Strona 194 z 514 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204244294 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,686 do 8,730 z 23117

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #8686
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Wiem, że darowanemu koniowi itd., ale realizacja tej transmisji jest dramatyczna.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #8687
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2015
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    181
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    htt p://w ww.sportowefakty.pl/zuzel/532850/rozklad-meczow-telewizyjnych-nice-plz (Żeby wejść w link trzeba usunąć spacje. Niestety nie mogę jeszcze dodawać linków :/ )

    Ktoś wie czemu TVP nie chce pokazywać meczów z udziałem Łotyszy? Jeden mecz byli w stanie pokazać, a więcej już nie da rady?
    Chodzi mi głownie o 14 kolejkę, ale w sumie w 11 też mecz z ich udziałem powinien być ciekawszy od tego co chcą pokazać.

  3. Powrót do góry    #8688
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Jesli dobrze pamietam z Dauga nie było żadnej transmisji tvp.Ktoś mnie poprawi?

  4. Powrót do góry    #8689
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 63 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jesli dobrze pamietam z Dauga nie było żadnej transmisji tvp.Ktoś mnie poprawi?
    Nie było. Jedynie ostrowska telewizja zrobiła w tym sezonie relację z meczu Ostrovii na Łotwie.
    WŁÓKNIARZ FOREVER

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemo92 za jego przydatny post!

    spitt22 (08-07-2015)

  6. Powrót do góry    #8690
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Taka ciekawostka.
    W poniedzialkowym odcinku Detektywa na HBO byla migawka z jakis zawodow zuzlowych.
    Ujecie kilkusekundowe z toru,akurat w momencie startu,potem ok.2 min. przechadzka po parkingu.
    Akcja drugiej serii dzieje sie w Kalifornii,gdzie jak wiadomo zuzel jest najbardziej popularny.
    Jedna maszyna stylizowana na ta Emila.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #8691
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Warto obejrzeć ten serial ? ile dajesz w skali 1-10.

  8. Powrót do góry    #8692
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Warto obejrzeć ten serial ? ile dajesz w skali 1-10.
    Pierwsza seria urywała dupę...
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #8693
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    1 sezon: 20/10 arcydzielo
    2 sezon: 6/10

    postaci jakie zrobili Rust i Marty. mistrzostwo. w 2 sezonie musieli wkomponowac jakiegos geja bo serial juz popularny to lobby lgbt musialo byc. historia nieciekawa. no i mialem nie ogladac 3 odcinka ale zuzel tam byl wiec ogladalem ale w 2 odicnku taki bezsens na koniec ze typowa zagrywka dla ludzi ktorzy uwielbiaja bezmozgowa akcje.

    http://www.industryexpocenter.com/grand.html

    miejscowka z serialu gdzie byl speedway
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 09-07-2015 o 13:11

  10. Powrót do góry    #8694
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Warto obejrzeć ten serial ? ile dajesz w skali 1-10.
    Pierwszy sezon bardzo dobry.
    Drugi ,juz z innymi bohaterami poki co tak nie wciaga,ale nie jest zly.
    Mysle,ze ze wzgledu na swietny 1 sezon,drugi z gory ma gorzej,bo ciezko dorownac po prostu.
    Gdybys sie skusil,warto zaznaczyc,ze nie ma zadnej kontynuacji w 2 sezonie.
    Dwie niezalezne historie,inni bohaterowie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2015 o 15:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-07-2015)

  12. Powrót do góry    #8695
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    jak tak chwalicie to obejrze. ale Misfits ponad wszystko
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #8696
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Jutro szykuje sie video relacja na zywo z dwoch konkretnych imprez, oby jakosc transmisji byla lepsza niz ostatnio.


    Polski Zuzel TV zaprasza serdecznie na internetowa transmisje z obydwu finalów, poczatek o godz.14,40. Dostep do relacji live bedzie bezplatny. Link do transmisji : http://livestream.com/premiummediapl/mimp2015

    http://www.polskizuzel.pl/zapraszamy...imp-oraz-mppk/
    Unia Tarnów

  14. Powrót do góry    #8697
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Na przykładzie dzisiejszego SEC. Proponuję wysyłać maile/wiadomości do telewizji z propozycją wprowadzenia alternatywnej transmisji bez komentarza. Bo ja bym tylko takie oglądał

  15. Powrót do góry    #8698
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Na przykładzie dzisiejszego SEC. Proponuję wysyłać maile/wiadomości do telewizji z propozycją wprowadzenia alternatywnej transmisji bez komentarza. Bo ja bym tylko takie oglądał
    Proponuje Ci zainwestować w antenę satelitarną wielkości 1m lub większą oraz obrotnicę bądź siłownik i tuner satelitarny z możliwością ręcznej edycji parametrów. Obejrzysz wtedy 99% transmisji z jakością obrazu 2 razy większą niż w TV i możliwością wyboru komentarza lub oryginalnej ścieżki dźwiękowej ze stadionu... i nie tylko, bo w normalnej TV wszystkiego nie pokazują, co rejestrują kamery
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 11-07-2015 o 20:18

  16. Powrót do góry    #8699
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Proponuje Ci zainwestować w antenę satelitarną wielkości 1m lub większą oraz obrotnicę bądź siłownik i tuner satelitarny z możliwością ręcznej edycji parametrów. Obejrzysz wtedy 99% transmisji z jakością obrazu 2 razy większą niż w TV i możliwością wyboru komentarza lub oryginalnej ścieżki dźwiękowej ze stadionu... i nie tylko, bo w normalnej TV wszystkiego nie pokazują, co rejestrują kamery
    Dzięki, będę musiał o tym pomyśleć, bo w porównaniu do słuchania biadolenia komentatorów to prawdziwa bajka.

  17. Powrót do góry    #8700
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Ja tam jestem zadowolony z poziomu komentatorów. Jak się nazywa ten drugi obok Mielczarka, ogarnięty gość?
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  18. Powrót do góry    #8701
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Ja tam jestem zadowolony z poziomu komentatorów. Jak się nazywa ten drugi obok Mielczarka, ogarnięty gość?
    Jakub Pieczatowski

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pawel_R za jego przydatny post!

    Drapichrust (11-07-2015)

  20. Powrót do góry    #8702
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Jakub Pieczatowski
    Gorsza wersja Kanteckiego. Choć Przemek też często irytował swoim komentarzem (to wszystko jeszcze z czasów aktywności rediowej w/w ).
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 12-07-2015 o 00:55

  21. Powrót do góry    #8703
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    tu maja byc relacje z piknikow w Lesznie
    http://livestream.com/premiummediapl/mimp2015
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kapitan bomba (12-07-2015)

  23. Powrót do góry    #8704
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    tu maja byc relacje z piknikow w Lesznie
    http://livestream.com/premiummediapl/mimp2015
    na www.polskizuzel.pl takze beda transmisje live

    Wartos tez dodac ze od przyszlego tygodnia 2 mecze e-ligi beda transmitowane LIVE, natomiast te 2 ktore nie beda transmitowane w niedziele, zostana pokazane w skrocie(wszystkie biegi) w poniedzialek o 21:00.
    Tak bedzie od teraz co kolejke.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    kingpin (12-07-2015), wokie (12-07-2015)

  25. Powrót do góry    #8705
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Po przejęciu praw na żużel przez Nsport, a następnie połączeniu platform C+ i N miałem ogromną nadzieję, że w końcu sport żużlowy doczeka się osobowości telewizyjnych, które wywindują ten sport w słupkach oglądalności i też swoim autorytetem przyciągną uwagę także nowych, potencjalnych kibiców żużla. Mając na uwadze ogromne doświadczenie programów sportowych C+ można było liczyć na dobrą selekcję i wyłowienie nowych, interesujących twarzy, które by wzbogacały transmisje żużlowe. Od samego początku dobór ludzi budził poważne obawy o merytoryczność tych działań, i co najgorsze nikt nie wyciąga wniosków po kolejnych sezonach. Szefem żużla został Marcin Majewski, pewnie tylko dlatego, że jest z miasta żużlowego, człowiek w spadku od TVN, który może ma zapał do pracy, i możliwe, że w końcu zaczął się na poważnie interesować tą dyscypliną, ale niestety poprzez swoje wady wielekrotnie w tym wątku wymieniane nigdy nie stanie się autorytetem i osobą stricte kojarzoną ze sportem żużlowym, jego infantylność w mediach społecznościowych jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym przekonaniu. Co gorsze, mam wrażenie, że często blokuje ludzi, kiedy widzi obiektywnie lepszych od siebie. Chociażby Daria Kabała, która caly poprzedni sezon miała jedynie studia w GP a wokół, której powinien być budowany magazyn żużlowy.

    Kwestia reporterów podczas spotkań żużlowych. Od kilku lat na główną twarzę w tym gronie szykowana jest osoba Michała Łopacińskiego, mimo, że od wielu lat pełni tę funkcję, to jeszcze w zeszłym sezonie ogromne problemy z jęz. Angielskim, który tu powinien być warunkiem koniecznym (słynna rozmowa z Ch. Holderem podczas meczu ligowego), w tym roku w końcu to wygląda trochę lepiej, ale zupełnie nie widzę go na pozycji lidera na tej funkcji , wymieniana wyżej Daria Kabała była kilka poziomów wyżej jeżeli chodzi o sztukę wywiadu między biegami. Chciałbym tu wspomnieć o jednej osobie, która pojawia się nieregularnie, a spokojnie mogłaby wodzić prym, mianowicie Filip Adamus, dobra dykcja, trzeźwość myślenia, sprawne posługiwanie się językiem, nie wiem czy jego nieregularność spowodowana jest faktem, że preferuje piłkę, którą też obsługuje (szkoła C+ od razu widoczna), czy też jakieś inne motywy. Większych zarzutów nie można mieć do Łukasza Benza, Gabriela Waliszko, którzy spełniają swoją rolę i raczej przyjemnie się ich słucha. Kończąc wątek o reporterach chciałbym wspomnieć o Kubie Zborowskim, nie wiem może jest miłym kolesiem, uczynnym czy tez pracowitym, ale ktoś robi mu wielką krzywdę wysyłając go w bój podczas transmisji, zupełnie nie trzyma presji, jest nieprzygotowany językowo, często gdy zaczyna wywiad to po prosu wyłączam głos, bo po ludzku mi go żal.

    Pewnie wielu z nas, miało nadzieję, że nowe rozdanie telewizyjne, „urodzi” świeżych komentatorów, i tu znowu nawiązanie do piłki, nikt pewnie nie liczył na nowego Borka, Laskowskiego czy Smokowskiego, ale pewnie wielu liczyło, że chociażby tacy zdolni jak Rosłoń czy Pełka pojawią się na antenach podczas transmisji żużlowych. Owszem, pojawił się Tomasz Dryła, któremu nic nie można zarzucić, super się go słucha, jest zazwyczaj bardzo dobrze przygotowany, potrafi fajnie obudować komentarzem wyścig, szkoda, że nie jest na ogromnie popularnym wśród fanów Twiterze gdzie mógłby jeszcze budować swoją pozycję. Na horyzoncie nie widać nowych twarz, które mogłyby przede wszystkim skrócić nasze męczarnie z Olkowiczem, czy też o zgrozo, z Mielczarkiem. Dobre początki miał Michał Korościel, ale za mało spotkań zrobił, żeby można go bylo obiektywnie ocenić, potencjał na pewno ma, i jeżeli ktoś mu zaufa to jest szansa na solidnego komentatora.

    I na koniec kilka słów o tzw. „ekspertach”. Na plus na pewno można zaliczyć Dawida Stachyrę, który fajnie się odnalazł w studiu telewizyjnym, sprawny językowo, pewnie po zakończeniu przygody z żużlem może liczyć na stałe miejsce w TV, kolejny plus to odsunięcie (mam nadzieję, że to już na stałe) Jana Krzystyniaka. Wielu przeciwników ma Krzysztof Cegielski, ja go bardzo cenię chociaż uważam, że ostatnie dwa lata troszkę osiadł na laurach, ale całościowo lubię go słuchać. I to tyle plusów, permanentne zapraszenie do roli eksperta Ruszkiewicza, Kowalika czy też Wardzałę nic dobrego nie może przynieść. Dużo więcej spodziewałem się po Dobruckim.

    Żużel obecnie regularnie gości na na wielu antenach, słupki oglądalności są na wysokim poziomie, udało się zdobyć tak wielkiego partnera jak Eurosport do propagowania tej dyscypliny. Mam jednak obawy, że jeżeli nie uda się pozyskać ludzi bardziej kompetentnych to wkrótce boom telewizyjny na żużel się skończy, a to kasa z TV mogłaby rozwiązać problemy finansowe , transmisja sportowa to spójna całość, i każdy fragment poczynając od jakości, poprzez ludzi w parkingu, kończąc na komentatorach jest bardzo ważną częścią całej układanki, dlatego tak często z zazdrością patrzę na Sky Sports gdzie zupełnie niszowy sport w tamtych warunkach jest tak efektownie prezentowany i sygnowany przez klasowych ludzi, liczę, że i my doczekamy się takich osobowości jak Nigel Pearson, Kelvin Tatum, Chris Louis, Charlie Webster czy Sophie Blake.
    Ostatnio edytowane przez manekinn ; 12-07-2015 o 13:50

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi manekinn za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (13-07-2015)

  27. Powrót do góry    #8706
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    na www.polskizuzel.pl takze beda transmisje live

    Wartos tez dodac ze od przyszlego tygodnia 2 mecze e-ligi beda transmitowane LIVE, natomiast te 2 ktore nie beda transmitowane w niedziele, zostana pokazane w skrocie(wszystkie biegi) w poniedzialek o 21:00.
    Tak bedzie od teraz co kolejke.
    Tak, scisle rzecz biorac to wlasnie stamtad pochodzi moj link

    Super wiadomosc z tymi skrotami. mam nadzieje, ze ktos bedzie nagrywal te skroty i wrzucal dla tych co w poniedzialek o 21 nie maja sposobnosci
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #8707
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Dużo więcej spodziewałem się po Dobruckim.
    serio? przeciez to buc ktory patrzy na swiat przez antypedersenowe okulary i wszystko co dunskie.

  29. Powrót do góry    #8708
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    serio? przeciez to buc ktory patrzy na swiat przez antypedersenowe okulary i wszystko co dunskie.
    Nie spłaszczam żużla do pojedynku Nicki Pedersen vs. Reszta Świata, dla mnie liczy się szerszy kontekst, nie interesuje mnie ktoś jest antypatycznie nastawiony do NP.

  30. Powrót do góry    #8709
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ale on tak ma ze wszystko co komentuje to w strone Polakow i tyle, jest po prostu nieobiektywny.

  31. Powrót do góry    #8710
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale on tak ma ze wszystko co komentuje to w strone Polakow i tyle, jest po prostu nieobiektywny.
    Tako rzecze Robi, rzeszowska krynica obiektywizmu na tym forum

  32. Powrót do góry    #8711
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ja w TV nie pracuje wiem moge nawet mowic ze 2+2 = 5

  33. Powrót do góry    #8712
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    liczę, że i my doczekamy się takich osobowości jak Nigel Pearson, Kelvin Tatum, Chris Louis, Charlie Webster czy Sophie Blake.
    Doczekasz sie, powoli juz wchodzi do studia Gollob. Zaraz jak zakonczy kariere to pewnie bedzie stalym bywalcem studio. Tylko jak mozna go wpuscic skoro on jest slaby jezykowo? "Jakala"? I ogolnie to gowno wie i jest cienki jak barszcz od dwoch lat, to co on moze pozytywnego wniesc do studia?

  34. Powrót do góry    #8713
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ermolenko fajnie sobie wczoraj radził w angielskim komentarzu Eurosportu.

  35. Powrót do góry    #8714
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    dziala wam jakos ta relacja z MIMP? Bo mi wisi na jednym biegu w kolko...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #8715
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Niestety nie dziala.
    Oczywiscie ci zasrancy nie przewidzieli ze transmisje bedzie chcialo obejrzec kilkanascie tysiecy luda i lacze sie zapcha.
    Nawet z komorki po LTE nie da sie wejsc

  37. Powrót do góry    #8716
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    28 raz widze jak startuje Smektala. nie wiem, moze ukradl start...?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #8717
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    SKANDAL! ZAWODY SA OD POCZATKU USTAWIONE! ZMARZLIK MA 1 BIEG Z PAWLICKIM I JEDZIE Z NAJGORSZEGO POLA, A PIOTR Z NAJLEPSZEGO. CIEKAWE "LOSOWANIE". MAM NADZIEJE, ZE KTOS SIE TYM ZAJMIE, BO OSZUSTWO JEST OCZYWISTE.














    Tak wlasnie bym napisal, gdybym byl z Zielonej Gory.

  39. Powrót do góry    #8718
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    srandal... jak jest lepszy to wygra. I wygral.

    Koza swietny bieg szkoleniowy. Widzal przed soba bardzo dokladnie 3 walczakow jak sie tasuja. Moze cos zapamieta
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #8719
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    szacun dla chłopaków za transparent !

  41. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (12-07-2015), KrisKiller (12-07-2015), gkm_fan (12-07-2015), sparta_mistrz (12-07-2015), Michal87 (12-07-2015)

  42. Powrót do góry    #8720
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Pawlicki to *****. Jezdziec bez glowy. Zesrac sie chcial i prawie wywalil Drabika. I to jest ****a to, jak zawodnik nie upadnie to sedzia nie na jaj wykluczyc.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #8721
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Nie przesadzaj. Co najwyzej powinien dostac upomnienie. A maly Drabik naprawde mnie zaskakuje baaardzo pozytywnie. Prawdziwy diamencik.

  44. Powrót do góry    #8722
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    zaklad ze mlody Drabik tez bedzie jezdzcem bez glowy?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #8723
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    skomentuje ktos akcje Pieszczek-Cyfer?

  46. Powrót do góry    #8724
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    O kurde, mało brakowało. Jakim cudem Cyfer się tam utrzymał na motocyklu? Szacun, naprawdę.
    Jakby upadł to Krycha byłby wykluczony.

  47. Powrót do góry    #8725
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    takie cos sedzie powinien traktowac jak upadek.. w koncu to byl cud ze nie upadl
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #8726
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Pieszczek zrobił z Cyferem dokładnie to samo co guziec z gregiem. Bieg powinien być przerwany i Krycha wykluczony z powtórki

  49. Powrót do góry    #8727
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a kto byl z przodu i dyktowal warunki?

  50. Powrót do góry    #8728
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Znając obiektywizm Mariusza to stwierdzi pewnie , że Pieszczek jechał swoim torem jazdy , a Cyfer sam jest sobie winien

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    never_mind (12-07-2015)

  52. Powrót do góry    #8729
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a nie jechal? transmisja tnie wiec moze zle widzialem ale to chyba Pieszczek na wyjsciu z luku byl z przodu jadac srodkiem toru a Cyfer sie napedzal po duzej? bylo tak czy nie bo ja mialem stopklatki?
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 12-07-2015 o 16:41

  53. Powrót do góry    #8730
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a nie jechal? transmisja tnie wiec moze zle widzialem ale to chyba Pieszczek na wyjsciu z luku byl z przodu jadac srodkiem toru a Cyfer sie napedzal po duzej? bylo tak czy nie bo ja mialem stopklatki?
    Na moje to Krycha był minimalnie z przodu, ale to nie znaczy że można rywala faulować. Jakby go sędzia wykluczył, mimo braku upadku, to by wielkiego błędu nie popełnił.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •