Strona 482 z 516 PierwszyPierwszy ... 382432472480481482483484492 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21,646 do 21,690 z 23206

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #21646
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    A piecze. Wez wytlumacz to mojemu ojcu, ktory swoje lata juz ma i nie jest z technologia obeznany jak ty. A chcialby sobie obejrzec zuzel czy cos z tym normalnie bez kombinacji.
    I teraz. Jakos mu tam obsluga aplikacji idzie, nie ma problemu. Te pojawiaja sie w momencie jak cos sie wysypie, zatnie itp itd. Wtedy juz nie wie co zrobic.
    Nie chce mi sie pisac, ze dla takich ludzi to wygidnie jest nacisnac na pilocie np 33 i juz wszystko ma, a nie klikac tu, kliknij tam, wlacz. A potem wez to przeslij na tv zeby obraz byl wiekszy.
    I mnie tez juz piecze bo wygidny jestem i tez bym chcial kliknac na pilocie i miec. A ciebue bedzie pieklo jak tez swoje lata bedziesz mial i sie technologia zmieni i bedziesz musial kombinowac.
    Dokładnie, ja przerabiałem to nie tak dawno ze swoim ojcem. Jak coś leciało na normalnej TV to jak dzwonił podałem mu tylko nr kanału TV i było już OK. Jak zaczęło się to cudowanie z online to po 2-3 próbach naprowadzania go przez telefon, pyerdolnął to i poszedł na spacer. A potem zakomunikował mi, że mam dzwonić jak coś leci na normalnej TV. Bo inaczej szkoda jego nerwów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #21647
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Jeszcze tylko dodam, ze to cale online to czesto = dodatkowe oplaty. Mamy przyklad z GP, za niedlugo moze byc tak ze chcesz ogladac lige to tylko online i tylko za oplata. Magazyn itp w tv w ramach oplaty abo amentowej. Albo bedzie odwrotnie. Liga w tv, a reszta jak wywiady, programy, magazyny itd online za oplata.

  3. Powrót do góry    #21648
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Jeszcze tylko dodam, ze to cale online to czesto = dodatkowe oplaty. Mamy przyklad z GP, za niedlugo moze byc tak ze chcesz ogladac lige to tylko online i tylko za oplata. Magazyn itp w tv w ramach oplaty abo amentowej. Albo bedzie odwrotnie. Liga w tv, a reszta jak wywiady, programy, magazyny itd online za oplata.
    Przecież SGP to inny nadawca, więc chyba oczywiste, że osobno płatne. Za darmo mieli zrobić?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #21649
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    A dlaczego by nie? Moga na Eurosporcie normalnie pokazywac czy innym ttv.
    Teraz robi sie tak, ze w tv puszcza sie papke za ktora i tak niemalo placisz, a jak juz cos chcesz lepszego to dodatkowa oplata extra. To co jeszcze niedawno bylo w cenie to teraz towar exclusive, za ktory musisz dodatkowo zaplacic.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Abrakadabra za jego przydatny post!

    Mariusz (31-01-2023)

  6. Powrót do góry    #21650
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W sumie ja też, bo nawet Magazyn oglądam rzadko, a co dopiero powtórki w tygodniu, czy te ich wywiady o niczym
    Ale niektórych po prostu d*pa piecze jak coś jest online, a w tv nie ma...
    Nie mam nic przeciwko transmisjom online, sam z nich korzystam.
    Jestem przeciwnikiem transmisji tylko i wyłącznie online.
    Jest i długo będzie grupa kibiców całkowicie wykluczona z takiego przekazu. Nawet jak mają kasę.
    Po drugie, widzę to u moich rodziców. Android nie działa idealnie. Chodzi o Viaplay.
    Po trzecie transmisja online to jednak spore opóźnienie. Na MŚ w piłkę porównałem sygnał w TV z sygnałem TVP SPORT internet. Opóźnienie w internecie prawie 2 minuty. Jak dla mnie przepaść.
    Oglądałem również speedway na C+ Online. Oglądam bieg, jednocześnie na komórce sprawdzam na SF kto jedzie w następnym, a tu mi wyskakują na SF wyniki biegu, który właśnie oglądam na C+ Online.
    Irytuje mnie jak oglądam transmisję, a sąsiad obok drze ryja bo jego transmisja jest te 10 sekund wcześniej.
    Po czwarte. Jak jest parę transmisji na raz to lubię zmieniać kanały i zerknąć co tam się dzieje, w TV to się dzieje od razu. Przełączam na sekundę na inny mecz i od razu wracam. W TV Online to nie działa.
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Jeszcze tylko dodam, ze to cale online to czesto = dodatkowe oplaty. Mamy przyklad z GP, za niedlugo moze byc tak ze chcesz ogladac lige to tylko online i tylko za oplata. Magazyn itp w tv w ramach oplaty abo amentowej. Albo bedzie odwrotnie. Liga w tv, a reszta jak wywiady, programy, magazyny itd online za oplata.
    Ten proces trwa od dawna. TV Online jest tylko tego kontynuacją. Kiedyś wystarczył abonament C+. Później powstały Eleveny, Polsat Sport Premium. Miałeś to samo, ale już musiałeś zapłacić 3 dostawcom. Później wszedł viaplay, Eurosport Extra. Dalej masz to samo, ale trzeba płacić jeszcze więcej Tak to działa.

  7. Powrót do góry    #21651
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Od 14 lutego następny gniot w online.

    SkyShowtime: Znamy datę premiery platformy w Polsce! Co w ofercie?

    Czytaj więcej na https://swiatseriali.interia.pl/news...ampaign=chrome
    Za 25 pln miesięcznie. Która to już platforma online ? Liczy to ktoś w ogóle ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #21652
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    A czemu od razu gniot? Nikt nikomu nie każe płacić co miesiąc 25zł. Można wykupić na miesiąc, obejrzeć co się chce i zrezygnować, tak jak i z innych streamingów. Co jak co, ale filmy wolę sobie samodzielnie wybierać do oglądania na platformie streamingowej. Na żywo tylko sport.

  9. Powrót do góry    #21653
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No jakby nie patrzeć niewątpliwym plusem platform online jest subskrypcja miesięczna. Czy to filmowo-serialowa czy sportowa. Kończy się to co Cię interesuje? Dziękujemy, widzimy się jak wypuścicie interesujący mnie serial. Sezon żużlowy się skończył? Ojoj...drogie C+, widzimy się na wiosnę...

    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    A dlaczego by nie? Moga na Eurosporcie normalnie pokazywac czy innym ttv.
    Teraz robi sie tak, ze w tv puszcza sie papke za ktora i tak niemalo placisz, a jak juz cos chcesz lepszego to dodatkowa oplata extra. To co jeszcze niedawno bylo w cenie to teraz towar exclusive, za ktory musisz dodatkowo zaplacic.
    No bo C+ pokazywało za darmo, co? Czy jednak musiałeś specjalnie wykupić u nich abonament?

    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    A piecze. Wez wytlumacz to mojemu ojcu, ktory swoje lata juz ma i nie jest z technologia obeznany jak ty. A chcialby sobie obejrzec zuzel czy cos z tym normalnie bez kombinacji.
    I teraz. Jakos mu tam obsluga aplikacji idzie, nie ma problemu. Te pojawiaja sie w momencie jak cos sie wysypie, zatnie itp itd. Wtedy juz nie wie co zrobic.
    Nie chce mi sie pisac, ze dla takich ludzi to wygidnie jest nacisnac na pilocie np 33 i juz wszystko ma, a nie klikac tu, kliknij tam, wlacz. A potem wez to przeslij na tv zeby obraz byl wiekszy.
    I mnie tez juz piecze bo wygidny jestem i tez bym chcial kliknac na pilocie i miec. A ciebue bedzie pieklo jak tez swoje lata bedziesz mial i sie technologia zmieni i bedziesz musial kombinowac.
    Ale to nie żużel będzie przeniesiony, tylko jakieś tam programy czy magazyny. Więc żużel obejrzy sobie bez zmian.
    Mój ojciec też z technologią nie jest totalnie obeznany. Zrobił na laptopie mu skrót do strony C+, rozpisałem co ma gdzie kliknąć i co wpisać i voila! SGP oglądał i nie było problemu. A serio - sam nie potrafi netflixa nawet odpalić, a w kablówce jest ma dedykowany kanał (bodajże 115) na aplikację - nawet nie trzeba pilota zmieniać. Akurat nie miałem czasu siedzieć z nim i mu pokazywać. Ale skoro z C+ sobie na laptopie poradził, to widać można.
    No ja też jestem wygodny, z tym, że u mnie wygoda wiąże się z dostępnością. Czyli nie muszę zapyerdalać na załamanie karku do domu, żeby zdążyć na mecz, czy też szukać na imprezie rodzinnej telewizora i pytać, czy mają tam taki pakiet wykupiony. Włączam na smartfonie i już. Na komunii ostatnio mecz oglądaliśmy w 4 na smartfonie z ojcem, szwagrem i ojcem szwagra i też daliśmy radę.
    Technologia może faktycznie się jakoś zmienić, ale raczej jak już to w bardziej dostępną niż mniej. Zresztą jak przyjdzie czas to będę się nad tym zastanawiał czy w to iść, czy nie.
    Sorry za późną odpowiedź.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #21654
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    C+ chce wydłużyć sezon o miesiąc w ELidze.
    Fajnie czy niefajnie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #21655
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Zależy od pogody, ale siedzenie na trybunach przy 10 stopniach fajne nie jest.
    Tylko co to obchodzi TV. Place, wymagam.
    Poza tym to oznacza dłuższe przerwy w sezonie letnim a tego kibice też nie lubią.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-02-2023 o 16:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #21656
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    C+ chce wydłużyć sezon o miesiąc w ELidze.
    Fajnie czy niefajnie?
    No ale po co się martwisz, przecież Ciebie to nie dotyczy.

  13. Powrót do góry    #21657
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    przy 8 zespolach - bezsens.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #21658
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    A może to właśnie powolna furtka do 10 drużyn?

  15. Powrót do góry    #21659
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,658
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 759 w 551 postach
    Ale przecież 10 drużyn ma być od 2026 roku jeżeli nic się nie zmieni, to jaka furtka?

    Canal + ma bardzo mało atrakcyjną ofertę sportową w tym momencie, wydłużenie sezonu żużlowego jest im na rękę. A w środku sezonu mogą zrobić jakieś turnieje, może wydłużyć IMP o kilka kolejnych rund. To czysty marketing, nie mający za wiele wspólnego ze sportem.

    Wydaje mi się na chłodno, ze c+ chce, czy wręcz musi dokonać zmian w kalendarzu żużlowym by utrzymać się na rynku, by tego żużla mieli jeszcze więcej. Zależy im na żużlu, bez mrugnięcia okiem wyrzucili Majewskiego i dopuścili rosjan. Oni dając taką kasę muszą mieć decydujący wpływ na wszystko co się w żużlu dzieje. Kto wie, czy kwestie zawieszenia i odwieszenia to nie było widzimisie canal +. Bo zarówno zawieszenie jest kuriozalne, jak i odwieszenie(tutaj racjonalny jest chociaż marketing stacji) . A pomysłodawca nagonki na rosjan stracił robote.
    Wydaje się jednak ze finały w październiku grożą skandalem i na tym pomyśle stacja może się przejechać.

  16. Powrót do góry    #21660
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    No ale po co się martwisz, przecież Ciebie to nie dotyczy.
    W ELidze jest więcej wychowanków Polonii niż Motoru. Więc wiesz...zajmij się smyraniem świętego Kępy po jajach, jak nie umiesz normalnie wziąć udziału w dyskusji.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zależy od pogody, ale siedzenie na trybunach przy 10 stopniach fajne nie jest.
    Tylko co to obchodzi TV. Place, wymagam.
    Poza tym to oznacza dłuższe przerwy w sezonie letnim a tego kibice też nie lubią.
    Też mi się wydaje, że dla kibiców na stadionie to już mniejsza przyjemność, a w sezonie więcej przerw między kolejkami.
    Ale tv chce, to pewnie będzie miało.
    Widzę jednak jeden plus. Jeśli I Liga skończy sezon we wrześniu, a ELiga miesiąc później, to są jakieś pozorne chociaż szanse na transfery.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #21661
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    W przyszłym sezonie będzie jeździł kolejny wychowanek Polonii w SE ale nie koniecznie w jej barwach. Smyrac po jajach to możesz Ty sobie kogo chcesz, widocznie przesiakles już tym forum i takimi bzdurnymi tekstami.

  18. Powrót do góry    #21662
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    W przyszłym sezonie będzie jeździł kolejny wychowanek Polonii w SE ale nie koniecznie w jej barwach. Smyrac po jajach to możesz Ty sobie kogo chcesz, widocznie przesiakles już tym forum i takimi bzdurnymi tekstami.
    Bzdurne teksty to akurat Twój największy atut.
    Ile już razy odchodziłeś z forum?
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 04-02-2023 o 07:26
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    j-rules (04-02-2023)

  20. Powrót do góry    #21663
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Powiększając Ekstraligę do 10 drużyn to wydłużą sezon chcąc nie chcąc bo to dodatkowe 4 kolejki czyli miesiąc. A na meczach w październiku to zyska tylko telewizja bo kluby będą miały mniej kibiców na stadionie.

  21. Powrót do góry    #21664
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez FANATICOS Zobacz posta
    Powiększając Ekstraligę do 10 drużyn to wydłużą sezon chcąc nie chcąc bo to dodatkowe 4 kolejki czyli miesiąc. A na meczach w październiku to zyska tylko telewizja bo kluby będą miały mniej kibiców na stadionie.
    Ale ten dodatkowy miesiąc nie jest już tak istotny jak to kto będzie w tych 10 zespołach jeździł

  22. Powrót do góry    #21665
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    Ale ten dodatkowy miesiąc nie jest już tak istotny jak to kto będzie w tych 10 zespołach jeździł
    Ci sami co teraz plus ci najlepsi z I ligi. Wbrew wszelkim czarnowidztwom to nie będzie to żadne wielkie obniżenie poziomu ELigi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #21666
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wydłużenie sezonu to przyznanie się do błędu, który popełnił C+.
    Najpierw skrócili sezon używając durnych argumentów o pogodzie
    i rzekomo tradycyjnej inauguracji w Wielkanoc.
    Co jest kłamstwem w żywe oczy.
    Przez dziesięciolecia sezon ligowy z małymi wyjątkami
    zaczynał się w okolicach ostatniej niedzieli marca,
    a kończył w pierwszą lub drugą niedzielę października.
    Teraz ktoś się obudził i chce wrócić do tego co było.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #21667
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Widzę jednak jeden plus. Jeśli I Liga skończy sezon we wrześniu, a ELiga miesiąc później, to są jakieś pozorne chociaż szanse na transfery.
    Wprowadzili prekontrakty więc siła rzeczy ruch będzie większy pod koniec sezonu.
    Już nie będzie tylu chętnych aby coś obiecywać już w lipcu, bo od razu dostanie kwit do podpisania.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #21668
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wprowadzili prekontrakty więc siła rzeczy ruch będzie większy pod koniec sezonu.
    Już nie będzie tylu chętnych aby coś obiecywać już w lipcu, bo od razu dostanie kwit do podpisania.
    I tak i nie. Zależy ilu te prekontrakty podpisze. Bo zawsze się może okazać, że do gry wkroczy beniaminek i zasypie hajsem jak Wilki w tym roku. A wiadomo, że jak jest popyt to cena idzie w górę.
    Ale jak będzie to zobaczymy z biegiem sezonu i ile tych prekontraktów będzie. No i czy się będą nimi chwalić .
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #21669
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Dryła i reszta, uczcie się ������


  27. Powrót do góry    #21670
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Oj tam oj tam nie przsadzaj:
    https://m.youtube.com/watch?v=sAdoATB7uZc

  28. Powrót do góry    #21671
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Tu doszedł. Jeszcze wtedy na widok przyjaciela z Baszkirii.


  29. Powrót do góry    #21672
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    https://www.polskizuzel.pl/polskieli...enia-wszystko/

    Kosmetyczne zmiany ale niektórzy typu Musielak,Hampel mogą mięc mały problem. Obniżają dolną taśme z 53 do 30-35 cm

  30. Powrót do góry    #21673
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Jak dla mnie dobry ruch. Tankiści wyeliminowani

  31. Powrót do góry    #21674
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Hampel w tym sezonie to i tak mało się czołgał. Co innego Taśmielak.
    W dodatku do ekstraligi wchodzi to co jest już w 1 i 2 lidze, czyli starty puszczać będzie komputer. To też jak przytrzyma to się ktoś w taśme może wpakować.

  32. Powrót do góry    #21675
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,787
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Dobrze, już dawno to powinni wypróbować.

  33. Powrót do góry    #21676
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Dobrze, już dawno to powinni wypróbować.
    tasma ktora byla powyzej osi kola teraz bedzie ponizej, pomijam czas, to naprawde bedzie spora zmiana

  34. Powrót do góry    #21677
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Zmiana na gorsze,bo teraz beda lapac tasme tez ci co nie kradna startow a po prostu maja dobry refleks.
    Znowu mecz sie wydluzy o 30 min.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-02-2023)

  36. Powrót do góry    #21678
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Niby żużel tak idzie do przodu, a my dalej na starcie z taśmą. Która nie idzie równo, bo środek zawsze pójdzie wolniej niż zewnętrzne, którą wiatr majta w przód i tył, która się zrywa... Te asy od technologii mogłyby pomyśleć nad lepszym rozwiązaniem. Co do ruszania się, prób ukradnięcia startu - skoro jest fotokomórka do wjazdu na metę, to czemu nie może być do procedury startowej? Bez bawienia się w 2 miliony powtórek i wyszukiwanie mikroruchu, bez teorii komentatora z ekspertem czy drgnęły palce na sprzęgle, czy się turlał...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-02-2023)

  38. Powrót do góry    #21679
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zmiana na gorsze,bo teraz beda lapac tasme tez ci co nie kradna startow a po prostu maja dobry refleks.
    Znowu mecz sie wydluzy o 30 min.


    A może chodzi o to , by juniorzy jeszcze więcej jeździli ?

  39. Powrót do góry    #21680
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Nie wiem, ale to nie są rozgrywki o DMPJ.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #21681
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem, ale to nie są rozgrywki o DMPJ.


    Pewnie, że nie. Mam nadzieje że zauważyłeś sarkazm .

    A tak przy okazji - juniorzy już mają tak rozbudowane rozgrywki, że czas pomyśleć o ograniczeniu wymogu dla juniora do 1 miejsca w składzie.
    Tym drugim niech będzie U24, bo nie zanosi się, że z tego kiedyś zrezygnują.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    kingpin (07-02-2023)

  42. Powrót do góry    #21682
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zmiana na gorsze,bo teraz beda lapac tasme tez ci co nie kradna startow a po prostu maja dobry refleks.
    Znowu mecz sie wydluzy o 30 min.
    Nie sądzę. Przy reakcji nawet 0,15s różnica 20cm nie robi różnicy. Ci, którzy puszczają sprzęgło ze startu stojącego w reakcji na zwolnioną taśmę, nie mają się czego obawiać. Te wszystkie nowinki są batem na czołgistów i tych, którzy się wstrzeliwują na 1-2-3.

  43. Powrót do góry    #21683
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Może i tak.
    Zdaje się, że wstrzelenie się ustalili do 0,12.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-02-2023 o 18:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #21684
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Poprawcie mnie jeśli się mylę. Czy to prawda, że BSI opatentowało/zastrzegło tabelę biegową z GP i żaden oficjalny turniej nie może używać takiego układu wyścigów?

  45. Powrót do góry    #21685
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Poprawcie mnie jeśli się mylę. Czy to prawda, że BSI opatentowało/zastrzegło tabelę biegową z GP i żaden oficjalny turniej nie może używać takiego układu wyścigów?


    Mam nadzieję, że zastrzec można coś swojego. Oni jedynie co wymyślili, to te debilne półfinały.

    20-to biegowa tabela istnieje z 60 lat albo i więcej.

  46. Powrót do góry    #21686
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że zastrzec można coś swojego. Oni jedynie co wymyślili, to te debilne półfinały.

    20-to biegowa tabela istnieje z 60 lat albo i więcej.
    Właśnie o półfinały chodzi. Zwróć uwagę, że żaden inny oficjalny turniej nie ma takiego układu czyli 20 + 2 x 1/2 + finał. Dla mnie to jakaś abstrakcja. To tak jakby zastrzec w piłce 2x45min + 2x15min i karne. A jeśli już, to można to obejść w bardzo prosty sposób, coś na wzór dawnego GP czyli finał D, C, B i A:
    - 20 biegów
    - 4 "półfinały" dla zawodników z miejsc: 16-13, 12-9, 8-5, 4-1 przy czym te dwa pierwsze poza ostateczną kolejnością nic nie dają.
    - finał złożony z dwóch najlepszych z półfinałów B i A.

    I facket w stronę BSI/Discovery (?)

  47. Powrót do góry    #21687
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Tak na szybko, to identyczne zasady są w Turnieju o Koronę Chrobrego. Dalej nie chce mi się sprawdzać.
    Kolejna urban legend.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #21688
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-rosji/c081gwc

    Tymczasem Krzystyniak z postaci memicznej i odklejeńca przekształcił się w zwyczajnego idiotę. Zawsze to jakiś awans.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mszat (14-02-2023)

  50. Powrót do góry    #21689
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-rosji/c081gwc

    Tymczasem Krzystyniak z postaci memicznej i odklejeńca przekształcił się w zwyczajnego idiotę. Zawsze to jakiś awans.
    No nie wiem. Ja od dawna mam go za idiotę. I jak pisałem w wątku bydgoskim - obiecywał odejście od żużla jak tylko do jazdy wrócą Rosjanie. Pierwsza kolejka już nie taka odległa, odliczam po cichu, aż zamknie japę i zniknie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  51. Powrót do góry    #21690
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-rosji/c081gwc

    Tymczasem Krzystyniak z postaci memicznej i odklejeńca przekształcił się w zwyczajnego idiotę. Zawsze to jakiś awans.
    Jakbyś miał płacone tak jak on to też byś zidiociał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •