Strona 518 z 518 PierwszyPierwszy ... 18418468508516517518
Pokaż wyniki od 23,266 do 23,272 z 23272

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #23266
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    C+ za 20? Gdzie tak?
    Ja mając pakiet u operatora C+ za 40 dostałem w promocji C+ (wszystkie kanały C+, wcześniej miałem tylko C+family) za 20.

    Czyli generalnie C+ kosztuje mnie 60.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Goldi (Wczoraj)

  3. Powrót do góry    #23267
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,697
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 767 w 558 postach
    W zeszłym roku Apator za tor w jednym z meczów dostał po łbie z zawieszeniem osoby funkcyjnej włącznie bez żadnego ostrzeżenia.

    Motor Lublin przygotował tor niebezpieczny, a jakąkolwiek podstawą do tematu w magazynie był fakt ze w tej kuchni meczu zawodnicy Motoru na tor narzekali.

    Wywolany do tablicy Demski, przed każda uwaga jaka artykulowal wobec toru podkreślał ze zauważyli to zawodnicy gospodarzy i się na to powoływał,co jest groteskowe.


    Telewizja nie będzie uderzac w mistrza, zgoda. Ale trzeba przyjąć jakieś równe standardy. Nie może być tak ze łatwo się krytykuje powszechnie niielubiany Apator, zabawny Włókniarz a Motor może więcej.

    Ten tor może i nie był najgorszy, ale inne drużyny za mniejsze problemy z torem dostawały mocno po łbie. Przy Motorze jest ważenie każdego słowa i powoływanie się na słowa zawodników Motoru.

    W Canal + ze słów Swiacika o tym ze Puka może stracić pracę mają polewkę, ale traktowanie Motoru wygląda tak jakby po telefonie od Kępy ktoś ta pracę mógł stracić
    Telewizja pokazująca żużel jest żałosna w całej rozciągłości czego najlepszym przykładem jest dawanie Dryly na mecze Motoru a Noskowicza na FZG. To jest chore.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (Dzisiaj)

  5. Powrót do góry    #23268
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Powtórzę się ale obecnie żużel w tv jest strawny tylko z wyłączonym dźwiękiem. I tak już od chyba 10 lat.

  6. Powrót do góry    #23269
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Noskowicz wczoraj na takim meczu, to kompromitacja do kwadratu i jeszcze te jego teksty - Zengota tańczy jak w jakiejś leszczyńskiej dyskotece, taki żużel smakuje wybornie, jak kiełbasa z grilla. Skisłem

  7. Powrót do góry    #23270
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W zeszłym roku Apator za tor w jednym z meczów dostał po łbie z zawieszeniem osoby funkcyjnej włącznie bez żadnego ostrzeżenia.

    Motor Lublin przygotował tor niebezpieczny, a jakąkolwiek podstawą do tematu w magazynie był fakt ze w tej kuchni meczu zawodnicy Motoru na tor narzekali.

    Wywolany do tablicy Demski, przed każda uwaga jaka artykulowal wobec toru podkreślał ze zauważyli to zawodnicy gospodarzy i się na to powoływał,co jest groteskowe.


    Telewizja nie będzie uderzac w mistrza, zgoda. Ale trzeba przyjąć jakieś równe standardy. Nie może być tak ze łatwo się krytykuje powszechnie niielubiany Apator, zabawny Włókniarz a Motor może więcej.

    Ten tor może i nie był najgorszy, ale inne drużyny za mniejsze problemy z torem dostawały mocno po łbie. Przy Motorze jest ważenie każdego słowa i powoływanie się na słowa zawodników Motoru.

    W Canal + ze słów Swiacika o tym ze Puka może stracić pracę mają polewkę, ale traktowanie Motoru wygląda tak jakby po telefonie od Kępy ktoś ta pracę mógł stracić
    Telewizja pokazująca żużel jest żałosna w całej rozciągłości czego najlepszym przykładem jest dawanie Dryly na mecze Motoru a Noskowicza na FZG. To jest chore.
    Pytałem o to rok temu Gladzika jak przejął dział żużla, to powiedział, że patrząc na to pod tym kątem to by nie mógł połowy pracowników na wiele meczów puszczać, bo jeden pochodzi z Bydgoszczy, inny z Lublina, tamten z ZG, a ktoś jeszcze z Poznania i wszędzie byłby konflikt interesów. Argumenty, że chodzi głównie o tych dwóch i przede wszystkim chodzi o komentatorów jakoś niezbyt do niego docierały. A skoro obaj nadal dostają mecze "swoich" drużyn, to widać kompletnie mu to nie wadzi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #23271
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Powtórzę się ale obecnie żużel w tv jest strawny tylko z wyłączonym dźwiękiem. I tak już od chyba 10 lat.
    W punkt.
    Ja od dłuższego czasu tylko w taki sposób oglądam. I nie ma znaczenia która stacja: eleven, c+ czy tvp sport, bo wszyscy są równie irytujący i beznadziejni.

  9. Powrót do góry    #23272
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,176
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,871 w 4,882 postach
    Korosciel z Kuzbickim mi osobiscie nie przeszkadzaja.
    Dobrze sie ich slucha.
    Ogolnie Eleven bije na leb C+.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kaes (Dzisiaj), mszat (Dzisiaj)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •