Strona 330 z 330 PierwszyPierwszy ... 230280320328329330
Pokaż wyniki od 14,806 do 14,807 z 14807

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #14806
    Ekspert Awatar Byczek NZUL
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    5,203
    Kliknij i podziękuj
    2,407
    Podziękowania: 803 w 503 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Orientuje się ktoś, gdzie można znaleźć w necie mecze ligowe z 2018 roku?
    Rutube

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Byczek NZUL za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (Wczoraj)

  3. Powrót do góry    #14807
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    11,450
    Kliknij i podziękuj
    1,548
    Podziękowania: 2,446 w 1,617 postach
    Żużlowy rozkład jazdy na najbliższe dni

    Wtorek, 21 maja

    16:00 IV runda DMPJ w Rybniku

    16:00 IV runda DMPJ w Gdańsku

    16:30 IV runda DMPJ w Tarnowie

    17:30 IV runda DMPJ w Gorzowie



    Środa, 22 maja

    16:00 Ćwierćfinał IMP w Bydgoszczy

    16:30 Ćwierćfinał IMP w Opolu

    17:00 Ćwierćfinał IMP w Poznaniu

    17:00 Ćwierćfinał IMP w Krośnie



    Czwartek, 23 maja

    13:00 Magazyn PGE Ekstraligi

    Emisja: WP SportoweFakty.pl

    20:30 Magazyn Speedway+

    Emisja: nSport+ (powtórka: 22:15)

    22:30 Magazyn SGP: Grand Prix Polski

    Emisja: Canal+ Sport (powtórka: piątek 24 maja, 8:00, Canal+ Sport 2)



    Piątek, 24 maja

    PGE Ekstraliga

    18:00 TRULY.WORK Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz

    Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: sobota 25 maja, 20:00, Eleven Sports 2)

    20:30 forBET Włókniarz Częstochowa – BETARD Sparta Wrocław

    Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: niedziela 26 maja, 20:00, Eleven Sports 2)



    Sobota, 25 maja

    15:00 SEC Challenge w Nagyhalasz

    15:15 I runda eliminacji do IMŚJ w Pardubicach

    16:00 II runda eliminacji do IMŚJ w Stralsund

    16:00 III runda eliminacji do IMŚJ w Krakowie



    Niedziela, 26 maja

    2. LŻ

    14:45 Euro Finannce Polonia Piła – Wilki Krosno

    16:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Kraków

    17:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

    Nice 1. LŻ

    14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – PGG ROW Rybnik

    Transmisja: Polsat Sport (powtórka: 22:00, Polsat Sport Extra)

    16:30 Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

    17:00 Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Start Gniezno

    PGE Ekstraliga

    16:30 SPEED CAR Motor Lublin – GET WELL Toruń

    Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 27 maja, 13:00)

    19:00 FOGO Unia Leszno – STELMET Falubaz Zielona Góra

    Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 27 maja, 16:00)

    20:45 Magazyn PGE Ekstraligi

    Emisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 27 maja, 19:00)



    Poniedziałek, 27 maja

    16:30 Finał Brązowego Kasku w Grudziądzu

    Transmisja: SAMBARtv

    20:00 Magazyn PGE Ekstraligi

    Emisja: Eleven Sports 1 (powtórka: noc pon./wt., 27 na 28 maja, 0:00)
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Marsh (Dzisiaj), Peter Kildemand (Dzisiaj), atrock92 (Dzisiaj), greggor (Dzisiaj), spiniaza1 (Dzisiaj)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •