Strona 4 z 512 PierwszyPierwszy ... 234561454104504 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 23035

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Bardzo ambitne plany. Ciekawe tylko czy uda się je zrealizować. Myślę że w takiej telewizji znalazłoby się miejsce dla żużla. W koncu czymś trzeba byłoby zapełnić czasd antenowy;)
    e tam jest przeciez pilka nozna (np ligi 1-3), koszykowka, siatkowska, dart, hokej, hokej na trawie, pilka reczna, tenis, jeździectwo, strzelanie, kajaki i inne lodeczki wiec gdzie tu zuzel? to i tak ze czasem o "tym czyms" w wiadomosciach wspomna...

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Bardzo ambitne plany. Ciekawe tylko czy uda się je zrealizować. Myślę że w takiej telewizji znalazłoby się miejsce dla żużla. W koncu czymś trzeba byłoby zapełnić czasd antenowy;)
    e tam jest przeciez pilka nozna (np ligi 1-3), koszykowka, siatkowska, dart, hokej, hokej na trawie, pilka reczna, tenis, jeździectwo, strzelanie, kajaki i inne lodeczki wiec gdzie tu zuzel? to i tak ze czasem o "tym czyms" w wiadomosciach wspomna...
    ... judo, sumo, zapasy, pilka wodna... ;P
    Dopoki w sporcie rzadzi "warszawka" (co mam nadzieje, zmieni Korzeniowski) nr. 1 bedzie pilka nozna... no i koszykowka bo druzyna z Warszawy tez sobie niezle radzi... a zuzel? ;/

    Pzdr
    Bnj

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W TV publicznych nigdy nie było dużo żużla i tego w takich ilościach jak ma Polsat nigdy nie bedzie. Szansę na oglądanie żużla mamy tylko w stacjach typowo sportowych. Za czasów Wizji TV "czarnego sportu" było bardzo dużo... ehh pamiętam relacje z meczy ligi polskiej, angielskiej i GP. To były czasu. Chciałbym aby powróciły na nowo.

    PS. Może założymy własną stacje telewizyjną. :D:d Jak Rydzyk może mieć, to czemu forum SB miałoby być gorsze. :P:P

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Z ta TV to dobry pomysl :D Pierwszy milion wykłada Ramzes :P

    Pzdr
    Bnj

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z ta TV to dobry pomysl :D Pierwszy milion wykłada Ramzes :P
    A nie słyszałeś, że pierwszy milion trzeba ukraść :P:P

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Cytaty z forum rzeszowskiego:

    Czy jako kibice chcecie relacji telewizyjnych z meczów żużlowych I i II ligi żużlowej na kanale ogólnopolskim .Relacji na żywo wozem 7 kamerowym , powtarzane w tygodniu oraz cotygodniowy magazyn 20 minutowy przez cały rok.Piszcie jaki kształt i treść ma mieć ten magazyn. Wasze opinie pomogą w negocjacjach z ogólnopolską stacją telewizyjną . W przypadku gdy Polsat będzie prawdopodobnie relacjonował ekstraligę otwiera się szansa na relacje z I i II ligi w innej telewizji.

    Andrzej Haehne


    oraz:


    Witam wszystkich i jestem zaskoczony tak żywym zainteresowaniem tym tematem.Wywołałem dyskusje bo jest stacja ogólnopolska o oglądalności większej jak Puls.Moim zdaniem Polsat powinien pokazywać ekstraligą wraz z magazynem ekstraligowym a druga tacja powinna daać przekazy z I i II ligi Z doświadczenia wiem że te ligi obfitują w dobre zażarte pojedynki przykład Marma Stal Rzeszów i Lublin do tego dołożyć magazyn pokazujący inne spotkania np. młodzieżowe i jest naprawdę dobry cykl programów. Oczywiście finansować to trzeba ze sprzedaży reklamy ale jest to możliwe.Mój pomysł nie obejmuje TV3 Rzeszów bo ostatnio pozio relacji jest żenujący Jedna kamera kilka biegów , kierowca jako operator .O komentarzu nie wtpowiadam się bo zostało tu napisane dużo negatywnych opinii. Wasze opinie i głosy pozwolą mi powalczyć o takie transmisje w PZMot i GKSŻ .

    Pozdrawiam wszystkich kibiców żużla Andrzej Haehne



    Wklejam to ze względu na osobę która się pod tym podpisała (wiceprzewodniczący GKSŻ ?).
    Czyżby coś ruszyło/ruszało w kwestii transmisji w TV ?

    Ktoś powinien zaprosić tego pana na SB :D

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Hm, Roberto a czy ten gość nie jest czasami politykiem i nie robi sobie jakiejś kampanii wyborczej ?

    Dziwne to trochę, wielkim problemem do tej pory było załatwienie transmisji z e-ligi a tu nagle takie coś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    a w czym TVP jest/bedzie lepsza od Polsatu(Pulsu)
    bo ja jakos zadnych plusow na jej korzysc nie widze...! ;/

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Hm, Roberto a czy ten gość nie jest czasami politykiem i nie robi sobie jakiejś kampanii wyborczej ?

    Dziwne to trochę, wielkim problemem do tej pory było załatwienie transmisji z e-ligi a tu nagle takie coś ?
    Hmm, nie wiem czy udziela się politycznie ale na pewno szefował niegdyś rzeszowskiej Stali za czasów Van Puru bodajże. Mrucky będzie więcej wiedział.
    a w czym TVP jest/bedzie lepsza od Polsatu(Pulsu)
    bo ja jakos zadnych plusow na jej korzysc nie widze...! ;/
    Ja widze choćby jeden w postaci większego zasięgu i oglądalności a jeśli TVP (nawet na kanałach regionalnych) miałaby pokazywać żużel na żywo to wspomniane różnice zdecydowanie premiują TVP. W takiej sytuacji jakość komentatorów i tego typu rzeczy schodzą na dalszy plan.

    Z resztą nie o to mi chodziło. Wkleiłem te słowa aby się przekonać czy faktycznie coś się dzieje w kwestii popularyzacji żużla i zwiększenia dawki jaką mieliśmy w tym roku (relacje tylko z wybranych stadionów). A czy to zrobi Polsat (w zasadzie Puls) czy TVP jest mi w tej chwili obojętne.

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny raz na naszym forum wypowiedział sie pan Andrzej Haehne

    czy pamiętacie program ,,Kulisy Żużla'' na TVP Rzeszów


    Prosimy o obiektywne opinie na temat tego programu, ponieważ może będzie on emitowany w takim kształcie na antenie ogólnopolskiej juz niedługo dziękujemy Signum


    Ten program w tamtej formule był głownie o Rzeszowskiej Stali, jednak jesli teraz ma byc transmitowany na antenie ogólnoposlkiej to mysle, ze bedzie o wszystkich zespołach :]

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Za PŻ:

    Po dwóch latach nieobecności ligowy żużel prawdopodobnie wróci na anteny Telewizji Polskiej - informuje Gazeta Pomorska. Oferta TVP jest korzystniejsza niż propozycja konkurencyjnego Polsatu.

    - Zasięg tej stacji jest dużo większy i przekaz będzie docierał do znaczącej rzeszy odbiorców - powiedział Marek Karwan, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego Pomorskiej.

    Andrzej Grodzki, wiceprezes PZM poinformował, iż umowa zostanie podpisana prawdopodobnie pod koniec listopada. Podczas każdej ligowej kolejki TVP ma pokazywać relację z wybranego meczu w paśmie regionalnym późnym wieczorem, która powtarzana ma być w poniedziałki i czwartki. Rozważa się także powstanie magazynu żużlowego ze skrótami pozostałych spotkań.



    Czyli koniec z żużlem LIVE ?! Brawo !!

    Ciekawe jakie to są lepsze warunki TVP bo jeśli jedynym argumentem jest większy zasięg (kosztem relacji na żywo) to komuś się coś pomyliło.

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    No ładnie...

    TVP mogłaby pokazywać żużel na żywo , przecież nic innego nie maja do roboty... magazyn zużlowy ok , ale na TVP1 albo TVP2 (wybredny jestem - wiem), na regionalce powtórki , na żywo ekhem...byc musi.

    Pozostanie relacja na SF albo w radiu ;/;/;/;/
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze że władze GKSŻ robią kolejny krok w promowaniu żużla:P

    świetna decyzjia będziemy czekać pare dni żeby zobaczyć mecz superrrrrrrr.

  14. Powrót do góry    #149
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli pan Karwan twierdzi, że jedna retransmisja w późnych godzinach wieczornych na TVP3 z dwoma powtórkami jest atrakcyjniejsza od dwóch relacji LIVE na POLSAT SPORT z wieloma retransmisjami (powtórkami) na innych otwartych kanałach jak np Polsat czy Plus, to śmiem zapytać dla kogo? Dla kogo panie Karwan jest ta oferta atrakcyjniejsza? Bo napewno nie dla potencjalnego sponsora ligi ani dla kibiców. Pomijam kibiców, którzy mają dostęp do POLSAT SPORT, bo dla nich na pewno nie. A pozostali kibice raczej też będą preferować obejrzenie retransmisji z dwóch meczy od poniedziałku do piątku na otwartych kanałach Polsatu + zapewniony magazyn żużlowy niż retransmisje jednego meczu w niedziele o 23:00. Jeżeli chodzi o sponsora to cały świat od dawna wie, że SPORT to EMOCJE, a EMOCJE to przeżywanie LIVE zawodów sportowych. Powinien to także wiedzieć pan Karwan, który jako szef firmy zdecydował sie na sponsorowanie EMOCJI – emocji związanych z zaciskaniem kciuków na żywo klubowi z Torunia. Czy pan Karwan jako szef firmy Adriana wolał by wydać te same pieniądze aby być sponsorem Ligi pokazywanej jako retransmisja o 23:00 na regionalnej, czy nadal sponsorować klub z którym emocjonalnie związanych jest wielu torunian i nie tylko? Myśle, że jako szef firmy wie jak mało atrakcyjny jest sport bez emocji, szkoda że nie wie tego jako szef GKSŻ. Jeżeli teraz GKSŻ odwróci sie plecami do POLSATU to w przyszłym roku, kiedy TVP stwierdzi, że z powodu słabej oglądalności retransmisji rezygnuje z żużla (co już przerabialiśmy w przeszłości), POLSAT zrobi to samo, bo w przeciągu tego roku znajdzie sobie inną dyscypline sportu i wypromuje ją na swojej antenie. Wtedy znów zostaniemy bez telewizji i bez sponsora. Ostatni gasi światło. Dobranoc.

  15. Powrót do góry    #150
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Oj niepodoba Mi się to,że TVP miala by się zająć pokazywaniem meczy ligowych!!!Wiadomo przecież,że ędzie Ona traktować żużel po macoszemu!!!Tłumaczenie o ogólno dostępności jest jak dla Mnie bezsensu!!!Nierozumie jak można zrezygnować z tak atrakcyjnej oferty Polsatu!!!!

  16. Powrót do góry    #151
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Pozostanie relacja na SF albo w radiu ;/;/;/;/
    Ja tam sobie na meczyki jezdze,więc mi to tam rurka czy bedzie w TVP czy Polsacie:P:P...........

    widze że władze GKSŻ robią kolejny krok w promowaniu żużla
    A potem płaczą dlaczego nie mogą znależć sponsora strategicznego.......Tam sami eksperci siedza,wiedza co robią:P heheh
    You will never walk alone.

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przecież to jest parodia...
    No, normalnie nie mam słów na to.
    Lepsze gówno dla trzech niż tort dla jednego ?
    Nie wydaje mi się..
    ehh.. :(

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    na trzy-cztery wszyscy krzyczymy w strone pana Karwana:

    DZIE-KU-JE-MY !!!!!!

    eeeh szkoda slow co robi ten koles :(:(:(:(

    BTW czemu wlascicielami praw telewizyjnych nie sa kluby a GKSZ czy inny PZM ? moze przynajmniej pare klubuow znow by sie uratowalo jak w tym sezonie...

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Ja tam sobie na meczyki jezdze,więc mi to tam rurka czy bedzie w TVP czy Polsacie...........
    Ale zawsze mozna bylo sobie nagrac na video/kompa. A teraz.....

    DZIE-KU-JE-MY !!!!!!
    DZIE-KU-JE-MY !!!!!!
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    przeciez to jest zwykla kpina

    zuzel ekstraligowy bedzie sie pokazywalo tak jak pilke nozna 3-4 ligowa na TELE 5!!!!!

    paranoja!!!!!!!!!!

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja chcę powrotu do przeszłości!!!

    No nie istna równia pochyła!!!
    Najpierw Wizja TV *****
    Pózniej Polsat Sport **
    A teraz TVP3 (hmm brak gwiazdek)
    i bedziemy ogladać powtórki w stylu
    start meta start meta ... dwa odwalone na szybko wywiady na koniec i tyle!!!
    TO SIE NAZYWA PROMOCJA!!!
    WOW!!

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Tak tak... dla pana karwana duzo lepsze sa powtorki w TVP niz CZTERY MECZE NA ZYWO W POLSACIE + POWTORKI NA INNYCH STACJACH.... Moze jeszcze powie gdzie niby odbiera TVP a gdzie nie odbiera Polsat, TV Puls i TV4 ?

  23. Powrót do góry    #158
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietacie kilka lat temu (może ze trzy) był w TVP magazyn żużlowy. Jak to było fajnie na początku euforia , świetna pora. Jak sobie przypominam to w piątki kolo 22.
    Im dalej w sezon nasz magazyn lawirował w coraz to "dogodniejszych" porach emisji i nawet nie dojechał do końca sezonu. Szefowie sportu tej stacji stwierdzili chyba że nikt tego nie ogląda (ostatnie magazyny były w tygodniu po godzinie 12 w południe)

    DZIĘKUJEMY szefostwu naszego żużla za kolejną świetną decyzję promującą sport żużlowy.

    Pozdrawiam przy okazji może przeczyta ten tekst Pana Pawła Wójcika i jego całą ekipę POLSATU. Za to co zrobił już dla nas kibiców oglądających ligę i miejmy nadzieje zrobi w przyszłości. TVP nigdy nie pokazywała polskiej ligi tak jak trzeba(jak w ogóle pokazywała nie przypominam sobie) i raczej nie ma co liczyć że to się teraz zmieni.




  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    do bani i tyle, mam nadzieje ze zaszlo jakies nieporozumienie i ktorys z nich zle sie wyslowil i jakies relacje beda.

    ps do bonja - powiedz mi brachu kiedy na polsacie sport byly 4 mecze zuzlowe live naraz?

  25. Powrót do góry    #160
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    ps do bonja - powiedz mi brachu kiedy na polsacie sport byly 4 mecze zuzlowe live naraz?
    Widze ze jestes malo obeznany :)
    Polsat chcial 2 mecze w niedziele i 2 w poniedzialek. W niedziele byla by prowadzona rownolegla relacja z 2 spotkan, podobnie w poniedzialek. Jednak aby tak bylo byly wymogi (aby liga byla ciekawsza): 2 obcokrajowcow i bodajze brak biegu juniorskiego.

    Pzdr
    Bnj

  26. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    mam nadzieje ze zaszlo jakies nieporozumienie i ktorys z nich zle sie wyslowil i jakies relacje beda.
    Oczywiscie ze beda...Poznym wieczorem na kanale regionalnym...i nie liczylbym na "nieporozumienie"
    No i jeszcze bardzo mozliwe ze powstanie magazyn zuzlowy....z tym ze nie napewno;):P

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKSŻ i pan Karwan skutecznie zbijają trumnę na której jest nekrolog POLSKI ŻUŻEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(
    Czy ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że skutecznie niszczą tą dyscyplinę którą KOCHAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Co niedzielę na stadionach żużlowych jest ponad 100.000 wiernych kibiców a oni robia wszystko żeby było ich coraz mniej. LUDZIE trzeba cos zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Znajdźmy jakiś kontakt mailowy do GKSŻ i napiszmy im co o tym wszystkim sądzimy. Jak dostaną masę maili to może się zastanowią co robią, bo wydaje mi się że jak nie weźmiemy takich spraw w swoje ręce to nasze dzieci będą znały żużel z opowiadań lub z kaset video. HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na pohybel GKSŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #163
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    no to jedziemy tym KARaWANEM na cmentarz:(:(:(
    DZIĘ - KU - JE - MY!!!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Widze ze jestes malo obeznany
    Polsat chcial 2 mecze w niedziele i 2 w poniedzialek. W niedziele byla by prowadzona rownolegla relacja z 2 spotkan, podobnie w poniedzialek. Jednak aby tak bylo byly wymogi (aby liga byla ciekawsza): 2 obcokrajowcow i bodajze brak biegu juniorskiego.
    Ależ to wspaniała oferta, ciekawe czy ktoś ją widział z decydentów. Moze tylko w TŻ. Gksż musi brać pod uwage poważne (realne} oferty a nie propagandowy bełkot. Zresztą skąd wziąśc 4 Wojcików z tym jego "genialnym atakiem".
    TVP mogłaby pokazywać żużel na żywo , przecież nic innego nie maja do roboty... magazyn zużlowy ok , ale na TVP1 albo TVP2 (wybredny jestem - wiem), na regionalce powtórki , na żywo ekhem...byc musi.
    Pozostanie relacja na SF albo w radiu ;/;/;/;/
    Nie każdy jest kibicem Wts i co drugi mecz swojej drużyny ma w transmisji w Polsacie.
    BTW czemu wlascicielami praw telewizyjnych nie sa kluby a GKSZ czy inny PZM ? moze przynajmniej pare klubuow znow by sie uratowalo jak w tym sezonie...
    Jest dość duża różnica pomiedzu GKSŻ a PZM i warto by sie na tym znać i wiedziec kto ma prawa do transmisji. No ale po co...
    GKSŻ i pan Karwam skutecznie zbijają trumnę na której jest nekrolog POLSKI ŻUŻEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Czy ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że skutecznie niszczą tą dyscyplinę którą KOCHAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Co niedzielę na stadionach żużlowych jest ponad 100.000 wiernych kibiców a oni robia wszystko żeby było ich coraz mniej. LUDZIE trzeba cos zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Znajdźmy jakiś kontakt mailowy do GKSŻ i napiszmy im co o tym wszystkim sądzimy. Jak dostaną masę maili to może się zastanowią co robią, bo wydaje mi się że jak nie weźmiemy takich spraw w swoje ręce to nasze dzieci będą znały żużel z opowiadań lub z kaset video. HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na pohybel GKSŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Zabijanie żużla jakies piekne hasło niczym jak dobro żużla stosowane przy każdej prawie okazji. Prawdziwymi gwoździami są kretactwa niektórych działaczy głownie działaczy roku, najwiekszych reformatorów, dla których interes POLSKIEGO ŻUŻLA szczególnie zbieżny jest z interesem ich klubów.
    Załatwianie obywatelstwa obcokrajowcom, zmiany nazwy klubów jako sposób na długi, brak szacunku dla kibiców innych drużyn i wysyłanie na mecze wyjazdowe rezerwowego składu , preparowanie torów i wiele jeszcze drobniejszych spraw, które wpływają na obraz krajowego żużla i które odstraszają kibiców i sponsorów. Przy tym sprawa telewizji a szczególnie zamiana transmisji w kanale o mikroskopijnej oglądalności na retransmisje w stacji o jakiejs tam oglądalności to jest zamiana kosmetyczna przy skali problemu.

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    drebin

    Widac kto sie zna na zuzlu. Ja juz wole Wojcika niz jakis idiotow z TVP ktorzy nawet nie rozrozniaja zawodnikow. A poza tym GKSZ dobrze wiedzialo o ofrecie Polsatu, i glownym arugmentem dla zwolennikow 2 obco byly wlasnie te relacje w TV...

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No widze ze w temacie dalej to samo Karwan wlasnie juz prawie wykonczyl druzyne z Torunia to teraz musi wykonczyc pozostalych - hmm sa jeszcze lepsze TV od TVP3 moze TEDE doslnoslaskie i jaka maja ogladalnosc :)

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    tak poza konkursem jeszcze jedno pytanie:

    w jakich miejscach nie odbiera Puls, a jest tam program regionalny TVP ?

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Ależ to wspaniała oferta, ciekawe czy ktoś ją widział z decydentów. Moze tylko w TŻ. Gksż musi brać pod uwage poważne (realne} oferty a nie propagandowy bełkot. Zresztą skąd wziąśc 4 Wojcików z tym jego "genialnym atakiem".
    Jesli dla Ciebie powazna ,realna propozycja to:
    "Byc moze powstanie magazyn zuzlowy"....to ja gratuluje fantazji.

  34. Powrót do góry    #169
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    tak poza konkursem jeszcze jedno pytanie:

    w jakich miejscach nie odbiera Puls, a jest tam program regionalny TVP ?
    w toruniu (czy gdzie on tam mieszka)......a konkretnie w domu szanowneGOO PAna karAwana!!!

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    A ja przynajmniej mam dosyć oglądania "wyłącznie" WTSu i to 1,30 w nocy na Polsacie.

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    A ja przynajmniej mam dosyć oglądania "wyłącznie" WTSu i to 1,30 w nocy na Polsacie.
    I tego wrocławskiego dziurawgo jak ser szwajcarski toru gdzie wyprzedzenia są wtedy jak ktoś w dziure wpadnie i ledwo przed wjechaniem w bande sie uratuje.

  37. Powrót do góry    #172
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    A ja przynajmniej mam dosyć oglądania "wyłącznie" WTSu i to 1,30 w nocy na Polsacie.
    I tego wrocławskiego dziurawgo jak ser szwajcarski toru gdzie wyprzedzenia są wtedy jak ktoś w dziure wpadnie i ledwo przed wjechaniem w bande sie uratuje.
    to było podpisać umowę z polsatem na pokazywanie meczy przez nich!!! a poza tym na żywo mecze były na tv puls:) no chyba, że nie dochodził sygnał tam gdzie mieszkacie:P i lepszy cały mecz o 1:30 w nocy (można nagrać i później sobie oglądnąć) niż kilku minutowy skrót o 23!!!!

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ja mam nadzieje ze GKSŻ pojdzie po rozum do głowy i podpisze umowe do transmisji ze spotkan zuzlowych z stacja telewizyjna jaka jest Polsat. chca zeby stacja ktora ma duzy zasieg i duzo ludzi ja odbiera to taka jest wlasnie Polsat.
    ja mam gdzies zeby TVP zabierało sie za zuzel juz raz byl program zuzlowy na "jedynce" wookol zuzla chyba sie nazywal poczatkowo lecial w niedziele poznym wieczorem nieraz o 1-3 w nocy 15 minutowy program a poetm zdjeli go z anteny wiec jesli karwan i jego armia podpisza z TVP umowe to mozemy pozegnac sie z extra relacjami na zywo dostaniemy retransmisje w TVP3 o 23:45---> 15 minutowy skrot z paryu stadionow
    pozostalo nam sie Modlić
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach

    blah, masakra

    Za toruńskimi Nowościami:

    Trzecia i czwarta liga w telewizji?
    Piłka nożna. Ambitne zamierzenia stacji Tele 5
    Ogólnokrajowa stacja telewizyjna Tele 5 zamierza pokazywać mecze... III i IV ligi. Czy jest to przedsięwzięcie realne, a zarazem opłacalne?
    Kilka dni temu piłkarską Polskę obiegła informacja o planach Tele 5. W środę wieczorem, na antenie tej stacji można było obejrzeć czwartoligowe spotkanie Narew Ostrołęka - Dolcan Ząbki. Czy będą dalsze relacje, z innych regionów kraju?
    - Być może - mówi Maciej Kowalczyk, producent Tele 5. - Mamy takie plany, ale jak wiadomo, wszystko rozbija się o pieniądze. Musimy ich poszukać. Więcej na ten temat będę mógł powiedzieć w pierwszych dniach grudnia.

    Faktycznie, pieniądze są najważniejsze. Koszty piłkarskich relacji telewizyjnych nie należą bowiem do niskich.
    - Jak się kręci mecz jedną kamerą, wtedy trzeba opłacić operatora, montażystę i sprawozdawcę - mówi Marek Zaborki, z-ca dyrektora ds. programowych TVK Toruń, która nadaje transmisje z meczów TKP. - To kosztuje ok. 2000 zł. Gdyby jednak miały to być relacje na więcej kamer, to i koszty byłyby większe. Z tego co wiem, przygotowanie transmisji z jednego meczu pierwszoligowego kosztuje stację Canal+ ok. 40 tysięcy.
    Relacja w TV z meczu III bądź lV ligi to dobra rzecz zarówno dla kibiców, jak i sponsorów, którzy mieliby wtedy zapewnioną promocję. W Toruńskim KP nie mają nic przeciwko pomysłowi Tele 5.

    - Byłbym bardzo zadowolony, gdyby na ekranie telewizji ogólnopolskiej pojawiła się relacja z naszego meczu - mówi Piotr Wujków, prezes klubu. - Myślę, że zadowoleni byliby też nasi sponsorzy. Na razie jednak nie znam szczegółów tej sprawy, zatem nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć. Podobną opinię usłyszeliśmy od przedstawiciela Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lub.
    - Oczywiście, że ten pomysł nam się podoba - twierdzi Tadeusz Chudziński, dyrektor sportowy klubu. - To świetna promocja dla sponosora, klubu i miasta. Także w klubach czwartoligowych sprawa relacji wzbudziła spore zainteresowanie.
    - Uważam, że pomysł jest bardzo ciekawy - mówi Marian Nowakowski wiceprezes Włocłavii. - Wszystko jednak zależy od kosztów jakie ponieść musiałby klub. Być może podejmiemy temat, jeżeli bedzie ku temu okazja.
    A co myślą o tym pomyśle piłkarze? Jarosław Maćkiewicz, jako jeden z nielicznych zawodników TKP miał okazję grać w świetle kamer ogólnopolskiej stacji. - Jest to pewien dreszczyk emocji - wspomina. - Wiadomo, że gra się nie tylko dla kibiców na stadionie, ale i też dla telewidzów. A ponadto dla menedżerów, którzy pewnie też obejrzą relację. Mi to za bardzo nie przeszkadzało, ale zawsze był to pewien dodatkowy „smaczek”.(MG)
    No i jak to sie dzieje, ze ktos chce nawet taka tandete jaka niewatpliwie jest nasza pilka w wydaniu 3 i 4 ligowych klubow pokazywac, a nasi prezesi nie potrafia zuzla sprzedac.
    Toc to porazka :( Tele5 moze i nie jest jakas tam popularna stacja, ale mimo wszystko troche to przygnebiajace :(
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    dowiadujemy sie ze w rzeszowie regionalna robi zuzel cienko. w katowicach to jest tragedia (oni robiliby cz-we i rybnik). ich poziomem zajeli sie nawet redaktorzy wyborczej wysmiewajac ich totalnie. do przeczytania jest to w poniedzialkowym 22.11.2004 dodatku sport-katowice (szczerze polecam). byc moze ktos moze to wkleic. wszyscy posmialiby sie z profesjonalizmu katowickiej tvp.

    kto mi wytlumaczy gdzie odbiera tvp3 a nie odbiera polsat? moja wiedza jest taka ze polsat odbiera w calym kraju! co do pulsa glowy uciac sobie nie dam ale nawet jak nie ma odbioru w niektorych wioskach przy granicy z bialorusia to i tak powtorki ( a przeciez tylko to oferuje tvp3) sa na polsacie.

    moj komentarz:
    pan karwan po raz kolejny sie totalnie skompromitowal. moze dozyjemy czasow ze znajdzie sobie inne hobby bo zuzel juz prawie wykonczyl. gdzie sa teraz ci wszyscy ktorzy wmawiali nam ze pan k. to cudotworca? przeciez teraz nawet jak ktos jest z torunia to i tak czegos dobrego na ten temat napisac nie moze...

    no i powrot do poczatku sezonu gdzie kilku dzialaczy podpisalo umowe z polsatem i niby przez to (tak sie tlumaczylo prezydium gksz) nie doszlo do porozumienia z tvp3. czy o taka umowe chodzilo? co za pech !!! na szczescie mielismy polsat bo przynajmniej moglismy ogladac normalny zuzel za czym jeszcze zdazymy zatesknic.

    co do pana z prezydium gksz (chodzi mi o bylego dzialacza z rzeszowa) ktory byl tutaj cytowany to rowniez brak mi slow. o czym on w ogole mowil? snilo mu sie cos? jesli lubi marzyc to no problem ale po co nam wmawia jakies bzdury !!!

    moze ktos mnie uszczypnie to sie wreszcie obudze. bo ja juz mam dosyc koszmarow... :(

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    w jakich miejscach nie odbiera Puls, a jest tam program regionalny TVP ?
    Wszedie tam gdzie nie docierają kablówki i brak jest anten satelitarnych, czyli wiekszość wsi, obrzeża miast, małe miasta itd. Pewmnie jest tego dużo.
    Widac kto sie zna na zuzlu. Ja juz wole Wojcika niz jakis idiotow z TVP ktorzy nawet nie rozrozniaja zawodnikow.
    Ostatnią imprezą robioną przez TVP był mecz Apator- Lider Serwis w 2001 roku. Mecz był naprawde dobrze zrobiony pokazany z lekkim poslizgiem w jedynce bodajże o 16:00. To co oglądamy w tvp3 to najcześciej skróty robione na odczepnego jak najmiejszym kosztem.
    to było podpisać umowę z polsatem na pokazywanie meczy przez nich!!! a poza tym na żywo mecze były na tv puls no chyba, że nie dochodził sygnał tam gdzie mieszkacie i lepszy cały mecz o 1:30 w nocy (można nagrać i później sobie oglądnąć) niż kilku minutowy skrót o 23!!!!
    Oglądanie całego meczu z jednodniowym posligiem, znając wynik nie należy do przyjemności. Wole skróty i przewijam na podglądzie bowiem mecz to 20 minut a reszta to dodatki.

  42. Powrót do góry    #177
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    to było podpisać umowę z polsatem na pokazywanie meczy przez nich!!! a poza tym na żywo mecze były na tv puls no chyba, że nie dochodził sygnał tam gdzie mieszkacie i lepszy cały mecz o 1:30 w nocy (można nagrać i później sobie oglądnąć) niż kilku minutowy skrót o 23!!!!
    --------------------------------------------------------------------------------


    Oglądanie całego meczu z jednodniowym posligiem, znając wynik nie należy do przyjemności. Wole skróty i przewijam na podglądzie bowiem mecz to 20 minut a reszta to dodatki.
    a czy oglądając skrót po 23 nie bedziesz znał wyniku???!!! tak więc znając wynik to i tak lepiej oglądnąć cały mecz, łącznie z oprawą, wywyaidami itp....aniżeli skrót, czyli pewnie jakieś 5 biegów....
    i nie z "jednodniowym poślizgiem", ale z kilku godzinnym...

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Polsat byl by wymarzona stacja do transmisji meczow zuzlowych ,gdyby nie chcieli uporczywie tworzyc regulaminu .
    Niestety (dla Polsatu i prezesa .....) wiekszosc prezesow opowiedziala sie za pozostawieniem 1 obcego i 2 juniorow w skladzie.
    Warunki Polsatu nie zostaly spelnione ,wiec trzeba o tej stacji zapomniec.Nie widze w tym winy prezydium GKSZ . Nad regulaminem glosowali wszyscy prezesi i widocznie nie podzielali punktu widzenia Polsatu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Greg70:
    Co niedzielę na stadionach żużlowych jest ponad 100.000 wiernych kibiców a oni robia wszystko żeby było ich coraz mniej.
    Naprawde co niedziele jest 100 tys. kibicow?
    Mi sie wydaje, ze biorac po uwage i to wszystkie ligi
    to tak moze zdarza sie raz czy dwa razy w sezonie,
    a moze i to nie...
    Bo na ogol jest to duzo, duzo mniej...
    Ciekawe ilu z tych widzow ogladalo relacje
    "na zywo" i te z poslizgiem o pierwszej w nocy.


  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    za onet.pl

    W Polsce można oglądać sześć kanałów sportowych. Już w marcu powstanie najprawdopodobniej nowy. Nad jego uruchomieniem pracuje Polsat - poinformował "Przegląd Sportowy".
    (...)
    W programie na pewno znajdą się: mecze żużlowe, cykl tenisowy ATP Masters, znaczna część turnieju wimbledońskiego, a także ligi piłkarskie: holenderska i niemiecka. Prócz tego stacja zamierza zaoferować jeszcze kilka atrakcyjnych produktów, aczkolwiek - przynajmniej na razie - nie chce ujawniać szczegółów.(...)
    Hm... czyzby cos mnie ominelo? Ktos cos o tym wie ?

    Pzdr
    Bnj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •