Strona 447 z 518 PierwszyPierwszy ... 347397437445446447448449457497 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,071 do 20,115 z 23272

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #20071
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    No to polecieli w CH*ja. Mnie nie obchodzi z jakich serwerów puszczają, było obiecane i nie ma. Albo trzeba było powiedzieć, że będzie w Eurosport playerze, a na player nie, to bym inaczej kupował.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    JaacPoz (30-04-2022)

  3. Powrót do góry    #20072
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to polecieli w CH*ja. Mnie nie obchodzi z jakich serwerów puszczają, było obiecane i nie ma. Albo trzeba było powiedzieć, że będzie w Eurosport playerze, a na player nie, to bym inaczej kupował.

    Dokładnie...

  4. Powrót do góry    #20073
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to polecieli w CH*ja. Mnie nie obchodzi z jakich serwerów puszczają, było obiecane i nie ma. Albo trzeba było powiedzieć, że będzie w Eurosport playerze, a na player nie, to bym inaczej kupował.
    Z Polski nie kupisz inaczej. Bo przekierowuje do player.pl. Chyba żebyś pokombinował z serwerami proxy i udawał meszkańca jakegoś zachodniego kraju.

    Ale fakt, to jest granie w chuya.

    Ja mam cały czas wrażenie jak bym SEC oglądał. Mi bardziej pasowała transmisja w C+.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #20074
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Polski nie kupisz inaczej. Bo przekierowuje do player.pl. Chyba żebyś pokombinował z serwerami proxy i udawał meszkańca jakegoś zachodniego kraju.

    Ale fakt, to jest granie w chuya.

    Ja mam cały czas wrażenie jak bym SEC oglądał. Mi bardziej pasowała transmisja w C+.
    No ja jestem leniwy. Chcę kliknąć, zapłacić i otrzymać obiecaną usługę. Bez kombinacji.

    Co do grania w chuya z tym aspektem się zgadzamy. Rzadko się nam zdarza, ale jednak

    No poza tym do transmisji nie mam pretensji. Mi Korosciel bardziej pasuje niż mr rozdarta japa. Rzecz gustu.

    No może szata graficzna studia "trochę" słaba i PePe mógłby przestać siorbać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #20075
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Słuchajcie bo może coś przeoczyłem. Mi nikt nie obiecywał kamer z parkingu czy nawet każdego boksu. Naprawdę pierwsze słyszę.
    It's time to ride
    ***** ***

  7. Powrót do góry    #20076
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Słuchajcie bo może coś przeoczyłem. Mi nikt nie obiecywał kamer z parkingu czy nawet każdego boksu. Naprawdę pierwsze słyszę.

    Skoro tak..

    Niektórym obiecali...

  8. Powrót do góry    #20077
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Słuchajcie bo może coś przeoczyłem. Mi nikt nie obiecywał kamer z parkingu czy nawet każdego boksu. Naprawdę pierwsze słyszę.
    Daj spokoj, jeszcze by chcieli kamere z kibla zeby zobaczyc jakiego koloru klocka postawil Zmarzlik, Janowski czy ktos tam inny. I czy czasem gruchy nie wali ktos w przerwie zeby go oznaczyc jako seksoholik.

  9. Powrót do góry    #20078
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Słuchajcie bo może coś przeoczyłem. Mi nikt nie obiecywał kamer z parkingu czy nawet każdego boksu. Naprawdę pierwsze słyszę.
    Na konfie się tymi nowinkami sami chwalili.

    Ale sam fakt, ze na zachodzie mają a w Polsce kibice nie mają, dyskwalifikuje Discovery. Chociaż mi osobiście to koło doopy lata.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #20079
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Daj spokoj, jeszcze by chcieli kamere z kibla zeby zobaczyc jakiego koloru klocka postawil Zmarzlik, Janowski czy ktos tam inny. I czy czasem gruchy nie wali ktos w przerwie zeby go oznaczyc jako seksoholik.
    Co Ty za przeproszeniem pierdzielisz? Obiecali dodatkowe kamery, możliwość przełączania się wedle woli i tego nie ma. Uznałem to za interesującą ciekawostkę więc chciałbym zobaczyć, a player przygrał w CH*ja i tego nie udostępnił, przez co usługa jest wybrakowana.
    Tylko tyle i aż tyle.
    Po co dorabianie do tego takich nic nie wnoszących komentarzy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #20080
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja w Polsce też mam. Właśnie śledzę park maszyn Bartosza Zmarzlika.
    Eurosportplayer.pl

  12. Powrót do góry    #20081
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Skoro tak..

    Niektórym obiecali...
    No w porządku ale ja nie widziałem takiej obietnicy, a skoro tak to chętnie skorzystam.
    It's time to ride
    ***** ***

  13. Powrót do góry    #20082
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez El-Maniaque Zobacz posta
    Ja w Polsce też mam. Właśnie śledzę park maszyn Bartosza Zmarzlika.
    Eurosportplayer.pl
    Ale - jak pisał Mariusz - teraz próba wykupienia Eurosport player przerzuca na player.pl
    Logowanie nie jest to samo, są to osobne konta.
    Na player.pl nie ma tej opcji/funkcji
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #20083
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez El-Maniaque Zobacz posta
    Ja w Polsce też mam. Właśnie śledzę park maszyn Bartosza Zmarzlika.
    Eurosportplayer.pl
    Bo widocznie miałeś wcześniej wykupione konto u żabojadów na eurosport.com. I teraz logujesz się na ich serwerach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #20084
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale - jak pisał Mariusz - teraz próba wykupienia Eurosport player przerzuca na player.pl
    Logowanie nie jest to samo, są to osobne konta.
    Na player.pl nie ma tej opcji/funkcji
    Cholera sprawdziłem i fakrtycznie. Wylogowałem się i kliknąłem na eurosportplayer zarejestrój i przekierowuje na player'a.
    Ja mam konto na eurosportplayer od bodaj 2009 roku i wychodzi na to, że jestem szczęściarzem, ze mam stare konto i obowiązują mnie przedłużenia subskrypcji. Pozostaje m i się tego trzymać.
    Sto razy wolę eurosportplayer niż wykastrowany player jeśli chodzi o treści eurosportu oczywiście.
    Ostatnio edytowane przez El-Maniaque ; 30-04-2022 o 21:26

  16. Powrót do góry    #20085
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez El-Maniaque Zobacz posta
    Cholera sprawdziłem i fakrtycznie. Wylogowałem się i kliknąłem na eurosportplayer zarejestrój i przekierowuje na player'a.
    Ja mam konto na eurosportplayer od bodaj 2009 roku i wychodzi na to, że jestem szczęściarzem, ze mam stare konto i obowiązują mnie przedłużenia subskrypcji. Pozostaje m i się tego trzymać.
    Sto razy wolę eurosportplayer niż wykastrowany player jeśli chodzi o treści eurosportu oczywiście.
    Gdyby był wybór też bym pewnie szedł w tę opcję co Ty. Skoro masz możliwość to korzystaj.
    Pozostaje liczyć, że player to wyrówna, chociaż mam co do tego wątpliwości.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #20086
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez El-Maniaque Zobacz posta
    Cholera sprawdziłem i fakrtycznie. Wylogowałem się i kliknąłem na eurosportplayer zarejestrój i przekierowuje na player'a.
    Ja mam konto na eurosportplayer od bodaj 2009 roku i wychodzi na to, że jestem szczęściarzem, ze mam stare konto i obowiązują mnie przedłużenia subskrypcji. Pozostaje m i się tego trzymać.
    Sto razy wolę eurosportplayer niż wykastrowany player jeśli chodzi o treści eurosportu oczywiście.
    Ja to tłumacze tym, że żabojady z Discovery chciały przyoszczędzić i zamiast rozbudować serwery we Francji, po prostu wykorzystały serwery TVN-u skoro stali się ich właścicielami. Stąd wykastrowana usługa na player.pl. Nie wiem tylko czy jest duża różnica w treści jeśli chodzi o same eurosporty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #20087
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja to tłumacze tym, że żabojady z Discovery chciały przyoszczędzić i zamiast rozbudować serwery we Francji, po prostu wykorzystały serwery TVN-u skoro stali się ich właścicielami. Stąd wykastrowana usługa na player.pl. Nie wiem tylko czy jest duża różnica w treści jeśli chodzi o same eurosporty.
    MOże o główne treści i osobne transmisje nie, ale np na eurosportplayer, jak są wyścigi motocyklowe czy samochodowe, to są onboardy z każdego samochodu na przykład, albo z boxów. TAk było od lat dlatego tak długo mam eurosportplayer.

  19. Powrót do góry    #20088
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Panowie, nie narzekajcie. Mialem pewne obawy ale bylo calkiem OK. Player takiego Viaplaya wciaga nosem.

  20. Powrót do góry    #20089
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Tak jak przypuszczalem, ojciec sobie nie poogladal. Mlody sasiad mu uruchomil ale potem sie cos wysypalo. Sasiad przyszedl poprawil dzialalo, potem znowu klops. Tylko ze sasiad poszedl juz na miasto Zdalnie mu nie pomoglem, zagubil sie.

    Z mojej strony pomine realizacje, tylko kwestie techniczne. Pare razy przybofurowalo, powiedzmy, ze ok. Minus i to duzy to to, ze orzez Chromecasta nie idzie na tv jak pisalem wczesniej. Z kabla poszlo po kombinacjach ale jakosc spadla o dziwo.

    Dla mnie idealnie bylby przekaz w tv + dodatkowo stream w internecie. Normalnie i ojciec i ja na duzym ekranie bysmy bez kombinacji poogladali a jakbym na grila gdzues wybyl czy w podroz to stream by mnie urzadzal.

  21. Powrót do góry    #20090
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Mam światłowód, a fakturuje T mobile
    hm, dzisaj:
    upc/zamena bez przerw...
    inea/lotnisko bez przerw...

    ---------

    jakbym mial zgadywac... to bym powiedzial, ze ta sytuacja się już nie powtórzy.
    player (ale nie tylko, bo i netflixy pewnie, itp) "stoi" na ATManie / ... a to nie są jakieś jaja... to są poważni zawodnicy i potrafią obsłużyć każdą ilość ruchu internetowego...

    jesli faktycznie przyszlo za duzo ruchu... i chwilowo się zatkało... to oznacza tylko jedno... ze nie spodziewali az tylu klientów
    i to, że nastepnym razem już się będą spodziewać więcej

  22. Powrót do góry    #20091
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Panowie, nie narzekajcie. Mialem pewne obawy ale bylo calkiem OK. Player takiego Viaplaya wciaga nosem.
    Od tym względem się zgadzam. Te dodatkowe kamery traktuję jako dodatek, ciekawostkę. Żaden "must have" ale jak się coś obiecuje to wypadałoby dotrzymać słowa.

    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Tak jak przypuszczalem, ojciec sobie nie poogladal. Mlody sasiad mu uruchomil ale potem sie cos wysypalo. Sasiad przyszedl poprawil dzialalo, potem znowu klops. Tylko ze sasiad poszedl juz na miasto Zdalnie mu nie pomoglem, zagubil sie.

    Z mojej strony pomine realizacje, tylko kwestie techniczne. Pare razy przybofurowalo, powiedzmy, ze ok. Minus i to duzy to to, ze orzez Chromecasta nie idzie na tv jak pisalem wczesniej. Z kabla poszlo po kombinacjach ale jakosc spadla o dziwo.

    Dla mnie idealnie bylby przekaz w tv + dodatkowo stream w internecie. Normalnie i ojciec i ja na duzym ekranie bysmy bez kombinacji poogladali a jakbym na grila gdzues wybyl czy w podroz to stream by mnie urzadzal.
    U mnie na android tv i to z przystawki ( mam nieszczęśliwego Sharpa) bez najmniejszego problemu. Pakiet wykupiłem wczoraj, ale to tylko dlatego, że wczoraj dzień roboczy, więc byłem przy kompie, plus dziś dodatkowa fucha wpadła, więc w domu byłem punkt 19. I nic nie przycinało. A u mnie na wsi internet "do 20 mb" - Orange deklaruje, że dochodzi do mnie 13.

    PePe, k*rwa. Przestań siorbać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #20092
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,341
    Kliknij i podziękuj
    1,569
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    hm, dzisaj:
    upc/zamena bez przerw...
    inea/lotnisko bez przerw...

    ---------

    jakbym mial zgadywac... to bym powiedzial, ze ta sytuacja się już nie powtórzy.
    player (ale nie tylko, bo i netflixy pewnie, itp) "stoi" na ATManie / ... a to nie są jakieś jaja... to są poważni zawodnicy i potrafią obsłużyć każdą ilość ruchu internetowego...

    jesli faktycznie przyszlo za duzo ruchu... i chwilowo się zatkało... to oznacza tylko jedno... ze nie spodziewali az tylu klientów
    i to, że nastepnym razem już się będą spodziewać więcej

    Miejmy nadzieję, już mi z lekka przeszło.


    Na pewno nie był to problem z moim łączem . To ewidentnie był problem nadawcy Playera, Przepraszali za to w necie.


    Ale ok. Grunt , że turniej z pięknym finałem.


  24. Powrót do góry    #20093
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Jak odpaliłem transmisję, tak już zostawiłem bez szukania dodatkowych atrakcji.Obraz bez zacięć , jakość zadowalająca. Teraz pozostaje czekać na skrót w eurosporcie i nagrać. Być może to jest początek drogi Polaków po dublet na końcu cyklu.

  25. Powrót do góry    #20094
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2017
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 83 w 71 postach
    Mi śmigało całe zawody na najlepszej jakości.
    Dogrywka menadżerowa w postaci Menadżera SGP ? Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #20095
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Miejmy nadzieję, już mi z lekka przeszło
    miałbys przekaz z TV SAT, przyszła by burza, też ***** byś widział... więc spokojnie.
    nikomu takie akcje nie są na rękę.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Na pewno nie był to problem z moim łączem . To ewidentnie był problem nadawcy Playera, Przepraszali za to w necie.
    też nic takiego nie mówię... (to, że opowiadam Mariuszowi głupoty to inna historia )
    na ich stream HD wystarczy stabilne 10mbit... a na 4K jakies 25mbit... to nie są kosmiczne wymagania.

    ----------

    moim zdaniem największą niedogodnością jest faktycznie opóźnienie czasowe... wynikające z zastosowanej technologii
    troche *******, że wynik na meczu ligowym sie pojawia wczesniej na sf.pl niz to co widac na ekranie..
    (tutaj można poczytać dlaczego tak to musi być.... url: https://sajenko.com/2020/05/22/hls-c...ream-od-apple/)

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    JaacPoz (30-04-2022)

  28. Powrót do góry    #20096
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2016
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja to tłumacze tym, że żabojady z Discovery chciały przyoszczędzić i zamiast rozbudować serwery we Francji, po prostu wykorzystały serwery TVN-u skoro stali się ich właścicielami. Stąd wykastrowana usługa na player.pl. Nie wiem tylko czy jest duża różnica w treści jeśli chodzi o same eurosporty.
    Główna różnica jest w archiwum. W eurosport player jest opcja gdzie wybierasz sobie dowolną dyscyplinę (kilkadziesiąt) i masz dostęp do wszystkiego co pokazywali dzień po dniu. Łącznie z tym czego nie było na antenie albo transmisja była krótsza.

    Na player.pl pokazuje się jakieś kolarstwo, snooker itp ale jak chcesz obejrzeć coś czego tam nie ma to już tego nie znajdziesz. Tak więc jest to duży minus i ryzyko przegapienia transmisji.

    Dodatkowo na Eurosporcie po vpn można oglądać np ligę angielską na brytyjskich kanałach.

  29. Powrót do góry    #20097
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    No i nic lepszego nie trafisz. Apka Eurosportu działa też na PS4 i spokojnie ogarnie nawet w lepszej jakości niż przekaz telewizyjny.
    Apka na PS4 niestety nie ogarnęła za to na telefonie całe GP bez żadnej ściny.
    Grafika gorsza niż w ubiegłych latach. To tętno mega tandetne. Zborowski w studio zupełnie bezpłciowy, Korościel jak zwykle irytujący. Póki co BSI>Discovery

  30. Powrót do góry    #20098
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Ja się obawiałem tandety z SEC, ale generalnie tragedii nie ma. Transmisja na bardzo wysokim poziomie i w sumie fajnie w końcu odpocząć od Dryły. Korościel lepiej się tutaj sprawdza niż na zawodach ligowych według mnie. W studiu też w końcu nowe twarze, a nie ciągle te same jak na Canal+. Protas i Walasek na plus. Zborowski faktycznie irytujący i niemal jak w przedszkolu wywołuje raz jednego i raz drugiego do odpowiedzi, także to na pewno do poprawy. Sama otoczka wiadomo lepsza była od BSI, ale oni pod tym względem tak wysoko postawili poprzeczkę, że ciężko będzie jeszcze raz coś takiego osiągnąć. Na pewno jednak wygląda to lepiej niż nowa oprawa najlepszej żużlowej ligi na świecie...

  31. Powrót do góry    #20099
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Dla mnie prawie wszystko było jak najbardziej na plus
    Jeśli można się troszkę doczepić to wywiady z zawodnikami gdzieś w okolicach boksów zawodników gdzie był straszny młyn
    Studio dało radę a Walas i Protas zaprezentowali się godnie
    Dawno mi się tak dobrze speedwaya nie oglądało

  32. Powrót do góry    #20100
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Transmisja na plus. Dodatkowo Player działa na dwóch urządzeniach jednoczesnie więc wykupiłem pakiet na rok za 99zł i jedna transmisja leciała u mnie na TV (przez aplikację Player) nie miałem najmniejszej zwieszki (ale u mnie internet 1giga) a druga u 78 letniego dziadka na internecie z Neostrady (10mb) i dziadek mówi że też bez zwiechy. Również aplikacja Player, wystarczyło się zalogować przez podanie kodu Playera więc i dziadek to ogarnął.

    Jakość była bardzo zadowalająca, samo studio i komentarz wg.mnie też na duży plus. Było przyjemnie.

  33. Powrót do góry    #20101
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Jakosc bardzo dobra,Protas rozgadany ,Grzegorz troche mniej ale obaj na plus.
    To grzeczne chlopaki wiec Ministrancik bez przerazenia w oczach.
    Korosciela lubie bardzo a i Lewicki dawal rade,podobnie jak Kuzbicki w parkingu.

    Kolejnym plusem powrot do szczeniecych lat.
    Pamietam jak na stadion chodzilo sie na 2-3 godziny przed meczem aby zajac miejsce
    z ktorego sie cos widzi.
    Teraz trzeba sie bedzie logowac na 3 godziny przed turniejem aby cos zobaczyc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #20102
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Teraz trzeba sie bedzie logowac na 3 godziny przed turniejem aby cos zobaczyc.
    Czemu? Ja wpadłem do domu punkt 19.00, włączyłem i działało bez najmniejszego problemu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #20103
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Orientuje się ktoś w jakim mieście oni mieli to studio w którym siedzieli?

  36. Powrót do góry    #20104
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Podejrzewam,ze w studiach TVN-u w Warszawie.


    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czemu? Ja wpadłem do domu punkt 19.00, włączyłem i działało bez najmniejszego problemu.
    Niektorzy mieli.Chyba nie sledziles wczoraj tego watku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-05-2022 o 08:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #20105
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czemu? Ja wpadłem do domu punkt 19.00, włączyłem i działało bez najmniejszego problemu.
    Ja tak samo, odpalilem o 19 i do konca bez najmniejszego zaciecia poszlo.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #20106
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podejrzewam,ze w studiach TVN-u w Warszawie.




    Niektorzy mieli.Chyba nie sledziles wczoraj tego watku.
    Ale masz na myśli logowanie, czy rejestrację?

  39. Powrót do góry    #20107
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Rejestracja to w ogole byla uwalona ale zdaje sie j-rules pisal,ze
    mial tez problemy z logowaniem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-05-2022 o 11:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #20108
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niektorzy mieli.Chyba nie sledziles wczoraj tego watku.
    No zrozumiałem, że problem mieli ci, którzy rejestrowali się przed samym SGP.
    Ja rejestrację zrobiłem dzień wcześniej (z przyczyn powiedzmy czysto logistycznych) i jak sprawdzałem to w piątek działało bez problemu (jakiś puchar w snookerze leciał, nie kojarzę co to, bo nie jestem w ogóle fanem tego sportu) i wczoraj również odpaliło się bez zastrzeżeń.
    Zresztą jakoś tak wolę dmuchać na zimne i nie wykupywać usług na ostatnią chwilę, tak jak kupować biletów na imprezy na wejściu, a z zdecydowanym wyprzedzeniem, co by nie ryzykować braku dostępności.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #20109
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Jednak nie zrozumiałeś, bo jakąś godzinę przed twoim wpisem odniosłem się do logowania a nie rejestracji czego nie raczyłeś zauważyć.
    Jesli się mylę i problemy były tylko z rejestracją, to sorry, choć i te nie powinny mieć miejsca.
    Ale jak wiadomo stream lepszy więc nawet nie chce sobie wyobrażać problemów tych którzy używają zwykłego, przestarzalego i znikającego niczym pisowskie respiratory sygnalu telewizyjnego.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-05-2022 o 11:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #20110
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak nie zrozumiałeś, bo jakąś godzinę przed twoim wpisem odniosłem się do logowania a nie rejestracji czego nie raczyłeś zauważyć.
    Jesli się mylę i problemy były tylko z rejestracją, to sorry, choć i te nie powinny mieć miejsca.
    Ale jak wiadomo stream lepszy więc nawet nie chce sobie wyobrażać problemów tych którzy używają zwykłego, przestarzalego i znikającego niczym pisowskie respiratory sygnalu telewizyjnego.
    Jeśli nie zauważyłem Twojego wpisu o problemach z logowaniem to sorry. Myślałem, że chodzi o to, że przy rejestracji bezpośrednio przed SGP były problemy z aktywacją/autoryzacją pakietu po stronie playera (tak wywnioskowałem z wpisów - nie pamiętam czy tutaj czy na TT) i temu był problem z logowaniem.
    Ale zgadzam się, że takie problemy nie powinny mieć miejsca.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #20111
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Po wczorajszej rundzie absolutnie nie tęsknię za C+, bo za czym miałbym? Wyszło bardzo spoko, a pewnie jakieś niedociągnięcia będą szybko usprawniać.

  44. Powrót do góry    #20112
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Po wczorajszej rundzie absolutnie nie tęsknię za C+, bo za czym miałbym? Wyszło bardzo spoko, a pewnie jakieś niedociągnięcia będą szybko usprawniać.
    No mają na to kilka lat
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #20113
    Początkujący
    Dołączył
    14-06-2013
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Gdzie wykupić ten canal plus online aby oglądnąć Falubaz? I jaki to koszt? Dzięki

  46. Powrót do góry    #20114
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nordel Zobacz posta
    Gdzie wykupić ten canal plus online aby oglądnąć Falubaz? I jaki to koszt? Dzięki
    Na stronie Canal Plus. 45 PLN/MSC ale sprawdź czy nie ma jeszcze promo, że pierwszy miesiąc za dychę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #20115
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    https://www.canalplus.com/pl/
    Aktualnie mają promocję 29 zł /miesiąc przez 3 miesiące. Po każdym okresie rozliczeniowym możesz zrezygnować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •