Strona 157 z 518 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167207257 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,021 do 7,065 z 23266

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #7021
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Kiedyś w końcu wróci. Oby nie w płatnym pakiecie CANAL+
    I wraca do Multimediów ... ale tylko w pakietach telewizji cyfrowej ...

  2. Powrót do góry    #7022
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... może jako osoba, która , która okazała się kompletnym ignorantem w temacie "Żużel", nie powinienem się wypowiadać, ale jak Feddek ma niezłe pojęcie to ja aż taki laik nie jestem.
    hehheehehheeee

    eś dowalił z tym Feddkiem, daj spokój. Nie wiem czy w jakiejkolwiek polskojezycznej TV był lub jest większy pozer z tak marnym pojęciem jak on.

    Zgadzam się w 100%. Za każdym razem gdy go słucham to zastanawiam się czy oglądamy ten sam bieg/mecz no i znajomość nazwisk zagranicznych żużlowców mimo obecności obok Lorka też kiepska.

  3. Powrót do góry    #7023
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    gierappa napisał:
    Ten kto jeszcze nie migrował, a walczy o dobry pakiet to taka rada aby wysłać wypowiedzenie i ........ czekać na telefon z ich strony.

    Ja już migrowałem.

    Pakiet Canal + silver w cenie 69 zł
    + opcja 6 x canal (wszystkie canal +) 0 zł
    + Pace - 0 zł

    Łącznie 69 zł
    Umowa na 18 miesięcy

    Można powiedzieć, że pakiet platinum, ale bez opcji internetowych (vod, seriale, itp.)

    Powodzenia w negocjacjach
    Rzeczywiście, najlepiej wysłać wypowiedzenie i czekać do ostatniego dnia z podpisaniem umowy.
    Nie reagować na smsy i grzecznie dziękować za mało satysfakcjonujące oferty.
    Mój pakiet kosztował 49 pln.
    Z nazwy Universe+ ale z paczką kanałów canal premium na cały okres umowy plus paczka hbo (dzisiaj dostałem w prezencie)
    Bez mr, bez drugiej karty, bez vod, bez opcji internetowych, ale i tak jestem zadowolony
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-05-2013 o 14:15
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #7024
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach

    Pewnie niektórym skoczy ciśnienie, ale wygląda na to, że...

    nSport nie zamierza przestawać pokazywać meczów Unibaksu.

    http://www.teleman.pl/program-tv/sta...ate=2013-05-26

  5. Powrót do góry    #7025
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Szczerze mówiąc, ja jestem jedną z tych osób, którym lekko "skoczyło ciśnienie". Nie oszukujmy się, ale Gniezno-Toruń jest jednym z najmniej atrakcyjnie zapowiadających się spotkań 9-tej kolejki. Ostatnia drużyna w tabeli vs lider, do tego na potwornie nudnym gnieźnieńskim torze. Nie wiem kto w tym nc+ odpowiada za wybór spotkań pokazywanych w TV, ale Rzeszów-Leszno czy Wrocław-Czewa, w mojej opinii zapowiadają się na znacznie ciekawsze i bardziej wyrównane mecze i to do jednego z tych miast powinny udać się kamery nSportu.

  6. Powrót do góry    #7026
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Szczerze mówiąc, ja jestem jedną z tych osób, którym lekko "skoczyło ciśnienie". Nie oszukujmy się, ale Gniezno-Toruń jest jednym z najmniej atrakcyjnie zapowiadających się spotkań 9-tej kolejki. Ostatnia drużyna w tabeli vs lider, do tego na potwornie nudnym gnieźnieńskim torze. Nie wiem kto w tym nc+ odpowiada za wybór spotkań pokazywanych w TV, ale Rzeszów-Leszno czy Wrocław-Czewa, w mojej opinii zapowiadają się na znacznie ciekawsze i bardziej wyrównane mecze i to do jednego z tych miast powinny udać się kamery nSportu.
    Pewnie Wojtek...ewentualnie Gollob

  7. Powrót do góry    #7027
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Szczerze mówiąc, ja jestem jedną z tych osób, którym lekko "skoczyło ciśnienie". Nie oszukujmy się, ale Gniezno-Toruń jest jednym z najmniej atrakcyjnie zapowiadających się spotkań 9-tej kolejki. Ostatnia drużyna w tabeli vs lider, do tego na potwornie nudnym gnieźnieńskim torze. Nie wiem kto w tym nc+ odpowiada za wybór spotkań pokazywanych w TV, ale Rzeszów-Leszno czy Wrocław-Czewa, w mojej opinii zapowiadają się na znacznie ciekawsze i bardziej wyrównane mecze i to do jednego z tych miast powinny udać się kamery nSportu.
    Napisałbym Ci kto odpowiada za taki wybór, ale pewnie od razu pojawiłyby się wpisy, że jestem uprzedzony, wymyślam jakieś teorie spiskowe itd.

    pozdr

  8. Powrót do góry    #7028
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie rozumiem podejścia. UnibaxTV musi pokazywać mecze Unibaxu, bo inaczej by się tak nie nazywał.

  9. Powrót do góry    #7029
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zawsze było tak, że do znudzenia oglądaliśmy mecze jednej drużyny.
    Pamiętacie jak serwowano Nam cały czas Spartę, potem nastały czasy Tarnowa, a teraz Toruń.
    Nie rozumiem Waszego zdziwienia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #7030
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Problem polega na idiotycznym braniu wzorców z Piłki nożnej ,szczególnie zagranicznych lig gdzie nos stop są walone mecze drużyn topowych .Żużel ma to do siebie że ma zupełnie inną specyfike .W kopanej mecz lidera (Man u z Reading )Nie musi być wcale gorszy od Arsenal -Totencham .Dodając do tego gwiazdy którte tv chce pokazywac a biegające w zcerwonych bluzach ma to uzasadnienie .
    W zużlu natomiast chodzi o coś zupełnie innego.Żużel aby się dobrze sprzedał i oglądał musi dać coś więcej niż potyczka lidera z outsaiderem .To jest strzelanie sobie w kolano .Tylko idiota chce z zawodników lidera ligi tak niszowego sportu jak zużel zrobić gwiazdy telewizyjne i modę na unibaksowanie ...Nie zapominajmy czym jest na polskie warunki Legia ,Lech Wisła itp ...chociaż i by tabela tego nie odzwierciedlała a czym jest unibaks-klub zużlowy .
    Najlepsze jest jednak to że np taki Józef chociaz go nie ma w tv siedzi cicho bo ma w tym interes.Po prostu więcej ludzi na stadionie o ileś tam , a i pewnikiem za wyjątkiem Dowchana ,któy ma próżne parcie na szkło potrzebne mu do załatwianie własnych interesów żaden inny klub by się słowem nie odezwał .i niech to ostatnie zdanie nam uświadomi wam w którym miejscu i jaką wartośc przedstawia polski sport żużlowy .

  11. Powrót do góry    #7031
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szczegolnie wstawki o Mildurze sa bez sensu i zupelnie zbedne.

    Szczerze mowiac na komentatorow z nc+ nie narzekam.Do Olkowicza juz przywyklem.
    Gorzej z zaproszonymi fachowcami.
    Z drugiej strony Zaba to jest gosc.
    Hrabi czy Neonowka przy nim wysiadaja.
    Podejrzewam,ze pan Wojtek zdanie "Ala ma kota"
    potrafilby tak rozwinac,ze nikt by nie wiedzial
    czy chodzi o kota , czy na pewno Ala a "ma" to czasami nie
    skrot od Motoarena.
    Masz rację, nie kazdy musi być zwolennikiem Adamsa i australijskiej szkoły żużla. Niektórzy wolą na betonie wychowanych...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  12. Powrót do góry    #7032
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Najlepiej to wysyłać kamery na wszystkie mecze ale tydzień wcześniej na stronkę internetową wrzucić ankietę, głosami której kibice wybieraliby mecz do obejrzenia na żywo. W niedzielny poranek zamknięcie głosowania i wysyłka komentatorów na odpowiednie stadiony

  13. Powrót do góry    #7033
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chciałeś napisać "na odpowiedni stadion"

  14. Powrót do góry    #7034
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie rozumiem tego narzekania na mecz Startu Gniezno z drużyną toruńską. Toruń wcale nie jest wielkim faworytem tego meczu, choć tabela ligowa wskazuje na coś innego. Ja liczę, że w Gnieźnie po zmianie trenera odejdą od robienia totalnego betonu i przygotują nawierzchnię jak na Chrobrego, gdzie zawsze jest solidne ściganie. Geomertycznie ten tor daje naprawdę duże możliwości do tworzenia dobrego widowiska!
    Co do pokazywania jednej drużyny to cóż... Z marketingowego punktu widzenia katowanie Torunian jest dobre. Jest mistrz świata, najlepszy polski żużlowiec, który dla wielu stanowi synonim sportu żużlowego. Kreowanie gwiazd pop kultury spośród zawodników żużlowych to ciekawe posunięcie. Były tylko dwie możliwości: Gollob i Toruń lub Hampel i Zielona Góra. Całe szczęście, że szczury odeszły w odstawkę bo różowa koszula potrafił wkur... samą obecnością w kadrze. W Toruniu nie ma takiego pajacowania więc siłą rzeczy nie wzbudzają takiej niechęci. Przy okazji mają ładny stadion, który może wyrobić u nieobytego widza wrażenie, że jest to sport nowoczesny.

    PS. Pomysł z głosowaniem dobry, ale ma wiele wad. Zapewne udział w głosowaniu brałoby do kilku tysięcy osób. Daje to duże możliwości manipulowania wynikami. Już pomijam możliwość shakowania takiego głosowania... Poza tym wiadomo, że demokracja jest głupim ustrojem, więc lepiej niech jakiś szef podejmuje autorytarne decyzje z myślą o dobru całej dyscypliny. Nie można również zaponieć o rachunku ekonomicznym. Bo niby kto za to jeżdżenie wozów transmisyjnych zapłaci? Akurat dojazd komentujących to przy tym wszystkim najmniejszy problem...
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 14-05-2013 o 16:25
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #7035
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Najlepiej to wysyłać kamery na wszystkie mecze ale tydzień wcześniej na stronkę internetową wrzucić ankietę, głosami której kibice wybieraliby mecz do obejrzenia na żywo. W niedzielny poranek zamknięcie głosowania i wysyłka komentatorów na odpowiednie stadiony
    Powiedz to Wojtkowi

  16. Powrót do góry    #7036
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Najlepiej to wysyłać kamery na wszystkie mecze ale tydzień wcześniej na stronkę internetową wrzucić ankietę, głosami której kibice wybieraliby mecz do obejrzenia na żywo. W niedzielny poranek zamknięcie głosowania i wysyłka komentatorów na odpowiednie stadiony
    Totalnie bez sensu. Wiadomo, ze fanów Falubazu jest w sieci najwięcej i Falubaz byłby pokazywany co kolejkę, a taki Wrocław właściwie wcale...

  17. Powrót do góry    #7037
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Nie rozumiem tego narzekania na mecz Startu Gniezno z drużyną toruńską. Toruń wcale nie jest wielkim faworytem tego meczu, choć tabela ligowa wskazuje na coś innego. Ja liczę, że w Gnieźnie po zmianie trenera odejdą od robienia totalnego betonu i przygotują nawierzchnię jak na Chrobrego, gdzie zawsze jest solidne ściganie. Geomertycznie ten tor daje naprawdę duże możliwości do tworzenia dobrego widowiska!
    Co do pokazywania jednej drużyny to cóż... Z marketingowego punktu widzenia katowanie Torunian jest dobre. Jest mistrz świata, najlepszy polski żużlowiec, który dla wielu stanowi synonim sportu żużlowego. Kreowanie gwiazd pop kultury spośród zawodników żużlowych to ciekawe posunięcie. Były tylko dwie możliwości: Gollob i Toruń lub Hampel i Zielona Góra. Całe szczęście, że szczury odeszły w odstawkę bo różowa koszula potrafił wkur... samą obecnością w kadrze. W Toruniu nie ma takiego pajacowania więc siłą rzeczy nie wzbudzają takiej niechęci. Przy okazji mają ładny stadion, który może wyrobić u nieobytego widza wrażenie, że jest to sport nowoczesny.

    PS. Pomysł z głosowaniem dobry, ale ma wiele wad. Zapewne udział w głosowaniu brałoby do kilku tysięcy osób. Daje to duże możliwości manipulowania wynikami. Już pomijam możliwość shakowania takiego głosowania... Poza tym wiadomo, że demokracja jest głupim ustrojem, więc lepiej niech jakiś szef podejmuje autorytarne decyzje z myślą o dobru całej dyscypliny. Nie można również zaponieć o rachunku ekonomicznym. Bo niby kto za to jeżdżenie wozów transmisyjnych zapłaci? Akurat dojazd komentujących to przy tym wszystkim najmniejszy problem...

    I wierzysz, że na przyjazd Torunia komisarz pozwoli zrobić inny tor niż beton ??

  18. Powrót do góry    #7038
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Twardy tor można zrobić tak jak w Częstochowie czy Bydgoszczy - do kapitalnej walki, a można jak w Gnieźnie lub Toruniu - gdzie lecą iskry. Podobnie jak tor przyczepny może być taki jak na różnych zawodach w Anglii - równy i bez dziur, a może być zapadające się i pełne kolein błoto jak w Lesznie i Gorzowie.

  19. Powrót do góry    #7039
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    http://www.espeedway.pl/news,godziny...,61845,12.html

    Patrząc na transmisję to nawet sie ciesze że nie ma nsportu na UPC bo ile można oglądać Unibax

  20. Powrót do góry    #7040
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ursus,zalatwilem te dwie transmisje o ktore prosiles.

    Gdybys cos jeszcze potrzebowal,wal smialo.

    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Masz rację, nie kazdy musi być zwolennikiem Adamsa i australijskiej szkoły żużla. Niektórzy wolą na betonie wychowanych...
    Szczerze mowiac to myslalem ,ze sie domyslisz o czym pisalem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-05-2013 o 20:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #7041
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Który baran podpisał umowę dającą monopol NC+ na pokazywanie meczów ekstraligi? Dlaczego TVP czy Polsat nie pokazują meczów, których nie transmituje NC+?

  22. Powrót do góry    #7042
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Który baran podpisał umowę dającą monopol NC+ na pokazywanie meczów ekstraligi? Dlaczego TVP czy Polsat nie pokazują meczów, których nie transmituje NC+?
    A Ty skąd się urwałeś ? Nie wiesz, że EE sprzedaje prawa do transmisji całej ekstraligi ? A to które mecze będą pokazywane w TV decydują ludzie z NC+. TVP czy CP może wykupić prawa do poszczególnych meczy ale teraz już od NC+. Ich się pytaj czemu tego nie zrobili
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #7043
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szczegolnie wstawki o Mildurze sa bez sensu i zupelnie zbedne.

    Myslałem o Mildurze jako miejscu, gdzie, jak mawia Lorek "jazz wylewa się na ulice". Jazz, a nie gnojówka.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #7044
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    9 runda: 26 maja (niedziela)
    Lechma Start Gniezno - Unibax Toruń g. 16.00 live nSport HD
    składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów g. 18.30 live nSport HD
    Betard Sparta Wrocław - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa g. 16.00 rez nSport HD
    PGE Marma Rzeszów - FOGO Unia Leszno g. 18.30 rez nSport HD
    Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów g. 17.30



    kpiny, ****a mać;
    nawet minister Mucha by wiedziała, że znacznie ciekawiej będzie we Wrocławiu;
    jak nie przeszkadzała m cała ta NC+ tak to co wyczyniają z żużlem w nSport zaczyna mnie cholernie irytować

  25. Powrót do góry    #7045
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Spoko Kingpin - nawet nie wiem, po co się odzywałem - nawet jeśli oglądam w tym sezonie jakąś transmisję to na ogół bez fonii... Nie daję rady po prostu
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  26. Powrót do góry    #7046
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Daj spokoj,polecam Wojtka Zabialowicza.
    Serio.
    Lubie zuzel i kabaret.
    W nc+ mam dwa w jednym.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-05-2013 o 21:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #7047
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dzisiaj pokazywali serię "Czarny charakter" z Januszem Kołodziejem w roli głównej.
    Muszę powiedzieć, że pomysł jest dobry. Można się kilka ciekawych rzeczy dowiedzieć o zawodnikach również z życia prywatnego.
    Naprawdę Kołodziej jest spoko gościem. Nie brakuje też humorystycznych akcentów. Na torze treningowym na którym kręcili ujęcia padło hasło, że komisarz ma dzisiaj wolne Coś w tym jest.

    p.s. Jeśli macie do wyboru recorder Nki lub Cyfry, zdecydowanie polecam ten pierwszy. Niebo, a ziemia. Testowałem te drugie i sprawiają wrażenie jakby były z innej epoki.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #7048
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    o w niedzielę drugi mecz to : Toruń - Rzeszów. Ale będą emocje.

  29. Powrót do góry    #7049
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To wynika z tej sprawiedliwości dziejowej, według której każda drużyna pokazana zostanie przynajmniej dwa razy. Było pisane.

  30. Powrót do góry    #7050
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Chciałoby się komuś sprawdzić ile razy na 9 kolejek będzie pokazywany mecz Unibaxu?

  31. Powrót do góry    #7051
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dzisiaj pokazywali serię "Czarny charakter" z Januszem Kołodziejem w roli głównej.
    Muszę powiedzieć, że pomysł jest dobry. Można się kilka ciekawych rzeczy dowiedzieć o zawodnikach również z życia prywatnego.
    Również polecam obejrzenie tego odcinka. Podziwiam takich ludzi z pasją jak Janusz. Coś pięknego.
    W następnym odcinku ma być Buczek.
    Ten Dryła też spoko gość i chyba obecnie najlepszy komentator na n-ce.
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 15-05-2013 o 09:17
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  32. Powrót do góry    #7052
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Chciałoby się komuś sprawdzić ile razy na 9 kolejek będzie pokazywany mecz Unibaxu?
    1(odwołany),2(odwołany),5,6,7(odwołany),8,9

    Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

  33. Powrót do góry    #7053
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Chciałoby się komuś sprawdzić ile razy na 9 kolejek będzie pokazywany mecz Unibaxu?
    Według moich wyliczeń i planowania spotkań w NC+ od pierwszej do 9 kolejki wygląda to tak:

    Toruń 7 razy
    Tarnów 6
    Zielona 4
    Gorzów 4
    Czewa 4
    Rzeszów 4
    Gniezno 3
    Bydzia 2
    Wrocek 1
    Leszno 1


    Tyle że po ostatniej Niedzieli gdzie zmienili mecz z Gniezna na Rzeszów trzeba odjąć po jednym Gnieznu i Tarnowowi a dodać po 1 do Rzeszowa i Wrocławia. CZyli jesli juz nic nie zamienia a wszystkie odwołane które miały być transmitowane pokażą tabela bedzie wyglądać tak:

    Toruń 7
    Tarnów i Rzeszów po 5
    Zielona, Gorzów i Czewa 4
    Gniezno, Bydzia i Wrocek po 2
    Leszno 1
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  34. Powrót do góry    #7054
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    UnibaxTV jak nic...

    Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

  35. Powrót do góry    #7055
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Totalnie bez sensu. Wiadomo, ze fanów Falubazu jest w sieci najwięcej i Falubaz byłby pokazywany co kolejkę, a taki Wrocław właściwie wcale...
    W Zielonej Górze nigdy na trybunach nie widziałem 35.000 widzów a w Lesznie czy Częstochowie - i owszem
    Poza tym - głosować będą wygodniccy, którzy wolą kapcie i pilot TV od wyjścia/wyjazdu na mecz. A tu przewagę mają właśnie te miasta, gdzie na trybunach jest proporcjonalnie najmniej widzów w stosunku do ilosci mieszkańców.

  36. Powrót do góry    #7056
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Do tej pory na na antenie UnibaxTV moglismy podziwiac:

    Rzeszow - 4
    Tarnow - 4
    Torun - 3
    Zielona - 2
    Gorzow - 2
    Wroclaw - 2
    Czewa - 2
    Gniezno - 1
    Bydzia - 0
    Leszno - 0

    Planowo powinno byc:

    Tarnow - 6
    Torun - 5
    Czewa - 4
    Rzeszow - 3
    Zielona - 3
    Gorzow - 2
    Gniezno - 2
    Bydzia -1
    Leszno - 1
    Wroclaw -1
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-05-2013 o 10:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #7057
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Rzeszow prowadzi dlatego, ze mecz Torunia ktory mial byc pokazywany odwołano.

  38. Powrót do góry    #7058
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kingpin owijasz jak nasi politycy, byleby zamazać lub chwilowo przymazać prawdę.

    Po chwili zastanowienia i reakcji "kierownictwa" na brak relacji w 3 i 4 kolejce, teraz już Unibax do końca sezonu. Kto nas kara oglądaniem co tydzień Brzozowskiego oraz Pulczyńskich? Na Holderze i Wardzie, których fajnie się ogląda, to nasza liga się nie kończy.

  39. Powrót do góry    #7059
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Toruń 7
    Tarnów i Rzeszów po 5
    Zielona, Gorzów i Czewa 4
    Gniezno, Bydzia i Wrocek po 2
    Leszno 1
    Toruń - wiadomo, właściciel.
    Tarnów, Rzerszów - wiadomo, koniec Polski, niech inni zobaczą tamtejsze drużyny chociaż w TV.
    Zielona, Częstochowa - wiadomo, najlepszy żużel.
    Gorzów - nie wiadomo.

    Wnioskuję o odjęcie jednego Stali i dodanie go Lesznu, żeby mieli po równo z ostatnią trójką. Względnie Toruniowi, bo niektórym zapewne będzie się wydawało, że różnica między 7 i 5 jest niepokojąco niska i nie powinno tak być.

  40. Powrót do góry    #7060
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,321
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Planowo powinno byc:

    Torun - 5
    Proszę, naucz się liczyć do 10



    Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 15-05-2013 o 10:23

  41. Powrót do góry    #7061
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Kingpin owijasz jak nasi politycy, byleby zamazać lub chwilowo przymazać prawdę.

    Po chwili zastanowienia i reakcji "kierownictwa" na brak relacji w 3 i 4 kolejce, teraz już Unibax do końca sezonu. Kto nas kara oglądaniem co tydzień Brzozowskiego oraz Pulczyńskich? Na Holderze i Wardzie, których fajnie się ogląda, to nasza liga się nie kończy.
    Nic nie owijam.
    Przeczytaj jak uzasadnil druga tabelke Noski i zastanow sie kto tu owija czy jak kto woli manipuluje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #7062
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,235
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    A co ja niby manipuluje?

    Moja pierwsza tabelka uwzględnia wszystkie planowane do pokazania mecze od 1 do 9 kolejki czyli jasno pokazuje JAKIE SĄ I BYŁY INTENCJE W TYM TEMACIE NC+, natomiast druga uwzględnia jedną zamianę która była i wyraźnie napisałem że tak to będzie wyglądać jeśli pokażą wszystkie zaległe które mieli pokazać i nic już nie zmienią...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  43. Powrót do góry    #7063
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nic nie owijam.
    Przeczytaj jak uzasadnil druga tabelke Noski i zastanow sie kto tu owija czy jak kto woli manipuluje.
    Pytanie rozpoczynające tabelki było odnośnie rozpiski na całą pierwszą rundę, więc spokojnie można Unibax wyciągnąć na zdecydowane prowadzenie.

  44. Powrót do góry    #7064
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Proszę, naucz się liczyć do 10



    Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2
    Skoro widzisz tu jakis blad to raczej Ty sie musisz podszkolic.

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Pytanie rozpoczynające tabelki było odnośnie rozpiski na całą pierwszą rundę, więc spokojnie można Unibax wyciągnąć na zdecydowane prowadzenie.
    Przedstawilem fakty,dodajac do tego mecze ktore sa planowane do konca rundy,Unibax wychodzi na zdecydowane prowadzenie.Jedna relacja.
    Zauwaz ,ze wnioskow nie wyciagam i nie che nic udowadniac.Przedstawiam fakty,wnioski wyciagneliscie Wy, juz po 4 rundzie.
    No i skoro Unibax na czele,ciezko sie o te wnioski czepiac,ale skala oburzenia wywoluje po prostu smiech.

    Gdyby chodzilo o moje zdanie,mecz z Gnieznem do poprawki o reszte z udzialem Unibaxu bym sie tak bardzo nie czepial.
    Oprocz planowanego Gniezno - Unibax ,brak Falubaz - Unia L to jedyne moim zdaniem porzadne wtopy transmisyjne NC+.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-05-2013 o 14:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    veronek (15-05-2013)

  46. Powrót do góry    #7065
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    http://kanalsport.dk/

    jakby kogos interesowalo to leci mecz ligi dunskiej z 13 maja Outrup - Esbjerg

    Outrup Speedway Club - 39
    Kenneth Bjerre - 10+1 (3,2,2,2*,0,1)
    Mads Korneliussen - 16 (1,3,3,3,3,3)
    Lasse Bjerre - 7+1 (3,1*,2,0,1,0)
    Claes Nedermark - 4 (0,1,d,3,u,1)
    Jesper Scharff - 1 (0,u,0,1)
    Esbjerg Motorsport - 45
    Niels Kristian Iversen - 16 (2,3,3,3,3,2)
    Mikkel Bech Jensen - 10+2 (0,2,2,2,2*,2*)
    Rene Bach - 8+2 (2,0,3,1*,2*,d)
    Steen Jensen - 3+1 (1*,0,2,0)
    Michael Palm Toft - 8+1 (1*,1,1,1*,1,3)
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •