Strona 511 z 517 PierwszyPierwszy ... 11411461501509510511512513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,951 do 22,995 z 23243

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #22951
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Mi bardzo pasują transmisje w czwartki.
    O tyle ile moja drużyna jeździ w piątki lub w niedzielę, czyli jest w Ekstralidze jest bajka. O tyle, gdyby mój klub miał mecze w czwartki to byłaby lipa na maksa. Rano w piątek do roboty, brak wyjazdów.
    Już piątki nieco namieszały, bo nadal uważam niedzielne spotkania za najlepsze. Aczkolwiek dla widza przed TV czwartkowe spotkania będą jak złoto.

    To samo jest z piłkarską LM lub piłkarskimi ligami w środku tygodnia. Człowiek w środku tygodnia obejrzy jakiś meczyk czy ligowy czy LM, to samo będzie w żużlu.
    Promocje ligi Canal+ zrobi tymi czwartkami. Canal+ potrafi opakować swój produkt jak nikt inny.

    Klubom liczy się kasa. Klub woli mieć transmisje live z meczu w środę/czwartek niż brak transmisji a pół stadionu zajętego. Z TV jest zawsze większa kasa.
    Pamiętam jak kluby piłkarskie biły się o to, by Canal+ pokazywał live ich mecze. Potem doszła Wizja TV i pokazywała Legię. Następne przetargi coraz więcej meczy live, aż w końcu każdy mecz live jest w TV i w dodatku o różnych godzinach.

  2. Powrót do góry    #22952
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No pewnie i chcieli. Ci którzy oglądają żużel w TV. I dla tych kibiców to dobre rozwiązanie.
    Gorzej jeżeli ktoś lubi iść na stadion, ale w tygodniu nie może, a weekend dałby radę.
    A co do tego czy ci co oglądają głównie w tv - to pewnie będą i ci zadowoleni i tacy, którym mimo wszystko to też nie pasuje. Jednak żużel (w PL) jest mocno zakorzeniony w weekendzie dla ludzi i taki czwartek wygląda...komicznie.
    No i weź tu człowieku kup karnet...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #22953
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    zapewne zainwestowac w szkolke, bo tego oczekuje tv.
    No to inwestują tyle ile jest przewidziane w kontrakcie.

  4. Powrót do góry    #22954
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No to inwestują tyle ile jest przewidziane w kontrakcie.
    A i tak narzekają, że to pochłania dużo pieniędzy...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #22955
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Bo pochłania nieproporcjonalnie dużo względem charakterystyki dyscypliny. Jeśli ten sport nie ma całkowicie zdechnąć w najbliższych 15 latach, to te środki powinny iść przede wszystkim na organizację jakichś turniejów szkoleniowych dla dzieciaków z całej Europy. Tworzenie klubowego pseudo systemu szkolenia w indywidualnym sporcie motorowym, skutkuje produkowaniem adeptów na sztuki niczym w chińskiej manufakturze żeby tylko spełnić wymogi. Ze zdecydowaną większością wygenerowanych w ten sposób wychowanków kluby i tak nie wiążą żadnych planów na przyszłość - grunt żeby zdali licencję i można ich było wpisać w odpowiednie tabelki. Marnotrawienie pieniędzy made in Poland w pełnej krasie.

  6. Powrót do góry    #22956
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No to masz przecież raz w roku ten Speedway Camp - obtrąbiony sukces na wszystkie strony...Polski. Potem jeszcze rok później wywiady z jakimiś chłopakami z USA, Australii czy Japonii, żeby potwierdzić jak było fantastycznie i można się pławić w szampanie

    Z jednej strony owszem - bardzo dobrze, że są w żużlu duże pieniądze. Ale z drugiej mamy paradoksy takie jak np. walka beniaminka z wymogami infrastrukturalnymi wyższej ligi, które odcinają dostęp do stadionu w czasie, kiedy należałoby zaczynać przygotowania do sezonu. Klub dostaje pieniądze do ręki i w zasadzie mają info "macie wyszkolić x zawodników". I nie twierdzę, że spółka ELiga robi wszystko źle. Ale na pewno jest dużo do poprawy i można tymi pieniędzmi trochę inaczej dysponować, aby faktycznie przełożyło się to na rozwój dyscypliny, a nie stricte na kontrakty gwiazd. I potem wyjdzie taki jeden z drugim i tłumaczy dlaczego wyszło tak, że im na koniec sezonu bilans ujemny wyszedł. I że to w zasadzie nie ich wina. A tv mówi "płacę - wymagam". I ok, fajnie. Jakość transmisji jest fajna. Dostępność online jest świetną sprawą. Ale jak się okazuje, że można przeforsować określone wymogi, typu mecze w określone dni tygodnia, czy dodawanie coraz więcej luxów na stadionie to się zastanawiam...kto nad tym wszystkim czuwa.
    A potem jakiś redaktor z tv mówi, że wymogiem jest jednolity kolor kubłów na odpady w boxach zawodników, bo to źle wygląda w tv, jak będą różne.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #22957
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to masz przecież raz w roku ten Speedway Camp - obtrąbiony sukces na wszystkie strony...Polski. Potem jeszcze rok później wywiady z jakimiś chłopakami z USA, Australii czy Japonii, żeby potwierdzić jak było fantastycznie i można się pławić w szampanie
    I winę za taki stan rzeczy ponoszą właśnie Ekstraliga / PZM-ot, które z puli środków przeznaczonych na rozwój młodzieży organizują jeden weekendowy Camp, a reszta ładowana jest w przepalarnię forsy pod hasłem "szkolenie młodzieży w klubach", która sprowadza się do wypełniania idiotycznych i kompletnie nieprzystających do specyfiki dyscypliny regulacji gdzie na końcu okazuje się że Lublin i Wrocław szkolą lepiej niż Ostrów czy Leszno.

    Tak zupełnie na marginesie - w tym planie Ekstraliga 3.0 była chyba wzmianka, że do 2024 ma się pojawić rozbudowana gra żużlowa, która stwarzałaby możliwość organizacji rozgrywek e-sportowych co w przyszłości miałoby stać się jednym z głównych narzędzi promocyjnych propagujących dyscyplinę. Przewidziane na to zostały bodajże 4 mln złotych. Wiadomo - za takie pieniądze nie da się w dzisiejszych realiach rozrywki elektronicznej stworzyć żadnej porządnej symulacji (rynek gier to już nie są czasy Mario i Tetrisa), wobec czego można się było spodziewać kolejnej kaszany jak te od Techlandu, ale mimo wszystko - pieniądze zostały pozyskane, 2024 w pełni, a tu nie dość, że nic nie powstało to chyba nie została nawet podpisana żadna umowa na realizację tego projektu. 4 banieczki zdefraudowane?

  8. Powrót do góry    #22958
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Pytanie do zorientowanych. Cykl GP w tym roku będzie na jakimś kanale czy tylko Eurosport player?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #22959
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pytanie do zorientowanych. Cykl GP w tym roku będzie na jakimś kanale czy tylko Eurosport player?
    Bez zmian. Eurosport w playerze, polskie rundy w otwartej tv.
    Na minus fakt, że player nie ma już rocznego pakietu Eurosport, a miesięcznie to 25 PLN kosztuje. Trochę taniej wyjdzie jak pokombinujesz i weźmiesz pakiet player za 75 PLN na 7 miesięcy, to do posiadanego playera jest po 10 PLN - średnio wyjdzie niespełna 21 PLN miesięcznie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    j-rules (17-03-2024)

  11. Powrót do góry    #22960
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Razem z Eleven? No i te 6 miesięcy chyba nie zamknie całego sezonu.

    Btw. Player mi odpisał, że nie mają w ofercie na ten moment pakietów rocznych (tak kupowałem dostęp do E+).
    No teraz dostalem oferte przedluzenia za 288 zl. Czyli 48 zl za miesiac do 1 pazdziernika mam czyli praktycznie caly sezon od 1 kwietnia. Tak 4 kanaly Eleven sa.

  12. Powrót do góry    #22961
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    No teraz dostalem oferte przedluzenia za 288 zl. Czyli 48 zl za miesiac do 1 pazdziernika mam czyli praktycznie caly sezon od 1 kwietnia. Tak 4 kanaly Eleven sa.
    No to spoko oferta, bierz Pan
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #22962
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Wzialem wzialem bo wychodzi nawet o 11 zl taniej niz rok temu hehe

  14. Powrót do góry    #22963
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Nie ma u..a we wsi, skonczylo sie. Na pewno w tym roku nie zaplace za ogladanie tego cyrku. Przez 2 lata placilem za to ze wzgledu na ojca, ktory chcial to ogladac, a skonczylo sie tym, ze w pierwszym sezonie obejrzal polowe i to kiedy mu wlaczylem bo nie lapie sie w tej technologi, apkach ujach mujach. W dugim z rozpedu kupilem, to na dzialce obejrzelismy tylko wspolnie 1 turniej i tyle z tego bylo.
    Kroja oslow Polakow, zawody zrobione po taniosci, nawet dziewczyn monstera nie ma. Nie wspomne o braku Laguty Janiwskiego, Sajfutdiniwa. No ale jest Kvech I jeszcze za to mam zaplacic wiecej? Dziekuje, kupie se flache i obale z kimkolwiek i bedzie taki zuzel, ze hej.
    Taki to postep i rozwoj cyklu.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Abrakadabra za jego przydatny post!

    Leonidas (17-03-2024), j-rules (17-03-2024), kobra102 (20-03-2024)

  16. Powrót do góry    #22964
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Nie ma u..a we wsi, skonczylo sie. Na pewno w tym roku nie zaplace za ogladanie tego cyrku. Przez 2 lata placilem za to ze wzgledu na ojca, ktory chcial to ogladac, a skonczylo sie tym, ze w pierwszym sezonie obejrzal polowe i to kiedy mu wlaczylem bo nie lapie sie w tej technologi, apkach ujach mujach. W dugim z rozpedu kupilem, to na dzialce obejrzelismy tylko wspolnie 1 turniej i tyle z tego bylo.
    Kroja oslow Polakow, zawody zrobione po taniosci, nawet dziewczyn monstera nie ma. Nie wspomne o braku Laguty Janiwskiego, Sajfutdiniwa. No ale jest Kvech I jeszcze za to mam zaplacic wiecej? Dziekuje, kupie se flache i obale z kimkolwiek i bedzie taki zuzel, ze hej.
    Taki to postep i rozwoj cyklu.
    Też coś czuję, że z SGP dam sobie spokój. I to nawet nie z tego powodu, że mi jakoś żal tej kasy, bo te 25 złotych to żaden majątek. Ale jednak usunięcie rocznego pakietu jest dla mnie niezrozumiałe, podczas gdy inne pakiety mają dłuższe plany, nawet ten podstawowy player na 210 dni. Poza tym przypuszczam, że to jest też liczenie na to, że ludzie zapomną i będą płacić dłużej. Jednak mając u siebie kibiców na sporty sezonowe jak dyscypliny zimowe, kolarstwo czy żużel to opcja pakietów okresowych jak półroczny byłaby jak najbardziej wskazana. To nie Netflix, że przez cały rok oglądasz, bo wielu kibiców nastawia się na konkretne dyscypliny.

    Może jeszcze wymięknę i kupię, ale na ten moment jestem na nie. Na razie skupiam się na szukaniu dobrej oferty na C+ i Eleven.

    Spojrzałem na kalendarz SGP. Startuje 27.04, ostatnia runda jest 28.09 w Toruniu. Skoro jest w otwartej tv można zatem liczyć jako ostatnią rundę z 14.09 w Vojens. To nam daje potrzebę dostępu (ewentualnie jakby ktoś się skusił) przez 5 miesięcy. Więc to jest 125 PLN sam Eurosport lub 125 PLN przy player na 210 dni (75 PLN) i Eurosport jako dodatek (5*10 PLN). Tak czy siak koszt dostępu do SGP wynosi właśnie tyle.
    Oczywiście pojawia się mała różnica jeśli ktoś nie ogląda w otwartym kanale polskich rund to już będzie 150 PLN za sam Eurosport lub 135 PLN w wersji łączonych pakietów.
    To tak dla doprecyzowania tematu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #22965
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Też to olewam. Nie jest to zwyczajnie atrakcyjna czy ciekawa oferta.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #22966
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Też coś czuję, że z SGP dam sobie spokój. I to nawet nie z tego powodu, że mi jakoś żal tej kasy, bo te 25 złotych to żaden majątek. Ale jednak usunięcie rocznego pakietu jest dla mnie niezrozumiałe, podczas gdy inne pakiety mają dłuższe plany, nawet ten podstawowy player na 210 dni. Poza tym przypuszczam, że to jest też liczenie na to, że ludzie zapomną i będą płacić dłużej. Jednak mając u siebie kibiców na sporty sezonowe jak dyscypliny zimowe, kolarstwo czy żużel to opcja pakietów okresowych jak półroczny byłaby jak najbardziej wskazana. To nie Netflix, że przez cały rok oglądasz, bo wielu kibiców nastawia się na konkretne dyscypliny.

    Może jeszcze wymięknę i kupię, ale na ten moment jestem na nie. Na razie skupiam się na szukaniu dobrej oferty na C+ i Eleven.

    Spojrzałem na kalendarz SGP. Startuje 27.04, ostatnia runda jest 28.09 w Toruniu. Skoro jest w otwartej tv można zatem liczyć jako ostatnią rundę z 14.09 w Vojens. To nam daje potrzebę dostępu (ewentualnie jakby ktoś się skusił) przez 5 miesięcy. Więc to jest 125 PLN sam Eurosport lub 125 PLN przy player na 210 dni (75 PLN) i Eurosport jako dodatek (5*10 PLN). Tak czy siak koszt dostępu do SGP wynosi właśnie tyle.
    Oczywiście pojawia się mała różnica jeśli ktoś nie ogląda w otwartym kanale polskich rund to już będzie 150 PLN za sam Eurosport lub 135 PLN w wersji łączonych pakietów.
    To tak dla doprecyzowania tematu
    mi na szczęście kończy się 31 maja, więc potrzebuję na 3 rundy czerwcowe, potem jest przerwa do sierpnia (chociaż tam w lipcu pewnie SWC wjedzie) i można wziąć od 17 sierpnia do 14 września na 4 rundy. jak nie dadzą rocznego abo, to niech się walą szczurki, zamiast 119 zł jak rok temu dostaną max 75

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xpc za jego przydatny post!

    lego (18-03-2024)

  20. Powrót do góry    #22967
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    https://media.pl.canalplus.com/30150...w-canal-online

    Ekstraliga znika z C+ Sport 5 Fajna popularyzacja żużla.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    mszat (18-03-2024)

  22. Powrót do góry    #22968
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Czyli już nie tylko Discovery złe. Już C+ też chce Polaków wydoić. Żeby im się nie okazało, że na tym stracą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #22969
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    hmm troche chooynia. Mam c+ i do tego pakiet sportowy, ale z tym c+ Sports byl chyba problem i rownolegle lecialy spotkania na C+ online. Kreca jak zwykle.

  24. Powrót do góry    #22970
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Tragiczna decyzja. C+Sport 5 miałem w pakiecie TV z UPC, jedynie dobierałem Eleven Sports. A tu okazuje się, że trzeba będzie kolejny pakiet...

  25. Powrót do góry    #22971
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Tragiczna decyzja. C+Sport 5 miałem w pakiecie TV z UPC, jedynie dobierałem Eleven Sports. A tu okazuje się, że trzeba będzie kolejny pakiet...
    Dokładnie o to im chodzi. C+Sport 5 jest w wielu podstawowych pakietach kablówek. A tu cyk...chcesz oglądać żużel - dopłać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #22972
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Po co Wam te pakiety skoro cały żużel live jest za darmo na strims.top ?

  27. Powrót do góry    #22973
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Po co Wam te pakiety skoro cały żużel live jest za darmo na strims.top ?

    Ja czesto ogladam przez neta z wioski zuzel. O ile apka c+ chodzi bez problemow, to wszelkie streamy tnie mi przeokrutnie. Nie mam tam w domku talerza, wiec swoj pakiet ogladam przez smart tv. Mi to akurat robi duza roznice.

  28. Powrót do góry    #22974
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2024
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon8.gif

    Ja specjalnie dla C+ Sport 5 wszedłem w abonament TV Sat w którym jest ten kanał. Serwis C+ Online mam też do tego ale to praktycznie te same kanały co w TV Sat...

  29. Powrót do góry    #22975
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja czesto ogladam przez neta z wioski zuzel. O ile apka c+ chodzi bez problemow, to wszelkie streamy tnie mi przeokrutnie. Nie mam tam w domku talerza, wiec swoj pakiet ogladam przez smart tv. Mi to akurat robi duza roznice.
    W takim przypadku to rozumiem. Ja mam bardzo szybki net i te streamy zawsze mi działają bardzo dobrze. Podłączam sobie kabelkiem lapka pod ekran i wszystko smiga tak jak w TV i za darmo.

  30. Powrót do góry    #22976
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Pewnie z braku laku sprobuje to strims.top , ale przy probie wejscia na www automatycznie przerzuca mnie na https://strims.in

    to sie zgadza?

    niestety zle jest to, ze bierzesz pakiet na minimum 2 lata, a co rok zmieniaja reguly gry.

  31. Powrót do góry    #22977
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Pewnie z braku laku sprobuje to strims.top , ale przy probie wejscia na www automatycznie przerzuca mnie na https://strims.in

    to sie zgadza?

    niestety zle jest to, ze bierzesz pakiet na minimum 2 lata, a co rok zmieniaja reguly gry.
    Tak to jest ta strona. Czasami jeszcze E-liga latała na jakichś ruskich portalach/stronkach. Bodajże na vk

    A tak orientacyjnie - wykupujac internetowo ten kanał gdzie jest żużel, to jaki jest miesięczny koszt?

  32. Powrót do góry    #22978
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tak to jest ta strona. Czasami jeszcze E-liga latała na jakichś ruskich portalach/stronkach. Bodajże na vk

    A tak orientacyjnie - wykupujac internetowo ten kanał gdzie jest żużel, to jaki jest miesięczny koszt?

    Ja nie kupuje internetowo. Mam normalnie wykupiony sat C+ ze sportowym pakietem + ELEVEN. chyba 68 place miesiecznie i uzywam tego w domu w ZG na codzien. Przy tym abonamencie masz mozliwosc na 3 urzadzeniach ogladania na apce C+ ptaktycznie tych samych programow, i tego uzywam nad jeziorem.

  33. Powrót do góry    #22979
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tak to jest ta strona. Czasami jeszcze E-liga latała na jakichś ruskich portalach/stronkach. Bodajże na vk

    A tak orientacyjnie - wykupujac internetowo ten kanał gdzie jest żużel, to jaki jest miesięczny koszt?
    74, albo 79 złotych. Musisz dołożyć pakiet Eleven. Ciut taniej wyjdzie jeśli weźmiesz osobno C+, a Eleven weźmiesz osobno bezpośrednio od Eleven. Ale.to różnica bodajże 4 PLN miesięcznie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #22980
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Ligi nie miałem okazji oglądać, ale SGP zbyt komfortowo na strumyku się nie oglądało. A neta mam bardzo szybkiego, inne streamy chodzą elegancko. Ja mam C+ Online, więc wielkiej różnicy mi to nie robi, ale komfort oglądania i tak mniejszy, bo trzeba włączyć apkę itp. + zawsze to jakieś opóźnienie w transmisji względem TV.

  35. Powrót do góry    #22981
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    SGP na playerze szczerze nie narzekam. Bardzo fajnie to strumieniowanie idzie + mozna zamiast SGP ogladac caly wieczor box Zmarzlika.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 18-03-2024 o 15:42

  36. Powrót do góry    #22982
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    74, albo 79 złotych. Musisz dołożyć pakiet Eleven. Ciut taniej wyjdzie jeśli weźmiesz osobno C+, a Eleven weźmiesz osobno bezpośrednio od Eleven. Ale.to różnica bodajże 4 PLN miesięcznie.
    Ja w canal plus place 24.99 za pakiet optimum+ + 19.90 za wszystkie canal plus. Z tym, że cenę taka dostałem przy przedłużeniu którejś z kolei umowy.
    Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #22983
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    https://media.pl.canalplus.com/30150...w-canal-online

    Ekstraliga znika z C+ Sport 5 Fajna popularyzacja żużla.
    Oj czyli trzeba dokupic jak ktos ma tylko podstawowe pakiety sportowe w kablowkach Troche slabo.

  38. Powrót do góry    #22984
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    + mozna zamiast SGP ogladac caly wieczor box Zmarzlika.
    Tam jakieś momenty są czy o co chodzi?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #22985
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tam jakieś momenty są czy o co chodzi?

    Mozesz zobaczyc np co w przerwie miedzy biegami bóg spidłeja wcina w kanapce Ogolnie podglad z cctv na boxy wszystkich zawodnikow live. Generalnie nuda.

  40. Powrót do góry    #22986
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Po co Wam te pakiety skoro cały żużel live jest za darmo na strims.top ?
    Chociażby po to mi pakiet żeby nie być złodziejem

  41. Powrót do góry    #22987
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Chociażby po to mi pakiet żeby nie być złodziejem
    a to powiedz mi, czemu takie antykonsumenckie praktyki wprowadzają, że mecze nagle zabierają z canal sport 5?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #22988
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Chociażby po to mi pakiet żeby nie być złodziejem
    Z tym "złodziejem" to bym nie przesadzał. Bo póki co to w majestacie prawa taka C+ sama zaczęła praktyki "złodziejskie". Tym jest właśnie rozbijanie transmisji na różne programy. Kiedyś wystarczyło mieć C+ z pakietem na nSport i cały ligowy żużel był dostępny. Można było to legalnie odbierać nawet za pomocą karty prepaid.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #22989
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Za gówniarza słuchało sie na starej unitrze tego co puszczali nawet w tygodniu. Teraz nawet SGP nie kręci. Takie zmuszanie do gonienia króliczka po różnych kanałach to strzał w kolano.
    Ciekawe czy szefy elipy wiedzieli o tym wałku.

  44. Powrót do góry    #22990
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No ale wtedy nie miałeś wszystkich meczów z dwóch lig.
    Co nie zmienia faktu, że przygrali w ciula z tym canal sport 5.

    Brytyjska będzie gdzieś w TV?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #22991
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Ktoś z was ma Netię? Przeglądam sobie ofertę i za cholerę nie mogę znaleźć tam Canal Plus Sport5... ?

  46. Powrót do góry    #22992
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez picothenico Zobacz posta
    Ktoś z was ma Netię? Przeglądam sobie ofertę i za cholerę nie mogę znaleźć tam Canal Plus Sport5... ?
    Aby w Netii mieć Canal+ Sport 5 musisz dodatkowo dokupić pakiet Canal + Prestige za dodatkowe 50 pln. Masz tam 8 kanałów z serii C+.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #22993
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Wychodzi chwalenie Canal + na każdym kroku i pokazanie tym niedojdom że są nietylalni. To macie za swoje. Żużel w canal + to jakość, a jakość kosztuje hehe. Plac jełopie więcej, albo kradnij. I nie zapomnij napisać jaka to transmisja naj, realizacja naj, zostaw łapkę w górę na magazynie, a za rok w nagrodę doplacisz kolejne 15 zeta miesięcznie żeby żużel oglądać
    Od momentu gdy stracili gp, można było przewidzieć że to pójdzie w tym kierunku. No ale kibice żużlowi żeby posłuchać śmiechu dryly w niedzielny wieczór dają się wydoić.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (18-03-2024), młody_piernik2 (21-03-2024)

  49. Powrót do góry    #22994
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aby w Netii mieć Canal+ Sport 5 musisz dodatkowo dokupić pakiet Canal + Prestige za dodatkowe 50 pln. Masz tam 8 kanałów z serii C+.
    Na infolinii zaproponowali mi pakiet c+ select za 35zl (6 kanałów), muszę dopytać bo jakoś dziwnie ten kanał jest poukrywany w ich ofercie.

  50. Powrót do góry    #22995
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Tak samo wygląda sytuacja w większości - jak nie wszystkich - TV kablowych. Jednak tak jak ktoś tutaj pisał parę lat wstecz - ta zmiana nazwy programu z nSport na CanalPlus5 nie była przypadkowa, dobrze wiedzieli co robią już wtedy i w co będą grac dalej cwaniaczki Ciekawe czy będą się chwalić 'rekordami oglądalności' po tym strzale w kolano, bo Eleven mało, że zjadało ich samym podejściem do pokazywania szklaki, to teraz jeszcze wbije im drugi gwóźdź pod kątem oglądalności, mimo słabiej obsadzonych meczów i w piątek.
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 18-03-2024 o 20:37

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    mszat (18-03-2024)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •