Strona 428 z 518 PierwszyPierwszy ... 328378418426427428429430438478 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,216 do 19,260 z 23301

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #19216
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,101
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Z któregoś wcześniejszego postu wywnioskowałem w domyśle, że nie posiadasz w ogóle odbiornika tv, czemu wcale się nie dziwiłbym. A jeśli ktoś nie ma odbiornika, to zostaje laptop i komórka. A wywnioskowałem, że nierzadko oglądasz żuzęl w komórce, co dla mnie jest nieakceptowalne, laptop jakoś przezyję, ale to tylko połowa przyjemności.
    No to może się źle zrozumieliśmy Oglądanie w komórce to ostateczność, jak nie ma mnie przy telewizorze. Laptop w sumie niby spoko, ale ... poza godzinami pracy przy kompie nie siedzę, więc jakoś bardzo rzadko mi się to zdarza. Nawet KA ostatnio odpalałem z Chromecasta u teściowej, bo ona nie ma nSport, więc jednak już pierwsza korzyść z wersji online miałem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #19217
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,194
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,881 w 4,885 postach
    Czy na mojej noki 3310 dam rade to odpalić?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #19218
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    ja z baterii 3310 auta odpalałem więc możesz być spokojny. potrzebujesz tylko sterowniki tvn.

  4. Powrót do góry    #19219
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,929
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Karwa, ochuyeć idzie od tego playera. Dostałem login do opcji:

    Player (bez reklam) 12m
    Eurosport na tym nie świeci. Pytanie czy SGP zaświeci ? Generalnie to jest ten pakiet:

    https://promocja.player.pl/playerplu...ej-player-1709

    Żeby chociaż chuyki napisały gdzieś, że SGP będzie w tym czy tamtym pakiecie świeciło. To ci m.e.n.d.y nic nie napiszą. Taka to jest promocja żużla u tych patafianów.

    Bedzie to hulać czy nie ? Mowa o samym SGP.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-03-2022 o 14:32
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #19220
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,716
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 776 w 562 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, ochuyeć idzie od tego playera. Dostałem login do opcji:



    Eurosport na tym nie świeci. Pytanie czy SGP zaświeci ? Generalnie to jest ten pakiet:

    https://promocja.player.pl/playerplu...ej-player-1709

    Żeby chociaż chuyki napisały gdzieś, że SGP będzie w tym czy tamtym pakiecie świeciło. To ci m.e.n.d.y nic nie napiszą. Taka to jest promocja żużla u tych patafianów.

    Bedzie to hulać czy nie ? Mowa o samym SGP.
    W tym co wkleiles nie będzie gp. Trzeba mieć pakiet eurosport + player 15 złotych miesięcznie, albo 99 zł na rok (player jest z reklamami) . Ty wybrałeś samego playera, bez reklam, ale i bez Eurosportu. Sam fakt reklam wpływa tylko na playera, nie ma to związku z euro sportem, jeżeli chcesz kupić na rok, to weź opcje za 99 zł eurosport + player, tam bedzie gp.

    Jak juz kupiłeś subskrypcję na to, to możesz sobie zmienić na playera bez reklam i eurosport na rok, za 159 złotych. Ale ja bym nie patrzył na tego playera, skoro interesuje Cie tylko eurosport

    No i faktycznie pierdzielca można dostać jak się widzi te oferty. Masakra, jaki tam jest brak przejrzystości. Z tego co widzę to można wziąć 15 zł miesięcznie i wtedy jest player z reklamami, albo 25 i player bez reklam, ale to nie ma wpływu na eurosport, w sensie te reklamy, bo tam i tak będą w transmisjach. Analogicznie na rok 99 zł z playerem, 159 z playerem bez reklam, chyba nie da się kupić samego Eurosportu bez playera.

  6. Powrót do góry    #19221
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    A czy jak mam na dekoderze Polsatu, Eurosport to tam coś obejrzę, czy trzeba jeszcze dokupić "Eurosport Player Tv Online v2 GT Turbo"?

  7. Powrót do góry    #19222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,929
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Ja dostałem login od gościa który miał to wykupione. Baba mu to niedawno kupiła na cały rok. I teraz nie wiem czy dopłacic gościowi aby podbił pakiet czy to będzie śmigać na 2 osoby ?

    No i faktycznie pierdzielca można dostać jak się widzi te oferty. Masakra, jaki tam jest brak przejrzystości. Z tego co widzę to można wziąć 15 zł miesięcznie i wtedy jest player z reklamami, albo 25 i player bez reklam, ale to nie ma wpływu na eurosport, w sensie te reklamy, bo tam i tak będą w transmisjach. Analogicznie na rok 99 zł z playerem, 159 z playerem bez reklam, chyba nie da się kupić samego Eurosportu bez playera.
    No właśnie o tym pisze. Przecież ta oferta jest tak rozmemłana, że strach tam wchodzić. Te chuyki to celowo robią, aby ludzie brali więcej niż mniej.

    Sam Eurosport 1/2 to ja mam w TV, i byłem przekonany, ze jak odpalę tego playera to będzie SGP. A tu lipa jest.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-03-2022 o 15:10
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #19223
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,194
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,881 w 4,885 postach
    Tam już są dwie osoby.
    On i Baba.

    Mieliście rację, że Dziadki się będą
    gubić.
    Teraz będzie przez rok klął na Bidena.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #19224
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,716
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 776 w 562 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    A czy jak mam na dekoderze Polsatu, Eurosport to tam coś obejrzę, czy trzeba jeszcze dokupić "Eurosport Player Tv Online v2 GT Turbo"?
    Musisz mieć playera, czyli oddzielną aplikację. Nie da się z poziomu samego dekodera nic dokupić, by działało gp. Musisz na tv zainstalować aplikacje player, i tam włączyć pakiet eurosport i tylko tam oglądać. Nawet jak w dekoderze masz aplikacje player zainstalowaną, to tam możesz włączyć eurosport online (15 zł miesięcznie) i przez to oglądać. No trochę nawydziwiali.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja dostałem login od gościa który miał to wykupione. Baba mu to niedawno kupiła na cały rok. I teraz nie wiem czy dopłacic gościowi aby podbił pakiet czy to będzie śmigać na 2 osoby ?



    No właśnie o tym pisze. Przecież ta oferta jest tak rozmemłana, że strach tam wchodzić. Te chuyki to celowo robią, aby ludzie brali więcej niż mniej.

    Sam Eurosport 1/2 to ja mam w TV, i byłem przekonany, ze jak odpalę tego playera to będzie SGP. A tu lipa jest.

    Możesz oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie, bez problemu można się z gościem podzielić. Dwa urządzenia jednocześnie materiały video, i wydarzenia na żywo, a maksymalnie do konta może być dopięte 5 urządzeń.

  10. Powrót do góry    #19225
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W tym co wkleiles nie będzie gp. Trzeba mieć pakiet eurosport + player 15 złotych miesięcznie, albo 99 zł na rok (player jest z reklamami) . Ty wybrałeś samego playera, bez reklam, ale i bez Eurosportu. Sam fakt reklam wpływa tylko na playera, nie ma to związku z euro sportem, jeżeli chcesz kupić na rok, to weź opcje za 99 zł eurosport + player, tam bedzie gp.

    Jak juz kupiłeś subskrypcję na to, to możesz sobie zmienić na playera bez reklam i eurosport na rok, za 159 złotych. Ale ja bym nie patrzył na tego playera, skoro interesuje Cie tylko eurosport

    No i faktycznie pierdzielca można dostać jak się widzi te oferty. Masakra, jaki tam jest brak przejrzystości. Z tego co widzę to można wziąć 15 zł miesięcznie i wtedy jest player z reklamami, albo 25 i player bez reklam, ale to nie ma wpływu na eurosport, w sensie te reklamy, bo tam i tak będą w transmisjach. Analogicznie na rok 99 zł z playerem, 159 z playerem bez reklam, chyba nie da się kupić samego Eurosportu bez playera.
    ale te reklamy to jak wygladaja, tak na youtubie bez adblocka? ze wlaczasz film/mecz i leci minuta reklam czy w przypadku eurosport playera te gowna sie nie wlaczaja przed?

    kiedys mialem zwyklego oddzielnego eurosport playera i wszystko bylo jasne, na ch* mi ten player.pl i nie wiem czy to zadziala, ale gdzies czytalem, ze mozna wziac opcje na miesiac i po kilku dniach zrezygnowac i dostaje sie za 50%, ale to sprawdze dopiero w maju, bo teraz to mi nie potrzeba jeszcze

  11. Powrót do góry    #19226
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,716
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 776 w 562 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    ale te reklamy to jak wygladaja, tak na youtubie bez adblocka? ze wlaczasz film/mecz i leci minuta reklam czy w przypadku eurosport playera te gowna sie nie wlaczaja przed?

    kiedys mialem zwyklego oddzielnego eurosport playera i wszystko bylo jasne, na ch* mi ten player.pl i nie wiem czy to zadziala, ale gdzies czytalem, ze mozna wziac opcje na miesiac i po kilku dniach zrezygnowac i dostaje sie za 50%, ale to sprawdze dopiero w maju, bo teraz to mi nie potrzeba jeszcze
    Reklamy dotyczą tylko zwykłego playera, to czy kupisz z reklamami, czy bez, nie ma wpływu na gp, bo tam i tak będą reklamy w trakcie meczu.
    Reklamy są przed filmami, i w trakcie, ale ich długość, i częstotliwość jest mocno losowa. Czasem minuta, czasem trzy, reklama po prostu będąca integralną częścią transmisji, jak np. w TVP Sport, jak odpalasz transmisję też są reklamy przed. Z tym że tak jak mówię, eurosport będzie streamingowany bez reklamowo, włączasz kanał, i tak jakbyś odpalał tv, będą reklamy na dokładnie takiej samej zasadzie jak w zwykłej tv, więc nie ma się co sugerować napisem reklamy przy wyborze ewentualnego pakietu, bo to nie będzie miało żadnego znaczenia przy gp. Jeżeli kogoś interesuje tylko gp to powinien brać najtańsza opcje, czyli 15 zł miesięcznie, albo 99 zł rok.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    xpc (28-03-2022)

  13. Powrót do góry    #19227
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Mogli przy okazji podać nazwiska komentatorów, prowadzących studio i reporterów. Chyba jednak za dużo wymagam

  14. Powrót do góry    #19228
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mogli przy okazji podać nazwiska komentatorów, prowadzących studio i reporterów. Chyba jednak za dużo wymagam
    od 2 miesiecy mysleli nad tym co juz sie przewijalo w wiadomosciach, wiec nie rzeczywiscie nie wymagaj za wiele pokazywanie czegokolwiek na ttv brzmi w ogole jak zart, przeciez to telewizja na poziomie zoom tv, tam sie nadaja glupkowate programy, a nie jakikolwiek profesjonalny sport

  15. Powrót do góry    #19229
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Jak ktoś już ma Playera to pakiet Eurosport można mieć za 10zł miesięcznie, więc tragedii nie ma. Pytanie jak będzie z jakością, bo obawiam się, że dostaniemy jakieś 720p...

  16. Powrót do góry    #19230
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co to są te "dużo większe opóźnienia"? O jak dużym opóźnieniu mowa i na co ma ono wpływ? Inaczej się ogląda? Jakaś strata moralna z tego tytułu powstaje? Jeszcze rozumiem jakby równolegle leciało w tv bez opóźnienia i sąsiad darłby mordę, a na streamie podjeżdżają pod taśmę, ale tutaj wychodzi na to, że wszystkim będzie tak samo.
    Opóźnienie na streamach jest rzędu nawet 1-2 minuty. O technikaliach nie piszę, bo nie w tym rzecz, natomiast można było to zaobserwować np. w relacjach skoków, gdzie jeszcze w ubiegłym sezonie na różnica między TVP, a Eurosportem wynosiła około 10 sekund, a między Eurosportem, a nc+go/Canal+Online/player itp. - 1-2 minuty.

    Ponadto, Internet ma to do siebie, że potrafi się przyciąć, zerwać połączenie, czy zamulić. Dla mnie to jest strzał w kolano. Relacje na streamach są świetne, gdy jesteś gdzieś w trasie.

  17. Powrót do góry    #19231
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,424
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    od 2 miesiecy mysleli nad tym co juz sie przewijalo w wiadomosciach, wiec nie rzeczywiscie nie wymagaj za wiele pokazywanie czegokolwiek na ttv brzmi w ogole jak zart, przeciez to telewizja na poziomie zoom tv, tam sie nadaja glupkowate programy, a nie jakikolwiek profesjonalny sport
    TTV jest na mux, a to może mieć absolutnie każdy. Kiedy ostatnio oglądałeś jakiekolwiek SGP w OTWARTEJ telewizji niekodowanej? Poza tym TTV udostępnia tylko miejsce w ramówce. Wiadomo, że studio,komentarz itd będzie prowadzone przez ekipę Eurosportu. A co do transmisji online to trzeba iść z duchem czasu. Zachodnie ligi piłkarskie czy F1 też za rok w większości będą w serwisie streamingowym. A cena na pewno nie jest wygórowana. Eurosport ma tam sporo do zaproponowania poza dwoma podstawowymi kanałami.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Robi (28-03-2022)

  19. Powrót do góry    #19232
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    TTV jest na mux, a to może mieć absolutnie każdy. Kiedy ostatnio oglądałeś jakiekolwiek SGP w OTWARTEJ telewizji niekodowanej? Poza tym TTV udostępnia tylko miejsce w ramówce. Wiadomo, że studio,komentarz itd będzie prowadzone przez ekipę Eurosportu. A co do transmisji online to trzeba iść z duchem czasu. Zachodnie ligi piłkarskie czy F1 też za rok w większości będą w serwisie streamingowym. A cena na pewno nie jest wygórowana. Eurosport ma tam sporo do zaproponowania poza dwoma podstawowymi kanałami.
    Czasy kablówek i dekoderów odchodzą do lamusa. Trzeba być mobilnym

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Lafan (28-03-2022)

  21. Powrót do góry    #19233
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Czasy kablówek i dekoderów odchodzą do lamusa. Trzeba być mobilnym
    Taaak, koniecznie. Postęp to gapienie się w mikroskopijny ekran telefonu z lupą w ręku, bo 60 calowy ekran tv to przecie przeżytek. Idź pan w chooy z takim postępem. I jeszcze sie co chwilę zawiesza, rwie, bo nie ma sygnału, a takich miejsc jest mnóstwo. Postęp dla ...szkoda gadać.

  22. Powrót do góry    #19234
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,541
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    720p byle było mobilne. Idi na chooy.

  23. Powrót do góry    #19235
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Taaak, koniecznie. Postęp to gapienie się w mikroskopijny ekran telefonu z lupą w ręku, bo 60 calowy ekran tv to przecie przeżytek. Idź pan w chooy z takim postępem. I jeszcze sie co chwilę zawiesza, rwie, bo nie ma sygnału, a takich miejsc jest mnóstwo. Postęp dla ...szkoda gadać.
    jakis strasznie ******* ten 60calowy TV, ze streama na tym nie odpalisz...
    to jakis Naptun z 56go?

  24. Powrót do góry    #19236
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    jakis strasznie ******* ten 60calowy TV, ze streama na tym nie odpalisz...
    to jakis Naptun z 56go?
    i bedziesz mial bitrate video 15mb/s czy 3?

  25. Powrót do góry    #19237
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    i bedziesz mial bitrate video 15mb/s czy 3?
    a ogladales kiedys takiego playera, albo UPC po internecie... czy tak tylko ********** dla zasady?

  26. Powrót do góry    #19238
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,194
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,881 w 4,885 postach
    Ta mobilnosc to inna nazwa uzależnienia od internetu czy ogólnie mediów?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #19239
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,541
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Viaplay zapowiada transmisje w super jakości... 720p. No jakość taka, że szczena opada.

  28. Powrót do góry    #19240
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Viaplay zapowiada transmisje w super jakości... 720p. No jakość taka, że szczena opada.
    a sprawdzales bitrate kiedys z satelity? bo moze sie okazac, ze Cie tam w ***** robia a nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz.

  29. Powrót do góry    #19241
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,929
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Czasy kablówek i dekoderów odchodzą do lamusa. Trzeba być mobilnym
    No przecież jak masz abo w c+ to masz też mobilny dostęp do oferty. Kablówki też już to oferują.

    Idźcie w chuy z tym streamem. Czasami lubię sobie wieczorem poskakać po kanałach TV i popatrzeć co tam leci. Mam w swoim TV apki z C+ online, hbo max, prime, i teraz playera. Jak miałbym tam sobie poskakać po kanałach to bym się pociął chyba.

    Jak to ma być postęp, to ktoś tu chyba ochuyał kompletnie. To jest cofanie się w rozwoju.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-03-2022 o 18:42
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #19242
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,541
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a sprawdzales bitrate kiedys z satelity? bo moze sie okazac, ze Cie tam w ***** robia a nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz.
    Akurat Canal+ z satelity z bitrate w chooya nie grał. W kablówkach bywa różnie.
    Ale 720p już na starcie w 2022 roku to zayebisty krok naprzód. I bitrate tego nie poprawi.

  31. Powrót do góry    #19243
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A gdzie ja powiedziałem, że oglądanie w komórce jest fajne? Nie korzystam z telewizji, ale stream oglądam na telewizorze.
    Chociaż czasami z braku opcji oglądałem na komórce, bo byłem np. w drodze, albo na imprezie rodzinnej. Wówczas lepsze to niż nic.
    Coraz więcej osób korzysta już z smart tv (albo przystawek z androidem) i czysto technicznie nie jest problemem oglądanie Eurosport online na telewizorze. Problemem jest starsza część społeczności kibicowskiej, która może mieć problem żeby ogarnąć założenie konta i odpalenie tego.

    BTW. czy ten pakiet Eurosportu pozwala na równoczesne oglądanie z większej ilości urządzeń niż 1? Można się dzielić kontem (z rodziną)?
    https://pomoc.player.pl/na_ilu_urzadzeniach

    Ale czy dotyczy to eurosportu player ? Tego nie wiem bo tez wpadlem na pomysl podzielenia sie z ojcem.

  32. Powrót do góry    #19244
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jeśli jestem zalogowany na laptopie, TV i smartfonie to mam 3 urzadzenia i jednoczesnie na 2 moge ogladac. Przeciez to proste.

    Ja na lapku, ojciec na TV, ale matka na telefonie juz nie obejrzy dopoki my ogladamy we 2

  33. Powrót do góry    #19245
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Kod:
    dest              pkts   bytes rate    peak  avg
    188.64.85.135:443 149612 201m  210483  4426k 2023k
    obraz 4K z playera (wyglada jak żyleta) / w peak'u 35mpbs ... średnio 16.5mbps

  34. Powrót do góry    #19246
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    jakis strasznie ******* ten 60calowy TV, ze streama na tym nie odpalisz...
    to jakis Naptun z 56go?
    Pzrecież pisałem że przeżytek. Być może i z 56 roku, kto go tam wie?

  35. Powrót do góry    #19247
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,633
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a sprawdzales bitrate kiedys z satelity? bo moze sie okazac, ze Cie tam w ***** robia a nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz.
    Na Sat 5-10mbps w HD, przekaz z wozu transmisyjnego 10-20mbps HD.

  36. Powrót do góry    #19248
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Akurat Canal+ z satelity z bitrate w chooya nie grał. W kablówkach bywa różnie.
    Ale 720p już na starcie w 2022 roku to zayebisty krok naprzód. I bitrate tego nie poprawi.
    chyba masz mgliste pojecie... bo wszyscy na satelicie w ***** leca z bitrate'm...
    transpondery z gumy nie są i opłaty za przesył też nie... i co z tego że masz rodzielczość 8K jak bitrate jest na poziomie HD?

    i tak żeby Ci tylko zaczęło świtać... to tańszy jest internet kosmiczno-satelitarny... czy normalny-ludzki-kablowy?
    jak już zaświta... to załapiesz, gdzie prędzej będzie lepszy bitrate i dlaczego promuje się takie Player'y a nie anteny satelitarne

    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Na Sat 5-10mbps w HD, przekaz z wozu transmisyjnego 10-20mbps HD.
    jak powyzej... player w 4K średnio 20mbps w szczycie 35mbit...

    ale wiekszosc komputerowcow tutaj i tak ********, ze z satelity maja lepiej

  37. Powrót do góry    #19249
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,541
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    chyba masz mgliste pojecie... bo wszyscy na satelicie w ***** leca z bitrate'm...
    transpondery z gumy nie są i opłaty za przesył też nie... i co z tego że masz rodzielczość 8K jak bitrate jest na poziomie HD?

    i tak żeby Ci tylko zaczęło świtać... to tańszy jest internet kosmiczno-satelitarny... czy normalny-ludzki-kablowy?
    jak już zaświta... to załapiesz, gdzie prędzej będzie lepszy bitrate i dlaczego promuje się takie Player'y a nie anteny satelitarne


    jak powyzej... player w 4K średnio 20mbps w szczycie 35mbit...

    ale wiekszosc komputerowcow tutaj i tak ********, ze z satelity maja lepiej
    A kto pisze o 8K? Pożyjemy, zobaczymy jakiej jakości będzie przekaz SGP z playera. Z satelity Canal+ narzekać na przesył nie można było.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kingpin (28-03-2022)

  39. Powrót do góry    #19250
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    Kod:
    dest              pkts   bytes rate    peak  avg
    188.64.85.135:443 149612 201m  210483  4426k 2023k
    obraz 4K z playera (wyglada jak żyleta) / w peak'u 35mpbs ... średnio 16.5mbps
    Jak to mozna sprawdzic u siebie?

  40. Powrót do góry    #19251
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Unikam telewizora jak ognia, naprawdę służy mi latem tylko do speedwaya , raz po raz F1, a zimą ewentualnie w razie totalnego resetu Netflix zapuszczę.

    I mam pytanie bo ogólnie nie zagłębiam się w te wszystkie hbo, ncgo, playery i inne cuda i wynalazki tego świata, które tylko i wyłącznie wypłukują mózg z resztek racjonalnego i trzeźwego myślenia i postrzegania świata .
    Pytanie
    Czy jak moja Halina ma wykupiony player ( tak twierdzi) , to ja w tym będę już mieć SGP , czy muszę coś dodatkowo dokupić.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  41. Powrót do góry    #19252
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Musisz wejsc na Player. pl i sprawdzic jakie masz wykupione pakiety

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    welna (28-03-2022)

  43. Powrót do góry    #19253
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,194
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,881 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Unikam telewizora jak ognia, naprawdę służy mi latem tylko do speedwaya , raz po raz F1, a zimą ewentualnie w razie totalnego resetu Netflix zapuszczę.

    I mam pytanie bo ogólnie nie zagłębiam się w te wszystkie hbo, ncgo, playery i inne cuda i wynalazki tego świata, które tylko i wyłącznie wypłukują mózg z resztek racjonalnego i trzeźwego myślenia i postrzegania świata .
    Pytanie
    Czy jak moja Halina ma wykupiony player ( tak twierdzi) , to ja w tym będę już mieć SGP , czy muszę coś dodatkowo dokupić.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Musisz miec wykupiony Eurosport i karnet na Apatora.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (28-03-2022), welna (28-03-2022)

  45. Powrót do góry    #19254
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Na Sat 5-10mbps w HD, przekaz z wozu transmisyjnego 10-20mbps HD.
    tvn HD na playerze mi teraz 7-8mbps ciągnie...

    zabawne (i meczace) sa te teorie ze stream = gorszy obraz niz z satelity

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Jak to mozna sprawdzic u siebie?
    sory, za duzo zmiennych zebym Ci powiedzial jak rozwiazac to rownanie.

  46. Powrót do góry    #19255
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    tvn HD na playerze mi teraz 7-8mbps ciągnie...

    zabawne (i meczace) sa te teorie ze stream = gorszy obraz niz z satelity


    sory, za duzo zmiennych zebym Ci powiedzial jak rozwiazac to rownanie.
    Google mi pomoze

  47. Powrót do góry    #19256
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,929
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Google mi pomoze
    Nie pomoże. Musisz mieć odpowiedni soft w swoim kompie, tv, tunerze, na czym tam ogladasz, aby to sprawdzić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #19257
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Google mi pomoze
    może się okazać, że to mission impossible. chyba, ze masz jakis powazny router.

  49. Powrót do góry    #19258
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,929
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    chyba masz mgliste pojecie... bo wszyscy na satelicie w ***** leca z bitrate'm...
    transpondery z gumy nie są i opłaty za przesył też nie... i co z tego że masz rodzielczość 8K jak bitrate jest na poziomie HD?

    i tak żeby Ci tylko zaczęło świtać... to tańszy jest internet kosmiczno-satelitarny... czy normalny-ludzki-kablowy?
    jak już zaświta... to załapiesz, gdzie prędzej będzie lepszy bitrate i dlaczego promuje się takie Player'y a nie anteny satelitarne


    jak powyzej... player w 4K średnio 20mbps w szczycie 35mbit...

    ale wiekszosc komputerowcow tutaj i tak ********, ze z satelity maja lepiej
    Pewnie, że lepiej. Dużo szybszy dostęp, ogół programów jest bardziej przejrzysty i nagrać na hdd mogę, . A potem to sobie zarchiwizować na serwerze, jeśli uznam, że to mi potrzebne będzie. Ze swojego tunera mogę stremować i na 8 urządzeniach jak jestem poza domem. A ty mi coś ściemniasz, że player lepszy od sat jest. Nie jest, nie był i nigdy nie będzie lepszy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #19259
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ogół programów jest bardziej przejrzysty i nagrać na hdd mogę
    **********... ja moge nawet na USB, CD, i dyskietki jak gdzies znajde

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pewnie, że lepiej. Dużo szybszy dostęp
    dostep do czego?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A potem to sobie zarchiwizować na serwerze, jeśli uznam, że to mi potrzebne będzie. Ze swojego tunera mogę stremować i na 8 urządzeniach jak jestem poza domem.
    a ja moge zestreamowac na caly swiat, i to nawet jak jestem w domu

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ty mi coś ściemniasz, że player lepszy od sat jest. Nie jest, nie był i nigdy nie będzie lepszy.
    a bierzesz ze soba antene na wakacje?
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 28-03-2022 o 20:24

  51. Powrót do góry    #19260
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,541
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Na wakacjach to ja się od wszelakiej tv odcinam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •