Strona 52 z 518 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 23284

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #2296
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Roberto jeste¶ moim bohaterem :D:D:D

  2. Powrót do góry    #2297
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem przeprosić tvp Poznań za złe słowa , dali transmisję na najwyższym światowym poziomie , cała Wielkopolska wpatruje sie w telewizory oglądając kopaczy na poziomie 6 ligi Madagaskaru , Tur Turek - LKS łOMŻA , pytam was skur..gdzie zapowiadane transmisje z żużla??????????????????

  3. Powrót do góry    #2298
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pff

    Roberto jeste¶ moim bohaterem
    szczególnie ze my tarnowianie mamy dostęp do tej telewizji ..

  4. Powrót do góry    #2299
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    W tarnowskiej kablówce jest przecież TVP Rzeszów...

  5. Powrót do góry    #2300
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto jeste¶ moim bohaterem
    szczególnie ze my tarnowianie mamy dostęp do tej telewizji ..
    Nie wiem ilu jest abonentów tarnowskiej kablówki ale chyba całkiem sporo, więc jak najbardziej "my tarnowianie" mamy dostęp do TVP Rzeszów. Może też (choć tego nie wiem) można próbować to łapać z przekaźnika na Marcince, podobnie jak TVP Kraków.

  6. Powrót do góry    #2301
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o itvp i możliwość oglądania meczy na ich stronie, ogólnie jak na 700kb/s to jakość strasznie kiepska, po 2 niektóre mecze nieźle zrywają, nie nie jest to spowodowane kodekami, juz mówie bo pewnie ktos by mi z tego przysolił :)

  7. Powrót do góry    #2302
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hello orientuje sie ktos moze czy na sopcascie lub czyms podobnym bedzie mozna ogladnac mecz Poole - Swindon?? moze ktos bedzie mial dobre serce i podlaczy sie pod sopcasta...

  8. Powrót do góry    #2303
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dzisiaj w "Wokol toru", na samym koncu programu Robert Wardzala pokazywal kibicom na czym polega wybor koleiny na starcie. Jednak nie o tym. Otoz Robert posiadal na kasku kamere i z ta na kasku wykonal probny start. Ujecie super, a to czego sie obawialem, czyli utrata jakosci, nie mialo miejsca! Tak sie teraz zastanawiam czemu nie uzywa sie tego patentu podczas meczy zuzlowych? Przeciez kamera na kasku zawodnika to DOSKONALE ujecia. Wiem, ze zawodnicy sie na to nie chetnie godza, ale wobec tego zawsze mozna przepisami zmusic kluby odpowiednimi przepisami :). Np. kazda z druzyn musi w conajmniej 2 biegach puscic swojego zawodnika z kamera:P.
    pzdr

  9. Powrót do góry    #2304
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Dlaczego nie ma magazynu na stronie itvp ?

    Ed.
    Feddek wiadomo klasa :D stronniczosc to jest to!
    On sie nie nadaje do zuzla,jesli w ogole do czegos przed mikrofonem


    Ed.2

    Jeden magazyn sie juz pojawil,a ten jeszcze wczesniejszy juz chyba w ogole sie nie pojawi!?!

  10. Powrót do góry    #2305
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam :-)

    Chcialbym zaprosic wszystkich zainteresowanych na strone telewizji interneowej www.itv24.com.pl na ktorej mozna obejrzec i ogladac bez ograniczen mecze Polonii Bydgoszcz z sezonu 2008, oczywisice jesli ktos bylby zainteresowany.

    Wystarczy prosta rejestracja i klika sie na dowolny mecz. Aktualnie sa dostepne: RKM - Polonia, Polonia - Lotos, Ostrow - Polonia, Polonia - GKM i PSZ Poznan - Polonia. mecze sa wrzucane zawsze w poniedzialek po meczu ligowym w godzinach wieczornych. Nastepny mecz bedzie wrzucony w poniedzialek po meczu z Lokomotiv Daugavpils.

    Mecze sa transmitowane co praweda przez Polsat, ale Polsat nie ma ich na serwerze a u nas jest. I mozna ogladac przez caly seozn, a po sezonie bedzie mozliwosc zakupu tych meczow, jesli ktos uzna ze sa arte posiadania- np kolekcjonezy.

    Szczegolnie mecze domowe Poloniii sa nagrywane z 2 kamer poniewaz na wyjazdy nie jestesmy w stanie zabrac 2 kamerzysty.
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  11. Powrót do góry    #2306
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy nikt nie zauwazył albo mi sie zdawało,ale podczas meczu PSZ-Polonia w biegu nr 1 mozna było sie dowiedziec,ze jednym z juniorów Poznania jest P.Dziatkowski...

    Jest to oczywiscie P.Dziatkowiak...

    Duet Feddek-Lorek.;)
    Lorek oczywiscie na ogromny plus,ale Feddek ...:PNie sa zgrani moim zdaniem wogole,Tomasz nawija,nawija,a Feddek zamiast w pewnym momencie pociagnac temat dalej,wyjezdza szybko z obsada nastepnego biegu,czesto "wywolany do odpowiedzi" przez Lorka milknie.
    Nie wiem,moze to powinno tak wygladac,;)ale moim zdaniem wychodzi to fatalnie.Choc maja momenty,ze potrafia fajnie pogadac o Spidłeju:).

    Co do pana Czekanskiego;)
    W jednym z swoich felietonów rzucił cos w stylu-"który z Was lepiej zaprezentowałby sie przed kamera?"
    No ku...,sory.To mnie zatrudniaja do TVP,zebym słuzył fachowa wiedza,czy jego?
    Ja nie zrobiłem studiów dziennikarskich,bo sie do tego nie nadaje i zdaje sobie sprawe z tego.Moge co najwyzej podyskutowac na forum.;)
    Dzieki Bogu w trakcie meczy mozna posłuchac Krzyska Cegielskiego,szkoda,ze nie z parkingu w roli jednego z bohaterów zawodów...

    To tak na poczatek sezonu,pare moich odczuc wzgledem TV,który w tym roku serwuje Nam gigantyczne ilosci zuzla.
    Jeszcze jakby Jonsson załatwił Nam Elitserien to byłoby juz maxymalnie;).

    Pozdrawiam



  12. Powrót do góry    #2307
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Jest to oczywiscie P.Dziatkowiak...
    Który jest wychowankiem Unii Leszno ,a nie Startu Gniezno,jak powiedział Feddek.

  13. Powrót do góry    #2308
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta, Lorek też jest świetny, kiedy ciągle wkłada zawodnikom podczas wywiadów coś czego nie mówią. Już nie mogę słuchać o tych freestylach, motocrossach i The Doors. Jak ciągle przechwala się swoją znajomością wyników (gdy to robi jako komentator rozumiem, ale on to wciska w usta zawodników podczas wywiadów!). Słowem "uwielbiam" jak w parku maszyn to Lorek gwiazdorzy zapominając, że on jest tylko od zadawnia celnych pytań gwiazdom, czyli zawodnikom, a nie od popisywania się swoim "luzactwem". Dzienikarz ma być w pierwszych rzędzie PROFESJONALISTĄ!
    Feddek dla mnie jest ok. Na pewno o wiele lepszy o "eksperta" Wójcika, choć to akurat nie zaleta tylko przyzwoitość tego wymaga:D Mnie wkurza, że Feddek ciągle powtarza słowo "fajny". To jego ulubiony epitet, a "fajny" to potoczne określenie pochodzące od angielskiego fine, czy niemieckiego fein i dziennikarz nie powienien w ogóle używać tego określenia.

    Dlatego jak to dobrze, że Ekstraliga jest w TVP! A Wójcik niech dalej bredzi w reklamówkach "Speedway na żywo tylko w Polsacie Sport" LOL

    Ps. Gdzie jest Wokół Toru?! Nowe.

  14. Powrót do góry    #2309
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Mnie Feddek denerwuje.Często chce"zaimponować" znajomością wyników Tomka Golloba w GP czy drużyny Bydgoskiej w latach poprzednich.Mówi np : Pamiętam jak kiedyś Henka Gustafsson...

    Jest dobrym komentatorem ale tylko bydgoskiego podwórka.Potrafi dokładnie przeanalizowć wyniki bydgoskiej drużyny,a myli nazwisko Dziatkowiaka.Prawie w każdej transmisji mówi o tym jaki to Emil Sajfutdinov ma niesamowity talent.(i to prawda ale ila razy mozna słuchać tego samego...).Nie odmawiam mu wiedzy na temat speedwaya,ale maniera opisywania wad i zalet zawodników bydgoskich,wytykania słabej jazdy Okoniewskiemu prawie za każdym razem.Potrafił powiedzieć ile zer w sezonie ma okoń, ile trójek Emil.Czasami to juz naprawde nie jest zabawne...Na meczu PSŻ-Polonia pare razy "przejechał" sie po Rafale.Na co Mirek Kowalik powiedział mniej wiecej:Rafał potrzebuje teraz spokoju i nie wywierajmy na nim presji.Miał racje.

    Tomek Lorek jest postacią nietuzinkową .Ma zaskakującą skłądnie pytań.Nigdy nie jestem w stanie przewidzieć kiedy zaskoczy.Ten facet dostrzega zawsze coś czego inni nie potrafią dostzrec .Jako przykład podam treść pierwszego pytania do Skóry: (słownictwo oryginalne )

    Adam Skórnicki-duch,mentor nawet nie wiadomo jak to powiedziec , ale...W Wolsztynie sie urodził,a wczoraj w Wolsztynie bylo wielkie świeto parowozów.Adam mieszka blisko torow kolejowych...bo Adam-Nie ma nic tak poprawiającego nastrój jak dobry pociąg który wyjeżdrza zza winkla nie?


    I to właśnie wyróznia Lorka spośród środowiska żużlowego/dziennikarskiego.Nieszablonowe pytania,poczucie humoru i charyzma
    Dla mnie Lorek to debeściak :)

  15. Powrót do góry    #2310
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    http://osnews.pl/tvp-testuje-p2p

    Jaki to ma związek z żużlem ktoś zapyta. Ano taki:
    TVP w ramach projektu EBU Media Portal, prowadzonego przez Europejską Unię Nadawców, udostępniła transmisję meczu Speedway Ekstraligi wykorzystując technologię P2P.
    Więcej oczywiście pod wskazanym linkiem.

  16. Powrót do góry    #2311
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Ta, Lorek też jest świetny, kiedy ciągle wkłada zawodnikom podczas wywiadów coś czego nie mówią. Już nie mogę słuchać o tych freestylach, motocrossach i The Doors. Jak ciągle przechwala się swoją znajomością wyników (gdy to robi jako komentator rozumiem, ale on to wciska w usta zawodników podczas wywiadów!). Słowem "uwielbiam" jak w parku maszyn to Lorek gwiazdorzy zapominając, że on jest tylko od zadawnia celnych pytań gwiazdom, czyli zawodnikom, a nie od popisywania się swoim "luzactwem". Dzienikarz ma być w pierwszych rzędzie PROFESJONALISTĄ!
    Profesjonalizm to pojęcie względne.Lorek jest INDYWIDUALISTĄ.Łapie świetny kontakt z zawodnikami.Nie zadaje pytań typu :Jak Ci się dzisiaj jeżdzi? albo Jak czujesz się na torze? Pokaż mi drugą tak barwną dziennikarsko postać która potrafi przykuć uwagę rozmówcy ciekawym pytaniem.Jak słucham niektórych wywiadów to mam wrażenie ze gdzieś już to pytanie padło.Wywiady są monotonne.
    Profesjonaliści dziennikarscy popadają w rutyne.Indywidualiści niekoniecznie.

  17. Powrót do góry    #2312
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszę inaczej. Dziennikarz w parku maszyn powinien być dobrym przekaźnikiem pomiędzy zawodnikiem a kibicami. Powinien zadawać te pytania, które kibice chcieliby zadać, gdyby byli tam w parku maszyn i dociekiwać tam, gdzie wg kibica odpowiedź nie była satysfakcjonująca. Dobry dziennikarz to umie. W przypadku zawodników zagranicznych powinien po prostu wiernie przetłumaczyć to, co mówią. Tymczasem Lorek wciska zawsze porównania z motocrossem, freestyle'm czy Jimem Morrisonem, które ani kibicowi ani zawodnikowi nie przyszłyby nigdy do głowy, no i w 99% efekt taki, że na "luzackie" pytanie otrzymuje zwyczajną odpowiedź w postaci zdania prostego :P I tak to Lorek promuje samego siebie, jaki to jest fajny i w ogóle och och! Profesjonalizm to na pewno nie efekciarstwo (Lorek nawet sam ksywki zawodnikom tworzy!) i gwiazdorzenie!
    Ja nie porównywuję Lorka z innymi "wywiadowcami", bo wiem, że to zazwyczaj tragedia, ale nie podoba mi się droga Lorka, żeby jeszcze nie daj Boże inni próbowali go naśladować... Od opowiastek i bajań to są felietony w gazetach (a ile ja się cudów o Hamillu i Hancocku dowiadywałem z felietonów Lorka z TZ, gdzie było tyle samo faktów co produktów wybujałej wyobraźni autora hehe), a nie park maszyn. Tak uważam.

    Ps. Jest jeden gość, którego wywiady mi się podobają. To Paweł Pezdan, ktory na co dzień prezentuje pogodę w TV Rzeszów:) Na meczu Marma - Atlas spytał się bodaj kierownika Marmy Ziółkowskiego, czemu drużyna Atlasa po każdym wyścigu zbiera się i wymienia uwagami, a w Marmie wszyscy siedzą w swoich boksach i nie ma żadnych narad, żadnej pomocy, po prostu niczego, no i Ziółkowski zgłupiał, coś tam pobredził i w sumie nic nie powiedział. Celny strzał! Brawo! Takich wywiadów oczekuję w meczu z parku maszyn, a nie banalnych pytań "czy mecz będzie trudny" albo lorkowskich wstawek o The Doors. Źle piszę??

  18. Powrót do góry    #2313
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Zle :).

    Lorek to poeta, czlowiek z ogromna wiedza (rowniez relacje tenisa to swietnie pokazuja). Mnie jego wstawki o supercrossie, The Doors, ostrym brzmieniu czy innych kwestiach wcale nie przeszkadzaja. Jakby Lorek mial tlumaczyc tylko to co mowia Ci ludzie to byloby nudno jak flaki. Czlowiek probuje nawiazac kontakt z kazdym zawodnikiem z osobna. Wie czym sie dany zawodnik interesuje, co w trawie piszczy wiec pewnych zawodnikow pyta o takie, a nie inne rzeczy. Zreszta wielu zuzlowcow jezdzi na motocrossie wiec temat nie jest im obcy.

    ROCK&ROLL, a nie pier*dolenie kotka za pomoca mlotka!
    pzdr

  19. Powrót do góry    #2314
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek to "poeta":P Poeta nie jest poetą na siłę. A dobry dziennikarz zawsze pozostaje dziennikarzem, a nie główną postacią przed kamerą. Uznanie zdobywa wtedy, kiedy robi to dobrze.
    W ostatnią niedzielę któryś zawodnik dowiedział się od Lorka, że albo on (znaczy się zawodnik!) z ojcem albo sam ojciec (nie sqmałem) jak jeżdżą po Europie busem na zawody, to słuchają The Doors:D Czy tak jest naprawdę? Nie, zresztą to nieważne. Ważne, że Lorek lubi oldschool i każdy kibic przy każdym wywiadzie musi się takich wstawek osłuchać. Dajcie spokój

  20. Powrót do góry    #2315
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Kenny masz racje szczególnie o Lorku często jak wyskoczy z tym swoim motocrossem to zawodnicy nie wiedzą o co chodzi i o czym on mówi.Nie mówiac już o tym co za bajki opowiada gdy tłumaczy z angielskego.

  21. Powrót do góry    #2316
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Lorkowski ma swoje naleciałości, może ubarwia wywiady, ale robi show, a na parę klopsów oko można przymknąć. Malkontenci zadają sobie pytanie, czy wolą amerykański show, czy też ruską tandetę, bladą i nudną.
    Słowo pisane u niego jest na wysokim poziomie, jak na dziennikarkę sportową.
    Jako były dziennikarz uznaję klasę i obiektywizm (np.jako jedyny Polsatowiec w zeszłorocznym finale ligi trzymał fason). Miałem kiedyś przyjemność w pociągu (nota bene do wywiadu ze Sqrą) godzinkę pogaworzyć z nim o warsztacie dziennikarskim.

  22. Powrót do góry    #2317
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Z telewidzami już tak jest, jeden woli oglądać w pracy red.Lorka, inny red.Benza, a jeszcze inny żadnego z nich...
    Osobiście przyznam, że Loras trzyma swój poziom, poza tym, do marynarkowców i krawaciarzy nie należy.

  23. Powrót do góry    #2318
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Nieszablonowe pytania,poczucie humoru i charyzma
    Dla mnie Lorek to debeściak :)
    Otóż to. Jak wielu zwolenników, tak wielu przeciwników. Miałem okazje miesiąc temu pogawędzić z Lorasem nigdzie indziej jak w pociągu;)
    Można powiedzieć, że nawet się nie spostrzegłem a już musiałem wysiadać. Facet ma taką wiedzę, że aż głowa boli. Nie tylko o żużlu można z nim gadać baaardzo długo. Zawsze ceniłem gościa i tak pozostanie:)
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #2319
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Nowy odcinek 39 i pół jest poświęcony Zielonej Górze i Falubazowi.
    (mimo, że nawet przez moment nie pokazano toru czy zawodów)
    Generalnie opowiada o korbie ludzi z Zielonej na punkcie Protasiewicza, Walaska czy... Dobruckiego(sic)
    Mimo wszystko polecam.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #2320
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nowy odcinek 39 i pół jest poświęcony Zielonej Górze i Falubazowi.
    (mimo, że nawet przez moment nie pokazano toru czy zawodów)
    Generalnie opowiada o korbie ludzi z Zielonej na punkcie Protasiewicza, Walaska czy... Dobruckiego(sic)
    Mimo wszystko polecam.
    Rzeczywiscie nalezy producentow ukrzyzowac za takie rzeczy. Dobrucki to nie wychowanek, ale czlowiek poswiecil sie w 100% zeby ten FZG mial wynik i poki co robi to doskonale.
    PS. Chcialoby sie takiego Rafiego u siebie, co :D?

  26. Powrót do góry    #2321
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Maciek żartujesz?

    W serialu 39 i pół ktoś robi doskonały PR falubazowni.
    Jednakże z dobruckim przesadzili.
    Brak dobrego smaku:)
    Ktoś oglądał?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #2322
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dziwisz sie? Skoro scanazysta czy ktos tam jest z ZG to co bys chcial? Wlokniarz? Przeszkadza Ci to? A moze powinni stworzyc fikcyjna nazwe i zuzlowcow?

    Przemawia przez Ciebie zazdrosc:P!

  28. Powrót do góry    #2323
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Obejrzałem relacje meczu Caleum Stal-Unia Leszno.Reporter który przeprowadzał wywiady z zawodnikami Stali notorycznie zaczynał rozmowe od słów :Koło mnie stoi....
    Mnie akurat to razi

    Kończył rozmowy również podobnie:tyle Tomasz Gollob,lider Stali a zarazem nowy rekordzista gorzowskiego toru

    Władysłąw Komarnicki, prezes , a zarazem psycholog Tomka
    Ciągle dodawał słowo "zarazem".Być może sie czepiam, ale mi to przeszkadzało.

  29. Powrót do góry    #2324
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Nowy odcinek 39 i pół jest poświęcony Zielonej Górze i Falubazowi.
    (mimo, że nawet przez moment nie pokazano toru czy zawodów)
    Generalnie opowiada o korbie ludzi z Zielonej na punkcie Protasiewicza, Walaska czy... Dobruckiego(sic)
    Mimo wszystko polecam.
    Gdzie ty to niby widziałeś?? Ja wczoraj oglądałem właśnie ten serial, co prawda jednym okiem,bo drugim już usypiałem:P, Ale nic tam o falubazie nie widziałem. Cos tam o kopanej ( Polinii Warszawie) było , a o żuzlowczykach nic nie słyszałem

    Jeżeli okaże się to prawda np: w kolejnych odcinka to tylko pozazdrościć kibicom z Zielonej Góry . Biedzie to świetna promocja ich klubu , a także całego zużla .

  30. Powrót do góry    #2325
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    W tv wczoraj leciał odcinek 10, natomiast 11 - ten Falubazowy ;) - można oglądać na stronie serialu, w VOD n-ki, oraz... wiadomo gdzie i jak ;) W tv 11 odcinek bedzie dopiero w nastepny wtorek.

  31. Powrót do góry    #2326
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grand Prix Europy !

    10.05.2008r. godz.19-00


    http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport


  32. Powrót do góry    #2327
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    damianos napisał:

    Gdzie ty to niby widziałeś??
    Oglądam to na vodzie.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #2328
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Dziś o 23:00 na TVP Sport Grand Prix Polski 1998 z Bydgoszczy.

    Ciekawe, że w opisie programu zwracają uwagę na sportową atmosferę na trybunach, tymczasem pamiętam, że znany yntelygent, niejaki Piotr Ś. powiedział o nas po tych zawodach, że jesteśmy nienormalni.

  34. Powrót do góry    #2329
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wlasnie ogladam :).

    Komentarz Andrzeja Mielczarka daje klimat. Facet ma naprawde prozuzlowy glos. Super. Lata 90-te sa chyba najlepszymi w histrori swiatowego zuzla!

  35. Powrót do góry    #2330
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wczorajsza powtoreczka przypomniala mi tylko jak bardzo nasza telewizja jest zacofana w porownaniu np. z Angolami.
    Juz 10 lat temu ich relacje z GP byly bardzo podobne do tych, ktore mamy przyjemnosc ogladac teraz (powtorki slow-motion, swietny kadr) i ogolne pokazywanie zuzla w taki sposob sprawia, ze ciary chodza po plecach.
    a nasze tv ? w porownaniu do transmisji z GP albo EliteLeague to ich transmisje sa poprostu zenua...
    Nie potrafia dorownac tv z 98' aa sie chwala, ze maja kamery hd - i co z tego ? ;/

  36. Powrót do góry    #2331
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktoś wie czy dziś będzie GP na Mk_Sport... bo podczas zeszłego GP włączyli go dopiero po tym jak skończyła grać Piłka...a dziś GP jest o 19.00, a piłkarzyki grają o 19.30... co włączą piłkę czy GP? bo boję się, ze jednak piłke...

  37. Powrót do góry    #2332
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    na soccer-live pisza, ze "transmisja niepewna" :S wiec pewnie dopiero sie przekonamy jak sie gp zacznie

  38. Powrót do góry    #2333
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziala komus obraz z c+ ?

  39. Powrót do góry    #2334
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co widzę, to puszczaja piłkę tak jak myślałem...

  40. Powrót do góry    #2335
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pojechane, sygnał zakodowany...

  41. Powrót do góry    #2336
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    no i koniec oglądania DK4 - zakodowali :(

    a na c+ leci piłka...

  42. Powrót do góry    #2337
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    no i po wszystkim...na dk4 nie pooglądamy sobie speedwaya w tym sezonie chyba...pozostaje nadzieja, że na mk_sport3 zapodają sgp. ale chyba nie zanosi się, bo skórokopy latają...fak:(

  43. Powrót do góry    #2338
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    dziala teraz c+? bo mi nie

    ktora minuta meczu?

  44. Powrót do góry    #2339
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2007
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po raz kolejny zostaliśmy wydymani

  45. Powrót do góry    #2340
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2008
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ranga mistrzostw swiata a tu dupa leci pilka byle jak a zuzel swiatowy poziom ,p******o ich !!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •