Strona 163 z 516 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173213263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,291 do 7,335 z 23205

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #7291
    Użytkownik Awatar davids
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 63 w 26 postach
    w każdym razie w Toruniu już jadą...

  2. Powrót do góry    #7292
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To po co zawracali dupę z transmisją tego turnieju na MA ? I to ma być profesjonalna TV ?
    Nie wiem, ale mam z tego spory ubaw. Widocznie nie traktują poważnie żużla i jakoś się nie dziwię. Bo żużel sam siebie poważnie nie traktuje.... Vide karanie za przygotowanie toru do jazdy, gdy można było spokojnie doprowadzić do odwołania meczu... Super sport... Coraz większe tłumy kibiców będą... Buhaha !

  3. Powrót do góry    #7293
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Super promocja żużla. Można było to przewidzieć że mecze tenisa w Paryżu się przeciągną i zakontraktować inny termin zawodów. Jednak Pan Mielczarek niezbyt przygotował się do pracy. Ciągle myli zawodników.
    Ostatnio edytowane przez sebaa ; 08-06-2013 o 20:21 Powód: Pan Mielczarek

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sebaa za jego przydatny post!

    dillinger (09-06-2013)

  5. Powrót do góry    #7294
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Mimo opóźnienia można powiedzieć że transmisja na plus. Amatorzy z nSport powinni sobie obejrzeć te zawody i zobaczyć jak się pokazuje speedway w telewizji. Słuchając komentatorów z Eurosportu jeszcze bardziej widać jak beznadziejnym komentatorem Olkowicz z nSportu i C+.

  6. Powrót do góry    #7295
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Mimo opóźnienia można powiedzieć że transmisja na plus. Amatorzy z nSport powinni sobie obejrzeć te zawody i zobaczyć jak się pokazuje speedway w telewizji. Słuchając komentatorów z Eurosportu jeszcze bardziej widać jak beznadziejnym komentatorem Olkowicz z nSportu i C+.
    Kolega ma na myśli chyba KOMENTUJE, bo transmisję realizowała ta sama firma, która pokazuje żużel w Nsport i polskie rundy GP.

  7. Powrót do góry    #7296
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przy tym co stoi u mnie na polce i pod polka ,obecna technologia czyli HD w zupelnosci wystarczy.

    Hobbita krecono kamera szybkoklatkowa i podobno szalu w odbiorze nie bylo.
    Nie znam sie,nie widzialem,takie chodza sluchy.

    Kingpin - czy widziałeś jakąś relację sportową nagrywaną taką kamerą ? Nie pisz tu o filmie, bo to jak sam dobrze wiesz zupełnie "inny obszar".

    Ujęcia z takiej kamery możesz oglądać np. podczas wyścigów motocyklowych (np. Moto 3, Moto 2, MotoGP).

    Może inaczej - satysfakcjonują Cię powtórki żużlowych biegów gdy na linię mety wjeżdża dwóch zawodników niemal jednocześnie ?

    Wg mnie w tych powtórkach widać niewiele a właściwie zamglone kolory kasków i kontury motocykli, sędzia wskazuje chyba często na "chybił trafił" tego, który był wcześniej na linii mety.

    Ujęcia z takich kamer o których mowa nie dość, że likwidują ten problem w znacznym stopniu to ukazują wiele szczegółów, których normalnie telewidz nie zobaczy.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #7297
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Kingpin - czy widziałeś jakąś relację sportową nagrywaną taką kamerą ? Nie pisz tu o filmie, bo to jak sam dobrze wiesz zupełnie "inny obszar".

    Ujęcia z takiej kamery możesz oglądać np. podczas wyścigów motocyklowych (np. Moto 3, Moto 2, MotoGP).

    Może inaczej - satysfakcjonują Cię powtórki żużlowych biegów gdy na linię mety wjeżdża dwóch zawodników niemal jednocześnie ?

    Wg mnie w tych powtórkach widać niewiele a właściwie zamglone kolory kasków i kontury motocykli, sędzia wskazuje chyba często na "chybił trafił" tego, który był wcześniej na linii mety.

    Ujęcia z takich kamer o których mowa nie dość, że likwidują ten problem w znacznym stopniu to ukazują wiele szczegółów, których normalnie telewidz nie zobaczy.

    same ujecie to nie sadze, zeby duzo daly, bo jeszcze musisz miec telewizor, ktory pokaze te 48 prawdziwych klatek. ledwo weszlo hd, wiekszosc wolalalby transmisje na tvp sport a Ty o takim czyms a co do powtorek na lnii mety, to nie sadze, zeby pomylek bylo duzo, po prostu czasami dojezdzaja rownoczesnie i nawet 3d nie pomoze (moze stopklatka znana z mityngow). (ogladalem jakies zawody narciarskie bodajze i wielkiej roznicy nie widzialem).

  9. Powrót do góry    #7298
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Już pomijam fakt beznadziejnej zależności między tenisem [gdzie przecież wiadomo, że mecz może trwać 50 minut, jak i 2 h 50 min], a kolejną transmisją.
    Pomijam także to, że transmisja rozpoczęła się od 5 biegu, co też wynika z tego co napisałem powyżej.
    Ale nijak pojąc nie mogę, jak można, wobec tego co w 2 zdaniu, puszczać reklamy i wracać na transmisję pokazując [któryś tam bieg] już po starcie ??
    Może w Eurosporcie nie wiedzą, że start w żużlu przy obecnych torach to tak 85% sukcesu.
    Parodia.
    Zresztą usnąłem na tych zawodach po 15 biegu. Jakoś mało mnie one emocjonowały.
    Widziałem kamery na kaskach zawodników, ale chyba powtórek z ich użyciem nie było?

    Zobaczymy jak to będzie wyglądało przy turniejach o IME.

  10. Powrót do góry    #7299
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    SE w Eurosporcie:

    "Dzień dobry wita Państwa Andrzej Mielczarek ze stadionu Alfreda Smoczyka. Mieliśmy lekkie opóźnienie ze względu na przedłużające się Mistrzostwa Świata w Snookerze, ale teraz już możemy emocjonować się ściganiem w Lesznie, gdzie po 10 wyścigu miejscowa Unia remisuje z Unibaxem Toruń 30 do 30".

    I to wszystko pomimo 45 minutowego oczekiwana na rozpoczęcie zawodów!

    Apropo krytyki to Olkowicz był bardzo dobrym komentatorem, niestety miał tego pecha że z dnia na dzień zdarzyła się sytuacja w której "kazano" mu z roli tego drugiego wskoczyć na miejsce lidera zamiast ś.p. Rymarowicza. Zaszkodziło mu to, bo stał się dla Canal+ alfą i omegą żużla, podobnie jak Michałowicz w przypadku koszykówki.

  11. Powrót do góry    #7300
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Widzę wczoraj niektórzy odkryli, że mają w kablówce Eurosport lub pierwszy raz od wieków go włączyli. Ja nie mam zamiaru wyzywać Eurosportu, czasem się zdarza, że są lekkie opóźnienia w transmisji bo coś się przeciąga (w innych stacjach też tak się zdarzało), szczególnie zimą jak przykładowo biathlon był pokazany dopiero po 2 strzelaniu, ale wyzwisk nie było. Tym razem niestety trafiło na żużel. Pierwsza ich transmisja żużla na żywo, są błędy, które zapewne poprawią. Ocenić ich będzie można po cyklu SEC a nie po pierwszej transmisji, zobaczmy przykładowo mecze ekstraligi w 2008 i w 2012 w TVP.
    Myślę, że gdyby transmisja się normalnie zaczęła, komentarz byłby lepszy, a jestem pewien, że komentatorzy też byli zdenerwowani tym co się działo.

    Olkowicz bardzo dobrym - hahahahahahah. Tyle lat komentować i robić takie błędy, nie znać zasad sportu który komentuje (przykładowo: czy taktyczna może być za juniora ?, czy też mecz Wrocław - Tarnów i brak zmiany junior za junior i jego gadanie, że błąd Wrocławian)

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wokie za jego przydatny post!

    ADASTAL (09-06-2013), Lafan (09-06-2013)

  13. Powrót do góry    #7301
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wynika to tylko i wyłącznie z manii wielkości, która u standardowego kibica żużlowego występuje na levelu expert. W doopach się poprzewracało

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    wokie (09-06-2013)

  15. Powrót do góry    #7302
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Amatorzy z nSport powinni sobie obejrzeć te zawody i zobaczyć jak się pokazuje speedway w telewizji
    Myślę że wczorajszą transmisję z par realizowała ta sama firma co naszą ekstraligę jak i SGP. Przy dosyle satelitarnym było ID: TVN tak jak przy transmisjach z ekstraligi. Może ktoś był na stadionie wczoraj i potwierdzi że wóz transmisyjny był na czeskich blachach a na wozie napis OUTSIDE BROADCASTING taki jak ten z linku http://www.reckord.cz/ob-vans-rec10hd.html
    Ostatnio edytowane przez sebaa ; 09-06-2013 o 11:49

  16. Powrót do góry    #7303
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Ok o tym nie wiedziałem. Teraz rodzi się pytanie dlaczego ta sama firma robiąc transmisję dla Eurosportu robi to na wysokim poziomie, a jak pokazuje ligę w nSport to mamy amatorkę?

  17. Powrót do góry    #7304
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ja nie widziałem szczerze mówiąc ani jednej różnicy w realizacji pomiędzy nSport a Eurosport. Nie wiem czemu szukacie dziury w całym na siłę

  18. Powrót do góry    #7305
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Ok o tym nie wiedziałem. Teraz rodzi się pytanie dlaczego ta sama firma robiąc transmisję dla Eurosportu robi to na wysokim poziomie, a jak pokazuje ligę w nSport to mamy amatorkę?
    Porównując realizację trzeba brać dwie imprezy rozgrywane za tym samym obiekcie. Mieliśmy kilka transmisji EE z Motoareny i wczorajsze zawody. Jeśli chodzi o jakość realizacji tego co dzieje się na torze (mówię o sygnale audio i video bez komentarza, studia itd.) była identyczna. Pojawiały się wpadki z innych stadionów np. z ustawieniem kamer w Rzeszowie (odbicia z reflektorów po zmierzchu). Każdy stadion ma swoja specyfikę i dla realizatora transmisji pojawiają się problemy z tym związane. Ilość kamer oraz ich rozmieszczenie, oświetlenie dostępne na obiekcie, infrastruktura na obiekcie itd.
    Ostatnio edytowane przez sebaa ; 09-06-2013 o 12:49

  19. Powrót do góry    #7306
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ja nie widziałem szczerze mówiąc ani jednej różnicy w realizacji pomiędzy nSport a Eurosport. Nie wiem czemu szukacie dziury w całym na siłę
    Bo nie było żadnej różnicy! Napiszę po raz kolejny, że wczorajszą relację z Torunia jak również relacje Ekstraligi w Nsport, polskie i czeską rundę GP, zawody Pucharu Świata pokazuje ta sama firma http://www.multiproduction.pl

  20. Powrót do góry    #7307
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Bo nie było żadnej różnicy! Napiszę po raz kolejny, że wczorajszą relację z Torunia jak również relacje Ekstraligi w Nsport, polskie i czeską rundę GP, zawody Pucharu Świata pokazuje ta sama firma http://www.multiproduction.pl
    Mecz Falubaz-Unibax w Zielonej Górze 28.04 realizowała jako podwykonawca firma RECKORD wykorzystując wóz HD http://www.reckord.cz/ob-vans-rec10hd.html i uplink sat SNG TVN24. SGP z Leszna kilka lat temu obsługiwał wóz HD CANAL+ Multiproduction natomiast rok póżniej był wóz HD ATM Grupa http://www.atmsystem.pl/wozy-transmisyjne/ .
    Ostatnio edytowane przez sebaa ; 09-06-2013 o 13:14

  21. Powrót do góry    #7308
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Bo nie było żadnej różnicy! Napiszę po raz kolejny, że wczorajszą relację z Torunia jak również relacje Ekstraligi w Nsport, polskie i czeską rundę GP, zawody Pucharu Świata pokazuje ta sama firma http://www.multiproduction.pl
    Dokładnie. Tu nie chodzi o czepianie się jakości transmisji. Tu chodzi o podejście kolejnej stacji do tego jak pokazuje żużel.
    Co mnie obchodzi, że Eurosport pokazuje sport jak pokazuje. Żużel to nie Tour De France, gdzie etap jadą 5 godzin i mogą sobie w dowolnym momencie skiknąć na reklamy bez uszczerbku dla widowiska. Chociaż już sobie wyobrażam jaki byłby raban wśród widzów, gdyby na 1,5 km przed metą etapu wyskoczyli z 2 minutowym blokiem reklam.
    Eurosport dał tyłka bo gadali, że żużel powraca na ich antenę po iluś tam latach przerwy, a wyszło jak wyszło. Technicznie nie można się czepiać, ale obcinanie zawodów, do tego powrót w trakcie trwania biegu. Trochę psuję odbiór całości.
    Nie są to jakieś rażące błędy i jak najbardziej do poprawki. Oby było lepiej przy IME.

  22. Powrót do góry    #7309
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez sebaa Zobacz posta
    Mecz Falubaz-Unibax w Zielonej Górze 28.04 realizowała jako podwykonawca firma RECKORD wykorzystując wóz HD http://www.reckord.cz/ob-vans-rec10hd.html i uplink sat SNG TVN24. SGP z Leszna kilka lat temu obsługiwał wóz HD CANAL+ Multiproduction natomiast rok póżniej był wóz HD ATM Grupa http://www.atmsystem.pl/wozy-transmisyjne/ .
    O kolega widze obeznany w temacie dość głęboko, to może pogada z realizatorami, żeby przestali kodować te ligowe przekazy? Albo chociaż w 4:2:2 puszczali?

  23. Powrót do góry    #7310
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,133
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Kingpin - czy widziałeś jakąś relację sportową nagrywaną taką kamerą ? Nie pisz tu o filmie, bo to jak sam dobrze wiesz zupełnie "inny obszar".

    Ujęcia z takiej kamery możesz oglądać np. podczas wyścigów motocyklowych (np. Moto 3, Moto 2, MotoGP).

    Może inaczej - satysfakcjonują Cię powtórki żużlowych biegów gdy na linię mety wjeżdża dwóch zawodników niemal jednocześnie ?

    Wg mnie w tych powtórkach widać niewiele a właściwie zamglone kolory kasków i kontury motocykli, sędzia wskazuje chyba często na "chybił trafił" tego, który był wcześniej na linii mety.

    Ujęcia z takich kamer o których mowa nie dość, że likwidują ten problem w znacznym stopniu to ukazują wiele szczegółów, których normalnie telewidz nie zobaczy.
    Ale ja naprawde sie nie znam na tym szybkoklatkowym.
    Z tego co sie orientuje,moj TV nawet nie jest dostatecznie dobry do wychwycenia wszystkich niuansow transmisji FULL HD a co dopiero obrazu z kamer szybkoklatkowych.Po prostu roznicy bym na nim nie zauwazyl.
    To tak jakbym domagal sie transmisji w HD majac na polce Rubina.
    Co oczywiscie nie znaczy,ze nie masz racji.
    Pisalem tylko o tym,ze przy tym co mam w domu HD mi w zupelnosci wystarczy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #7311
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    O kolega widze obeznany w temacie dość głęboko, to może pogada z realizatorami, żeby przestali kodować te ligowe przekazy? Albo chociaż w 4:2:2 puszczali?
    Nic nie wskórasz to jest ich praca. TVN zazwyczaj koduje swoje dosyły w Biss. Kodowanie w Biss jest do obejścia, poczytaj o CSA-Rainbow-Table-Tool. Problemem jest to że każda transmisja to zazwyczaj nowy klucz, do wygenerowania którego potrzeba kilkuset GB łańcucha klucza na dysku i nagrania kilku minut zakodowanego materiału którego czasami trudno znaleźć na satelitach.

  25. Powrót do góry    #7312
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Dzisiaj w Lesznie wozy transmisyjne firmy ATM Grupa

  26. Powrót do góry    #7313
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    W TV Unibax zawsze zapraszają jako "eksperta" kogoś powiązanego z obozem gospodarzy. Oriętuję się ktoś kto dzisiaj będzie tym "ekspertem" z leszczyńskiej strony? Czy tym razem TV złamie tą regułę i dzisiaj będzie ktoś z toruńskiej ekipy hah. nie zdziwił bym się

  27. Powrót do góry    #7314
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Czy jest jakaś możliwość zwrócenia uwagi panom zajmującym się sportem w nc+ odnośnie na przykład jakości komentatorów? Przecież Olkowicz z tymi jego dowcipasami, pytaniami retorycznymi czy określeniami w stylu "aaapsik" puka w dno od spodu. Serio, wydaje mi się, że przypadkowy facet, złapany na pierwszym skrzyżowaniu w Częstochowie, lepiej przeprowadziły dzisiejszą relację.

  28. Powrót do góry    #7315
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    dzisiaj zdecydowanie najlepsza niedziela pod względem emocji, jeżeli chodzi o mecze w TV.

  29. Powrót do góry    #7316
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    ma ktoś link do magazynu żużlowego ??

  30. Powrót do góry    #7317
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    tylko na weeb.tv można znaleźć.

  31. Powrót do góry    #7318
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    tylko na weeb.tv można znaleźć.

    a tam tylko


    http://aliez.tv/live/wa8t4apvb6smri7g6mkf/

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    wokie (09-06-2013)

  33. Powrót do góry    #7319
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    A w magazynie bez zmian, pierdo....e bez sensu i podnieta byłego współpracownika przyyjaciół lesznian i kobiety o urodzie transwestyty o formie Kościechy
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 09-06-2013 o 22:32

  34. Powrót do góry    #7320
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Jesteś wielki !! Bo na weeb.tv są ograniczenia i nie zawsze można obejrzeć, a po nocach na TVN Turbo nie chce się oglądać

  35. Powrót do góry    #7321
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Co to za gość komentuje skrót meczu z Wrocławia? Na początek tekst w stylu "spotkały się drużyny o odmiennych celach, Sparta walczy a utrzymanie a Gorzów celuje w co najmniej pierwszą czwórkę" Później fragment o osłabieniu drużyn. Sęk w tym, że Stal dzięki kontuzji Nermarka sporo zyskała i brak Szweda to tylko pozorne osłabienie,

  36. Powrót do góry    #7322
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Ciekawe czy pokażą latanie z łapami Jarosława do Szuminy

  37. Powrót do góry    #7323
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Pominę Cegielskiego, ten chłopak ( choć jakaś nić sympatii mnie z nim wiąże ) i tak ma własny świat.

    Fajny materiał z (nie)meczu Leszno-Rzeszów na początek. Cyrki z torem, lepszym rzekłbym niż ten dzisiejszy na Toruń, parkingowe wypowiedzi Pedersena i Walaska,
    i ta " studyjna " eksperta nad eksperty - Lamparta. Powalające.

    Fajnie, że UnibaxTV zaszczycił dziś ( pozornie- ) niechcąco Leszno. Oddałbym i oba punkty meczowe za to, że reszta kibiców zobaczyła co szykowaliśmy i szykujemy
    tutaj na rywali.... Na Rzeszów tor wyglądał nawet lepiej. Skoro z Toruniem sobie ( jakoś ) radziliśmy, do tego w dniu wybuchu talentu Przedpełskiego akurat, to pewnie i z 4 zawodnikami marnej problemu być nie mogło, na jakkolwiek czynionym torze.

  38. Powrót do góry    #7324
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Nie pokażą meczu Torunia :O Do tego Leszno pokażą w TV :O

  39. Powrót do góry    #7325
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Wie ktos moze czy wczorajsdze mecze da sie skads sciagnac do obejrzenia?

  40. Powrót do góry    #7326
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez sebaa Zobacz posta
    Mecz Falubaz-Unibax w Zielonej Górze 28.04 realizowała jako podwykonawca firma RECKORD wykorzystując wóz HD http://www.reckord.cz/ob-vans-rec10hd.html i uplink sat SNG TVN24. SGP z Leszna kilka lat temu obsługiwał wóz HD CANAL+ Multiproduction natomiast rok póżniej był wóz HD ATM Grupa http://www.atmsystem.pl/wozy-transmisyjne/ .
    Mecz Falubazu w Gnieźnie też obsługiwała ekipa RECKORD

  41. Powrót do góry    #7327
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Wie ktos moze czy wczorajsdze mecze da sie skads sciagnac do obejrzenia?
    Powielam pytanie.. Ma ktoś linka do meczów z weekendu?

    Pozdro!

  42. Powrót do góry    #7328
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale ja naprawde sie nie znam na tym szybkoklatkowym.
    Z tego co sie orientuje,moj TV nawet nie jest dostatecznie dobry do wychwycenia wszystkich niuansow transmisji FULL HD a co dopiero obrazu z kamer szybkoklatkowych.Po prostu roznicy bym na nim nie zauwazyl.
    To tak jakbym domagal sie transmisji w HD majac na polce Rubina.
    Co oczywiscie nie znaczy,ze nie masz racji.
    Pisalem tylko o tym,ze przy tym co mam w domu HD mi w zupelnosci wystarczy.
    Tu masz krótki film który pokazuje relację nagrywaną taką właśnie kamerą

    https://www.youtube.com/watch?v=rJmCcHloFFs

    każdy detal, ruch w zwolnionym tempie jest widoczny i o to mi chodzi, by speedway też od czasu do czasu prezentować w taki właśnie sposób.

    Nawet w starym rubinie byłbyś w stanie zobaczyć te ujęcia, bo tu nie chodzi o jakość ale o szybkość, a raczej powtórki w zwolnionym tempie a jednocześnie czytelny i precyzyjny obraz.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #7329
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,133
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    No rozumiem.Nie przecze ,ze fajnie to wyglada.
    Tylko teraz wyobraz sobie jazde gesiego na MA w slow motion.
    Qrwi....y bedzie szlo dostac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #7330
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Tu masz krótki film który pokazuje relację nagrywaną taką właśnie kamerą

    https://www.youtube.com/watch?v=rJmCcHloFFs

    każdy detal, ruch w zwolnionym tempie jest widoczny i o to mi chodzi, by speedway też od czasu do czasu prezentować w taki właśnie sposób.

    Nawet w starym rubinie byłbyś w stanie zobaczyć te ujęcia, bo tu nie chodzi o jakość ale o szybkość, a raczej powtórki w zwolnionym tempie a jednocześnie czytelny i precyzyjny obraz.
    Sky Sports pokazuje (lub pokazywał rok temu) tego rodzaju ujęcia w sytuacji równego wjechania na linię mety lub dotknięcia taśmy. Świetna sprawa

  45. Powrót do góry    #7331
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No rozumiem.Nie przecze ,ze fajnie to wyglada.
    Tylko teraz wyobraz sobie jazde gesiego na MA w slow motion.
    Qrwi....y bedzie szlo dostac.
    Start zawsze będzie wyglądał kapitalnie.

  46. Powrót do góry    #7332
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Start zawsze będzie wyglądał kapitalnie.
    Lechma Start

  47. Powrót do góry    #7333
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Do tego potrzebne są nowe kamery, a kosztują one słono. Może w przyszłym roku firma realizująca transmisje takie sobie sprawi.
    Kurka, narzekacie a wystarczy sobie przypomnieć jakość transmisji, którą proponowała TVP Sport.

  48. Powrót do góry    #7334
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Jaki ten Feddek jest głoopi, to aż nie chce się wierzyć...

    Koleś gapi się w ten swój monitor, bo próbuje komentować mecz angielskiej Premier League, ale nie ogarnął, że w biegu 11 po spowodowaniu upadku rywala Grajczonek został wykluczony, a bieg został zaliczony. Następnie na ekranie pokazują przygotowania do biegu 12, a ten jak zobaczył 4 żużloków, to wyskakuje z textem..."ciekawe kto zastąpi wykluczonego Grajczonka?". Chłopak myślał, że jest powtórka biegu 11.

    No kuźwa lepiej niech on zamknie tą swoją jadaczkę i pozwoli komentować Lorkowi...

    Tyle lat już "komentuje" żużel, ale ja mam wrażenie, że on się cofa...no dobra, powiedzmy, że nie rozwija się.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    Martines (12-06-2013)

  50. Powrót do góry    #7335
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Oglądam sobie Somerset Rebels-Edinburgh Monarchs. Doskonały speedway.Doskonały tor. Świetnie się ogląda żużlowe mijanki bez klubowej napinki i bez jakichś sympatii, czy antypatii wobec zawodników.

    Fakt drugi-jeśli zawodnik Tabaka Jozsef mija gdziekolwiek kogoś jak snopka, to albo ten ktoś śpi, albo to nie są poważne zawody.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •