Strona 297 z 512 PierwszyPierwszy ... 197247287295296297298299307347397 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,365 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #13321
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wczoraj w Krsko duet Łopaciński-Dankiewicz, a dzisiaj w Rybniku Wójcik z chyba nie do końca trzeźwym Dołomisiewiczem, który bawi się w anegdotki odnośnie podprowadzających i raczy nas określeniami w stylu "kokakabana". Szykuje się świetny weekend pod względem poziomu komentatorskiego
    No jak raz jeszcze uslysze, ze przed nami kolejny wyscig "creme de la creme" to nie recze za siebie. Malo tego. Ostatnio slyszalem to juz nawet w relacji PIKowskiej.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  3. Powrót do góry    #13322
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Rychu dziś napierdol_ony albo na towarze od Oskara G.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No jak raz jeszcze uslysze, ze przed nami kolejny wyscig "creme de la creme" to nie recze za siebie. Malo tego. Ostatnio slyszalem to juz nawet w relacji PIKowskiej.
    Jest niezawodny sposób żeby nie katować się tym duetem idiotów na granicy upośledzenia umysłowego. Ja wybieram transmisje w BT Sport. Polecam.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wczoraj w Krsko duet Łopaciński-Dankiewicz, a dzisiaj w Rybniku Wójcik z chyba nie do końca trzeźwym Dołomisiewiczem, który bawi się w anegdotki odnośnie podprowadzających i raczy nas określeniami w stylu "kokakabana". Szykuje się świetny weekend pod względem poziomu komentatorskiego
    Daj spokój. Duet Rychu Pawcio to jest po prostu gwałt na dziennikarstwie żużlowym.

    Gała ma niesamowicie szybki sprzęt ( Kowalski ) ale jego technika pokonywania łuków jest na poziomie Kacpera/Kacpra Koniecznego.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 09-09-2018 o 16:25

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    yahata (09-09-2018)

  5. Powrót do góry    #13323
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Boże... Kto pisze dołkowi te teksty...

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  7. Powrót do góry    #13324
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Dołek rzuca nieco niskich lotów te teksty. Mnie jego komentarz nie pasuje, ale faceta nie sposób nie szanować.

    Wójcik to amator, który byłby znośny na przełomie wieków.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  8. Powrót do góry    #13325
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Dołek rzuca nieco niskich lotów te teksty. Mnie jego komentarz nie pasuje, ale faceta nie sposób nie szanować.

    Wójcik to amator, który byłby znośny na przełomie wieków.
    Jakby ziomuś Fedek nie załatwił mu roboty to byśmy nie musieli słuchać tych bzdur.

    Rychu wywody niczym rasowy psycholog. Mój Boże.

  9. Powrót do góry    #13326
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Na YT jest wczorajszy mecz z Lublina. Obejrzałem sobie tylko biegi, w których jechał Joel Kling. Ale ja nie o tym, niezłe podśmiechujki zrobili sobie Korościel z Olkowiczem przed 14 wyścigiem. Nie powiem, pośmiałem się razem z nimi
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  11. Powrót do góry    #13327
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Na YT jest wczorajszy mecz z Lublina. Obejrzałem sobie tylko biegi, w których jechał Joel Kling. Ale ja nie o tym, niezłe podśmiechujki zrobili sobie Korościel z Olkowiczem przed 14 wyścigiem. Nie powiem, pośmiałem się razem z nimi
    A ja ich *****iście lubię. Ich komentarz jest dla 3 % społeczeństwa.

  12. Powrót do góry    #13328
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    fajnie Dołomisiewicz śmiał się dzisiaj z warunków fizycznych Krakowiaka, aż Wójcikowi się głupio zrobiło
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #13329
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    fajnie Dołomisiewicz śmiał się dzisiaj z warunków fizycznych Krakowiaka, aż Wójcikowi się głupio zrobiło
    No tak nie bardzo. To są żarty na granicy upośledzenia umysłowego.

  14. Powrót do góry    #13330
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A ja ich *****iście lubię. Ich komentarz jest dla 3 % społeczeństwa.
    Komentarz Michała gwizdka Korościela dla górnych 3%? Bez żartów.

  15. Powrót do góry    #13331
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Komentarz Michała gwizdka Korościela dla górnych 3%? Bez żartów.
    Koro czasem przesadza fakt ale i tak dla mnie nie mają równych w PL.

    '' Jego głowa obracała się dookoła środka tułowia '' - Ryszard D

  16. Powrót do góry    #13332
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No tak nie bardzo. To są żarty na granicy upośledzenia umysłowego.
    no o to mi chodziło, słowo "fajnie" to był sarkazm. facet kompletnie nie ma wyczcuia
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  18. Powrót do góry    #13333
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Komentarz Michała gwizdka Korościela dla górnych 3%? Bez żartów.
    Gwizdki są słabe, zwłaszcza tak nagminne. Ale poza tym jest OK.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  20. Powrót do góry    #13334
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gwizdki są słabe, zwłaszcza tak nagminne. Ale poza tym jest OK.
    Goście przynajmniej czują żużel i się nim interesują każdego dnia. Nie to co te miernoty MŁ czy gamonie z PS.

  21. Powrót do góry    #13335
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Koro czasem przesadza fakt ale i tak dla mnie nie mają równych w PL.
    W królestwie ślepców jednooki jest królem. Mając za konkurentów Łopacińskiego, Ryczela czy Wójcika ciężko na ich tle wypadać negatywnie. Ale najlepsi moim zdaniem nie są. Dryła, mimo tej nadmiernej ekscytacji i tekstów w stylu "Polska na 6:0" w GP, jest od nich wyraźnie lepszy (oczywiście jeśli nie komentuje razem z Miruchą, bo wtedy jest nie do wytrzymania). Umówmy się, Gwizdek to w ogóle nie ma do Dryły podjazdu.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 09-09-2018 o 16:55

  22. Powrót do góry    #13336
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Koro czasem przesadza fakt ale i tak dla mnie nie mają równych w PL.

    '' Jego głowa obracała się dookoła środka tułowia '' - Ryszard D
    Zgadzam się, nie przeszkadzają widowisku, i czasem je upiększają, cała reszta przy nich wygląda słabo, mimo że idealni nie są. Czują to, i mają dużą wiedzę, sporo anegdot, w większości ciekawych, czasami jak Korościel się nakręci to w co drugim zdaniu przywołuje Larsa Gunnestada, ale to aż tak nie kłuje w oczy, bo robi to z widoczną pasją.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  24. Powrót do góry    #13337
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    '' Lubelski koziołek, który ostrzył sobie różdzki na Rybnik niewiele się pomylił '' - RD

    Faktycznie niewiele się pomylil.

  25. Powrót do góry    #13338
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W królestwie ślepców jednooki jest królem. Mając za konkurentów Łopacińskiego, Ryczela czy Wójcika ciężko na ich tle wypadać negatywnie. Ale najlepsi moim zdaniem nie są. Dryła, mimo tej nadmiernej ekscytacji i tekstów w stylu "Polska na 6:0" w GP, jest od nich wyraźnie lepszy (oczywiście jeśli nie komentuje razem z Miruchą, bo wtedy jest nie do wytrzymania). Umówmy się, Gwizdek to w ogóle nie ma do Dryły podjazdu.
    Dla mnie ekipa z 11 jest najlepsza, ale to już kwestia co kto lubi. Ich komentarz jest inny, bez napinki. Niektóre elementy mogą drażnić, inne rozbawić, ale mnie raczej bawią niż drażnią.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  27. Powrót do góry    #13339
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dla mnie ekipa z 11 jest najlepsza, ale to już kwestia co kto lubi. Ich komentarz jest inny, bez napinki. Niektóre elementy mogą drażnić, inne rozbawić, ale mnie raczej bawią niż drażnią.
    Mam tak samo zdanie. Przynajmniej nie muszę wyciszać TV i słuchać w Radiu Zachód/Fon kiedy komentują Sergiej lub jego bardzo serdeczny przyjaciel Michaś.

  28. Powrót do góry    #13340
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Mam tak samo zdanie. Przynajmniej nie muszę wyciszać TV i słuchać w Radiu Zachód/Fon kiedy komentują Sergiej lub jego bardzo serdeczny przyjaciel Michaś.
    Zapomniales o funflu Zborowskim

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-09-2018)

  30. Powrót do góry    #13341
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dla mnie ekipa z 11 jest najlepsza, ale to już kwestia co kto lubi. Ich komentarz jest inny, bez napinki. Niektóre elementy mogą drażnić, inne rozbawić, ale mnie raczej bawią niż drażnią.
    W Elitserien, Premiership czy I lidze tego typu komentarz może być jeszcze akceptowalny (choć ja na dłuższą metę nawet na tym szczeblu czegoś takiego nie toleruję, ale to faktycznie kwestia gustu). W Ekstralidze czy hipotetycznie GP to takie popisy już w ogóle są dla mnie nie do pomyślenia. Wiadomo, u konkurencji jest Łopata z Ryczelem i jakoś to tylko trzeba znosić ale podwójna dawka to może być już za dużo
    Żeby nie było, że tylko krytykuję to muszę przyznać, że takie Eleven ma niewątpliwy atut w parku maszyn. Mazur i markuz robią świetną robotę, ich wywiady nie są z taśmy, zadają niejednokrotnie ciekawe pytania i czuć, że przygotowują się do tych rozmów. W tym aspekcie kładą na łopatki swoich odpowiedników z nc+ czy Polsatu.

  31. Powrót do góry    #13342
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Dołek rzuca nieco niskich lotów te teksty. Mnie jego komentarz nie pasuje, ale faceta nie sposób nie szanować.
    sorki, mógłbyś wyjaśnić za co ten szacunek dla Dołka?
    nie żebym się czepiał czy cuś, tylko nie mam w pamieci nic takiego za co by zasługiwał by na szacunek pomimo głupot które opowiada

  32. Powrót do góry    #13343
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ziutek Zobacz posta
    sorki, mógłbyś wyjaśnić za co ten szacunek dla Dołka?
    nie żebym się czepiał czy cuś, tylko nie mam w pamieci nic takiego za co by zasługiwał by na szacunek pomimo głupot które opowiada
    Za Polonię Bydgoszcz dekady 80. Za finał IMŚ w Chorzowie. Za tournee u Maugera. Za powrót po cięzkiej kontuzji i za godne odejście ze sportu bez nagłaśniania niesnasek z Klanem. Tak mam, że dawni bohaterowie mają u mnie handicap.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Semen (09-09-2018)

  34. Powrót do góry    #13344
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dryła chyba popadł w niełaskę, sgp przejął przygłup Łopata, a dzisiaj słabszy mecz o wcześniejszej godzinie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #13345
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dryła chyba popadł w niełaskę, sgp przejął przygłup Łopata, a dzisiaj słabszy mecz o wcześniejszej godzinie
    Dryła jest dość mocno eksploatowany w Lublinie, dlatego ostatnio go mniej w TV. Dlaczego wybiera Lublin zamiast np. GP, nie wiem czy takimi akcjami mógł podpaść tv? Być może trochę.

  36. Powrót do góry    #13346
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    a może właśnie dlatego dużo go w Lublinie, bo mało w tv?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #13347
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a może właśnie dlatego dużo go w Lublinie, bo mało w tv?
    Dryła twierdzi inaczej, nie wiem czemu miałby kłamać, mówi otwarcie na stadionie, że sam rezygnuje z tv.

  38. Powrót do góry    #13348
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Za Polonię Bydgoszcz dekady 80. Za finał IMŚ w Chorzowie. Za tournee u Maugera. Za powrót po cięzkiej kontuzji i za godne odejście ze sportu bez nagłaśniania niesnasek z Klanem. Tak mam, że dawni bohaterowie mają u mnie handicap.
    dzięki za odpowiedz
    jako kibic z powiedzmy tego samego okresu ale innego regionu byłem po prostu ciekaw bo miałem nieco inne odczucia ale rozumiem

  39. Powrót do góry    #13349
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dryła jest dość mocno eksploatowany w Lublinie, dlatego ostatnio go mniej w TV. Dlaczego wybiera Lublin zamiast np. GP, nie wiem czy takimi akcjami mógł podpaść tv? Być może trochę.
    Będzie komentować w przyszłym roku mecze Motoru? A może dla bezstronności lublinianin Olkowicz?


    W Lesznie coś z tą kamerą na pierwszym łuku, a także pokazujących zawodników w ogólnym planie na przeciwległej prostej jest nie tak. Efekt ruszania w poziomie, jakby przyspieszania i zwalniania zawodników, nie jadą w tym samym tempie cały czas. Kiedyś podobny efekt był w Polsacie. Na czym polega ten problem?
    Ostatnio edytowane przez Silence ; 09-09-2018 o 20:14
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  40. Powrót do góry    #13350
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Przypomnijcie sobie komentowanie Olkowicza podczas GP.. przeciez wtedy uszy krwawily.
    On sie super nadaje na Szwecje czy GB. Bo te ligi traktujemy wlasnie luzno.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #13351
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dryła twierdzi inaczej, nie wiem czemu miałby kłamać, mówi otwarcie na stadionie, że sam rezygnuje z tv.
    Ale, że co idzie robić do Motoru ?

  42. Powrót do góry    #13352
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ale, że co idzie robić do Motoru ?
    Dryła jest spikerem na meczach Motoru Lublin, i w przypadku zbieżności terminów z TV gdzie mógłby komentować (jak wczoraj) twierdzi że wybiera spikerkę.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (10-09-2018)

  44. Powrót do góry    #13353
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2018
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta


    Żeby nie robić off topu, to chciałem napisać, że ostatnia runda SEC będzie do obejrzenia na TVP Sport i TVP 1 !!! Co prawda relacja dopiero od 21:30 ale zawsze coś. Nie licząc World Games we Wrocławiu w zeszłym roku na Polsacie, to chyba jedyna taka transmisja żużlowa w prime time (18:00-23:00) w ogólnodostępnym kanale. Przypadkiem zwróciłem również uwagę na to, że druga runda Diamond Cup (tego turnieju Nawrockiego) w Motali będzie retransmitowana w TVP Sport 29 września o godzinie 23:40.
    Są też darmowe wejściówki do zgarnięcia, widziałam jakiś konkurs na facebooku Także znajdźcie sobie sami i powodzenia!

  45. Powrót do góry    #13354
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Ktos tu ostatnio pisał, że statystyki Romana Lacha zostały usunięte. Nie wiem, czy ktoś już podawał, ale strona działa już pod innym adresem: http://www.speedwayw.pl/

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Robi (11-09-2018)

  47. Powrót do góry    #13355
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dzieki!

  48. Powrót do góry    #13356
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ktos tu ostatnio pisał, że statystyki Romana Lacha zostały usunięte. Nie wiem, czy ktoś już podawał, ale strona działa już pod innym adresem: http://www.speedwayw.pl/
    W temacie "Wasze uwagi dotyczące mediów żużlowych" w maju Pawel_R o tym pisał.

  49. Powrót do góry    #13357
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Będzie dziś jakaś transmisja z tego cyrku Nawrockiego ? TV/stream > ?

  50. Powrót do góry    #13358
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach

  51. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Dominik (14-09-2018), Penhall (14-09-2018), Peter Kildemand (14-09-2018), Rysiek (14-09-2018), jelousabmarinek (14-09-2018)

  52. Powrót do góry    #13359
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Co do dzisiejszego Diamond Cup pojawiają się coraz to większe problemy. Stawka zawodników systematycznie się kurczyła aż trzeba było ją uzupełniać zawodnikami pokroju O. Smetany z Z. Simoty. A teraz okazuje się, że ta dwójka jak i kilku innych żużlowców nie dojechało do Lamothe i organizator na szybko zmienił formułę zawodów. Nie to żebym się cieszył z niepowodzenia tej imprezy, niemniej może Pan Nawrocki zrozumie, że robienie pewnych rzeczy na tzw. "Wariata" to nie jest dobra droga do odniesienia sukcesu w tym sporcie.

  53. Powrót do góry    #13360
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Nie to żebym się cieszył z niepowodzenia tej imprezy, niemniej może Pan Nawrocki zrozumie, że robienie pewnych rzeczy na tzw. "Wariata" to nie jest dobra droga do odniesienia sukcesu w tym sporcie.
    A ja mam nadzieję, ze ten cały Nawrocki, kompletując stawkę zawodników, odpowiednio zredagował z nimi umowy. Jeśli tak jest, to tych zawodników którzy podpisali umowy i się nie stawili, puściłbym z torbami, nawet targając ich przed sąd. A jeśli Nawrocki to amator, i nie zabezpieczył się odpowiednimi umowami to teraz niech płaci i nie płacze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #13361
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja mam nadzieję, ze ten cały Nawrocki, kompletując stawkę zawodników, odpowiednio zredagował z nimi umowy. Jeśli tak jest, to tych zawodników którzy podpisali umowy i się nie stawili, puściłbym z torbami, nawet targając ich przed sąd. A jeśli Nawrocki to amator, i nie zabezpieczył się odpowiednimi umowami to teraz niech płaci i nie płacze.
    Serio myslisz ze zawodnicy są tak głupi ? oni by sie stawili jakby mieli zapłacić 1000 zł kary. Kościuch który się wycofał ma menagera z kancelarią prawną i też prawem sportowym się zajmuje.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-09-2018)

  56. Powrót do góry    #13362
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    chyba z tej relacji beda nici.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  57. Powrót do góry    #13363
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    PodkarpacieLIVE​walczymy z internetem, uwierzcie nam, że lekko nie jest mamy nadzieję, że zaraz będzie ok


    ja cos mam.

  58. Powrót do góry    #13364
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Troche tnie i nie ma glosu no ale ok.
    Qwa jakie dla tych Francuzow musi to byc swieto speedwaya .
    Ps. To prezentacja pod glowna trybuna ?

    P.s. II
    A moze to nie prezentacja a Nawrocki liczy/szuka zawodnikow ?

  59. Powrót do góry    #13365
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    u mnie nie tnie. byłem raz na zawodach w Marmande - tłumy ludzi, gastro zarabia, gadzety, fanty, jednym slowem swieto. le jak oni zuzla maja jak lekarstwo to co sie dziwic.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta

    P.s. II
    A moze to nie prezentacja a Nawrocki liczy/szuka zawodnikow ?
    hostessa chodzi ze świnką skarbonką - kto wrzuci 1000 zł może jechać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •