Strona 146 z 518 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,526 do 6,570 z 23284

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #6526
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Władzom Ekstraklasy zależny na tym, by mecze w przedłużonym kontrakcie wciąż były dostępne nie tylko w Canal+, ale także w Polsacie Sport i na antenie Eurosport. Włodarzom polskiej ligi zależy na obecności w Polsacie m.in. z powodów reklamowych i promocyjnych.

    Kto by tam w żużlu przejmował się takimi pierdołami


    http://media2.pl/media/101602-Canalp...-Polsatem.html

  2. Powrót do góry    #6527
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodark...owym__.html#MT

    Jestem ciekaw jak to się wszystko skończy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #6528
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    W sumie pozostał miesiąc na ew. rozwiązanie umowy z C+, tymczasem kanał nSport dali gratis na trzy miesiące.
    Cholerka, i co tu zrobić?
    Jak dostaniesz list z przymusową migracją to wtedy piszesz wypowiedzenie z tego względu, a nie ze względu na wyłączenia kanałów i będzie ono obowiązywać z końcem czerwca czyli akurat z końcem darmowego nsport-u, a do tego czasu zostajesz na obecnych warunkach.

  4. Powrót do góry    #6529
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

    - CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,
    - Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,
    - Sky DE - full pakiet - 39 euro,
    - Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,
    - nc+ Polska - 50 euro.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #6530
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Śmieszna na ekstraliga mieli TV do której większość miała dostęp wybrali teraz największych naciągaczy na rynku i próbują wymusić na nas żebyśmy kupili te g...o pewnie prezesi e-lipy musieli dobrą kasiorkę zgarnąć do kieszeni ja się zastanawiam czy wykupić pakiet C+ u mnie w kablówce 39 zł dodatkowo tylko nie wiem czy do końca mi to potrzebne zastanawia mnie to że kluby siedzą cicho bo wiadomo że sponsorzy woleli by żeby transmije były na TV bardzej dostępnej i ich reklama w postaci sponsoringu była bardziej widoczna ...
    będąc kibicem takiego teamu przerzuciłbym się na brydża

  6. Powrót do góry    #6531
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Jak dostaniesz list z przymusową migracją to wtedy piszesz wypowiedzenie z tego względu, a nie ze względu na wyłączenia kanałów i będzie ono obowiązywać z końcem czerwca czyli akurat z końcem darmowego nsport-u, a do tego czasu zostajesz na obecnych warunkach.
    Nic podobnego, w tych pismach (listach z migracją) jest napisane, że jak nie akceptujesz nowych warunków w NC+ to do 19 kwietnia musisz wypowiedzieć, rozwiązanie umowy następuje z końcem kwietnia.

    Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

    - CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,
    - Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,
    - Sky DE - full pakiet - 39 euro,
    - Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,
    - nc+ Polska - 50 euro.
    Chyba nam przyjdzie korzystac z tego http://www.cccam-server.com/ wynalazku

    Za wszystkie oferty razem (wszystkich operatorów) 10 euro miesięcznie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6532
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

    - CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,
    - Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,
    - Sky DE - full pakiet - 39 euro,
    - Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,
    - nc+ Polska - 50 euro.

    pozdrawiam
    tak gwoli scislosci to te ceny nie sa prawdziwe no ale dzieki tej akcji na pewno bedzie mozna wyrwac duzo lepsze ceny i nie wiem po co niektorzy sie az tak spieszyli.

    Nic podobnego, w tych pismach (listach z migracją) jest napisane, że jak nie akceptujesz nowych warunków w NC+ to do 19 kwietnia musisz wypowiedzieć, rozwiązanie umowy następuje z końcem kwietnia.
    tak, ale cyfrowicze jeszcze nie sa zmuszeni do migracji, takze narazie nie musza nic robic a cieszyc sie programami
    Ostatnio edytowane przez cphx ; 29-03-2013 o 22:37

  8. Powrót do góry    #6533
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic podobnego, w tych pismach (listach z migracją) jest napisane, że jak nie akceptujesz nowych warunków w NC+ to do 19 kwietnia musisz wypowiedzieć, rozwiązanie umowy następuje z końcem kwietnia.
    Tak jest w listach do abonentów "N" w listach dla dotychczasowych posiadaczy "C+" jest zapis o konieczności wysłania wypowiedzenia w ciągu 2 tygodni od zmiany, ale zmiany wchodzą w życie dopiero 1 lipca. Na forum sat kuriera jest skan pisma dla abo c+.

  9. Powrót do góry    #6534
    Początkujący
    Dołączył
    10-10-2010
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    programyzuzlowe.feez.pl - zapraszam

  10. Powrót do góry    #6535
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mariusz to już jest dostępne ? napisz coś więcej. jak tak to może być niezła opcja

  11. Powrót do góry    #6536
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Mariusz to już jest dostępne ? napisz coś więcej. jak tak to może być niezła opcja
    A co tu jeszcze pisać ? Te servery działaja już kilka lat. Jak masz tuner na linuxie lub jakiś Globo Opticum z alternatywnym softem to kliknij sobie na tej stronce na opcje TEST Free, podaj swój email na który dostaniesz testowe linijki z loginem, hasłem i portem. Wpiszesz je sobie w swoim tunerze, tuner podłączasz do netu i oglądasz przez 24 godziny. Oglądasz pełne pakiety, nie tylko NC+ ale i CP, TP Orange, Sky Germany, Sky UK czy Sky Italy. Jak Ci oferta przypasuje to wykupujesz abonament na 3+1, 6+2 lub 12+3 miesiące
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6537
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    będąc kibicem takiego teamu przerzuciłbym się na brydża
    ojtam ojtam ja jestem wiernym kibicem choć władze mojego miasta i do tego media robią wszystko żebym nawet na tego brydża się przeniósł no wiadomo że na stadion się przejdę ale warto czasem jakiś mecz zobaczyć w TV tylko że to lekka przesada z tymi cenami , a nsport ma być też płatny ? samego nsportu nie da się kupić .. wogóle ten kanał jest trochę gówniany z tego co kojarzę ..
    Ostatnio edytowane przez Elendir ; 31-03-2013 o 20:26

  13. Powrót do góry    #6538
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co tu jeszcze pisać ? Te servery działaja już kilka lat. Jak masz tuner na linuxie lub jakiś Globo Opticum z alternatywnym softem to kliknij sobie na tej stronce na opcje TEST Free, podaj swój email na który dostaniesz testowe linijki z loginem, hasłem i portem. Wpiszesz je sobie w swoim tunerze, tuner podłączasz do netu i oglądasz przez 24 godziny. Oglądasz pełne pakiety, nie tylko NC+ ale i CP, TP Orange, Sky Germany, Sky UK czy Sky Italy. Jak Ci oferta przypasuje to wykupujesz abonament na 3+1, 6+2 lub 12+3 miesiące
    A to chyba nielegalne? I jak z jakością takiego odbioru?

  14. Powrót do góry    #6539
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    wogóle ten kanał jest trochę gówniany z tego co kojarzę ..

    Czemu tak sądzisz ?? Miałem kiedyś telewizje na kartę i oglądałem bardzo często nSport i złego słowa na ten kanał powiedzieć nie można. Leci co prawda dużo powtórek ale w ostatnim czasie ich oferta robi się coraz ciekawsza i program rośnie w siłe

  15. Powrót do góry    #6540
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    A to chyba nielegalne? I jak z jakością takiego odbioru?
    No, jak byś zapytał tych z NC+ to pewnie, że powiedzą, że nielegalne

    Co do jakości to leci normalnie. Tak jak byś miał kartę w swoim tunerze. Przecież w tym układzie po necie ida tylko uprawnienia z karty, fonie i wizję masz ze swojego tunera i swojej anteny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #6541
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Czemu tak sądzisz ?? Miałem kiedyś telewizje na kartę i oglądałem bardzo często nSport i złego słowa na ten kanał powiedzieć nie można. Leci co prawda dużo powtórek ale w ostatnim czasie ich oferta robi się coraz ciekawsza i program rośnie w siłe
    no bo na tym nsporcie nic ciekawego nie było n jak były jakieś ciekawe pozycje to puszczała w npremium , nie wiem może teraz coś zmienia ale wszystkiego nie wykupią bo jest jest TVP i Polsat oni pewnie też będą walczyć o swój repertuar.. ale ja się nie orientuje za bardzo bo jak coś to i tak tylko żużel oglądam

  17. Powrót do góry    #6542
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Właśnie na TVN oglądałem wiadomości sportowe w których pokazywano zapowiedź EŻ.
    Łysy prezio EŻ powiedział, że faworytem jest Unibax (jak na byłego prezesa Unibaxu a teraz prezesa EŻ przystało) z drugiej Falubaz i ...z drugiej Leszno.
    Mam nadzieję, że gość nauczy się języka polskiego i przestanie na chama promować Unibax.
    Zamiast powiedzieć coś o wyrównanej lidze, piękniejących stadionach lub gdzie to będzie można zobaczyć.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 01-04-2013 o 19:44
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #6543
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mógłbyś sobie darować chociaż w święta.
    Sam nie trawię Stępniewskiego, który dla klubu z Torunia zrobił więcej złego, niż Tobie się wydaje, że załatwił mu korzyści.

    Zioniesz jadem i po co ?

    Wypowiedzi prezesa zamieszczone w materiale prezentowanym w Faktach (czy po Faktach) to były zdania wyrwane z dużego wywiadu zamieszczonego w nSport, podczas którego prowadzący wypytywał o Unibax.

    Najfajniejsze jest twoje "pozdrawiam". Najpierw kogoś opluwasz, a potem zgrywasz kulturalnego.

    ... i jeszcze jedno, jak to jest, że najwięcej do powiedzenia, masz wtedy , gdy w Częstochowie brzęczą srebrniki, jak była bida i kręcenie wałków żeby tylko otrzymać licencję to siedziałeś cicho.

    EDIT: Chyba już wiem, to zdaje się nazywają przejawem kompleksów.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 02-04-2013 o 07:49
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #6544
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Semen

    Napisałem to co zobaczyłem w TVN.
    To była żenada nawet jeśli to były zdania wyrwane z dużego wywiadu.
    Jestem kibicem wtedy gdy jest biednie i wtedy gdy się wszystkim wydaje że jest bogato.
    Kompleksy? Chyba Cię pojechało. Tak zazwyczaj się dzieje jeśli komuś brakuje argumentów.
    Nie zamierzam rozmawiać na swój temat. Jeśli masz z tym problem zapraszam na pw.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #6545
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A ja zgodzę się z Semenem. Widziałem cały wywiad na nSport i tam generalnie Stępień mówił, że trudno wytypować i dopiero redaktor zaczął go podpuszczać "ale jak Toruń, przecież to Pana były klub, musi Pan mieć jakieś emocje z nim związane" czy coś w tym stylu. A na końcu na pytanie "czego by sobie życzył" powiedział, że silnej ligi. Ogólnie nie było faworyzowania Torunia z jego strony. To, że ktoś nie wymienił Włókniarza w gronie faworytów ligi, nie znaczy że trzeba go zjechać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  21. Powrót do góry    #6546
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Widziałem tylko Fakty Sportowe w których powiedział, to co napisałem wyżej.
    Niewiele osób miało możliwość oglądać Cały wywiad na Nsport.
    Takie rzeczy powinny być uzgadniane wcześniej zanim puszczą w ogólnopolskich wiadomościach sportowych.
    Nie wszyscy wiedzą gdzie można obejrzeć ten żużel ale ważne że wygra Unibax.
    Panowie nie rozmawiamy o moim klubie. Znowu temat zastępczy jak komuś brakuje argumentów.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #6547
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jakich argumentów? TVN zmontował materiał tak a nie inaczej i wylewasz jakieś żale. I "jakie rzeczy" powinny być ustalane wcześniej? Z kim?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #6548
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576...ie_widza_.html

    "Wiosna to jednak dla telewizyjnego partnera Enea Ekstraligi czas wyjątkowo burzliwy.
    Połączenie wywołało wielkie kontrowersje, sprawą zainteresował się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a w samej platformie - za fatalny wizerunek firmy - tracą posady kolejne osoby.
    Burzliwie jest też w światku żużlowym.

    Powód jest prosty: ceny i brak precyzyjnej informacji, gdzie właściwie można będzie zobaczyć mecze Enea Ekstraligi.
    Stępniewski przekonuje, iż w kanale N. Pracownicy infolinii obsługującej potencjalnych klientów na pytanie o żużel w NC+ precyzyjnie nie odpowiadają.
    "

  24. Powrót do góry    #6549
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    vicar
    Jakich argumentów? TVN zmontował materiał tak a nie inaczej i wylewasz jakieś żale. I "jakie rzeczy" powinny być ustalane wcześniej? Z kim?
    Wypowiedź prezesa wypadła fatalnie.
    Słyszałeś o czymś takim jak autoryzacja?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-04-2013 o 13:26
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #6550
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

  26. Powrót do góry    #6551
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Semen

    Napisałem to co zobaczyłem w TVN.
    To była żenada nawet jeśli to były zdania wyrwane z dużego wywiadu.
    Jestem kibicem wtedy gdy jest biednie i wtedy gdy się wszystkim wydaje że jest bogato.
    Kompleksy? Chyba Cię pojechało. Tak zazwyczaj się dzieje jeśli komuś brakuje argumentów.
    Nie zamierzam rozmawiać na swój temat. Jeśli masz z tym problem zapraszam na pw.

    pozdrawiam
    1) To niewiele widziałeś skoro nie zauważyłeś, że to nie jest jednolity materiał tylko informnacja poprzetykana fragmentami innej audycji.
    2) Nie napisałem, że nie jesteś kibicem kiedy jest biednie, tylko, że wtedy nie atakujesz tak bezpardonowo innych klubów.
    3) Napisałem, że chyba kompleksy, ale jeśli nie to spoko. Twoja osoba, poprzez to co czytam w twoich wpisach, nie interesuje mnie.
    4) Żądasz od innych argumentów, a sam nie potrafisz podać żadnego, bo co to za argument , że jeśli wypowiedź była pocięta to pewne słowa nie powinny paść .
    5) Stępniewski nie powiedział , że wygra Unibax. Wskazał go jako faworyta, jednego z faworytów ściślej mówiąc.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #6552
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Wie ktoś co bedzie w UPC czy nic nie bedzie?

  28. Powrót do góry    #6553
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Semen napisał:

    1) To niewiele widziałeś skoro nie zauważyłeś, że to nie jest jednolity materiał tylko informnacja poprzetykana fragmentami innej audycji.
    ad.1. Widziałem to co wszyscy. Prezesa, który nie potrafił sklecić jednego poprawnego zdania. Nikt się nie będzie zastanawiał nad montażem materiału, tylko co ten gość miał do powiedzenia. Wygląda i wypowiada się jak kibic a nie jak prezes.
    2) Nie napisałem, że nie jesteś kibicem kiedy jest biednie, tylko, że wtedy nie atakujesz tak bezpardonowo innych klubów.
    ad.2. temat zastępczy
    3) Napisałem, że chyba kompleksy, ale jeśli nie to spoko. Twoja osoba, poprzez to co czytam w twoich wpisach, nie interesuje mnie.
    ad.3. temat zastępczy
    4) Żądasz od innych argumentów, a sam nie potrafisz podać żadnego, bo co to za argument , że jeśli wypowiedź była pocięta to pewne słowa nie powinny paść
    ad.4. Jeśli wywiad czy nawet fragment wywiadu został pokazany to powinien być autoryzowany. Tak się robi w cywilizowanym świecie. Wychodzi na to, że albo traktują Nas bylejak jak wskazuje materiał albo nie potrafimy egzekwować należnych Nam praw, albo mamy prezesa... albo wszystko naraz.
    5) Stępniewski nie powiedział , że wygra Unibax. Wskazał go jako faworyta, jednego z faworytów ściślej mówiąc.
    ad.5. Stępniewski powiedział wczoraj że wygra czy jest faworytem Unibax, z drugiej strony Falubaz i z drugiej strony niedoceniane Leszno.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #6554
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ludzie ochłońcie z tym Stępniewskim i jego miłością do Torunia,tyle złego co on narobił w tak krótkim czasie wystarczy na kilka drużyn,co do transmisji meczy w Nsport HD i sądze,gdy podpisywał umowę dobrze wiedział jak będzie dostępna to jeden wielki interes ale tylko klubów i SE,dla nas kibiców NIE,dlaczego? sądze że chciał uczynić to samo co Rusko w kopanej i jego kontrakt z Canal+,kopana otrzymała ogromne pieniadze,i z powodu zakodowania,niskiej dostepności przez kibiców przyciągnął ich na stadiony.Pzdr z Torunia.

  30. Powrót do góry    #6555
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Blacky jak zwykle nie zauważa, że to jak zwykle on tworzy temat zastępczy. Przecież wszystkie jego "ale" kierowane do Stępnia powinny płynąć w stronę TVN-u, ale wielce obiektywny kolega z Częstochowy nie raczy zauważyć, bo to już mniej wygodne. Brawo, stary.

    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #6556
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sobotch

    To że kogoś pokazali w złym świetle to jedno.
    To że ktoś będąc prezesem EŻ wypowiada swoje typy, to drugie.
    To że ktoś typując wymienia jako głownego kandydata swój klub to trzecie.
    To że ktoś nie udziela żadnych sensownych informacji na temat transmisji, czegokolwiek ważnego, to wina TVN.
    Litości Sobi.

    Tak swoją drogą to zawsze jest ten sam odzew tych samych osób. Nawet jeśli piszę rzeczy oczywiste.
    Zawsze można powiedzieć, że mam kompleksy
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-04-2013 o 22:20
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #6557
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dzizas man, zaiste potrafisz dorobić ideologię do wszystkiego. Czyli że Wojciech powinien odmówić odpowiedzi na połowę pytań, żeby nie być posądzonym o stronniczość przez kilku nie lubiących Torunia kibiców. Ciekawe tylko, że jak na te same pytania w luźnych wywiadach odpowiadają przedstawiciele GKSŻ i innych władz, to wówczas już afery nie ma prawda?

    Black, pohamuj trochę, bo powoli wkraczasz w swoistą paranoję.

    PS. To naprawdę dobry temat zastępczy

  33. Powrót do góry    #6558
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Najfajniejsze jest twoje "pozdrawiam". Najpierw kogoś opluwasz, a potem zgrywasz kulturalnego.
    Przygarniał kocioł garnkowi.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    lemur6666 (03-04-2013)

  35. Powrót do góry    #6559
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sobi napisał:
    Czyli że Wojciech powinien odmówić odpowiedzi na połowę pytań, żeby nie być posądzonym o stronniczość przez kilku nie lubiących Torunia kibiców.
    Pan Wojciech powinien dać do zrozumienia prowadzącemu wywiad, że jest Prezesem EŻ i zadawanie pytań odnośnie klubu którym był prezesem jest nie na miejscu. Jakiegokolwiek pytania na temat Torunia są niesmaczne, odpowiedzi stronnicze a/i może być nie do końca obiektywny. Natomiast było wręcz odwrotnie. Na pytanie kto faworytem rozgrywek: Unibax (cisza) no z drugiej strony... no i z drugiej strony... W ostateczności można zamienić w żart wszelkie typowania. Chyba nawet nie oglądałeś wiadomości czy całości wywiadu ale jako naczelny dupowłaz musisz zabrać głos.
    Swoją drogą była to najsłabsza zajawka ligi jaką widziałem. Zero klubowych herbów, ba zero jakichkolwiek odnośników do EŻ tylko Gollob, Stępień i fragmenty z GP plus migawki z podprowadzającymi dziewczynami.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-04-2013 o 01:06
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #6560
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

  37. Powrót do góry    #6561
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wracając do tematu nc+ to dzisiaj zaproponowano mi podpisanie umowy na starych zasadach czyli za 49 pln.
    Teraz to nazywa się Universe+ plus dwa canale family hd i family 2 hd na dwa miesiące.
    Opcja za 89 pln za canal platinum bez zmian. Grzecznie podziękowałem.
    Mają jeszcze dzwonić za kilka dni.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #6562
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wracając do tematu nc+ to dzisiaj zaproponowano mi podpisanie umowy na starych zasadach czyli za 49 pln.
    Teraz to nazywa się Universe+ plus dwa canale family hd i family 2 hd na dwa miesiące.
    Opcja za 89 pln za canal platinum bez zmian. Grzecznie podziękowałem.
    Mają jeszcze dzwonić za kilka dni.
    A nie gold?? Platinum za 89 zł raczej nikt nie dostaje.....

    Jak faktycznie tyle ci powiedzieli to na mniej nie ma co liczyć. Obyś to dostał co ci oferowali.....
    You will never walk alone.

  39. Powrót do góry    #6563
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    A nie gold?? Platinum za 89 zł raczej nikt nie dostaje.....
    Blacktopowi dają pewnie jakiś okrojony ten Platinium. Wycieli mu jakieś usługi typu NC Go itp. i opuścili z ceny
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #6564
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2009
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękował 6 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Blacktopowi dają pewnie jakiś okrojony ten Platinium. Wycieli mu jakieś usługi typu NC Go itp. i opuścili z ceny
    nc+ go już nie należy do pakietu platynowego, od wczoraj oferują go tylko do końca kwietnia za free...

  41. Powrót do góry    #6565
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    A to *****, jeszcze niedawno był w pakiecie Platinium. A co z tymi co migrowali wcześniej ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #6566
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gierpappa
    Jak faktycznie tyle ci powiedzieli to na mniej nie ma co liczyć. Obyś to dostał co ci oferowali.....
    Zwróciłem się z prośbą o zapisanie tej rozmowy i kwot które proponują.
    Nie wiem czy jest okrojony ale faktycznie jest bez MR i z jedną kartą.
    Za HBO 20 pln trzeba dopłacić w moim przypadku.
    Sprawdzałem jeszcze opcję z rabatem za jednorazową wpłatę
    Już nie ma tego co było kiedyś w cyfra +.
    p.s. podczas negocjacji proponuję powiedzieć,
    że kwoty są wzięte z forum
    i proponuje być uprzejmym,
    a nie roszczeniowym.
    Pomaga
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #6567
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Mam nadzieje, ze jak podpisywałem umowe na c+ platinum w marcu to mam nc+ go na cały okres trwania umowy...

  44. Powrót do góry    #6568
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2009
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękował 6 razy w 1 poście
    Z tym nc+ go to jakas dziwna sprawa.
    Ponoć wśród tych co zmigrowali do Platinum, niektórzy go dostali (zwykle ci, co się upomnieli), a inni już nie...

  45. Powrót do góry    #6569
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gierpappa

    Zwróciłem się z prośbą o zapisanie tej rozmowy i kwot które proponują.
    Zamierzasz taśmę z zapisem umieścić w kapsule czasu, celem upewnienia się za rok, że ich last minute, to kolejny niekończący się bluff ?

  46. Powrót do góry    #6570
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lemur

    Umowy wszystkich obowiazuja do końca miesiąca a/i do 17 kwietnia trzeba się zdecydować.
    Do tego czasu każdy musi sie określić.
    Każdą rozmowę zapisują.
    Jeśli się nie zdecyduję, Oni zadecyduja za mnie i wyślą mi nową umowę z pakietem Universe+.
    I albo ją przyjmę, albo odrzucę na piśmie, poleconym na adres siedziby firmy.
    Taką otrzymałem informację.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-04-2013 o 10:22
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •