Strona 348 z 348 PierwszyPierwszy ... 248298338346347348
Pokaż wyniki od 15,616 do 15,631 z 15631

Wątek: Żużel w TV

1. Powrót do góry    #15616
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 2,017 w 1,078 postach
    Cytat Zamieszczone przez Silence Zobacz posta
    Tu mnie złapałeś, ale wydawało mi się, że jeśli mecz jest obowiązkowo na nSport, to dodatkowo na C+ 4K Ultra HD mógłby być. Sprawa do załatwienia, nikt by nie robił problemów, zwłaszcza że to ta sama platforma. Ekstraligę też mamy na Eveven 1, ale też i na Eleven 2. 1 ligę w Polsacie Sport, ale też Polsacie Sport Extra, a nawet Super Polsacie. Czyżby dla 1 ligi nie było takiego wymogu? Masz pewność że w 2020 Ekstraliga będzie w nSport, a nie w C+ Sport 3 i 4? Bo jest całkiem duża możliwość, że zlikwidują całkiem nSport jako kanał platformy, której już nawet w nazwie nie ma, lub przemianują go np. na C+ Sport 5.

Tak jak myślałem, najlepsza liga świata musi jakiś mecz pojechać jednak na zielone światło.

Uff, jednak się udało dojechać jakimś cudem z taśmą.
    C+ Sport 3 i 4 są przeznaczone wyłącznie dla ekstraklapy kopaczy.

Wcześniej przy przetargu na ekstralipę żużlową był wymóg by kanał, który będzie pokazywał rozgrywki był w pakiecie kosztującym max 30 czy 40 zł, nie wiem jak jest teraz. Nsport+ i każdy kanał Eleven spełnia ten warunek. C+ w żadnym razie.

4K to fajna sprawa ale jest parę ale. Po pierwsze koszty produkcji transmisji. Po drugie brak miejsca na satelitach, szczególnie na HB. Jeden kanał 4K zajmuje tyle miejsca co 4-8 w HD. Kolejna sprawa odnośnie transmisji na żywo sportu w 4K to jakość tv. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wszelkie tanie tv Ultra HD 4K wyświetlą obraz 4K ale... statyczny. Jakość obrazu w ruchu to już problem, szczególnie przy sporcie. Rozmycia obrazu, problem z ostrością itd... Stąd narzekania dużej grupy osób na jakość transmisji z GP w 4K.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

2. Powrót do góry    #15617
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    tu mozna obejrzec final ligi dunskiej:

1xbit.com/en/live/Speedway/2003982-Denmark-Speedway-League-Winner/207187897-Denmark-Speedway-League-2019-Winner/

3. Powrót do góry    #15618
    Ekspert Awatar sobotch
    Kliknij i podziękuj
    2,040
    Podziękowania: 2,612 w 1,538 postach
    Lubię ludzi z eleven ale dziś wyszło takie drewno, jakiego nawet Dzepetto by się wstydzil.
    Lepiej być zdrowym i bogatym niż chorym i biednym.

4. Powrót do góry    #15619
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 21 w 14 postach
    nSport+ jednak pokaże mecze barażowe o Ekstraligę. Może i te mecze nie będą zbytnio ciekawe na papierze ale każda transmisja żużlowa na koniec sezonu jest w cenie przed przerwą zimową.

5. Powrót do góry    #15620
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 102 w 60 postach
    Majewski czyta komentarze i myśli: a, zrobię im na złość i pokażę baraże. A to ze czyta ten wątek jest pewne, bo często widać jego słowa, czy wręcz reakcje na poruszane tu tematy.

A poważnie mówiąc to powinno być od razu zastrzeżone w umowie. Sprawa prosta, właściciel praw do Ekstraligi ma prawo do pokazania baraży właśnie o Ekstraligę, właściciel praw do pokazywania 1 ligi ma prawo do meczów o pozostanie-awans do 1 ligi. Tu nie trzeba byłoby żadnych urządzać konkursów. Przykładowo w piłkarskiej 1 Bundeslidze szesnasta drużyna gra baraże z trzecią drużyną z 2 Bundesligi. Wszyscy to wiedzą, nikt nie urządza przetargów, kto pokaże jest znane przed sezonem. U nas cały czas eksperci, komentatorzy chwalą rozwój polskiego żużla, jaki to dobrobyt, jakie wysokie standardy. Ale jakoś w prostych sprawach potykamy się o własne nogi. Czy poważną dyscypliną jest sport, w którym co roku mamy taki problem kto i czy w ogóle pokaże te mecze barażowe?
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata.

6. Powrót do góry    #15621
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    4,122
    Podziękowania: 5,199 w 2,623 postach
    Niby proste sprawy,ale zadna telewizja nie podpisze umowy z uwzglednieniem czegos co sie moze nie odbyc.
    Dlatego w podpisanych umowach nie uwzgledniaja barazy.
    O ile sie nie myle,Ostrowia dopiero tydzien temu sie okreslila czy w tym barazu pojedzie.
    Bójcie się Pany,do Nice wjeżdżamy.

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

Peter Kildemand (Wczoraj)

8. Powrót do góry    #15622
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 259 w 180 postach
    Tak na marginesie, zastanawiam się, o co chodzi z tymi stratami które rzekomo mają przynieść Ostrovii baraże. Przecież to "tylko" kolejny dwumecz w sezonie. To barażowy dwumecz ma przynieść straty, a cały sezon w I lidze nie przynosił? Jakieś mętne to tłumaczenie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

Staleczka 3 (Wczoraj)

10. Powrót do góry    #15623
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 102 w 60 postach
    Straty będa polegać prawdopodobnie na tym, że jak przegrają wysoko w Gorzowie to w Ostrowie może przyjść garstka widzów, a w sezonie 5 czy 6 tysięcy tam przychodziło. Dlatego chcieli nawet pierwszy baraż jechać u siebie, a umówmy się, że tak nie robi drużyna, która chce awansować.

A co do tych niegwarantowanych baraży dla TV to wymysł ostatnich lat, że ktoś sobie może dobrowolnie zrezygnować, kombinować. Przez dziesięciolecia były normalne baraże, w których każdy jechał, nikt nie myślał o rezygnacji. To powinno być obowiązkowe, skoro drużyna zgłasza się do rozgrywek.

Oglądacie dziś PSE Puchar Nice 1 Ligi? Niezły fiński odlot Lorek miał na początku. Już myślałem, że to będzie transmisja z Indywidualnych Mistrzostw Finlandii.
    Najlepsza żużlowa liga świata = Najbardziej niepoważna żużlowa liga świata.

11. Powrót do góry    #15624
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 79 w 66 postach
    Tak oglądałem dziś SGP i w studiu c+ siedział Dawid Stachyra. Przypomniałem sobie, że jakiś czas temu współpracował z jakimiś dwoma żużlowcami z Argentyny - pamięta ktoś z Was ?

Z tego co kojarzę to obaj mieli pretensje do Stachyry za kradzież ich pieniędzy. Czy wiadomo jak ta sprawa się zakończyła ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

12. Powrót do góry    #15625
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    4,552
    Podziękowania: 1,375 w 842 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Tak oglądałem dziś SGP i w studiu c+ siedział Dawid Stachyra. Przypomniałem sobie, że jakiś czas temu współpracował z jakimiś dwoma żużlowcami z Argentyny - pamięta ktoś z Was ?

Z tego co kojarzę to obaj mieli pretensje do Stachyry za kradzież ich pieniędzy. Czy wiadomo jak ta sprawa się zakończyła ?

To jest k_urwa kpina , że kogoś takiego zapraszają do TV.

Chodziło o Zubilagę a nie dwóch Argentino co nie zmienia faktu, że temat był hańbiący.

Do dziś Dawidek nic w mediach publicznie nie powiedział. Ani nie przeprosił ani się nie wytłumaczył.

A temat był dość gruby i słaby z jego perspektywy.

13. Powrót do góry    #15626
    Ekspert Awatar blacktop
    Kliknij i podziękuj
    381
    Podziękowania: 597 w 386 postach
    Mnie najbardziej rozbawiło jak Świderski zwracał się do Golloba per Mistrzu
    Nic nie ujmując Gollobowi to Świderski trochę przesadza i brzmi to zabawnie a czasami karykaturalnie.
    Pozdrowienia dla wszystkich częstochowskich hejterów.

14. Powrót do góry    #15627
    Kliknij i podziękuj
    4,552
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mnie najbardziej rozbawiło jak Świderski zwracał się do Golloba per Mistrzu
    Nic nie ujmując Gollobowi to Świderski trochę przesadza i brzmi to zabawnie a czasami karykaturalnie.
    Przesadza bo mistrza nazywa mistrzem ? yebnij się.

Cała żużlowa Polska to powinna do Golloba tak się zwracać do końca jego dni.

15. Powrót do góry    #15628
    Ekspert Awatar blacktop
    Kliknij i podziękuj
    381
    Podziękowania: 597 w 386 postach
    Nie popadajmy w jakąś paranoję. Nadużywanie słowa Mistrz w tej konwencji jest dość uciążliwe,
    zwłaszcza że Stachyra zwraca się do niego per Tomek. Tak swoją drogą odnoszę wrażenie, że Gollob się tam męczy.
    p.s. Bajerski Wam nie przeszkadza?
    Pozdrowienia dla wszystkich częstochowskich hejterów.

16. Powrót do góry    #15629
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 79 w 66 postach
    Panowie, ja tylko zapytałem czy wiadomo jak zakończyła się ta sprawa Stachyry, a Wy się tu unosicie... spokojnie, nie zamierzałem dziś nikomu podnosić ciśnienia, a widzę, że do tego zmierza dalszy Wasz dialog.

Raz jeszcze więc zapytam czy Dawid S. się w końcu rozliczył ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

17. Powrót do góry    #15630
    Kliknij i podziękuj
    4,552
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Panowie, ja tylko zapytałem czy wiadomo jak zakończyła się ta sprawa Stachyry, a Wy się tu unosicie... spokojnie, nie zamierzałem dziś nikomu podnosić ciśnienia, a widzę, że do tego zmierza dalszy Wasz dialog.

Raz jeszcze więc zapytam czy Dawid S. się w końcu rozliczył ?
    No niech się zarejstruje i tu odpowie. Do dziś nie widziałem , żeby to wyjaśnił.

Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie popadajmy w jakąś paranoję. Nadużywanie słowa Mistrz w tej konwencji jest dość uciążliwe,
    zwłaszcza że Stachyra zwraca się do niego per Tomek. Tak swoją drogą odnoszę wrażenie, że Gollob się tam męczy.
    p.s. Bajerski Wam nie przeszkadza?
    Na początku Bayer był OK ale powinien się udać na lekcje polskiego bo permanentne mówienie tutej jest mało ekskluzywne na wizji.

18. Powrót do góry    #15631
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    807
    Podziękowania: 2,186 w 1,472 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To jest k_urwa kpina , że kogoś takiego zapraszają do TV.

Chodziło o Zubilagę a nie dwóch Argentino co nie zmienia faktu, że temat był hańbiący.

Do dziś Dawidek nic w mediach publicznie nie powiedział. Ani nie przeprosił ani się nie wytłumaczył.

A temat był dość gruby i słaby z jego perspektywy.
    Jak ta sprawa wyszla to sie przyznal z tego co pamietam i mowil, ze odda wszystko. Ale moglem cos pomylic.
    odpowiedź d) - pyerdolisz jak potłuczony

Uprawnienia umieszczania postów