Strona 462 z 512 PierwszyPierwszy ... 362412452460461462463464472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,746 do 20,790 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #20746
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jabol ma wiedze i doswiadczenie,jednak chyba zaczelo mu sie wydawac,ze jest the Besciak i na zbyt duzo zaczal sobie pozwalac.
    Pozy tym to oprocz tego jego czesto-gesto co go w pewnym sensie kompromituje (dziwne, ze nikt mu nie zwrocil na to uwagi )
    to calkowite zaoranie przyszlo nie w piatek jak wbil sie podobno do pokoiku sedziego ale juz 2 tygodnie wczesniej jak zmienil zdanie w sprawie upadku
    Czogunowa.
    Zmiana zdania to oczywiscie nic zlego,ale ten jego placz juz do konca zawodow i potem w magazynie jak ten Motor zostal skrzywdzony bylo naprawde
    uwlaczajace roli komentatora.
    Wczesniej w niektorych meczach decyzje sedziowskie byly bardziej niezrozumiale ale takiego placzu nie bylo.
    Wg mnie również to było żałosne. Zwłaszcza jak Gleb powiedział "myślałem, że to ja będę wykluczony, bo nie wiedziałem co się stało jak upadłem" to od razu przekuł to w "brawo Gleb, mało kto miałby odwagę przyznać, że powinien być wykluczony" i dalej jazda o niesłusznym wykluczeniu. No i jeszcze to jęczenie odnośnie podprowadzającego, któremu poświęcił równie dużo uwagi... To była żenada na maksa, ale wiadomo - było to gadanie pod Motor, więc nikomu z tv to nie przeszkadzało.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #20747
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    nie wiem czy Dryła go namówił czy sam chciał się podlizać koledze ale dosyć groteskowo to wyglądało jak po przerwie - w której nie było żadnych nowych powtórek - Kloszard poinformował, że Mirek zmienił zdanie i chciałby je przedstawić.
    Zdecyduj się bo dopiero pisałeś że mu kazał. Już wtedy świeżo po tej akcji pisałem że Mirek szybciej kłapie dziobem niż funkcjonuje jego mózg i później wychodzą takie babole które go ośmieszają.

  3. Powrót do góry    #20748
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Każdy z komentatorów ma swoje sympatie i antypatie. Jak Jablonski miał problemy z Włokniarzem to jechał po Włokniarzu i jego zawodnikach, podobnie mają inni nawet w stosunku do poszczegolnych zawodnikow, np Korościel w stosunku do Madsena kiedy rywalizował ze Zmarzlikiem o tytuł IMS. Teraz się trochę ogarnął.
    P.s. Co do Jabłońskiego to nie uważacie że mógł zmienić zdanie? Przecież to jest tylko czlowiek który jaķ widać ma krótki lont.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #20749
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    ja tez to odebralem jako normalna zmiane zdania (i chyba powtorki chyba lecialy wtedy jak zdanie zmienial)
    Przeciez sami na forum tutaj niejednokrotnie zmieniamy zdanie po kilkukrotnej analizie replaya. Zycie.

    Wiecej pretensji bym mial tu do Drylsona niz do Jabola.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #20750
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ja tez to odebralem jako normalna zmiane zdania (i chyba powtorki chyba lecialy wtedy jak zdanie zmienial)
    Przeciez sami na forum tutaj niejednokrotnie zmieniamy zdanie po kilkukrotnej analizie replaya. Zycie.

    Wiecej pretensji bym mial tu do Drylsona niz do Jabola.
    Drylson to inne kalosze. On jest po prostu rzecznikiem prasowym Motoru, a pracę wykonuje co tydzień na antenie C+.

    Co do zmiany zdania Jabola - pamiętam to tak, że komentował z Drylsonem bieg i zarówno podczas biegu jak i tych powtórek, które też komentowali cały czas zgadzał się z sędzią. Głos został przeniesiony do studia - był to bodajże Majewski z TG (ale głowy nie dam) - i po wypowiedziach redaktora z ekspertem, gdy oddano głos do studia komentatorów Jabol od razu wypalił "muszę zmienić zdanie" czy coś w tym guście.

    edit. Odpaliłem powtórkę meczu. W studio siedział Malitowski a nie TG.
    Przy oglądaniu powtórek z Dryłą "Już? Mogę mówić? mam wrażenie, że bardziej chciał zamknąć kask czernowy (Czugunow) Mikkelowi Michelsenowi (w tym momencie zbliżenie na żółte światło wskazujące wykluczenie Duńczyka z Motoru), ale to Mikkel Michelsen jechał z tyłu i to Michelsen mógł moim zdaniem przymknąć gaz, żeby nie wpaść na zawodnika Betard Sparty Wrocław, aczkolwiek chciałbym zobaczyć jeszcze kilka powtórek, bo tak na gorąco to nie jest takie łatwe."
    Oddanie głosu do studia gdzie Majewski z Malitą omawiają, że na pierwszy rzut oka Gleb mógł nieco przyaktorzyć, jednak Patryk przyznaje rację Mirkowie, że Mikkel mógł delikatniej wykonać manewr, bo jego motocykl wciągnęło w Gleba i kontakt był. Majewski sugeruje pragmatyzm Gleba, czyli celowy upadek. Malita wyjaśnia, że Mikkel podskoczył od kontaktu, więc tenże był i w tym czasie powtórka pokazuje moment uderzenia i mówi, że widać jak hak uderza w motocykl Gleba. "Na pewno Mikkel znalazł się na torze jazdy Gleba Czugunowa, na pewno go dotknął więc myślę, że jakiejś większej kontrowersji tutaj nie ma. Był winny przerwania tego upadku (chodziło o bycie winnym przerwania biegu, spowodowanie upadku), bo wjechał w tor jazdy Gleba".
    Majewski " Myślisz, że nie ma kontrowersji? Ja myślę, że jednak tutaj można to różnie zinterpretować patrząc na to - oczywiście nie znam zawodnika, który by się przyznał sędziemu z racje (?), widzieliśmy jak Michelsen zareagował"
    Malita "to też zależy z której kamery się na to spojrzy
    Majewski " będziemy to też chcieli Państwu wytłumaczyć w magazynie PGE Ekstraligi, już teraz zapraszamy. Goścmi będą Tomek Dryła, Mirek Jabłońki, będzie też Krzysztof Cegielski"
    Potem Kędzierski nadaje z parkingu (okolice boksu Gleba), że Czugunow jest cały, a że Michelsen tylko pokręcił głową po decyzji sędziego.
    Kolejne powtórki i Patryk ponownie mówi, że Mikkel wjechał w tor jazdy Gleba, kontakt był i to spowodowało upadek.
    Majewski już wspomina o ocenie Demskiego i zaprasza na Magazyn.
    Chwila o tym, że to może być moment meczu, że Sparta jedzie w przewadze w tym biegu, że Drabik nie jest za szybki i że ewentualne 5:1 może napędzić Spartę, po czym oddanie głosu do komentatorów

    Dryła "a zanim ten wyścig to jeszcze przedsmak kontrowersji w Magazynie PGE Ekstraligi - Mirek, masz minutę piętnaście"
    Mirek "nie, no minuta piętnaście. Ja po obejrzeniu tych powtórek szczerze powiedziawszy zmieniam zdanie. Moim zdaniem do wykluczenia jednak jest Gleb, ponieważ to on na prostej zaczął skręcać w lewo, wytracał prędkość, jeżeli patrzymy na tory jazdy Mikkel nie zmienił toru jazdy, Mikkel jechał krawężnikiem, nie jechał jakoś szeroko, przejeżdżał obok Gleba, a to Gleb położył się bardziej na Mikkela Michelsena i moim zdaniem powinien zostać wykluczony jednak Gleb, ale to po przeanalizowaniu jednak powtórek dlatego też byłem zdziwiony, że sędzia tak szybko podjął decyzję, bo czasami na gorąco widzimy coś, oceniamy coś. Pierwsze wrażenie, że jednak właśnie to Gleb zaczął skręcać i ten po przeanalizowaniu rzeczywiście mam wrażenie, że to bardziej uznałbym winę Gleba Czugunowa."
    Dryła już poszedł w komentowanie powtórki biegu.
    Powtórki magazynu już nie będę oglądał, bo szkoda życia.
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 05-07-2022 o 12:32
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    j-rules (05-07-2022)

  7. Powrót do góry    #20751
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie jest łatwo znaleźć komentatora, który by wszystkim pasował. A w zasadzie nie ma takiego w Polsce. Przynajmniej ja takiego nie znam.
    Są oceniani adekwatnie do poziomu jaki prezentują. A że w zdecydowanej większości prezentują poziom denny to dostają oceny negatywne.

  8. Powrót do góry    #20752
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Drylson to inne kalosze. On jest po prostu rzecznikiem prasowym Motoru, a pracę wykonuje co tydzień na antenie C+.

    Co do zmiany zdania Jabola - pamiętam to tak, że komentował z Drylsonem bieg i zarówno podczas biegu jak i tych powtórek, które też komentowali cały czas zgadzał się z sędzią. Głos został przeniesiony do studia - był to bodajże Majewski z TG (ale głowy nie dam) - i po wypowiedziach redaktora z ekspertem, gdy oddano głos do studia komentatorów Jabol od razu wypalił "muszę zmienić zdanie" czy coś w tym guście.
    było jeszcze lepiej - Kloszard zagaił, że Mirek chciałby coś powiedzieć bo zmienił zdanie w sprawie decyzji sędziego
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #20753
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    było jeszcze lepiej - Kloszard zagaił, że Mirek chciałby coś powiedzieć bo zmienił zdanie w sprawie decyzji sędziego
    Tak, opisałem to w edycie mojego wpisu
    Komedia na kółkach. Najpierw Majewski namawiający Malitę, że to nie jest takie oczywiste i wykluczenie Michelsena to kontrowersja, a potem Dryła mówiący, że Miras ma coś do oznajmienia
    Szkoda, że Malitowskiego nie wzięli do Magazynu. Ale on się chyba nie do końca wspisuje w kółko wzajemnej adoracji. A akurat jest tam "głosem rozsądku".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #20754
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tak, opisałem to w edycie mojego wpisu
    Komedia na kółkach. Najpierw Majewski namawiający Malitę, że to nie jest takie oczywiste i wykluczenie Michelsena to kontrowersja, a potem Dryła mówiący, że Miras ma coś do oznajmienia
    Szkoda, że Malitowskiego nie wzięli do Magazynu. Ale on się chyba nie do końca wspisuje w kółko wzajemnej adoracji. A akurat jest tam "głosem rozsądku".
    warto dodać, że w tej przerwie nie pokazywali żadnych nowych powtórek w stosunku do tych wcześniejszych
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #20755
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Ciekawostka. Na Playerze nie ma juz opcji wykupienia Canal+ Sport 5. Jesli nie masz juz aktywnego pakietu to nie kupisz. Wywalili takze HBO ale to poza konkursem zuzlowym.

    Wypadl pakiet Unlimited. Mozna kupic tylko za 60 zl Canal+Eleven ale tam nie bylo nigdy nSport (C+5)

  12. Powrót do góry    #20756
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    warto dodać, że w tej przerwie nie pokazywali żadnych nowych powtórek w stosunku do tych wcześniejszych
    Bo pomimo tego, że "mają wszystkie kamery" to nie mieli ich już więcej do pokazania tego samego zdarzenia. No, ale Mirek pewnie dojrzał jakiś dodatkowy błysk szprychy, który spowodował, że Gleb jednak położył się na Michelsenie i celowo upadł.
    No, ale skoro tak był zdziwiony, że sędzia podjął decyzję tak szybko, to już w Bydgoszczy postanowił chyba nie czekać, aż sędzie decyzję podejmie "za szybko" i od razu poszedł mu powiedzieć jaka jest "wg niego" prawidłowa decyzja

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ciekawostka. Na Playerze nie ma juz opcji wykupienia Canal+ Sport 5. Jesli nie masz juz aktywnego pakietu to nie kupisz. Wywalili takze HBO ale to poza konkursem zuzlowym.

    Wypadl pakiet Unlimited. Mozna kupic tylko za 60 zl Canal+Eleven ale tam nie bylo nigdy nSport (C+5)
    A są gdzieś jakieś promo na C+ online? Bo z końcem lipca kończą mi się vouchery z Laysów, i przydałoby się skądś czerpać
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #20757
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A są gdzieś jakieś promo na C+ online? Bo z końcem lipca kończą mi się vouchery z Laysów, i przydałoby się skądś czerpać
    No wlasnie wczoraj jeszcze byly promocje na 3 miesiace a dzis juz nie ma. 60 zł za pakiet z Elevenami.

  14. Powrót do góry    #20758
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    GKSŻ nie jest usatysfakcjonowane miesięcznymi wakacjami Mirosława J. i będzie drążyć dalej.
    Czyżby chodziło im o potraktowanie Mirka jak osoby funkcyjnej i oczekuje się zawieszenia rocznego?

    - Jesteśmy już po lekturze sprawozdania sędziego Rafała Kobaka. Potwierdziły się wstępne relacje, które dotarły do nas już po zakończeniu tego spotkania. Po przerwaniu wyścigu 11. komentator telewizyjny Mirosław Jabłoński pojawił się w pomieszczeniu sędziego i informował go, że ten popełnił błąd. Następnie miał sugerować mu podjęcie innej decyzji - mówi nam Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

    - Dziękujemy telewizji za szybkie działanie w tej sprawie, ale ze swojej strony nie zamykamy tego tematu. Wkrótce wystosujemy do telewizji stosowne pismo w tej sprawie, gdzie przedstawiamy szczegółowo nasz punkt widzenia - komentuje Fiałkowski.

    - Gdyby w pomieszczeniu sędziego pojawiła się osoba funkcyjna, to zostałaby zdyskwalifikowana na minimum rok. Zgodnie z regulaminem poza arbitrem może przebywać tam spoter (osoba odpowiedzialna za kontakt z kierownikiem produkcji telewizyjnej), przewodniczący jury i w przypadku awarii obsługa techniczna. Nikt inny nie ma tam wstępu - tłumaczy.

    Powtórzę się - miesięczny ban i potem przywrócenie Mirka do komentatorki to byłaby kpina z dyscypliny i pokazanie, że przedstawiciele tv mogą sobie robić co chcą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Leonidas (05-07-2022)

  16. Powrót do góry    #20759
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Łoł, to Jabol polazł do sędziego i mu nawijał ?

    Tego nie wiedziałem, byłem przekonany, ze tam chodziło tylko o zwykły komentarz i opinię jaką nie raz popełniają komentatorzy na wizji. I broniłem Jabola. Ale jeśli on faktycznie polazł do dziupli sędziego w trakcie meczu, to gość się pogrążył totalnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #20760
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    GKSŻ nie jest usatysfakcjonowane miesięcznymi wakacjami Mirosława J. i będzie drążyć dalej.
    Czyżby chodziło im o potraktowanie Mirka jak osoby funkcyjnej i oczekuje się zawieszenia rocznego?

    - Jesteśmy już po lekturze sprawozdania sędziego Rafała Kobaka. Potwierdziły się wstępne relacje, które dotarły do nas już po zakończeniu tego spotkania. Po przerwaniu wyścigu 11. komentator telewizyjny Mirosław Jabłoński pojawił się w pomieszczeniu sędziego i informował go, że ten popełnił błąd. Następnie miał sugerować mu podjęcie innej decyzji - mówi nam Zbigniew Fiałkowski, wiceprzewodniczący GKSŻ.

    - Dziękujemy telewizji za szybkie działanie w tej sprawie, ale ze swojej strony nie zamykamy tego tematu. Wkrótce wystosujemy do telewizji stosowne pismo w tej sprawie, gdzie przedstawiamy szczegółowo nasz punkt widzenia - komentuje Fiałkowski.

    - Gdyby w pomieszczeniu sędziego pojawiła się osoba funkcyjna, to zostałaby zdyskwalifikowana na minimum rok. Zgodnie z regulaminem poza arbitrem może przebywać tam spoter (osoba odpowiedzialna za kontakt z kierownikiem produkcji telewizyjnej), przewodniczący jury i w przypadku awarii obsługa techniczna. Nikt inny nie ma tam wstępu - tłumaczy.

    Powtórzę się - miesięczny ban i potem przywrócenie Mirka do komentatorki to byłaby kpina z dyscypliny i pokazanie, że przedstawiciele tv mogą sobie robić co chcą.
    Jabłoński NIE BYŁ w pomieszczeniu sędziego. Był w pomieszczeniu spikera, które jest obok pomieszczenia sędziego i rozmawiał z sędzią, który był u siebie. Na Polonii są to pomieszczenia obok siebie i w jednym miejscu nie ma między nimi okna tylko "dziura".

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Havelock (05-07-2022)

  19. Powrót do góry    #20761
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Jabłoński NIE BYŁ w pomieszczeniu sędziego. Był w pomieszczeniu spikera, które jest obok pomieszczenia sędziego i rozmawiał z sędzią, który był u siebie. Na Polonii są to pomieszczenia obok siebie i w jednym miejscu nie ma między nimi okna tylko "dziura".
    To czemu w sprawozdaniu meczu, sędzia twierdzi inaczej?

  20. Powrót do góry    #20762
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A czy głowa komentatora tv ma prawo znaleźć się w pomieszczeniu sędziowskim nawet przez jakąś dziurę i namawiać go do odpowiednich decyzji? Wątpię. Jabol odjabolil po bandzie i czy jest tak, czy tak jak w sprawozdaniu sędziowskim, że tam wlazł powinien dostać bana, a nie wolne na wakacje.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (05-07-2022)

  22. Powrót do góry    #20763
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A czy głowa komentatora tv ma prawo znaleźć się w pomieszczeniu sędziowskim nawet przez jakąś dziurę i namawiać go do odpowiednich decyzji? Wątpię. Jabol odjabolil po bandzie i czy jest tak, czy tak jak w sprawozdaniu sędziowskim, że tam wlazł powinien dostać bana, a nie wolne na wakacje.
    Z tym się zgadzam i nie dyskutuję.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    mentikk (05-07-2022)

  24. Powrót do góry    #20764
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Łoł, to Jabol polazł do sędziego i mu nawijał ?

    Tego nie wiedziałem, byłem przekonany, ze tam chodziło tylko o zwykły komentarz i opinię jaką nie raz popełniają komentatorzy na wizji. I broniłem Jabola. Ale jeśli on faktycznie polazł do dziupli sędziego w trakcie meczu, to gość się pogrążył totalnie.
    Myślę, że poza zwykłym rozczarowaniem jakością i brakiem obiektywizmu wiele by się nie działo, a tu jednak posunął się wiele dalej.
    Oczywiście nikt Mirkowi nie broni zrobić uprawnień sędziowskich, ale na dziś dzień to on ani na sędziego, ani na komentatora się nie nadaje.
    Problem w tym, że to jego pogrążenie się jest chyba małym problemem dla tv, bo "karę" nałożyli mu niezbyt dotkliwą. Zwłaszcza, że nie pierwszą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #20765
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Rusków zawiesili, a Mirka po miesiącu nie odwieszą? Dajcie spokój

  26. Powrót do góry    #20766
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jest napisane że "pojawił się", więc może faktycznie wychylił głowę. Wyobraźcie sobie, jesteście sędzią, patrzycie w pulpit czy tam powtórki, podnosicie wzrok a tu nagle głowa Jabłońskiego przed wami i mówi do was że podjęliście złą decyzję. Normalnie jak fatamorgana
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Havelock (05-07-2022), JaacPoz (07-07-2022), bartekdm (07-07-2022), mszat (05-07-2022)

  28. Powrót do góry    #20767
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    głowa to jakieś 17% ciała, za pełne pojawienie się jest rok, więc należą się dwa miesiące zawieszenia
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  29. Powrót do góry    #20768
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Przydałoby się zdjęcie, jak to tam wygląda w rzeczywistości, bo ciężko to sobie unaocznić. Jeśli faktycznie Mirek nigdzie nie musiał wchodzić, czy otwierać jakiegoś okna pomiędzy, to winy szukałbym na etapie przyznawania licencji, a sam akt na poziomie niewybrednych epitetów wykrzykiwanych przez trybuny, czy też zawodników ostentacyjnie demonstrujących niezadowolenie z decyzji. Tylko używając młodzieżowego slangu: "you have no power here". Tak jak telewizja nie wchodzi w kompetencje karania zawodników itd., tak nie powinno to mieć miejsca w drugą stronę. A nie, czekaj... przecież mamy ten cotygodniowy cyrk z Demskim i Majewskim. xD Ogółem dobry moment, aby ktoś tam uderzył w stół i uporządkował cały ten burdel - tylko niestety nie ma komu. Przecież to wszystko stoi na głowie. Szef TV wyśmiewa na twitterku Michelsena i jest spoko. Szef ze strony związku wyśmiewa naszych ciężko pracujących reprezentantów - Janowski od razu zamyka mu gębę miażdżąc GP w Hallstavik. Demski, tu już nawet nie wiadomo, kim on tak naprawdę jest. Nawet doświadczeni sędziowie sobie nie radzą, bo jak mają sobie radzić? Ale oczywiście najłatwiej będzie dojechać biednego Mirka, który ma tyle wpływu co telefony Grzesia Walaska. Jednak dzieli publikę, więc lepiej grzać taki temat, niż chociażby przerwanie meczu w Ostrowie.

  30. Powrót do góry    #20769
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havelock Zobacz posta
    Przydałoby się zdjęcie, jak to tam wygląda w rzeczywistości, bo ciężko to sobie unaocznić. Jeśli faktycznie Mirek nigdzie nie musiał wchodzić, czy otwierać jakiegoś okna pomiędzy, to winy szukałbym na etapie przyznawania licencji, a sam akt na poziomie niewybrednych epitetów wykrzykiwanych przez trybuny, czy też zawodników ostentacyjnie demonstrujących niezadowolenie z decyzji. Tylko używając młodzieżowego slangu: "you have no power here". Tak jak telewizja nie wchodzi w kompetencje karania zawodników itd., tak nie powinno to mieć miejsca w drugą stronę. A nie, czekaj... przecież mamy ten cotygodniowy cyrk z Demskim i Majewskim. xD Ogółem dobry moment, aby ktoś tam uderzył w stół i uporządkował cały ten burdel - tylko niestety nie ma komu. Przecież to wszystko stoi na głowie. Szef TV wyśmiewa na twitterku Michelsena i jest spoko. Szef ze strony związku wyśmiewa naszych ciężko pracujących reprezentantów - Janowski od razu zamyka mu gębę miażdżąc GP w Hallstavik. Demski, tu już nawet nie wiadomo, kim on tak naprawdę jest. Nawet doświadczeni sędziowie sobie nie radzą, bo jak mają sobie radzić? Ale oczywiście najłatwiej będzie dojechać biednego Mirka, który ma tyle wpływu co telefony Grzesia Walaska. Jednak dzieli publikę, więc lepiej grzać taki temat, niż chociażby przerwanie meczu w Ostrowie.
    Aaa, to dla ciebie jest ok ze komentator probuje wpływać na sędziego i powinni mu odpuścić?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #20770
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Różnica jest taka, że TV sama zaprasza do siebie Demskiego. Sędzia Jabłońskiego do siebie w celu udzielenia pomocy w podjęciu prawidłowej decyzji nie zapraszał...

  32. Powrót do góry    #20771
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Ciekawe... W Ostrowie Konieczny nadaje z ziemi niczyjej gdzie obok stoi wiezyczka nie tak dawno wybudowana na koncert skorpionsow i nie ma tam kontaktu i taboreta dla radiowca...
    Swoją drogą jak Świst spadł z golebnika to jeździliśmy w Lesznie. Wtedy Jacek Bialoglowy pracowal na podobnym polu bitwy. Co prawda rozgrywka toczyła się między hoolsami z Leszna, a policja, ale też latalo wszystko.

    A w Bydgoszczy można sędziemu do wieżyczki wsadzić głowę i np. zrobić głupią minę, język pokazać...

    Na syfach chyba napisali że to największa zadyma w Ostrowie od dwudziestu kilku lat. A gazowanie Falubazu się nie liczy?

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #20772
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Ciekawe... W Ostrowie Konieczny nadaje z ziemi niczyjej gdzie obok stoi wiezyczka nie tak dawno wybudowana na koncert skorpionsow i nie ma tam kontaktu i taboreta dla radiowca...
    Swoją drogą jak Świst spadł z golebnika to jeździliśmy w Lesznie. Wtedy Jacek Bialoglowy pracowal na podobnym polu bitwy. Co prawda rozgrywka toczyła się między hoolsami z Leszna, a policja, ale też latalo wszystko.

    A w Bydgoszczy można sędziemu do wieżyczki wsadzić głowę i np. zrobić głupią minę, język pokazać...

    Na syfach chyba napisali że to największa zadyma w Ostrowie od dwudziestu kilku lat. A gazowanie Falubazu się nie liczy?

    Pozdrawiam
    Mieliśmy wtedy miejscówkę na prostej i prawdopodobnie dzisiejsi "dziennikarze" nie połączyli kropek
    Gazowanie było mocne ale chyba latające butelki po browarze zrobiły większą ''furorę"

  34. Powrót do góry    #20773
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Taki już urok naszej trybuny głównej. Z głównego holu są wejścia do 6 czy 7 "pokoików" i każdy przeznaczony jest dla odpowiednich osób. Teraz nie pamiętam czy bezpośrednio obok sędziego jest pokoik komentatorów, ale jeśli tak to mógł Jabol często gęsto kukać w stronę sędziego wychylając łeb ku jego okienku (głowy włożyć nie da rady, to nie inspektor Gadżet) i po prostu się sadzić do arbitra Tutaj nawet kibic może sprzedać lufę arbitrowi w łeb. Wystarczy, że ten z najwyższego rzędu się zamachnie i nokaut

    Oho Majewski znowu błysnął. Z Interii przyklejam:

    "Szef żużla w Canal+, Marcin Majewski, zasugerował, że problemem wychowanka Startu Gniezno są zbędne kilogramy. Po ostatnim meczu w Poznaniu Gomólski został zapytany o ten komentarz. - Odpisałem, ale z tego, co widziałem, to ten tweet został usunięty. Co do osoby, która to napisała, to powiem tylko tyle: yyy, yyy - skwitował żużlowiec SpecHouse PSŻ-u Poznań, nawiązując do krytycznych głosów kierowanych przez kibiców w stronę dziennikarza Canal+"

    Zawiesić Jąkałe!
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 05-07-2022 o 23:26

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Rogerson (06-07-2022), bartekdm (07-07-2022), j-rules (06-07-2022), młody_piernik2 (06-07-2022)

  36. Powrót do góry    #20774
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Hahahahaha dobrze mu Gomólski pocisnął xDDD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    bartekdm (07-07-2022), j-rules (06-07-2022), młody_piernik2 (06-07-2022)

  38. Powrót do góry    #20775
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Canal+ leci na pysk. Traci po kolei prawa do transmisji, oferta filmowa żenująca i jeszcze szefem działu żużlowego, który chyba jest wizytówką stacji, jest kompletny idiota. O polskiej kopanej nie wspominam, sam unikam jak ognia.

  39. Powrót do góry    #20776
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Canal+ leci na pysk. Traci po kolei prawa do transmisji, oferta filmowa żenująca i jeszcze szefem działu żużlowego, który chyba jest wizytówką stacji, jest kompletny idiota. O polskiej kopanej nie wspominam, sam unikam jak ognia.
    Co prawda, to prawda.
    Z tym, że gdyby studio i komentujący byli na takim poziomie jak ma to miejsce w kopanej na C+, to mielibyśmy prawdziwy produkt premium jeżeli chodzi o żużel. Co jak co, ale akurat kiepską poziomem kopaną potrafią oprawić w spektakl w studiu.

    Co do żużla mam wrażenie, że na siłę idzie się w kierunku młodszej publiki, która żyje twitterami, tik tokami i uj wie czym jeszcze. Czekaj yyyyy Krzysiu, yyyyy mlask, bo tutaj mamy yyyyy ważniejsze sprawy niż ta, yyyyyy mlask że sędzia podjął niesłuszną decyzję yyyyy w tym biegu, mlask yyyyyyy musimy wybrać rajdera meczu...

  40. Powrót do góry    #20777
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Canal+ leci na pysk. Traci po kolei prawa do transmisji, oferta filmowa żenująca i jeszcze szefem działu żużlowego, który chyba jest wizytówką stacji, jest kompletny idiota. O polskiej kopanej nie wspominam, sam unikam jak ognia.
    Dobra wiadomosc dla zuzla.
    Juz wkrotce zostanie jedyna atrakcja francuzow
    wiec te 242 banki bedzie na rok a nie 4 .
    Wtedy Zmarzlik 20 baniek na sezon a Affelt 3.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-07-2022 o 07:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #20778
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    957
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Taki już urok naszej trybuny głównej. Z głównego holu są wejścia do 6 czy 7 "pokoików" i każdy przeznaczony jest dla odpowiednich osób. Teraz nie pamiętam czy bezpośrednio obok sędziego jest pokoik komentatorów, ale jeśli tak to mógł Jabol często gęsto kukać w stronę sędziego wychylając łeb ku jego okienku (głowy włożyć nie da rady, to nie inspektor Gadżet) i po prostu się sadzić do arbitra Tutaj nawet kibic może sprzedać lufę arbitrowi w łeb. Wystarczy, że ten z najwyższego rzędu się zamachnie i nokaut
    Bezpośrednio obok sędziego jest pomieszczenie spikera. Z drugiej strony sędziego jest chyba policja. Tylko pomieszczenie sędziego i spikera są ze sobą w pewien sposób połączone. Wszystkie inne to osobne boksy. Komentatorzy mają swoje pomieszczenie obok spikera, chyba pomiędzy nimi jest jeszcze jedno.

    Jabol przyszedł do sędziego już po podjęciu decyzji o wykluczeniu Kennetha, sędzia mógł już być trochę zagotowany bo komentarze z trybuny nie były za bardzo przyjazne

  42. Powrót do góry    #20779
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Czy tego pomieszczenia sędziego, nie da się formalnie oddzielić od reszty pomieszczeń? Przecież lekka ścianka działowa z rygipsu+wełna mineralna nie wymaga przeprojektowania budynku ani nie obciąża konstrukcji. W czym mają problem, skoro sędzia ma przebywać w osobnym pomieszczeniu? A może sędzia powinien się tam konsultować ze sprawozdawcami, zanim podejmie decyzję ?

  43. Powrót do góry    #20780
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Ale co to zmienia, że nie jest wystarczająco odseparowany? Jabol powinien siedziec na doopie, a nie robić wycieczki do sędziego, choćby tylko miał się wychylić przez okienko.
    Zrobił rzecz niedopuszczalną i nie ma zmiłuj.

  44. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Leonidas (06-07-2022), Sportowa_2 (06-07-2022), j-rules (06-07-2022), mentikk (06-07-2022)

  45. Powrót do góry    #20781
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Co prawda, to prawda.
    Z tym, że gdyby studio i komentujący byli na takim poziomie jak ma to miejsce w kopanej na C+, to mielibyśmy prawdziwy produkt premium jeżeli chodzi o żużel. Co jak co, ale akurat kiepską poziomem kopaną potrafią oprawić w spektakl w studiu.

    Co do żużla mam wrażenie, że na siłę idzie się w kierunku młodszej publiki, która żyje twitterami, tik tokami i uj wie czym jeszcze. Czekaj yyyyy Krzysiu, yyyyy mlask, bo tutaj mamy yyyyy ważniejsze sprawy niż ta, yyyyyy mlask że sędzia podjął niesłuszną decyzję yyyyy w tym biegu, mlask yyyyyyy musimy wybrać rajdera meczu...
    A na czele tej internetowej zabawy Jaś Kapela + dziennikarze z awangardy którzy nie mają pojęcia o speedwayu.

  46. Powrót do góry    #20782
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    "Szef żużla w Canal+, Marcin Majewski, zasugerował, że problemem wychowanka Startu Gniezno są zbędne kilogramy.
    Haha, myślałem że to o Jabłońskim było ale za cholerę nie mogłem tego powiązać z wątkiem dyskusji z sędzią
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #20783
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Powinni zrobić drzwi do pomieszczenia sędziowskiego jak do kokpitu pilotów w samolocie, albo po prostu wymienić sędziów na bardziej kompetentnych bo ostatnio mamy coraz więcej wtargniec na wieżyczki i komisje mają pełne ręce roboty.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #20784
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Powinni zrobić drzwi do pomieszczenia sędziowskiego jak do kokpitu pilotów w samolocie, albo po prostu wymienić sędziów na bardziej kompetentnych bo ostatnio mamy coraz więcej wtargniec na wieżyczki i komisje mają pełne ręce roboty.
    Zaopatrzyć sędziów w elektryczne pastuchy

  49. Powrót do góry    #20785
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Zaopatrzyć sędziów w elektryczne pastuchy
    Po co tak inwestować i zmieniać infrastrukturę? Wystarczy pałka teleskopowa i jak jakaś głowa się tam w okienku pojawi to sprawę rozwiązuje jednym zamachem...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #20786
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Najlepiej gdyby zaczęli od siebie. Dość już w tym sezonie kuriozalnych decyzji.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #20787
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    A na czele tej internetowej zabawy Jaś Kapela + dziennikarze z awangardy którzy nie mają pojęcia o speedwayu.
    Jaś Kapela? Dziopa przeciwko "tacie" Majewskiemu chyba by nie wystąpił? Kogo masz na myśli?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  52. Powrót do góry    #20788
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Canal+ leci na pysk. Traci po kolei prawa do transmisji, oferta filmowa żenująca i jeszcze szefem działu żużlowego, który chyba jest wizytówką stacji, jest kompletny idiota. O polskiej kopanej nie wspominam, sam unikam jak ognia.
    Ja się cieszę, że mam już koniec umowy z c+.
    Od września biorę UPC gdzie jest stary nsport+, eleveny a Eurosport extra i tak opłacam od kwietnia na playerze. Nie chcę już tego gówna od c+. Menu tunera całkiem do dupy po jakimś update, do tego żona się wreszcie ucieszy, że jej tą wielką patelnię zza okna zdejmę.

  53. Powrót do góry    #20789
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Jest napisane że "pojawił się", więc może faktycznie wychylił głowę. Wyobraźcie sobie, jesteście sędzią, patrzycie w pulpit czy tam powtórki, podnosicie wzrok a tu nagle głowa Jabłońskiego przed wami i mówi do was że podjęliście złą decyzję. Normalnie jak fatamorgana

    Jak z kiepskiego horroru, sędzia miał prawo się zestresować


  54. Powrót do góry    #20790
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Jest jakaś transmisja dzisiaj z eliminacji MmPPK?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •