Strona 518 z 518 PierwszyPierwszy ... 18418468508516517518
Pokaż wyniki od 23,266 do 23,272 z 23272

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #23266
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    C+ za 20? Gdzie tak?
    Ja mając pakiet u operatora C+ za 40 dostałem w promocji C+ (wszystkie kanały C+, wcześniej miałem tylko C+family) za 20.

    Czyli generalnie C+ kosztuje mnie 60.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Goldi (Wczoraj)

  3. Powrót do góry    #23267
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,697
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 767 w 558 postach
    W zeszłym roku Apator za tor w jednym z meczów dostał po łbie z zawieszeniem osoby funkcyjnej włącznie bez żadnego ostrzeżenia.

    Motor Lublin przygotował tor niebezpieczny, a jakąkolwiek podstawą do tematu w magazynie był fakt ze w tej kuchni meczu zawodnicy Motoru na tor narzekali.

    Wywolany do tablicy Demski, przed każda uwaga jaka artykulowal wobec toru podkreślał ze zauważyli to zawodnicy gospodarzy i się na to powoływał,co jest groteskowe.


    Telewizja nie będzie uderzac w mistrza, zgoda. Ale trzeba przyjąć jakieś równe standardy. Nie może być tak ze łatwo się krytykuje powszechnie niielubiany Apator, zabawny Włókniarz a Motor może więcej.

    Ten tor może i nie był najgorszy, ale inne drużyny za mniejsze problemy z torem dostawały mocno po łbie. Przy Motorze jest ważenie każdego słowa i powoływanie się na słowa zawodników Motoru.

    W Canal + ze słów Swiacika o tym ze Puka może stracić pracę mają polewkę, ale traktowanie Motoru wygląda tak jakby po telefonie od Kępy ktoś ta pracę mógł stracić
    Telewizja pokazująca żużel jest żałosna w całej rozciągłości czego najlepszym przykładem jest dawanie Dryly na mecze Motoru a Noskowicza na FZG. To jest chore.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (Dzisiaj)

  5. Powrót do góry    #23268
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,876 w 1,762 postach
    Powtórzę się ale obecnie żużel w tv jest strawny tylko z wyłączonym dźwiękiem. I tak już od chyba 10 lat.

  6. Powrót do góry    #23269
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Noskowicz wczoraj na takim meczu, to kompromitacja do kwadratu i jeszcze te jego teksty - Zengota tańczy jak w jakiejś leszczyńskiej dyskotece, taki żużel smakuje wybornie, jak kiełbasa z grilla. Skisłem

  7. Powrót do góry    #23270
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W zeszłym roku Apator za tor w jednym z meczów dostał po łbie z zawieszeniem osoby funkcyjnej włącznie bez żadnego ostrzeżenia.

    Motor Lublin przygotował tor niebezpieczny, a jakąkolwiek podstawą do tematu w magazynie był fakt ze w tej kuchni meczu zawodnicy Motoru na tor narzekali.

    Wywolany do tablicy Demski, przed każda uwaga jaka artykulowal wobec toru podkreślał ze zauważyli to zawodnicy gospodarzy i się na to powoływał,co jest groteskowe.


    Telewizja nie będzie uderzac w mistrza, zgoda. Ale trzeba przyjąć jakieś równe standardy. Nie może być tak ze łatwo się krytykuje powszechnie niielubiany Apator, zabawny Włókniarz a Motor może więcej.

    Ten tor może i nie był najgorszy, ale inne drużyny za mniejsze problemy z torem dostawały mocno po łbie. Przy Motorze jest ważenie każdego słowa i powoływanie się na słowa zawodników Motoru.

    W Canal + ze słów Swiacika o tym ze Puka może stracić pracę mają polewkę, ale traktowanie Motoru wygląda tak jakby po telefonie od Kępy ktoś ta pracę mógł stracić
    Telewizja pokazująca żużel jest żałosna w całej rozciągłości czego najlepszym przykładem jest dawanie Dryly na mecze Motoru a Noskowicza na FZG. To jest chore.
    Pytałem o to rok temu Gladzika jak przejął dział żużla, to powiedział, że patrząc na to pod tym kątem to by nie mógł połowy pracowników na wiele meczów puszczać, bo jeden pochodzi z Bydgoszczy, inny z Lublina, tamten z ZG, a ktoś jeszcze z Poznania i wszędzie byłby konflikt interesów. Argumenty, że chodzi głównie o tych dwóch i przede wszystkim chodzi o komentatorów jakoś niezbyt do niego docierały. A skoro obaj nadal dostają mecze "swoich" drużyn, to widać kompletnie mu to nie wadzi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #23271
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Powtórzę się ale obecnie żużel w tv jest strawny tylko z wyłączonym dźwiękiem. I tak już od chyba 10 lat.
    W punkt.
    Ja od dłuższego czasu tylko w taki sposób oglądam. I nie ma znaczenia która stacja: eleven, c+ czy tvp sport, bo wszyscy są równie irytujący i beznadziejni.

  9. Powrót do góry    #23272
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Korosciel z Kuzbickim mi osobiscie nie przeszkadzaja.
    Dobrze sie ich slucha.
    Ogolnie Eleven bije na leb C+.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (Dzisiaj)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •