Strona 363 z 518 PierwszyPierwszy ... 263313353361362363364365373413463 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,291 do 16,335 z 23284

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #16291
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Tu nie chodzi o atrakcyjność.Dla kibica ekstraligowego czy pierwszoligowego to może i debilne, ale dla klubu II ligowego to duża szansa na ekspozycję swoich sponsorów i duży atut w poszukiwaniu nowych sponsorów.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi slamer82 za jego przydatny post!

    Kaman (05-06-2020), vicar (08-06-2020)

  3. Powrót do góry    #16292
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach
    Ej, naprawdę macie z tym taki problem? Proponuję oceniać czyjąś pracę, a nie pochodzenie, bo to może doprowadzić do nieskończonych meandrów i poszukiwań genealogicznych Skomentowałem dotąd 2 mecze Motoru - czy w którymś momencie byłem nieobiektywny, albo w komentarzu "starałem się dodać mocy" jednej ze stron?
    A tak szczerze to większy problem z zachowaniem bezstronności to mam akurat przy innej ekipie, niż Motor
    Pozdro!

  4. Powrót do góry    #16293
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    Pamietam kiedys chyba Kedziora komentowal mecz, Gniezno - ZG (?), nie dalo sie tego sluchac
    Tak, Kedziora bodajze tydzien wczesniej stracil prace w Gnieznie. To byl mecz z Toruniem. Przed 15 biegiem 43:41 dla Startu, w ostatnim Gollob z Holderem wychodza na 5:1, co Kedziora skomentowal "kur.. mac" jak Zagar mijal Holdera to darl sie "dajesz,dajesz, jeeeesssttt"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (07-06-2020)

  6. Powrót do góry    #16294
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Ej, naprawdę macie z tym taki problem? Proponuję oceniać czyjąś pracę, a nie pochodzenie, bo to może doprowadzić do nieskończonych meandrów i poszukiwań genealogicznych Skomentowałem dotąd 2 mecze Motoru - czy w którymś momencie byłem nieobiektywny, albo w komentarzu "starałem się dodać mocy" jednej ze stron?
    A tak szczerze to większy problem z zachowaniem bezstronności to mam akurat przy innej ekipie, niż Motor
    Pozdro!
    Kompletnie nietrafiony powód. Brzydzi mnie szukanie haków, właśnie pochodzenia, śledzenie drzewa genealogicznego, obarczanie dzieci za winy dorosłych itp. itd stosowanych zwłaszcza w polityce.

    Ba, nigdy nie szukałem kto skąd pochodzi. Dopiero niedawno dowiedziałem się, że Michał Mitrut też jest z Lublina. To raczej Pan cały czas mocno podkreśla swoją lubelskość, przywiązanie do miasta i klubu, "jestem Lubelakiem" to chyba Pana słowa? Rozumiem i szanuję. Ale to dla mnie wyklucza pana z automatu z komentowania meczów tego klubu. Bez względu na starania się.

    Pamiętam Pana mecz z GKM, jak coś na koniec "zainsynuował" Jabłoński czy Dankiewicz że Pan się cieszy po wygraniu Motoru. A Pan się żachnął z wyrzutem, że przecież był dodatkowy stres, że całe siły poświęcone na tym, żeby być obiektywnym. Ale przecież dało się wyraźnie odczuć radość, wręcz wzruszenie po ostatnim wyścigu, skrywany łamiący się głos, prawie płacz, kiedy Motor wygrywał biegi. Udawanie że jest inaczej, wstrzymywanie się w tej radości jest właśnie oszukiwaniem samego siebie, nienaturalną reakcją, bo każdy się cieszy że zwycięstwa swoich. To oczywiste i naturalne. Komentator może być profesjonalistą, ale jest też człowiekiem, którego obowiązują te same cechy. Więc lepiej uciąć, eliminować z góry taką możliwość.

    Piłkarz Tomasz Wieszczycki grający w ŁKS i mieszkający w Łodzi świadomie zrezygnował z komentowania meczów tej drużyny, wie że nie zapanuje nad radością, smutkiem, emocjami, nie będzie obiektywny, właśnie z tego powodu, że szanuje widzów. Inni tego nie robią, są jak widać rożne spojrzenia i zachowania.

    Marcin Majewski jest bardzo elastyczny, dyspozycyjny w stosunku do komentatorów, lekką ręką klepie każde takie zachcianki, a może to on wręcz sam proponuje? Całkiem możliwe, Panie Tomaszu, wiemy że ta posada szefa żużla w C+ go przerasta. To właśnie on zapewnił Panu oglądanie na żywo i komentowanie powrotu Motoru do Ekstraligi. Mam nadzieję, że Pan mu wysłał dobry koniak czy wódkę. Teraz pewnie będzie jeszcze lepiej, można mu wysłać skrzynkę jakichś dobrych trunków z podziękowaniem. Mecze Ekstraligi w weekend są na nSport dwa, nikt Panu nie zabiera pracy, zawsze jest mecz klubu "obcego" który można komentować, ale widać są powody, że Pan chce inaczej.

    Zdaję sobie sprawę że jestem w mniejszości, może jedynym tutaj "nawiedzonym", który problem tak podnosi, dlatego Pan wygra, będzie komentować swój ukochany klub do końca świata i rok dłużej. Gratuluję i życzę sukcesów, niech Pan się tym razem zdrowo ucieszy, może popłacze po skomentowanym złocie Motoru w finale. Ja zostaję przy swoim zdaniu.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  7. Powrót do góry    #16295
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,537
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,881 w 1,765 postach
    Oczywiście z Japkiem obok przy mikrofonie.

  8. Powrót do góry    #16296
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Niech mnie ktoś poprawi jeśli źle to rozkminiam
    Mam rozumieć że Tomek Dryla, robiący świetny komentarz, gdy Zmarzlik jedzie o złoto w Toruniu, Emil latający po bandzie w Czewie czy Dudek ogrywa na ostatnich metrach Hancocka itd to jest ok

    Gdy Miesiąc przechodzi z 4 pozycji na 1, czy cokolwiek innego związanego z Motorem to Pan Dryla ma podziwiać latające komary w kabinie komentatorskiej?

    Bo jest z Lublina, bo jest kibolem Motoru?, no i co z tego? Pzecież to k...a jakaś paranoja
    Mam nadzieję że bohater tej dyskusji ma gdzieś te rozkminki i przy najbliższej okazji, komentując mecz Motoru, pokaże takie emocje że spadnę z krzesła

  9. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Dominik (07-06-2020), Gadol (07-06-2020), Nigel (07-06-2020), darsen (07-06-2020), dawidm (07-06-2020), dockm (07-06-2020), rav_gorzow (08-06-2020), shelve (07-06-2020), ursus (07-06-2020), welna (07-06-2020)

  10. Powrót do góry    #16297
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Niech mnie ktoś poprawi jeśli źle to rozkminiam
    Mam rozumieć że Tomek Dryla, robiący świetny komentarz, gdy Zmarzlik jedzie o złoto w Toruniu, Emil latający po bandzie w Czewie czy Dudek ogrywa na ostatnich metrach Hancocka itd to jest ok

    Gdy Miesiąc przechodzi z 4 pozycji na 1, czy cokolwiek innego związanego z Motorem to Pan Dryla ma podziwiać latające komary w kabinie komentatorskiej?

    Bo jest z Lublina, bo jest kibolem Motoru?, no i co z tego? Pzecież to k...a jakaś paranoja
    Mam nadzieję że bohater tej dyskusji ma gdzieś te rozkminki i przy najbliższej okazji, komentując mecz Motoru, pokaże takie emocje że spadnę z krzesła
    Daj spokój, jeśli by brać na poważnie większość tut. opinii to w zasadzie nie ma w Polsce osoby która dostała by zgodę, tutejszego szanownego grona, na komentowanie speedwaya.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #16298
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Ej, naprawdę macie z tym taki problem? Proponuję oceniać czyjąś pracę, a nie pochodzenie, bo to może doprowadzić do nieskończonych meandrów i poszukiwań genealogicznych Skomentowałem dotąd 2 mecze Motoru - czy w którymś momencie byłem nieobiektywny, albo w komentarzu "starałem się dodać mocy" jednej ze stron?
    A tak szczerze to większy problem z zachowaniem bezstronności to mam akurat przy innej ekipie, niż Motor
    Pozdro!

    Proponuję maruderów zaprosić do programu w łapę majka, zpaodac jakiś meczyk i niech komentują. Efekt, słowa by nie wydobyli.
    Uważam robisz extra robotę, życzę mnóstwa emocjonujących spotkań do komentowania.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Nigel (07-06-2020), shelve (07-06-2020)

  13. Powrót do góry    #16299
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,537
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,881 w 1,765 postach
    Taką robotę, że trzeba wyłączać dźwięk podczas transmisji. Ja chcę obejrzeć mecz, a nie słuchać szczytujących wirtualnie mikrofonowców.
    Udostępnienie czystego przekazu ze stadionu to byłoby epokowe wydarzenie. Nawet podczas pokazywania wywiadu wolałbym słyszeć zwykły odgłos trybun. Sam potrafię ocenić to, co dzieje się na torze.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 07-06-2020 o 10:10

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    donvito (07-06-2020), spiniaza1 (07-06-2020)

  15. Powrót do góry    #16300
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    Tu nie chodzi o atrakcyjność.Dla kibica ekstraligowego czy pierwszoligowego to może i debilne, ale dla klubu II ligowego to duża szansa na ekspozycję swoich sponsorów i duży atut w poszukiwaniu nowych sponsorów.
    Oglądalność 20 osób.

    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta

    Zdaję sobie sprawę że jestem w mniejszości, może jedynym tutaj "nawiedzonym", który problem tak podnosi, dlatego Pan wygra, będzie komentować swój ukochany klub do końca świata i rok dłużej. Gratuluję i życzę sukcesów, niech Pan się tym razem zdrowo ucieszy, może popłacze po skomentowanym złocie Motoru w finale. Ja zostaję przy swoim zdaniu.
    No w tym roku mała szansa, ale może Motor wróci gdzieś na swoje właściwe miejsce, peryferia 2 ligi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #16301
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Taką robotę, że trzeba wyłączać dźwięk podczas transmisji. Ja chcę obejrzeć mecz, a nie słuchać szczytujących wirtualnie mikrofonowców.
    Udostępnienie czystego przekazu ze stadionu to byłoby epokowe wydarzenie. Nawet podczas pokazywania wywiadu wolałbym słyszeć zwykły odgłos trybun. Sam potrafię ocenić to, co dzieje się na torze.
    Przecież zawsze możesz wyłączyć głos i sam sobie oceniać tylko dlaczego uważasz, że inni nie mogą "słuchać szczytujących wirtualnie mikrofonowców"?

  17. Powrót do góry    #16302
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Nikt nie odmawia Dryle fachowości, wiedzy, robienia atmosfery, komentowania z emocjami, zwrotów podczas relacji z GP które przejdą do historii żużlowego komentarza. Nikt też nie chce odstawiać go od komentowania, a chyba niektórzy myślą, że jeśli nie skomentuje Motoru to się świat zawali mu na głowę. Czy to nie wy przesadzacie w tej obronie "krzyża"? W ogóle moja opinia do merytorycznej sfery się nie odnosi. Odnosi się sfery emocjonalnej, której nie można się pozbyć, oduczyć, wyrzucić. Dlatego argument, że ktoś się mądrzy, a sam powinien skomentować jest kompletnie chybiony.
    Pytanie jest czy Dryła musi koniecznie komentować Motor, zamiast Unię, Spartę, Włókniarza, Falubaz, GKM, Stal czy ROW. Siedem klubów tak, jeden nie. Pewnie musi, sezon nam pokaże. Zresztą nie bronicie go zawsze, ba, sami piszecie że niepotrzebnie występuje z Jabłońskim. Mówiliście też bez żadnych argumentów, że RPŻ to dno - czyli jednak nie wszystko z nim związane wam się podoba. Ja sam ganiłem za złe rzeczy w programie, chwaliłem za dobre, uzasadniałem też za co, więc nie jestem w żaden sposób z góry źle nastawiony do osoby, człowieka. Może spokojnie komentować 7/8 klubów, a jednak z jakichś powodów chce jeszcze ten jeden.

    A tu piszecie, jakby ktoś chciał ojcu odebrać chleb, jego dzieci głodzić. Olkowicza jakoś nie broniliście, a on rzeczywiście stracił pracę, może głodował . A przecież i tak wiemy jak się to skończy, więc nie musicie go bronić, bo i ten znienawidzony przez was Majewski też stanie po waszej stronie. Ja przedstawiłem swoje zdanie co do jednej, wydawałoby się oczywistej kwestii, możecie uznać to za jednoosobową krucjatę przeciw niewiniątkom.

    Teraz kibicujmy wszyscy Wilkom, KSŻ, KKŻ, KSM, ŻKS czy jak im tam obecnie Krosno, żeby awansowali do Ekstraligi, a potem czekajmy na komentowanie meczu przez Majewskiego. Ciekawe czy też będziecie tacy zadowoleni. Ja o tym marzę...
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  18. Powrót do góry    #16303
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,537
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,881 w 1,765 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Przecież zawsze możesz wyłączyć głos i sam sobie oceniać tylko dlaczego uważasz, że inni nie mogą "słuchać szczytujących wirtualnie mikrofonowców"?
    No i wyłączam, ale jeśli płacę za telewizję, to mam chyba mogę oceniać jakość "usług komentatorskich"?
    Odnośnie komentarza to wyobraźcie sobie taki motyw. Podczas meczu piłki nożnej obrońcy podają sobie piłkę na własnej połowie, totalna nuda, a komentator zachwyca się : "jaki piękny przerzut", "cóż za piękne podanie, do samej nogi kolegi z drużyny" itp. Bylibyście zadowoleni czy może ręka sama sięgnęłaby po pilota, żeby wyciszyć to barachło? A takie coś serwuje nam m.in. Drylson. I co, mam uważać to za świetnie wykonaną robotę? Bo nie ma lepszych to mam podziwiać to co jest, choć wg mnie to zwykła kaszana?
    Jest forum, mam możliwość napisania swojej opinii, to ją piszę.

  19. Powrót do góry    #16304
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Nikt nie odmawia Dryle fachowości, wiedzy, robienia atmosfery, komentowania z emocjami, zwrotów podczas relacji z GP które przejdą do historii żużlowego komentarza. Nikt też nie chce odstawiać go od komentowania, a chyba niektórzy myślą, że jeśli nie skomentuje Motoru to się świat zawali mu na głowę. Czy to nie wy przesadzacie w tej obronie "krzyża"? W ogóle moja opinia do merytorycznej sfery się nie odnosi. Odnosi się sfery emocjonalnej, której nie można się pozbyć, oduczyć, wyrzucić. Dlatego argument, że ktoś się mądrzy, a sam powinien skomentować jest kompletnie chybiony.
    Pytanie jest czy Dryła musi koniecznie komentować Motor, zamiast Unię, Spartę, Włókniarza, Falubaz, GKM, Stal czy ROW. Siedem klubów tak, jeden nie. Pewnie musi, sezon nam pokaże. Zresztą nie bronicie go zawsze, ba, sami piszecie że niepotrzebnie występuje z Jabłońskim. Mówiliście też bez żadnych argumentów, że RPŻ to dno - czyli jednak nie wszystko z nim związane wam się podoba. Ja sam ganiłem za złe rzeczy w programie, chwaliłem za dobre, uzasadniałem też za co, więc nie jestem w żaden sposób z góry źle nastawiony do osoby, człowieka. Może spokojnie komentować 7/8 klubów, a jednak z jakichś powodów chce jeszcze ten jeden.

    A tu piszecie, jakby ktoś chciał ojcu odebrać chleb, jego dzieci głodzić. Olkowicza jakoś nie broniliście, a on rzeczywiście stracił pracę, może głodował . A przecież i tak wiemy jak się to skończy, więc nie musicie go bronić, bo i ten znienawidzony przez was Majewski też stanie po waszej stronie. Ja przedstawiłem swoje zdanie co do jednej, wydawałoby się oczywistej kwestii, możecie uznać to za jednoosobową krucjatę przeciw niewiniątkom.

    Teraz kibicujmy wszyscy Wilkom, KSŻ, KKŻ, KSM, ŻKS czy jak im tam obecnie Krosno, żeby awansowali do Ekstraligi, a potem czekajmy na komentowanie meczu przez Majewskiego. Ciekawe czy też będziecie tacy zadowoleni. Ja o tym marzę...
    Silence, swoje zdanie wyraziłeś kilkukrotnie, nie uważam, że osoby, które mają inne są "obrońcami krzyża". Mnie po prostu nie przekonuje to, że jeśli ktoś mieszka w Pęgowie albo urodził się w Trzebnicy czy Wrocławiu to nie może komentować meczy Sparty. Nie wiem po co ta krucjata, że Twoje jest mojsze niż moje.

  20. Powrót do góry    #16305
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 559 w 266 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    A tak szczerze to większy problem z zachowaniem bezstronności to mam akurat przy innej ekipie, niż Motor
    Pozdro!
    Przyznaj się Drylson, zawsze chciałeś być Falubazem

  21. Powrót do góry    #16306
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Tomasz Dryła jest komentatorem Nsportu.
    Komentować będzie jeden z dwóch niedzielnych pojedynków.
    Terminarz jest znany i każdy z nas wie które mecze pokaże 11, a które NSport+.
    Potrafimy tylko narzekać.....

    Taka mała ciekawostka, ale ktoś znajdzie analogię do tego o czym tu piszecie:
    https://youtu.be/yU8srzyDPAs

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    dockm (07-06-2020)

  23. Powrót do góry    #16307
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Małe sprostowanie, bo zapomniałem, że C+ ma prawa do 1 ligi. Więc klubowi z Krosna wystarczy awansować tylko tam. Wtedy komentarz duetu Majewski-Waliszko musi obowiązkowo być. Już dziś się domagam.

    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Silence, swoje zdanie wyraziłeś kilkukrotnie, nie uważam, że osoby, które mają inne są "obrońcami krzyża". Mnie po prostu nie przekonuje to, że jeśli ktoś mieszka w Pęgowie albo urodził się w Trzebnicy czy Wrocławiu to nie może komentować meczy Sparty. Nie wiem po co ta krucjata, że Twoje jest mojsze niż moje.
    Szkopuł, że nie tylko urodzenie, ale nadzwyczajne przywiązanie do miasta(co chwalebne), a wręcz praca - może darmowa, nie wnikam w to jako spikera, konferansjera na prezentacjach Motoru, koleżeństwo, może przyjaźń z prezesem klubu. To już coś więcej niż tylko przypadkowe urodzenie się w jakimś miejscu. A brak komentarza meczu swojego klubu dla profesjonalisty nie powinien być karą, a raczej nagrodą w nie wikłaniu go w niezręczną sytuację. Jak tu skrytykować potem postępowanie władz klubu, zawodników? A co powie, jak Motor załatwi obywatelstwo jakiemuś młodemu Szwedowi, Duńczykowi, Ukraińcowi?
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  24. Powrót do góry    #16308
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jest forum, mam możliwość napisania swojej opinii, to ją piszę.
    zieew.

  25. Powrót do góry    #16309
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Tym którym nie podoba się komentowanie, mogą głos wyciszyć i oglądać meczyk przy ulubionej muzyce.
    A jak tam któremuś marzy się sam obraz i dzwięk ze stadionu w tv, propnuje udać się na stadion, tam dzwięków stadionowych aż nadto.

    Można też sledzić relacje tekstowe których w necie na pęczki.
    W obecnej erze mediów, każdy powinien znależć bez problemu co dla niego najlepsze.

    I pomyśleć, ze kiedyś człowiek cieszył się jak dorwał choć jakiś fajny opis spotkania okraszony jeszcze fotkami i był wniebowzięty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Gadol (07-06-2020), Nigel (07-06-2020), Staleczka 3 (07-06-2020), darsen (07-06-2020)

  27. Powrót do góry    #16310
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    niech ten sezon juz startuje bo na forum w kolko te same odgrzewane kotlety i walkowanie do porzygu spraw, w ktorych i tak zawsze dwie strony beda miec racje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #16311
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Mecz Motoru z GKM-em, czyli pierwszy mecz lublinian w najwyższej lidze rozgrywkowej od 25 lat, był komentowany przed Tomka Dryłę .Komentator był bardzo obiektywny i chwała mu za to. Mówię to ja człowiek z G-dza. To już prędzej goście typu Kowalik czy Bajer, słychać było, że są za GKM-em przy okazji innych spotkań.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-06-2020)

  30. Powrót do góry    #16312
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 61 w 11 postach
    A nie bierzecie po uwagę, że komentowanie żużla to moja... robota? Pewnie, często ekscytująca, fajna, czasem męcząca itd., ale to po prostu praca. Myślicie, że to ja wybieram mecze, które będę komentował? W 2. kolejce pokazujemy Motor. Czy chciałbym skomentować ten mecz? Pewnie, że tak! Ale nie skomentuję, bo mam jechać do Zielonej. No to pojadę. I tyle. Pozdro!

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drylson za jego przydatny post!

    Dominik (07-06-2020), Staleczka 3 (07-06-2020)

  32. Powrót do góry    #16313
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Witamy w cyklu: Problemy Pierwszego Świata

  33. Powrót do góry    #16314
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    zieew.
    A co ty tu jeszcze robisz? Po twoich wizjach to świat powinien się skończyć, również ten żużlowy.

  34. Powrót do góry    #16315
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A co ty tu jeszcze robisz? Po twoich wizjach to świat powinien się skończyć, również ten żużlowy.
    ziewam.

  35. Powrót do góry    #16316
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Pytanie dla osób, które są bardziej niezadowolone z komentatorów żużlowych (ogólnie ze wszystkich stacji), czy oglądacie zawody żużlowe sami czy z jakąś osobą/osobami współtowarzyszącymi ? Ja generalnie gdy oglądam z ojcem mecze, to przeważnie komentator schodzi na drugi plan, bo w trakcie biegu sam troszkę komentuję co się dzieje na torze (jak są ciekawsze biegi to mało co słyszę komentatora, gdy nudniejsze no to częściej ). Między biegami oceniam czy są w najbliższej przyszłości możliwe jakieś rezerwy taktyczne drużyny przegrywającej, a podczas studia (komentator tego nie prowadzi ale studio też zajmuje swój czas antenowy), to czytam dyskusje na forum. Także przy w miarę ciekawych meczach zdarza się, że na przeszło 2 godziny transmisji (od studia przed meczem do studia pomeczowego), słyszę gadające głowy może góra przez pół godziny. A teraz oglądając Ekstraligę trzeba będzie mieć gdzieś otwartą tabelę biegową, bo tak jak tamtą znałem niemal na pamięć i wiedziałem bez widzenia programu kto jedzie w jakim biegu, tak teraz będzie podczas meczu nauka jej i będzie większa analiza co może się wydarzyć za chwilę (choć nie jestem z tej tabeli biegowej zadowolony).
    Ostatnio edytowane przez Kisik94 ; 07-06-2020 o 14:09
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #16317
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nawet podczas pokazywania wywiadu wolałbym słyszeć zwykły odgłos trybun. Sam potrafię ocenić to, co dzieje się na torze.
    A po meczu, czy przy okazji dyskusji na temat kontrowersyjnej wypowiedzi danego kolarza prosiłbyś o wklejanie takiego wywiadu by mieć dowód, że kolarz powiedział co powiedział

    Poza tym nie ukrywajmy, bez lapsusów Łopaty czy Ryczela, czy bez przerażonej miny Ministranta jak usłyszy "kurka wodna", czasami nie byłoby o czym dyskutować jak na torze zero emocji.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Nigel (07-06-2020), j-rules (07-06-2020)

  38. Powrót do góry    #16318
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    o tak, tesknie za nimi wszystkimi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #16319
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kisik94 Zobacz posta
    Pytanie dla osób, które są bardziej niezadowolone z komentatorów żużlowych (ogólnie ze wszystkich stacji), czy oglądacie zawody żużlowe sami czy z jakąś osobą/osobami współtowarzyszącymi ? Ja generalnie gdy oglądam z ojcem mecze, to przeważnie komentator schodzi na drugi plan, bo w trakcie biegu sam troszkę komentuję co się dzieje na torze (jak są ciekawsze biegi to mało co słyszę komentatora, gdy nudniejsze no to częściej ). Między biegami oceniam czy są w najbliższej przyszłości możliwe jakieś rezerwy taktyczne drużyny przegrywającej, a podczas studia (komentator tego nie prowadzi ale studio też zajmuje swój czas antenowy), to czytam dyskusje na forum. Także przy w miarę ciekawych meczach zdarza się, że na przeszło 2 godziny transmisji (od studia przed meczem do studia pomeczowego), słyszę gadające głowy może góra przez pół godziny. A teraz oglądając Ekstraligę trzeba będzie mieć gdzieś otwartą tabelę biegową, bo tak jak tamtą znałem niemal na pamięć i wiedziałem bez widzenia programu kto jedzie w jakim biegu, tak teraz będzie podczas meczu nauka jej i będzie większa analiza co może się wydarzyć za chwilę (choć nie jestem z tej tabeli biegowej zadowolony).

    Mam podobnie. Jednak jeśli chodzi o tego GNIOTA tzn.tabelę biegów, to zabawiłem się w menagera wszystkich drużyn i "odjechałem" całe 14 kolejek.

    Wpisałem wszystko w exelu , nr.start., nazwiska i wydrukowałem tabelę. Odjechałem ligę z 3 razy w różnych ustawieniach i siłą rzeczy poznałem na pamięć całą tabelę z jej możliwościami taktycznymi, układem pól startowych oraz dużymi wadami, większymi niż poprzednia.

    Jest jeszcze kilka dni - polecam.
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 07-06-2020 o 21:19

  40. Powrót do góry    #16320
    Użytkownik Awatar Paweł1
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 23 w 11 postach
    Cała ta dyskusja zaczęła się nie od Tomka Dryły tylko od Noskowicza, a to zupełnie co innego. Miałem kilka razy okazję słuchać lubuskich derbów w lubuskim radio (bodajże radio Zachód), gdzie pan Noskowicz w teorii miał być obiektywny i.. napisać, że mu to nie wychodziło to trochę za mało. Także obawy o jego komentarz są dla mnie jak najbardziej zasadne.
    Także ci, którzy narzekają na komentarz Tomka Dryły dopiero się przekonają co to znaczy nieobiektywny komentarz
    Ostatnio edytowane przez Paweł1 ; 08-06-2020 o 07:35
    Wieloletni sympatyk sportu żużlowego.

  41. Powrót do góry    #16321
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,886
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł1 Zobacz posta
    Cała ta dyskusja zaczęła się nie od Tomka Dryły tylko od Noskowicza, a to zupełnie co innego. Miałem kilka razy okazję słuchać lubuskich derbów w lubuskim radio (bodajże radio Zachód), gdzie pan Noskowicz w teorii miał być obiektywny i.. napisać, że mu to nie wychodziło to trochę za mało. Także obawy o jego komentarz są dla mnie jak najbardziej zasadne.
    Także ci, którzy narzekają na komentarz Tomka Dryły dopiero się przekonają co to znaczy nieobiektywny komentarz
    Noskowicz nie nadaje się do komentowania meczu Falubazu, ale w pozostałych pojedynkach będzie "robił robotę", cokolwiek to znaczy dla różnych kibiców. To będzie trochę inna jakość komentatorki niewątpliwie, choć pewnie przez wielu nielubiana bo specyficzna.

  42. Powrót do góry    #16322
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    W chwili obecnej rozegranie piatkowych spotkan graniczy z cudem

  43. Powrót do góry    #16323
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,096
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    W chwili obecnej rozegranie piatkowych spotkan graniczy z cudem
    No cholera, niech kładą plandeki i mają jechać. Chociaż faktycznie niedzielne mecze zapowiadają się ciekawej, bo faworyci są wyjazdowi...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #16324
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Patrząc na pogodę aktualnie tragedii nie ma. Do Piątku się zmieni, czy na korzyść, will See.

  45. Powrót do góry    #16325
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Jesli chodzi o Wroclaw to patrzac na prognozy nie ma szans na zuzel w piatek-no ale wiadomo,jakis tam procent niewielki jest ze sie odwroca.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #16326
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jesli chodzi o Wroclaw to patrzac na prognozy nie ma szans na zuzel w piatek-no ale wiadomo,jakis tam procent niewielki jest ze sie odwroca.
    Akurat u Was rozkłada się plandeke gdy jest taka potrzeba...

  47. Powrót do góry    #16327
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Akurat u Was rozkłada się plandeke gdy jest taka potrzeba...
    I co, zaraz znowu zacznie sie skowyt,ze Wroclaw jako jedyny ma rozkladac plandeke i jechac w loteryjnych warunkach a reszta moze sobie przekladac mecze? Puknij sie w dzban.

    Wroclaw zacznie stosowac plandeke, jak wszyscy zaczna.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 08-06-2020 o 10:22
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #16328
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    I co, zaraz znowu zacznie sie skowyt,ze Wroclaw jako jedyny ma rozkladac plandeke i jechac w loteryjnych warunkach a reszta moze sobie przekladac mecze? Puknij sie w dzban.

    Wroclaw zacznie stosowac plandeke, jak wszyscy zaczna.
    Haha! Plandeke dostaliście za darmo od PZM i waszym psim obowiązkiem jest tą plandekę zamontować. Po drugie się puknij w pusty czerep bo obiektywność u Ciebie jak u Lorka daleka

  49. Powrót do góry    #16329
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Niech przekładają mecze. W końcu jest tyle wolnych terminów.

  50. Powrót do góry    #16330
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Haha! Plandeke dostaliście za darmo od PZM i waszym psim obowiązkiem jest tą plandekę zamontować. Po drugie się puknij w pusty czerep bo obiektywność u Ciebie jak u Lorka daleka
    Jest po prostu cieplo:

    1) przed ekipa Kepy
    2) niepewnosc odnosnie Drabika w dalszej czesci sezonu.

  51. Powrót do góry    #16331
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Czy od tego sezonu plandeki nie są obowiązkowe w każdym klubie Ekstraligi? Czy to dopiero za rok wchodzi?

  52. Powrót do góry    #16332
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jest po prostu cieplo:

    1) przed ekipa Kepy
    2) niepewnosc odnosnie Drabika w dalszej czesci sezonu.
    Ta na pewno się boją ekipy Kępy. Ja rozumiem, że SF musi przytulać hajs za te propagandowe artykuły o mocarnym Lublinie, czy to już w 2020 (finał), czy o 2021 gdzie już dają im złoto, ale proponuję ochłonąć
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Dominik (08-06-2020), sparta_mistrz (08-06-2020)

  54. Powrót do góry    #16333
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Tak, Wroclaw boi sie Lublina.


    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  55. Powrót do góry    #16334
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Sorry, ale komentarze w stylu: "Bolek, wsadź go w dechy!" to chyba zbyt wiele nawet na lokalną telewizję.
    W ten sposób to sobie możemy sami komentować przed tv albo na stadionie.
    Matuszak, jeśli dobrze kojarze, nie komentował tego dla TV. To szło tylko i wyłącznie do lokalnych klubowych archiwów. Więc takie komentarze jak najbardziej mogły się pojawić

    Ogólnie Pana Jurka strasznie szanuje. Słyszałem wielu spikerów na stadionach, ale on jest najbardziej obiektywny ze wszystkich.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  56. Powrót do góry    #16335
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,214
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jest po prostu cieplo:

    1) przed ekipa Kepy
    2) niepewnosc odnosnie Drabika w dalszej czesci sezonu.
    Aha, czyli boja sie ze w pozniejszej czesci sezonu nie pojedzie Drabik, wiec chca przeniesc mecz na pozniejsza czesc sezonu. Seems logical
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •