Strona 512 z 512 PierwszyPierwszy ... 12412462502510511512
Pokaż wyniki od 22,996 do 23,003 z 23003

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #22996
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Tak samo wygląda sytuacja w większości - jak nie wszystkich - TV kablowych. Jednak tak jak ktoś tutaj pisał parę lat wstecz - ta zmiana nazwy programu z nSport na CanalPlus5 nie była przypadkowa, dobrze wiedzieli co robią już wtedy i w co będą grac dalej cwaniaczki Ciekawe czy będą się chwalić 'rekordami oglądalności' po tym strzale w kolano, bo Eleven mało, że zjadało ich samym podejściem do pokazywania szklaki, to teraz jeszcze wbije im drugi gwóźdź pod kątem oglądalności, mimo słabiej obsadzonych meczów i w piątek.
    Pierwsza kolejka na Eleven jest zdecydowanie lepiej obsadzona niż Niedzielna

  2. Powrót do góry    #22997
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    W tym momencie wszyscy posiadacze telewizji kablowej stracili dostęp do niedzielnej ekstraligi ( no chyba, że zapłacą). Promocja żużla na całego.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    mszat (Wczoraj)

  4. Powrót do góry    #22998
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2018
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aby w Netii mieć Canal+ Sport 5 musisz dodatkowo dokupić pakiet Canal + Prestige za dodatkowe 50 pln. Masz tam 8 kanałów z serii C+.
    Jesteś tego pewien? Jak sondowalem Netię, to w tym pakiecie było 8 kanałów ale c+ sport 5 nie uświadczyłes. Zmieniło się coś ?

  5. Powrót do góry    #22999
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,480
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Na infolinii zaproponowali mi pakiet c+ select za 35zl (6 kanałów), muszę dopytać bo jakoś dziwnie ten kanał jest poukrywany w ich ofercie.
    W zasadzie to teraz patrzę i nie ma C+ Sport 5 w ich ofercie, masz tylko C+ Sport i C+ Sport 2.

    Na ich stronie też tego nie ma w ofercie https://www.netia.pl/pl/telewizja/kanaly-tv

    Cytat Zamieszczone przez wogu Zobacz posta
    Jesteś tego pewien? Jak sondowalem Netię, to w tym pakiecie było 8 kanałów ale c+ sport 5 nie uświadczyłes. Zmieniło się coś ?
    Masz rację, nie ma u nich tego kanału w ofercie. Byłem przekonany, że w pakiecie Prestige jest. A tu zonk.

    Mam w domu Internet z Netii. Dali mi też ichny player do ichnej TV. Ale ten leży nieużywany w szafie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #23000
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,000
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Wychodzi chwalenie Canal + na każdym kroku i pokazanie tym niedojdom że są nietylalni. To macie za swoje. Żużel w canal + to jakość, a jakość kosztuje hehe. Plac jełopie więcej, albo kradnij. I nie zapomnij napisać jaka to transmisja naj, realizacja naj, zostaw łapkę w górę na magazynie, a za rok w nagrodę doplacisz kolejne 15 zeta miesięcznie żeby żużel oglądać
    Od momentu gdy stracili gp, można było przewidzieć że to pójdzie w tym kierunku. No ale kibice żużlowi żeby posłuchać śmiechu dryly w niedzielny wieczór dają się wydoić.
    A tak ludzie bronili C+ na tle Discovery, że C+ daje żużel w całości bez dodatkowych pakietów. To dostali teraz fangę w nos.
    I mimo, że mnie to osobiście nie dotyka, bo i tak korzystam tylko z online na sezon, to jednak uważam, że to zwykłe skur*ysyństwo na klientów korzystających z C+ w kablówkach czy mających podpisane umowy. No, ale C+ było takie cacy, wszystko super.
    I ja rozumiem, że to ich biznes, ale wcale mnie nie zdziwi jak im oglądalność padnie, Eleven tylko na tym zyska.

    No i jak widać, wcale nie ma co tak optymistycznie patrzeć na poczynania C+ przy wykładaniu kasy na żużel. Bo potraktowali klientów jak bankomat, byle ludzie dokupili pakiety.
    Za 3 lata stworzą kanał C+Speedway, dodatkowo płatny żeby tylko ludzie wzięli kolejny pakiet. I oczywiście ironizuje, ale też mnie to nie zdziwi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    mszat (Wczoraj)

  8. Powrót do góry    #23001
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Popularyzacja żużla? Stępniewski zapewne był świadomy o zamiarach kanału i w d... miał kibiców. Po Szymańskim to największa zakała sportu żużlowego w PL.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yankes za jego przydatny post!

    mszat (Dzisiaj)

  10. Powrót do góry    #23002
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 11 w 9 postach
    Teraz już wiecie czemu nowa umowa jest z wiekszą kasą.

  11. Powrót do góry    #23003
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Ale o co wam chodzi? Na C+Sport 5 będzie cała 1 liga, a na C+ Sport będzie cała ekstraliga. Więcej żużla w TV. Jak w czwartek włączysz TV to w niedzielę wyłączysz
    It's time to ride
    ***** ***

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •