Strona 371 z 517 PierwszyPierwszy ... 271321361369370371372373381421471 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,651 do 16,695 z 23244

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #16651
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Z tego co znalazłem w necie.

    Sobota
    Gdańsk - Tarnów
    Komentarz Noskowicz, studio nie podano jeszcze kto

    Toruń - Gniezno. Komentarz Dryła i Cegielski a studio Łopacinski.

    Czyli mecz Orzeł - Lokomotiv będzie komentować chyba Durda, bo innej opcji raczej Nsport nie ma.

  2. Powrót do góry    #16652
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Noskowicz będzie komentował z Dankiewiczem.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #16653
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Z tego co znalazłem w necie.

    Sobota
    Gdańsk - Tarnów
    Komentarz Noskowicz, studio nie podano jeszcze kto

    Toruń - Gniezno. Komentarz Dryła i Cegielski a studio Łopacinski.

    Czyli mecz Orzeł - Lokomotiv będzie komentować chyba Durda, bo innej opcji raczej Nsport nie ma.
    Skróty komentował jeszcze Robert Sitnicki, ale nie wiem czy dalej działa w C+.

  4. Powrót do góry    #16654
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Czy ta prowadząca Speedway+ poprowadzi je kiedykolwiek od A do Z bez błędu? Zawsze coś chlapnie.
    Mecz Stal - Włókniarz nie został dokończony z powodu pożaru prądu rozdzielni.

  5. Powrót do góry    #16655
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    może przeczytała nasz forumowy wątek z tego meczu i zgłupiała
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  6. Powrót do góry    #16656
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Z kilkoma tutaj wcześniejszymi komentarzami użytkowników: noc, j-rules, Buszmen, młody_piernik2 się w pełni albo z dużą częścią zgadzam. Obecna redakcja miała minusy, ale też jednak kilka plusów. Teraz co będzie trudno powiedzieć.

    Znalazłem rozpiskę:

    11 lipca (sobota)

    14:00 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils, CANAL+ telewizja przez internet Komentarz: Edward Durda

    16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów, nSport+ Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz, studio: Michał Łopaciński, Piotr Świderski

    19:15 eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno, nSport+ Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski, studio: Marcin Majewski, Sławomir Kryjom

    12 lipca (niedziela)
    14:00 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Abramczyk Polonia Bydgoszcz, CANAL+ telewizja przez internet Komentarz: Edward Durda

    Wygląda że relacja internetowa ma tylko komentatora, a mecz telewizyjny jest z szerszą obsadą. Tak jak wcześniej mówiłem, ja się boję że ich ulubionym klubem będzie Apator, czy będzie się zapowiadać pogrom czy nie, to będą go zawsze pokazywać w telewizji i tam najchętniej z całą ekipą jechać. A tu chodzi o wybieranie najciekawiej zapowiadających się meczów do transmisji telewizyjnej, w którym jest szansa na wyrównany wynik. Ja za bardzo takich w Toruniu, na Motoarenie nie widzę.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  7. Powrót do góry    #16657
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Porażka, że w 2 kolejce Unia Tarnów vs Apator Torun bedzie w tv przez internet a nie na nsport. Slabo, lipa straszna

  8. Powrót do góry    #16658
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    mecze online maja tez byc w ncgo, reszta moze na miesiac wziac za free c+ przez internet.

  9. Powrót do góry    #16659
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    mecze online maja tez byc w ncgo, reszta moze na miesiac wziac za free c+ przez internet.
    Skoro place nc+ z full pakietem canal+ to powinienem miec to za darmo w nc+go.
    Jak nie bedzie tego to bedzie czyste zlodziejstwo.

    W ogole mogliby dac ten mecz w canal+ now. Co im zależy? Chca wydoic abonentow. Pewnie nie rozumiemy znow oferty

  10. Powrót do góry    #16660
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ma ktoś streama do Orzełka ?

  11. Powrót do góry    #16661
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Jest możliwość obejrzenia Łodzi z Lokomotivem przez nc+go, tylko meczu chyba nie będzie .
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #16662
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ma ktoś streama do Orzełka ?
    Z tego co widzę, nikt tego meczu nie traansmituje

  13. Powrót do góry    #16663
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta
    Jest możliwość obejrzenia Łodzi z Lokomotivem przez nc+go, tylko meczu chyba nie będzie .
    Na nc+GO jest a na platformie Canal+ Internet ktoś znalazł?


    Mecz w Łodzi odwołany.
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 11-07-2020 o 14:12

  14. Powrót do góry    #16664
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Czyli premiera pierwszej ligi jednak odbędzie się w telewizji, a pierwszym, historycznym prowadzącym studio będzie Łopaciński. Waliszko, Ryczel, Zborowski poza Canal+, a Łopata trwa mać. Znaczy ma trwać.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Silence za jego przydatny post!

    j-rules (11-07-2020), młody_piernik2 (11-07-2020)

  16. Powrót do góry    #16665
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Czyli premiera pierwszej ligi jednak odbędzie się w telewizji, a pierwszym, historycznym prowadzącym studio będzie Łopaciński. Waliszko, Ryczel, Zborowski poza Canal+, a Łopata trwa mać. Znaczy ma trwać.
    akurat po Zborowskim to chyba nikt nie placze

  17. Powrót do góry    #16666
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Gdzie jest ten Canal+ Telewizja przez internet w aplikacji NC+GO na iPhone?

  18. Powrót do góry    #16667
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    W aplikacji wchodzisz w zakładkę "Teraz w TV" i na samym dole masz Canal+ na żywo.

    Na androidzie tak jest, nie wiem czy tak samo jest na iphonie.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    donvito (11-07-2020)

  20. Powrót do góry    #16668
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Trener Unii: "na pewno beda podchodzic do Ljunga po wskazowki, nie oszukujmy sie - odjechal juz 3 imprezy w tym roku". Fajne slowa jak na polowe lipca
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #16669
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cierniak ! Jedno wejście i 5 pkt.

  22. Powrót do góry    #16670
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach

  23. Powrót do góry    #16671
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Skoro mecz w Łodzi przełożyli na jutro na 14:00, to jaki mecz pokażą w internecie ? Durda i Multi-Production się rozdwoją ?
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #16672
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Myślę że meczu z Łodzi już nie pokażą w internecie, bo by musieli mieć nie trzy a cztery wozy transmisyjne. Dryła musi sobie dokładnie przeczytać nazwisko Berntzon, bo S tam nie ma.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  25. Powrót do góry    #16673
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    W aplikacji wchodzisz w zakładkę "Teraz w TV" i na samym dole masz Canal+ na żywo.

    Na androidzie tak jest, nie wiem czy tak samo jest na iphonie.
    Żadnego takiego kanału tam nie ma. A już na pewno nie na samym dole. Chyba, że pojawi się jutro w godzinie meczu.

  26. Powrót do góry    #16674
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Żadnego takiego kanału tam nie ma. A już na pewno nie na samym dole. Chyba, że pojawi się jutro w godzinie meczu.
    Na 100% był, możliwe że jest tak jak piszesz - pojawi się w momencie uruchomienia transmisji.

  27. Powrót do góry    #16675
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Często zdarza mi się nie oglądać meczu na żywo ze względu na różne zobowiązania i wtedy siadam w nocy i oglądam po kolei wszystko, co było. Patrząc z mojej perspektywy, C+ przez internet to porażka:
    - cofanie tylko 8h wstecz
    - mecze nie są dostępne jako programy do obejrzenia od razu po zakończeniu, tylko po dłuższym czasie (dla przykładu, wczorajsze mecze 1. Ligi wciąż nie są dostępne)
    - te dwa dodatkowe mecze 1. Ligi będą dostępne prawdopodobnie tylko na żywo - przynajmniej tak to na ten moment wygląda, nie będzie chyba nawet opcji cofnięcia o te 8h
    - piątkowe mecze z Eleven są dostępne tylko na żywo

    Skoro w lwiej części przypadków i tak nie będę mógł zobaczyć tych dwóch dodatkowych spotkań 1. Ligi na żywo, to dużo bardziej opłacalny dla mnie jest player.

  28. Powrót do góry    #16676
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Często zdarza mi się nie oglądać meczu na żywo ze względu na różne zobowiązania i wtedy siadam w nocy i oglądam po kolei wszystko, co było. Patrząc z mojej perspektywy, C+ przez internet to porażka:
    - cofanie tylko 8h wstecz
    - mecze nie są dostępne jako programy do obejrzenia od razu po zakończeniu, tylko po dłuższym czasie (dla przykładu, wczorajsze mecze 1. Ligi wciąż nie są dostępne)
    - te dwa dodatkowe mecze 1. Ligi będą dostępne prawdopodobnie tylko na żywo - przynajmniej tak to na ten moment wygląda, nie będzie chyba nawet opcji cofnięcia o te 8h
    - piątkowe mecze z Eleven są dostępne tylko na żywo

    Skoro w lwiej części przypadków i tak nie będę mógł zobaczyć tych dwóch dodatkowych spotkań 1. Ligi na żywo, to dużo bardziej opłacalny dla mnie jest player.
    Jak by to skomentowała rzecznik cyfry+, "ten abonent nie zrozumiał oferty"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #16677
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Często zdarza mi się nie oglądać meczu na żywo ze względu na różne zobowiązania i wtedy siadam w nocy i oglądam po kolei wszystko, co było. Patrząc z mojej perspektywy, C+ przez internet to porażka:
    - cofanie tylko 8h wstecz
    - mecze nie są dostępne jako programy do obejrzenia od razu po zakończeniu, tylko po dłuższym czasie (dla przykładu, wczorajsze mecze 1. Ligi wciąż nie są dostępne)
    - te dwa dodatkowe mecze 1. Ligi będą dostępne prawdopodobnie tylko na żywo - przynajmniej tak to na ten moment wygląda, nie będzie chyba nawet opcji cofnięcia o te 8h
    - piątkowe mecze z Eleven są dostępne tylko na żywo

    Skoro w lwiej części przypadków i tak nie będę mógł zobaczyć tych dwóch dodatkowych spotkań 1. Ligi na żywo, to dużo bardziej opłacalny dla mnie jest player.
    Mam dokładnie taką samą sytuację. Bazuję w zasadzie tylko na nagrywaniu i oglądaniu z odtworzenia. Wczoraj np oglądałem dopiero piątkowe mecze ekstraligi, w obu przypadkach nie znając wyniku. Drugi mecz niestety się przedłużył i ucięło mi ostatnie 5 biegów. Potem puściłem sobie dwa mecze pierwszej ligi. Jak będzie z tym c+ na żywo to nie wiem ale wychodzi na to, że nagrywanie nie będzie możliwe. Kiepska sytuacja.

  30. Powrót do góry    #16678
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Żadnego takiego kanału tam nie ma. A już na pewno nie na samym dole. Chyba, że pojawi się jutro w godzinie meczu.
    Wejdź w program tv i ustaw w filtrowaniu Canal+, powinno być.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kisik94 za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (12-07-2020)

  32. Powrót do góry    #16679
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta
    Wejdź w program tv i ustaw w filtrowaniu Canal+, powinno być.
    Jest. Dzięki!

  33. Powrót do góry    #16680
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Mam dokładnie taką samą sytuację. Bazuję w zasadzie tylko na nagrywaniu i oglądaniu z odtworzenia. Wczoraj np oglądałem dopiero piątkowe mecze ekstraligi, w obu przypadkach nie znając wyniku. Drugi mecz niestety się przedłużył i ucięło mi ostatnie 5 biegów. Potem puściłem sobie dwa mecze pierwszej ligi. Jak będzie z tym c+ na żywo to nie wiem ale wychodzi na to, że nagrywanie nie będzie możliwe. Kiepska sytuacja.
    Właśnie ja nagrywając zawsze ustawiałem sobie też profilaktycznie kolejną transmisję, właśnie jakby miało się przedłużyć. W tym sezonie już nie przedłużyłem kablówki, chciałem korzystać tylko z playera. Pojawiła się w międzyczasie opcja C+ przez internet, więc pomyślałem, że skorzystam, ale moim zdaniem na ten moment wykonanie jest co najwyżej przeciętne. Tak, jak mówię - przeżyję najwyżej bez tych dwóch meczów 1. Ligi, zaraz i tak dojdzie jeszcze 2. Liga

  34. Powrót do góry    #16681
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    A nie taniej kupić nc+? Macie duzo więcej programów.
    Za 109 zl macie wszystkie canal+, polsat sport ppv, eleven oraz hbo i pakiet extra.
    Niektórzy w tej cenie jeszcze filmboxy maja.

    Wtedy mozecie w dowolnym miejscu odpalić nc+go i ogladac wszystkie programy bez ścin na telefonie czy kompie.

    Oferta canal+ przez internet jest bardzo bardzo droga. Nie ma tam wielu programow.

  35. Powrót do góry    #16682
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Telewizji poza żużlem nie oglądam, więc nie potrzebuję nic więcej. C+ przez internet brałem pod uwagę tylko ze względu na te dodatkowe dwa mecze. Bez tego wole playera, 25 złotych za pakiet z nsport + 15 za Eleven. Dopóki nie ma GP, to to wystarcza. No i najważniejsze - poza sezonem nie płace

  36. Powrót do góry    #16683
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    A nie taniej kupić nc+? Macie duzo więcej programów.
    Za 109 zl macie wszystkie canal+, polsat sport ppv, eleven oraz hbo i pakiet extra.
    Niektórzy w tej cenie jeszcze filmboxy maja.

    Wtedy mozecie w dowolnym miejscu odpalić nc+go i ogladac wszystkie programy bez ścin na telefonie czy kompie.

    Oferta canal+ przez internet jest bardzo bardzo droga. Nie ma tam wielu programow.
    ale umowa na ile? minimum rok?

    abonamenty miesieczne sa o wiele lepsze. w kazdej chwili rezygnuje. np. gdy nie bylo sportu 3 miesiace nie placilem za kanaly sportowe

  37. Powrót do góry    #16684
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Nie oszukujmy sie, tv każdy oglada czy to film, czy sport, czy programy dokumentalne lub informacyjne.

    Mam kumpla ktory ma nc+ mówił, ze abo.sie mu kończy za 2 miesiące. Nie wie co zrobic bo chcialby taki abo jak ja, ale chcialby sie z kims złożyć.
    Mowil ze udostepnilby nc+go na 2 urzadzenia tylko zeby ktos sie z nim zlozyl.

    Tak więc jeśli ktos chce nc+go i jego hasło to dajcie znać. Bedziecie mieli i canal+, i sport i wszystkie kanaly extra+ z hbo na nc+go czy to telefonie czy to tablecie czy kompie.
    Po 50 zl lub po 30 zl zrobicie mu zrzutke i mozecie oglądać wszystko.

    Ja w domu mam nc+ i poza domem ogladam nc+go na laptopie a szwagier tez ma moje konto i tez ogląda w tym samym czasie co ja, tak wiec... 2 dekodery w domu włączone + jednoczesnie 2 urzadzenia nc+go odpalone byc mogą.

    Dobra opcja jak ktos chce sie złożyć.

  38. Powrót do góry    #16685
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    A są abonamenty miesięczne? Chodzi o c+ i kablówki.
    Właśnie najgorsze jest to płacenie poza sezonem. Ja też poza żużlem w ogóle nie oglądam tv.
    Player ok, ale nie można nagrywać.

  39. Powrót do góry    #16686
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Jakies sa, np po 50 zl włącz wyłącz.
    Nie lepiej poszukać osoby co ma nc+ jakis pakiet i dac mu z 30/40 zl na miesiąc?
    Wtedy masz nie tylko canal+ ale tez inne kanaly bez zaciec.

    A kumpli mam.sporo co maja nc+ a nigdy nawet nie logowali sie na nc+go.
    Tak wiec mogę zagadac i dogadacie sie. Na pewno ktos z nich moglby wam udostępnić haslo do nc+go za drobna opłata

    Ja juz nie moge bo.moje haslo ma szwagier no i mam konto na laptopie wiec juz limit zajety.

  40. Powrót do góry    #16687
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A są abonamenty miesięczne? Chodzi o c+ i kablówki.
    Właśnie najgorsze jest to płacenie poza sezonem. Ja też poza żużlem w ogóle nie oglądam tv.
    Player ok, ale nie można nagrywać.
    'miesieczny abonament' to pisalem na zasadzie takiego Playera

    fakt. minus że nie możesz nagrywac.

    ps. Player zmienil odtwarzacz filmow i teraz napisy sa gigantycznie male O.o

  41. Powrót do góry    #16688
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Właśnie ja nagrywając zawsze ustawiałem sobie też profilaktycznie kolejną transmisję, właśnie jakby miało się przedłużyć. W tym sezonie już nie przedłużyłem kablówki, chciałem korzystać tylko z playera. Pojawiła się w międzyczasie opcja C+ przez internet, więc pomyślałem, że skorzystam, ale moim zdaniem na ten moment wykonanie jest co najwyżej przeciętne. Tak, jak mówię - przeżyję najwyżej bez tych dwóch meczów 1. Ligi, zaraz i tak dojdzie jeszcze 2. Liga
    Ja też zwykle tak robiłem, ale tym razem akurat nie zrobiłem i się zemściło.

    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Nie oszukujmy sie, tv każdy oglada czy to film, czy sport, czy programy dokumentalne lub informacyjne
    Nie każdy.
    Znam wiele osób, które w ogóle nie mają odbiornika. Czasy kiedy telewizor był w centralnym punkcie mieszkania i zawsze włączony byle coś leciało już minęły.
    Ja mam w zasadzie tylko dla żużla i generalnie sportu. Filmy, seriale - tu są już lepsze opcje typu netflix i nawet nie potrzeba tv.

  42. Powrót do góry    #16689
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Fakt, na playerze nie można nagrywać, ale jest cofanie bodajze do 48h wstecz. Mnie to akurat wystarcza, ale każdy może mieć inne potrzeby.

    Ja z telewizji się wyleczyłem, teraz to nawet Netflixa jak odpalę raz w miesiącu to jest dużo. Więc telewizor jest w mieszkaniu tylko do sportu i PS4

  43. Powrót do góry    #16690
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, piątek, sobota, niedziela. Sam żużel leci

    Dobrze, ze mam w domu 3 TV, to nikt nikomu w parade nie wchodzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #16691
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, piątek, sobota, niedziela. Sam żużel leci

    Dobrze, ze mam w domu 3 TV, to nikt nikomu w parade nie wchodzi.
    No ale weekendem rodzinnym trudno to nazwać. A w tygodniu każdy pracuje i też trudno znaleźć czas dla bliskich.
    Dlatego ja nagrywam i oglądam wieczorem wszystko z odtworzenia. Jeden mecz ogarniesz w 20-30 minut zamiast 2h na żywo.

    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Fakt, na playerze nie można nagrywać, ale jest cofanie bodajze do 48h wstecz. Mnie to akurat wystarcza, ale każdy może mieć inne potrzeby.

    Ja z telewizji się wyleczyłem, teraz to nawet Netflixa jak odpalę raz w miesiącu to jest dużo. Więc telewizor jest w mieszkaniu tylko do sportu i PS4
    Też tak miałem ale od pewnego czasu wolę rozłożyć planszówkę niż odpalać PS4, które teraz mi służy w zasadzie tylko do netflixa. Chyba jako jeden z nielicznych mam tv (pierwsze modele lcd) bez smarta.

  45. Powrót do góry    #16692
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Agro Melisa jest gdzies w TV?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #16693
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Agro Melisa jest gdzies w TV?
    Canal+ Na żywo w aplikacji nc+go.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    j-rules (12-07-2020)

  48. Powrót do góry    #16694
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ani jednego meczu o 14 nie transmituje Canal+ fajnie...

    ja nie mam nc+ go i co? i zuzla nie ma. super promocja zuzla

  49. Powrót do góry    #16695
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    gdzie jest transmisja z meczu z Ostrowa na tym canal+ tv przez neta ja się pytam???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •