu szukasz dziury w całym, bo nie lubisz streamingu i masz jakieś "ale" o SGP na Discovery. Może zamiast tego poszukaj opcji, gdzie za to samo zapłacisz mniej, bo przypuszczam, da radę. Chyba, że niedawno związałeś się nowym 2 letnim zobowiązaniem i szukasz argumentów, że masz lepiej. Bo jakby na siłę próbujesz udowodnić, że streaming jest zły.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #18830
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I w czym to niesamowite kilka sekund opóźnienia Ci przeszkadza? Tak serio. Gorzej odbierasz dane wydarzenie sportowe, bo jest 4 sekundy później?
    Nie wiem co za znaczenie ma ilość tv w domu. Bo chyba nie powiesz mi, że każdy w tym samym czasie ogląda to samo na innym odbiorniku?
    A jak streamujesz sobie z własnego tunera na komórkę to opóźnienia nie masz?
    Mario, po prostu szukasz dziury w całym, bo nie lubisz streamingu i masz jakieś "ale" o SGP na Discovery. Może zamiast tego poszukaj opcji, gdzie za to samo zapłacisz mniej, bo przypuszczam, da radę. Chyba, że niedawno związałeś się nowym 2 letnim zobowiązaniem i szukasz argumentów, że masz lepiej. Bo jakby na siłę próbujesz udowodnić, że streaming jest zły.
    Mariuszek obawia się że płacąc Discovery niejako płaci TVN więc niedługo Zmarzlik z Janowskim będą musieli sobie dać buzi na prezentacji.
    i że flagi zamiast narodowe to będą tęczowe. zatem Mariusz ma kłucie w głowie i siusiak go strzela na myśl że jednak jego ukochana dyscyplina przechodzi we wredne lewackie ręce.
    więc zamiast płacić im mniej postanowił że będzie im płacić więcej. ot filozofia przygranicznej mrówki

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wicuch za jego przydatny post!

    Jap (13-10-2021)

  22. Powrót do góry    #18831
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I w czym to niesamowite kilka sekund opóźnienia Ci przeszkadza? Tak serio. Gorzej odbierasz dane wydarzenie sportowe, bo jest 4 sekundy później?
    .
    Nie 4 sekundy, a na Eurosporcie z 20-30 sek. W playerze pewnie gorzej. To już nie jest sport na żywo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #18832
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Buszmen ubolewa, bo pewnie organizuje "zakłady na żywo" w swojej bukmacherce, i się boi, że ktoś obecny na stadionie zarobi łatwą kaskę, bo będzie wiedział 40 sekund szybciej, jak kto wyszedł ze startu, itp.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (14-10-2021)

  25. Powrót do góry    #18833
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No nikt nie zarobi, bo będzie się blokowało odpowiednio wcześniej, tylko to trochę utrudni zabawę uczciwym graczom Mimo wszystko puszczanie zawodów "na żywo" w czasie nierzeczywistym to jest technologiczny regres. Zobaczymy w praktyce jak duże opóźnienie to będzie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #18834
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 89 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie 4 sekundy, a na Eurosporcie z 20-30 sek. W playerze pewnie gorzej. To już nie jest sport na żywo.
    20-30 sekund to i tak dobrze przewaznie to jest ~minuta +. obstawiac sie nie da nie wiem tylko dlaczego buki potrafia miec stream niemal szybszy od satelity, moze chodzi o jakosc. ale tak mentik, mi tez to przeszkadza, a Mariusz akurat calkiem niezle ogarnia te wszystkie dekoderowo-streamowe rzeczy, chociaz placi rzeczywiscie za duzo, bo da sie to miec w 2 stowkach

  27. Powrót do góry    #18835
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie no legalny stream aż tak dużego opóźnienia mieć nie powinien. Z tego co wiem to na tenisie na playerze jest około 15 sek opóźnienia.

    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    20-30 sekund to i tak dobrze przewaznie to jest ~minuta +. obstawiac sie nie da nie wiem tylko dlaczego buki potrafia miec stream niemal szybszy od satelity, moze chodzi o jakosc. ale tak mentik, mi tez to przeszkadza, a Mariusz akurat calkiem niezle ogarnia te wszystkie dekoderowo-streamowe rzeczy, chociaz placi rzeczywiscie za duzo, bo da sie to miec w 2 stowkach
    No raczej, że się da. Ja za 250 zł mam Orange z telefonem komórkowym, netem (światłowód) i TV ze wszystkimi kanałami C+, Polsatami Premium, HBO itd. Bez Motowizji byłoby 230 XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #18836
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    I tak dużo płacicie. Ja mam C+ ze wszystkimi kanałami sportowymi poza polsatem sport za 82 zł. I osobny net z upc za 50. Jak mam potrzebę obejrzenia czegoś z polsatu sport to biorę z ipli za 10 zł na miesiąc po czym mogę zrezygnować w każdej chwili. Ale najważniejsza sprawa dla mnie to dekoder z nagrywaniem dzięki czemu nie siedzę całego dnia przed tv tylko ogarniam wszystkie mecze żużlowe w 2h. XD

  29. Powrót do góry    #18837
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I w czym to niesamowite kilka sekund opóźnienia Ci przeszkadza? Tak serio. Gorzej odbierasz dane wydarzenie sportowe, bo jest 4 sekundy później?
    Nie wiem co za znaczenie ma ilość tv w domu. Bo chyba nie powiesz mi, że każdy w tym samym czasie ogląda to samo na innym odbiorniku?
    A jak streamujesz sobie z własnego tunera na komórkę to opóźnienia nie masz?
    Mario, po prostu szukasz dziury w całym, bo nie lubisz streamingu i masz jakieś "ale" o SGP na Discovery. Może zamiast tego poszukaj opcji, gdzie za to samo zapłacisz mniej, bo przypuszczam, da radę. Chyba, że niedawno związałeś się nowym 2 letnim zobowiązaniem i szukasz argumentów, że masz lepiej. Bo jakby na siłę próbujesz udowodnić, że streaming jest zły.
    Karwa ty znowu wiesz lepiej co mi bardziej pasuje.

    Nie 4 sec opóźnienia ale czasami i ponad 1 min sie zdarza. A przeszkadza mi to, bo jak odpalam np. SF z meczem, aby widzieć na bieżąco obsady biegów, to wynik szybciej mam czasami na sf niż ruszy bieg transmitowany za pomocą streamu. Jak ze swojego tunera stremuje na komórkę, to opóźnienie jest nie większe niż 1-2 sec.

    Tak, nie tylko na 3 TV lecą różne kanały, według zyczenia, ale dodatkowo mogę jeszcze ze 3 stremy puścić na komórki czy laptopa. Jaki sens by miało oglądać na 3 TV to samo ? Myślisz ty czasami ?

    Ponadto trzy TV poprzez sieć, mają dostęp do nagrań na HDD w tunerze głównym i na Synology. W każdym pomieszczeniu możesz oglądać co chcesz, niezależnie od pozostałych użytkowników.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No raczej, że się da. Ja za 250 zł mam Orange z telefonem komórkowym, netem (światłowód) i TV ze wszystkimi kanałami C+, Polsatami Premium, HBO itd. Bez Motowizji byłoby 230 XD
    No ale nie wiecie, jakie kto dokładnie ma pakiety. U mnie domownicy trochę sobie naklikali. Jak bym był sam to pewnie też bym trochę zszedł z ceną.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-10-2021 o 23:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #18838
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,315
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Ile?? Ja mam nc + eleveny, Canal Plus online i polsaty premium za 135zl miesięcznie xd
    Ile?
    Ja za extra+, wszystkie c+, HBO, HBO Go, eleven, Polsat Sport premium, Filmbox, canal+ online i multiroom place 109 zł
    Dodatkowo CP Rodzinny HD, Polsat Sport, Polsat Sport EXTRA 5 zł.

    Drogo płacisz kolego

  31. Powrót do góry    #18839
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Ile?
    Ja za extra+, wszystkie c+, HBO, HBO Go, eleven, Polsat Sport premium, Filmbox, canal+ online i multiroom place 109 zł
    Dodatkowo CP Rodzinny HD, Polsat Sport, Polsat Sport EXTRA 5 zł.

    Drogo płacisz kolego
    Ty masz rozlozone rachunki na kilka swoich osobowosci, dziwolagu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (14-10-2021), Lipa_PL (14-10-2021), kleczes_GKM (14-10-2021), młody_piernik2 (14-10-2021)

  33. Powrót do góry    #18840
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty masz rozlozone rachunki na kilka swoich osobowosci, dziwolagu.
    Nie chce mi się wbijać w Wasz spór, ale ten komentarz celny, śmiechłem

    Majewski potwierdza, że mecze z Landshut też mają być transmitowane w TV. Więc spoko, good news.
    Przy okazji przyznał też, że "ma życzenie", aby i w I lidze pojawiły się plandeki. Można więc przypuszczać, że za jakieś 2 sezony plandeki będą obowiązkowe.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #18841
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie chce mi się wbijać w Wasz spór, ale ten komentarz celny, śmiechłem

    Majewski potwierdza, że mecze z Landshut też mają być transmitowane w TV. Więc spoko, good news.
    Przy okazji przyznał też, że "ma życzenie", aby i w I lidze pojawiły się plandeki. Można więc przypuszczać, że za jakieś 2 sezony plandeki będą obowiązkowe.
    Jak Majewski zacznie płacić porządną kasę w I lidze, to wtedy będzie mógł sobie życzyć plandeki. Póki co, niektóre kluby I ligowe, ledwo przędą. A ten wyskakuje z życzeniami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #18842
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    na chwilę obecną C+ online prezentuje dobry obraz i jakość transmisji bez zacinek i problemów.
    natomiast największym minusem jest brak możliwości nagrywania programów. i ledwo 8h wstecz jeśli chodzi o odtwarzanie wcześniejszych programów. dramat

  36. Powrót do góry    #18843
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak Majewski zacznie płacić porządną kasę w I lidze, to wtedy będzie mógł sobie życzyć plandeki. Póki co, niektóre kluby I ligowe, ledwo przędą. A ten wyskakuje z życzeniami.
    Zgadzam się. Ale wiesz jak jest. Telewizja żąda, PZMot/GKSŻ przekazuje dalej i idzie przykaz odgórny, że kluby muszą "bo nie będzie licencji"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #18844
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    na chwilę obecną C+ online prezentuje dobry obraz i jakość transmisji bez zacinek i problemów.
    natomiast największym minusem jest brak możliwości nagrywania programów. i ledwo 8h wstecz jeśli chodzi o odtwarzanie wcześniejszych programów. dramat
    No właśnie, to też jest dla mnie minus. Ja sobie mogę nagrać kilka meczy w tym samym czasie, jak się zazębiają, albo na TV oglądam jeden a na kompa streamuje drugi. Jak jest coś ważnego to nagrywam na hdd w tunerze a potem mogę archiwizować to nagranie na Synolgy.

    Co do jakości, to jak stremuje z C+ online na komórkę to jakość jest OK. Ale jak wrzucam to na TV to widać już znaczną różnice pomiędzy streamem a przekazem sat.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zgadzam się. Ale wiesz jak jest. Telewizja żąda, PZMot/GKSŻ przekazuje dalej i idzie przykaz odgórny, że kluby muszą "bo nie będzie licencji"
    Jak TV żąda od PZM/GKSŻ to te instytucje mają dbać w pierwszej kolejności o interesy klubów. A nie TV. Więc niech usiądą do stołu i wynegocjują odpowiednią kasę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #18845
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,315
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty masz rozlozone rachunki na kilka swoich osobowosci, dziwolagu.
    To wejdź na Forum sat kuriera i zobacz jakie ludzie płacą rachunki nawet gdy mają składana.

    Ja mam Superpremium 4K z multiroom za 109 zł.
    Wskład wchodzi extra+, canal+, HBO, HBO Go, Filmbox, eleveny, Polsat Sport Premium i mam canal+ online na 2 urządzenia dodatkowo.

    Za CP jak ktoś był kumaty i wysłał wypowiedzenie mógł otrzymać Rodzinny HD za 5 zł. Ludzie za to płacą 20 zł, ja płaciłem 25 zł ale po wypowiedzeniu dawali rok temu do września za 5 zł jeszcze.

    Takie są ceny i takie są fakty. Jelenie przepłacają.

  39. Powrót do góry    #18846
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Co do jakości, to jak stremuje z C+ online na komórkę to jakość jest OK. Ale jak wrzucam to na TV to widać już znaczną różnice pomiędzy streamem a przekazem sat.
    Ale, że jak streamujesz z komórki na tv? Bo tu się zgodzę, że może być gorzej. To jest taki stream ze streama. Jednak co do samego Streama przy użyciu Android TV to jednak nie uważam, żeby było źle. Chyba, że łącze nie wydaje.

    Jak TV żąda od PZM/GKSŻ to te instytucje mają dbać w pierwszej kolejności o interesy klubów. A nie TV. Więc niech usiądą do stołu i wynegocjują odpowiednią kasę.
    Teoretycznie tak, a w praktyce to dbają o to, żeby im było cieplutko. Po co się spuszczać i produkować? Oni potrafią "negocjować" jedynie jak idzie o kwotę sprzedaży praw tv. Potem już łykają wszystko jak leci. Odpowiednie instytucje/osoby mają odpowiedni kawałek z tego tortu pinindzy, a czego tv żąda od klubów to już ich mało interesuje.
    Jakie mieliśmy kwiatki już? Kara dla klubu, który chciał odbyć w spokoju naradę? Kara dla zawodnika za wyrzucenie operatora z swojego boksu? Wykluczenie zawodnika za to, że kamerzysta przeszkodził mu w procedurze startu?
    Patrząc realnie, to tv zapłaciło za prawa do transmisji i potem już może robić co chce.
    I ja się ogólnie zgadzam z tym, że tv ma z tego czerpać korzyści, zyski. Ale z drugiej PZMot czy GKSŻ są od tego, żeby nie dać tv wejść klubom na głowę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #18847
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale, że jak streamujesz z komórki na tv? Bo tu się zgodzę, że może być gorzej. To jest taki stream ze streama. Jednak co do samego Streama przy użyciu Android TV to jednak nie uważam, żeby było źle. Chyba, że łącze nie wydaje.
    Nie mówię, ze jest jakiś tragiczny obraz. Mówię tylko, że jakościowo ustępuje przekazowi z sat. Stremuje bezpośrednio na TV.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #18848
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    I tak dużo płacicie. Ja mam C+ ze wszystkimi kanałami sportowymi poza polsatem sport za 82 zł.
    Cameleon sei dank, za to co Ty (+ HBO i HBO Go) płacę 50 zika Ciekawe tylko jak długo jeszcze na to pozwolą.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    bartekdm (14-10-2021)

  43. Powrót do góry    #18849
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,315
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Cameleon sei dank, za to co Ty (+ HBO i HBO Go) płacę 50 zika Ciekawe tylko jak długo jeszcze na to pozwolą.
    Jak będziesz cicho to będziesz korzystał z Camelona nadal
    posiadacze c+ mieli camelony, gdzie jeden dekoder w Szczecinie, drugi w Poznaniu i dzieliło się kosztami.
    Posiadacze nki mieli multiroom często za 0 zł i tak też zostało do dziś.
    Teraz dodatkowo c+ online i praktycznie full pakiet tv wychodzi za grosze
    HBO Go też komuś można podarować za symboliczne 10 zl

    Ja mam praktycznie wszystko poza Viaplay. Czekam na Disney +

    Żałuję że Playera wziąłem tylko na 5 lat po 1 zł. Mogłem nabić na chociaż 10 lat

  44. Powrót do góry    #18850
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Jak będziesz cicho to będziesz korzystał z Camelona nadal
    posiadacze c+ mieli camelony, gdzie jeden dekoder w Szczecinie, drugi w Poznaniu i dzieliło się kosztami.
    Posiadacze nki mieli multiroom często za 0 zł i tak też zostało do dziś.
    Teraz dodatkowo c+ online i praktycznie full pakiet tv wychodzi za grosze
    HBO Go też komuś można podarować za symboliczne 10 zl

    Ja mam praktycznie wszystko poza Viaplay. Czekam na Disney +

    Żałuję że Playera wziąłem tylko na 5 lat po 1 zł. Mogłem nabić na chociaż 10 lat
    Akurat posiadacze cameli obdarowywali dostępem do karty całą rodzinę a czasami jeszcze znajomych. I zazwyczaj, ten co miał camela sam nic nie płacił za pakiet. Z 8 osobników zrzucało się po 20 dychy i wszyscy oglądali full pakiet. Czas cameli jednak mija bezpowrotnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #18851
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Cameleon sei dank, za to co Ty (+ HBO i HBO Go) płacę 50 zika Ciekawe tylko jak długo jeszcze na to pozwolą.


    ja też chcę to wszystko za 50 PLN, jak to ogarnąć?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Powrót do góry    #18852
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,729
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ja też chcę to wszystko za 50 PLN, jak to ogarnąć?
    Trzeba mieć trochę wiedzy w temacie, bez tego nie ogarniesz tego zagadnienia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #18853
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Liga angielska

    Gdzie jest transmisja finału brytyjskiej ligi oprócz Eurosportu eng.

  48. Powrót do góry    #18854
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    fanseat.com za 5 funtów legalny stream.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #18855
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wicuch za jego przydatny post!

    woojo (14-10-2021)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •