Strona 362 z 516 PierwszyPierwszy ... 262312352360361362363364372412462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,246 do 16,290 z 23207

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #16246
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Nie będąc abonentem CP, ba, nie mając nawet dostępu do kanałów Polsatu, kibic mógł jednak po 2-3 dniach obejrzeć mecz l ligi żużla za darmo w serwisie Ipla. Meczu Ekstraligi z nSportu, a nawet 1 ligi nie będąc abonentem platformy C+ żaden kibic nie będzie sobie mógł w ten sposób zobaczyć. Taka różnica. To pewnie była jedyna korzyść z transmisji żużla w Polsacie.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  2. Powrót do góry    #16247
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Orientuje sie ktos, czy ta aplikacja dziala na tv?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #16248
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Nie będąc abonentem CP, ba, nie mając nawet dostępu do kanałów Polsatu, kibic mógł jednak po 2-3 dniach obejrzeć mecz l ligi żużla za darmo w serwisie Ipla. Meczu Ekstraligi z nSportu, a nawet 1 ligi nie będąc abonentem platformy C+ żaden kibic nie będzie sobie mógł w ten sposób zobaczyć. Taka różnica. To pewnie była jedyna korzyść z transmisji żużla w Polsacie.
    Teraz możesz za to wszystkie swoje kablówki wyrzucić, kupić jedynie za 50zł wszystkie C+, nsport i Eleveny i mieć to też bez żadnej umowy czy montowania talerza. Jak dla mnie osobiście dobry deal.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Orientuje sie ktos, czy ta aplikacja dziala na tv?
    Zależy na jakim. Na Android TV będzie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #16249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,836
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Teraz możesz za to wszystkie swoje kablówki wyrzucić, kupić jedynie za 50zł wszystkie C+, nsport i Eleveny i mieć to też bez żadnej umowy czy montowania talerza. Jak dla mnie osobiście dobry deal.


    Zależy na jakim. Na Android TV będzie.
    Jeżeli jest ktoś kto oprócz normalnej TV chce oglądać żużel i krajową kopaną, to jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Bo standardową TV można sobie oglądać z DVB-T czyli z naziemnej TV cyfrowej, a tylko w sezonie, bez umowy, można sobie wykupić dostęp do żużla i kopanej.

    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Nie będąc abonentem CP, ba, nie mając nawet dostępu do kanałów Polsatu, kibic mógł jednak po 2-3 dniach obejrzeć mecz l ligi żużla za darmo w serwisie Ipla. Meczu Ekstraligi z nSportu, a nawet 1 ligi nie będąc abonentem platformy C+ żaden kibic nie będzie sobie mógł w ten sposób zobaczyć. Taka różnica. To pewnie była jedyna korzyść z transmisji żużla w Polsacie.
    Dlaczego ? Przecież można sobie nagrać taki mecz i potem oglądać do woli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #16250
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    zeby nagrac - trzeba miec sprzet. jak nagrasz - muszisz miec dysk by to gdzies trzymac.

  6. Powrót do góry    #16251
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeżeli jest ktoś kto oprócz normalnej TV chce oglądać żużel i krajową kopaną, to jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Bo standardową TV można sobie oglądać z DVB-T czyli z naziemnej TV cyfrowej, a tylko w sezonie, bez umowy, można sobie wykupić dostęp do żużla i kopanej.
    No i to jest dokładnie mój przypadek. TV nie oglądam - więc mam tylko DVB-T tylko po to by miała rodzinka co oglądać jak przyjedzie.


    Dlaczego ? Przecież można sobie nagrać taki mecz i potem oglądać do woli.
    Koledze chodziło o to, że nie mając żadnej umowy po paru dniach mógł sobie na Ipli obejrzeć za darmo. Teraz nie będzie nigdzie opcji oglądania, choćby powtórek, bezpłatnie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Silence (22-05-2020)

  8. Powrót do góry    #16252
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta
    Zabovsky - prosiłeś, więc informuję: temat ruszamy w najbliższą sobotę o 20:00, zapraszam
    Dzięki za przypomnienie. Postaram się obejrzeć.

  9. Powrót do góry    #16253
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Teraz możesz za to wszystkie swoje kablówki wyrzucić, kupić jedynie za 50zł wszystkie C+, nsport i Eleveny i mieć to też bez żadnej umowy czy montowania talerza. Jak dla mnie osobiście dobry deal.
    W jaki sposób?

    Gdyby nie ten żużel to bym całkowicie zrezygnował z odbiornika w domu.

  10. Powrót do góry    #16254
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No właśnie w ten o którym piszemy:
    https://www.spidersweb.pl/2020/05/ca...od-oferta.html

    Za 50zł bez umowy masz VOD z wszystkimi C+ sport, Elevenami i nsport+.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #16255
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    https://www.canalplus.com/pl/

    30 dni za 1 zł na próbę.


  12. Powrót do góry    #16256
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jezeli na android tv faktycznie pojdzie, to biore w ciemno.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #16257
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    "Z nowej usługi można korzystać korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu" Jeden subskrybent może korzystać z platformy na dwóch urządzeniach równocześnie."Rozumiem że chodzi o jedno IP


  14. Powrót do góry    #16258
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    nie lepiej za 20 zl delta media player na 30 dni ?
    Dziala za granica tez ( przynajmniej w Australii )
    3 urzadzenia mozna podpiac. Jakosc bardzo dobra, przy normalnym necie nic nie tnie ( uzywam tego z 3-4 lata )
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-05-2020 o 12:53

  15. Powrót do góry    #16259
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    no na pewno 100 % legalne to to nie jest, ale picie piwa w miejscu publicznym rowniez.
    Dziela to inaczej niz weeb.tv. Tam rzeczywiscie jak ktos nie streamuje to probgram jest nieaktywny, tutaj leci non stop 24 h wszystkie programy, wiec jakos inaczej to rozwiazali.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-05-2020 o 12:56

  16. Powrót do góry    #16260
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Ja mam w sierpniu koniec umowy z c+, więc tym bardziej byłbym zainteresowany.

    Minus jest taki, że nie możesz nagrywać a ja bazowałem głównie na tym.
    Dwa mecze live to jednak 4h przed tv a ja ogarniałem to w 1h (same biegi).

  17. Powrót do góry    #16261
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    "Z nowej usługi można korzystać korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu" Jeden subskrybent może korzystać z platformy na dwóch urządzeniach równocześnie."Rozumiem że chodzi o jedno IP

    nie chodzi o IP. wystarczy login i haslo. coś jak Netflix.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta

    Minus jest taki, że nie możesz nagrywać a ja bazowałem głównie na tym.
    Dwa mecze live to jednak 4h przed tv a ja ogarniałem to w 1h (same biegi).
    odtwarzanie wstecz do 14 dni. ogladasz jak film na DVD i mozesz przesuwac video tylko na same biegi

  18. Powrót do góry    #16262
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    nie lepiej za 20 zl delta media player na 30 dni ?
    Dziala za granica tez ( przynajmniej w Australii )
    3 urzadzenia mozna podpiac. Jakosc bardzo dobra, przy normalnym necie nic nie tnie ( uzywam tego z 3-4 lata )
    Ale za 20 zl masz canal+, polsat sport, hbo itp?
    Jakość 720p?
    Dziala na xiaomi mi box?

  19. Powrót do góry    #16263
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Ale za 20 zl masz canal+, polsat sport, hbo itp?
    Jakość 720p?
    Dziala na xiaomi mi box?
    Wpisz w google delta media player i wejdz na www. Masz tam oelna liste programow. Jakosc 720p. Dziala na xiaomi box bo sam uzywam, jedyny problem ze trzeba znalezc gdzies na jakis forach instrukcje i sie pobawić w ustawieniach xiaomi mi box zeby zainstalowac aplikacje z usb.

  20. Powrót do góry    #16264
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    720p to trochę mało. Chyba, że oglądasz na smartfonie to wtedy ok.
    Zaletą tunerów od operatora jest jednak jakość i stabilność przekazu video i audio. W tego typu internetowych playerach mogłoby ciąć. Ale cena bardzo korzystna.

  21. Powrót do góry    #16265
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Również polecam delta media player od 3,4 lat wykupuję transmisje. Bywały problemy z obrazem, ale jak ktoś obecnie posiada stabilne łącze chodzi bezproblemowo. No i fakt 720p maks, choc niektóre na oko nawet 480p.

  22. Powrót do góry    #16266
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    R1. Rezerwowy Program Żużlowy=ŻAŁOSNY PROGRAM !Dobrze że jest 11

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi plavi za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-05-2020)

  24. Powrót do góry    #16267
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    R1. Rezerwowy Program Żużlowy=ŻAŁOSNY PROGRAM !Dobrze że jest 11
    Dramat totalny ale to wszystko przez infantylność Mirosława.

  25. Powrót do góry    #16268
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Co się musi stać, żeby tego Pajaca Drylson nie wpuszczał przed kamerę?

  26. Powrót do góry    #16269
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Nie sprowadzajmy wszystkiego do śmichów chichów Mirosława "często-gęsto" Jabłońskiego. Temat jednego mechanika, podołaniu temu, bezpieczeństwa zawodników, ale też możliwych częstych defektów i przez to parodii wyścigu jest ciekawy i ważny.

    Jest on też dziwny, kiedy właściwie codziennie słyszymy o otwieraniu wszystkiego i wszędzie. Od połowy maja widzieliśmy tłumy na plażach bez masek i z bliskim kontaktem ludzi, a tu mamy wyłącznie na stadionie mieć jakąś enklawę czystości i dezynfekcji. Wygląda na to, że obostrzenia wszędzie się zmieniły, zaktualizowały, a w żużlu zostały takie, jakie były na połowę kwietnia. Tu jest coś niezrozumiałego. Ludzie normalnie będą siedzieć bez masek u fryzjera, w restauracjach, chodzić po galeriach, pić piwo na ławce, a na stadionowych trybunach, ale nawet w parkingu będzie pusto, bo 12 czerwca trzymamy się zasad z 20 kwietnia. W Ekstralidze, GKSŻ śpią, są niekompetentni, głupi, strachliwi czy jeszcze coś innego, że nie podejmują tego tematu z rządem?
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  27. Powrót do góry    #16270
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jakbyś był w temacie na bieżąco to wiedziałbyś, że piłka aktualnie wygląda tak samo jak żużel. Boniek mocno działa na pomoc piłce i żużlowi w obecnej sytuacji. To nie kwestia widzi mi się PZPN czy PZM/GKSŻ/PGEE, ale masowe imprezy sportowe są zamrożone najmocniej przez rząd. Idzie ku lepszemu i oby tak dalej.

  28. Powrót do góry    #16271
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Co jest odkrywczego w ofercie Canal+, skoro obecnie w player.pl pełny pakiet Canal+, HBO, Eleven Sport i kilkudziesięciu innych kanałów online w HD + dostęp VOD do biblioteki TVN, HBO i C+ kosztuje 70 zł miesięcznie? W Canal+ jak rozumiem za 50 zł tylko kanały sportowe i bez HBO.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    Robi (30-05-2020)

  30. Powrót do góry    #16272
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jakbyś był w temacie na bieżąco to wiedziałbyś, że piłka aktualnie wygląda tak samo jak żużel. Boniek mocno działa na pomoc piłce i żużlowi w obecnej sytuacji. To nie kwestia widzi mi się PZPN czy PZM/GKSŻ/PGEE, ale masowe imprezy sportowe są zamrożone najmocniej przez rząd. Idzie ku lepszemu i oby tak dalej.
    Napisałem nawet o PZPN, ale skasowałem, żeby nie rozdrabniać się, ponieważ tam nie ma takiego problemu, jak w żużlu z mechanikiem. Abstrahuję już od publiczności, ale w piłce nie ma żadnego zagrożenia, że nie ma kogoś, kto nie będzie mógł obsłużyć zawodników, że piłkarz będzie poszkodowany, będzie mieć jakieś ograniczenie w grze, a odpowiednika mechanika, który może mieć duży wpływ na cały mecz tam nie ma. Chodzi mi bardziej o to obostrzenie w parkingu, czego do piłki nie można porównać.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  31. Powrót do góry    #16273
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Co jest odkrywczego w ofercie Canal+, skoro obecnie w player.pl pełny pakiet Canal+, HBO, Eleven Sport i kilkudziesięciu innych kanałów online w HD + dostęp VOD do biblioteki TVN, HBO i C+ kosztuje 70 zł miesięcznie? W Canal+ jak rozumiem za 50 zł tylko kanały sportowe i bez HBO.
    Jakie 50 zł? Pakiet z kanałami C+ i nsport jest z pewnością droższy.
    Mnie niedługo się kończy umowa a na przedłużenie dają mi "promocyjny" pakiet za minimum 84 zł (obecnie płacę 76 zł.)
    Jestem z nimi już od bardzo dawna ale jeszcze nigdy nie dostałem na przedłużenie tańszego pakietu od tego, który miałem. Albo taki sam albo wyższy z opcją dodatkowych kanałów.
    I praktycznie za każdym razem rzucam im wypowiedzenie.

  32. Powrót do góry    #16274
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Co jest odkrywczego w ofercie Canal+, skoro obecnie w player.pl pełny pakiet Canal+, HBO, Eleven Sport i kilkudziesięciu innych kanałów online w HD + dostęp VOD do biblioteki TVN, HBO i C+ kosztuje 70 zł miesięcznie? W Canal+ jak rozumiem za 50 zł tylko kanały sportowe i bez HBO.
    a jeszcze jakies 2-3 miechy temu za te 70 zł był dodatkowo Eurosport 1 i 2 oraz National Geographic ale usuneli z oferty :/

  33. Powrót do góry    #16275
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Obejrzałem dzisiaj, po raz pierwszy, Żużlową Niedzielę na TVP Sport.
    Zdecydowałem się włączyć ten kanał ze wzgl. na mecz finałowy KST - Unia L. z 2008 roku.
    Mecz widziałem wcześniej z dwadzieścia razy, ale powodowany sentymentem do historycznego stadionu Aniołów
    zdecydowałem się obejrzeć go raz jeszcze.
    Zdziwiłem się, widząc, że to bardziej program/magazyn żużlowy niż zwykła, sucha powtórka starej transmisji.

    Abstrahując od składu meczu i sentymentów przyznam szczerze, że koncepcja tego programu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
    Rozmowy online z uczestnikami tego finału(Gajewski, Kościecha, Baliński, Kasprzak, Sullivan, Batchelor)) puszczane zamiast regulaminowych przerw między biegami - super sprawa.
    Poruszane w nich tematy dotyczące tamtych minionych czasów, ale i obecnej sytuacji żużla
    plus pytania widzów z czatu naprawdę mogły się podobać.
    Bez najmniejszych wątpliwości, ktoś bardzo dobrze przemyślał formułę programu, dobór gości i udział czatowiczów w zadawaniu pytań.

    R1 z osobistymi wspominkami prowadzących, okraszony rechotem M.Jabłońskiego i wywodami kierowców F1, którzy nie mają zielonego pojęcia o specyfice sportu żużlowego to przy tym co widziałem kompletna cienizna.
    Sorry Drylson, ale w mojej opinii pikujecie w dół.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 31-05-2020 o 22:27
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #16276
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Semen nie przesadzaj. W dzisiejszych czasach jest tego bardzo dużo w tv więc masz prawo wyboru. Jeśli nie podoba Ci się któraś opcja nikt nie zmusza do oglądania, po prostu zmieniasz kanał. A należy docenić wkład tv w zróżnicowanie programów/meczy o tematyce speedwaya co przyczynia się do rozpowszechniania dyscypliny wśród wyjadaczy żużlowych jak i laików w tym sporcie. Im więcej programów o naszym sporcie tym lepiej, a i dla Ciebie się na pewno znajdzie coś ciekawego

  35. Powrót do góry    #16277
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Z obawy, że ujrzę facjatę ostafki lub usłyszę powyższy rechot Jabłońskiego, od kilku lat nie obejrzałem żadnego telewizyjnego żużlowego programu czy pomeczowego studio. No może raz, kiedy oczekiwałem informacji o wypier..niu Frątczaka.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 31-05-2020 o 23:51

  36. Powrót do góry    #16278
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Semen nie przesadzaj. W dzisiejszych czasach jest tego bardzo dużo w tv więc masz prawo wyboru. Jeśli nie podoba Ci się któraś opcja nikt nie zmusza do oglądania, po prostu zmieniasz kanał. A należy docenić wkład tv w zróżnicowanie programów/meczy o tematyce speedwaya co przyczynia się do rozpowszechniania dyscypliny wśród wyjadaczy żużlowych jak i laików w tym sporcie. Im więcej programów o naszym sporcie tym lepiej, a i dla Ciebie się na pewno znajdzie coś ciekawego
    Nie przesadzaj.
    Wiem do czego służy pilot.

    Forum jest po to żeby wyrażać swoje opinie, więc to robię.
    Piszę o swoich odczuciach, jak coś mi się podoba chwalę, jak coś jest dla mnie niestrawne to krytykuję.

    Nie zgadzam się też z twoim zdaniem, że im więcej programów tym lepiej.
    Dla mnie jakość jest najważniejsza, bo co to za propagowanie żużla jak faceci pierdzielą o swoich przygodach albo smęcą o F1.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #16279
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Noskowicz będzie komentował pierwszy mecz Falubazu w Rybniku .Przewiduje ból .... wszystkich tych którzy mieli problem z komentarzem Motoru przez Tomka Dryły

  38. Powrót do góry    #16280
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No dziwisz się.
    To tak jakby Jurek Matuszak miał komentować mecz Polonii.
    Ostatnio pojawiło się wiele meczów z dawnych lat Polonii na klubowym profilu na YT i można się samemu przekonać jaki to był stronniczy komentarz.
    Chociaż jako spiker na stadionie stara się być opanowany.

  39. Powrót do góry    #16281
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Uruchomil juz ktos ta aplikacje od c+? Faktycznie hula na android tv?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #16282
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Noskowicz będzie komentował pierwszy mecz Falubazu w Rybniku .Przewiduje ból .... wszystkich tych którzy mieli problem z komentarzem Motoru przez Tomka Dryły
    Jeśli go Majewski w pierwszym meczu na minę wrzuca, a kibiców ma za idiotów, to o nim świadczy. Nie o nas.
    Poza tym Dryła nie tylko jest z Lublina, jest spikerem Motoru w wolnych chwilach, rzecznikiem, propagatorem klubu. Tak jak mówiłem, możemy dać też komentować Rusko w meczu Sparty, Mrozka ROW-u, a Świącika Włókniarza itd. Nawet jeśli będą super obiektywni, to już sam pomysł łamie wszelkie zasady nie bycia stronniczym i związanym z klubem. W polityce konflikt interesów jest w cywilizowanych krajach piętnowany, a w Polsce często stosowany czy wręcz nadużywany, czego mamy przykład w ministerstwie zdrowia. Ale może wielu to akceptuje, a nawet się podoba...

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No dziwisz się.
    To tak jakby Jurek Matuszak miał komentować mecz Polonii.
    Ostatnio pojawiło się wiele meczów z dawnych lat Polonii na klubowym profilu na YT i można się samemu przekonać jaki to był stronniczy komentarz.
    Chociaż jako spiker na stadionie stara się być opanowany.
    Tu w ogóle nie widzę problemu, ponieważ komentował dla miejscowej telewizji z Bydgoszczy. Tu nie chodzi o sztuczne bycie obiektywnym. Jak Szpakowski komentuje mecz reprezentacji to tak jak my wszyscy kibicuje także w komentarzu Polsce. To oczywiste i naturalne. Ale inaczej jest, kiedy komentuje mecz Legia - Lech w telewizji ogólnopolskiej, tu właśnie musi zachować obiektywizm, a niestety też tego nie robi, bo jest warszawianinem i sympatia do Legii bierze górę. Widać to zwłaszcza w reakcji na bramkę dla i przeciw Legii. Więc logicznym jest, że tego należy unikać.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata. Dzięki działaczom, ale często też niestety przy współudziale zawodników. Oby komentatorzy, eksperci nie próbowali do nich dołączyć.

  41. Powrót do góry    #16283
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mi się ten pomysł podoba XD Rusko komentator meczów Sparty, Mrozek meczów ROW itd. To byłby ciekawy, żywiołowy komentarz. Nie musi być obiektywny
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #16284
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mi się ten pomysł podoba XD Rusko komentator meczów Sparty, Mrozek meczów ROW itd. To byłby ciekawy, żywiołowy komentarz. Nie musi być obiektywny
    Zasadniczo, wyobraźcie sobie sytuacje: 15 bieg meczu inauguracyjnego, 42:42, dajmy ROW wyszedł na 4:2. Jadą tak 3 kółka, a na ostatnim obaj zawodnicy tracą pozycje, albo jakiś defekt i robi się 44:46. W kabinie komentatorskiej słychać by było tylko trzask, za pewne ilość bluzgów niezliczona. Piękne złoto i hit internetu gwarantowany.

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Buszmen (05-06-2020), Gadol (05-06-2020), PrzemoZG (05-06-2020)

  44. Powrót do góry    #16285
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mi się ten pomysł podoba XD Rusko komentator meczów Sparty, Mrozek meczów ROW itd. To byłby ciekawy, żywiołowy komentarz. Nie musi być obiektywny
    Rusko odpada, ciężko przy dziennikarzu dawać znak kiedy powietrze z bandy spuścić czy prąd wyłączyć.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    dockm (06-06-2020)

  46. Powrót do góry    #16286
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Wszystkie mecze 2 ligi w kanale Motowizja
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  47. Powrót do góry    #16287
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Djukanon Zobacz posta
    Zasadniczo, wyobraźcie sobie sytuacje: 15 bieg meczu inauguracyjnego, 42:42, dajmy ROW wyszedł na 4:2. Jadą tak 3 kółka, a na ostatnim obaj zawodnicy tracą pozycje, albo jakiś defekt i robi się 44:46. W kabinie komentatorskiej słychać by było tylko trzask, za pewne ilość bluzgów niezliczona. Piękne złoto i hit internetu gwarantowany.
    Pamietam kiedys chyba Kedziora komentowal mecz, Gniezno - ZG (?), nie dalo sie tego sluchac

  48. Powrót do góry    #16288
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Tu w ogóle nie widzę problemu, ponieważ komentował dla miejscowej telewizji z Bydgoszczy. Tu nie chodzi o sztuczne bycie obiektywnym. Jak Szpakowski komentuje mecz reprezentacji to tak jak my wszyscy kibicuje także w komentarzu Polsce. To oczywiste i naturalne. Ale inaczej jest, kiedy komentuje mecz Legia - Lech w telewizji ogólnopolskiej, tu właśnie musi zachować obiektywizm, a niestety też tego nie robi, bo jest warszawianinem i sympatia do Legii bierze górę. Widać to zwłaszcza w reakcji na bramkę dla i przeciw Legii. Więc logicznym jest, że tego należy unikać.
    Sorry, ale komentarze w stylu: "Bolek, wsadź go w dechy!" to chyba zbyt wiele nawet na lokalną telewizję.
    W ten sposób to sobie możemy sami komentować przed tv albo na stadionie.

    Maślanka kiedyś fajnie komentował SGP w Aukland i ta jego reakcja na sensacyjne zwycięstwo Smolinskiego.

  49. Powrót do góry    #16289
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Wszystkie mecze 2 ligi w kanale Motowizja
    Ciekawe jak to zostanie logistycznie opracowane.W jakie dni tygodnia i o których godzinach będą transmisje.Tylko Rzeszów ma sztuczne oświetlenie, więc większość meczów będzie raczej we wczesnych godzinach popołudniowych.

  50. Powrót do góry    #16290
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To ogólnie trochę debilne jednak, starczyłby spokojnie 1 hitowy mecz kolejki i podejrzewam, że na tym się finalnie skończy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •