Strona 486 z 516 PierwszyPierwszy ... 386436476484485486487488496 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,826 do 21,870 z 23206

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #21826
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kto sobie robił zdjęcie? I w jakich latach?
    młody już lecę konfidencie mówić kto z kim i w jakich latach.
    I ten spartak ze swoimi projekcjami homoseksualnymi z więzienia.
    Chyba ten pedał siedział w Herbach, bo cały czas nawija o tej Blachowni.
    Musieli mu zrobić z doopy jesień średniowiecza, bo każdego dnia przez cały czas jęczy o odbycie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-03-2023 o 12:01
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #21827
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    młody już lecę konfidencie mówić kto z kim i w jakich latach.
    I ten spartak ze swoimi projekcjami homoseksualnymi z więzienia...
    jak to mozliwe paparuchu z blachowni ze wszyscy wiedzieli jaka bedzie twoja odpowiedz?

  3. Powrót do góry    #21828
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    eurosport dalej pokazuje angielska premiership? jest już jakiś kalendarz transmisji?

  4. Powrót do góry    #21829
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak to możliwe spartak, że nie udzielam tego typu informacji konfidentom?
    Sporo osób robiło sobie zdjęcia, a niektóre osoby nawet ze mną jeździły.
    Rób dalej swoje homoseksualne projekcje ty kryminalisto i nie interesuj się bo dostaniesz kociej mordki.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #21830
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Zatanawiam się po co rozmawiacie z tym troglodytą.Tylko nakręcacie ten jego niski poziom.Olać

  6. Powrót do góry    #21831
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zatanawiam się po co rozmawiacie z tym troglodytą.Tylko nakręcacie ten jego niski poziom.Olać
    Zastanawiam się w jakim celu wtrącasz się w dyskusję z ruskimi onucami i recydywistą (Rozumiesz debilu, kryminałem) który wyszedł z więzienia i mówisz coś brudny cyganie o poziomie, obrażając jedną ze stron.
    Spit poszukaj sobie troglodyty u siebie w domu, albo gdzieś leżącego na chodniku bo właśnie wyszlo z domu ty brudny cyganie.

    Możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem jak cię piecze cygańska dupa amebo internetowa.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-03-2023 o 12:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #21832
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,589
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Wiesz co, blacktop, doszedłem do wniosku, że chciałbym sobie zrobić zdjęcie z twoim samochodem. Kiedy i gdzie mogę?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Powrót do góry    #21833
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mentikk napisał:

    Przestań pyerdolić jak dziecko kto chce, a kto nie chce, bo jesteś trochę za mały żeby wypowiadać się za innych.
    Kilka osób tutaj robiło sobie zdjęcie. Zapytaj się żony czy chce sobie zrobić zdjęcie to zrozumiesz że jesteś impotentem życiowym.
    Z Tobą? Ludzie czasami robią sobie zdjęcia z różnymi dziwami. Ale Tobą bym się brzydził. Arab ma przerwę na kebabie, klękaj do gały xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #21834
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Wiesz co, blacktop, doszedłem do wniosku, że chciałbym sobie zrobić zdjęcie z twoim samochodem. Kiedy i gdzie mogę?
    Ja już dawno jestem w komitecie kolejkowym także sorry, Ale pan tu nie stał.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zatanawiam się po co rozmawiacie z tym troglodytą.Tylko nakręcacie ten jego niski poziom.Olać
    Bo to na swój sposób zabawne.
    Fakt, ociera się to o sadyzm.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #21835
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie chcę się za bardzo wtrącać w waszą konwersację, ale gdzie Blacktop napisał coś takiego o rosyjskich żużlowcach?

    Coś ci się przywidziało?
    Loooo koorwa panie, ale z polykiem poszlo! Po same kule
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #21836
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dobra spartak miszcz znowu się zesrałeś, ale już się do tego przyzwyczailiśmy neandertalu,
    a teraz zacytuj gdzie niby żużlowców nazywamy mordercami.
    Narracja rusolubnych jest zdumiewająca.

    J-rules mam jeszcze większe wyrzuty sumienia że się znęcam nad wami,
    a ty uważasz że to nawet zabawne.
    Wyślę ci chyba wąsie zdjęcie z autografem,
    bo do Tarnowa nie wybieram się w najbliższych latach.
    W każdym razie nie pomogłeś.

    mętlik twoja stara obsługuje brudnych arabów, że kazała ci zapuścić legancką arabską brodę ty paździeżu.
    Pogoń żetoniarę bo będziesz miał ciapate dzieci wiejski alfonsie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-03-2023 o 20:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #21837
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Wszystkich tak stalkujesz czy to mnie? Widzę, że masz problem z Arabami. Chyba ostro Ci dupsko przeorali, że tak Cię bolą.
    Ciebie nawet nie stać na żadną inwencję twórczą, tylko czepiasz się tematu, którym ktoś Ciebie pocisnął. Wniosek. Jesteś nieudacznikiem życiowym, głąbem bez grama wyobraźni. A to dopiero początek Twoich problemów. Twoje fobie i uprzedzenia też świadczą o Tobie nienajlepiej, wydać, że jesteś zwykłym przegrywem bez życia, bo czepiasz się życia wszystkich wokół. Ale czego oczekiwać od gościa, który opiera*a gałę za odrobinę atencji i garść drobniaków? No w sumie niczego więcej.
    A zapomniałbym - można sobie z Tobą zrobić zdjęcie na wystawie dziwaków. Na szczęście nie będzie mi dane, bo nie chodzę do cyrku, więc nie będzie okazji Cię spotkać.
    Zastanawia mnie po co takie karaluchy jak Ty żyją. Nie mogę znaleźć odpowiedzi. Chyba to po to, żeby Cię yebali nas dwa baty. Ale skoro to lubisz...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #21838
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mętlik jak będę miał chwilę to zacytuję cię ILE razy pyerdolisz coś o arabach. Nie wiem z czego wynika to że macie projekcje o arabach i nosicie arabskie brody. To samo spartak miszcz, spartak z 3 kontami i kingpin. Wszyscy wizualizujecie sobie seks analny arabów, odbyt i homoseksualizm. Dorośli, czasami bardzo starzy faceci. Ciekawe zjawisko do oceny dla specjalistów.

    Najbardziej jednak lubię jak wieśniak z Wiązowa nazywa innych przegrywem życiowym. Nie mogę przestać się śmiać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-03-2023 o 21:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #21839
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Jak Ty musisz mieć smutny żywot żeby stalkować ludzi z forum żużlowego to się w pale nie mieści. Trzeba być genialnym hakerem, żeby znaleźć mnie w internecie po nicku. Gratuluję, jesteś na poziomie 4klasisty.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #21840
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach

  16. Powrót do góry    #21841
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak Ty musisz mieć smutny żywot żeby stalkować ludzi z forum żużlowego to się w pale nie mieści. Trzeba być genialnym hakerem, żeby znaleźć mnie w internecie po nicku. Gratuluję, jesteś na poziomie 4klasisty.
    Mam bardzo smutny żywot, ale jak wracam z dalszych podróży to czytam wysrywy tutejszych wieśniaków, którzy się wykrwawiają na mój temat pod moją nieobecność to mam niezły ubaw z hejtu i stalkingu. Nie chce mi się nawet tego cytować. Tak jak wysrywów na temat samochodów właścicieli mitsu 92 i tym podobnych, którzy poważne samochody widzieli chyba tylko w telewizji.
    Tak na marginesie, nie wiem kim trzeba być, żeby podawać w necie swoje dane personalne (imię i nazwisko) miejsce zamieszkania, zdjęcia itd.
    Chyba nawet dzieci są bardziej ostrożne mimo, że nie są hakerami przygłupie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-03-2023 o 22:58
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #21842
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak Ty musisz mieć smutny żywot żeby stalkować ludzi z forum żużlowego to się w pale nie mieści. Trzeba być genialnym hakerem, żeby znaleźć mnie w internecie po nicku. Gratuluję, jesteś na poziomie 4klasisty.
    Rafalek jest po prostu chory, serio odpuść bo nie warto. Po prostu ignoruj i tyle. Choroba nie wybiera, nawet jeżeli chodzi o problemy psychiczne których podłoże niełatwo zdiagnozować. Szkodzisz i jemu i sobie takimi dyskusjami. Jemu pomoże tylko leczenie, które od kilku lat pobiera.

  18. Powrót do góry    #21843
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    piernik psycholu jeśli czytasz fora o chorobach psychicznych to rób to ze zrozumieniem i nie przenoś swoich frustracji tutaj, a tym bardziej danych osobowych swoich znajomych ruski trollu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #21844
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Piernik mozesz wrzucic tutaj link albo mi na priv do tego forum dla psycholi i jaki ma tam nick ten paparuch z blachowni?

  20. Powrót do góry    #21845
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dokladnie pierdnik ty ruski kodomie wyślij proszę link do tego kryminalisty.
    Zobaczymy jaki jesteś wiarygodny.
    Chyba, że wszystko to co tutaj piszesz jest choja warte putinowcu.

    Pierdnik wyśli ten link do tego matkojebcy spartaka i podwroclawskiego alfonsa.
    Spartak ty yebany matkojebco podeslij nam link to się razem posmiejemy ty Cwelu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2023 o 19:44
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #21846
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Przepraszam, ze przeszkadzam i tak sie wpieprzam zupelnie nie w temacie, ale moze ktos poratuje linkiem do zawodow ktore odbeda sie dzis o 20:30 naszego czasu czyli Pucharu Cravena. Wiem, ze to PPV ale w zeszlym roku ktos wrzucil link do zawodow w Glasgow ktore tez byly w PPV i ladnie to chodzilo.

  22. Powrót do góry    #21847
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Są odwołane te zawody.

  23. Powrót do góry    #21848
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pierdnik wyślij nam link jak cię ten matkojebca spartak prosił. Zaraz ten podwrocławski trup idzie spać.
    Nie krępuj się kondomie, no chyba że coś sobie znowu wymyśliłeś putinowcu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #21849
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Są odwołane te zawody.
    Jestes pewien Piernik? Na razie doczytalem sie, ze zawody w Middlesbrough Stuarta Robsona sa odwolane. Craven tez?

    Juz sie doczytalem. Odwolane. Dzieki za info.

  25. Powrót do góry    #21850
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Dzieki Piernik za link, kobra przesylam ten link tobie na priv, ale bedziesz miala zabawe z paparucha, az nie moge w to uwierzyc hehe

  26. Powrót do góry    #21851
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jemu pomoże tylko leczenie, które od kilku lat pobiera.
    niestety, nie pomaga. Choroba postepuje, wspolczesni medycy rozkladaja rece.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #21852
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spartak wyślij ty pyerdolony markojebco wszystkim to się pośmiejemy konfabulancie. A kobrze wyslij swoją starą kozę.

    Chodzi o tę kozę z kołobrzegu jak byłeś na wakacjach swojego życia na przełomie listopada i grudnia matkojebco.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2023 o 22:12
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #21853
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    oj paparuchu jak to boli ciebie, niestety ciotko netowa nie dostaniesz tego linka to bedzie wiekszym bolem dla ciebie niz tysiace bluzgów. juz widze przyglupie jak wcinasz z nerwow kolejne psychotropy hehe. a teraz nie zawaracaj mi cioto doopy bo przegladam wpisy na forum dla psycholi. rafałek buhaha

  29. Powrót do góry    #21854
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spartak matkojebco znowu się zesrałeś. Nie mogę przestać się śmiać ty neandertalu.
    Ty nawijasz cały czas o odbycie, a pierdnik o forum dla psycholi. Powinniście się zgrać.
    p.s. Napisz im że siedziałeś, żeby wiedzieli że mają do czynienia z kryminalistą i matkojebcą.
    Chociaż o tym drugim im nie wspominaj na początku znajomości, bo liczy się efekt pierwszego wrażenia,
    Zamiast mówić od razu, że jesteś matkojebcą napisz, że jesteś na przykład mistrzem szachowym i wygrałeś zawody w więzieniu. Możesz im przesłać linki i materiały prasowe jak dzielnie walczyłeś z województwem lubuskim i lotniskiem pod Zieloną Górą. Będziesz miał większy fame niż masz tutaj, wariacie. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że twoja historia jest prawdziwa. Nawet tam nie uwierzą, że sam zaatakowałeś lotnisko! mistrzu szachowy.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 20-03-2023 o 22:04
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #21855
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Czy któraś Polska stacja pokazuje w tym roku ligę angielską?

  31. Powrót do góry    #21856
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Eurosport player wybrane mecze tak jak rok temu.

  32. Powrót do góry    #21857
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Dzięki, czyli dzisiaj meczu nie transmitują, szkoda.

  33. Powrót do góry    #21858
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jeśli chciałeś oglądać damirowicza to i tak mecz jest odwołany. A jak tak uwielbiasz brytyjski speedway to: https://watch.britishspeedway.co.uk/

  34. Powrót do góry    #21859
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jeśli chciałeś oglądać damirowicza to i tak mecz jest odwołany. A jak tak uwielbiasz brytyjski speedway to: https://watch.britishspeedway.co.uk/
    o co tu chodzi z tymi cenami? total season pass kosztuje 74.79gbp czy 208gbp? bo niby przechodzę do płatności i widnieje ta 1 ale czy tyle ściągnie z karty to ch* wie

    2IHWAmS.png

  35. Powrót do góry    #21860
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Dryla nie komentuje żadnych zawodów w weekend. Brawo i oby tak dalej.
    Oby była to zapowiedź tego, że nie będzie komentował meczów konkretnych druzyn z wiadomych powodów.

  36. Powrót do góry    #21861
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Założę się o honorową stówę, że skomentuje MPPK, bo to jedyny klubowy turniej przed sezonem + Motor faworytem do obrony tytułu. W połączeniu z pierwszym medalem Zmarzlika w barwach Lublina to będą majtki do zmiany już po pierwszej serii.

  37. Powrót do góry    #21862
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    o co tu chodzi z tymi cenami? total season pass kosztuje 74.79gbp czy 208gbp? bo niby przechodzę do płatności i widnieje ta 1 ale czy tyle ściągnie z karty to ch* wie

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7122
    Zapewne cena za miesiąc lub za całość.

    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Założę się o honorową stówę, że skomentuje MPPK, bo to jedyny klubowy turniej przed sezonem + Motor faworytem do obrony tytułu. W połączeniu z pierwszym medalem Zmarzlika w barwach Lublina to będą majtki do zmiany już po pierwszej serii.
    Nie skomentuje, bo odwołają.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #21863
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    To skomentuje w innym terminie + mecz w Lublinie na inaugurację. Nowy szef C+ już zapowiedział, że zmian w obsadach nie będzie i Noskowicz będzie dalej komentował w ZG, a Dryła w Lublinie, bo zdanie ogółu kibiców go nie obchodzi.
    Ostatnio edytowane przez karolcp3 ; 24-03-2023 o 15:18

  39. Powrót do góry    #21864
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,660
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Byle trzymał łapy z daleka od meczów Sparty i Apatora. Najlepiej jakby te mecze były tylko w Eleven.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (24-03-2023)

  41. Powrót do góry    #21865
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a ja bym bardzo chcial, zeby komentowal sparte i apator. jestem ciekaw finezyjnych fikolkow w jego wykonaniu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #21866
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a ja bym bardzo chcial, zeby komentowal sparte i apator. jestem ciekaw finezyjnych fikolkow w jego wykonaniu.
    Jakich fikołków? Założy koszulkę jednych, zbije żółwia z drugimi, nie było problemu, nie było tematu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-03-2023)

  44. Powrót do góry    #21867
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ale kto dopuścił tego Dziopę do Kryterium?! Zapowiadają się super zawody, a będziemy słuchać tego zamulacza co się nadaje co najwyżej na mecz II ligi do jednej bramki.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-03-2023)

  46. Powrót do góry    #21868
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Dryła, Noskowicz, Łopaciński, Dziopa tu nawet nie da się wybrać mniejszego zła.
    Człowiek się cieszy, że sezon rusza, a zaraz sobie uświadomiłem, że oprócz przyjaznych dla ucha relacji z Eleven będzie trzeba słuchać tych błaznów z canal plus

  47. Powrót do góry    #21869
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Z ekipy C+ najbardziej lubię Mitruta. Edek Durda mimo, że nie ma takiej wiedzy to jego głos nie irytuje chociaż.

  48. Powrót do góry    #21870
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem z czego wynika przekonanie, że ludzie nie chcą oglądać czy słuchać Dryły czy innych komentatorów canal plus. Przecież to jest poparte badaniami konsumenckimi, a nie wysrywami rusolubnych kibiców propagandysty putina. Powtarzam to są pieniądze a nie hejt ruskich obdartusów z trolunia czy wrocka.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •