Strona 17 z 518 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117517 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 23268

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #721
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Właśnie przeczytałem o zmianie w PS.

    Dziś mecz Vastervik - Luxo Stars odbędzie się 22:45, nie jak pierwotnie zakładano 22. Z powodu transmisji ze spotkania Austria Wiedeń - Benfica Lizbona w Pucharze UEFA.


  2. Powrót do góry    #722
    slavo
    szkoda, że nie o 3 w nocy ze względu ma 3 ligę gruzińską.

  3. Powrót do góry    #723
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Lepiej tak niż wcale...

    UEFA UEFĄ, myślę, że bardziej zadziałało to na zasadzie, że o 22.45 a nie o 22. Tydzień temu było już raczej przesądzone, że będzie to retransmisja i pewnie panowie z Polsatu nie chcieli sie az tak szarpac(no bo też co można zrobic) i wzięli było nie było niezły mecz UEFY.

    Pozostaje miec nadzieje, że Szwedzi zaczną u siebie puszczać ten żużel live, bo przy takich retransmisjach u nas, może to sie odbic na oglądalnosci i zmusic kierownictwo Polsatu do rezygnacji z Eliteserien(odpukac). Mimo wszystko ja mam nadzieję, że bynajmniej od PO poleci live. A i same retransmisje można obejrzec, w końcu przy takim poslizgu spokojnie można nie znać wyniku. Choc fakt faktem, że wtedy idzie to trochę jakby za szybko ;)

    p.s Ciekawe czy dziś znowu na stanowisku komentatorskim pojawi się Lorek, bo jak na razie to komentuje meczyk tenisa ;)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #724
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mimo wszystko wole Lorka komentującego żużel.
    W tenisie jak dla mnie, nie łapie klimatu.
    Haas gra piekny passing shot, a Lorek opowiada o oszustwach podatkowych ojca Graf. Ale ja nie o tym bo to troche OT jest.

    Mecz oczywiscie nie jest UEFA, moj bład ;) Kwale do LM to są.

    Co do pory no to cóż, lepiej późno niż wcale.
    Jak dla mnie to może to być 22:30 , 22:45 czy 23.
    Bo żeby popatrzeć jak na szwedzkich torach śmiga Bjarne i Tomek vs Hans i AJ to jednak warto poczekać przed TV ;)
    Więc mniej narzekania.

  5. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wie ktoś gdzie można ściągnąć program na ligę szwedzką ?

    Fajnie by było oglądać to spotkanie i równocześnie wypełniać program.

  6. Powrót do góry    #726
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na stronie PS pisalo ze wszystkie mecze do rundu Play-off bedziemy ogladac
    o 22.Play offy beda na zywo

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Szkoda, że nie chce mi się szukać tematu o dyscyplinach żużlo podobnych. Dzisiaj Polsat Sport serwuje nam takie cos... To mialbyś żużel, a nie STS :P. Ja jestem przeciwko takiemu czemuś jak tor w Vastervik. No chyba, że dzieci mają szkolić technike jazdy, to wtedy ok:P

  8. Powrót do góry    #728
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.polsatsport.tv/program.php?k_data=1155592800&program_id=1
    Nasz wieczór ;)
    ---------
    2007 - Fala Falubazu.

  9. Powrót do góry    #729
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.polsatsport.tv/program.php?k_data=1155420000&program_id=1
    a to to gips.
    Zdecydowanie Tarnowski weekend w Polsat sport

  10. Powrót do góry    #730
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz w Gdansku odwołany wiec zasiadam w fotelu aby obejrzec zuzel w tv. Patrze a tu znowu pokazuja ten sam zespol czyli Unie Tarnow tym razem jezdzaca przeciwko Czestochowie.
    dlaczego kibice ktorzy ogladaja zuzel w tv musza patrzec wciaz na tych samych zawodnikow. ciagle tylko Tarnow i Tarnow. Nie najezdzam tu na tą druzyne ale naprawde chciał bym zobaczyc np. ciekawie sie zapowiadajacy mecz we Wrocławiu albo chociaz Leszno kontra Rybnik ( przynajmniej nie musiał bym ogladac po raz ktorys z kolei jezdzcow z Tarnowa ).
    Druga sprawa Zenon Plech. chłop opowiada co sie dzieje na torze a ja sie pytam po co przeciez kazdy widzi co sie dzieje. mowi o rzeczach oczywistych a ja od takiego fachowca za jakiego uchodzi Z.P oczekiwał bym bardzie interesujacych informacji niz tylko Gollob jedzie przy krawezniku a Rempała szerzej. przeciez tego sie słuchac nie da. dlatego własnie przełaczyłem kanał w tv.

  11. Powrót do góry    #731
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    wez tylko nie Wroclaw tam sie nigdy nic nie dzieje na torze,Leszno mogliby dac ok.

  12. Powrót do góry    #732
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrze na TV tak jednym okiem ale mam wrazenie, ze biegi sa mega ciekawe ;-) Zwlaszcza bieg 7 ;-)

  13. Powrót do góry    #733
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz w Gdansku odwołany wiec zasiadam w fotelu aby obejrzec zuzel w tv. Patrze a tu znowu pokazuja ten sam zespol czyli Unie Tarnow tym razem jezdzaca przeciwko Czestochowie.
    dlaczego kibice ktorzy ogladaja zuzel w tv musza patrzec wciaz na tych samych zawodnikow. ciagle tylko Tarnow i Tarnow. Nie najezdzam tu na tą druzyne ale naprawde chciał bym zobaczyc np. ciekawie sie zapowiadajacy mecz we Wrocławiu albo chociaz Leszno kontra Rybnik ( przynajmniej nie musiał bym ogladac po raz ktorys z kolei jezdzcow z Tarnowa ).
    Druga sprawa Zenon Plech. chłop opowiada co sie dzieje na torze a ja sie pytam po co przeciez kazdy widzi co sie dzieje. mowi o rzeczach oczywistych a ja od takiego fachowca za jakiego uchodzi Z.P oczekiwał bym bardzie interesujacych informacji niz tylko Gollob jedzie przy krawezniku a Rempała szerzej. przeciez tego sie słuchac nie da. dlatego własnie przełaczyłem kanał w tv.
    to ciesz się że możesz oglądać epokowe wydarzenie. Porażkę Unii na swoim torze od ponad 4 lat. Drugiej takiej okazji w życiu już więcej nie będziesz miał.

  14. Powrót do góry    #734
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Druga to zobaczy na zywo;).

  15. Powrót do góry    #735
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Unia - CKM dość ciekawy, ale faktycznie żygać juz idzie tym Tarnowem :| byłem pewny że pokażą WTS z Bydzią a tu znowu Tarnów... :/ wszystkie relacje Polsatu z ekstraligi są już nudne, ciągle to samo, tylko Unia Tarnów, Zenek Plech i ogólnie, czuje się jakbym oglądał ciągle powtórke jednego meczu. Mam nadzieje że włodarze Polsatu pójdą po rozum do głowy i pokażą coś ciekawszego w końcu.
    Mi się wydaje, że rafineria płaci za te mecze Polsatowi, przecież dla nich to naprawde duża reklama. Innego wyjaśnienia tej sytuacji nie rozumiem, chyba że prezes Polsatu ma porażenie muzgowe lub Tarnofilie, ale w to raczej wątpie.

  16. Powrót do góry    #736
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Mecz Unia - CKM dość ciekawy, ale faktycznie żygać juz idzie tym Tarnowem :| byłem pewny że pokażą WTS z Bydzią a tu znowu Tarnów... :/ wszystkie relacje Polsatu z ekstraligi są już nudne, ciągle to samo, tylko Unia Tarnów, Zenek Plech i ogólnie, czuje się jakbym oglądał ciągle powtórke jednego meczu. Mam nadzieje że włodarze Polsatu pójdą po rozum do głowy i pokażą coś ciekawszego w końcu.
    Mi się wydaje, że rafineria płaci za te mecze Polsatowi, przecież dla nich to naprawde duża reklama. Innego wyjaśnienia tej sytuacji nie rozumiem, chyba że prezes Polsatu ma porażenie muzgowe lub Tarnofilie, ale w to raczej wątpie.
    poczekaj, aż tarnowiaki wrócą z mecza...troszki naprostują cię:D

  17. Powrót do góry    #737
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2006
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Unia - CKM dość ciekawy, ale faktycznie żygać juz idzie tym Tarnowem :| byłem pewny że pokażą WTS z Bydzią a tu znowu Tarnów... :/ wszystkie relacje Polsatu z ekstraligi są już nudne, ciągle to samo, tylko Unia Tarnów, Zenek Plech i ogólnie, czuje się jakbym oglądał ciągle powtórke jednego meczu. Mam nadzieje że włodarze Polsatu pójdą po rozum do głowy i pokażą coś ciekawszego w końcu.
    Mi się wydaje, że rafineria płaci za te mecze Polsatowi, przecież dla nich to naprawde duża reklama. Innego wyjaśnienia tej sytuacji nie rozumiem, chyba że prezes Polsatu ma porażenie muzgowe lub Tarnofilie, ale w to raczej wątpie.
    Jesteś zacofany w temacie ponieważ rafineria w tym sezonie nie ma nic wspólnego z Unią, a to że Polsat transmituje większość meczy z udziałem Unii to tak samo jak z wyborem komentatora typu Z.Plech

  18. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Polsat chyba wlasnie poszedl po rozum do glowy i przestal caly czas pokazywac Wroclaw. Nie mam nic do tej druzyny,ale przygotowanie wroclawskiego toru jest zwykle takie, ze juz po pierwszym luku wiadome jest kto wygra. Ostatnio transmitowany mecz z Apatorem obfitowal co prawda w mijanki i faktycznie bylo w nim sporo walki, ale to glownie zasluga deszczu ktory przeszedl nad Wroclawiem przed zawodami i spieprzyl panu Cieslakowi juz przygotowany po wroclawsku tor :)

  19. Powrót do góry    #739
    Początkujący
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do plecha to z całym dla niego szacunkiem powinni go zdjąc z anteny jak najszybciej. Po prostu nie jest obyty z tv i czasem pieprzy takie głupoty, że aż szkoda. Dziś dowiedzieliśmy się naprzykład, że Stanisław Burza został " szkotem roku " :D

  20. Powrót do góry    #740
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam dosyc Plecha ,zdejmijcie go z anteny ,czemu caly sezon najezdza na Cze-we,poza tym Mam GO SERDECZNIE DOSYC,wypad na mini tor tak jak caly czas zapowiadasz.Temu panu dziekujemy!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #741
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przez moje wrodzone lenistwo nie chce mi sie szukac i sprawdzac ale moze jak komus sie nudzi to zrobi statystyki jakie mecze transmitował Polsat. jestem przekonany ze w conajmniej polowie jak nie 3/4 była druzyna z Tarnowa.


  22. Powrót do góry    #742
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    mam wypisane w zeszycie :P

    1KOLEJKA: Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
    2KOLEJKA: Apator Toruń - Atlas Wrocław
    3KOLEJKA: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
    4KOLEJKA: Unia Tarnów - Atlas Wrocław
    5KOLEJKA: Polonia Bydgoszcz - Apator Toruń
    6KOLEJKA: Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
    7KOLEJKA: Unia Leszno - Atlas Wrocław
    8KOLEJKA: brak transmisji (papież)
    9KOLEJKA: Atlas Wrocław - Stal Rzeszów
    10KOLEJKA: Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
    11KOLEJKA: Atlas Wrocław - Unia Tarnów
    12KOLEJKA: RKM Rybnik - Stal Rzeszów
    13KOLEJKA: Atlas Wrocław - Apator Toruń
    14KOLEJKA: Unia Tarnów - Unia Leszno
    15KOLEJKA: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

    6 - Unia Tarnów, Atlas Wrocław
    4 - Włókniarz Częstochowa
    3 - Polonia Bydgoszcz, Apator Toruń, Stal Rzeszów
    2 - Unia Leszno
    1 - RKM Rybnik

    A więc z Unią ex aequo jest Atlas ;)

  23. Powrót do góry    #743
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,923
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    No nie przesadzajmy z tym "tylko Tarnowem", nie trzeba być z Tarnowa by wiedzieć, że w Tarnowie praktycznie zawsze są ciekawe mecze i od 2 lat Unia jest mistrzemm Polski. No więc kogo mają pokazywać jak nie mistrzów, do tego dochodzi rodzimy dla Polsatu WTS. No myślę, że należy się cieszyć iż żużel wogóle widnieje w telewizji. No więc w przyszłym roku już pewnie Tarnowa aż tyle nie będzie w TV co dla niektórych będzie ukojeniem.
    No, jeszcze w kwestii wyjaśnienia niewiedzy kolegi z Zielonej Góry to Rafineria Trzebinia z tego co mi wiadomo podpisała w tym roku kontrakt z Unią ale nie sponsorski lecz reklamowy, więc być może macki RT sięgają aż do Solorza ... kto wie ;)

    PS. Wszystkie powyższe zdania dedykuję panu Zenonowi "No ..." Plechowi, który jak sądzę nie ogląda retransmisji meczy żużlowych w których daje popisy swojej komentatorki. Jednym pozytywem tego iż pan Zenon zabiera głos to kwestia ciszy ... wtedy w tej ciszy widzowie usłyszeliby kolejnego perfekcjoniste w swoim fachu w osobie nikogo innego jak ... Krzysztofa Hołyńskiego ... a wtedy to już nie pozostaje nic innego jak MUTE na pilocie.
    #MistrzJestJeden

  24. Powrót do góry    #744
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to nie zakrawa już na kpinę? Tarnów zdobywał mistrzostwa przez dwa sezony, to ludziska jojdały. Jak Tarnów szastał kasą, to nietarnowian k$*&^ca brała. Jak kibice chodzili z zadartymi głowami, to forum kipiało z zazdrości. Gdy Unia śrubowała swój rekord meczów bez porażki w Mościcach to co kolejkę jeden z drugim wieszczył przegraną, mniejsza o to kto stawał z nami w konkury.
    Wreszcie przyszedł wyczekiwany sezon - mistrza nie będzie, kasy nie ma, kibice częściej ze spuszczonymi głowami chodzą i serii wygranych też już nie ma. "Polska" triumfuje. I gdy myślałem, że wreszcie mamy spokój, to taki jeden z drugiom dowala się, że mecze tylko z Tarnowa (tudzież Tarnowa) pokazują.
    No ludzie! Opamiętajcie się! Zły ten dzisiejszy żużel był? Bo wg mnie jeden z ciekawszych w tym sezonie w Tarnowie. Mijanki, kraksy, ostre starcia i wreszcie przegrana Unii u siebie. Co mogło być w zamian? Flaki z olejem z Wrocka? Czy mecz Rybnika w Lesznie (który chyba był ciekawszy niż ktokolwiek przypuszczał). A może rezerwy Apatora u naszego bliskowschodniego sąsiada?

  25. Powrót do góry    #745
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz byl prawdziwa reklama zuzla na antenie,najciekawszy z transmitowanych w tym sezonie(moje subiektywne zdanie)ale Zenon Plech ,wypad,co ten pan wnosi do transmisji,totalnie NIC ,temu Panu dziekuje ,kibic CKM-u

  26. Powrót do góry    #746
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Nie jestem na biezaco wiec pytanie moze sie wydac z kosmosu.
    Liga szwedzka jest transmitowana na Polsat Sport czy Polsat Sport Extra? Kiedy jest najblizsza transmisja i miedzy kim a kim?
    Z gory thx

  27. Powrót do góry    #747
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Nie jestem na biezaco wiec pytanie moze sie wydac z kosmosu.
    Liga szwedzka jest transmitowana na Polsat Sport czy Polsat Sport Extra? Kiedy jest najblizsza transmisja i miedzy kim a kim?
    Z gory thx
    Liga szwecka transmitowana - a raczej retransmitowana - jest na polsacie sport we wtorki.
    Jutro: 22:00 Elitserien - mecz 15. kolejki
    Niestety w necie nie podaja ktory mecz bedzie pokazywany.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #748
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam wypisane w zeszycie :P

    1KOLEJKA: Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
    2KOLEJKA: Apator Toruń - Atlas Wrocław
    3KOLEJKA: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
    4KOLEJKA: Unia Tarnów - Atlas Wrocław
    5KOLEJKA: Polonia Bydgoszcz - Apator Toruń
    6KOLEJKA: Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
    7KOLEJKA: Unia Leszno - Atlas Wrocław
    8KOLEJKA: brak transmisji (papież)
    9KOLEJKA: Atlas Wrocław - Stal Rzeszów
    10KOLEJKA: Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
    11KOLEJKA: Atlas Wrocław - Unia Tarnów
    12KOLEJKA: RKM Rybnik - Stal Rzeszów
    13KOLEJKA: Atlas Wrocław - Apator Toruń
    14KOLEJKA: Unia Tarnów - Unia Leszno
    15KOLEJKA: Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa

    6 - Unia Tarnów, Atlas Wrocław
    4 - Włókniarz Częstochowa
    3 - Polonia Bydgoszcz, Apator Toruń, Stal Rzeszów
    2 - Unia Leszno
    1 - RKM Rybnik

    A więc z Unią ex aequo jest Atlas ;)


    jedni sie ciesza ze tyle razy unia i atlas w tv, a inni narzekaja i maja racje.

    kazdy by chcial swoja druzyne ogladac jak najczesciej, ale jak widac pokazuja te druzyny ktore mialy stwarzac polsatowskim zdaniem najwiecej emocji a czasami byl to mecz do jednej bramki..

    z tym trudno trafic bo czasami wiecej emocji bylo na meczach bydgoszczy, leszna ,rybnika niz na meczach tarnowa czy wroclawia..

    najlepiej by bylo gdyby na kazdym stadionie byla kamera i w jakiejs ogolnodostepnej telewizji pokazywali mecze kazdej z druzyn o roznych godzinach wiem wiem ze to marzenia scietej gloway no ale moim zdaniem tak by bylo wporzadalu i mysle ze z wiekszym porzytkiem dla calej zuzlowej polski

    pozdro600

  29. Powrót do góry    #749
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najlepiej by bylo gdyby na kazdym stadionie byla kamera i w jakiejs ogolnodostepnej telewizji pokazywali mecze kazdej z druzyn o roznych godzinach wiem wiem ze to marzenia scietej gloway no ale moim zdaniem tak by bylo wporzadalu i mysle ze z wiekszym porzytkiem dla calej zuzlowej polski

    pozdro600
    Tylko, że Polsat to też TV pana Rusko, a pan Rusko z kolei to były szef WTS-u, który nadal kieruje klubem z tylnego fotela. No i oczywiście dzięki transmisjom z Polsatu (reklamy) biegnie kaska do klubowego księgowego, a inne kluby niech się gryzna :P Teraz sobie odpowiedzćie czemu tak mało jest meczów Adriany, Unii Leszno czy Bydgoszczy. Teraz znów pewnie pokaża dwa razy pod rząd klub z Dolnego Śląska, na najnudnijszym torze na świecie, bleee.

  30. Powrót do góry    #750
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach

    Vetlanda

    Czy w jakiejkolwiek tv będzie w sobotę transmisja czy też nie ?

  31. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No to dzisiaj mamy ciekawy dzionek :D. Najpierw POTĘŻNA dawka żużla na najwyższym poziomie w postaci finału IMP, a już za 30 minut Elisterien. Daj Boziu zdrowie Polsatowi Sport:P

  32. Powrót do góry    #752
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I na sam koniec o 23:05 Grudziądz z Falubazem na Tele5. To był dobry dzień dla speedway-fana! :D

  33. Powrót do góry    #753
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yarek_GKS mogles to napisac przed transmisja :P
    KuCyK

    ------------------------
    Ukryta zawartość http://www.DvS.pl/forum
    ------------------------

  34. Powrót do góry    #754
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie wiecie jaki mecz bedzie w najblizsza niedziele ?

  35. Powrót do góry    #755
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kto wczoraj byl komentatorem meczu Elitserien?

  36. Powrót do góry    #756
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    kto wczoraj byl komentatorem meczu Elitserien?
    Maciej Wilkowski z Radia "GRA" Bydgoszcz.

  37. Powrót do góry    #757
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    Niedziela - 20 sierpnia

    Żużel: Ekstraliga
    19:00 Play off: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

    Wg. mnie zla decyzja... no ale coz :) Przynajmniej w Cz-wie wiecej ludzi przyjdzie na stadion :P


    ----
    Niedziela - 27 sierpnia

    Żużel: Ekstraliga
    19:00 Play off: Atlas Wrocław – Unia Tarnów

    A to juz paranoja :P Wydaje mi sie ze w tym spotkaniu Unia bedzie miala problemy, aby zdobyc 35 pkt.

  38. Powrót do góry    #758
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Żużel: Ekstraliga
    19:00 Play off: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

    Wg. mnie zla decyzja... no ale coz :) Przynajmniej w Cz-wie wiecej ludzi przyjdzie na stadion :P


    ----
    Niedziela - 27 sierpnia

    Żużel: Ekstraliga
    19:00 Play off: Atlas Wrocław – Unia Tarnów

    A to juz paranoja :P Wydaje mi sie ze w tym spotkaniu Unia bedzie miala problemy, aby zdobyc 35 pkt.
    Dziwisz się,ze wybrali mecz w Bydgoszczy skoro Polsat jest na turnieju siatkarek w Bydgoszczy Grand Prix? Dla mnie to było pewne,ze tutaj bedzie-skoro maja wszystko na miejscu.

  39. Powrót do góry    #759
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    No dobra, ale wybrano dwa gorsze spotkania :| Przeciez po to jest podpisana umowa zeby ruszyli dupe i pojechali gdzies, a nie mieli wszystko na miejscu (Bydgoszcz i Wroclaw)...

  40. Powrót do góry    #760
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    No dobra, ale wybrano dwa gorsze spotkania :| Przeciez po to jest podpisana umowa zeby ruszyli dupe i pojechali gdzies, a nie mieli wszystko na miejscu (Bydgoszcz i Wroclaw)...
    Zobacz ile meczy Polonii było w tym sezonie a ile np Wroclawia czy Częstochowy?
    Poza tym spotkania bydgosko-tarnowskie od dawna była ciekawe i zacięte a teraz tym bardziej gdy nie ma Jonssona i siły jakby wyrównane. U nas zawsze dużo walki na dystansie i nie tylko start sie liczy i na pewno ciekawsze widowiska są tutaj niż w Częstochowie.
    Nie zawsze nazwy drużyn i nazwiska zawodników muszą byc wyznacznikiem ciekawego spotkania!

  41. Powrót do góry    #761
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Spotkanie Polonii z Tarnowem dobrze, że wybrali ale już wybranie meczu WTS z Unią to totalna głupota. Zamiast byc pomni doświadczeń z rundy zasadniczej, i meczu we Wrocku jaki mieli pomiędzy tymi drużynami...
    A po za tym Unia jest jeszcze bardziej osłabiona niż w pierwszym meczu we Wrocku

  42. Powrót do góry    #762
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyjdzie na to, że 3 mecze Unii Tarnów pod rząd.
    Może już do końca sezonu oglądać będziemy tylko pojedynki Tarnowa.
    Nie zawsze nazwy drużyn i nazwiska zawodników muszą byc wyznacznikiem ciekawego spotkania!
    Moim zdaniem jednak miejsca w tabeli są wyznacznikiem ciekawego spotkania.

  43. Powrót do góry    #763
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    żenada...nie mam zamiaru oglądać tego gówna
    kogo interesują mecz o brąz

  44. Powrót do góry    #764
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    To niestety będą nie 3 z rzedu meczu Unii Tarnów, a cztery bo jeszcze 14 kolejka i ich mecz z Unią Leszno.
    A w sumie to można nawet mówić 5, bo pokazywali też tarnowski IMP :P

  45. Powrót do góry    #765
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Zobacz ile meczy Polonii było w tym sezonie a ile np Wroclawia czy Częstochowy?
    Poza tym spotkania bydgosko-tarnowskie od dawna była ciekawe i zacięte a teraz tym bardziej gdy nie ma Jonssona i siły jakby wyrównane. U nas zawsze dużo walki na dystansie i nie tylko start sie liczy i na pewno ciekawsze widowiska są tutaj niż w Częstochowie.
    Nie zawsze nazwy drużyn i nazwiska zawodników muszą byc wyznacznikiem ciekawego spotkania!
    Tylko ze jesli Sparta wygra, kwestia mistrzostwa zostanie juz rozstrzygnieta, a jesli Wlokniarz, to nadal pozostanie szansa (biorac pod uwage wygrana CKMu we Wroclawiu) na dogonienie WTSu. Wiec jest to mecz ktory bedzie decydowal niemal o wszystkim...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •