Strona 135 z 518 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137145185235 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,075 z 23270

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #6031
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wczoraj przeczytałem ciekawy artykuł dotyczący transmisji telewizyjnych z meczów koszykówki, ale w kontekście powyższych rozważań dość interesujący.

    - Kibic idący na mecz chce oglądać tylko najlepszych, najzdrowszych, najbardziej utalentowanych, a nie chromych czy niebędących w formie. Tak samo kibic przed telewizorem - gdy zobaczy transmisję meczu dołu tabeli przełączy kanał. A gdy zda sobie sprawę, że zamiast Polpharma-Kotwica mógł obejrzeć spotkanie AZS-Stelmet, poczuje się oszukany. Oczywiście, nie mówię w tym momencie o kibicach z miast, w których gra TBL, bo ci i tak w pierwszej kolejności będą chcieli oglądać "swoich". Mówię o zwykłych fanach sportu, którzy z chęcią obejrzeliby koszykówkę, siatkówkę, ręczną czy tenis, byleby tylko dostać solidną dawkę emocji. Niestety, w poniedziałek większe emocje były pewnie w obchodzącym 10-lecie popularnym serialu...

    Dodatkowo - wychodzenie z założenia, że trzeba pokazać wszystkie zespoły ligi jest już z zasady błędne, bo nigdy nie uda się pokazać wszystkich w tej samej ilości. Sprawdziłem - Stelmet był transmitowany siedmiokrotnie, a Asseco Prokom pięciokrotnie, podczas gdy wspomniana Polpharma tylko raz (mają niefart, akurat taki mecz...), a Start... ani razu. No więc jak to jest? Niby chcemy wyrównywać szanse, promować koszykówkę poprzez różne zespoły jak Polska długa i szeroka, a i tak cichaczem faworyzujemy jednych kosztem drugich? Przecież skoro gdynianie (ci ze Startu) nie byli pokazywani w sezonie zasadniczym, to nie wyobrażam sobie by otrzymali transmisję w momencie, gdy liga podzieli się na szóstki. To już nie byłby strzał w kolano, ale w samo serce.


    http://www.sportowefakty.pl/koszykow...-wielkiej-wagi

    P.S
    Tylko nie czepiajcie się o to, że autor za przykład podaje mecz Stelmetu bo nie w tym rzecz.

  2. Powrót do góry    #6032
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Z punktu widzenie kibica sluszne zalozenia.Tez jako kibic wole ogladac widowiska na wysokim poziomie.
    Tylko caly czas powtarzam,jesli rowniez tych maluczkich obarczamy obowiazkami i kosztami umowy z TV lub sponsorem strategicznym, nie mozna przy podziale zyskow z tego wynikajacych ich pomijac.
    Jesli chcemy tort dzielic na 5 a nie 10 czesci,nie wymagajmy od pominietej piatki aby sie do wypieku tego tortu dokladali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #6033
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    - Kibic idący na mecz chce oglądać tylko najlepszych, najzdrowszych, najbardziej utalentowanych, a nie chromych czy niebędących w formie. Tak samo kibic przed telewizorem - gdy zobaczy transmisję meczu dołu tabeli przełączy kanał.
    Co za bzdura. Czyli potencjalny kibic w trakcie meczu sprawdzi tabelę i jeśli gra ze sobą 1 z 2 drużyną to ogląda dalej, a jeśli np. 5 z 8 to już nie?

    Liczą się emocje, a nie wynik - co już pokazała chociażby Częstochowa przez ostatnie kilka lat.

  4. Powrót do góry    #6034
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Potencjalny kibic stwierdzi, że mecz w Częstochowie jest ciekawy, bo zawodnicy często wyprzedzają się na torze. Mniejsza o to, że objeżdżani są tylko ci z jednej drużyny.

    Jak w koszu jedna drużyna wygrywa 30+, niemiłosiernie lejąc partaczy, bierze się pilota do ręki i używa zgodnie z przeznaczeniem. A jeszcze gorzej, jak drużyny z dołu tabeli grają ze skutecznością 50% lub niższą.

  5. Powrót do góry    #6035
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Chore porównywać żużel do koszykówki. Prędzej do F1. Wyścig jest ciekawy, gdy rywale się wyprzedzają - bez względu na to kto kogo(lepszy słabszego czy na odwrót).

  6. Powrót do góry    #6036
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chore to nie rozumieć kontekstu i pisać brednie w związku z powyższym.

  7. Powrót do góry    #6037
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Sobotch,
    czemu porównujesz mijanki do wyniku, a nie mijanki do efektownych akcji/dunków?

  8. Powrót do góry    #6038
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na dwoje babka wrozyla.Rownie dobrze promocje dla nowych abonentow moga byc korzystniejsze niz oferta przejscia do nc+ dla tych co sa juz zwiazani umowa.
    Nie dam sobie reki uciac jak bylo w Cyfrze+,ale w N-ce nowi mogli zyskac wiecej niz przeduzajacy umowy.Jak nie w abonamencie to w sprzecie.

    W cyfrze + jest inaczej.
    Najlepiej teraz przedłużać umowy i nawet się nie zastanawiać, bo:

    1. Osoby związane umowami w każdej chwili będą mogły migrować do nc+ (dokupić daną opcję lub nowy pakiet)
    2. Ceny w nowej platformie będą większe i sam o tym mówił Tellenbach w jednym z wywiadów.

    Na dzień dzisiejszy oferta cyfry + to abonament 77 zł za Canal + optimum na 18 miesięcy + Multiroom 0 zł + dekoder Pace 0 zł przez 6 miesięcy a później chyba 10zł. Do tego paczki HBO, Cinemax i Filmbox na 6 miesięcy 0 zł.

    A teraz tak: Jak jesteś abonentem i masz możliwość przedłużenia umowy to oferta jest następująca (uwaga - takie warunki są po dłuższych negocjacjach z działem sprzedaży - często mówią że takich ofert nigdy nie było itp. ale są)

    1 wariant:

    Umowa na 18 miesięcy (sam tak teraz przedłużyłem umowę)

    - Canal + optimum 65 zł
    - HD promo (czyli kanały w jakości HD, ale bez programu Animal Planet HD) - 0 zł
    - Dekoder Pace na cały okres umowy - 0 zł
    - Multiroom - 0 zł
    - HBO, Cinemax i Filmbox na 7 miesięcy 0 zł.


    2 wariant:

    Umowa na 12 miesięcy

    - Canal + optimum 62 zł
    - HD promo (czyli kanały w jakości HD, ale bez programu Animal Planet HD) - 0 zł
    - Dekoder Pace na cały okres umowy - 0 zł
    - Multiroom - 0 zł
    - HBO, Cinemax i Filmbox - chyba 4 miesiące 0 zł. Tutaj nie jestem do końca pewny.

    Sam wybrałem 18 miesięcy bo mam dobrą cenę, a jak wejdzie nc+ to prawdopodobnie nie będzie nowego regulaminu -nie będzie konieczności przymusowego aneksowania nowych warunków cenowych.!
    You will never walk alone.

  9. Powrót do góry    #6039
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    ok, a majac wszystkie pakiety w N (bez hbo) i osobno podstawowy pakiet cyfry z c+, ktory wlasnie w lutym sie konczy lepiej podpisac nowa umowe czy poczekac, zeby przedluzyla sie o miesiac i czekac co wydarzy sie w marcu?

  10. Powrót do góry    #6040
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    ok, a majac wszystkie pakiety w N (bez hbo) i osobno podstawowy pakiet cyfry z c+, ktory wlasnie w lutym sie konczy lepiej podpisac nowa umowe czy poczekac, zeby przedluzyla sie o miesiac i czekac co wydarzy sie w marcu?
    jeżeli nie wypowiedziałeś umowy miesiąc przed jej końcem , to ta została automatycznie przedłużona. Wtedy okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Dotyczy to zarówno N-ki, jak i Cyfry +.
    IMO, uważam, że lepiej wypowiadać umowy, można wtedy w negocjacjach uzyskać lepsze warunki.
    Jeśli użytkujesz obie platformy, to z jednej zrezygnuj. Przecież powstaje nowa NC+. Oferta programowa NC+ma być jednakowa dla użytkowników N-ki i Cyfry+.
    Ja jestem w podobnej sytuacji. Rezygnuję z Cyfry. N-kę też wypowiedziałem i czekam na ofertę

  11. Powrót do góry    #6041
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    jeżeli nie wypowiedziałeś umowy miesiąc przed jej końcem , to ta została automatycznie przedłużona. Wtedy okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Dotyczy to zarówno N-ki, jak i Cyfry +.
    IMO, uważam, że lepiej wypowiadać umowy, można wtedy w negocjacjach uzyskać lepsze warunki.
    Jeśli użytkujesz obie platformy, to z jednej zrezygnuj. Przecież powstaje nowa NC+. Oferta programowa NC+ma być jednakowa dla użytkowników N-ki i Cyfry+.
    Ja jestem w podobnej sytuacji. Rezygnuję z Cyfry. N-kę też wypowiedziałem i czekam na ofertę
    Ja jestem bardziej w czarnej d....ie. Przedłużyłem N-kę na 18 miesięcy do maja 2014. A jak to będzie z tym połączeniem?? Ekstalipa będzie na Canale, czy na Nsport? Wiadomo już jakieś szczegóły, czy na razie tylko takie zdawkowe infa rzucają??

  12. Powrót do góry    #6042
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Na jakim kanale będzie to do końca nie wiadomo. Przed połączeniem dostaniesz ofertę migracji do nc+ i albo z niej skorzystasz albo nie i do końca umowy czyli 2014 zostaniesz z tym co masz

  13. Powrót do góry    #6043
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Gierappa

    Szczerze mowiac wszystko zalezy od tego co chcesz ogladac.
    W promocji o ktorej piszesz jest co prawda wieciej programow do ogladania,ale z pozycji kibica zuzlowego patrzac,wystarczy pakiet Kompakt HD w cenie 59zl.
    W pakiecie sa Canaly+ w wersji HD jak i TVN Turbo HD. Roznice robia kanaly Discovery czy NG.Czyli kto co lubi.Ale to taka na marginesie,bo nie o tym byla mowa a o korzysciach wynikajacych z przedluzania umowy lub podpisania nowej.
    Teraz pytanie ile bedzie kosztowal taki pakiet w nc+? To ,ze zuzel bedzie w Canal + to raczej przesadzone a nawet jak nie zlikwiduja Nsport i tam zaswieca,kanal ten znajdzie sie w pakiecie razem z C+SPORT wiec jedna cholera.

    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    jeżeli nie wypowiedziałeś umowy miesiąc przed jej końcem , to ta została automatycznie przedłużona. Wtedy okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Dotyczy to zarówno N-ki, jak i Cyfry +.
    Wszystko zalezy jak byla zawarta umowa.Jesli na odleglosc ( poprzez internet czy zamowienie telefoniczne ) obowiazuje jednomiesieczny okres wypowiedzenia.Jesli przegapi sie date zlozenia rezygnacji,trzeba po prostu poczekac az umowa przejdzie na okres nieokreslony.
    Jesli umowa zostala zawarta bezposrednio w APS,obowiazuje trzymiesieczny okres wypowiedzenia.

    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    ok, a majac wszystkie pakiety w N (bez hbo) i osobno podstawowy pakiet cyfry z c+, ktory wlasnie w lutym sie konczy lepiej podpisac nowa umowe czy poczekac, zeby przedluzyla sie o miesiac i czekac co wydarzy sie w marcu?
    Podobnie jak adambe sklanialbym sie do rezygnacji i zwiazania sie nowa umowa z nowa platforma.Nie ma gwarancji czy zyskasz,choc to dosc prawdopodobne,ale nie sadze abys cos stracil.

    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Ja jestem bardziej w czarnej d....ie. Przedłużyłem N-kę na 18 miesięcy do maja 2014. A jak to będzie z tym połączeniem?? Ekstalipa będzie na Canale, czy na Nsport? Wiadomo już jakieś szczegóły, czy na razie tylko takie zdawkowe infa rzucają??
    Troche jestes faktycznie umoczony ale moze nie bedzie tak zle i dla starych abo.
    Zreszta musisz obserwowac sytuacje na poczatku marca jak ruszy nowa platforma.Jesli zlikwiduja jakis kanal w zwiazku z fuzja i wspolna oferta,bez wzgledu na to co beda gadac pracownicy N-ki pisz rezygnacje bo masz do tego prawo.Jesli odmowia,skieruj pismo do UOKiK lub rzecznika praw konsumenta.Wiem ,ze to ostatecznosc,ale innego wyjscia nie bedzie.
    Sledz forum N-ki,tam bedziesz mial wszystko czarno na bialym.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-02-2013 o 08:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #6044
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gierappa


    Podobnie jak adambe sklanialbym sie do rezygnacji i zwiazania sie nowa umowa z nowa platforma.Nie ma gwarancji czy zyskasz,choc to dosc prawdopodobne,ale nie sadze abys cos stracil.
    nie wypowiedzialem, takze pewnie jest ten 3 miesieczny. tak czy siak chodzi mi o to, ze dzwonili do mnie z taka sama propozycja (43zl na 12 czy 13 miesiecy - oddzwonia), a jednoczesnie nie chcialem wypowiadac, bo w marcu tez chce miec dostep do c+. wiec jak zaplace 50pare zl to sie nic nie stanie, chodzi mi o to czy wziac przedluzenie czy w kwietniu jak bedzie fuzja to bez znaczenia czy oba abo mam na dluzszy okres czasu, czy jeden sie konczy itp. ale dzieki za info.

  15. Powrót do góry    #6045
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    nie wypowiedzialem, takze pewnie jest ten 3 miesieczny.
    Niekoniecznie.
    Gdzie zawierales umowe? Przez neta,telefon czy bezposrednio w punkcie sprzedazy?
    Spozniles sie z wypowiedzeniem,wiec od tego zalezy jaki bedziesz mial okres wypowiedzenia po przejsciu na okres nieokreslony.
    Problem w tym ,ze nawet jak bedziesz mial miesiac,przez dwa najblizsze miesiace bedzesz musial placic za pakiety bez zadnej znizki i to sie chyba nie za bardzo oplaca.
    Swoj czas na wypowiedzenie umowy tez przegapilem,bo bylem swiecie przekonany,ze mam umowe na pol roku dluzej niz faktycznie mialem i nie chcac placic za Fulla przez pierwsze dwa miesiace ponad 200zl,zdecydowalem sie na przedluzenie.W sumie i tak chcialem zostac w N-ce ale jako nowy abonent,z nowa promocja.Przez gapiostwo mi sie to nie udalo.Teraz place tyle samo co wczesniej a zaj.eb....li mi z oferty Cinemaxy,Filmboxy i Picture Box.Potraktowali mnie gorzej niz nowego abo co w N-ce jest wlasciwie norma.Wyklocac sie,targowac do osranej smierci to nie dla mnie,tym bardziej ,ze sam jestem sobie winny.Gdybym wyslal to pieprzone wypowiedzenie,rozmowa bylaby inna.Ja bym mial ich w szachu a nie oni mnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-02-2013 o 15:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #6046
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gierappa

    Szczerze mowiac wszystko zalezy od tego co chcesz ogladac.
    W promocji o ktorej piszesz jest co prawda wieciej programow do ogladania,ale z pozycji kibica zuzlowego patrzac,wystarczy pakiet Kompakt HD w cenie 59zl.
    W pakiecie sa Canaly+ w wersji HD jak i TVN Turbo HD. Roznice robia kanaly Discovery czy NG.Czyli kto co lubi.Ale to taka na marginesie,bo nie o tym byla mowa a o korzysciach wynikajacych z przedluzania umowy lub podpisania nowej.
    W pakiecie kompakt nie ma ,,TVP SPORT" - niby żużla już nie będzie, ale np. IMP ?? czy inne zawody??
    Pakiet Canal + kompakt HD można najtaniej wytargować w cenie 50 zł


    Ogólnie mówiąc trudno powiedzieć co będzie oferowane w nowej platformie. Na dzień dzisiejszy mamy tylko same pytania, a żadnego oficjalnego stanowiska nc+.
    - Jedni mówią o dzieleniu paczki Canal + na SPORT oraz FILM
    - likwidacji Nsport - tylko jak skoro ma zostać zachowany dotychczasowy regulamin i umowy rozwiązać nie będzie można z tego tytułu.
    - itp....

    Osobiście moje odczucie jest takie, że jak na dzień dzisiejszy zwykły Kowalski ma dostęp do całej paczki Canal + oraz podstawowych programów telewizyjnych (pakiet optimum) w cenie 77zł + koszta za najem dekodera, to cena za nowy twór (wraz z dekoderem) nie może przekroczyć 100zł za abonament, bo to już będzie za drogo.
    W połowie lutego będzie już coś więcej wiadomo.
    You will never walk alone.

  17. Powrót do góry    #6047
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Jeszcze raz powtórzę, dla tych co nie mają umowy czy własnie się skończyła to najlepszą opcją wydaje się być zakup za 199 PLN oferty Świat HD z 3 miesiącznym oglądaniem npremium i hbo wliczonej w cenie plus do tego dekoder nbox 5800sx na własność. Po upływie trzech miesięcy można sobie podpisać umowę na czas nieokreślony od razu, czyli nie trzeba się wiązać na określony czas. Przez te trzy miesiące sytacja z platformą NC+ wyjaśni się na tyle, że będzie można podjąć konkretną decyzję. I nawet jeśli by ktoś nie chciał dalej podpisywać umowy to zostaje mu na własność dwugłowicowy dekoder z nagrywarką który można wykorzystać do oglądania jakiejkolwiek innej platformy czy nawet TNK SMart HD. Dekoder ten ma bowiem bardzo duże możliwości. Dodam tylko jeszcze, ze oferta o której pisze kończy się bodajże 24 lutego.

    A tu link do oferty http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder

    A tu mamy np. link http://allegro.pl/nbox-bsla-enigma2-...990550554.html do tego samego dekoder z enigmą 2 na pokładzie + nieaktywna jeszcze karta na pakiet Świat HD, kartę możemy w każdej chwili aktywować i oglądamy przez 3 miech ofertę npremium+hbo.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-02-2013 o 12:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #6048
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Faktycznie dobra oferta,sam nie wiem czy z niej nie skorzystam,pomimo tego ,ze mam umowe z Nka jeszcze na kilka miesiecy.
    Podejrzewam,ze w nowej ofercie trzeba bedzie placic za najem dekodera a to mnie troche mierzi.200 zl dupy nie urywa a w razie czego moge wziac jakas promocje nc+.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #6049
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeszcze raz powtórzę, dla tych co nie mają umowy czy własnie się skończyła to najlepszą opcją wydaje się być zakup za 199 PLN oferty Świat HD z 3 miesiącznym oglądaniem npremium i hbo wliczonej w cenie plus do tego dekoder nbox 5800sx na własność. Po upływie trzech miesięcy można sobie podpisać umowę na czas nieokreślony od razu, czyli nie trzeba się wiązać na określony czas. Przez te trzy miesiące sytacja z platformą NC+ wyjaśni się na tyle, że będzie można podjąć konkretną decyzję. I nawet jeśli by ktoś nie chciał dalej podpisywać umowy to zostaje mu na własność dwugłowicowy dekoder z nagrywarką który można wykorzystać do oglądania jakiejkolwiek innej platformy czy nawet TNK SMart HD. Dekoder ten ma bowiem bardzo duże możliwości. Dodam tylko jeszcze, ze oferta o której pisze kończy się bodajże 24 lutego.

    A tu link do oferty http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder

    A tu mamy np. link http://allegro.pl/nbox-bsla-enigma2-...990550554.html do tego samego dekoder z enigmą 2 na pokładzie + nieaktywna jeszcze karta na pakiet Świat HD, kartę możemy w każdej chwili aktywować i oglądamy przez 3 miech ofertę npremium+hbo.
    Jeśli potwierdzą się plotki odnośnie parowania kart w NC+, to zbytnio ten dekoder się do niczego już nie przyda. Z innych platform polskich to jedynie zostanie TNK lub Smart HD, Cyfrowego Polsatu bez wyciągnięcia boxkey i RSA też zwykły człowiek nie poogląda na tym, bo sprzęt ten nie ma wejścia na moduł CI.

  20. Powrót do góry    #6050
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Jeśli potwierdzą się plotki odnośnie parowania kart w NC+, to zbytnio ten dekoder się do niczego już nie przyda. Z innych platform polskich to jedynie zostanie TNK lub Smart HD, Cyfrowego Polsatu bez wyciągnięcia boxkey i RSA też zwykły człowiek nie poogląda na tym, bo sprzęt ten nie ma wejścia na moduł CI.
    Dzisiaj też jest parowanie, i w n-ce i Cyfrowym Polsacie. Jedno i drugie śmiga u mnie na tunerze nie dedykowanym. Właśnie ten zestaw (dekoder + karta) daje takie możliwości. Z innych (nowszych sprzętów) ciężko jest wyciągnąć rsa. Z tego akurat idzie. Sam dekoder przeprogramujesz na e2 i dane wpisujesz gdzie trzeba. A potem oglądasz to za co zapłacisz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #6051
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ciekawe tylko z jakiej oferty bedziesz mogl skorzystac po tych trzech miesiacach.Jak pozostawia to co jest,i tak kicha.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #6052
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    No będziesz mógł skorzystac ze starej oferty lub bedziesz mógł podpisać nowy regulamin na nową ofertę już NC+. I w tym momencie będziesz miał taką przewagę, że będziesz miał już ich tuner i kartę (z wyciągniętym rsa).

    Poczekasz tylko na odp. uprawnienia któe spłyną na kartę i możesz oglądać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #6053
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    A ja się zastanawiam, czy w ogóle ładować się w to NC+
    Przecież na żywo nie będę oglądał, bo zawsze jestem na jakimś stadionie
    A Grand Prix można obejrzeć w pubie, przy kufelku...

  24. Powrót do góry    #6054
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Uważaj, bo będziesz miał przekichane u lobbystów

  25. Powrót do góry    #6055
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Przecież na żywo nie będę oglądał, bo zawsze jestem na jakimś stadionie
    A Grand Prix można obejrzeć w pubie, przy kufelku...
    Jakieś rozwiązanie to jest. Ja jednak lubię po powrocie z meczu obejrzeć raz jeszcze to co pokazywały kamery TV. Poza tym zgrywma na HDD rozgrywki aby móc pooglądac ten materiał w jesienno-zimowe wieczory
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #6056
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    W TV lepiej widac w HD,jest taniej no i TV nigdy nie klamie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #6057
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    a tak na marginesie to
    liga angielska do 2016 pozostaje w C+/NC+
    http://media2.pl/media/100222-Liga-a...ie-ncplus.html

    to tak gdyby ktoś nie tylko żużlem żył

  28. Powrót do góry    #6058
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    http://www.methanolpress.com/sky-spo...records-began/

    Smutna wiadomość. Wygląda na to, że skończyła się alternatywa dla Olkowicza.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-02-2013)

  30. Powrót do góry    #6059
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    http://www.methanolpress.com/sky-spo...records-began/

    Smutna wiadomość. Wygląda na to, że skończyła się alternatywa dla Olkowicza.
    Jakby doliczyli niele... (eee nieoficjalne) streamy z GP na polskich stronach to by musieli te statystyki pomnożyć ze trzy razy

  31. Powrót do góry    #6060
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Z nieco innej beczki:
    W nadchodzącym sezonie kanał Sportklub będzie pokazywał zawody w longtracku (ciekawe, bo w Polce ma on znikomą popularność) i.... ligę czeską. Retransmisje mają się pojawiać we czwartki w godzinach 18.00 - 20.00 Prawdopodobnie nadal będą też retransmitowane spotkania polskiej I ligi.
    Dziś zaś o 18.00 będzie emitowany film wspomnieniowy o Lee Richardsonie.
    Ostatnio edytowane przez PiotrHa ; 21-02-2013 o 07:38

  32. Powrót do góry    #6061
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2004
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo juz dokładnie na jakich kanałach pokazywane bedą mecze ekstraligi żużlowej i GP po fuzji N i Cyfry + ?

  33. Powrót do góry    #6062
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    http://satelitarne.tv/index.php?opti...ja-n&Itemid=83

    Reportaz ze zgrupowania kady w nSportHD

  34. Powrót do góry    #6063
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Oficjalnych informacji jeszcze nie ma, ale jak nSport ma pokazywać zgrupowanie w Zakopanem to.........liga żużlowa na nSport+?? na forum satkurier była informacja od kilku ludzi, że żużel na nSport+
    Nie mylić z nSport
    Dochodzi +
    You will never walk alone.

  35. Powrót do góry    #6064
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    O 11 na nSport jest materiał z kadry. Jeśli nie macie to niżej daje link

    http://www.meczenazywo.tv/nSport_na_...ez_internet_27

  36. Powrót do góry    #6065
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Od razu widać bardzo profesjonalne podejście nowego nadawcy żużla. Przy okazji można zadać pytanie, które drążył dziennikarz Majewski(btw: bardzo dobrze poinformowany): Dlaczego nie było na zgrupowaniu Jarka Hampela? Trener Cieślak nie był tym zachwycony...

  37. Powrót do góry    #6066
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez gierappa Zobacz posta
    Oficjalnych informacji jeszcze nie ma, ale jak nSport ma pokazywać zgrupowanie w Zakopanem to.........liga żużlowa na nSport+?? na forum satkurier była informacja od kilku ludzi, że żużel na nSport+
    Nie mylić z nSport
    Dochodzi +
    z tego co wiem to nSPORT ma być wchłonięte przez C+ i stąd ta chyba nowa nazwa nSPORT+;
    zresztą nie jest ważne gdzie to będzie i tak abonenci obu platform będą mogli oglądać to samo;
    już teraz np. na C+ oglądać można skróty meczy LE i LM czego wcześniej nie było

  38. Powrót do góry    #6067
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A ciekawe co z telewizją na kartę Tam też jest nSport

  39. Powrót do góry    #6068
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  40. Powrót do góry    #6069
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    @GTomazic: "@SpeedwayFamily:We can confirm that Sky will NOT be broadcasting the Speedway GP series in 2013. Details to follow." @Borut_Cvetko :S

  41. Powrót do góry    #6070
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Widzę, że jest tu sporo znawców (w tym m.in. Mariusz) więc mam pytanko - mam zamiar zrezygnować z kablówki, w jaki najtańszy sposób mogę sobie załatwić dostęp do C+ (nc+)?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Powrót do góry    #6071
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    w jaki najtańszy sposób mogę sobie załatwić dostęp do C+ (nc+)?
    Odnośnie NC+ się nie wypowiadam ponieważ to melodia przyszłości i chłopaki mogą nas niemile zaskoczyć. Jesli chodzi o C+ to są trzy sposoby, całkowicie legalny - abonament w C+, półlegalny - czyli do spółki z jakimś kolegą bierzesz dwie karty z C+ (w ramach usługi multiroom) i kosztami dzielisz się po połowie, oraz całkowicie nielegalny - czyli korzystasz z tzw. sharingu tzn. uprawnienia z karty idą przez internet prosto do tunera. Oczywiście tuner trzeba mieć swój z alternatywnym oprogramowaniem. No i czekasz jak któregoś dnia zawitają do Ciebie smutni panowie o 6 nad ranem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #6072
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    A czy wiadomo przynajmniej kiedy rusza hybryda NC+. Posiadam w tym momencie TNK i nie wiem jaki ruch wykonać. W pakiecie mam niby nSport ale z tego co tu piszecie szansa na żużel live jest tu mała

  44. Powrót do góry    #6073
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jest bardzo wiele plotek. Sam również czekam, bo dostałem bardzo korzystną ofertę z kablówki Multimedia za 88 zł: internet 6mb+pakiet kanałów SuperBox(ponad 100 kanałów)+ pakiet Canal Plus. Co w teorii oznaczałoby, że miałbym dostęp do chyba każdego żużla dostępnego w polskiej tv: Sportklub, Orange Sport, Polsat Sport, Eurosport, C+, N. Czekam jednak co się stanie po fuzji. Czy zmieni się wtedy oferta kablówki odnośnie C+. Słyszałem, że nC+ ma ruszyć już z początkiem marca. Poza tym polecam śledzenie forum Sat Kuriera oraz nieoficjalnego forum nC+: http://www.ncplus.pun.pl/forums.php (przepraszam, za link do innego forum, ale może okazać się przydatny).

  45. Powrót do góry    #6074
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    BYł dzisiaj reportarz w tórjce po 6. Mają w dupie, nikt nie chce rozmawiać ani z N-ki ani z C+. Specjalista mówił, że na obu platformach są te same programy poza dedykowanymi C+ (sport, film) oraz N-sport i N-Film.

    EDIT:

    "Serwis media2.pl poinformował, iż od kilku dni konsultanci CYFRY+ wydzwaniają do wybranych abonentów, proponując przedłużenie dotychczasowej umowy. W ramach oferty promocyjnej, klientom CYFRY+ decydującym się na przedłużenie umowy proponowany jest dodatek w postaci darmowego dostępu do nSport oraz MGM HD przez okres 6 miesięcy. Po tym terminie, kanały mają być dostępne tylko w ramach oferty nowej platformy nc+ (pojawi się też możliwość migracji do nc+). Pierwsi abonenci już otrzymali uprawnienia do odbioru tych stacji."
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 27-02-2013 o 17:43

  46. Powrót do góry    #6075
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Plan pierwszych transmisji Sky Sports z Elite League i Premier League w sezonie 2013:

    Środa 27.03: Birmingham v Coventry
    Wtorek 02.04: Wolverhampton v Belle Vue
    Poniedziałek 08.04: Swindon v Peterborough
    Poniedziałek 15.04: Belle Vue v Peterborough
    Wtorek 23.04: Lakeside v Kings Lynn
    Środa 24.04: Kings Lynn v Poole
    Poniedziałek 29.04: TBC
    Wtorek 30.04: Scunthorpe v Workington

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •