Strona 478 z 514 PierwszyPierwszy ... 378428468476477478479480488 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,466 do 21,510 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #21466
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    rif napisał:
    Moglibyśmy pójść drogą twittera i sprawić, by już rozmawiał sam ze sobą, a tak myśli, że ma pośród nas jakiś znajomych wirtualnych, którym pokazuje swój samochód.
    Poważny przypadek, który powinien zostać poddany szybkiej diagnozie.
    Nie było mnie przez cały dzień, ale widzę że was nieźle spetowałem, bo cały czas nawijacie o mnie w różnych wątkach.
    Analizujecie moje wpisy na twitterze, podniecacie się ilością moich gifów i jeszcze mówicie o poważnym przypadku.
    Wklejacie moje lakoniczne wpisy. Chyba musicie zacząć się leczyć kopiejkowi tawariszcze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #21467
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    rif napisał:

    Nie było mnie przez cały dzień, ale widzę że was nieźle spetowałem, bo cały czas nawijacie o mnie w różnych wątkach.
    Analizujecie moje wpisy na twitterze, podniecacie się ilością moich gifów i jeszcze mówicie o poważnym przypadku.
    Wklejacie moje lakoniczne wpisy. Chyba musicie zacząć się leczyć kopiejkowi tawariszcze.
    Tak,tak.goodfellas-henry-hill.gif
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (15-11-2022), Spartan (15-11-2022)

  4. Powrót do góry    #21468
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Gość pewnie żyje na jakiejś wsi , z renty babci a cały jego świat to pisanie na twitterze i tutaj. Trzeba mu współczuć.

  5. Powrót do góry    #21469
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Czyli operacja zakończyła się sukcesem i ostatecznie udało się wydostać głowę pacjenta Rafała z tyłka Marcina M. Podobno były komplikacje, bo najgłębiej utknął język, ale po wielogodzinnych zabiegach wszystko zakończyło się pomyślnie. Zatem gratulacje dla polskich chirurgów - to bez wątpienia ich wielki sukces

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-11-2022)

  7. Powrót do góry    #21470
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    I ciach 3 nowe wpisy na mój temat. Moje konto żyje tutaj swoim życiem,
    Szkoda, że od osób z orzeczeniami o niepełnosprawności i jednego uganiającego się za dzieciakami.
    Spartak idź do prokuratury, zgłoś że kibice z Wrocławia pedofila nazywają pedofilem.
    Konfidenci, rusofile i podglądacze. Nie mogę przestać się śmiać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-11-2022 o 18:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #21471
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Maciej Glazik objął stanowisko szefa redakcji żużlowej CANAL+ Polska. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Majewskiego, który zakończył współpracę z CANAL+.
    Maciej Glazik współpracuje z CANAL+ Polska od 2014 roku. Odpowiadał m.in. za przygotowanie i realizację setek transmisji – najważniejszych meczów PGE Ekstraligi, magazynów, turniejów Speedway Grand Prix, finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Gali PGE Ekstraligi. Blisko współpracował również z zespołem dziennikarskim i realizacyjnym podczas wydarzeń na żywo.
    Jako nowy szef redakcji żużlowej Maciej Glazik będzie zarządzał pracą całego zespołu żużlowego, w tym pełnił nadzór nad pracą redakcji żużlowej od strony merytorycznej.

    https://media.pl.canalplus.com/21592...j-canal-polska

  9. Powrót do góry    #21472
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Trzeba dac szanse ale pamietajac nowinki z dronami za ktore jak mniemam byl wczesniej odpowiedzialny,mam mieszane uczucia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #21473
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Z tym dronem to faktycznie było kiepsko , ale to były szef żużla wyrażał na to zgodę więc facet robił swoją robotę

  11. Powrót do góry    #21474
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2016
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Widzę, że tutaj niektórym mylą się pojęcia. Komentator obiektywnie kometuje mecz. Dziennikarz, ewentualnie ekspert wyraża swoją opinię.

    Oglądając NFL można usłyszeć o tym kto za co został skazany, ewentualnie o co był podejrzany lub za co był oskarżony i często są to dosyc poważne zarzuty. Ale to są fakty.

    Żaden komentator nie powie, że skoro ten zawodnik kogoś pobił albo komuś groził bronią, to nie powinien być dopuszczony do gry. Od tego jest zarząd ligi, komisarz itd.

    Komentator, obiektywnie komentuje. I tyle.

  12. Powrót do góry    #21475
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Un5 Zobacz posta
    Widzę, że tutaj niektórym mylą się pojęcia. Komentator obiektywnie kometuje mecz. Dziennikarz, ewentualnie ekspert wyraża swoją opinię.

    Oglądając NFL można usłyszeć o tym kto za co został skazany, ewentualnie o co był podejrzany lub za co był oskarżony i często są to dosyc poważne zarzuty. Ale to są fakty.

    Żaden komentator nie powie, że skoro ten zawodnik kogoś pobił albo komuś groził bronią, to nie powinien być dopuszczony do gry. Od tego jest zarząd ligi, komisarz itd.

    Komentator, obiektywnie komentuje. I tyle.
    Obiektywnie ? Hehehehe

    Kto ? Kloszard czy może wielki fan Falubazu ?

  13. Powrót do góry    #21476
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ha, ha, zwolennicy oglądania online zawiedzeni. Zatkali łącze i płaczą.

    A wystarczyło podłączyć kawałek anteny do TV i oglądać w 4K.

    Komentujący nie kryją złości. "Nie działa w aplikacji na smart tv", "2 miliardy złotych a nie potrafią zrobić działającej transmisji na najważniejszy mecz reprezentacji w ostatnich latach", "Fajnie się ogląda czarny ekran - porażka jak zwykle - wstyd", "A gdzie obraz? Nawet transmisji ogarnąć nie potraficie, nic tylko pogratulować", "Apka nie działa, web nie działa. Jak widać ruch ich zabił. Dziękuję, pooglądane" - irytują się.
    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/mundial-202...ampaign=chrome
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #21477
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Wypyerdalaj z tym pisowskim szambem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #21478
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wypyerdalaj z tym pisowskim szambem.
    A ktoś ciebie świniopasie zmusza abyś to oglądał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #21479
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ha, ha, zwolennicy oglądania online zawiedzeni. Zatkali łącze i płaczą.

    A wystarczyło podłączyć kawałek anteny do TV i oglądać w 4K.
    Głupcy w tym TVP - zamiast przepraszać i pracować nad rozwiązaniem problemów powinni rzucić tekstem godnym podstarzałego emeryta, któremu odjechał pociąg z napisem "Współczesność" o brakującym kawałku anteny i mieć wywalone na krytykę

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (22-11-2022)

  18. Powrót do góry    #21480
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ha, ha, zwolennicy oglądania online zawiedzeni. Zatkali łącze i płaczą.

    A wystarczyło podłączyć kawałek anteny do TV i oglądać w 4K.
    Pierwsze słyszę. Wszystkie mecze oglądam na stronie albo w apce i zero problemu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Robi (23-11-2022)

  20. Powrót do góry    #21481
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pierwsze słyszę. Wszystkie mecze oglądam na stronie albo w apce i zero problemu.
    No to widocznie ci na Interii wymyślili to sobie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21482
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to widocznie ci na Interii wymyślili to sobie.
    Tzn wiesz, zawsze się może komuś zdarzyć, że coś przytnie itp, ale to brzmi jak kręcenie afery z d*py.
    Na mojej wsi przy necie 10mbps działa płynnie i bez problemu więc albo mowa o kimś, kto korzysta z radiowego, albo kolega kolegi miał jakąś przycinkę i wielka niby sraczka.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #21483
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tzn wiesz, zawsze się może komuś zdarzyć, że coś przytnie itp, ale to brzmi jak kręcenie afery z d*py.
    Na mojej wsi przy necie 10mbps działa płynnie i bez problemu więc albo mowa o kimś, kto korzysta z radiowego, albo kolega kolegi miał jakąś przycinkę i wielka niby sraczka.
    Dla mnie to jest normalne, że jak jest jakieś ważne wydarzenie w TV (mecz, koncert) to stream online ma ten minus, że może przycinać lub całkiem paść. I nie musi to być wina operatora i jego serwerów. Wystarczy, że gdzieś lokalnie jest wąskie gardło. I będzie bryndza. W Polsacie czy w Orange możesz sobie wykupić TV online właśnie. I tam ludzie narzekają. W tygodniu wszystko fajnie a przychodzi łikend i zaczynają się ścinki. Gdyby dzisiaj wszyscy przeszli z kablówek i anten na odbiór online to wszystko by się posrało. Bo stream video generuje bardzo duży ruch w sieci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #21484
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dla mnie to jest normalne, że jak jest jakieś ważne wydarzenie w TV (mecz, koncert) to stream online ma ten minus, że może przycinać lub całkiem paść. I nie musi to być wina operatora i jego serwerów. Wystarczy, że gdzieś lokalnie jest wąskie gardło. I będzie bryndza. W Polsacie czy w Orange możesz sobie wykupić TV online właśnie. I tam ludzie narzekają. W tygodniu wszystko fajnie a przychodzi łikend i zaczynają się ścinki. Gdyby dzisiaj wszyscy przeszli z kablówek i anten na odbiór online to wszystko by się posrało. Bo stream video generuje bardzo duży ruch w sieci.
    Wiesz co, kilka lat temu miałem kablówkę z Netii też przez neta i pomimo to oglądałem także mundial i nie było jakoś przycinek. I co prawda mieszkałem wtedy w większym mieście, ale net miałem tak samo słaby jak obecnie (dzięki proaktywności emerytów z ówczesnej wspólnoty mieszkaniowej, którzy przepędzili monterów mając podpiąć światłowód). Dziś Netflix czy inne serwisy latają na potęgę. Więc jakoś sieć to zwykle wytrzymuje. Miałem przypadek, że mi C+ online raz nie działało (sezon 2021), ale okazało się, że to problem w C+ był. Ale rozwiązali też w jakieś 20 minut.
    Takie przypadki owszem, mogą się zdarzyć, ale to jest sporadyczne i krótkotrwałe. Sygnał tv naziemnej, czy satelitarnej też może paść przy jakiejś burzy przykładowo.
    Mam wrażenie (może mylne), że te przypadki, że "nie działa" to jakieś promile, ale robi się z tego g*wnoburzę, bo to się dobrze klika "k*rwa!! co za g*wno!! nie działa!! j*bany nadawca!!". Ale nikt potem nie przyzna, że nie działało mu 5 minut, albo po restarcie routera śmigało aż miło.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #21485
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wiesz co, kilka lat temu miałem kablówkę z Netii też przez neta i pomimo to oglądałem także mundial i nie było jakoś przycinek. I co prawda mieszkałem wtedy w większym mieście, ale net miałem tak samo słaby jak obecnie (dzięki proaktywności emerytów z ówczesnej wspólnoty mieszkaniowej, którzy przepędzili monterów mając podpiąć światłowód). Dziś Netflix czy inne serwisy latają na potęgę. Więc jakoś sieć to zwykle wytrzymuje. Miałem przypadek, że mi C+ online raz nie działało (sezon 2021), ale okazało się, że to problem w C+ był. Ale rozwiązali też w jakieś 20 minut.
    Takie przypadki owszem, mogą się zdarzyć, ale to jest sporadyczne i krótkotrwałe. Sygnał tv naziemnej, czy satelitarnej też może paść przy jakiejś burzy przykładowo.
    Mam wrażenie (może mylne), że te przypadki, że "nie działa" to jakieś promile, ale robi się z tego g*wnoburzę, bo to się dobrze klika "k*rwa!! co za g*wno!! nie działa!! j*bany nadawca!!". Ale nikt potem nie przyzna, że nie działało mu 5 minut, albo po restarcie routera śmigało aż miło.
    Ale no własnie o to chodzi, że 90% ludzi mających TV online, nie potrafi zdiagnozować problemu jak mu obraz przycina. I dzwoni na infolinie. Wielu z nich nawet nie wie co to router i że wypadałoby go raz w miesiącu zresetować. Poza tym na dzisiaj nie ma takiej infrastruktury która by pozwalała obsłużyć wszystkich ludzi gdyby wszyscy zdecydowali się przejść na TV online. Sieć by tego nie wytrzymała.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #21486
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale no własnie o to chodzi, że 90% ludzi mających TV online, nie potrafi zdiagnozować problemu jak mu obraz przycina. I dzwoni na infolinie. Wielu z nich nawet nie wie co to router i że wypadałoby go raz w miesiącu zresetować. Poza tym na dzisiaj nie ma takiej infrastruktury która by pozwalała obsłużyć wszystkich ludzi gdyby wszyscy zdecydowali się przejść na TV online. Sieć by tego nie wytrzymała.
    Jeszcze nie ma takiej infrastruktury. Jednak mimo wszystko, nawet jeśli powoli, to jest poprawiana.
    Zgoda - spora część ludzi nie potrafi zdiagnozować problemu. Chociaż z tymi 90% to przesadziłeś, bo jednak większość decydująca się na tv online to młodsza niż starsza część społeczeństwa. Chociaż wiem, że dostawcy wciskają to każdemu potencjalnemu klientowi.
    Z drugiej strony ci ludzie na infolinii też powinni być w stanie pomóc temuż użytkownikowi i zaproponować restart routera. Ale też ci ludzie na infoliniach to bywają różni. Spotkałem się już z nayebanymi, jak i z takimi co nie do końca potrafili po polsku się wypowiedzieć. A najgorsze co mnie spotkało to .... bot w orange
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #21487
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Dziedzia nie przesadził, bo obraca się w konkretnym kręgu obywateli o podobnych preferencjach politycznych a tam router kojarzy im się z czyms niemieckim więc na ogół jest nieco podniszczony od okładania kijem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-11-2022 o 10:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #21488
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziedzia nie przesadził, bo obraca się w konkretnym kręgu obywateli o podobnych preferencjach politycznych a tam router kojarzy im się z czyms niemieckim więc na ogół jest nieco podniszczony od okładania kijem.
    Akurat tutaj trafiłeś kulą w płot. Ja od lat korzystam ze swoich 2 prywatnych routerów. Za pomoca krych skonfigurowałem sobie cała siec domową. Od operatora mam tylko modem kablowy. Rzecz jasna niemieckie to one nie są.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #21489
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    wystarczyło przygarnąć pisowską stówkę na dekoder, pociągnąć kabel i po problemie XD Jaka ****a komuna.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #21490
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    480
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Dyskusja o (bez)awaryjności telewizji online i nagle wjazd na niemieckie routery i pisowskie stówki na dekodery. Tak się zastanawiam czy w tej wojnie plemion, jest temat, z którego nie da się zrobić okazji do politycznej naparzanki z Niemcami i pisiorami w tle?
    Pełen manier ładnych dworskich,
    Osiemnasty pułk pomorski.
    (...)
    Mają dupy jak z mosiądza
    To ułani są z Grudziądza

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kleczes_GKM za jego przydatny post!

    mszat (23-11-2022)

  31. Powrót do góry    #21491
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Pierwsze słyszę. Wszystkie mecze oglądam na stronie albo w apce i zero problemu.
    Niemalże wszystkie mecze ogladam na streamie TVP i zero problemu No ale na podkarpaciu mamy internet z NASA. PiS nam zalatwil.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    mentikk (23-11-2022)

  33. Powrót do góry    #21492
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,598
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    mi tez dziala bez problemu w domu i w pracy. Co prawda bez adblocka nie da rady i trzeba swoje odczekac. Tak czy siak yebac TVP
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #21493
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A wystarczyło podłączyć kawałek anteny do TV i oglądać w 4K.
    Niestety nie wszędzie ten kawałek anteny wystarczy do odbioru TV. Mam kablówkę, ale operator nie wykupił od TVP programu w 4K i jest dvpa. Antena pokojowa też tego kanału nie łapie, bo nadajnik co nadaje TVP4K jest 35km ode mnie, a nie będę też specjalnie się bawił w montaż anteny żeby przez kilka tygodni sobie mistrzostwa w 4K pooglądać. Satelity też nie zamontuję, bo kierunek południowy jest zablokowany przez okoliczny blok, więc nikłe szanse na sygnał.

  35. Powrót do góry    #21494
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie przepadam za 4K i jeśli mam wybór to wybieram program w normalnej rozdzielczości.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #21495
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Niestety nie wszędzie ten kawałek anteny wystarczy do odbioru TV. Mam kablówkę, ale operator nie wykupił od TVP programu w 4K i jest dvpa. Antena pokojowa też tego kanału nie łapie, bo nadajnik co nadaje TVP4K jest 35km ode mnie, a nie będę też specjalnie się bawił w montaż anteny żeby przez kilka tygodni sobie mistrzostwa w 4K pooglądać. Satelity też nie zamontuję, bo kierunek południowy jest zablokowany przez okoliczny blok, więc nikłe szanse na sygnał.
    No to masz małego pecha po prostu. Na przyszłość jednak pomyśl o malej antenie do DVB-T2. Bo warto mieć, choćby w razie awarii kablówki. Ponadto mało kto wie ale jest tam fajna oferta hybrydowa. To znaczy jak masz podłączony TV do neta, to zmieniając kanał TV masz plansze kanałów online. W sumie z naziemną masz tam do wyboru ok 32 kanałów TV. Poza tym co dwa lata lecą jakieś mistrzostwa w kopanej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #21496
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Ja mam u siebie świetny net i wszystko śmiga. Czasem lekko obniży się jakość, ale to wszystko.

    Więcej problemów jest czasem z satelitą u rodziny: byle burza i po oglądaniu

  38. Powrót do góry    #21497
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 150 w 77 postach
    Kiedy w końcu ktoś nauczy Zmarzlika, Dudka i innych, że bynajmniej to nie przynajmniej? Bo mnie nosi za każdym razem jak to słyszę.

  39. Powrót do góry    #21498
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez jantar Zobacz posta
    Kiedy w końcu ktoś nauczy Zmarzlika, Dudka i innych, że bynajmniej to nie przynajmniej? Bo mnie nosi za każdym razem jak to słyszę.
    Złóż oficjalny protest do PZM-tu. Jak ciebie tak nosi.

    Jak im zawieszą licencję to się szybko nauczą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #21499
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @wojtasik powiedz rodzinie, że mają też w pakiecie wersję online i po problemie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #21500
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ten nowy guzik to przydubas jąkały. Nic to dobrego nie wróży.

  42. Powrót do góry    #21501
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Majewski wywiadu udzielił w onecie, najciekawsze fragmenty:



    Mateusz Wróblewski, Przegląd Sportowy Onet: Odejście z telewizji to była pana decyzja, czy przełożonych? Kiedy dowiedział się pan, że sezon 2022 będzie ostatnim w roli szefa działu żużlowego Canal+?

    Marcin Majewski, były kierownik sekcji żużla Canal+: - Nie komentuję kulis zakończenia pracy w Canal+. Proszę o kolejne pytanie.


    Czy miał pan momenty zwątpienia? Takie, podczas których chciał pan rzucić tę robotę?

    Pewnie, że miałem, szczególnie gdy dzieci wypominały mi, że latem w weekendy nie ma mnie w domu i nie możemy wspólnie spędzić czasu. Podobne myśli miałem po nieodbytym finale w 2013 roku. To był jeden z bardziej stresujących momentów w karierze zawodowej. Na obwodnicy Zielonej Góry dostałem informację, że torunianie nie pojadą. Kolejnym tego typu wydarzeniem było Grand Prix w Warszawie w 2015 roku. Ze stadionu wyszedłem niczym zbity pies. W to Grand Prix włożyliśmy ogrom pracy, serca. Mieliśmy przygotowane świetne materiały, a zawody okazały się klapą. Zadawałem sobie pytanie po co mi to. W tym sezonie też był moment zwątpienia. To odwołany mecz w Łodzi. Pojawiły się komentarze, że to telewizja, a dokładnie ja odwołałem spotkanie. Hejt, który się wylał dotknął moją rodzinę. Wówczas powiedziałem, że tak być nie może. Powiedziałem o tym Witoldowi Skrzydlewskiemu. To, w jaki sposób klub komunikował decyzję o odwołaniu meczu było bardzo złe. Pan Skrzydlewski mnie za to przeprosił, ale pewne rzeczy się jednak wydarzyły i ich nie cofniemy.

    Czy wybór Macieja Glazika na szefa żużlowej redakcji Canal+ to dobry wybór?

    Powiedziałem Maćkowi, że gdyby nie przyjął wyboru na szefa żużla, to bym go opierniczył. Uważam, że to odpowiednia osoba. Nie ukrywam, że Maciej Glazik był moją prawą ręką od 2014 roku. Sam zresztą walczyłem, by do nas przyszedł.

    Znając Macieja Glazika sądzi pan, że dokona rewolucji w dziale żużlowym Canal+, czy będzie kontynuatorem pana myśli?

    Nie wiem jaką politykę prowadzenia żużla przyjmie Maciek, ale na tyle ile go znam, to na rewolucję był raczej nie liczył. Na pewno sobie poradzi. Trzymam kciuki za Maćka i cały team.

    Przed sezonem 2022 był pan orędownikiem zawieszenia Rosjan. Czy uważa pan, że ich dopuszczenie do startu w 2023 roku to zła decyzja?

    Tak, uważam, że to zła decyzja. Nic mi nie wiadomo, żeby wojna w Ukrainie się zakończyła. Nie przyjmuję tłumaczenia, że Artiom lub Emil nic nie mają do wojny, że mieszkają w Polsce, płacą tu podatki. To dlaczego przed wybuchem wojny nie startowali jako Polacy? Szanuję za to Gleba Czugunowa nie za fikcyjny ślub, ale szanuję, że to powiedział. Szanuję go też za to, że miał odwagę protestować w Moskwie przeciwko rządom Putina. Przyjął polskie obywatelstwo przed wybuchem wojny i dla mnie sprawa jest jasna.


    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...ach-do/khzbf0d
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #21502
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    No coż jeszcze zateskniumy wszyscy za Majewskim. Kto to ten Maciej Guzik

  44. Powrót do góry    #21503
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Zero samokrytycyzmu, jak to u narcyzów. No i wynika z wywiadu, że go sami wyebali, dużo za późno.

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mentikk (28-11-2022), mszat (28-11-2022), młody_piernik2 (28-11-2022), spiniaza1 (05-12-2022)

  46. Powrót do góry    #21504
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No coż jeszcze zateskniumy wszyscy za Majewskim. Kto to ten Maciej Guzik
    wypowiadaj się we własnym imieniu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #21505
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 740 w 538 postach
    Musieli go wyyebac, albo dać jakieś ultimatum by wydał oświadczenie w sprawie Rosjan, czy cos w tym stylu, nie byłby w stanie rozmawiać ani z Emilem ani z Artiomem, a to dwie absolutne gwiazdy całej ligi. W telewizji nie pracują idioci, przecież na tej dwójce też marketing musi być również budowany w przyszłym roku, w zapowiedziach, relacjach. Dryle wystarczy przesunąć na inną godzinę, Majewskiego przesuwac co tydzień by się nie dało, chociaż pytanie czy też Dryly nie odsuną, byłoby to bardzo racjonalne.

    Tak jakby w Hiszpanii pracował dziennikarz który nie miałby możliwości wypowiadania się o np. Lewandowskim i jeszcze jakiejś innej gwieździe całej ligi, przecież gość byłby spalony w każdej telewizji z miejsca.

    Tylko że z drugiej strony, Majewski to nie był pachołek, tylko szef żużla canal +. Stacja też nie odcięła się po skandalicznym liście Dryly, który też jest jej pracownikiem. Niesmaczne będzie oglądanie w canal + w niedzielę wieczorem meczu Sparta - Apator. Mam nadzieję, abstrahując od tych roszad, że wszystkie mecze i Sparty i Apatora, pokaże neutralnie polityczny Eleven.

    Bo cała stacja w postaci braku reakcji na wypowiedzi pracowników, potępiła starty Rosjan.

  48. Powrót do góry    #21506
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    W piątek 16 grudnia o 20:00 na Canal+ sport 5 będzie miało miejsce ogłoszenie terminarza PGE ekstraligi.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi slamer82 za jego przydatny post!

    Rogerson (05-12-2022), Semen (05-12-2022)

  50. Powrót do góry    #21507
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,111
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    W piątek 16 grudnia o 20:00 na Canal+ sport 5 będzie miało miejsce ogłoszenie terminarza PGE ekstraligi.
    Tak sobie podywaguje co przygotują na I kolejkę i wyszło mi:

    Eleven
    18:00 - Grudziądz - Sparta (Gleb kontra ex-drużyna, bezpieczny powrót Łaguty do Ekstraligi)
    20:30 - Apator - Włókniarz (bezpieczny powrót Emila do Ekstraligi, mecz przeciwko byłej drużynie)

    C+
    16.30 - Gorzów - Lublin (powrót Zmarzlika, rewanż za finał)
    19.00 - Krosno - Leszno (Doyle, teoretycznie ważny mecz w walce o utrzymanie)

  51. Powrót do góry    #21508
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    W piątek 16 grudnia o 20:00 na Canal+ sport 5 będzie miało miejsce ogłoszenie terminarza PGE ekstraligi.
    Niech ogłoszą, że Dryła też został wyje*any
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Buszmen (05-12-2022), kobra102 (05-12-2022)

  53. Powrót do góry    #21509
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Prawdopodobnie 1. kolejka Ekstraligi jeśli wierzyć wyciekowi z aplikacji PGE.

    Lublin - Wrocław
    Leszno - Krosno
    Grudziądz - Częstochowa
    Toruń - Gorzów

  54. Powrót do góry    #21510
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Dlaczego taki mecz jak Lublin - Wrocław miałby być już w pierwszej kolejce? Nie lepiej zostawić taki hit na środek sezonu gdzie zawodnicy są wjeżdżeni w sezon? Pierwsza kolejka rządzi się swoimi prawami. Podobnie było w tym sezonie gdzie po 1 kolejce znaliśmy już spadkowicza...
    Polonia Bydgoszcz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •