Strona 262 z 514 PierwszyPierwszy ... 162212252260261262263264272312362 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,746 do 11,790 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #11746
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    wszyscy się zgodzą, że w regulaminie potrzebne są stosowne zmiany, pozwalające taki bieg zaliczyć, bo wypaczyło to znacznie wynik meczu

    już Buszmen orędował takie regulacje i to od kilku lat

    chyba wystosuję pismo do Demskiego
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #11747
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Nie jestem zwolennikiem zaliczania kolejności po trzech okrążeniach, ba zastanawiam się nawet czy stary przepis o ostatnim łuku nie był najlepszy.

    W założeniu bieg żużlowy polega na ściganiu się przez cztery okrążenia.
    Wiele razy widziałem jak w wyścigach w których na czwartym okrążeniu pozornie kolejność nie powinna się zmienić, zawodnik jadący kilka/kilkanaście metrów przed innym(i) tracił pozycję z powodu: błędu, upadku czy defektu.

    Idealnego rozwiązania nie ma, a zakładanie w ciemno, że na kolejnym okrążeniu nic się nie zmieni, to jak wróżenie końcowej kolejności przed wyscigiem.
    Może będzie poprawna, a może nie. Nigdy w 100% nie wiadomo...

    Zaliczanie biegu na trzecim lub o zgrozo drugim okrążeniu, to według mnie, zaprzeczenie idei ścigania się na żużlu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #11748
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zaliczanie biegu na trzecim lub o zgrozo drugim okrążeniu, to według mnie, zaprzeczenie idei ścigania się na żużlu.
    Co racja to racja. Ludzie odzwyczaili się od defektów typu zerwanie łańcucha i wydaje im się, że podobny przypadek na trasie to zamierzchła przeszłość. A nawet głupi Pawlicki potrafi wywalić się nie wiadomo gdzie, że o Protasiewiczu nie wspomnę

    Dużo dyskusji na ten temat wniosło celowe przewracanie się. Korporacyjne stosowanie żółtych/czerwonych kartek to jedno, drugie to dodatkowa kara dla klubu delikwenta przerywającego bieg specjalnie.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Semen (16-04-2018)

  5. Powrót do góry    #11749
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Dzięki!

    Tu nie było mowy o celowym upadku.
    Chłopak jest słaby technicznie, pierwszy raz dostał dobry ligowy sprzęt. On nawet na nim nie nauczył się jeździć.
    Trafił na dziurę czy garb, podniosło go i wyprostowało, a potem pikował w panice w bandę.
    Tak jak w zeszłym roku KST miał pecha w meczach na styku, tak tu przyfarciło, bo ogólnie był to mecz na remis.

    Nie jestem pewien, ale zdaje się, że w tym samym miejscu drugiego łuku tę niespodziankę torową zaliczył Magic, który w sobotę miał wybitnego niefarta.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #11750
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Można dodatkowo karać drużynę, zupełnie niezależnie od tego, czy upadek był celowy i od tego czy będzie kartka czy nie.
    Po każdym upadku przy 1-5, w powtórce osamotniony niech zaczyna np 15m za parą rywali. Przy 2-4 w sumie też można to zastosować.
    Oczywiście regulamin będzie liczył sobie nie 420 stron a jakieś 428, ale mniejsza z tym.

  7. Powrót do góry    #11751
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Ogólnie wczoraj Magazyn był ciekawszy, bo była polemika. Na szczęście Waliszko nie przerywał.
    Bo przykładowo Majewski by nie dopuścił. Najpierw zaprasza gości, chciałby mieć ciekawy program, a jak się wywiązuje dyskusja, to on przerywa temat. Nie wiem czy boi się, że się będą przezywać, pobiją się, ale już kilka razy tak zabijał ciekawie zapowiadającą polemikę. Wczoraj też gdyby prowadził, to wiele zdań by nie padło. Na szczęście Waliszko jest bardziej rozgarnięty, więc można bez cenzurowania było kilka tematów poruszyć.

    Co do rezerwowego, to wydawało mi się że w zamyśle jest to niezły pomysł. Ale został po polsku, cwaniacko wypaczony. Miało to być tak w zamyśle, że rezerwowy zastępuje zawodnika kontuzjowanego, lub takiego, który słabo jedzie w meczu. Ale jedzie. A tu wyszło tak, że daje się do podstawowego składu jednego figuranta, takiego który z góry wiadomo, że toru nie powącha, nieraz młodzieżowca. Może gdyby był zapis, że rezerwowy może zastąpić zawodnika kontuzjowanego już w pierwszym biegu, ale innego sprawnego, który pojechał minimum np. 2 biegi? Tu już by była jakaś logika.

    Demski miał rację, upadek był na 3 okrążeniu, a prowadzący byli już na 4. Czyli zgodnie z regulaminem powtórzono, bo liczy się upadający, a nie prowadzący wyścig. Niby wszystko zgodnie, ale niesmak mamy. Może trzeba doprecyzować przepis, patrzeć nie gdzie jest upadek, a raczej gdzie jest reszta zawodników? Bo często jest tak, że trzech zawodników jest już na 4 okrążeniu, a jakiś młodzieżowiec, zawalidroga jedzie daleko za wszystkimi, ponad pół okrążenia, umiejętnie lub przypadkowo przewraca się, sam nic nie traci, a pozostali trzej zawodnicy są przez to poszkodowani.


    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W założeniu bieg żużlowy polega na ściganiu się przez cztery okrążenia.
    Wiele razy widziałem jak w wyścigach w których na czwartym okrążeniu pozornie kolejność nie powinna się zmienić, zawodnik jadący kilka/kilkanaście metrów przed innym(i) tracił pozycję z powodu: błędu, upadku czy defektu.

    Idealnego rozwiązania nie ma, a zakładanie w ciemno, że na kolejnym okrążeniu nic się nie zmieni, to jak wróżenie końcowej kolejności przed wyscigiem.
    Może będzie poprawna, a może nie. Nigdy w 100% nie wiadomo...

    Zaliczanie biegu na trzecim lub o zgrozo drugim okrążeniu, to według mnie, zaprzeczenie idei ścigania się na żużlu.
    Tak, ale zauważ, że trudno sobie przypomnieć wyścigi, które były zacięte na 4 okrążeniu, a ktoś się przewracał na 3. Tu upadki w 3/4 są w biegach gdzie raczej nie mamy emocji na 4 okrążeniu, przeważnie w których jest 5:1 lub 4:2. Jakiś taki dziwny zbieg okoliczności. Bo kiedy jest 3:3 i kolega jest pierwszy, to w 90 procentach upadający schodzi z toru. Wtedy nawet półżywy, nogi połamie, ale schodzi.

    Nie może być tak jak w Toruniu, że bieg jest właściwie przegrany 1:5, przewracam się, i jestem za to nagrodzony, moja drużyna nie przegrywa biegu 1:5, kolega dostaje drugą szansą, a ja byłem ostatni, wiec też nic nie tracę. Poszkodowana jest wyłącznie drużyna rywala, która uczciwie już prawie wygrała wyścig.
    To trochę jakby w piłce nożnej faulować we własnym polu karnym, dostać karnego, ale w drugą stronę. albo kiedy strzelimy sobie samobója, to w nagrodę z kolei my dostajemy karnego.
    Ostatnio edytowane przez Silence ; 16-04-2018 o 17:18

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Silence za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (20-04-2018)

  9. Powrót do góry    #11752
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Demski miał rację, upadek był na 3 okrążeniu, a prowadzący byli już na 4. Czyli zgodnie z regulaminem powtórzono, bo liczy się upadający, a nie prowadzący wyścig. Niby wszystko zgodnie, ale niesmak mamy.
    Po pierwsze, upadek był na 3 okrążeniu i prowadzący był w tym czasie jeszcze na 3 okrążeniu. Tai nie przejechał jeszcze linii start/meta. Po drugie, liczy się moment kolizji, upadku, a nie moment przerwania biegu. Bez różnicy jest natomiast, w którym miejscu toru znajduje się w tym momencie zawodnik prowadzący. On mógłby już równie dobrze zakończyć bieg, a i tak nic to nie zmienia.

    Nie może być tak jak w Toruniu, że bieg jest właściwie przegrany 1:5, przewracam się, i jestem za to nagrodzony, moja drużyna nie przegrywa biegu 1:5, kolega dostaje drugą szansą, a ja byłem ostatni, wiec też nic nie tracę. Poszkodowana jest wyłącznie drużyna rywala, która uczciwie już prawie wygrała wyścig.
    Uwaga słuszna. Ale tutaj nie ma cudownego środka, tak aby nie wylać dziecka z kąpielą. Ktoś powie zaliczać bieg po przejechaniu pełnych 2 okrążeń ? To wtedy jakiś delikwent, w podobnej sytuacji, będzie przewracał się na 2 okrążeniu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #11753
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie jestem zwolennikiem zaliczania kolejności po trzech okrążeniach, ba zastanawiam się nawet czy stary przepis o ostatnim łuku nie był najlepszy.

    W założeniu bieg żużlowy polega na ściganiu się przez cztery okrążenia.
    Wiele razy widziałem jak w wyścigach w których na czwartym okrążeniu pozornie kolejność nie powinna się zmienić, zawodnik jadący kilka/kilkanaście metrów przed innym(i) tracił pozycję z powodu: błędu, upadku czy defektu.
    Różnica jest taka, że sytuacje o których piszesz zdarzą się 1/50, a kompletnie wypaczona kolejność w powtórce względem pierwszego rozdania - 1/2. "Lekka" dysproporcja i zarazem, krótka, zamykająca dyskusję odpowiedź na to, które rozwiązanie jest lepsze i bardziej uczciwe.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #11754
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nagle, po 80 i wiecej latach uprawiania tego sportu padl pomysl, by uczynic go sprawiedliwym

    Szkoda tylko, ze stwierdzenie po drugim kolku "w tym biegu juz nic sie nie wydarzy" jest obiektywne tylko dla czlowieka, ktory to wypowiada.

  12. Powrót do góry    #11755
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Kolejny sezon na antenie NC+, i ponawiam pytanie jakie kwity na innych ma Zborowski, że ciągle trwa w parkingu? Niech gość sobie robi zapowiedzi meczowe, lub reportażyki, ale kto mu daje mandat do przeprowadzania wywiadów, skoro koleś od kilku sezonów nie potrafi nie pomylić się i płynnie zadać chociażby jednego pytania w jęz. polskim, bo po angielsku to gorzej niż żenada.

    Wśród ekspertów także bryndza, Jabłoński oprócz tego, że mówi dużo to zero poprawnej składni, a jego śmiech niby naturalny wzbudza jedynie politowanie. Spory plus dla Piotrka Świderskiego, świetnie się go słucha, i nie chce mi się wierzyć, że nie można znaleźć kogoś na podobnym poziomie. Szkoda mi Dawida Stachyry, bo też fajnie się go słuchało, no ale przez swoje długi i inne brzydkie sprawy został słusznie odsunięty. Robert Wardzała jest tak infantylny, że nie sposób słuchać jego "mowy-trawy". Z kolei kompletnym niewypałem wydaję się Widera, ani prezencji, ani wiedzy.

    Eleven, będące krócej na rynku, i traktujące żużel tylko jako dostawkę do swojej oferty programowej, potrafiło wykreować fajnych ludzi takich jak Marcin Kuźbicki, czy też Michał Korościel, który był częstym gościem w Magazynie Ekstraligi, ale nigdy mu nie dano większej szansy, sprawdza się świetnie, więc wniosek się wysuwa jeden, Majewski blokuje wszystkie osoby, które mogłyby wnieść coś do merytorycznej oprawy spotkań PGE.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi manekinn za jego przydatny post!

    Semen (17-04-2018)

  14. Powrót do góry    #11756
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Szkoda mi Dawida Stachyry, bo też fajnie się go słuchało, no ale przez swoje długi i inne brzydkie sprawy został słusznie odsunięty.
    Możesz rozwinąć?

  15. Powrót do góry    #11757
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wg mnie dopóki jąkała będzie tym zarządzał to lepiej nie będzie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #11758
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Możesz rozwinąć?
    Ogólnie znane są problemy Stachyry, wykiwał argetyńskiego zawodnika, Kowalski też zamieścił swego czasu post, że go oszukał.

  17. Powrót do góry    #11759
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,604
    Kliknij i podziękuj
    7,774
    Podziękowania: 7,360 w 4,338 postach
    Mi sie Swiderskiego bardzo zle sluchalo. Straszliwie przynudza, nic ciekawego nie mowi. Stachyra to go zjadal na sniadanie jesli chodzi o wystepy w TV
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #11760
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Czy złoty kask z Piły będzie gdzieś w TV lub w necie?

  19. Powrót do góry    #11761
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Mariusz.Po pierwsze, upadek był na 3 okrążeniu i prowadzący był w tym czasie jeszcze na 3 okrążeniu. Tai nie przejechał jeszcze linii start/meta. Po drugie, liczy się moment kolizji, upadku, a nie moment przerwania biegu. Bez różnicy jest natomiast, w którym miejscu toru znajduje się w tym momencie zawodnik prowadzący. On mógłby już równie dobrze zakończyć bieg, a i tak nic to nie zmienia.
    To oznaczałoby, że zawodnik upadający został wcześniej zdublowany

  20. Powrót do góry    #11762
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    669
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Czy złoty kask z Piły będzie gdzieś w TV lub w necie?
    Polsat Sport - 17:15 live.

  21. Powrót do góry    #11763
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Całe to NC+ to merytoryczny dramat. Jedynie Cegły się w miarę dobrze słucha.

  22. Powrót do góry    #11764
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    669
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Nie ma co znów przesadzać, choć faktem jest, że Majewski trzyma to towarzystwo krótko, bo sam zbyt wysokich lotów nie jest, a jeszcze by go ktoś wygryzł i co Dobrze, że chociaż Dryła wyskoczył z kapelusza i fajnie się wyrobił, a to gość w sumie znikąd. Choć inna sprawa, że powoli zaczyna jakby gwiazdorzyć. Ryczel ma zadatki, pod warunkiem, że ogarnie podstawy speedway'a
    Reszta jako komentatorzy jest do odstrzału z miejsca, tu nawet słowo komentatorzy nie pasuje. W studio daje radę Waliszko - dobrze się go słucha i... ot by było na tyle, bo Darie odstrzelili już tylko na GP. Z tych wszelkiej maści "ekspertów" to co jeden to "lepszy", wg mnie w każdym przypadku to szorowanie dna. Jabłoński bełkot, Cegła wazelina gdzie tylko się da, byle kogoś nie urazić, Świderski to taka jeszcze bardziej 'papciowa' odmiana Cegły, Bajerski i to jego 'zaciąganie' jakby od pługa się oderwał... Dobrze, że Krzystyniaka trzymają póki co z dala. Oby nie jako jokera Jeszcze jako tako Kostek ogarniał temat. Inna sprawa, że... to i tak himalaje komentatorstwa żużlowego, zestawiając ich z Polsatem. W Eleven Korościel z Olkowiczem mają swój styl luzacki i powiem szczerze - nienajgorzej się tego słucha, a już napewno lepiej niż Łopacińskiego... Oby GP dostał na wyłączność Dryła, bo inaczej to będzie droga przez mękę.

    I tak na koniec - byłem zayebiście zadowolony jak się dowiedziałem, że wchodzący wtedy do Eurosportu SEC komentował będzie Andrzej Mielczarek. Radość minęła po kilku pierwszych biegach... niestety. Miałem do faceta, i w sumie nadal mam, spory sentyment za komentowanie MŚ czy MŚ Par. Świetnie się go wtedy słuchało. Niestety, aktualnie jest bez formy

    Ed. aaaa i Aśka Cedrych może jeszcze się ogarnać, taką mam nadzieję - choć póki co to lepiej się na nią patrzy niż słucha i tak jest jednak bez porównania do Zborowskiego, bo tego to... eee, nie... szkoda klawiatury
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 18-04-2018 o 15:57

  23. Powrót do góry    #11765
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,776
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Hej ludki ma ktoś link do ZK Piła?

  24. Powrót do góry    #11766
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Hej ludki ma ktoś link do ZK Piła?
    1marcin60 zapodal ten link w watku ZK: http://v4.ustreamix.com/stream.php?id=polsat-sport

  25. Powrót do góry    #11767
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Takie pytanie techniczne. Ile danych pobierze mi z pakietów 2 godzinny stream w jakosci 480p?

  26. Powrót do góry    #11768
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,604
    Kliknij i podziękuj
    7,774
    Podziękowania: 7,360 w 4,338 postach
    No i trzeba pochwalic Polsat za jedno. Pomysl, ze Swistem w parkingu, ktory cos tam opowiada jest zdecydowanie lepszy, niz jakby mial sie i nas meczyc obok komentatora.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #11769
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    u mnie na weebie śmiga jak złoto;

    ps.
    jeden czołgista wykluczony, ciekawe czy to samo będzie z drugim

  28. Powrót do góry    #11770
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,604
    Kliknij i podziękuj
    7,774
    Podziękowania: 7,360 w 4,338 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Takie pytanie techniczne. Ile danych pobierze mi z pakietów 2 godzinny stream w jakosci 480p?
    ja zawsze ogladam w hd i mi idzie okolo 1gb
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    istanbul (19-04-2018)

  30. Powrót do góry    #11771
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Tak pokazują płasko i blisko 1-2 zawodników na ostatnim łuku, że wyprzedzenia Cyfera przez Worynę wcale nie widzieliśmy. dopiero w powtórce. To jest niedopuszczalne, kamera na ostatnim łuku powinna objąć wszystkich 4 zawodników.

  31. Powrót do góry    #11772
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Kubera w

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No i trzeba pochwalic Polsat za jedno. Pomysl, ze Swistem w parkingu, ktory cos tam opowiada jest zdecydowanie lepszy, niz jakby mial sie i nas meczyc obok komentatora.
    No nie do końca, bo w zamian jest Dołomisiewicz
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #11773
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Mówcie co chcecie ale Świst daje radę w parkingu

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    dockm (19-04-2018), j-rules (19-04-2018)

  34. Powrót do góry    #11774
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Na powyższym linku, co kilka sekund się wiesza, a prędkość internetu na speedteście to 36 Mb/s.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  35. Powrót do góry    #11775
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach

  36. Powrót do góry    #11776
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,097
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    W tym tygodniu relacje póki co masakra.
    ZK, SBP świetny usypiacz. Dziś godzina transmisji, odjechane trzy biegi, ta z mikrofonem szczuje pomalowanymi cycuszkami przez co młody Lampart podczas wywiadu nie wie co z oczami zrobić a na torze nic oprócz kurzu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #11777
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    No no Motor prowadzi w Gdańsku

  38. Powrót do góry    #11778
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,604
    Kliknij i podziękuj
    7,774
    Podziękowania: 7,360 w 4,338 postach
    Wywiady w 11 chociaz troche kulawe, to jednak duzo ciekawsze nic w eNce
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #11779
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Kapitalnie rozwija się młody Lampart.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  40. Powrót do góry    #11780
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Co do wywiadów, to dziwi mnie, że tak doświadczony reporter jak Benz, ostatnio w Lesznie i to w momencie prowadzenia Unii pyta się Piotra Pawlickiego: jak myślisz kto wygra? Z Gorzowa też się kogoś pytał. Przecież oczywiste jest, że każdy powie że wygrają.
    Cały czas twierdzę, że Benz jest przereklamowany. Dużo lepszy jest np. Czyszanowski z TVP. Nie zadaje dwóch kurtuazyjnych, nic niewnoszących pytań, jak często to widzimy w nSport. Zawsze bardziej drąży ciekawe kwestie.

  41. Powrót do góry    #11781
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    I jeszcze to jego idiotyczne "taksumike" gdzie I tak wszyscy mu odpowiadaja po angielsku
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-04-2018)

  43. Powrót do góry    #11782
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2005
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 146 w 92 postach
    Ciekawe czy Bajerski zamknął sobie teraz drogę do komentowania zawodów w TVP? Czy jak będą pokazywać jakiś towarzyski turniej to będzie nadal z Darżynkiewiczem, czy znów będą w TVP szukać kogoś innego?

  44. Powrót do góry    #11783
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co dzisiaj jest do obejrzenia na necie?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #11784
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Co dzisiaj jest do obejrzenia na necie?
    Row Rybnik - Orzeł Łódź - http://telewizjada.xyz/polsat-sport/

    i potem ekstraliga, Falubaz-Włókniarz i Sparta- Stal - http://telewizjada.xyz/nsport/

  46. Powrót do góry    #11785
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    http://www.sportsboard.pl/showthread.php?t=43554

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #11786
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ale Andersen wyleczyl Woryne
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #11787
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 278 w 181 postach
    Ale Woryna to jest jednak burak. Akcja po biegu godna "miszczunia Rybnika"

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #11788
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Lata lecą, a Czaja nadal jest katastrofalny na dystansie.

  50. Powrót do góry    #11789
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Woryna to zwykly prostak. gdyby ktos nie ogladal ponizej link do wywiadu. wylozone na tacy jaki to zj.b. gwiazdor. ciekawe czy redbull lubi takich negatywnych bohaterow. chyba ze ich target to teraz prostactwo

    https://youtu.be/PPZTW3dVrSs

  51. Powrót do góry    #11790
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,125
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Czaja to jednak kawał torowego chamidła
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •