Strona 488 z 518 PierwszyPierwszy ... 388438478486487488489490498 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,916 do 21,960 z 23266

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #21916
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tak naprawdę jedynym plusem jest to że Dryla jest na kursie prowadzącym do czołowego zderzenia ze ściana.

    Teraz ma jeszcze jakiś tam zwolenników, jak będzie dostawał orgazmu na antenie po akcji Emila czy Artioma to raczej nikt tego nie pochwali. Lepiej chyba dla niego samego, żeby faktycznie tych meczów nie komentował.
    Oczekujesz od niego, że będzie konsekwentny. Sam jestem ciekaw opinii jego popleczników po komentowaniu spotkań z Emilem czy Artiomem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #21917
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    On już wczoraj zapowiedział że konsekwentny nie będzie, i zazdrościł kolegom że komentowali mecz z udziałem Artioma bo sam chętnie by to zrobił. Dlatego zauważam że zmierza ku samozagładzie zawodowej.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mentikk (30-03-2023)

  4. Powrót do góry    #21918
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,397
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Zawału dostaniesz podniecając się kacapami i Dryłą.

    Mirek Jabłoński też pcha się do Lublina, że eksponuje na odzieży salon samochodowy z Lublina?
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 30-03-2023 o 10:40

  5. Powrót do góry    #21919
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Najgorsze w tym wszystkim jest to że ludzie którzy bronili nas przed zalewem ruskich propagandystów putina teraz muszą sami bronić się przed manipulacją ruskich onuc. Taka jest ta wojna że ruscy mordują niewinnych cywili i dzieci, a druga strona tylko się broni. Pierdolnik jesteś klasycznym pożytecznym idiotą. Skąd oni was biorą?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-03-2023 o 11:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #21920
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Zawału dostaniesz podniecając się kacapami i Dryłą.

    Mirek Jabłoński też pcha się do Lublina, że eksponuje na odzieży salon samochodowy z Lublina?
    Widać każdy chce się nachapać sasinówki, póki jeszcze można
    Mirek to pajac i tylko w takich kategoriach należy go traktować.

    Właśnie widziałem, że na Słowacji całe SGP będzie w ogólnodostępnej stacji RTVS. Nie wiem czy jest to stacja pokroju TVP, TVN, czy jakaś pomniejsza jak użyte u nas TTV. Niemniej jednak się da.
    Obecność w apce bez zmian, więc i kibice w tradycyjnej tv, jak i ci online mają bezproblemowy dostęp do żużla. I mimo, że mi to nie robi, bo oglądam online, to jednak uważam, że dostęp dla odbiorców "naziemnych" powinien być w takim razie równy dla wszystkich. Zakładam, że oglądalność żużla w PL jest dużo wyższa, więc i pieniążki reklamowe powinny zwrócić straty z powodu ubytku abonamentowców online - a pamiętajmy, że to jest 20 pln miesięcznie/120 pln rocznie. W oknie otwartym na spokojnie wyjdą na plus na reklamach przy oglądalności na poziomie tych 300-400k na rundę - najniższa oglądalność na TTV z ubiegłego roku to bodajże 420k, jeśli dobrze pamiętam. Danych oglądalności online oczywiście nie podano
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #21921
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Czy ja śnię, że to czytam ? Cieślak chciał człowieka w głębokiej depresji, który dopiero co podejmował dwie próby samobójcze uzdrowić poprzez rywalizację na żużlowym torze ?

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...i-blad/6gcb3gk

  8. Powrót do góry    #21922
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czy ja śnię, że to czytam ? Cieślak chciał człowieka w głębokiej depresji, który dopiero co podejmował dwie próby samobójcze uzdrowić poprzez rywalizację na żużlowym torze ?

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...i-blad/6gcb3gk
    W końcu to najlepszy polski trener, musiał więc mieć rację. Tylko jakoś Robert tego nie zrozumiał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #21923
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Panowie. Nie chodzi o to, że kiedyś to był żużel, a teraz to zwykła popierdółka.
    Jednak uważam, że deprecjonowanie umiejętności żużlowców z minionej epoki jest nie na miejscu.
    Być może kilku z nich nie poradziłoby sobie na dzisiejszym betonie, na torach gładkich jak stół.
    Nie chodzi też o porównania kiedy było ładniej i łatwiej, a kiedy trudniej, bo tego po prostu nie da się porównać.
    Trzeba tez pamiętać, że styl jazdy w latach 50-80 wymuszała nawierzchnia toru, konstrukcja silnika, czy długość kierownicy.
    Chodziło mi bardziej o to, że od czasu gdy żużel zaczął raczkować i narodził się na dobre jako dyscyplina,
    to od zawsze przyciągał tłumy kibiców z jednego, ale bardzo prostego powodu: potężnej dawki adrenaliny i niepowtarzalnych emocji.
    Do dzisiaj nic się nie zmieniło. Nadal oglądamy żużel głównie z powodu szaleństwa, odwagi i brawury facetów, którzy bez strachu
    wsiadają na swoje wyjące maszyny, żeby na wyciągnięcie ręki dać nam prawdziwe igrzyska.

    To co różni współczesny żużel od tego pionierskiego ścigania, to poziom ryzyka, którego nie da się porównać.
    W 1971 r. Jerzy Bildziukiewicz z Polonii stracił życie na torze dlatego, że dosłownie poderżnął sobie gardło o siatkę, na której zabrakło zwykłej gumy.
    Dzisiaj nie do pomyślenia, prawda.
    Podobnych tragedii było każdego roku bez liku. Plastikowe kaski, zachlapane okulary, drewniane dechy i dziury na torze, to była kiedyś norma.
    W takich warunkach ścigała się cała masa zawodników, począwszy od lat 40 stych, a ludzie walili na stadiony żeby to zobaczyć.
    Wcześniej i później zawodnicy łamali kości oraz tracili życie na torze, ale nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach większość tych wypadków
    kończyłyby się zwykłymi kontuzjami.
    Dlatego mam taki szacunek dla tych Kozaków i dla każdego kto czuje chociaż trochę żużel nie powinno to budzić zdziwienia.

    Na koniec mogę dodać, że miałem tą niepowtarzalną okazję obserwować przez lata rozwój talentu Tomka Golloba, od wieku juniora do końca kariery.
    Tomek był właśnie takim kozakiem, który trochę pospinał tą minioną epokę z nowoczesnym żużlem, jaki mamy teraz.
    Jego zatykające dech szarże pod bandą budziły prawdziwy podziw, bo to była jazda na krawędzi życia i śmierci, a dechy dosłownie trzeszczały.
    Jeśli ktoś widział na żywo jazdę w beczce śmierci, to może sobie to łatwo wyobrazić.
    Podsumowując nie mam zamiaru nikogo przekonywać, czy kiedyś było łatwiej czy trudniej, ale myślę, że nie zaszkodzi trochę pogrzebać w historii,
    bo bez tamtego żużla nie byłoby tego co oglądamy dzisiaj. Chociaż bez starych tłumików, to już nie jest to samo hehe

  10. Powrót do góry    #21924
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Panowie. Nie chodzi o to, że kiedyś to był żużel, a teraz to zwykła popierdółka.
    Jednak uważam, że deprecjonowanie umiejętności żużlowców z minionej epoki jest nie na miejscu.
    Być może kilku z nich nie poradziłoby sobie na dzisiejszym betonie, na torach gładkich jak stół.
    Nie chodzi też o porównania kiedy było ładniej i łatwiej, a kiedy trudniej, bo tego po prostu nie da się porównać.
    Trzeba tez pamiętać, że styl jazdy w latach 50-80 wymuszała nawierzchnia toru, konstrukcja silnika, czy długość kierownicy.
    Chodziło mi bardziej o to, że od czasu gdy żużel zaczął raczkować i narodził się na dobre jako dyscyplina,
    to od zawsze przyciągał tłumy kibiców z jednego, ale bardzo prostego powodu: potężnej dawki adrenaliny i niepowtarzalnych emocji.
    Do dzisiaj nic się nie zmieniło. Nadal oglądamy żużel głównie z powodu szaleństwa, odwagi i brawury facetów, którzy bez strachu
    wsiadają na swoje wyjące maszyny, żeby na wyciągnięcie ręki dać nam prawdziwe igrzyska.

    To co różni współczesny żużel od tego pionierskiego ścigania, to poziom ryzyka, którego nie da się porównać.
    W 1971 r. Jerzy Bildziukiewicz z Polonii stracił życie na torze dlatego, że dosłownie poderżnął sobie gardło o siatkę, na której zabrakło zwykłej gumy.
    Dzisiaj nie do pomyślenia, prawda.
    Podobnych tragedii było każdego roku bez liku. Plastikowe kaski, zachlapane okulary, drewniane dechy i dziury na torze, to była kiedyś norma.
    W takich warunkach ścigała się cała masa zawodników, począwszy od lat 40 stych, a ludzie walili na stadiony żeby to zobaczyć.
    Wcześniej i później zawodnicy łamali kości oraz tracili życie na torze, ale nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach większość tych wypadków
    kończyłyby się zwykłymi kontuzjami.
    Dlatego mam taki szacunek dla tych Kozaków i dla każdego kto czuje chociaż trochę żużel nie powinno to budzić zdziwienia.

    Na koniec mogę dodać, że miałem tą niepowtarzalną okazję obserwować przez lata rozwój talentu Tomka Golloba, od wieku juniora do końca kariery.
    Tomek był właśnie takim kozakiem, który trochę pospinał tą minioną epokę z nowoczesnym żużlem, jaki mamy teraz.
    Jego zatykające dech szarże pod bandą budziły prawdziwy podziw, bo to była jazda na krawędzi życia i śmierci, a dechy dosłownie trzeszczały.
    Jeśli ktoś widział na żywo jazdę w beczce śmierci, to może sobie to łatwo wyobrazić.
    Podsumowując nie mam zamiaru nikogo przekonywać, czy kiedyś było łatwiej czy trudniej, ale myślę, że nie zaszkodzi trochę pogrzebać w historii,
    bo bez tamtego żużla nie byłoby tego co oglądamy dzisiaj. Chociaż bez starych tłumików, to już nie jest to samo hehe
    Ok, ale uderzasz w kwestie bezpieczeństwa, które mocno się zmieniły i temu akurat należy przyklasnąć, bo profesjonalne ochraniacze, kevlary, dmuchane bandy, sensowne kaski i gogle ze zrywkami to nie jest coś, co należy uznać za oznakę słabości obecnych zawodników. Do tego należy podchodzić na zasadzie standardu, aby ten sport był trochę mniej kontuzjogenny.
    Można oczywiście z nostalgią zerkać na to co było. Żużel był inny, owszem. Można powiedzieć, że dzisiejsi mistrzowie w tamtych czasach by się nie odnaleźli. Ale z taką samą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że ówczesne gwiazdy niekoniecznie odnalazłyby się dziś. Czy każdy z nich ogarnąłby profesjonalizm jaki jest dziś wymagany? Zrozumiałby niuanse regulacji sprzętu na takim poziomie jaki mamy obecnie? Dopiero co mieliśmy wielką aferę o twardość opon i przewagę jaką to daje. 30 lat temu ważne było, aby ta opona trzymała powietrze.
    Jak to mówią - każdy medal ma dwie strony. Jednak z samego tego, że kiedyś było mniej bezpiecznie nie umniejszałbym dzisiejszym chłopakom.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #21925
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 150 w 77 postach
    Łopaciński pijany albo niespełna rozumu.

  12. Powrót do góry    #21926
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez jantar Zobacz posta
    Łopaciński pijany albo niespełna rozumu.
    prowadzaca wywiady nie lepsza. Przy nich narodowy ochlapus wygląda jak ministrant
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  13. Powrót do góry    #21927
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Czego tam Lewy szukał to chyba on tylko wie.

  14. Powrót do góry    #21928
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Michelsen odkąd odszedł z Motoru jedzie strasznie wolno.

  15. Powrót do góry    #21929
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Na to akurat ma wpływ bardziej zmiana mechanika, niż klubu. Faktycznie wolny jest koszmarnie.

  16. Powrót do góry    #21930
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2018
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale dramat te przeskakiwanie z kamery na kamery... Wyprzedzają się, a tego nie widac... No i cały czas upierają się z kamerą z murawy...

  17. Powrót do góry    #21931
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Pewnie jakiś nowy operator, faktycznie kompletna amatorka, ale takie standardy tej stacji.

  18. Powrót do góry    #21932
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Hehe póki co to wymiana Lindgrena na Michelsena wygląda tak sobie

  19. Powrót do góry    #21933
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Thomsen mija Kubere. Teraz już wiemy czemu Sparing w ZG był zamkniety. Chowali mega forme Andersa

  20. Powrót do góry    #21934
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,548
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Kubera nadal kosmiczny sprzęt , brakuje doświadczenia , pojechał jak amator na mega szybkiej furze

  21. Powrót do góry    #21935
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Kubera Madsen Thomsen mają mocny sprzet

  22. Powrót do góry    #21936
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Unia może mieć bardzo duży problem patrząc na Kołodzieja.

  23. Powrót do góry    #21937
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Operator to debil. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  24. Powrót do góry    #21938
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Unia może mieć bardzo duży problem patrząc na Kołodzieja.

    Kołodziej ma wygrywać w lidze a nie w jakimś mało istotnym turnieju indywidualnym.

    Problemu nie zauważam.



    PS

    Holder też ma wygrywać w lidze...

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 01-04-2023 o 17:14

  25. Powrót do góry    #21939
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jeszcze chwilę i zacznie się speedway na stadionach bo oglądanie w tv tego jak to pokazują doprowadza do alkoholizmu

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Semen (02-04-2023), Vector (01-04-2023)

  27. Powrót do góry    #21940
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Oho taśma niżej i takie sytuacje jak z Woryną będą się zdarzały często.

  28. Powrót do góry    #21941
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    No ta zmiana może kandydować do najgłupszej zmiany regulaminowej dekady.

  29. Powrót do góry    #21942
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Zmarzlik poza konkurencją. A onucy którzy dziś byli ?

  30. Powrót do góry    #21943
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Oglądam magazyn żużlowy na canal+5 i tam mi zupełnie nie pasuje Pan Michał ,który jako jedyny nie robi z siebie kluna...
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 01-04-2023 o 20:39

  31. Powrót do góry    #21944
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Oglądam magazyn żużlowy na canal+5 i tam mi zupełnie nie pasuje Pan Michał ,który jako jedyny nie robi z siebie kluna...
    Który Michał? Mitrut zgoda.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-04-2023)

  33. Powrót do góry    #21945
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cieslak z tymi tekstami „palcem nie był robiony” to tez jest bardzo dobra reklama żużla. Ja mysle, ze w jego złote myśli jakaś SSP powinna zainwestować bo skromna czapeczkę miał.
    Canal + wstydzić się powinno za takie coś. Potem jak się chce komis żużel pokazać to mówią, ze sport dla debili i tylko w kółko jeżdżą.

    Poza tym Dryla tez tam niezle soe błaźnil na obozie motoru. „Kjuberaa”. Ręce opadają.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-04-2023)

  35. Powrót do góry    #21946
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Cieslak z tymi tekstami „palcem nie był robiony” to tez jest bardzo dobra reklama żużla. Ja mysle, ze w jego złote myśli jakaś SSP powinna zainwestować bo skromna czapeczkę miał.
    Canal + wstydzić się powinno za takie coś. Potem jak się chce komis żużel pokazać to mówią, ze sport dla debili i tylko w kółko jeżdżą.

    Poza tym Dryla tez tam niezle soe błaźnil na obozie motoru. „Kjuberaa”. Ręce opadają.
    A czego się spodziewasz po gościu , który od lat każdy dzień zaczyna od Monkey Dance ? Jak na taki tryb życia to cud , że ma tyle lat i jest w miarę dobrej formie.

    Jak Marcini ak co chodzi na Żyletę może komentować mecze L to tym bardziej Dryła Motoru. Ja mam na to akurat wy_ebane byle nie przeginał za bardzo.

    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Który Michał? Mitrut zgoda.
    Mirut mega postęp zrobił. Bardzo fajnie się go słucha. Merytoryka top. Za to ci trzej panowie to tak pie_dola jak na weselu o 3 rano. To jest mega słabe. No ale skoro ich łączne IQ odpowiada średniej meczowej Smyka z sezonu 22 to wiele nie można oczekiwać...

  36. Powrót do góry    #21947
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Jak tam pogoda w Rzeszowie ? Pojada dzisiaj te pary ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #21948
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Rozpoczynają się MPPK ... Relacja Canal + Sport 5.

    Szaro ale turniej raczej się odbędzie.

  38. Powrót do góry    #21949
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Ale beton

  39. Powrót do góry    #21950
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale beton
    To oczywiste zważywszy na aurę. Kubera skillem załatwił Woryne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #21951
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    "Niestronniczy Dryla" komentujący mecze Motoru jest bardzo trudny w odbiorze

  41. Powrót do góry    #21952
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale beton

    Pogoda okołodeszczowa więc zrobili tor możliwie bezpieczny, aby impreza się odbyła. Jasiek K. nieco narzekał...

    Koldi wielkie brawa! Pięknie zrobił Patryka.

  42. Powrót do góry    #21953
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Dudek chyba nic nie dostał na przygotowanie do sezonu. Nie wiem czy kiedyś był aż tak wolny.

  43. Powrót do góry    #21954
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ja prdl ale w tym Toruniu zepsuli tego Patryka. On się tam cofa w rozwoju.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #21955
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl ale w tym Toruniu zepsuli tego Patryka. On się tam cofa w rozwoju.
    Dokładnie. Oddać go do Zielonej..


  45. Powrót do góry    #21956
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl ale w tym Toruniu zepsuli tego Patryka. On się tam cofa w rozwoju.
    Za jakiś czas wróci do was to go odbudujecie

  46. Powrót do góry    #21957
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    No, no, drugoligowcy opyerdolili ekstarligowców z Krosna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #21958
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,568
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, no, drugoligowcy opyerdolili ekstarligowców z Krosna.
    No Krzysio był bardzo pasywny... Doyllar całkiem ambitnie...

  48. Powrót do góry    #21959
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    No Krzysio był bardzo pasywny... Doyllar całkiem ambitnie...
    Walka Kasprzaka z Dudkiem zapowiada się pasjonująco. Prędkość podobna.

  49. Powrót do góry    #21960
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Niestety od Tarnowa idzie deszcz. Ile wyścigów trzeba odjechać by zaliczyć zawody, 14?
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •