Strona 214 z 516 PierwszyPierwszy ... 114164204212213214215216224264314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,586 do 9,630 z 23203

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #9586
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Wczorajszy mecz Torun - Gorzów.

    Ł: Myslę , że do pani Juli Chomskiej to teraz ustawi się kolejka chętnych ...

    K: W jakiej sprawie ???

    Ł: Nauki jazdy parą ???


    Powiedzieć, że gość jest debilem to tak jakby nic nie powiedzieć.

  2. Powrót do góry    #9587
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Łopaciński to tragedia :/ Wczoraj o Jensenie "popularny em dżej dżej ..." Ehhhh

  3. Powrót do góry    #9588
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,796
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ludzie wstydzą się wszystkiego co polskie i próbują na siłę brać zagraniczne. szkoda.

  4. Powrót do góry    #9589
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    No, to wyobraz sobie jakby spolszczyli takie zwroty.
    Niezle wyjscie spod tasmy Em Jot Jota.

    A Jot napedza sie po zewnetrznej, ale zostaje zablokowany przez KaKe

    na prowadzeniu bez zmian caly czas popularny Zielony
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #9590
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,796
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Niezle wyjscie spod tasmy Jensena. kumasz?
    W pilce komenator nie uzywa pseudonimow tylko nazwiska wymienia a El Nino etc to w ciagu 90 min ile razy pada? Trzeba znac umiar.

  6. Powrót do góry    #9591
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No, to wyobraz sobie jakby spolszczyli takie zwroty.
    Niezle wyjscie spod tasmy Em Jot Jota.

    A Jot napedza sie po zewnetrznej, ale zostaje zablokowany przez KaKe

    na prowadzeniu bez zmian caly czas popularny Zielony
    Dokładnie. To nie chodzi o fakt używania angielskich ksywek, tylko w ogóle o używanie ksywek. Dziennikarze żużlowi chyba bardzo lubią przesadnie spoufalać się z zawodnikami i stąd co chwilę mamy na torze Pepe, Ogóra, Koldiego, Chudego, Małego, Świdra, Gapę, Buczka, Okonia, Zengiego itd itd. W piłce nożnej czy też siatkówce nie zdarza się to wcale albo co najwyżej sporadycznie. Co ciekawe tak zazwyczaj chwaleni brytyjscy komentatorzy też lubią używać ksywek, np. Gollob to MR G. Zatem może tak jak ten sport bywa dziwny, tak i ludzie zajmujący się nim nie mają po kolei w głowie

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-08-2016)

  8. Powrót do góry    #9592
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Niezle wyjscie spod tasmy Jensena. kumasz?
    W pilce komenator nie uzywa pseudonimow tylko nazwiska wymienia a El Nino etc to w ciagu 90 min ile razy pada? Trzeba znac umiar.
    Nie kuwa, nie kumam :O jestes taki inteligentny! wow!

    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Dokładnie. To nie chodzi o fakt używania angielskich ksywek, tylko w ogóle o używanie ksywek. Dziennikarze żużlowi chyba bardzo lubią przesadnie spoufalać się z zawodnikami i stąd co chwilę mamy na torze Pepe, Ogóra, Koldiego, Chudego, Małego, Świdra, Gapę, Buczka, Okonia, Zengiego itd itd. W piłce nożnej czy też siatkówce nie zdarza się to wcale albo co najwyżej sporadycznie. Co ciekawe tak zazwyczaj chwaleni brytyjscy komentatorzy też lubią używać ksywek, np. Gollob to MR G. Zatem może tak jak ten sport bywa dziwny, tak i ludzie zajmujący się nim nie mają po kolei w głowie
    No ja wiem. Tylko w innych sportach czesto nie dzieje sie wiele przez dlugi okres czasu i komentatorzy czasem nawet nie maja o czym gadac.
    W zuzlu wyscig trwa okolo minute. Czasem sie duzo dzieje, i to bardzo szybko a nazwiska nie sa krotkie. Protasiewicz, Swiderski, Okoniewski, Buczkowski, Woofinden, Pedersen... Oczywiscie mistrzem byl Olkowicz, ktory uzywal pseudonimow nawet dla krotkich nazwisk.
    Mi to az tak nie przeszadza, o ile nie jest nachalne.

    Co innego przyglup w studiu, ktory ma generalnie duzo czasu i czesto szuka na sile tematow, pierdzielac o selfikach i glosowaniu na rejdera meczu na fejsiku, co innego komentator, ktory w emocjach musi szybko przekazac to co sie na torze dzieje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #9593
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    90 % żużlowej kapeli w NC + to jest przysłowiowa banda chu___ja.

  10. Powrót do góry    #9594
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Troche przesada. Dryla, Daria, Stachyra, troche Fratczak, czasami Benz - oni sa udani.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #9595
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta


    No ja wiem. Tylko w innych sportach czesto nie dzieje sie wiele przez dlugi okres czasu i komentatorzy czasem nawet nie maja o czym gadac.
    W zuzlu wyscig trwa okolo minute. Czasem sie duzo dzieje, i to bardzo szybko a nazwiska nie sa krotkie. Protasiewicz, Swiderski, Okoniewski, Buczkowski, Woofinden, Pedersen... Oczywiscie mistrzem byl Olkowicz, ktory uzywal pseudonimow nawet dla krotkich nazwisk.
    Mi to az tak nie przeszadza, o ile nie jest nachalne.

    Co innego przyglup w studiu, ktory ma generalnie duzo czasu i czesto szuka na sile tematow, pierdzielac o selfikach i glosowaniu na rejdera meczu na fejsiku, co innego komentator, ktory w emocjach musi szybko przekazac to co sie na torze dzieje.
    Jasne. Gdy dużo się dzieje, można to usprawiedliwić, ale im jest to chyba obojętne, bo przy nudnych wyścigach też lecą ksywkami

  12. Powrót do góry    #9596
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Troche przesada. Dryla, Daria, Stachyra, troche Fratczak, czasami Benz - oni sa udani.
    No daj spokój. Mówie o tych na stałych etatach. A z nich Dryła. Potem długo nic. Daria. A reszta parafrazując klasyka powinna zostać wypier___olona dyscyplinarnie.

  13. Powrót do góry    #9597
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Daria Kabała jako jedyna jest tam 100 % profesjonalistką. Waliszko dla mnie też ujdzie jeśli chodzi o siedzenie w studiu. Z komentatorów Dryła daje radę, czasami trochę za dużo wrzeszczy i wygaduje głupoty, ale on jest i tak stosunkowo nowy w tym towarzystwie więc jeszcze się nauczy. Czasami brakuje mi nawet Olkowicza, który może i paplał trochę głupot, ale jakoś tak zawsze mnie śmieszył i lubiłem z nim oglądać GP.

    Reszta to jedno wielkie nieporozumienie na czele z Łopacińskim, którego już teraz nawet próbują forować jako komentatora nr 1. Nie wiem czy zauważyliście, że co raz częściej to on komentuje ten drugi i teoretycznie "lepszy" mecz o 19:30. A i jeszcze ten Zborowski w parkingu to pomyłka. Gość zadaje czasami takie dziwne pytania, że nie wiem z jakiej on się urwał planety.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-08-2016)

  15. Powrót do góry    #9598
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Troche przesada. Dryla, Daria, Stachyra, troche Fratczak, czasami Benz - oni sa udani.
    Benz zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o tych, którzy przeprowadzają wywiady, Daria najlepsza w studio i jako prowadząca magazyn, a komentatora żadnego nie lubię. Nawet ten zachwalany na tym forum Dryła mnie irytuje tym swoim sztucznym tworzeniem emocji, kiedy na torze w zasadzie nic się nie dzieje. Natomiast, gdy ktoś popełni błąd/wjedzie w koleinę i zostanie minięty, to Dryła już jedzie z tym swoim"I JEST JAZDAAA! NAJLEPSZA ŻUŻLOWA LIGA ŚWIATA" itp. Do tego nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Dryła jak są podawane składy, to zawsze wyliczanie zawodników zaczyna od "RAZ - i tu nazwisko żużlowca z nr 1". Przy tym tak to akcentuje jakby chciał z jakimś przesadnym animuszem wejść w transmisje.

    Wiele zastrzeżeń miałem do Olkowicza i jego wstawek typu "baloty", "księgowa", ale jednak jego najbardziej lubiłem na stanowisku komentatorskim.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    cokus1 (09-08-2016)

  17. Powrót do góry    #9599
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Zapomniałem o Zborowskim. To jest też dobry gamoń

    Wywiad z Woryna..

    Kacper wstrzeliłeś się ? czy wygrałeś start ??


    Wywiad z Griszą ...

    Grisza już nie masz żadnych szans na medal w SEC-u.

    No nie ma. 2 turnieje ścisk w generalce i dwa turnieje w Togliati i Rybniku. Domowe tory.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (08-08-2016)

  19. Powrót do góry    #9600
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Nie kumam jak można było zamienić bardzo dobrego komentatora jakim był/jest Olkowicz na Łopacińskiego, który się do niczego nie nadaje?
    Daria, Dryła, Waliszko i Benz faktycznie najlepsi obecnie z NC+, resztę należy pominąć milczeniem.

    Dodałbym także bardzo dobry wg mnie duet z ES komentujący SEC, czyli Pieczatowski i Korościel.

    TVP z kolei nie dość, że jakość transmisji nie powala, to jeszcze nie ma odpowiednich ludzi za mikrofonem.


    A pamiętacie takich komentatorów jak Jacek Kostrzewa (początki Polsatu) czy Michał Bunio (TVP, potem WizjaTV) ?

    No i pamiętam, że nawet Andrzej Zydorowicz komentował żużel (m.in. finał IMS 1992r. z Wrocławia).

  20. Powrót do góry    #9601
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,796
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie kuwa, nie kumam :O jestes taki inteligentny! wow!
    tylko tyle merytorycznie potrafisz napisac? potwierdzasz ze jestes glupi ale to co w drugim poscie

  21. Powrót do góry    #9602
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie kumam jak można było zamienić bardzo dobrego komentatora jakim był/jest Olkowicz na Łopacińskiego, który się do niczego nie nadaje?
    Daria, Dryła, Waliszko i Benz faktycznie najlepsi obecnie z NC+, resztę należy pominąć milczeniem.

    Dodałbym także bardzo dobry wg mnie duet z ES komentujący SEC, czyli Pieczatowski i Korościel.

    TVP z kolei nie dość, że jakość transmisji nie powala, to jeszcze nie ma odpowiednich ludzi za mikrofonem.


    A pamiętacie takich komentatorów jak Jacek Kostrzewa (początki Polsatu) czy Michał Bunio (TVP, potem WizjaTV) ?

    No i pamiętam, że nawet Andrzej Zydorowicz komentował żużel (m.in. finał IMS 1992r. z Wrocławia).
    Olkowicz jaki byl taki byl ale Lopacinski jako 1 komentator.. cmon. W ogole wydawalo mi sie, ze zawsze go wlasnie wpychal Olkowicz, zreszta podobnie mi sie wydaje z Michalowiczem od NBA (tez as)

    Pieczatowskiego za to nie moge sluchac, na ES jest mozliwosc przelaczenia na angielski komentarz, a ostatnio go nie bylo, wiec byl czysty speedway Eleven daje rade.

  22. Powrót do góry    #9603
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    tylko tyle merytorycznie potrafisz napisac? potwierdzasz ze jestes glupi ale to co w drugim poscie
    A moze cos na temat, mistrzu logiki? Czy tylko inwektywy?
    co to znaczy "ale to co w drugim poscie"?
    Chodzi ci o moja diete? Uprzedzam, rzadko poszczę
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #9604
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    Olkowicz jaki byl taki byl ale Lopacinski jako 1 komentator.. cmon. W ogole wydawalo mi sie, ze zawsze go wlasnie wpychal Olkowicz, zreszta podobnie mi sie wydaje z Michalowiczem od NBA (tez as)

    Pieczatowskiego za to nie moge sluchac, na ES jest mozliwosc przelaczenia na angielski komentarz, a ostatnio go nie bylo, wiec byl czysty speedway Eleven daje rade.
    Co przez to rozumiesz? Chodzi o Michałowicza. Dla mnie gość jest za)ebisty.

  24. Powrót do góry    #9605
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Będzie dzisiaj jakaś transmisja ze Szwecji ?
    Jeśli tak, gdzie lub proszę link

  25. Powrót do góry    #9606
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Będzie dzisiaj jakaś transmisja ze Szwecji ?
    Jeśli tak, gdzie lub proszę link
    Tu zawsze leci Elitserien http://tvsport.pro/channel/302/

    Skopiuj sobie ten link na stałe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    mariozg (09-08-2016)

  27. Powrót do góry    #9607
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Skoro se tak psioczymy a i tak oni to gdzieś mają to... u Łopacińskiego wnerwia mnie jego podniesiony głos (i nie tylko ale przede wszystkim). A Stachyra jest przesadnie elokwentny. Frątczak jest spoko, tylko czasem leci w słowotok ale po przerwanym zdaniu sam się uśmiecha, więc chyba ma świadomość tego. Kryjoma te dobrze się słucha, nie nawija bez sensu. Demski to siedzi z miotłą w du.. i unika kontaktu wzrokowego, dziwny gość. Daria, Dryła i Waliszko to najlepsze mikrofony tej stacji.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    sobotch (09-08-2016)

  29. Powrót do góry    #9608
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Co przez to rozumiesz? Chodzi o Michałowicza. Dla mnie gość jest za)ebisty.
    https://www.facebook.com/Wojciech-Mi...48651/?fref=ts
    cale szczescie mam league passa

  30. Powrót do góry    #9609
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie kumam jak można było zamienić bardzo dobrego komentatora jakim był/jest Olkowicz na Łopacińskiego, który się do niczego nie nadaje?


    A pamiętacie takich komentatorów jak Jacek Kostrzewa (początki Polsatu) czy Michał Bunio (TVP, potem WizjaTV) ?

    No i pamiętam, że nawet Andrzej Zydorowicz komentował żużel (m.in. finał IMS 1992r. z Wrocławia).
    Olkowicza kilka razy przyłapali, jak komentował mecze na "podwójnym gazie" i karnie został odsunięty, lecz dalej jest zatrudniony w nc+.

    Michał Bunio to do końca życia mi się będzie kojarzył z tekstem podczas jednej z transmisji na Wizji Sport: "i niestety Jacek Gollob spada z czwartej, na piątą pozycję".

    Dla mnie najlepszy komentator żużla to był Andrzej Mielczarek podczas pierwszego sezonu Grand Prix, czyli w 1995 roku w TVP1. Aktualnie można go posłuchać na Eurosporcie podczas transmisji z wyścigów samochodowych.
    Beton Squad '05

  31. Powrót do góry    #9610
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,511
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lefi Zobacz posta
    Olkowicza kilka razy przyłapali, jak komentował mecze na "podwójnym gazie" i karnie został odsunięty, lecz dalej jest zatrudniony w nc+.
    Czyli jednak genetyka... Ale dla mnie lepszy Olo na podwójnym gazie niż trzeźwi Łopat i Dryła.
    Mielczarka fajnie się słucha na starych taśmach, ale jak miał podejście do SEC (pierwsze 2 sezony), to był dramat jednak.
    A Frątczak to tegoroczne odkrycie. Słuchając go, ma się wrażenie, że on jedzie na koksie. I żeby było jasne: to jest komplement.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #9611
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Frątczak przede wszystkim to jest FACHOWIEC. Czuje żużel jak mało kto.

  33. Powrót do góry    #9612
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    jest coś gdzieś ze Szwecji?

    Stare linki nie działają.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 09-08-2016 o 19:23

  34. Powrót do góry    #9613
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    jest coś gdzieś ze Szwecji?
    Piraterna - Dackarna, o ile pojadą bo póki co deszcz im napadał

    http://tvsport.pro/channel/302/
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #9614
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Ktoś wie dlaczego PePe po raz kolejny odstawiony ze składu Indian?

  36. Powrót do góry    #9615
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    a coś innego niż tvsport.pro..?
    wywala mi taki komunikat:
    flash: Video file not found


  37. Powrót do góry    #9616
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez umberto Zobacz posta
    a coś innego niż tvsport.pro..?
    wywala mi taki komunikat:
    flash: Video file not found
    http://live9.net/live11.html

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    umberto (09-08-2016)

  39. Powrót do góry    #9617
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    i tak poki co leje
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #9618
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Piraterna - Dackarna, o ile pojadą bo póki co deszcz im napadał

    http://tvsport.pro/channel/302/



    i na tym pojadą

  41. Powrót do góry    #9619
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,796
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    i na tym pojadą
    nie tyle co pojada to beda sie jeszcze sciagac

  42. Powrót do góry    #9620
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    juz niebo bez chmur, a jeszcze przed chwila widzialem mokra kamere.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #9621
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,511
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W Szwecji w tym roku jeszcze bez przełożonego meczu i chyba nie chcą psuć statystyk. Odważnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #9622
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    i na tym pojadą
    Faktycznie jadą

    Ładną tęcze mają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #9623
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    nie tyle co pojada to beda sie jeszcze sciagac

    To w Polsce robią z nas jaja

  46. Powrót do góry    #9624
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    podwójna tęcza!
    Podpalamy???
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    yahata (09-08-2016)

  48. Powrót do góry    #9625
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    tęcza tęcza tęcza
    lala lala lala lala lala

  49. Powrót do góry    #9626
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Ktoś wie dlaczego PePe po raz kolejny odstawiony ze składu Indian?
    Bo nie moze jechac Zengi i Protas, KSM ich ogranicza. Teraz próbują Zengiego (Protas ostatni mecz zawalił), poza tym mają tam jakieś problemy finansowe. I chyba oszczędzają. Pewnie Zengi jest tańszy. A może będzie skuteczniejszy.

    Oj chyba za szynko zaczęliśmy ich chwalić
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #9627
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Mariusz ma wtyki nawet w Szwecji wow

  51. Powrót do góry    #9628
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ale ci szwedzi to frajerzy .Dlaczego nie biorą przykładu z ''najlepszej ligi świata'' i nie spi...ją do domu ?

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Dominik (09-08-2016)

  53. Powrót do góry    #9629
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,924 w 3,238 postach
    Jak to jest, że tam można?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  54. Powrót do góry    #9630
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,511
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No też nie padało dziś jakoś hardkorowo, więc nie przesadzajmy. Ale no na pewno sztukę operowania toru po deszczu, mają opanowaną znacznie lepiej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •