Strona 441 z 518 PierwszyPierwszy ... 341391431439440441442443451491 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,801 do 19,845 z 23287

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #19801
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    a co to cudo potrafi? Pytam, bo sam chce cos kupic, moj stary samsung ma dramtyczny smart TV ktory chodzi jak goowno
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #19802
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    U mnie się nie sprawdził, były z nim wieczne problemy. Kupiłem takie coś i działa super:

    https://m.euro.com.pl/odtwarzacze-mu...B&gclsrc=aw.ds


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mi boxa mam przy starym tv w małym pokoju. Sprawdza się bez zarzutu.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a co to cudo potrafi? Pytam, bo sam chce cos kupic, moj stary samsung ma dramtyczny smart TV ktory chodzi jak goowno
    To przystawka z android tv. Normalnie aplikacje z sklepu Play wszystkie można ściągać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    j-rules (24-04-2022)

  4. Powrót do góry    #19803
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Benz to dramat, irytujace pytania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #19804
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Gała chce zajac zaszczytne miejsce kaskadera zamiast miedziaka czy co jest z nim?
    pomidor

  6. Powrót do góry    #19805
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    głupcze... masz bezposrednie połączenie z wozem transmisyjnym po kablu?
    czy ten wóz transmisyjny wysyła stream na satelitę... a Ty głupcze ten sam stream ciągniesz swoim gówno-dekoderem...

    nie wiem, czy zauważyłeś.. ale jakies 20 lat temu skończyły się transmije analogowe... teraz wszystko jest cyrowe...
    cyfrowe = stream.

    Rozumiem,że do ciebie internet też dociera streamem i żadnego kabla nie potrzebujesz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-04-2022 o 16:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mariusz (24-04-2022)

  8. Powrót do góry    #19806
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    głupcze... masz bezposrednie połączenie z wozem transmisyjnym po kablu?
    czy ten wóz transmisyjny wysyła stream na satelitę... a Ty głupcze ten sam stream ciągniesz swoim gówno-dekoderem...

    nie wiem, czy zauważyłeś.. ale jakies 20 lat temu skończyły się transmije analogowe... teraz wszystko jest cyrowe...
    cyfrowe = stream.
    Głupcze, zabierasz się za tematy o których pojęcie masz marne.

    Nikt nie neguje samego przekazu cyfrowego. Jednak dużo praktyczniejsza jest transmisja tego sygnału poprzez sat lub przekaźniki naziemne dvb-t niż za pomocą skompresowanego strumienia w sieci internetowej. Choćby tylko z tego względu, że nie zapycha łączy, ze względu na opóźnienia, czy z tego względu, że dociera do dużo szerszej rzeszy odbiorców. Bo nie wszędzie masz dostęp do sieci internetowej o dużej przepustowości. Nie wspomnę już o łatwości w użytkowaniu, gdzie spora grupa starszych osób ma problemy z obsługą tych wszystkich nowinek internetowych. Tylko tyle i aż tyle.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mi boxa mam przy starym tv w małym pokoju. Sprawdza się bez zarzutu.



    To przystawka z android tv. Normalnie aplikacje z sklepu Play wszystkie można ściągać.
    No i dlatego, jak ktoś dzisiaj nosi się z zamiarem kupna nowego TV, to powinien pomyśleć o TV na androidzie. Wtedy nie potrzeba takich dodatkowych gadżetów.

    Minus tego boxa to brak gniazda lan.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-04-2022 o 17:07
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #19807
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mi boxa mam przy starym tv w małym pokoju. Sprawdza się bez zarzutu.



    To przystawka z android tv. Normalnie aplikacje z sklepu Play wszystkie można ściągać.
    No i prosty w obsłudze (magiczne guziki Netflix i Amazon) co ma znaczenie przy starszych użytkownikach. Mój tata bardzo sobie chwali.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #19808
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    slyszalem opinie ze tv na androidzie mulą. A to glowny powod mojej frustracji starym TV. Nie chcialbym wywalic 2500 i miec to samo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #19809
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    hehhe... debil. no typowy debil.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    dużo praktyczniejsza jest transmisja tego sygnału poprzez sat lub przekaźniki naziemne dvb-t niż za pomocą skompresowanego strumienia w sieci internetowej.
    w każdym z tych wymienionych przez ciebie przypadków to jest tak samo skompresowany strumien... co najwyzej rózni się kodekiem...
    doczytaj sobie matole jeden co sie przesyla po DVB-T... DVB-S2... zanim zaczniesz poerdolic głupoty.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Choćby tylko z tego względu, że nie zapycha łączy, ze względu na opóźnienia
    po światłowodzie masz opóźnienia rzędu 5ms. po wifi masz jakies 20ms.... to... ile po tej twojej satelicie i dvbt? 300ms... 500ms?
    i co jest bardziej zapchane... transpondery na satelicie... czy sieć szkieletowa po polsce? groszek ****a zamiast mozgu.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    czy z tego względu, że dociera do dużo szerszej rzeszy odbiorców.
    coś mi mówi, że dziaj telefon ma nawet babcia 80 lat... a satelitę niekoniecznie to co szerzej dociera do ludzi?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo nie wszędzie masz dostęp do sieci internetowej o dużej przepustowości.
    aktualny stream HD (ostrów-czestochowa)
    #EXT-X-STREAM-INFROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=7128000,CODECS="avc1.4d4029,mp4a.40 .2", RESOLUTION=1920x1080
    https://n-22-14.dcs.redcdn.pl/livehl...=0&dvr=7200000

    faktycznie... 8mbit/s w telefonie w polsce jest aktualnie poza zasiegiem...

  12. Powrót do góry    #19810
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    slyszalem opinie ze tv na androidzie mulą. A to glowny powod mojej frustracji starym TV. Nie chcialbym wywalic 2500 i miec to samo.
    Tez to słyszałem ale o Philipsah. Choć sam potwierdzić nie mogę bo go nie miałem. Ja kupiłem Sony Bravie na androidzie i nic nie muli. Chodzi od strzała. Włącznie ze stremami.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #19811
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    slyszalem opinie ze tv na androidzie mulą. A to glowny powod mojej frustracji starym TV. Nie chcialbym wywalic 2500 i miec to samo.
    Ja mam i jestem zadowolony. Ale za 2,5 k to Pan miec dobrego TV nie bedzie a juz na pewno nie Barvii
    Ja jestem zadowlony, mam juz zima zlecialo 4 lata. Z soundbarem kapitalnie daje rade szczegolnie zuzel, jakies GP. Moja zawsze krzyczy zebym sciszyl i sie nie darl a ja zawsze na to pod nosem a pier.ol sobie .
    Apki wszystkie mam ktorych potrzebuje. Dawalem za zestaw 4000 zl w razie w.

  14. Powrót do góry    #19812
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    hehhe... debil. no typowy debil.

    w każdym z tych wymienionych przez ciebie przypadków to jest tak samo skompresowany strumien... co najwyzej rózni się kodekiem...
    doczytaj sobie matole jeden co sie przesyla po DVB-T... DVB-S2... zanim zaczniesz poerdolic głupoty.
    Durniu, nie masz pojęcia to się nie odzywaj. Stream jest dodatkowo kompresowany. Inaczej byś całą sieć zapchałw moment.

    po światłowodzie masz opóźnienia rzędu 5ms. po wifi masz jakies 20ms.... to... ile po tej twojej satelicie i dvbt? 300ms... 500ms?
    i co jest bardziej zapchane... transpondery na satelicie... czy sieć szkieletowa po polsce? groszek ****a zamiast mozgu.
    Często 2-3 minuty. A w SGP wychodzi gdzieś opóźnienie o jakieś 2 biegi nawet cymbale.

    coś mi mówi, że dziaj telefon ma nawet babcia 80 lat... a satelitę niekoniecznie to co szerzej dociera do ludzi?


    aktualny stream HD (ostrów-czestochowa)
    #EXT-X-STREAM-INFROGRAM-ID=1,BANDWIDTH=7128000,CODECS="avc1.4d4029,mp4a.40 .2", RESOLUTION=1920x1080
    https://n-22-14.dcs.redcdn.pl/livehl...=0&dvr=7200000

    faktycznie... 8mbit/s w telefonie w polsce jest aktualnie poza zasiegiem...
    To wychyl kiedyś się cymbale ze swojej nory poza aglomeracje to może załapiesz, że jak jest tłok w sieci (szczególnie w łikendy) to ludzie mają problem aby jakiś film w streamie obejrzeć, nawet w mniejszej rozdzielczości. A co dopiero transmisję na live. Są miejscowości gdzie nie idzie dobrze sygnału złapac aby zadzwonić a temu marzy się 8 mbit/s transferu.

    Ty masz faktycznie groszek zamiast mózgu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #19813
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja mam i jestem zadowolony. Ale za 2,5 k to Pan miec dobrego TV nie bedzie a juz na pewno nie Barvii
    Ja jestem zadowlony, mam juz zima zlecialo 4 lata. Z soundbarem kapitalnie daje rade szczegolnie zuzel, jakies GP. Moja zawsze krzyczy zebym sciszyl i sie nie darl a ja zawsze na to pod nosem a pier.ol sobie .
    Apki wszystkie mam ktorych potrzebuje. Dawalem za zestaw 4000 zl w razie w.
    nie mam potrzeby wydawac wiecej. W sumie to wole nie kupowac wcale bo ja juz tv nie ogladam.
    Bravia, sravia, szajsung czy inne eldzi - dla mnie jeden pies. Byle smart dzialal plynnie. A na poczatku to kazdy dziala plynnie. Po dwoch latach sie zaczyna lipa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #19814
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie mam potrzeby wydawac wiecej. W sumie to wole nie kupowac wcale bo ja juz tv nie ogladam.
    Bravia, sravia, szajsung czy inne eldzi - dla mnie jeden pies. Byle smart dzialal plynnie. A na poczatku to kazdy dziala plynnie. Po dwoch latach sie zaczyna lipa.
    To nie telefon który łapie non stop jakieś aktualizacje apek. I po jakimś czasie się przymula.

    Swojego mam już ponad 5 lat. I nic nie muli i nie zacina. Razem z kalwiaturą bezprzewodową jest to fajny kombajn multimedialny. W zasadzie to komputer w TV.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #19815
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie mam potrzeby wydawac wiecej. W sumie to wole nie kupowac wcale bo ja juz tv nie ogladam.
    Bravia, sravia, szajsung czy inne eldzi - dla mnie jeden pies. Byle smart dzialal plynnie. A na poczatku to kazdy dziala plynnie. Po dwoch latach sie zaczyna lipa.
    Ja Ci tak nie doradze z czego wynika ze jeden Sony kosztuje 2 k a drugi 3,5 a wygladaja tak samo i nie maja zadnych bananowych ekranow

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    j-rules (24-04-2022)

  19. Powrót do góry    #19816
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Zaleta Samsunga i ich systemu Tizen jest to ze nie zamula. Jest szybszy od Androida. Appki tez sa, no oprocz tej jednej na C+ dla starszych modeli Ale na nowszych TV jest.

  20. Powrót do góry    #19817
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    dobrze Ci radzę... odpuść, bo brniesz w ślepy zaułek.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Durniu, nie masz pojęcia to się nie odzywaj. Stream jest dodatkowo kompresowany.
    sikam... stream jest dodatkowo kompresowany...

    dvb-t -> kodek H.264/AVC
    dvb-t2 -> kodek H.265/HEVC
    dvb-s2 -> kodek H.264/AVC
    lub H.265/HEVC
    player.pl->kodek H.264/AVC

    wszystkie media jakie wymieniłeś... przesyłają taki sam skompresowany strumień... (obecnie najbardziej popularne są 2 kodeki)
    różnica polega tylko i wyłącznie na medium dostępu...i nie ma czegoś takiego jak kompresja skompresowanego obrazu... lekarz Cię w ***** robi.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Inaczej byś całą sieć zapchałw moment.
    10gbit internet / 8mbit stream = 1250 userów w tym samym czasie

    i teraz tłumacząc to czytelnikom komputer świata z zielonej góry
    myk jest taki, ze 1250 userow leci na zywo... kolejnych 1250 userów leci z poslizgiem 0.01sek... kolejne 1250 userow leci z poslizgiem 0.02 sek...
    a Mariusz w Raculi na kiepskim internecie oglada SGP z opoznieniem 2-3 biegów

    im wiecej userow tym wiekszych opoznien możesz doświadczyć

    reasumując,
    gdybyś miał o tym pojecie to byś nie ********* od rzeczy...



    edit:
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To wychyl kiedyś się cymbale ze swojej nory poza aglomeracje to może załapiesz, że jak jest tłok w sieci (szczególnie w łikendy) to ludzie mają problem aby jakiś film w streamie obejrzeć
    to gdzie ty ****a mieszkasz... w jaskini? poważnie nie ma w Raculi firmy dostarczającej 10mbit internet?

  21. Powrót do góry    #19818
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie mam potrzeby wydawac wiecej. W sumie to wole nie kupowac wcale bo ja juz tv nie ogladam.
    Bravia, sravia, szajsung czy inne eldzi - dla mnie jeden pies. Byle smart dzialal plynnie. A na poczatku to kazdy dziala plynnie. Po dwoch latach sie zaczyna lipa.
    Jak szukasz sensownego boxa do TV, to tylko Shield TV. Cała reszta to szkoda kasy bo i tak wywalisz to do śmieci po roku.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chrostowicz za jego przydatny post!

    j-rules (24-04-2022)

  23. Powrót do góry    #19819
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To nie telefon który łapie non stop jakieś aktualizacje apek. I po jakimś czasie się przymula.

    Swojego mam już ponad 5 lat. I nic nie muli i nie zacina. Razem z kalwiaturą bezprzewodową jest to fajny kombajn multimedialny. W zasadzie to komputer w TV.
    no ja swojego juz mam.... dlugo. Jak wyszedl to byl bardzo nowoczesny, 3d, bajery itd. I ten smart chodzil jak zloto, az sie chcialo uzywac.
    Ale z czasem bylo co raz gorzej, wiec... chyba jednak nie masz racji. Jedne apki znikaly, inne sie pojawialy i stopniowo lapal zaciachy.

    Fakt, moj tato ma Soniaka, ktory byl drogi swego czasu, ma android i u niego chodzi niezle, ale to nie inwestycja dla mnie.
    Tesciowie maja LG, duzy, ladny, obraz zyleta i ze szmartem jest podobnie jak na moim szajsungu - jak byl nowy chodzil jak Chris Holder, a teraz chodzi jak Gała.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Zaleta Samsunga i ich systemu Tizen jest to ze nie zamula. Jest szybszy od Androida. Appki tez sa, no oprocz tej jednej na C+ dla starszych modeli Ale na nowszych TV jest.
    No wlasnie moje doswiadczenie jest zgola inne. Ale TV mam juz dlugo.

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja Ci tak nie doradze z czego wynika ze jeden Sony kosztuje 2 k a drugi 3,5 a wygladaja tak samo i nie maja zadnych bananowych ekranow
    Z cala pewnoscia diabel tkwi w szczegolach o ktorych ja wcale nie chce wiedziec. Wolalem zainwestowac w zestaw stereo Tv to tylko dodatek do ogladania zuzla w domu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #19820
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Nie chce mi się przebijać przez cały temat ale kątem oka dostrzegłem dyskusję o opóźnieniu transmisji względem czasu rzeczywistego. Na Eurosport Playerze (czy jak tam to się nazywa/ będzie nazywało) opóźnienie sięga około 30-40 sekund.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #19821
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta
    Nie chce mi się przebijać przez cały temat ale kątem oka dostrzegłem dyskusję o opóźnieniu transmisji względem czasu rzeczywistego. Na Eurosport Playerze (czy jak tam to się nazywa/ będzie nazywało) opóźnienie sięga około 30-40 sekund.
    taki urok tej technologii,
    tak samo jak przez satelite tez masz opoznienie ze 2-3 sekundy wzgledem stadionu

    wiec patrzac pod kontem opoznien, najlepiej isc na stadion tu nie ma co filozofowac

  26. Powrót do góry    #19822
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie mam potrzeby wydawac wiecej. W sumie to wole nie kupowac wcale bo ja juz tv nie ogladam.
    Bravia, sravia, szajsung czy inne eldzi - dla mnie jeden pies. Byle smart dzialal plynnie. A na poczatku to kazdy dziala plynnie. Po dwoch latach sie zaczyna lipa.
    Dwa lata temu kupiłem 70'' szajsunga (najtańszy jaki wówczas był w ofercie z tv takich gabarytów) za bodaj 4 tysie i wszystko gra i buczy. Nic nie muli. Natomiast jest widoczna różnica w szybkości działania samych appek. Netflix działa jak błyskawica, ale już Amazon i HBO Max dużo wolniej a już najgorzej jak omyłkowo wybiorę Rakuten (jest klawisz bezpośrednio na pilocie i czasem przypadkowo nacisnę). Muli strasznie i zanim się z tego wyjdzie to najlepiej ... nacisnąć klawisz Netflix. Błyskawicznie przeskakuje do netflixowej appki a z niej to już można szybko przełączyć co się chce.

    Mój ojciec ma wypasiony Sony 70 '' ale wiekowy i tam soft był na przedpotopowym poziomie i poza Netflixem to tam nic nie działało. Dlatego podłaczyłem mu te przystawkę od Xiaomi i ma teraz telewizor niczym nie ustępujący nowym.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (24-04-2022)

  28. Powrót do góry    #19823
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 559 w 266 postach
    Dla leniwych:

    25 kwietnia (poniedziałek):
    0:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (Eleven Sports 2)
    8:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
    12:40 - This is speedway: Leigh Adams (Canal+ Sport 5)
    16:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
    17:40 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
    21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)

    26 kwietnia (wtorek):
    0:00 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
    3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
    12:45 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)
    17:00 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
    18:15 - eWinner 1. Liga: Trans MF Landshut Devils - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)
    20:20 - eWinner 1. Liga: ??? (Canal+ Sport 5)
    22:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (PREMIERA, Canal+ Sport 5)

    27 kwietnia (środa):
    0:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (Eleven Sports 2)
    3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
    10:25 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
    12:40 - 2. Liga Żużlowa: Texom Stal Rzeszów - SpecHouse PSŻ Poznań (Canal+ Sport 5)
    15:30 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
    18:10 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
    19:50 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (Canal+ Sport 5)
    23:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)






    28 kwietnia (czwartek):
    0:00 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
    3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
    12:40 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
    13:00 - Magazyn PGE Ekstraligi na WP SportoweFakty
    14:25 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
    16:40 - eWinner 1. Liga: Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (Canal+ Sport 5)
    17:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (Eleven Sports 1)
    19:10 - eWinner 1. Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno (Canal+ Sport 5)
    20:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
    21:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
    22:00 - Speedway+ (PREMIERA, Canal+ Sport 5)

    29 kwietnia (piątek):
    0:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (Eleven Sports 2)
    3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2) 9:00 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
    16:00 - Speedway+ (Canal+ Sport 5) 17:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
    17:30 - PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
    20:15 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (NA ŻYWO, Eleven Sports 1) 30 kwietnia (sobota):
    13:55 - 2. Liga Żużlowa: Unia Tarnów - Budmax-Stal Polonia Piła (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
    19:00 - 1. runda Grand Prix w Gorican (NA ŻYWO, Eurosport Extra w Playerze)

    1 maja (niedziela):
    13:40 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
    13:55 - eWinner 1. Liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (NA ŻYWO, Canal+ online)
    16:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
    18:45 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
    21:15 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Wicuch (24-04-2022), zibly (24-04-2022)

  30. Powrót do góry    #19824
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Zaleta Samsunga i ich systemu Tizen jest to ze nie zamula. Jest szybszy od Androida. Appki tez sa, no oprocz tej jednej na C+ dla starszych modeli Ale na nowszych TV jest.
    Ja mam 6-letniego szajsunga z tizenem 2.4.0 i nie narzekam. Dzisiaj wykupiłem pakiet Eurosport Extra za 99 zeta na cały rok. Na razie wszystko hula ok na pięciu urządzeniach jednocześnie. I pomyśleć że to żonka mnie przekonała
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  31. Powrót do góry    #19825
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Ja mam 6-letniego szajsunga z tizenem 2.4.0 i nie narzekam. Dzisiaj wykupiłem pakiet Eurosport Extra za 99 zeta na cały rok. Na razie wszystko hula ok na pięciu urządzeniach jednocześnie. I pomyśleć że to żonka mnie przekonała
    Na 5 jednocześnie ? Jesteś pewien ?

    Tam piszą, że 5 urządzeń można zarejestrować, a oglądać można jednocześnie na 2 urządzeniach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #19826
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    1 pytanie i już czemu Woźniak nie przepuścił Przedpelskiego czemu na żużlu się ściga i czemu chce wygrywać.
    No tak przecież lepiej jeździć z tylu

  33. Powrót do góry    #19827
    Użytkownik Awatar mani3q
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    365
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    1 pytanie i już czemu Woźniak nie przepuścił Przedpelskiego czemu na żużlu się ściga i czemu chce wygrywać.
    No tak przecież lepiej jeździć z tylu
    Ostatnio płakał i kładł się na tor, bo panienki nie można dotknąć.

  34. Powrót do góry    #19828
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez mani3q Zobacz posta
    Ostatnio płakał i kładł się na tor, bo panienki nie można dotknąć.
    No tam był skrzywdzony Piter za robienie żużla.

  35. Powrót do góry    #19829
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na 5 jednocześnie ? Jesteś pewien ?

    Tam piszą, że 5 urządzeń można zarejestrować, a oglądać można jednocześnie na 2 urządzeniach.
    Mariusz dlatego sprawdziłem. Telewizor,komp stacjonarny,laptop i dwa smartfony były zalogowane i na wszystkich urządzeniach jednocześnie przeglądałem różne powtórki SGP z ubiegłych lat (20-21)
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  36. Powrót do góry    #19830
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,201
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Dzisiaj Majewski stwierdził, że sytuacja Vaculik - Holder mogła by być rozstrzygnięta przez różnych sędziów na trzy sposoby (wykluczenie Vaculika, wykluczenie Holdera , powtórka w 4) i według niego to dobrze. Ten facet reprezentuje takie gówno sobą, że jak najszybciej powinno się go w kiblu spłukać bo cały żużel tym gównem obleje.

  37. Powrót do góry    #19831
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    „Chciałbym mówić po duńsku, tak jak Patrick Hansen po polsku”.

    Majewski mongole - ty po polsku mówisz gorzej od Hansena, więc z czym do ludzi?

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-04-2022), j-rules (25-04-2022), młody_piernik2 (25-04-2022)

  39. Powrót do góry    #19832
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Mariusz dlatego sprawdziłem. Telewizor,komp stacjonarny,laptop i dwa smartfony były zalogowane i na wszystkich urządzeniach jednocześnie przeglądałem różne powtórki SGP z ubiegłych lat (20-21)
    Spiete wszystko wifi i moze 1 ip zaliczylo.

  40. Powrót do góry    #19833
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Spiete wszystko wifi i moze 1 ip zaliczylo.
    Może i tak, tylko, że tam masz zarejestrowane konkretne urządzenia. Możesz ich tam ogólnie 5 zarejestrować. I masz je tam w spisie widoczne w swoim profilu. A w pomocy informują, że jednocześnie możesz używać 2 urządzeń.

    https://pomoc.player.pl/ogladanie_na_kilku_urzadzeniach

    Możesz zarejestrować do 5 urządzeń w ramach jednego konta abonenta Player. Oznacza to, że w danym momencie Player jest dostępny dla 5 urządzeń wskazanych w panelu administratora. Jednak filmy i seriale Player może w tym samym momencie oglądać 2 użytkowników czyli na 2 urządzeniach. Kiedy jeden lub obaj użytkownicy przestaną oglądać filmy i seriale, kolejni będą mogli skorzystać z oferty uzyskując dostęp z innych zarejestrowanych urządzeń.

    Ten model znacznie różni się np. od oferty Netflix, gdzie nie ma limitu urządzeń dodanych do konta (nie ma takiego parametru) ale jest limit jednoczesnych wyświetleń który wynosi 4 urządzenia. 4 użytkowników jednocześnie może oglądać filmy i seriale na Netflix. 2 użytkowników jednocześnie może oglądać filmy i seriale na Player.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-04-2022 o 22:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #19834
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,234
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Panie i Panowie jak świetnie się czyta to forum w tym wątku bez żadnych bluzgów i każdy sobie pomaga. Oby tak dalej. Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #19835
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Dzisiaj Majewski stwierdził, że sytuacja Vaculik - Holder mogła by być rozstrzygnięta przez różnych sędziów na trzy sposoby (wykluczenie Vaculika, wykluczenie Holdera , powtórka w 4) i według niego to dobrze. Ten facet reprezentuje takie gówno sobą, że jak najszybciej powinno się go w kiblu spłukać bo cały żużel tym gównem obleje.
    Ewidentnie śmierdzi VARem za rok w składzie: komentatorzy, studio, dwie laski z parkingu i Majeski zdalnie

  43. Powrót do góry    #19836
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,357
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Widzę, że moderator ma czas na wrzucanie rozpiski tv ale żeby zająć się czarnym gejem spod jasnej góry to już nie ma czasu? Pan Majewski we własnej osobie?

  44. Powrót do góry    #19837
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jakim trzeba być skończonym poyebem, żeby założyć sobie nick o hejterskim wydźwięku, chodzić po forum i pytać o kogoś dane osobowe/adresowe, czy donosić na kogoś. Czlowieku zmień lekarza i od razu poczujesz się lepiej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #19838
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Widzę, że moderator ma czas na wrzucanie rozpiski tv ale żeby zająć się czarnym gejem spod jasnej góry to już nie ma czasu? Pan Majewski we własnej osobie?
    co ma do tego mod z dzialu FTSL?

    To tak jakby aresztowaniem mial sie zajac minister sportu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #19839
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    jeśli chodzi o streamy Eurosportu to na pewno lepiej sobie radzą od viashitu, natomiast jedyne o co można mieć obawy to niewydolność serwera. jednakże jeśli chodzi o np. Olimpiadę wszystko było w porządku i na przyzwoitym poziomie.
    i zobaczymy czy będzie multicam

  47. Powrót do góry    #19840
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    „Chciałbym mówić po duńsku, tak jak Patrick Hansen po polsku”.

    Majewski mongole - ty po polsku mówisz gorzej od Hansena, więc z czym do ludzi?
    Zgadza się. To jest niesamowita historia , że taki przygłup zrobił karierę w TV. Ta sprawa musi mieć drugie dno.

    Cegła, polewaczkowy widać ,że są mega zażenowani tymi jego infantylnymi tekstami no ale co mają zrobić ? płaci im to nie mogą być szczerzy. W prywatnych rozmowach bankowo kręcą bekę z jąkały.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    FANATICOS (25-04-2022)

  49. Powrót do góry    #19841
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,418
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wicuch Zobacz posta
    jeśli chodzi o streamy Eurosportu to na pewno lepiej sobie radzą od viashitu, natomiast jedyne o co można mieć obawy to niewydolność serwera. jednakże jeśli chodzi o np. Olimpiadę wszystko było w porządku i na przyzwoitym poziomie.
    i zobaczymy czy będzie multicam
    Jeśli przy skokach wytrzymywały to dlaczego nie przy żużlu?

  50. Powrót do góry    #19842
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Dzisiaj Majewski stwierdził, że sytuacja Vaculik - Holder mogła by być rozstrzygnięta przez różnych sędziów na trzy sposoby (wykluczenie Vaculika, wykluczenie Holdera , powtórka w 4) i według niego to dobrze. Ten facet reprezentuje takie gówno sobą, że jak najszybciej powinno się go w kiblu spłukać bo cały żużel tym gównem obleje.
    niestety ale on sie uwaza za autorytet, zle sie dzieje jak takie pokraki maja wplyw na zuzel

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-04-2022)

  52. Powrót do góry    #19843
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Sorki ale nie miałem czasu się zorientować - czy SGP poza PL będą dostępne na zwykłym Eurosporcie czy to trzeba wykupić jakiś steam z Player.pl?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  53. Powrót do góry    #19844
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    W Playerze musisz wykupić Eurosport.

    Niech Ci Dziadzia podeśle dane do logowania.
    W koncu **********sz a jego emeryture.
    Wykupił Playera za Twoje
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-04-2022 o 16:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-04-2022)

  55. Powrót do góry    #19845
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W Playerze musisz wykupić Eurosport.
    Nie bedzie w otwartym Eurosporcie?
    #GetWellDarky

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •