Strona 21 z 518 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 23301

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #901
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie mam Polsatu Sport ai angielskiej telewizji Sky, dlatego mam takie pytanie, czy jest gdzieś możliwość oglądania meczy ligi angielskiej za pomocą internetu??? Wiele osób napewno by skorzystało z takiej formuy oglądani swojego ulubionego sportu :)) Ostatnio słyszałem, ze wiele osób ogląda mecze piłkarskie przez internet, ale o żużlu nic nie słyszałem.....może komuś jest to bliżej wiadome :)
    Znalazlem na forum link do ogladania SKY Sports http://pl.delicast.com/tv/W.Brytania/sport/Sky_Sports
    ale nie jestem pewny czy dziala poniewaz umnie nie dziala polaczenie :/
    Jak ktos moze to niech to sprawdzi.

    Pozdro

  2. Powrót do góry    #902
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Niech Polsat się uczy realizacji od Sky Sport. Sama wstęp powala na kolana...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #903
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech Polsat się uczy realizacji od Sky Sport. Sama wstęp powala na kolana...
    Pierwszy raz to widziales? :) Juz kiedys o tym pisalem w topicu dotyczacym serwera FTP.
    Napiecie zawodow, ich niezwyklosc czuje sie juz od samego poczatku i przez caly czas ich trwania. Swietny wstep, doskonale wstawki mulitimedialne. Anglicy robia to swietnie.

  4. Powrót do góry    #904
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Napiecie zawodów:D? Hehe a to ciekawe. Ja się nudziłem i ogólnie ten zuzel to były flaki z olejem...
    pzdr
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #905
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiecie zawodów:D? Hehe a to ciekawe. Ja się nudziłem i ogólnie ten zuzel to były flaki z olejem...
    pzdr
    No widzisz, a ja mam na mysli zeszloroczny final BEL z udzialem Reading i Peterborough :)
    Dzisiejszej powtorki na PS po prostu nie ogladalem.

  6. Powrót do góry    #906
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No tak wstep wypas niezle przedstawienie skladow ale juz sam mecz pokazany bodajze z 2 kamer to troszke kiepsko spodziewalem sie innej realizacji..no ale coz lepsze to niz nic..

    pzdr

  7. Powrót do góry    #907
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Ale za to jaki komentarz... Cud, miód i orzeszki :P Do tego takie podniecenie komentatorów, że aż chce się oglądać.
    W PS ten smętny i ciągle mylący się Wójcik. Dobrze, że chociaż Lorek jest :)

  8. Powrót do góry    #908
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jaki jutro meczyk w PS na żywo i o której?

    z góry thx za info :]

  9. Powrót do góry    #909
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki jutro meczyk w PS na żywo i o której?

    z góry thx za info :]

    z www.polsatsport.pl

    20:25 Bell Vue Aces Poole Pirates Elite League

  10. Powrót do góry    #910
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    z www.polsatsport.pl

    20:25 Bell Vue Aces Poole Pirates Elite League
    sprawdzałem na polsat.com.pl i nic nie było :)
    zapomniałem o tamtej stronce

    dzięki wielkie

  11. Powrót do góry    #911
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z www.polsatsport.pl

    20:25 Bell Vue Aces Poole Pirates Elite League
    sprawdzałem na polsat.com.pl i nic nie było :)
    zapomniałem o tamtej stronce

    dzięki wielkie
    Nie ma sprawy :D

    Dzis tylko Adam Skórnicki z naszych bedzie pokazywany w Polsacie
    Jak pisza na SF jego forma jak i innych zawodnikow bedzie zagadka..i wynik moze bedzie oscylowal w granicach remisu.
    To moga byc niezle zawody..
    Browar paluszki fotel i dwu godzinna zabawa zuzlem dzieki Polsatowi.:)
    Heh

  12. Powrót do góry    #912
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pseudo red. Wojcik nie nadaje sie nawet do deptania szyszek... Lorek co rusza jakies nowinki tu o pochodzeniu, o torach, o sprzecie, o promotorach, o regulaminie, a pan Wojcik ze w kasku zielonym a po polsku bialym :) albo wcina sie Lorkowi w slowo objasniajac za co dostaje sie bonusa...

    inna sprawa gratki dla sky sport za relacje... jestesmy nadal 100 lat za murzynami...

    apropo :) antonio wczoraj na torze w cz-wce kiepsciuchno

  13. Powrót do góry    #913
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Prawda jest taka ze przy tej relacji jeden wypadl slabiej od drugiego. Obaj dali koncert pt. "Jak skutecznie przeszkadzac partnerowi". Brylowal w tym szczegolnie wlasnie Wojcik, a juz jego tekst na poczatku "Strasznie mi8 przeszkadzaja ci angielscy komentatorzy" zapowiadal ze bedzie "ciekawie".

    Mimo to calosc raczej na plus a to za sprawa calkiem ciekawej realizacji ktorej nie udalo sie zepsuc nawet przerywaniem sobie nawzajem komentatorow. Az boje sie pomyslec co bedzie jak do realizacji dolaczy ZP. :)

  14. Powrót do góry    #914
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek ma olbrzymią wiedze o sportach motorowych nie tylko o żużlu bo ostatnio komentował Formułe 1, a kiedyś motocross.
    Wydaje sie, że o żużlu wie wszystko. Od zawodników po ich mechaników, rodziny itp. Takiej wiedzy nie ma żaden polski komentator.

  15. Powrót do góry    #915
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    W zaden sposob nie kwestionuje wiedzy Lorka, tylko to w jaki sposob probowal ja wczoraj mi sprzedawac. Wojcik tez mu w tym nie pomagal.

  16. Powrót do góry    #916
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    W zaden sposob nie kwestionuje wiedzy Lorka, tylko to w jaki sposob probowal ja wczoraj mi sprzedawac. Wojcik tez mu w tym nie pomagal.
    Wg mnie Lorek ma swój, jedyny i niepowtarzalny styl, zarówno w wywiadach jak i komentarzach i jego można albo akceptować albo nie (koledze kilka postów wyżej zapewne chodziło o przekręcanie nazwisk jak np. Steady). Mi to osobiście nie przeszkadza i to, że w tzw. między czasie dowiem sie kogo pokazują kamery jest dla mnie akurat ciekawe... Natomiast to co wyprawiał wczoraj red. Wójcik (z podniecenia, że widzi 1 raz Elite League jak mniemam:P) to rzeczywiście czasami wręcz niesmaczne było... Przerywanie Lorkowi czy też wprowadzanie ludzi w błąd wielokrotnie jest panie Wójcik do poprawy - czasem lepiej powiedzieć mniej niż za dużo - tak uważam:)
    Cóż - nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi, a więc czekam na kolejne transmisje z niecierpliwością :)
    "Be quick or be dead..." :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #917
    Użytkownik Awatar leigh_adams_fan
    Dołączył
    01-01-2007
    Postów
    460
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wójcik baaaarrdzo słabo :/ matał się że szkoda gadać . Zero emocji, co chwilę nie wiedział co ma dalej mówić:/ natomiast Lorek na plus fajne nowinki związane z elite league np o tej " karcie zawodnika" w pierwszym klubie i promotorach:) Ogólnie może być no i cieszmy sie że chociaż jedna stacja przykłada się do pokazywania dużej ilości spidłeja:P pzdr

  18. Powrót do góry    #918
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Mnie tam rozsmieszyło jak Wójcik chciał zabłysnąć i zapytał Lorka czy kojarzy nazwisko Bruce'a Penhalla :D :D
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #919
    Początkujący
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe :) dodatkowo zle wymowil nazwisko i Lorek go poprawil hehehehe :) panie Wojcik do tarcia chrzanu albo do TVP1 chociaz o ile dobrze kojarze pan Mielczarek z TVP jest od pana o niebo lepszy.

  20. Powrót do góry    #920
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Mielczarek był ¶wietny. Nie wiem jak teraz bo chyba nie słyszałem od wielu latach jak komentuje żużel, ale w każdym razie lata 90-te jak komentował na TVP, finały IM¦ były bardzo dobre w jego komentatorskich wydaniu. Po za ciekawym głosem do żużla, widać, że go¶ciu laikiem nie był, nie jest.

  21. Powrót do góry    #921
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,877
    Kliknij i podziękuj
    466
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    no lorek rządzi:D tylko moja narzeczona nie może słuchać jego mowy, tzn w jaki sposób akcentuje wyrazy:P
    tomek jest znany w świecie żużla, ma wielu znajomych wśród trenerów, prezesów itp itd...często na zawody podróżuje z żużlowcami, to nie dziwota, że jest obcykany;)
    a co do wójcika, to chce być jak południowoamerykańscy komentatorzy futbolu...a że nie wychodzi mu to, to już inna sprawa...może się jeszcze wyrobi;) wczoraj śmiać mi się chciało, jak podniecał się gdy adam skórnicki jechał na 2 miejscu za partnerem z pary...a wójcik był tak podniecony i chciał, aby sqóra wyprzedził doolana;P ale chyba po 2 okrążeniu zreflektował się...albo lorek go szturchnął nóżką;)
    miejmy nadzieję, że z każdym meczem będzie coraz lepiej. oby tylko zawsze w studio był lorencjusz...

  22. Powrót do góry    #922
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apr 2 Oxford v Coventry Elite League 7.30pm
    Apr 9 Wolverhampton v Belle Vue Elite League 7.30pm
    Apr 16 Lakeside Hammers v Poole Elite League 7.30pm
    Apr 23 Poole v Coventry Elite League SS2 7.30pm


    To są mecze ligi angielskiej które ma w planie trasmitować Sky Sports i być może a raczej napewno będą w Polsacie Sport :-] Pozdrawiam !!!!

  23. Powrót do góry    #923
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że polsat w lidze angielskiej będzie pokazywał mecze z udziałem różnych dróżyn a nie jak to ma miejsce u nas najczęściej goscili na meczach Wrocławskiego atlasa lub Tarnowskich Jaskółek.
    A swoją drogą dlaczego dziś nie ma żadnej transmisji z Anglii? Dziś jak dobrze kojarzę są tam aż trzy mecze!!

  24. Powrót do góry    #924
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Weź człowieku z odrobiny wychowania i dla przyzwoitości przeczytaj chociaż dykusję nad Twoim postem, to nie będziesz zadawał głupich pytań i wnosił głupich pretensji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #925
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat Sport

    Niedziela,8 kwietnia 17:00
    Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz

    Poniedziałek, 9 kwietnia 15:55
    Unia Tarnów - Atlas wrocław


  26. Powrót do góry    #926
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat Sport

    Niedziela,8 kwietnia 17:00
    Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz

    Poniedziałek, 9 kwietnia 15:55
    Unia Tarnów - Atlas wrocław

    No i gitara jeszcze 11 dni i pierwszy mecz ligowy w tv a 12 dni i rusza liga cala para..:D
    Bedzie wkoncu komu kibicowac co czytac i ogladac..
    Yeap!!

    :D

  27. Powrót do góry    #927
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem w tym, że mecz w ZG rozpoczyna się o 16:30 :P
    --
    Z rodzicielskim Błogosławieństwem !!!
    -------------------------
    Andrzej MAMA Matkowski

  28. Powrót do góry    #928
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Oxford-Coventry

    I niech mi tu jeszcze ktoś, w polskiej lidze, na tory ponarzeka:P

  29. Powrót do góry    #929
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mecz sie trafil :)

    Oxford jakby na rowerach jezdzil. Harris Protasa i Jensena mijal jak tyczki. Pozostali nie musieli tego robic bo wychodzili ze startu swietnie. Szok, ze taki mecz ma miejsce w najwyzszej lidze. A patrzac po nazwiskach Oxford ma niezly sklad.

    A tor no coz, w Polsce by pewnie plakali, aby przelozyc, a tam chlopaki ostro trzymaja lyche.

  30. Powrót do góry    #930
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    ale ten Protas skaleczył ten 13 bieg...
    Był drugi ze startu, to wystarczyło, że Harris delikatnie, w odstępie około metra wszedł mu pod łokieć i już musiał markować defekt... co za wstyd...

  31. Powrót do góry    #931
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    To nam Pepe promuje polski zuzel na wyspach. Az sie ze wstydu przed TV czerwienilem. Jeszcze ten udawany defekt. Fuj!

  32. Powrót do góry    #932
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Za trudny tor dla PePe. Czy nie mógł swojemu toromistrzowi powiedzieć przed meczem, że na takim to ja zrobie 2 punkty?
    Może i powiedział, ale pan od toru zrobił jak zrobił i PePe 2(2,0,0,nu).
    nu - nie ukończył bo było za dużo dziur...

  33. Powrót do góry    #933
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostawmy Protasiewicza:)

    Kapitalnie jest pokazywana liga angielska,ilosc wywoadów itd.
    Mam nadzieje,ze Paweł Wójcik wraz z reszta beda sie dokształcać jak robic zuzel w Tv własnie od Anglików;).
    Lorek...
    Na moje oko to on powinnien byc szefem od zuzla w Polsacie:)
    Sposob w jaki potrafi zainteresowac kibica zuzlem jest naprawde dobry,opowiadania od gwiazdach zuzla z lat 60 to jest to:)

    Nie trafili z meczem cos Polsatowcy dzis,Oxford zachowywał sie dzis na własnym torze jakby był zespołem złozonym z zawodników 16.17 letnich ktorzy maja za soba pare startów po licencjii.:(
    Akcja Risagera z 12 biegu...Całe piekno tego sportu.W całym meczu było naprawde kilka dobrych akcjii,jednak wynik pozostawiał wiele do zyczenia.
    Protasiewicz dostroił sie niemal idealnie do reszty zespołu:P.

    Po tym co dzis zobaczyłem nie bede zawiedziony juz po zadnej porazce naszych zawodników na Angielskich torach,czy to DPS czy IMSJ;).Poprostu u nas gdyby puszczono mecz na takim torze najprawdopodbniej zakonczyło by sie to skandalem o ktory mowiono by latami.Schlein sam przyznaje,ze czesto ma do czynienia z takimi warunkami w Australii i efekt koncowy jest widoczny,na takich torach tez mozna stworzyc ciekawy i bezpieczny mecz,tylko potrzeba troche dobrej woli:)

  34. Powrót do góry    #934
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Nie trafili z meczem cos Polsatowcy dzis,Oxford zachowywał sie dzis na własnym torze jakby był zespołem złozonym z zawodników 16.17 letnich ktorzy maja za soba pare startów po licencjii.:(
    Chyba nie sądzisz, aby ekipa Polsat udała się do Oxfordu i przeprowadziła relację na żywo. Otóż Polsat wykupił tylko prawa do transmisji od angielskiej Sky. To szefowie Sky decydują jaki mecz pokazać a nie Pan Lorek z Wójcikiem. Ponadto ekipa Sky ma zaplanowane boadaj kilka miesięcy do przodu który mecz będzie na antenie. Ci goście od Skya, to po prostu "full professional", wystarczy wspomnieć że na mecze jeżdżą z dźwigiem, aby były ciekawe ujęcia z lotu ptaka. Podczas transmisji można zauważyć ile kamer robi ten show - conajmiej 6-7. Wystarczy spojrzeć na grafikę zapowiadającą bieg, aby domyślić się, że to nie Polsat robi zawody.

  35. Powrót do góry    #935
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Schlein sam przyznaje,ze czesto ma do czynienia z takimi warunkami w Australii i efekt koncowy jest widoczny,na takich torach tez mozna stworzyc ciekawy i bezpieczny mecz,tylko potrzeba troche dobrej woli
    wybacz, ale o dzisiejszym spotkaniu mozna powiedziec wiele, ale na pewno nie to ze bylo ciekawe ! jezeli ktos dzisiaj po raz 1szy ogladal zuzel to jestem przekonany, ze kolejny raz tego juz nie zrobi.


  36. Powrót do góry    #936
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    sky robie dobrze...
    ale wystarczy chwile posluchac wojcika i juz sie nie chce ogladac...

    zreszta... wystarczy porownac komentarze wojscika do tego anglika ktory leci wrelamowce poalsatu sport promujaca mezcze z anglii. gosc jest po prostu fenomenalny...
    wojcik co prawda tez sie podnieca... tylko ilsoc bledow jaka popelnia jest porazajaca...

    szkoda ze sky nie trafila z meczem ;p bo byl to nudny wieczor...

  37. Powrót do góry    #937
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Prawdę mówi±c to wynik 28:64, na własnym torze to dla mnie szok...
    W Polsce nikt w ekstralidze tyle u siebie nie przegra, no może po za Rybnikiem w 2006, ale to była oczywista dla wszystkich sytuacja. Skład na 1 ligę nie na Ekstra. A tu Oxford... Skład całkiem, całkiem.
    A mówili, że liga brytyjska jest taka wyrównana...

  38. Powrót do góry    #938
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Prawdę mówi±c to wynik 28:64, na własnym torze to dla mnie szok...
    W Polsce nikt w ekstralidze tyle u siebie nie przegra, no może po za Rybnikiem w 2006, ale to była oczywista dla wszystkich sytuacja. Skład na 1 ligę nie na Ekstra.
    2X:6X nie dostalismy od nikogo :P na własnym torze :)

  39. Powrót do góry    #939
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klika słów o wczorajszym meczu.

    Realizacja transmisji przez Sky pod względem technicznym na najwyższym poziomie. Świetne kolory, kontrast no i grafika bez zarzutu, aż się chciało oglądać (dobrze że nie wpuścili tam TVP, bo by nam zafundowali przezkaz jak z Łazienkowskiej - kawa z mlekiem :P).

    Co do panów komentatorów to chyba obaj nie mieli najlepszego dnia. Wójcik do równego(niskiego) poziomu już nas przyzwyczaił, ale Lorek tez dał pokaz w biegu 3 gdzie dostosował sobie zawdoników i winnego upadku do swojej koncepcji która gdzies mu się tam w głowie zrodziła :) - kto ogladał to wie. Poza tym jak dla kogo, ale mnie sypanie 6-7 nic nie mówiącymi mi nazwiskami zawodników, którzy jeździli w Oxfordzie w latach 60-tych nie bardzo interesuje. Choc każdy ma swoje kółko zainteresowań.

    Wreszcie sam mecz. Ktos wyżej napisał, że wczorajszy mecz nie był raczej promocją żużla i z tym musze się zgodzić. Do połowy zawodów walka raczej z torem niż z przeciwnikami i emocje czy X z Y dadzą rade złożyć sie w łuk czy nie (zwłaszcza Piotruś miał problemy). Dwie akcje Risagera(zwanego Risajjjerem :D - czy tak sie wymawia nazwisko młodego Duńczyka?) i 2-3 ataki Harrisa to trochę mało jak na mecz Elite League.

    Na koniec pytanko - Czy w tym sezonie funkcjonuje w Anglii Złota Rezerwa Taktyczna(tak ją chyba nazywano), w ramach której zawodnik startuje 10 metrów za resztą? Pan Wójcik tak się na nia uparł, że sam zwątpiłem, ja sie z nia w tym ani w zeszłym roku w Elite League nie spotkałem.

    I konluzja - cokolwiek by sie nie działo złego chwała Polsatowi za te poniedziałkowe speedwayowe emocje :).

    Ps. krisracingteam - tak tylko pytam o tego Risagera(Risajera) z czystej ciekawości, choc dla mnie lepiej słyszy sie Risager czyli wymowa zgodnie z pisownią. Nie myslałem o żadnym Risadżerze ;). W każdym razie dzięki za info.

  40. Powrót do góry    #940
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    [quote]Dwie akcje Risagera(zwanego Risajjjerem :D - czy tak sie wymawia nazwisko młodego Duńczyka?)[quote]

    Risager po duńsku wymawia się "Risajer" a nie "Risajjjer"

    Ps. Jak byłem rok temu na zawodach w Manchesterze nazwisko "Risager" angielski spiker wymawiał właśnie "Risajer", przecież nie da się z angielska "Risadżer"...

  41. Powrót do góry    #941
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedyś dawno, dawno temu - tak z 10 - 12 lat na bidę - jak Michałowicz ze Świątkiem (i czasem Noculakiem) komentowali w nocy NBA na żywo, to dawali momentami tak w dupę, że cała relacja robiła się niejadalna. Napisaliśmy wtedy z kumplami list do TVN (tam zdaje się wtedy pokazywali kosza) i podziałało! Przestali przekręcać niektóre nazwiska, wytłumaczyli się z kilku niedociągnięć od nich niezależnych i ogólnie poprawili. Może tu trzeba zrobić to samo? :)

  42. Powrót do góry    #942
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    lorek nie tyle wyrokowal kto byl winny upadku w 3 biegu - ale klepal za samem. bo to on widzial inaczej a lorek to po prostu tlumaczyl... tak ja to odebralem=]

  43. Powrót do góry    #943
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lorek nie tyle wyrokowal kto byl winny upadku w 3 biegu - ale klepal za samem. bo to on widzial inaczej a lorek to po prostu tlumaczyl... tak ja to odebralem=]
    Nie, nie lynx. Po ataku Johnstona upadł Allen, tymczasem nasz Tomuś L. tak sie zagadał, że pomylił kolory kasków, zawodników i chciał nam wmówić jakoby to Schlein przewrócił Johnstona. Ale nie bądźmy drobiazgowi :) oprócz Lorka na horyzoncie nie widac porzadnego komentatora, który mógłby to wszystko ogarnąc, chyba tylko ś.p. Rymarowicz, no i ewentualnie Mielczarek - na margnesie ktos wie co się z nim dzieje???

  44. Powrót do góry    #944
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    [quote]ewentualnie Mielczarek - na margnesie ktos wie co się z nim dzieje???[quote]

    niestety nie mam pojęcia, ale pamiętam jak on ciekawie komentował kiedyś Grand Prix...
    ...trzeba go odnaleźć i złożyć propozycję do Polsatu, a może ktoś z szefów czyta fora i sam się zainteresuje...

  45. Powrót do góry    #945
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A tor no coz, w Polsce by pewnie plakali, aby przelozyc, a tam chlopaki ostro trzymaja lyche.
    I dlatego ich zmaganiom przygląda się widownia która nie zatłoczyłaby nawet wiejskiego gieesu w Bobrownikach, bo ciężko się ekscytować (i to po kilka razy w tygodniu) podskakiwaniem czterech pacynek jak lalek na sznurkach, że o skrajnie chorych brytyjskich przepisach nie wspomnę :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •