Strona 503 z 516 PierwszyPierwszy ... 3403453493501502503504505513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,591 do 22,635 z 23219

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #22591
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Zmienili, Canal+ Sport i Canal+ Online.
    Ja tam widzę w epg, że na C+ Sport jest o 18.30 a na C+ Sport 5 jest o 18.15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #22592
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jeśli kogoś to interesuje to jutrzejszy mecz Falubaz-Row na YouTube

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Mariusz (11-08-2023)

  4. Powrót do góry    #22593
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 89 w 53 postach
    Czy ten "głupio mądry" Musiał na komentatorce w Eleven to tylko na mnie tak działa wkur***jąco?

  5. Powrót do góry    #22594
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Filmik ze szpitala po karambolu w Ostrowie dla wesołości
    https://m.facebook.com/groups/150003...A&__tn__=-UK-R

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    dockm (14-08-2023), welna (14-08-2023)

  7. Powrót do góry    #22595
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ciekawe czy nasze asy pojechały by na takim torze jaki dziś w IMWB

  8. Powrót do góry    #22596
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe czy nasze asy pojechały by na takim torze jaki dziś w IMWB
    Właśnie o to samo miałem pytać

  9. Powrót do góry    #22597
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ned Zobacz posta
    Czy ten "głupio mądry" Musiał na komentatorce w Eleven to tylko na mnie tak działa wkur***jąco?
    No straszny mądrala z niego. Jakby pozjadał wszystkie rozumy.
    A kto z nim komentował?

  10. Powrót do góry    #22598
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    GP Challenge oczywiscie nie bedzie w tv?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #22599
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Komentatorzy powinni komentować wydarzenia na torze. Z tej roli wywiązują się wzorowo tylko dwaj -ci którzy najmniej znają się na żużlu ( Si@nicki i ....).

    Pozostali to mądrale z (bombką w nosie) którzy uważają się za fachowców a nie znają zawiłości regulaminowych.

    Mój ulubieniec Dryła też z każdym rokiem posuwa się za daleko. Jednak jemu wybaczę wszystko (za jego komentarz w GP Torunia w 2019 r.)- to była poezja.

  12. Powrót do góry    #22600
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Komentatorzy powinni komentować wydarzenia na torze. Z tej roli wywiązują się wzorowo tylko dwaj -ci którzy najmniej znają się na żużlu ( Si@nicki i ....).

    Pozostali to mądrale z (bombką w nosie) którzy uważają się za fachowców a nie znają zawiłości regulaminowych.

    Mój ulubieniec Dryła też z każdym rokiem posuwa się za daleko. Jednak jemu wybaczę wszystko (za jego komentarz w GP Torunia w 2019 r.)- to była poezja.
    Wiesz, raz do roku to i kura pierdnie.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mentikk (15-08-2023)

  14. Powrót do góry    #22601
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Komentatorzy powinni komentować wydarzenia na torze. Z tej roli wywiązują się wzorowo tylko dwaj -ci którzy najmniej znają się na żużlu ( Si@nicki i ....).

    Pozostali to mądrale z (bombką w nosie) którzy uważają się za fachowców a nie znają zawiłości regulaminowych.

    Mój ulubieniec Dryła też z każdym rokiem posuwa się za daleko. Jednak jemu wybaczę wszystko (za jego komentarz w GP Torunia w 2019 r.)- to była poezja.
    Wybaczysz mu każdy debilizm jakim się pochwalić za udany komentarz sprzed 4 lat? To jak przyznawanie DK Harrisowi rok w rok, bo kiedyś tam pojechał w finale...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Leonidas (15-08-2023)

  16. Powrót do góry    #22602
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Z ciekawości odtworzyłem sobie niedzielną multi-ligę i jestem załamany tym bałaganem.
    Myślałem, że to będzie lepiej zorganizowane, np.
    - stadion 1, start do wyścigu, w tym czasie stadion 2, sędzia włącza czas dwóch minut
    - stadion 2, start do wyścigu, w tym czasie stadion 3, sędzia włącza czas dwóch minut
    - itd.

    Jeżeli gdzieś trafia się powtórka startu, to ląduje ona na końcu mini-kolejki.

    Powyższe to nie jakaś mrzonka, bo obok sędziego jest przecież ktoś z ekipy realizującej transmisję (np. na życzenie sędziego wywołuje kolejne powtórki), więc temat jest do ogarnięcia.

    Przy okazji pytanie:
    jak ta multi-liga wpasowywała się w równoległy mecz ekstraligowy?

  17. Powrót do góry    #22603
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Z ciekawości odtworzyłem sobie niedzielną multi-ligę i jestem załamany tym bałaganem.
    Myślałem, że to będzie lepiej zorganizowane, np.
    - stadion 1, start do wyścigu, w tym czasie stadion 2, sędzia włącza czas dwóch minut
    - stadion 2, start do wyścigu, w tym czasie stadion 3, sędzia włącza czas dwóch minut
    - itd.

    Jeżeli gdzieś trafia się powtórka startu, to ląduje ona na końcu mini-kolejki.

    Powyższe to nie jakaś mrzonka, bo obok sędziego jest przecież ktoś z ekipy realizującej transmisję (np. na życzenie sędziego wywołuje kolejne powtórki), więc temat jest do ogarnięcia.

    Przy okazji pytanie:
    jak ta multi-liga wpasowywała się w równoległy mecz ekstraligowy?
    Tak sie nie da. Po to są mecze rownolegle by nie bylo manipulacji przy wynikach a tak jesli w 1 meczu mieliby czekac na koniec biegu to moznaby bylo kontrolowac wynik juz w koncowej fazie.

    TV, 2x laptop/smartfon i mozna ogladac 3 mecze na raz

  18. Powrót do góry    #22604
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Da się rozgrywać na żywo wszystkie mecze i każdy z nich pokazywać na osobnym kanale a na kolejnym kanale multiliga pokazywać z odtworzenia (nie na żywo) bieg po biegu i to miałoby jakiś sens.

  19. Powrót do góry    #22605
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Da się rozgrywać na żywo wszystkie mecze i każdy z nich pokazywać na osobnym kanale a na kolejnym kanale multiliga pokazywać z odtworzenia (nie na żywo) bieg po biegu i to miałoby jakiś sens.
    Chyba ze taka multiliga. Bo wszystkie 3 mecze sa na zywo na 3 kanalach.

  20. Powrót do góry    #22606
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Tak ale dodatkowo jeden kanał na wszystkie mecze jak ktoś nie chce skakać po kanałach i tracić jakiegoś biegu.

  21. Powrót do góry    #22607
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Na pewno bedzie na streamie C+ Online

  22. Powrót do góry    #22608
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Ale musi być jakiś ogarnięty realizator, który to ogarnie i będzie to miało ręce i nogi. Bez przestojów. Bieg po biegu faktycznie e taki sposób aby widz czuł, że ogląda na żywo.

  23. Powrót do góry    #22609
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Tak sie nie da. Po to są mecze rownolegle by nie bylo manipulacji przy wynikach a tak jesli w 1 meczu mieliby czekac na koniec biegu to moznaby bylo kontrolowac wynik juz w koncowej fazie.
    Przecież mecze w Landshut, Łodzi i Ostrowie nie zakończyły się równolegle w tym samym momencie.
    I to jest raczej normalna sytuacja przy takim sporcie, jak żużel.
    A co do ustawiania wyniku na podstawie rezultatu na innym stadionie, to w dobie komórek/internetu nawet przy braku jakiejkolwiek transmisji w TV dałoby się to ogarnąć.
    Jaki to problem, by wysłać po jednym człowieku na dwa pozostałe mecze i mieć z nim kontakt on-line?

    W filmie "Piłkarski poker" wystarczył na stadionie Powiśla jeden cieć przed TV, który miał kontrolować wynik Białej Białystok w Zabrzu.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    TV, 2x laptop/smartfon i mozna ogladac 3 mecze na raz
    Można nawet równoległe mecze pokazywać na stadionowym telebimie, by na bieżąco dyrygować poczynaniami swoich zawodników na torze.

  24. Powrót do góry    #22610
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Z ciekawości odtworzyłem sobie niedzielną multi-ligę i jestem załamany tym bałaganem.
    Myślałem, że to będzie lepiej zorganizowane, np.
    - stadion 1, start do wyścigu, w tym czasie stadion 2, sędzia włącza czas dwóch minut
    - stadion 2, start do wyścigu, w tym czasie stadion 3, sędzia włącza czas dwóch minut
    - itd.

    Jeżeli gdzieś trafia się powtórka startu, to ląduje ona na końcu mini-kolejki.

    Powyższe to nie jakaś mrzonka, bo obok sędziego jest przecież ktoś z ekipy realizującej transmisję (np. na życzenie sędziego wywołuje kolejne powtórki), więc temat jest do ogarnięcia.

    Przy okazji pytanie:
    jak ta multi-liga wpasowywała się w równoległy mecz ekstraligowy?
    A jak będzie jakiś upadek to przerwa w wszystkich meczach?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #22611
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Z ciekawości odtworzyłem sobie niedzielną multi-ligę i jestem załamany tym bałaganem.
    Myślałem, że to będzie lepiej zorganizowane, np.
    - stadion 1, start do wyścigu, w tym czasie stadion 2, sędzia włącza czas dwóch minut
    - stadion 2, start do wyścigu, w tym czasie stadion 3, sędzia włącza czas dwóch minut
    - itd.

    Jeżeli gdzieś trafia się powtórka startu, to ląduje ona na końcu mini-kolejki.

    Powyższe to nie jakaś mrzonka, bo obok sędziego jest przecież ktoś z ekipy realizującej transmisję (np. na życzenie sędziego wywołuje kolejne powtórki), więc temat jest do ogarnięcia.

    Przy okazji pytanie:
    jak ta multi-liga wpasowywała się w równoległy mecz ekstraligowy?
    Kompletnie nierealne. Chyba, że mamy przyjąć co najmniej czterominutowe przerwy między biegami, do tego po powtórkach startów i upadkach - a te zdarzyły się w niedzielę akurat na wszystkich stadionach - co sprawiłoby, że mecze trwałyby po ponad trzy godziny.
    Nie wiem jaki bałagan masz na myśli, nie widziałem żadnego i wszystko poszło bardzo sprawnie. Jak dla mnie niedzielna multiliga zdała egzamin, co najmniej na 5-.

  26. Powrót do góry    #22612
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A jak będzie jakiś upadek to przerwa w wszystkich meczach?
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Kompletnie nierealne. Chyba, że mamy przyjąć co najmniej czterominutowe przerwy między biegami, do tego po powtórkach startów i upadkach - a te zdarzyły się w niedzielę akurat na wszystkich stadionach - co sprawiłoby, że mecze trwałyby po ponad trzy godziny.
    Nie wiem jaki bałagan masz na myśli, nie widziałem żadnego i wszystko poszło bardzo sprawnie. Jak dla mnie niedzielna multiliga zdała egzamin, co najmniej na 5-.
    Przecież napisałem, że:
    Jeżeli gdzieś trafia się powtórka startu, to ląduje ona na końcu mini-kolejki.

  27. Powrót do góry    #22613
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Przecież napisałem, że:
    Jeżeli gdzieś trafia się powtórka startu, to ląduje ona na końcu mini-kolejki.
    A jeśli ta przerwa potrwa z 15 minut, bo trzeba np. naprawić maszynę startowa czy wymienić element bandy dmuchanej? Wszyscy mają dodatkową przerwę na koniec mini kolejki?
    W sytuacji kiedy każdy mecz można obejrzeć online, czy kontaktować się z kimś z innego stadionu w czasie rzeczywistym taka kombinacja nie ma wielkiego sensu, a wprowadzi jedynie bałagan na wszystkich pozostałych stadionach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #22614
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A jeśli ta przerwa potrwa z 15 minut, bo trzeba np. naprawić maszynę startowa czy wymienić element bandy dmuchanej? Wszyscy mają dodatkową przerwę na koniec mini kolejki?
    W sytuacji kiedy każdy mecz można obejrzeć online, czy kontaktować się z kimś z innego stadionu w czasie rzeczywistym taka kombinacja nie ma wielkiego sensu, a wprowadzi jedynie bałagan na wszystkich pozostałych stadionach.
    Jeżeli przerwa potrwa 15 minut, albo 25 minut jak w niedzielę w Ostrowie, to zanim ruszy taki powtórzony bieg - na innych stadionach mecze toczą się swoim trybem.
    Tyle tylko, że skoro w jednym meczu jest dłuższa pauza, to wtedy pozostałe dwa mecze jadą "na zakładkę", np.:

    - stadion 3, karambol w wyścigu XIII, w tym czasie na stadionie 1 sędzia włącza czas dwóch minut dla uczestników wyścigu XIV
    - stadion 1, start do wyścigu XIV, w tym czasie stadion 2, sędzia włącza czas dwóch minut dla uczestników wyścigu XIV
    - stadion 2, start do wyścigu XIV,
    - stadion 3 - trwa przerwa po karambolu w wyścigu XIII, więc:
    - stadion 1, powtórki lub wywiad, po czym sędzia włącza czas dwóch minut
    - stadion 1, start do wyścigu XV, w tym czasie na stadionie 2 sędzia włącza czas dwóch minut dla uczestników wyścigu XV
    - stadion 2, start do wyścigu XV,

    Ponieważ po IV, VII, X i XIII wyścigu są dłuższe przerwy na wywiady i odpoczynek dla zawodników startujących wyścig po wyścigu,
    to można te momenty wykorzystać na przemieszanie:
    wyścigi I-IV w kolejności stadion 1, stadion 2, stadion 3
    wyścigi V-VII w kolejności stadion 2, stadion 3, stadion 1
    wyścigi VIII-X w kolejności stadion 3, stadion 1, stadion 2
    wyścigi XI-XIII w kolejności stadion 1, stadion 2, stadion 3
    wyścigi XIV-XV w kolejności stadion 2, stadion 3, stadion 1


    Nie jest to niemożliwe do zrealizowania, ale samo też się nie zrobi.
    Ktoś musiałby w Canal+ nad tym na spokojnie przysiąść i opracować ramowy harmonogram (podstawy podałem wyżej).
    Ktoś musiałby też w dniu meczów czuwać nad ustawianiem biegów w kolejkę.
    I dawać sygnał sędziemu, że może uruchamiać czas dwóch minut dla uczestników kolejnego wyścigu.

  29. Powrót do góry    #22615
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    W niedzielę pokażą cwierfinal z Landshut czy za daleko?
    Polonia Bydgoszcz

  30. Powrót do góry    #22616
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    W niedzielę pokażą cwierfinal z Landshut czy za daleko?
    Zapowiadają na 14:00 transmisje TV z Gdańska i Landshut oraz na 16:30 z Rybnika

    *

    A za tydzień znów tzw. multiliga, czyli ekran dzielony na dwie lub trzy części:

    DM I ligi, 16 runda
    sobota, 26 sierpnia 2023 r.

    Enea Falubaz Zielona Góra – Zdunek Wybrzeże Gdańsk godz. 16.30 TV
    Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Trans MF Landshut Devils godz. 16.30 TV
    Arged Malesa Ostrów Wlkp. – ROW Rybnik godz. 16.30 TV

    I zamiast oglądać jeden wyścig na 65" masz do wyboru dwa/trzy ale każdy na 20".

  31. Powrót do góry    #22617
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    ta multi liga to syf. Pomieszanie z poplataniem

    Wole jeden a konkretny mecz

  32. Powrót do góry    #22618
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No osobno na szczęście tez puszczają. Ale tu raczej kompletnie bez sensu. ZG wygra w Gdańsku z +20.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #22619
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    To nie miało być tak, że PO to najlepsza cześć sezonu i największą oglądalność dla TV? To dlaczego puszczamy w tv 3 mecze o tej godzinie? Tzn wiem, że chodzi o to żeby nie było żadnego kombinowania kto z kim ma pojechać dalej.

    Cała rundę zasadnicza jedziemy tak naprawdę o nic, słuchaj przy tym, że to dla dobra i emocji w PO. Po czym przychodzi play off i zamiast obejrzeć spokojnie 3 mecze musimy wybrać jeden.
    Polonia Bydgoszcz

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    AlterEgo (18-08-2023)

  35. Powrót do góry    #22620
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    To nie miało być tak, że PO to najlepsza cześć sezonu i największą oglądalność dla TV? To dlaczego puszczamy w tv 3 mecze o tej godzinie? Tzn wiem, że chodzi o to żeby nie było żadnego kombinowania kto z kim ma pojechać dalej.

    Cała rundę zasadnicza jedziemy tak naprawdę o nic, słuchaj przy tym, że to dla dobra i emocji w PO. Po czym przychodzi play off i zamiast obejrzeć spokojnie 3 mecze musimy wybrać jeden.
    Oglądasz na żywo jeden a dwa pozostałe nagrywasz i oglądasz jako następne. Pod warunkiem, że nie będą podawać wyniku rzecz jasna.

  36. Powrót do góry    #22621
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    GP Challenge oczywiscie nie bedzie w tv?
    Jest płatna opcja => https://www.tapesup.tv/#live-streams

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    atrock92 (19-08-2023)

  38. Powrót do góry    #22622
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,592
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    80 zyla no niezle
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #22623
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    coś na weekend spoza ligi i gp challenge za 15f będzie gdzieś?

  40. Powrót do góry    #22624
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Odnośnie GPCh... czy to będzie normalne 20 biegów czy znów półfinały i finał i dopiero pierwsza trójka z finału wchodzi do SGP 2024?

  41. Powrót do góry    #22625
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Odnośnie GPCh... czy to będzie normalne 20 biegów czy znów półfinały i finał i dopiero pierwsza trójka z finału wchodzi do SGP 2024?
    Chyba nic się nie zmieniło w stosunku do zeszłego roku, czyli 20 biegów (plus ewentualne biegi dodatkowe) i do domu.

  42. Powrót do góry    #22626
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2018
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 58 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    coś na weekend spoza ligi i gp challenge za 15f będzie gdzieś?
    Finał IME U19 w Gorzowie
    19 Sierpnia 2023, 17:00
    https://www.youtube.com/watch?v=CsE4HDSP_uU

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ziutek za jego przydatny post!

    atrock92 (19-08-2023), dockm (19-08-2023), sviety (19-08-2023), woojo (19-08-2023), xpc (19-08-2023)

  44. Powrót do góry    #22627
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Szymon po GP !!!

    kibice Cie uwielbiają

  45. Powrót do góry    #22628
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Liczy się tam 20 biegów czy zabawa w półfinaly i final w ramach emocji?
    Polonia Bydgoszcz

  46. Powrót do góry    #22629
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Liczy się tam 20 biegów czy zabawa w półfinaly i final w ramach emocji?
    Nie wiem jak w tym roku ale w zeszłym Nillson awansował po 5 biegach. W zasadzie to 6 bo dodatkowy o 1 miejsce z bewleyem

    A raczej nic sie nie zmieniło

  47. Powrót do góry    #22630
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jakaś TV lub cokolwiek innego pokazują Gorzów?

  48. Powrót do góry    #22631
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jakaś TV lub cokolwiek innego pokazują Gorzów?
    Przecież jest link kilka postów wyżej.

  49. Powrót do góry    #22632
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Piter leży ale chyba cały.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #22633
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Szymon po GP !
    Na razie wygląda obiecująco ale pewnie skończy się: Doyle, Lambert i Vaculik

  51. Powrót do góry    #22634
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    I Piter zaliczył dzwona

  52. Powrót do góry    #22635
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Piter leży ale chyba cały.
    Znalazłeś transmisję gdzieś?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •