Strona 22 z 518 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 23266

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #946
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krisracingteam doskonale zdaje sobie sprawe,ze to Sky Sport wybiera mecz:)Rozpedziłem sie tylko troche ciagle piszac
    o polsacie i tak wyszło;)

    Kaioh troche walki było,dla mnie to była miła odmiana,nie rzadko na polskich lotniskach emocje koncza sie po wyjsciu z 1 łuku...

  2. Powrót do góry    #947
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piątek,
    6 kwietnia 12:00
    Polsat Sport Extra

    Magazyn Speedway Ekstraliga

    Powtorka
    Piątek
    6 kwietnia 16:30
    Polsat Sport


    Peace!



    O ile sie nie myle to redaktor Wojcik podczas meczu ZKZ-Polonia mowil ze beda sie starac pokazac 2 kolejke w tv.
    Jak narazie w programie nie widac 2kolejki moze ktos cos wie w tym temacie??
    Bo do meczu coraz blizeja tu cichosza ciekawe czy znow dadza znac w ostatniej chwili:P

    pzdr




  3. Powrót do góry    #948
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma być mecz z Bydgoszczy, a więc celowo tem mecz bo obok siedziby ekstraligi.
    Niedługo zostanie podana oficjalna informacja ze strony ekstraligi dotycząca transmisji i wszystko sie dowiemy.



    O ile sie nie myle to redaktor Wojcik podczas meczu ZKZ-Polonia mowil ze beda sie starac pokazac 2 kolejke w tv.
    Jak narazie w programie nie widac 2kolejki moze ktos cos wie w tym temacie??
    Bo do meczu coraz blizeja tu cichosza ciekawe czy znow dadza znac w ostatniej chwili:P

    pzdr



  4. Powrót do góry    #949
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu w Polsacie Sport była zawsze tylko ekstraliga?? Jak widze te nędznie pokazane mecze z Anglii i Szwecji to już bym wolał II lige polską. Nie żartuje, ale I lige lepiej byłoby pokazać niż tą Elite League. I liga nigdy chyba nie była taka mocna jak teraz.

  5. Powrót do góry    #950
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    WIe kto¶ czy na EduSat lub TV4 ma być jaki¶ żużel? Ewentualnie jeszcze Tele5?

  6. Powrót do góry    #951
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transmisja Bydzia-Czewa w Polsacie Sport extra ! doskonale,fajnie tylko ze niemam tego programu ;D

  7. Powrót do góry    #952
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na Polsacie Sport jest, właśnie sie zaczyna z małym opóźnieniem. Bo rozgrywki w najgłupszym sporcie świata sie przedłużyły.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #953
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2006
    Postów
    347
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transmisja Bydzia-Czewa w Polsacie Sport extra ! doskonale,fajnie tylko ze niemam tego programu ;D

    po co wprowadzasz nie potrzebne zamieszanie ??

    transmisja JEST NA POLSACIE SPORT!

  9. Powrót do góry    #954
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2006
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po to ze geniusz spiker na hokeju powiedzial ze rozpoczynaja transmisje na Polsacie Sport Extra ;)

  10. Powrót do góry    #955
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Niby nasza Ekstraliga nie ma kontraktu z żadną tv a dziś były dwie relacje, z meczu Atlas-Unibax na TVP3 Wrocław i Polonia-Złomrex na Polsacie Sport. Więc jak to jest są jakieś umowy czy nie? bo jeśli nie to po co była nagłaśniana sprawa z tym zerwaniem umowy skoro i tak są transmije. Mnie to cieszy jak i pewnie pozostałych kibiców, ale nie rozumiem tego zamieszania w tej sprawie w ostatnim czasie ze strony spółki ekstraligowej.

  11. Powrót do góry    #956
    Stały bywalec Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Szok!
    Na TVP Sport właśnie zaczyna się mecz z Wrocka !!!!

    Pozdrowka
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  12. Powrót do góry    #957
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    A na zwyklym polsacie bedzie powtorka bydzi-czewa o tej 00:00?

  13. Powrót do góry    #958
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    No to o dupe mozna rozbic taka promocje zuzla jaka nam TVP funduje. Najpierw mecz tylko w lokalnej wroclawskiej TVP3 ( ja niestety z satelity odbieram warszawska a tam jakas babska pilka reczna byla) a teraz powtorka w TVP Sport "najpopularniejszym" kanale sportowym w Polsce.
    Jesli jeszcze raz ktorys z prezesow ekstaligi zacznie cos pierd.. o "promocji" zuzla to nie zdzierze i strzele w pyszczydlo.

  14. Powrót do góry    #959
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A jak wam się podobała nowa reporterka Polsatu? :D :D Bo ja tak sie zastanawiam czy nie zgarneli jej skądś po drodze :)

    Nie no ale ewidentnie debiut przed kamerami w ogóle...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja też nie mam pojęcia skąd wytrzasneli tą dziewke. A już najwiekszą beke mialem jak Drabik uciekł bo żal mu było słuchać pytań typu "Jak Pan ocenia tor"<LOL>

    GDZIE JEST LOREK!? Już tamten Benz czy jak mu tam było (taki blondyn sprzed kilku lat)...

  16. Powrót do góry    #961
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek pojechał na F1

  17. Powrót do góry    #962
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ciekawe czy Lorek tak juz na stale bedzie odstawial zuzel na rzecz F1 ,czy wynika to tylko z zawirowan miedzy Polsatem a EZ SSA i niepewnosci transmisji.
    Lukasz Benz jest rzecznikem prasowym w Apatorze ,wiec do Polsatu raczej nie wroci.
    Cos mi sie pomylilo,czy Drabik wczoraj cos w wywiadzie mowil ,ze Joker troche skomplikowal im sytuacje ? Jakiego Jokera mial na mysli? Tego od Batmana ? ;):)

  18. Powrót do góry    #963
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2006
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos wie (poza prezesem eligi) czy i gdzie beda powtorki ??

  19. Powrót do góry    #964
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też słyszałem , że " joker skomplikował sytuację..." ,
    Drabik w swoim stylu coś chciał palnąć albo miał wypite :-D

    Teraz na temat komentarza:-) . Ja rozumiem ,ze są emocje , że regulamin się często zmienia...ale kurcze podstaw tego regulamniu można sie nauczyć.
    np.
    Ułamek nie wyrabia sie w czasie 2 minut, zjezdza z toru a Feddek czy Wójcik : "i tak pojadą w czwórkę , za Ułamka będzie junior w myśl nowego regulamniu..." gdy orientują się ,że jednak jadą w trójkę , Feddek dostaje olśnienia i dumnie stwierdza: " nie ,tylko w przypadku taśmy może jechać junior..." gratulacje:-P

    Kiedy dowiadujemy sie o obsadzie nominowanych, chyba Feddek mówi cos w stylu: " dziwne, że nie jedzie Kennet , byc moze ma jakieś problemy z silnikiem..." tak trudno policzyć jego ilosc startów???? :-)

    kolejna rzecz : "Włókniarz nie wygrał w Bydgoszczy od ...30 lat..."
    tak , a mecz z roku 1994 jest unieważniony??? :D

    hehhe pewnie było tego więcej ale w nocy , gdy oglądałem powtórkę te słowa rzuciły mi się ...w uszy:D

    pozdr

  20. Powrót do góry    #965
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za tydzień mecz z Leszna wg planu?

  21. Powrót do góry    #966
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    No wlasnie wie ktos kiedy bedzie powtorka ale w godzinach popoludniowych? Bo jedyna jaka znalazlem to jutro 11!

  22. Powrót do góry    #967
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    we wtorek o 19 na polsat sport extra.

    No wlasnie wie ktos kiedy bedzie powtorka ale w godzinach popoludniowych? Bo jedyna jaka znalazlem to jutro 11!

  23. Powrót do góry    #968
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    A w niedziele jaki mecz zamierzaja pokazac jesli pokaza? Na innym forum wyczytalem ze Tarnow - Bydgoszcz... Jak dla mnie super ze pokaza Polonie... No ale chyba przesada zeby na 3 kolejki po raz trzeci pokazywac Bydgoszcz! Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #969
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos mi sie nie wydaje, zeby mieli pokazac Tarnow-Bydgoszcz, bo mecz ten zaczyna sie o 16, a transmisja w polsacie sport jest zapowiedziana na 16.30. Wchodza wiec 2 mecze w rachube: Wroclaw-Rzeszow i Leczno-Czewa. Zapewne bedzie to ten drugi mecz, choc nie powiem, ze nie wolalbym ogladnac tego pierwszego.

  25. Powrót do góry    #970
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    mówisz poważnie czy żartujesz???

    Cos mi sie nie wydaje, zeby mieli pokazac Tarnow-Bydgoszcz, bo mecz ten zaczyna sie o 16, a transmisja w polsacie sport jest zapowiedziana na 16.30. Wchodza wiec 2 mecze w rachube: Wroclaw-Rzeszow i Leczno-Czewa. Zapewne bedzie to ten drugi mecz, choc nie powiem, ze nie wolalbym ogladnac tego pierwszego.
    Chyba żartujesz?Pierwszy mecz?? Po co? To będzie antypropaganda speedwaya bo:
    - najnudniejszy tor w Polsce gdzie nic się nie dzieje gdy tor robi Cieślak;
    - mecz najgorszy z możliwych i najbardziej przewidywalny wynik czyli wysoka wygrana ... wiadomo kogo;
    - bo pierwszy i drugi punkt razem czyli NUUUDYYY

  26. Powrót do góry    #971
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    A jak wam się podobała nowa reporterka Polsatu? :D :D Bo ja tak sie zastanawiam czy nie zgarneli jej skądś po drodze :)

    Nie no ale ewidentnie debiut przed kamerami w ogóle...
    Najlepsze było jej pytanie do Drabika: "Jak się dzisiaj jeździ?" Przepraszam, Panią, ale co on miał odpowiedzieć?
    a) dobrze
    b) źle
    c) w lewo
    d) jak na żużlu
    e) a niech pani se przejdzie pod bandę i zobaczy

    Dobrze, że Sławek nie zachował się "po swojemu", bo jakby jej coś palnął do słuchu, to pewnie byłby ostatni jej wywiad w karierze, o ile jakąś karierę robi.

    A co do Slammera, to nieźle uniknął dalszych fascynujących pytań: "Dobra, spadam bo mi 2 minuty włączyli...", choć bodaj jechał dopiero za dwa biegi...

  27. Powrót do góry    #972
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Nie do końca masz rację z Drabikiem

    A jak wam się podobała nowa reporterka Polsatu? :D :D Bo ja tak sie zastanawiam czy nie zgarneli jej skądś po drodze :)

    Nie no ale ewidentnie debiut przed kamerami w ogóle...
    Najlepsze było jej pytanie do Drabika: "Jak się dzisiaj jeździ?" Przepraszam, Panią, ale co on miał odpowiedzieć?
    a) dobrze
    b) źle
    c) w lewo
    d) jak na żużlu
    e) a niech pani se przejdzie pod bandę i zobaczy

    Dobrze, że Sławek nie zachował się "po swojemu", bo jakby jej coś palnął do słuchu, to pewnie byłby ostatni jej wywiad w karierze, o ile jakąś karierę robi.

    A co do Slammera, to nieźle uniknął dalszych fascynujących pytań: "Dobra, spadam bo mi 2 minuty włączyli...", choć bodaj jechał dopiero za dwa biegi...
    A tutaj kolego nie do końca masz rację bo Drabik rzeczywiscie miał jechac w 14 biegi z Lee a Ułamek w 15 z gregiem i dostawał informację wzrokową,ze ma przyjść na naradę i przygotować sie do 14 biegu jednak w chwili okazało sie,ze Seba niezdolny jest jednak do startu w 15 biegu i zmienili decyzję... w ostatniej chwili a nie jak mówisz,ze Drabik spławił ją bo gadać już nie chciał na nudne tematy hehe.

  28. Powrót do góry    #973
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    A tutaj kolego nie do końca masz rację bo Drabik rzeczywiscie miał jechac w 14 biegi z Lee a Ułamek w 15 z gregiem i dostawał informację wzrokową,ze ma przyjść na naradę i przygotować sie do 14 biegu jednak w chwili okazało sie,ze Seba niezdolny jest jednak do startu w 15 biegu i zmienili decyzję... w ostatniej chwili a nie jak mówisz,ze Drabik spławił ją bo gadać już nie chciał na nudne tematy hehe.
    To teraz mam informację z pierwszej ręki, skoro byłeś w parkingu...
    A swoją drogą to zapewne twierdzisz, że tematy rozmowy były fascynujące...

  29. Powrót do góry    #974
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba żartujesz?Pierwszy mecz?? Po co? To będzie antypropaganda speedwaya bo:
    - najnudniejszy tor w Polsce gdzie nic się nie dzieje gdy tor robi Cieślak;
    - mecz najgorszy z możliwych i najbardziej przewidywalny wynik czyli wysoka wygrana ... wiadomo kogo;
    - bo pierwszy i drugi punkt razem czyli NUUUDYYY
    Nie powiem, ze nie masz racji. Moje stwierdzenie wynikalo z tego, iz jestem kibicem Rzeszowa, wiec normalne, ze chcialbym zobaczyc wystep swojej druzyny, gdyz nie moge go obejrzec na zywo. A jezeli chodzi o sama atrakcyjnosc widowiska to najciekawiej zapowiada sie w Lesznie stad tez napisalem, ze ten pewnie pokaza. A co do wysokiej wygranej wrocka to, zebys nie byl zdziwiony bo 40 punktow Stal zwiezie. Pozdro.

  30. Powrót do góry    #975
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Planowo Polsat ma jechac do Leszna i pewnie tak bedzie.

  31. Powrót do góry    #976
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I dobrze bo tam będzie kapitalny mecz i najlepszy tor do ścigania:)

  32. Powrót do góry    #977
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No to szykuje się nam znowu kolejka już czwarta bez świateł skoro polsat znowu pokaże mecz o 16.30 z dnia 29.04.07. Po co ten wymóg świateł, nie rozumiem tej Ekstraligi SA. http://www.polsatsport.tv/program.php?id_kat=38

  33. Powrót do góry    #978
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    etam od razu bez ¶wiateł, mecz w zielonej o 19 zdaje sie, wiec pewnie beda swiatelka w 4tej kolejce

  34. Powrót do góry    #979
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Niedziela godzina 16.00: Polsat Sport
    Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (według "Gazety Wyborczej"-Bydgoszcz)


  35. Powrót do góry    #980
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    transmisja o 16:30 raczej z Leszna
    22/04/07 Ekstraliga

  36. Powrót do góry    #981
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    No i znowu w Polsacie Bydzia! Czy w tej lidze jest tylko umowa z Bydzią czy jak?? Co to za monotonia, to naprawde jest wkurzające. Przecież jak jest umowa z cała Ekstraligą to dlaczego pokazują tylko mecze drużyny z Bydgoszczy?
    http://sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4

  37. Powrót do góry    #982
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze dlatego ze w pierwszej kolejce bylismy najbardziej wyrownana para i w drugiej jak sie okazalo meczyk tez byl najciekawszy, w tej kolejce nie pokaza Rzeszowa ktory dostanie po dupie od Wrocka , ani Torunia ktory powinien przekopac Falubazów. pozostaje wiec Tarnow - Bydgoszcz i Leszno z Czewa. Widac polsat uznal ze przy obecnej formie Kolodzieja i Rempalow meczyk moze byc zaciety (chociaz slabo widze wiecej jak 40 ptk Polonii). Ja tam plakac z tego powowdu nie bede ze pokaza nas trzeci raz z rzedu, a chodza sluchy ze Tylinger sie nie zgodzil na zmiane gospodarza z wrockiem ,dlatego ze jest dlugi weekend i przyjdzie wtedy malo ludzi na drugi mecz w ten weekend, zwlaszcza ze ....ma byc tv :D w sumie jakby pokazali 4 mecze Polonii na 5 kolejek to juz wieksza przesada niz niegdys z Wrockiem. Ale ja protestowac z tego wzgledu nie bede :D

  38. Powrót do góry    #983
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powodem nie pokazania meczu w lesznie moze byc frekwencja,ktora z pewnoscia przy transmisji tego meczu bylaby nizsza,a wlodarze pewnie licza na podobna frekwencje jak na meczu z tarnowem gdzie bylo ok.20tys.wiec wplywy z biletow wieksze i kasa przez to bogatsza!pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #984
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Moim zdaniem powodem nie pokazania meczu w lesznie moze byc frekwencja,ktora z pewnoscia przy transmisji tego meczu bylaby nizsza,a wlodarze pewnie licza na podobna frekwencje jak na meczu z tarnowem gdzie bylo ok.20tys.wiec wplywy z biletow wieksze i kasa przez to bogatsza!pozdrawiam
    A ja myślę, że źle myślisz. Po pierwsze telewizja ma prawo wybrać dowolny mecz i klubowi włodarze nie mają tu wiele do powiedzenia (mogą lobbować, ale formalnie decyduje TV). Po drugie taka polityka byłaby krótkowzroczna. Regularne transmisje dają długoterminowe korzyści dla klubu.

  40. Powrót do góry    #985
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem poza meczem w Toruniu wybrali wlasnie najmniej ciekawe zawody. Bydgoszcz w pierwszej kolejce na wyjezdzie faktycznie zawalczyla, ale z kim? Teraz dostana po dupie i to jest pewne, bardziej niz to, ze dostanie Rzeszow. Najciekawszy mecz oczywiscie powinien byc w Lesznie. Ale rownie ciekawie moze byc wlasnie we Wroclawiu. Ne mowie tu o samej jezdzie, bo jak wiadomo start i kraweznik, chodzi mi o sam wynik.

  41. Powrót do góry    #986
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    czy ktos moze wie, czy bedzie mozna ten mecz jakos na SopCasct obejrzec?

  42. Powrót do góry    #987
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Kolego--dlaczego jesteś nieobiektywny?

    Moim zdaniem poza meczem w Toruniu wybrali wlasnie najmniej ciekawe zawody. Bydgoszcz w pierwszej kolejce na wyjezdzie faktycznie zawalczyla, ale z kim? Teraz dostana po dupie i to jest pewne, bardziej niz to, ze dostanie Rzeszow. Najciekawszy mecz oczywiscie powinien byc w Lesznie. Ale rownie ciekawie moze byc wlasnie we Wroclawiu. Ne mowie tu o samej jezdzie, bo jak wiadomo start i kraweznik, chodzi mi o sam wynik.
    Nie zartuj kolego bo Rzeszów dostanie łomoty jakich dawno nie widziałeś.Ty piszesz,ze sie zachwycili bo Polonia wygrała w Zielonce i mecz byl ciekawy a czym ty sie zachwycasz?Zwycięstwem z Zielonką--ta samą--tyle,ze u siebie? U siebie lanie bedziecie dostawać już od wszystkch i nie patrz przez jeden pryzmat meczu z Falubazem,ale na cała ligę. Najnudniejsze mecze bedą we Wrocławiu i Toruniu chociaż w Lesznie też nieciekawie gdy pojadą bez Ułamka i z kontuzjowanym Hancockiem.
    Wrocław - Rzeszów 60:30 i zobaczysz,ze tak bedzie a poza tym tam są zawsze nudne mecze nawet z Toruniem gdzie żadnej walki nie ma więc jakim sposobem widzisz tam ciekawy mecz?Nudyyy do potęgi i tak będzie panie,Kacu.
    Na jakiej podstawie,ze emcz bedzie ciekawy-wynikowo--jedzie outsider ligii na terenie mistrza i głównego faworyta do zlota z zespołem jednym z dwóch z najgorszych w lidze.To jak moze byc ciekawie no jak?W ogóle nie masz za grosz nutki realnego spojrzenia bo opróćz Zileonej Góry macie najsłabszy skład gdzie poza Nickim i Nichollsem + Dobrucki(dwóch w jednym)macie dno-druga linia fatalna i jeszcze gorsi juniorzy--i proszę nie patrz przez pryzmat słabej(jak sam określiłeś meczem z Polonią)Zielonej Góry! Nicholls czy Dobrucki czy nawet Kuciapa zdobyli punkty na Iversenie,Hamillu,Walasku U SIEBIE,ale wyjazdy WSZYSTKIE beda dla was sromotnymi pogromami i ośmieszyłeś nas prawie wszystkich twierdzeniem,ze wynikowo mecz Wrocku będzie ciekawszy niż w Tarnowie--sam zoabczysz w niedzielę jaką głupotę "palnąłeś".

  43. Powrót do góry    #988
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze nie jestem Twoim kolega, wiec daruj sobie. A po drugie masz duze problemy z odbiorem tekstu czytanego, chyba wyksztalcenie kuleje. Napisales w swoim poscie to co ja, ze najciekawiej prawdopodobnie bedzie w Lesznie, ze we Wroclawiu czesto sa nudne mecze. Przeciez ja napisalem dokladnie to samo. I niczym sie nie jaram, to ze Rzeszow przegra nie ulega watpliwosci, jak rowniez to ze zrobi wiecej niz 30 punktow. Z Twoich postow nie od dzis czuc olbrzymi subiektywizm nie tylko na tym forum, wiec nawet nie bede z Toba dyskutowal. Radze tylko na przyszlosc przeczytac cos 3 razy jak ciezko jest zrozumiec za pierwszym razem. Pozdro.

    EDIT
    Zapomniales napisac jednej z trzech najslabszych druzyn. Dorzuc swoja Polonie. Gdzie lider jest tylko jeden i to na poczatku sezonu niepewny. Tak samo jak Hancock w tym roku, takze Jonsson szalu nie robi. Pozniej dlugo dlugo dlugo nic nastepnie pierwszoligowi wymiatacze pokroju Kuciapy, ktorzy maja czasem przeblyski tak jak Ciapek wczoraj w Tarnowie, ale to sa tylko przeblyski. No i jedyny wasz plus mocna juniorka. Ale tym ligi nie zwojujecie. No chyba, ze Twoim zdaniem Staszewski, Klecha, Szczepaniak(szok w 1 kolejce, pozniej planowo) to beda trzaskac az milo. Cos mi kilkunatoletnie doswiadczenie "zuzlowe" podpowiada, ze tak nie bedzie.

  44. Powrót do góry    #989
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    A co by się stało, gdyby Polonia wygrała trzeci mecz z rzędu, a Polsat pokazałby mecz w Lesznie? Kibice mogli by poczuć się zawiedzeni. To Polonia jest obecnie rewelacją rozgrywek, choć była skazywana na 8 miejsce w tabeli, pokazuje na czym polega sport... (faworyci nie zawsze wygrywają)

    Ps. Przypominam, że w niedzielę to Unia Tarnów jest faworytem ...

  45. Powrót do góry    #990
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki jest juz sport, ze nie zawsze wygrywaja faworyci. Ale czesto tak jest. Ja wcale nie skazuje Poloni na porazke, tak samo Stali, czy Zielonej, ale mozemy zalozyc, ze tak bedzie. Tor wszystko zweryfikuje. Ja tylko napisalem, ktory wedlug mnie mecz bedzie najciekawszy. A od razu Pan Realista musial mnie "zaatakowac". Tak sie sklada, ze bylem na meczu pierwszej kolejki w Tarnowie i mimo iz wynik tego nie pokazal jest to druzyna niezwykle silna na swoim torze. Szczegolnie zaskoczyl mnie Holta, ktory byl chyba najlepiej spasowany. Kolodziej tez pojedzie lepiej niz jechal do tej pory. Po prostu tam niespodzianki nie bedzie. A co za duzo to nie zdrowo. Trzeci raz puszczac Bydgoszcz to nieporozumienie. Nie tylko kibice tej druzyny chca ogladac mecze w TV.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •