Strona 277 z 514 PierwszyPierwszy ... 177227267275276277278279287327377 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,421 do 12,465 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #12421
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,707
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 386 w 214 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kubera tak próbował pomagać Smektale, że aż mu ostatecznie zaszkodził
    Pewnie dlatego, że nie zajmował się kretynizmami "mam wszystko w dupie, żyję tylko po to, żeby pomagać Smektale", tylko walczył o swoje.

    Za debilizm też powinno się rozdawać bany.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Daniello za jego przydatny post!

    Dominik (22-07-2018)

  3. Powrót do góry    #12422
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Farciarska (przy pomocy decyzji sędziego) wygrana Drabika.

    Ostatni bieg powinien wygrać Smyk. Nie jego wina, że bieg został przerwany.

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    No i Maksiu spetowal Leszczyńskich juniorów

    Taa. "spetował... Uhm .. Gdyby nie błędna decyzja sędziego to sam byłby "spetowany".

  4. Powrót do góry    #12423
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Farciarska (przy pomocy decyzji sędziego) wygrana Drabika.

    Ostatni bieg powinien wygrać Smyk. Nie jego wina, że bieg został przerwany.




    Taa. "spetował... Uhm .. Gdyby nie błądna decyzja sędziego to sam byłby "spetowany".
    nawet gdyby dojechali tak jak jechali, to nic by dzisiaj Smektała nie odrobił, a Kubera jeszcze stracił. Więc petowanie w pełnym tego słowa znaczeniu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #12424
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Farciarska (przy pomocy decyzji sędziego) wygrana Drabika.

    Ostatni bieg powinien wygrać Smyk. Nie jego wuina, że bieg został przerwany.

    Wg ciebie to wina Drabika ze bieg zostal przerwany? Dobrze sie stalo ze Drabol wygral, bo byl zdecydowanie najlepszy dzisiaj.

  6. Powrót do góry    #12425
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No raczej, że wina Lenia, bo przyaktorzył i siadł na dupę. Ale niezależnie czyja wina, kolejność powinna zostać zaliczona i wtedy byłoby sprawiedliwie. Wyobraża ktoś sobie, żeby w F1 startować wyścig od nowa, od ustawienia na Pole Position po kolizji np. na 50 okrążeniu?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    JaacPoz (22-07-2018), j-rules (22-07-2018)

  8. Powrót do góry    #12426
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wg ciebie to wina Drabika ze bieg zostal przerwany? Dobrze sie stalo ze Drabol wygral, bo byl zdecydowanie najlepszy dzisiaj.
    Uważam, że zasłużył na wykluczenie. Więc tak - jego wina.

    Rzecz jasna , teraz odbędzie się "wojna kibiców" kto ma rację.

    Ponadto, chyba przyznasz, że najmniej tutaj winy Smektały. A on prowadził... Więc skąd ta radość (już szczególnie w wykonaniu jednego kibica z pod Wrocławia) że Drabik wygrał ostatni bieg?

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 22-07-2018 o 21:37

  9. Powrót do góry    #12427
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A było 6:0 dla Polski w finale... Tomek Dryła się zapłacze.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Aussie (23-07-2018), Gadol (23-07-2018)

  11. Powrót do góry    #12428
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Drabik mogl zrobic doslownie WSZYSTKO a wybral najechanie na rywala i upadek. Ewidentnie W.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    JaacPoz (22-07-2018), darsen (22-07-2018)

  13. Powrót do góry    #12429
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Hahaha jaki płacz Leszczyński, bo na ich torze wielkie gwiazdy przegrały z niepokonany Drabikiem. Tak, zmieńmy regulamin dyscypliny bo Smyk nie wygrał. Żenada.

    Po prostu żaden z nich nie jest w stanie dorównać Maksymowi. Nawet na swoim torze. Trudne ale trzeba się z tym pogodzić.

    Na 42 możliwe punkty Drabik ma 41. To o czymś świadczy.

  14. Powrót do góry    #12430
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,239
    Kliknij i podziękuj
    1,551
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Hahaha jaki płacz Leszczyński, bo na ich torze wielkie gwiazdy przegrały z niepokonany Drabikiem. Tak, zmieńmy regulamin dyscypliny bo Smyk nie wygrał. Żenada.

    Po prostu żaden z nich nie jest w stanie dorównać Maksymowi. Nawet na swoim torze. Trudne ale trzeba się z tym pogodzić.

    Na 42 możliwe punkty Drabik ma 41. To o czymś świadczy.



    Po pierwsze powinien zostać wykluczony z ostatniego biegu, więc odejmij mu trzy punkty...

    Ponadto, Smyk był na prowadzeniu i raczej Drabik mu już nie zagrażał.

    Tak, tak … leszczyńscy juniorzy "nie potrafią dorównać... nawet na swoim torze..."










  15. Powrót do góry    #12431
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie mam co odejmować bo wykluczenie Kubery to jedyna słuszna decyzja. W finale w Daugavpils też już wpisywali Lambertowi 3, aż nagle Drabik go zrobił na ostatnim wirażu. To jest żużel, nie wiem od kiedy się nim interesujesz ale tutaj nic nie można zakładać jako pewne.

    A co do dalszej części wypowiedzi - ile zdobył Smyk punktów w pierwszym biegu? Z kim przegrał? Ile miał przed finałem? No właśnie. Który junior ma najwyższą średnią w elidze? Na prawdę masz wątpliwości?

  16. Powrót do góry    #12432
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A co do dalszej części wypowiedzi - ile zdobył Smyk punktów w pierwszym biegu? Z kim przegrał?
    Nic nie ujmując Drabikowi to pierwszy bieg wygrał głownie losowaniem. Ze startu wyszli równo i po prostu odsunął sobie lekko Smyka - w drugim biegu zawodów to wystarczyło.

  17. Powrót do góry    #12433
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Dziś najlepszy, bo generalnie decydowała moc silnika, a mając wolne 2 pole, to z C mógł sobie jechać jak chciał. Ale jak nie zmieni podejścia do żużla, to prędzej czy później skończą się szybkie fury (tunerzy wolą stawiać na profesjonalistów) i skończy się Maksio. Powrót do Częstochowy może być początkiem jego drogi w dół. We Wrocku ma ułatwiony dostęp do usług RK.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #12434
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Gratulacje dla wszystkich finalistów. Drabik faktycznie był dzisiaj najlepszy przez całe zawody ale w finale popełnił błąd. Mógł wykonać manewr w każdą ze stron a najechał na Kuberę (dla mnie W dla Drabika bo kogoś trzeba) - zresztą nie wiem może próbował znowu nożyce ale nie starczyło miejsca? (nie miałem powtórek - stadion nie serwuje). Ale zawody dość fajne mimo mizernej frekwencji.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 22-07-2018 o 22:15

  19. Powrót do góry    #12435
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Wielu pisało podobnie o Dudku. Że jak wygra start to dowiezie, że szybkie motory, że się w końcu skończy bujanie na nazwisku ojca. Zielonogorzanie bronili zawzięcie, i mają aktualnie Vce mistrza świata. A piekielnie waleczny Piter Pawlicki jest poza GP...

    Drabik to nie jest wirtuoz. Ale Hancock też wirtuozem nigdy nie był. A Ile ma tytułów?

    Nawet jeśli Max nigdy do nas nie wróci, to dla mnie jest to łebek z którym smigałem na desce, widziałem pierwsze kółka. na torze a z jego ojcem piłem jacka. To ma wartość ponaklubową

    We Wrocławiu ma RK, w Częstochowie będzie miał FG. A z tunerem jak z modą- dzisiaj na topie są grochy jutro będą paski.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 22-07-2018 o 22:22

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    darsen (22-07-2018)

  21. Powrót do góry    #12436
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Wielu pisało podobnie o Dudku. Że jak wygra start to dowiezie, że szybkie motory, że się w końcu skończy bujanie na nazwisku ojca. Zielonogorzanie bronili zawzięcie, i mają aktualnie Vce mistrza świata. A piekielnie waleczny Piter Pawlicki jest poza GP...

    Drabik to nie jest wirtuoz. Ale Hancock też wirtuozem nigdy nie był. A Ile ma tytułów?

    Nawet jeśli Max nigdy do nas nie wróci, to dla mnie jest to łebek z którym smigałem na desce, widziałem pierwsze kółka. na torze a z jego ojcem piłem jacka. To ma wartość ponaklubową
    Nie widziałem powtórek a nie był to speedway'owy Neymar?

  22. Powrót do góry    #12437
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Smyk popełnił błąd w 2 odsłonie trzymając się krawężnik zaraz po starcie

  23. Powrót do góry    #12438
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie mam co odejmować bo wykluczenie Kubery to jedyna słuszna decyzja. W finale w Daugavpils też już wpisywali Lambertowi 3, aż nagle Drabik go zrobił na ostatnim wirażu. To jest żużel, nie wiem od kiedy się nim interesujesz ale tutaj nic nie można zakładać jako pewne.

    A co do dalszej części wypowiedzi - ile zdobył Smyk punktów w pierwszym biegu? Z kim przegrał? Ile miał przed finałem? No właśnie. Który junior ma najwyższą średnią w elidze? Na prawdę masz wątpliwości?
    Wykluczenie Kubery to zbrodnia dla zuzla.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    darsen (22-07-2018)

  25. Powrót do góry    #12439
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Wielu pisało podobnie o Dudku. Że jak wygra start to dowiezie, że szybkie motory, że się w końcu skończy bujanie na nazwisku ojca. Zielonogorzanie bronili zawzięcie, i mają aktualnie Vce mistrza świata. A piekielnie waleczny Piter Pawlicki jest poza GP...

    Drabik to nie jest wirtuoz. Ale Hancock też wirtuozem nigdy nie był. A Ile ma tytułów?

    Nawet jeśli Max nigdy do nas nie wróci, to dla mnie jest to łebek z którym smigałem na desce, widziałem pierwsze kółka. na torze a z jego ojcem piłem jacka. To ma wartość ponaklubową

    We Wrocławiu ma RK, w Częstochowie będzie miał FG. A z tunerem jak z modą- dzisiaj na topie są grochy jutro będą paski.
    Dudek nie jest leniem i zblazowanym gwiazdorkiem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #12440
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wykluczenie Kubery to zbrodnia dla zuzla.
    No juz bez przesady.Widzialem dziwniejsze werdykty sedziego.
    Wykluczenie Kubery spokojnie moze obronic,tak jak i wykl.Maksa.
    Byc moze byl rzut moneta.

    Nie wiem czy Drabik jest leniem i polprofesjonalista.
    Wiem,ze wczoraj na torze byl najlepszy.
    Kazdy inny zawodnik mial taka sama szanse na pokazanie sie jak on,ale tylko
    on nie zgubil punktow w RZ i pewnie wygral polfinal.
    Odbieranie mu tego tylko przez to ,ze nie wystapil dwa dni wczesniej w
    zawodach o kalesony Zmory jest zwyklym januszowaniem.
    Smyk bedzie sie chwalil zdobyciem kolejnych kalesonow a Drabol
    kolejnym tytulem mistrza swiata.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lafan (23-07-2018), Rogerson (23-07-2018)

  28. Powrót do góry    #12441
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,488
    Kliknij i podziękuj
    5,781
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Elitserien to zawody o kalesony Zmory? Ciekawe.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #12442
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Obejrzałem sobie na spokojnie po kilka razy biegi z wykluczeniami Polaków.
    Na moje: Lampart słusznie wykluczony- skontrował postawiło go i sprokurował całą sytuację, Kubera-Drabik ciężka sprawa, ale na tym łuku to Dominik atakował i wjechał przed nos Torresowi. Sędzia nie zrobił błędu,choć sytuacja niejednoznaczna.

    Błędną decyzją był brak wykluczenia dla Lyagera w biegu nr 20, arbiter "posędziował po staremu".
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-07-2018 o 08:34
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #12443
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Drabik już na wejściu w łuk jechał bardzo szeroko. I cały łuk tak jechał. Luneta zaatakował czysto, wyszedł do połowy toru. Już był przed Maksem, który musiał widzieć, że zostaje wyprzedzony i mógł albo przyciąć, albo iść szerzej pod samą bandę. Nie można karać zawodnika za atakowanie. A mi tam zwisa kto wygrał bo imsj dla mnie bardzo mało znaczy.

    edit: Luneta = Kubera fakin autokorekta.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 23-07-2018 o 09:37
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (23-07-2018)

  32. Powrót do góry    #12444
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kurde, jak można samymi trójkami z całą zgrają, gdy we łbie jedynie wakacje między zawodami?
    Ano normalnie, jak człowiek świeży i wypoczęty, to dużo rzeczy wychodzi lepiej bez wielkiej spiny.

    https://www.youtube.com/watch?v=TEp7V0g2euE

    Decyzja jak decyzja. Drabik jechał po swojemu, Kubera atakował i końcem ataku zajechał drogę Drabikowi. Max rzeczywiście mógł zrobić wszystko, tak jak to robił na poprzednich kółkach, teraz pewnie stwierdził, że już nie odrobi i, tym bardziej, nie wygra. Mimo że sędzia mógł równie dobrze wykluczyć jego, zaryzykował i doprowadził do powtórki w trójkę. Nie czepiałbym się sędziego, bo takie nagminne sytuacje tworzą dzisiejsi zawodnicy, wyszkoleni w taki a nie inny sposób.

    Inna sprawa, że Kubera mógł i powinien przeprowadzić atak w inny sposób, nie pikując na chama w stronę bandy i podejrzewam, że to był podstawowy argument sędziego, żeby go wykluczyć. Dudek na przykład dojechałby max do środka łuku, żeby przypadkiem czegoś nie zyebać i byłoby to tak samo skuteczne, co zachowawcze.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie można karać zawodnika za atakowanie.
    Nie można karać Lamberta za znalezienie sobie luki przy krawężniku, gdy Doyle w niego wjeżdżał a ie na odwrót.
    Można karać Janowskiego, którego atak na Doyle'a (w tej postaci) nie miał szans powodzenia.
    Można karać Kuberę za celowe zajechanie toru jazdy Drabikowi.
    Można także ukarać Drabika za de facto spowodowanie przerwania biegu i tak by się zdarzyło lat temu 20.
    Teraz obserwujemy inne przyzwyczajenia i interpretracje, które w****yayą nas za robienie z żużla dziecinady.

    Pamiętasz atak Sullivana na Jonssona w ostatnim ligowym biegu 2012, który dał brąz Toruniowi?
    Wtedy to przeszło bez problemu i nawet mnie się podobało, dziś nie byłoby szans.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 23-07-2018 o 09:36

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    j-rules (23-07-2018)

  34. Powrót do góry    #12445
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Idac taka logika - zakazac wywozenia pod bande! Jak to tak nieczysto atakowac!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #12446
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie mam co odejmować bo wykluczenie Kubery to jedyna słuszna decyzja. W finale w Daugavpils też już wpisywali Lambertowi 3, aż nagle Drabik go zrobił na ostatnim wirażu. To jest żużel, nie wiem od kiedy się nim interesujesz ale tutaj nic nie można zakładać jako pewne.

    A co do dalszej części wypowiedzi - ile zdobył Smyk punktów w pierwszym biegu? Z kim przegrał? Ile miał przed finałem? No właśnie. Który junior ma najwyższą średnią w elidze? Na prawdę masz wątpliwości?
    Walnij się w łeb. Nikt nie pisze, że Smektała lepszy od Drabika bo na tę chwilę tak nie jest, ale Smektała zasłużenie mknął po zwycięstwo nad Drabikiem i jak pisał Buszmen byłoby to sprawiedliwe zwycięstwo. W tych okolicznościach wygrana Drabika nie do końca jest sprawiedliwa, bo w finale ewidentnie ze Smykiem przegrywał i by przegrał.

    Ale Wy wolicie pisać, który lepszy... Szkoda słów. Jak partia wodzowska. Co by nie zrobili źle to i tak pokażą, że ktoś inny robi jeszcze gorzej, choć nikt o to nie pyta i nie to jest przedmiotem dysputy.

  36. Powrót do góry    #12447
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście nie napisałem, że mi się to podoba, wręcz przeciwnie, wychowałem się na żużlu w normalnym tego słowa znaczeniu i z chęcią taki bym oglądał nadal.

    Ale prawda jest taka, że to sami zawodnicy uprawiają teraz "żużel kalkulowany" (gdzie wręcz największe chamy w postaci Nickiego i Doyle'a najbardziej się w tym zakresie wyróżniają) i można albo się obrazić albo przyjąć do wiadomości.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Semen (23-07-2018)

  38. Powrót do góry    #12448
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Emil z Janowskim Praga w tym roku w półfinale wydawało mi się podobną sytuacją do wczorajszej. Tam sędzia wykluczył tego co był z tyłu, mimo że Emil "polował" na Magica. Wczoraj Kubera nie polował na Drabika, wjechał mu w tor jazdy ale Torres mógł zrobić sporo rzeczy, a wybrał opcję teatralną.

    Co śmieszne w obu sytuacjach sędzia mógł wykluczyć każdego i znalazłby zarówno popleczników takich decyzji, jak i przeciwników.

  39. Powrót do góry    #12449
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    I Emil polował i Janowskiego postawiło tak, że nadział się na koło. Wtedy byłem za wykluczeniem Janowskiego, który zwyczajnie "dał się zrobić", teraz już nie jestem taki pewien, choć nadal nie uważam tamtej decyzji za niesportową.

    Co ciekawe, Emil za manewry w stylu Nickiego Pedersena jest bardzo lubiany, jego jazda nie jest może aż tak chamska i bezczelna, za to zwyczajnie złośliwa, kontaktowa i bez przelewek.

  40. Powrót do góry    #12450
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Mnie jest tak naprawe obojetnie kto by wygral wczorajsze zawody,ale ten placz nad Smykiem jest zenujacy.
    Przez cale zawody byl jednak minimalnie gorszy od Drabika.Przegral z nim bezposredni bieg + porazka z Bewleyem .W finale mial powtorke w ktorej mogl rowniez
    Drabolowi cos udowodnic,ale nie podolal.Zdaza sie.Nie pierwszy i nie ostatni raz powtarza sie bieg i w drugiej jego odslonie
    ktos inny zyskuje.To nie pierwszyzna.
    Podobnie jak pisanie,ze bieg powinni zaliczyc.
    Nie wiem na jakiej podstawie,skoro przepisy mowia co innego.
    Do tego tez sie jeszcze niektorzy nie przyzwyczaili?

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Drabik już na wejściu w łuk jechał bardzo szeroko. I cały łuk tak jechał. Luneta zaatakował czysto, wyszedł do połowy toru. Już był przed Maksem, który musiał widzieć, że zostaje wyprzedzony i mógł albo przyciąć, albo iść szerzej pod samą bandę. Nie można karać zawodnika za atakowanie. A mi tam zwisa kto wygrał bo imsj dla mnie bardzo mało znaczy.

    edit: Luneta = Kubera fakin autokorekta.
    Mógł też pojechać swoim torem jazdy co uczynił.
    Kubera był tu strona atakująca i to na nim spoczywal obowiązek
    bezkolizyjnego wyprzedzenia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #12451
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    sorry, ale to co piszesz jest nielogiczne i dyskutowane tutaj wielokrotnie. Nie wiem czy jest sens to ciagnac.
    Tak jak wspomnialem, nalezy wiec tez karac za wywozenie. Bardzo duzy odsetek wyprzedzen nastepuje po tym jak X wjezdza na tor Y, bo na tym to polega.
    Nie kumam tez tego ze na tylko jednym z nich ciazy obowiazek unikniecia kontaktu. Czyli dajemy przyzwolenie na wgniatanie w bande atakujacego przez atakowanego?
    Odpowiedzialnosc winna spoczywac na obydwu stronach, bo ten sport jest niebezpieczny. Zostawiles mase miejsca i wjechal tam przeciwnik? Trudno, nastepnym razem tego bledu nie popelniaj. A nie szukaj kontaktu zeby wykluczyc rywala bo to on atakowal. Nawet jak pojedziesz sie zakopac pod bande.

    Chyba sie kingpin za bardzo wpatrzyles w Demskiego, bo to wypisz, wymaluj, jego betonowa retoryka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #12452
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Daruj sobie tego Dembskiego,serio.
    Nie po to dyskutujemy.

    Tak ,masz racje.
    Czesto wyprzedzajacy wjezdza w tor jazdy wyprzedzajacego i nic sie nie dzieje.
    Nie dzieje sie nic,bo nie ma kontaktu i upadku.
    Jest kontakt zakonczony upadkiem,jest wykluczenie.Koniec,kropka.
    W regulaminie jest/bylo,ze to zawodnik atakujacy bierze na siebie obowiazek
    przeprowadzenia go tak aby nie spowodowac upadku i tak to interpretuje sedzia.
    Jak zostawiasz mase miejsca,to Twoja wina i przeciwnik Cie wyprzedzi.Jednak jesli wyprzedzajac
    Cie zahaczy i doprowadzi do upadku,znaczy sie ,ze tego miejsca nie bylo na tyle aby atak mogl byc bezpieczny.
    Nie wiem jakim prawem chcesz wymuszac na zawodnikach wyprzedzanych aby to oni
    robili wszystko,ratowali sie zmiana toru czy przymykaniem gazu aby tylko uniknac podciecia lub wkomponowania w bande.
    Czesto to wlasnie robia,bo wykazuja wiecej rozsadku ,ale sami z siebie a nie dlatego,ze regulamin tak nakazuje czy boja sie decyzji sedziego.
    Atakujesz,rob to z glowa a nie na chama.Tyle.
    W tym przypadku wystarczylo aby Kubera wczesniej zaczal jechac wzdluz toru a nie w poprzek i Drabol nie mialby nic do powiedzienia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2018 o 14:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #12453
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Nie wiem czy moge sie wypowiedziec, bo zaraz kontrargumentem bedzie cos o Pedersenie, ale w ocenie sytuacji Drabik-Kubera... wykluczylbym Drabika. Zagapil sie i za pozno zareagowal, probowal ratowac sytuacje i jego manewr nozyc byl spozniony co doprowadzilo do kontaktu.

    Dla jeszcze innych: calkiem inna sytuacja jest gdy ktos wchodzi ci pod lokiec kiedy Ty jedziesz blizej kredy a co innego gdy jedziesz szerzej jak Drabik. On mial duze pole manewru.

  44. Powrót do góry    #12454
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Jest jakis lepszy wątek? Bo bym jeszcze pociagnal temat.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #12455
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach

  46. Powrót do góry    #12456
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Dopiero teraz obejrzałem powtórkę finału i wykluczenie Kubery to niesmaczny żart. Trzy razy tak samo Kubera atakował Drabika i trzy razy Maks odbijał pozycję. Za czwartym razem chyba Drabik zauważył, że nie da rady i teatralnie się wyłożył. Dla mnie Maks powinien byc wykluczony.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    darsen (24-07-2018)

  48. Powrót do góry    #12457
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Czy jest szansa obejrzeć gdzieś GP Challenge?

    P.S. Chętnie "zamieniłbym" za 3 rundy GP.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  49. Powrót do góry    #12458
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    Czy jest szansa obejrzeć gdzieś GP Challenge?

    P.S. Chętnie "zamieniłbym" za 3 rundy GP.
    Niestety nigdzie nie transmitują.

  50. Powrót do góry    #12459
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Poratuje ktoś jakimś linkiem z Łodzi?
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  51. Powrót do góry    #12460
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    na razie to wyglada na to ze transmisji z Lodzi nie bedzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #12461
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Co ten Polsat **********?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  53. Powrót do góry    #12462
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Oby Polsat nigdy nie dostał Ekstraligi !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    It's time to ride
    ***** ***

  54. Powrót do góry    #12463
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Polsat to zawsze bylo dziadostwo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  55. Powrót do góry    #12464
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jednak Polsat to cieniasy. człowiek specjalnie skrócił urlop do piątku i toczy walki z żoną a tu taki numer.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 29-07-2018 o 14:59

  56. Powrót do góry    #12465
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Historyczne pierwsze oficjalne kółko na nowym stadionie

    https://twitter.com/pan_olo/status/1023553014567784448

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •