Strona 382 z 517 PierwszyPierwszy ... 282332372380381382383384392432482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,146 do 17,190 z 23240

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #17146
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Pepe na podium GP w 2001 Lampart w gazie hahaha

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-08-2020)

  3. Powrót do góry    #17147
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,069
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Pepe na podium GP w 2001 Lampart w gazie hahaha
    Ale to jest debil ja pie_rdole. On by nie dał rady omleta usmażyć sam.

    Naczy się... Naczy się... Naczy się....

  4. Powrót do góry    #17148
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Majewski kończy magazyn własnym podpisem na programie. co za *****iaszczy program zawodów to musi być z takim podpisem.
    cytując klasyka Majewski musi odejść.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wicuch za jego przydatny post!

    spiniaza1 (23-08-2020)

  6. Powrót do góry    #17149
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,069
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    Majewski kończy magazyn własnym podpisem na programie. co za *****iaszczy program zawodów to musi być z takim podpisem.
    cytując klasyka Majewski musi odejść.
    Najlepszy moment programu jak jąkała pyta Szreka o tor , a Mareczek już dawno jaja wy_je_bane pod sam sufit i powrót do oglądania Bajernu. Sympatyczny redaktor po 34 sek ogarnał , że treneiro się rozłączył.

  7. Powrót do góry    #17150
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Nie oglądałem, zobaczę w powtórce. Czyli nie było tzw. konfrontacji obu stron naraz, żeby ewentualnie wyłapać i prostować mataczenia. Cóż, widać jeszcze tego rzemiosła muszą się nauczyć w Canal+. Ale Junak pewnie był.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  8. Powrót do góry    #17151
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Nie oglądałem, zobaczę w powtórce. Czyli nie było tzw. konfrontacji obu stron naraz, żeby ewentualnie wyłapać i prostować mataczenia. Cóż, widać jeszcze tego rzemiosła muszą się nauczyć w Canal+. Ale Junak pewnie był.
    Nie było konfrontacji, były dwie oddzielne rozmowy, jedna przez skypea czy inną platformę, druga telefoniczna. Prawdopodobnie nie możesz mieć pretensji, że nie zrobiono konfrontacji, ponieważ Cieślak ten pomysł by wyśmiał i obsrał a i wzywanie Świącika do studia dla zasady jest chyba bezcelowe. Do tego, jak piszesz, rzemiosła, to potrzebna jest ochota każdej strony, przecież Majewski nie chwyci za mordę obu bohaterów i nie każe im przyjechać albo stawić się przed telefonem. Cieślak nawet nie próbował tuszować w****ienia i niechęci do tego, że mu się wieczór przerywa.

  9. Powrót do góry    #17152
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    orientuje się ktoś czy ten magazyn o 9:50 dziś, to będzie ten z wczoraj czy jakaś starsza powtórka?

  10. Powrót do góry    #17153
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    orientuje się ktoś czy ten magazyn o 9:50 dziś, to będzie ten z wczoraj czy jakaś starsza powtórka?
    Powtórka wczorajszego magazynu.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bee3 za jego przydatny post!

    welna (24-08-2020)

  12. Powrót do góry    #17154
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Przeważnie tu piszemy i często narzekamy na nSport, cały Canal+. Ale co oni odwalają w Eleven? Dziś szumnie zapowiadane połączenie ze Stępniewskim, a jakość taka, że musiałem słuchawki założyć. Mieli tyle czasu, mogli kilka razy spróbować złapać dobre połączenie, najlepsze byłoby takie z telefonu stacjonarnego. Przez to właściwie szybko mu podziękowali, bo jakość nie pozwalała na rozmowę. Żaden hit i przełom to nie był.

    Ale nie o to głównie mi chodzi. Bardziej zastanawia mnie ich komentowanie zawodów ze studia. Koronawirusa tam stwierdzili 1 lub 2 sierpnia, bo w pierwszy weekend sierpnia. Byli na kwarantannie, teraz widać że już wszyscy są zdrowi. Są razem w studiu po trzech tygodniach seperacji. A co mamy na meczach? Tylko Anita lub Marcelina są na stadionie plus ekspert, brak reporterów i oczywiście komentatorów. Do końca sezonu tak już będzie? Wczoraj myślałem że będzie komentarz w końcu ze stadionu, oni też nie mówili w czasie transmisji gdzie są. Ale było widać to już po czasie oddawania głosu Anicie w przerwach meczu trwające z 10 sekund, że jest to z oddali. A prowadząc magazyn już musieli się zdradzić gdzie są.
    Czyli jadą do Gorican, a nie mogą komentować ze stadionu w Polsce?
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Silence za jego przydatny post!

    Rogerson (25-08-2020), j-rules (25-08-2020)

  14. Powrót do góry    #17155
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mnie też by się nie chciało zapieprzać do Gorzowa w poniedziałek wieczorem jakbym nie musiał Do Gorican to sam bym pojechał w delegację na zawody weekendowe, bo to jakiś szereg atrakcji poza żużlem.

    Ze Stępniewskim 100% racji, technicznie było amatorsko.

    Z komentarzem ze stadionu to ja też się ogarnąłem, że cały czas są w studiu dopiero podczas magazynu. Podczas zawodów nie pomyślałem o tym, że coś mi przeszkadza, zatem osobiście nie robię z tego problemu.

    Co do koronawirusa, czy na pewno stwierdzono wirusa, czy tylko podejrzenie i uspokoiło się po przejściu testów? Bo ja pamiętam tylko gównotytuły na SF i innych portalach. U mnie w Nowej Soli sąsiad też był podejrzany razem z dzieckiem i po trzech dniach miał wyniki telefonicznie w niedzielę.

  15. Powrót do góry    #17156
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mnie też by się nie chciało zapieprzać do Gorzowa w poniedziałek wieczorem jakbym nie musiał Do Gorican to sam bym pojechał w delegację na zawody weekendowe, bo to jakiś szereg atrakcji poza żużlem.

    Ze Stępniewskim 100% racji, technicznie było amatorsko.

    Z komentarzem ze stadionu to ja też się ogarnąłem, że cały czas są w studiu dopiero podczas magazynu. Podczas zawodów nie pomyślałem o tym, że coś mi przeszkadza, zatem osobiście nie robię z tego problemu.

    Co do koronawirusa, czy na pewno stwierdzono wirusa, czy tylko podejrzenie i uspokoiło się po przejściu testów? Bo ja pamiętam tylko gównotytuły na SF i innych portalach. U mnie w Nowej Soli sąsiad też był podejrzany razem z dzieckiem i po trzech dniach miał wyniki telefonicznie w niedzielę.
    podczas ktoregos biegu jak pokazali zdefektowanego juniora Grudziadza, to (chyba) Korosciel powiedzial, ze po co nam to pokazuja jak tam walcza, wiec wiedzialem, ze nie sa na stadionie. ale w przeciwienstwie do meczow 1 ligi na nsport, kiedy komentuja ze studia, to tu znacznie lepsza jakosc dzwieku, stadion duzo glosniejszy i oglada sie to prawie jakby tam byli. Durda za to biedny, niedosc, ze musi w kolko gadac, to stadionu ostatnio prawie nie bylo slychac

  16. Powrót do góry    #17157
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Ma ktoś jakiś fajny stream do ligi szwedzkiej? Kiedyś był jeden (OZ player), ale niestety pusto tam.

  17. Powrót do góry    #17158
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Słoweński Sport TV 1.W google znajdziesz stream bez vpn-u.
    da sie przez oficjalna strone? jak nie to rzuc linkiem, bo szukam i cos nie moge znalezc..

    ok mam tu https://vk.com/speedwayrussian
    Ostatnio edytowane przez xpc ; 25-08-2020 o 19:18

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi xpc za jego przydatny post!

    manekinn (25-08-2020), woojo (25-08-2020)

  19. Powrót do góry    #17159
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Ta szwedzka to jednak chora liga, nie dość, że o zmianach to zazwyczaj wiadomo dopiero jak mecze ruszą, to dodatkowo zawodnik rezerwowy wjechał w taśme to inny mógł go zastąpić

  20. Powrót do góry    #17160
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Przeważnie tu piszemy i często narzekamy na nSport, cały Canal+. Ale co oni odwalają w Eleven? Dziś szumnie zapowiadane połączenie ze Stępniewskim, a jakość taka, że musiałem słuchawki założyć. Mieli tyle czasu, mogli kilka razy spróbować złapać dobre połączenie, najlepsze byłoby takie z telefonu stacjonarnego. Przez to właściwie szybko mu podziękowali, bo jakość nie pozwalała na rozmowę. Żaden hit i przełom to nie był.

    Ale nie o to głównie mi chodzi. Bardziej zastanawia mnie ich komentowanie zawodów ze studia. Koronawirusa tam stwierdzili 1 lub 2 sierpnia, bo w pierwszy weekend sierpnia. Byli na kwarantannie, teraz widać że już wszyscy są zdrowi. Są razem w studiu po trzech tygodniach seperacji. A co mamy na meczach? Tylko Anita lub Marcelina są na stadionie plus ekspert, brak reporterów i oczywiście komentatorów. Do końca sezonu tak już będzie? Wczoraj myślałem że będzie komentarz w końcu ze stadionu, oni też nie mówili w czasie transmisji gdzie są. Ale było widać to już po czasie oddawania głosu Anicie w przerwach meczu trwające z 10 sekund, że jest to z oddali. A prowadząc magazyn już musieli się zdradzić gdzie są.
    Czyli jadą do Gorican, a nie mogą komentować ze stadionu w Polsce?
    Gorican też komentowali ze studia w Polsce. Przekaz był realizowany przez Chorwatów.

  21. Powrót do góry    #17161
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    czy tylko mi wydaje sie, ze pokazywanie w niedziele meczu Ostrowa z Lodza zamiast meczu o utrzymanie Bydgoszczy z Daugavpils to idiotyzm?

  22. Powrót do góry    #17162
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Ostrów z Łodzią jedzie 12 września
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Powrót do góry    #17163
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Gorican też komentowali ze studia w Polsce. Przekaz był realizowany przez Chorwatów.
    Dokładnie tak to mi wyglądało, byłem pewny na 90 procent że to nie ze stadionu, bo nie dość że głos inny, wyraźny, to zaczynali mówić zaraz po wejściu obrazu na antenę, a komentator ze stadionu mówi z lekkim opóźnieniem, bo musi przecież dostać sygnał z Warszawy, że jest na wizji. Ale Olkowicz co najmniej dwukrotnie podkreślał, że komentują to ze stadionu w Gorican. W dodatku na TT pokazał zdjęcie traktora na stadionie, ale rzeczywiście na zdjęciu nie ma żadnych osób, a gdyby jechali do Gorican, to z pewnością kilka swoich zdjęć z trasy by wrzucili. Więc nie chciałem tutaj oskarżać na oślep, ale tak przeczuwałem. Dlaczego więc celowo bezczelnie kłamali?
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  24. Powrót do góry    #17164
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Ostrów z Łodzią jedzie 12 września
    sorry, Ostrow - Tarnow, jeden pies. mysle, ze mecz Bydgoszczy jest teraz wazniejszy do pokazania, nawet patrzac na sama walke na torze.

  25. Powrót do góry    #17165
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie no, przeciez tam byl nawet moment zaklocenia transmisji (ciemny obraz) i Olkowicz tez nie wiedzial co sie dzieje na torze tak ze tu nawet nie ma co analizowac.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #17166
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    czy tylko mi wydaje sie, ze pokazywanie w niedziele meczu Ostrowa z Lodza zamiast meczu o utrzymanie Bydgoszczy z Daugavpils to idiotyzm?
    Ja wolę Ostrów z Łodzią.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #17167
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja wolę Ostrów z Łodzią.
    ok, widocznie wiekszosc woli mecz o pietruszke

  28. Powrót do góry    #17168
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    ja tam zawsze wolę oglądać walecznych Łotyszy

    może jak są dwa mecze w jednym terminie, to trzeba wybrać ten z polskimi drużynami, bo inaczej wpadnie Cegielski ze stowarzyszenia "Metanol" i powie, że wybieranie meczu zagranicznej drużyny to zabijanie polskiego żużla, i tak dalej, i tak dalej
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  29. Powrót do góry    #17169
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja wolę Ostrów z Łodzią.
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    ok, widocznie wiekszosc woli mecz o pietruszke
    Też dla mnie Ostrovia w Tarnowie nic nie ujedzie, tak jak wszędzie na wyjeździe, a mecz Polonii z Lokomotivem będzie ciekawszy. Z kolei mecz Ostrovia - Orzeł pewnie pokażą swoją drogą, ale nie ma on nic wspólnego z najbliższą kolejką.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, przeciez tam byl nawet moment zaklocenia transmisji (ciemny obraz) i Olkowicz tez nie wiedzial co sie dzieje na torze tak ze tu nawet nie ma co analizowac.
    Z tego co pamiętam to ciemny obraz był z poniedziałkowego meczu Ekstraligi z Gorzowa. Chyba że też był z Gorican czego nie widziałem, więc ewentualnie sorry jeśli to prawda.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  30. Powrót do góry    #17170
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    ok, widocznie wiekszosc woli mecz o pietruszke
    Czemu o pietruszkę? O pietruszkę to raczej w BDG.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #17171
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czemu o pietruszkę? O pietruszkę to raczej w BDG.
    jak BDG wygra, to jeszcze jakies szanse beda mieli na utrzymanie. awans do PO ma male znaczenie, bo i tak nikt nie pokona Torunia, nie sadze, zeby ktokolwiek nawet chcial

  32. Powrót do góry    #17172
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Mecz w BDG moze byc ladniejszy dla oka,bo bydgoski tor jest chyba w tej chwili najatrakcyjniejszy dla kibica.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #17173
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Chyba redakcja Canal+ wzmocni się o kolejnego eksperta. Jabłoński zakończył współpracę z Orłem, więc ma otwartą drogę, żeby podpisać wieloletni kontrakt z Canal+. Zwłaszcza że zwolniło się jedno miejsce po Świderskim. W ogóle byłem zdziwiony, że on jeszcze podpisał w tym roku kontrakt w Łodzi. Jak odchodził ze Startu, byłem przekonany że kończy karierę i robi to po to, żeby już na stałe być współpracownikiem Canal+, bo widać było bardziej wciągnęły go występy w telewizji niż jazda na torze.

    Przy okazji wspomnę, że GP będzie teraz pokazywana w Canal+ Sport 2. Fajnie byłoby, żeby ktoś kiedyś tam pomyślał, żeby jakąś powtórkę, retransmisję dawać na nSport jako kanale żużlowym. Czyli powtórka byłaby dostępna dla dużo większej grypy widzów. Wtedy premiera na żywo byłaby dla abonentów, powtórka też dla widzów sieci kablowych. Nie widzę przeszkód, żadnych strat dla platformy Canal Plus. Ale tak się pewnie nie stanie.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  34. Powrót do góry    #17174
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    A Mirasa to nie pozbyli się z TV czasami? Bo od kilku tygodni nie widziałem i nie słyszałem go. Tylko w "Młodym Junaku", ale to się nie liczy

  35. Powrót do góry    #17175
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Przy okazji wspomnę, że GP będzie teraz pokazywana w Canal+ Sport 2. Fajnie byłoby, żeby ktoś kiedyś tam pomyślał, żeby jakąś powtórkę, retransmisję dawać na nSport jako kanale żużlowym. Czyli powtórka byłaby dostępna dla dużo większej grypy widzów. Wtedy premiera na żywo byłaby dla abonentów, powtórka też dla widzów sieci kablowych. Nie widzę przeszkód, żadnych strat dla platformy Canal Plus. Ale tak się pewnie nie stanie.
    Zdarzało się to w 2013 i 2014 roku. Pamiętam jak słynne zwycięstwo Martina "ale jaja" Smolińskiego oglądałem właśnie na nSport+.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #17176
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Nie wiem czy widzieliście ale eurosport ogłosił bojkot tenisa na swoich antenach [miało być do odwołania, potem zmieniła się narracja i bojkto ma trwać do dziś].



    Informacja ta zniknęła już z ich profili twitterowych ale nadal wisi sobie na fb.

    Biorąc pod uwagę, że grupa discovery do której należy min. eurosport przejęła prawa do sgp od 2022 roku, to żegnamy bezpoworotnie, popularne określenie 'czarny' sport, a witamy Lindbacka z Dk na pokladzie Ba może nawet Wiki Grabowska się załapie na Dk, w ramach sprawiedliwości społecznej
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  37. Powrót do góry    #17177
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie ale wczorajszy komentarz meczu Lublin-Częstochowa to był jeden z lepszych jakie ostatnio były.Z jednej strony trochę poczucia humoru z delikatną złośliwością a z drugiej fajnie ta para się dogaduje (Korościel -?) . Żeby było śmiesznie nie trzeba robić z siebie pośmiewiska. Nie ma takiego jarania się też biegami jak u Tomasza Dryły, które często jest trochę przerostem formy nad treścią.

  38. Powrót do góry    #17178
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    W czwartek o 18 miala byc Bydgoszcz z Dauga na nsport, a widze, ze przelozyli na ta godzine Grudziadz z Wroclawiem. Czyli co, tak po prostu nie pokaza sobie 1 ligi?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #17179
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W czwartek o 18 miala byc Bydgoszcz z Dauga na nsport, a widze, ze przelozyli na ta godzine Grudziadz z Wroclawiem. Czyli co, tak po prostu nie pokaza sobie 1 ligi?
    Każą chętnym pewnie spadać na transmisje internetową.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #17180
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Guner masz na mysli to ze bog stworzyl lagute zeby wyprzedzal wszystkich albo jaranie sie miesiacem jadacym 30 metrow za stawka zawodnikow, a moze zaklinaniem rzeczywistosci po upadku lamparta na pierwszym łuku w banalnej sytuacji do wykluczenia przez sędziego. O gustach sie nie dyskutuje ale bez przesady.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #17181
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Właśnie oglądam transmisję meczu ligi szwedzkiej na angielskim kanale i jestem pod wrażeniem jak komentator wymawia nazwy polskich miast podczas zapowiedzi następnych transmisji. Respect

  42. Powrót do góry    #17182
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W czwartek o 18 miala byc Bydgoszcz z Dauga na nsport, a widze, ze przelozyli na ta godzine Grudziadz z Wroclawiem. Czyli co, tak po prostu nie pokaza sobie 1 ligi?
    Ciekawe, skoro jutro Stal - Falubaz jadą o 20:30, dlaczego wiec GKM - Sparta też nie przełożyli na 20:30 w czwartek? Chyba że z kolei w Bydgoszczy też się w czwartek nie odbędzie? A może to Stal - Falubaz też będzie przełożony na czwartek o 20:30 i dlatego godzina 18 w czwartek jest wybrana dla pierwszego meczu? Podobno tak dbają o interes kibiców, dla widzów zrobią wszystko, Waliszko w Motowizji też planuje mecze na 16 przez meczami w pierwszej czy Ekstralidze. A tutaj nagle świadomie nakładają na siebie dwa mecze, które miały być pokazywane w tej samej telewizji. Coś tu nie gra.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  43. Powrót do góry    #17183
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bdg tylko w internecie transmisja.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #17184
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Wydaje mi sie, ze zostawili 20:30 w czwartek wolna dla ewentualnego przelozonego meczu z Gorzowa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (01-09-2020), Wicuch (01-09-2020)

  46. Powrót do góry    #17185
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    Orientuje się ktoś, czy stacja Eleven udostępnia jakoś mecze, których nie pokazują już na powtórkach?

    Chciałbym obejrzeć cały mecz Motor - CKM, nie skróty co są na necie dostępne.

  47. Powrót do góry    #17186
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marjuz Zobacz posta
    Orientuje się ktoś, czy stacja Eleven udostępnia jakoś mecze, których nie pokazują już na powtórkach?

    Chciałbym obejrzeć cały mecz Motor - CKM, nie skróty co są na necie dostępne.
    Proszę - https://vk.com/speedwayrussian?z=vid...l_-53550004_-2
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Maveral za jego przydatny post!

    Marjuz (03-09-2020), vicar (03-09-2020)

  49. Powrót do góry    #17187
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Dzięki!

  50. Powrót do góry    #17188
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Dawajcie takie linki na PW, bo naprawdę nawiedzonych, takich którzy chcą bezinteresownie zaszkodzić nie brakuje. W dodatku tu forum czytają też ludzie z C+, więc zaraz może się skończyć takie coś gdzieś tam zgłoszeniem i końcem strony.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  51. Powrót do góry    #17189
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    nie czytają
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  52. Powrót do góry    #17190
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Dawajcie takie linki na PW, bo naprawdę nawiedzonych, takich którzy chcą bezinteresownie zaszkodzić nie brakuje. W dodatku tu forum czytają też ludzie z C+, więc zaraz może się skończyć takie coś gdzieś tam zgłoszeniem i końcem strony.
    W sprawie rosyjskich stron, to C+ ma tyle do powiedzenia, że ho ho... Zresztą nikt nie ma, nawet rosyjskie służby nad tym nie panują

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •