Strona 310 z 310 PierwszyPierwszy ... 210260300308309310
Pokaż wyniki od 13,906 do 13,914 z 13914

Wątek: Żużel w TV

1. Powrót do góry    #13906
    Ekspert Awatar blacktop
    Kliknij i podziękuj
    354
    Podziękowania: 517 w 320 postach
    Drylson całkiem fajny materiał. Oglądałem z prawdziwą przyjemnością.
    Za dużo trochę Paryż-Dakar a za mało zawodników z przeszłości związanych z historią klubu.
    Kibice i ogólna atmosfera. Ciary.
    Ciekawy i wymagający wybór lokalnych celebrytów
    Fajna pamiątka dla kibiców.

Pozdrawiam
    Pozdrowienia dla wszystkich częstochowskich hejterów.

2. Powrót do góry    #13907
    Stały bywalec Awatar macropus
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 511 w 247 postach
    Mi również oglądało się bardzo miło, ale najlepszym "Czarnym charakterem" dalej pozostaje dla mnie baszkirski odcinek z Emilem - mega robota.

Przy okazji - tak sobie pomyślałem, że wielu forumowiczów pewnie zawita do Lublina w nadchodzącym sezonie, a z racji "piątkowego" lubelskiego terminarza i sporej odległości z prawie wszystkich ośrodków ekstraligowych, większość z nich zostanie w mieście co najmniej na sobotę lub nawet na cały weekend - sam mam takie plany. Drylson - jakbyś przygotował krótki niezbędnik pod tytułem "Lublin w 24/48h" to myślę, że wielu forumowiczów by skorzystało Taki luźny pomysł do rozważenia

3. Powrót do góry    #13908
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    2,829
    Podziękowania: 856 w 534 postach
    A ja czekam na czarny charakter z Robertem Lambertem.

4. Powrót do góry    #13909
    Ekspert Awatar zabovsky
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 2,086 w 944 postach
    Lambo nie ma na to czasu

5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

Peter Kildemand (28-12-2018)

6. Powrót do góry    #13910
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 51 w 6 postach
    "Przy okazji - tak sobie pomyślałem, że wielu forumowiczów pewnie zawita do Lublina w nadchodzącym sezonie, a z racji "piątkowego" lubelskiego terminarza i sporej odległości z prawie wszystkich ośrodków ekstraligowych, większość z nich zostanie w mieście co najmniej na sobotę lub nawet na cały weekend - sam mam takie plany. Drylson - jakbyś przygotował krótki niezbędnik pod tytułem "Lublin w 24/48h" to myślę, że wielu forumowiczów by skorzystało Taki luźny pomysł do rozważenia "

haha, dobry pomysł pytanie tylko, na jakie atrakcje położyć nacisk - na historię, sport, melanżownie, czy aktywny wypoczynek? Każdy ma pewnie swoje priorytety i stworzenie uniwersalnego "przewodnika" pewnie nie byłoby zbyt proste. Lublin ma fantastyczną, "pozawikipediową" historię pełną nieoczywistych faktów, tylko czy zainteresowałyby wszystkich...?

Zapraszam do swojego felietonu z czasów, kiedy publikowałem jeszcze na sportowych:

"Sztukmistrzowie z Lublina" (nie mam uprawnień żeby wrzucać linki)

Jak kogoś zainteresuje, to mogę rozszerzyć ofertę

7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drylson za jego przydatny post!

Londi (28-12-2018), macropus (28-12-2018)

8. Powrót do góry    #13911
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 150 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drylson Zobacz posta

Zapraszam do swojego felietonu z czasów, kiedy publikowałem jeszcze na sportowych:

"Sztukmistrzowie z Lublina" (nie mam uprawnień żeby wrzucać linki)

Jak kogoś zainteresuje, to mogę rozszerzyć ofertę
    Dla leniwych - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...blina-felieton

9. Powrót do góry    #13912
    Ekspert Awatar blacktop
    Kliknij i podziękuj
    354
    Podziękowania: 517 w 320 postach
    W sumie szykuje się najbliższy wyjazd z możliwych. Szkoda, że nie mam nigdy czasu na zwiedzanie.
    Pozdrowienia dla wszystkich częstochowskich hejterów.

10. Powrót do góry    #13913
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    2,829
    Podziękowania: 856 w 534 postach
    Super czarny charakter z Motorem Zwłaszcza rozmowy na głośnomówiącym

11. Powrót do góry    #13914
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 57 w 38 postach
    W tym momencie wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie kibice w Polsce nie będą mieli okazji śledzić w telewizji rozgrywek żużlowej Premiership. W minionym sezonie Eleven Sports przeprowadzało transmisje w poniedziałek o godz. 20.30. Od sezonu 2019 będzie to niemożliwe.

Wszystko przez nową umowę na transmisje żużlowe PGE Ekstraligi. Stacja Eleven oprócz przeprowadzenie relacji z dwóch piątkowych zawodów polskiej ligi została także zobowiązana do prowadzenia Magazynu PGE Ekstraligi. Wiadomo już, że program będzie transmitowany co tydzień w poniedziałki około godziny 21.
    To praktycznie uniemożliwia pokazywanie meczów Premiership. Z perspektywy stacji i kibiców nie ma sensu pokazywanie dwóch żużlowych programów o tej samej porze, a retransmisje po prostu się nie opłacają. Mecze ligi angielskiej teoretycznie odbywają się jeszcze w środy i czwartki, ale w te dni jeździ się znacznie rzadziej, przez co trudno byłoby przyzwyczaić fanów do śledzenia na bieżąco tych rozgrywek.
    Liga angielska już dawno przestała być zresztą atrakcyjnym produktem dla polskich stacji telewizyjnych. Kontrakty na najbliższy sezon w Wielkiej Brytanii podpisało na razie jedynie dwóch biało-czerwonych – Dawid Lampart i Tobiasz Musielak. Poza tym w tych rozgrywkach od lat brakuje większości zawodników ze światowej czołówki, a poziom ligi jest porównywalny z Nice 1. LŻ.
    Niewykluczone jednak, że kibice zobaczą transmisje Premiership w Polsacie Sport, który przez lata specjalizował się w tych rozgrywkach. Przy dużej liczbie żużlowych transmisji w konkurencyjnych stacjach, nie ma jednak szans, by Premiership mogła przyciągnąć przed telewizory tłumy fanów.
    Nieco bardziej optymistycznie wygląda sytuacja z transmisjami meczów ligi szwedzkiej, która ma nieco więcej fanów w Polsce. Wiele wskazuje na to, że rozgrywki ponownie będzie można śledzić na antenie telewizji Eleven

https://www.przegladsportowy.pl/zuze...y-plan/nqphw04

Uprawnienia umieszczania postów