Strona 132 z 518 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182232 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,896 do 5,940 z 23266

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #5896
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    a po drugie - nie chce, by udajace kibicow zuzla Kinga Rusin, Magda Gessler i ch.. wie kto jeszcze obrzydzily mi ogladanie speedwaya. Ale moze demonizuje.
    aż sobie PaczPana w "Tańcu z gwiazdami" wyobraziłem

    i coś jeszcze:
    Jest jeszcze jedna niezwykle istotna sprawa. Ligowe zawody będą dublowane. Dwa mecze będą rozpoczynały się na przykład o 17, kolejne dwa o 19. Jeśli w mieście, z którego była zaplanowana transmisja pogoda uniemożliwi rozegranie spotkania, to od razu na antenę "wchodzi" relacja z drugiego toru. TVP nie mogła tego zagwarantować - zakończył Ireneusz Zmora.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...brze-promowany

    dobry pomysł
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 24-01-2013 o 21:40

  2. Powrót do góry    #5897
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Dillinger,

    Tu nie chodzi o mnie, czy o Ciebie, bo my sobie ten speedway obejrzymy. Tu chodzi o ogólną dostępność ligi.
    Wiadomo, że C+ kupuje produkt, aby go dalej sprzedać. I taka jest polityka tej stacji. Nie tak tak dawno n kupiła prawa do CL i odcięła 80% kibiców od oglądania wtorkowych spotkań.
    N to musiała zrobić, aby w ogóle cokolwiek mieć w ofercie

    Plus w tym wszystkim jest taki, że zniknie jedna płatna TV. Nie znam kraju w Europie, w którym sport w TV był tak bardzo rozdziobany i taki statystyczny Mariusz musiał mieć dekoder na 3 karty, aby wszystko oglądać
    Obecnie polska piłka otworzyła się na świat. Mam wrażenie, że w speedwayu to poszło w drugą stronę. Obym się mylił.
    Za to zawody w sobotę to bardzo dobry pomysł.

  3. Powrót do góry    #5898
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    w którym sport w TV był tak bardzo rozdziobany i taki statystyczny Mariusz musiał mieć dekoder na 3 karty, aby wszystko oglądać
    I dalej mam A do tego abonament trzech trzech krajowych platform Teraz zaoszczędzę na jednym abonamencie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #5899
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Najlepszą opcją jeśli chodzi o sport jest kablówka.Ja tylko z powodu tych "rozdziobanych" jak to określił sfp praw pozostaję w Multimedii.Tutaj mam C+Sport,C+Gol,Eurosport,Eurosport2,Polsat Sport,Polsat Sport Extra,Polsat Sport News,Orange Sport,Sportklub i TVP Sport.Większość tych kanałów w HD i to za niecałe 50 zł miesięcznie.

  5. Powrót do góry    #5900
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Raczysz żartować Skywalker? 50 zł to raczej bez C+, którego pakiet miesięczny w Multimedii to jakies 25-30 zł.

  6. Powrót do góry    #5901
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No i Multimedia nie ma póki co na dziś NSport, ale mam nadzieję, że będzie opcja wykupienia kanału, na którym pojawi się żużel.

  7. Powrót do góry    #5902
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Tutaj mam C+Sport,C+Gol,Eurosport,Eurosport2,Polsat Sport,Polsat Sport Extra,Polsat Sport News,Orange Sport,Sportklub i TVP Sport.Większość tych kanałów w HD i to za niecałe 50 zł miesięcznie.
    Sky, cos ściemniasz bratku. Ja tu http://www.multimedia.pl/DTV widzę, że taki pakiet kosztuje ponad 100 PLN-ów. No chyba, że z sąsiadem ciągniesz na spółkę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #5903
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Skywalker-RM nic nie ściemnia
    Też tak mam
    Telewizja analogowa Multimedia(57 kanałów)+ dekoder DTV (140 kanałów w tym cały pakiet C+ + HD + sportowe o których wspomina Skywalker-RM) + internet 6 mb + stacjonarny + multiroom i drugi dekoder w pokoju z tymi samymi pakietami za łącznie 106 zł
    Nazywa to się jakoś pakiet paczka jakaś tam i była dostępna dla przedłużających umowę

    Niestety albo i stety Multimedia ma bardzo agresywna strategi zdobywania klientów.
    Nowy nabywca płaci sporo kasy za niewiele kanałów, a starzy bywalcy mogą którzy mają umowę i im się kończy można sporo zyskac.... i im więcej pakietów tym tanie jest, o czym nowy nabywca może pomarzyć

    I zazwyczaj jest tak, że jeden za to samo płaci 50, drugi 100 a trzeci 150.
    Nie ma sprawiedliwości



    A wracając do tematu transmisji w C+ to ciekawi mnie to zakodowanie....
    To co będą kodować canal + lub c+sport w fazie play off i będzie coś ala' ppv ? ??
    Ostatnio edytowane przez Hrabia ; 24-01-2013 o 23:26

  9. Powrót do góry    #5904
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    To co będą kodować canal + lub c+sport w fazie play off i będzie coś ala' ppv ? ??
    Hmm, a skąd info, że będzie jakiekolwiek ppv ? Zresztą po co jak transmisja ma być kodowana ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5905
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Czy istnieje możliwość wykupienia jakiegoś pakietu i oglądania kanałów C+ w Internecie?

  11. Powrót do góry    #5906
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Czy istnieje możliwość wykupienia jakiegoś pakietu i oglądania kanałów C+ w Internecie?
    Canal+Gol, canal+sport i canal+ weekend mozna ogladac w necie poprzez "cyfraplus online"
    Dostep ma kazdy abonent c+, a jesli nim nie jestes to niech ktos znajomy Ci udostepni.
    Wystarczy zalozyc konto na stronie c+.
    Do zalozenia konta niezbedny jest numer abonenta

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-01-2013)

  13. Powrót do góry    #5907
    Początkujący Awatar tajemniczyjo
    Dołączył
    05-04-2010
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    [QUOTE=Bonjo;1489387]Czy istnieje możliwość wykupienia jakiegoś pakietu i oglądania kanałów C+ w Internecie? [/ za 50 kilka złociszy , na weeb tv masz dostęp do wszytskich polskich stacji . a za przykładowy weekend ze "wszystkim" 3dni=3,99 zł wiec po cholere babrać się w umowach ... zero zacięć ! bo przy duzej ilosci "sępów" zostają tylko zalogowani i opłaceni pozdrawiam abonamentów c+ n-ki kablówek itp. dooobranoc

  14. Powrót do góry    #5908
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Gdzies przeczytalem,ze mecze fazy play-off maja byc na otwartym kanale.Na Premium ma byc RZ,oprocz jednego spotkania w miesiacu pokazywanego na TVN-Turbo.
    Tylko ,ze Turbo tez nie jest ogolnodostepne czyli FTA.Rzecz jasna dostepnosc w porownaniu z np.Canal+ jest nieporownywalna ale jednak nie jest to FTA.
    TVP Sport zreszta tez nie bylo.
    Mnie cieszy zuzel w nc+ z dwoch powodow o ktorych juz zreszta pisalem.Pierwszy to zuzel ligowy i GP w jednym dekoderze a drugi to jakosc transmisji i chodzi nie tylko o HD.To tez wazne,bo SD moze byc roznej jakosci i w zaleznosci od posiadanego TV niektore kanaly lepiej omijac szerokim lukiem.Sportklub byl jednym z tych kanalow. Na TVP Sport nie bylo najgorzej,ale jak sie mialo porownanie z GP w C+ to docenialo sie HD ,nawet w polskim wydaniu..Oprocz jakosci technicznej mam tez nadzieje na podniesienie jakosci merytorycznej transmisji.Duzo tez spodziewam sie po cotygodniowym magazynie zuzlowym podsumowujacym kolejke.To co Canal + zrobil z nasza kopana m.i.n dzieki magazynowi LIGA+ to mistrzostwo a jak bedzie z zuzlem zobaczym.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #5909
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A co Wy na to: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...-isc-do-przodu ?

    Jak dla mnie Jankowski chce opcji "bogatym dajmy więcej, biedny mniej". Typowe podejście bogaczy - pogłębiajmy różnice. O ile ma sens przydzielanie kasy odnośnie interesujących spotkań (ciekawy tor jest nagradzany) o tyle cała reszta brzmi jak "Start Gniezno nie powinien dostać za dużo, bo nie jest tak zasłużony w ostatnich latach jak my".
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 25-01-2013 o 09:35
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #5910
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A co Wy na to: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...-isc-do-przodu ?

    Jak dla mnie Jankowski chce opcji "bogatym dajmy więcej, biedny mniej". Typowe podejście bogaczy - pogłębiajmy różnice. O ile ma sens przydzielanie kasy odnośnie interesujących spotkań (ciekawy tor jest nagradzany) o tyle cała reszta brzmi jak "Start Gniezno nie powinien dostać za dużo, bo nie jest tak zasłużony w ostatnich latach jak my".
    A co się mu dziwisz, każdy chciałby dostać więcej. Całe lata promowali markę "Falubaz" to i chcieliby teraz na tym coś zarobić. Ja uważam, że jakieś zróżnicowanie ze względu na oglądalność powinno być. Nie powinny to być duże różnice (między najpopularniejszym a najsłabiej oglądanym max 20 %).
    Dawanie po równo jest zwyczajnie niesprawiedliwe i słusznie Jankowski określił to jako "socjalistyczny podział". Najlepszy przykład to porównanie jakości widowisk w Częstochowie i np. we Wrocławiu. Przepaść. Czewa na pewno będzie chętniej oglądana i coś z tego powinna mieć. Chociażby symboliczny bonus.

  17. Powrót do góry    #5911
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Z jednej strony bardzo dobrze że sprawa transmisji wreszcie się rozwiązała, choć mam obawy, ze dostępność transmisji się zmniejszy co jeszcze bardziej zmarginalizuje speedway. Jeden mecz w ogólnodostępnym TVN Turbo to może być trochę mało. Reszta meczy w C+ (skoro NSport likwidują) a jak wiadomo za posiadanie C+ w swoim pakiecie zawsze trzeba dopłacić co może sporo osób zniechęcić. Kolejna sprawa to godziny rozgrywania meczy, w C+ niepodzielnie rządzi piłka czy to Polska czy Hiszpańska lub Angielska, to sporo meczy, a tu jeszcze będą musieli wcisnąć speedway i nie zdziwi mnie to jak mecze będą koło południa lub o jakiś innych nie atrakcyjnych godzinach.
    Jest jeszcze jedna kwestia która spędza mi sen z powiek. Mianowicie mam obawy co do osób mających zająć się komentarzem. W TVP było z tym średnio, ale jak w NC+ komentarzem miałby się zająć niejaki olkowicz to będzie jednym słowem prze......

  18. Powrót do góry    #5912
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Szczerze to wole Olka niż Darrrrrrzżżżżynkiewicza i jego historie leszniańskie!! Poza tym liczę że w canalu będzie Daria skoro jest Gp to i przy lidze może się zakręcić. Info że mecz na tvn turbo a miały być w otwartym kanale tzn w jakim? BO turbo napewno nie jest otwartym kanałem. W skład TVN jest kilka opcji więc mam nadzieję że pokażą jakiś mecz właśnie w którymś z kanałów DVB-T.

  19. Powrót do góry    #5913
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Tutaj akurat ja uwazam ze mecze falubaz- start,wroclaw, bydgoszcz, gorzow,... Beda o wiele mniej atrakcyjne niz te same mecze rozegrane przez falubaz na wyjezdzie. Jedyne co ciekawgo bedzie to falubaz - torun i falubaz - czestochowa. Reszta bedzie rwczej do jednej bramki. O wiele ciekawiej bedzie pokazc mecz trzymajacy w napieciu do konca z teoretycznie slabszym gospodarzem i silniejszymi goscmi. Wychodzi na to ze Falubaz powinien dostac mniej bo mecze na ich stadionie nie beda gwarantowac tylu emocj jak mecze slabszych druzyn u siebie !
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  20. Powrót do góry    #5914
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Z jednej strony bardzo dobrze że sprawa transmisji wreszcie się rozwiązała, choć mam obawy, ze dostępność transmisji się zmniejszy co jeszcze bardziej zmarginalizuje speedway. Jeden mecz w ogólnodostępnym TVN Turbo to może być trochę mało. Reszta meczy w C+ (skoro NSport likwidują) a jak wiadomo za posiadanie C+ w swoim pakiecie zawsze trzeba dopłacić co może sporo osób zniechęcić. Kolejna sprawa to godziny rozgrywania meczy, w C+ niepodzielnie rządzi piłka czy to Polska czy Hiszpańska lub Angielska, to sporo meczy, a tu jeszcze będą musieli wcisnąć speedway i nie zdziwi mnie to jak mecze będą koło południa lub o jakiś innych nie atrakcyjnych godzinach.
    Jest jeszcze jedna kwestia która spędza mi sen z powiek. Mianowicie mam obawy co do osób mających zająć się komentarzem. W TVP było z tym średnio, ale jak w NC+ komentarzem miałby się zająć niejaki olkowicz to będzie jednym słowem prze......
    Liga hiszpanska to mecze w poznych godzinach wieczornych.Zdarzaja sie nawet takie co rozpoczynaja sie o 22.00.Angielska blizej poludnia,12.30 - 13.00.
    Z polska sobie poradza,maja trzy kanaly do dyspozycji.Dla zuzla zarezerwuja 17.00-19.00 i gra gitara.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #5915
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdzies przeczytalem,ze mecze fazy play-off maja byc na otwartym kanale.Na Premium ma byc RZ,oprocz jednego spotkania w miesiacu pokazywanego na TVN-Turbo.
    No właśnie o to mi chodziło wcześniej.
    Co rozumiemy przez kanał otwarty a kanał premium
    Otwarty to tvn, nsport, a premium canal+ i canal+ sport ?

  22. Powrót do góry    #5916
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Poza tym liczę że w canalu będzie Daria skoro jest Gp to i przy lidze może się zakręcić.
    Może być
    Załącznik 202

  23. Powrót do góry    #5917
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2009
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Spokojnie z tą dostępnością. Wczoraj znalazłem info, że GP w canal+ miało większą oglądalność niż e-liga w "ogólnodostępnym" tvp sport. Kasa, jakość i brak Darżynkiewicza - wszystko przemawiało za cyfrą.


    Co do podziału środków to dziwie się, że tak wszyscy są zadowoleni i jadą teraz po Jankowskim za jego wypowiedź, ale wiadomo ludzie patrzą przez pryzmat własnego klubu. Wszędzie promowane są wyniki czy to w sporcie, biznesie, czy na uniwerkach. Nie widzę powodu by w żużlu miałoby być inaczej. Kasa dla klubów powinna być zatem uzależniona od oglądalności i miejsca w tabeli. Mija prawie jedno pokolenie odkąd odszedł ustrój słusznie miniony, ale widzę po Waszym podejściu, że tutaj jeszcze mocno się trzyma. W końcu wszyscy jesteśmy równi więc należy się nam tyle samo...

  24. Powrót do góry    #5918
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Z jednej strony bardzo dobrze że sprawa transmisji wreszcie się rozwiązała, choć mam obawy, ze dostępność transmisji się zmniejszy co jeszcze bardziej zmarginalizuje speedway. Jeden mecz w ogólnodostępnym TVN Turbo to może być trochę mało. Reszta meczy w C+ (skoro NSport likwidują) a jak wiadomo za posiadanie C+ w swoim pakiecie zawsze trzeba dopłacić co może sporo osób zniechęcić. Kolejna sprawa to godziny rozgrywania meczy, w C+ niepodzielnie rządzi piłka czy to Polska czy Hiszpańska lub Angielska, to sporo meczy, a tu jeszcze będą musieli wcisnąć speedway i nie zdziwi mnie to jak mecze będą koło południa lub o jakiś innych nie atrakcyjnych godzinach.
    Jest jeszcze jedna kwestia która spędza mi sen z powiek. Mianowicie mam obawy co do osób mających zająć się komentarzem. W TVP było z tym średnio, ale jak w NC+ komentarzem miałby się zająć niejaki olkowicz to będzie jednym słowem prze......
    Nie do końca masz racje , ponieważ C+ ma takie możliwości że wcale nie jest wykluczone iż otworzą dodatkowy kanał np C+moto

    , coś na wzór C+Gol czy C+Weekend.Owszem NC+ nie będzie dla każdego bo jak by nie patrzeć będzie to droższa opcja żużla niż w TVPsport , ale lepsza dla kibica, mecze w HD, Studio i chyba najciekawsze mecze oczekujący , czyli w razie złej pogody mają mecz zastępczy czego TVP nie mogło ogarnąć. W końcu Żużel będzie w normalnej stacji a nie takiej która wykupuje prawa do transmisji a potem równocześnie na 2 kanałach pokazuje oilmpiadę

  25. Powrót do góry    #5919
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Daria w szaliku Falubazu Złamała mi serce, myślałem że ona bydgoska. Tym transferem się nie chwaliliście!

    Cytat Zamieszczone przez sp4rr0v Zobacz posta
    Co do podziału środków to dziwie się, że tak wszyscy są zadowoleni i jadą teraz po Jankowskim za jego wypowiedź, ale wiadomo ludzie patrzą przez pryzmat własnego klubu.
    A zwłaszcza Jankowski przez pryzmat Falubazu, czego ani on, ani kibice zielonogórscy starają się nie dostrzegać. Skąd Jankowski już teraz wie, że najwięcej będzie Falubazu? Jak napisał kolega wyżej - w Zielonej Górze będą może za 2 mecze ciekawe w sezonie, reszta do jednej bramki. W Gnieźnie zdecydowanie może być ich więcej.

    Ja tam wolę całą ligę silną, a sprawiedliwy podział środków to da. Jeśli inni wolą ligę, w której 2-3 ekipy zdecydowanie odstają na plus, a na dole bida, na to trudno. I przestańcie używać słowa "socjalizm" jak nie wiecie co oznacza.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 25-01-2013 o 16:48
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #5920
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2009
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta


    A zwłaszcza Jankowski przez pryzmat Falubazu, czego ani on, ani kibice zielonogórscy starają się nie dostrzegać. Skąd Jankowski już teraz wie, że najwięcej będzie Falubazu? Jak napisał kolega wyżej - w Zielonej Górze będą może za 2 mecze ciekawe w sezonie, reszta do jednej bramki. W Gnieźnie zdecydowanie może być ich więcej.

    Ja tam wolę całą ligę silną, a sprawiedliwy podział środków to da. Jeśli inni wolą ligę, w której 2-3 ekipy zdecydowanie odstają na plus, a na dole bida, na to trudno. I przestańcie używać słowa "socjalizm" jak nie wiecie co oznacza.
    1. Tak, wiem że Jankowski też robi pod siebie, nie patrzy na dobro całego żużla.
    2. Widać sprawiedliwy podział środków to dla nas różne rzeczy.
    3. W moim podejściu nudne mecze = niska oglądalność (upraszczając) więc jeżeli więcej ciekawych meczy z większą oglądalnością będzie np. w Gnieźnie to w pełni zasługują na jakiś bonus. Jeżeli dasz wszystkim tyle samo, to to wcale nie wyrówna ligi, różnica między klubami będzie taka sama.
    4. Proszę Cię bardzo nie zarzucaj mi braku wiedzy o "socjalizmie" (przynajmniej tej czysto teoretycznej), ale to nie na to forum.
    Ostatnio edytowane przez sp4rr0v ; 25-01-2013 o 13:18

  27. Powrót do góry    #5921
    Użytkownik Awatar siwex82
    Dołączył
    27-07-2011
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Eh Polska , jeszcze nie zrobili ramówki kiedy i kogo będą pokazywać a już jest źle bo silne kluby dostaną tyle samo co słabe. Może powinni zrobić inaczej , cała pule przeznaczyć na umierające turnieje jak IMP , kaski i turnieje parowe tak aby takiemu Gollobowi czy Hamplowi opłacało się walczyć w tych turniejech ? Znając Polską rzeczywistość to lepiej podzielić to po równo , jak by miał być podział na oglądalność to co chwile jakiś prezes by słał oświadczenie na SF że jest pokrzywdzony. Z tego co mówi prezes Falubazu to wg niego wygładało by tak= Touń i Gorzów (za nowoczesny stadion) Falubaz , Czestochowa i przepaść ?

  28. Powrót do góry    #5922
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    No właśnie o to mi chodziło wcześniej.
    Co rozumiemy przez kanał otwarty a kanał premium
    Otwarty to tvn, nsport, a premium canal+ i canal+ sport ?
    Kanal premium to taki ktory dostepny jest w ofercie osobno,osobno platny. Mozesz go dokupic do posiadanego juz pakietu.Tresci w nim zawarte nie sa przerywane reklamami ( np filmy na HBO,Canal+ czy NPremium ).Oczywiscie kanaly te sa tez dostepne w pakietach,ale duzo drozszych niz zwykle tzw.tematyczne.
    Kanal otwarty powinien oznaczac wlasciwie FTA ale nie zawsze tak jest.Czasem musisz miec wykupiony jakis najtanszy pakiet aby go odbierac.Nie palcisz wtedy tylko za ten kanal a za cala paczke roznych programow.
    TVP1;2 czy TVN i Polsat to typowe kanaly otwarte,gdyz do ich ogladania wystarczy zwykla antena DVB,TVN TURBO,STYLE czy Polsat 2 juz nie,bo aby je ogladac musisz zaplacic kablowce lub platformie cyfrowej.
    Dlatego mowienie o zuzlu w kanale otwartym majac na mysli TVN Turbo to nie do konca jednak prawda.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-01-2013 o 13:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #5923
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    Eh Polska , jeszcze nie zrobili ramówki kiedy i kogo będą pokazywać a już jest źle bo silne kluby dostaną tyle samo co słabe. Może powinni zrobić inaczej , cała pule przeznaczyć na umierające turnieje jak IMP , kaski i turnieje parowe tak aby takiemu Gollobowi czy Hamplowi opłacało się walczyć w tych turniejech ? Znając Polską rzeczywistość to lepiej podzielić to po równo , jak by miał być podział na oglądalność to co chwile jakiś prezes by słał oświadczenie na SF że jest pokrzywdzony. Z tego co mówi prezes Falubazu to wg niego wygładało by tak= Touń i Gorzów (za nowoczesny stadion) Falubaz , Czestochowa i przepaść ?
    Rozumiem, że chciałby systemu podobnego do tego jaki obowiązuje w ekstraklasie kopanej. Czyli: część puli po równo a reszta dzielona wedle wskaźników oglądalności poszczególnych transmisji i wyniku drużyny w tabeli. Dla mnie racjonalne i sprawiedliwe. Jak np. Gniezno awansuje do play off's po serii pasjonujących meczy, które przyciągną do telewizorów setki tysięcy widzów, to zarobi najwięcej. Proste.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sp4rr0v (25-01-2013)

  31. Powrót do góry    #5924
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Rozumiem, że chciałby systemu podobnego do tego jaki obowiązuje w ekstraklasie kopanej. Czyli: część puli po równo a reszta dzielona wedle wskaźników oglądalności poszczególnych transmisji i wyniku drużyny w tabeli. Dla mnie racjonalne i sprawiedliwe.
    Jak dla mnie to nie jest takie proste. Z tego co wiem w kopanej pokazywane są wszystkie mecze danej kolejki w TV, w żużlu będziemy mieli zaledwie dwa spotkania. W piłce prościej to więc policzyć. Potem jeden będzie miał słabszą oglądalność od innego i będzie się tłumaczył, że miał TV akurat jak były urlopy, albo z mniej atrakcyjnymi rywalami, itd.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #5925
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    . Jak np. Gniezno awansuje do play off's po serii pasjonujących meczy, które przyciągną do telewizorów setki tysięcy widzów, to zarobi najwięcej. Proste.
    Co bedzie jak Falubaz awansuje do play-off po serii nudnych jak flaki z olejem meczy a np Gniezno czy Czestochowa zakonczy sezon w sierpniu po spektakularnych widowiskach na na tamtejszych stadionach? Kto ma wtedy zgarnac wieksza pule?

    Tak na marginesie ,o co Kopernik walczy? O pare groszy na waciki? W kopanej jest co dzielic,w zuzlu poki co to ochlapy. 8 baniek na trzy lata,2,7 rocznie,280.000 dla druzyny za sezon po rowno.Liczac "sprawiedliwie" po Jankowskiemu, ile wiecej zarobi? 30.000-40.000?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-01-2013 o 13:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #5926
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Czesto jest tak,ze promocje dla nowych abonentow sa korzystniejsze od proponowanych starym..."

    no właśnie może byc np tak , że mając do października pakiet za 79 czy 89 pln ( nie pamiętam ) żeby obejrzeć spidłej trzeba będzie dorzucić za nowy pakiet jakieś 2 dyszki , a start-upy będa miały znacznie taniej. Życie

  34. Powrót do góry    #5927
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jak dla mnie to nie jest takie proste. Z tego co wiem w kopanej pokazywane są wszystkie mecze danej kolejki w TV, w żużlu będziemy mieli zaledwie dwa spotkania. W piłce prościej to więc policzyć. Potem jeden będzie miał słabszą oglądalność od innego i będzie się tłumaczył, że miał TV akurat jak były urlopy, albo z mniej atrakcyjnymi rywalami, itd.
    Przecież to telewizja dobierać będzie mecze pod kątem atrakcyjności. Nie będą chcieli pokazywać spotkań, które mało kogo interesują. Dowhan czy inny prezes nie będzie miał za wiele do powiedzenia. Dlatego ten miernik uważam, za całkiem obiektywny.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co bedzie jak Falubaz awansuje do play-off po serii nudnych jak flaki z olejem meczy a np Gniezno czy Czestochowa zakonczy sezon w sierpniu po spektakularnych widowiskach na na tamtejszych stadionach? Kto ma wtedy zgarnac wieksza pule?
    Przede wszystkim większa część puli byłaby dzielona po równo na kluby. Pozostała kasa byłaby dzielona wedle jakiegoś wzoru gdzie np. 50 % pozostałej kasy dzielimy między kluby z uwzględnieniem ich średniej "oglądalności" w sezonie (wszystkie mecze, nie tylko u siebie) w myśl zasady: chętniej cię oglądali więcej ci zapłacimy. Pozostała część puli byłaby dzielona wedle sztywnych z góry określonych widełek, że za 1 miejsce w lidze kwota X, za 2 miejsce kwota Y itd. Proste, nie widzę tu niczego skomplikowanego.

    Tak na marginesie ,o co Kopernik walczy? O pare groszy na waciki? W kopanej jest co dzielic,w zuzlu poki co to ochlapy. 8 baniek na trzy lata,2,7 rocznie,280.000 dla druzyny za sezon po rowno.Liczac "sprawiedliwie" po Jankowskiemu, ile wiecej zarobi? 30.000-40.000?
    No za rok będzie ciut więcej, bo ligę zredukują, co nie zmienia faktu, że to wszystko grosiki.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 25-01-2013 o 14:12

  35. Powrót do góry    #5928
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Liga hiszpanska to mecze w poznych godzinach wieczornych.Zdarzaja sie nawet takie co rozpoczynaja sie o 22.00.Angielska blizej poludnia,12.30 - 13.00.
    Z polska sobie poradza,maja trzy kanaly do dyspozycji.Dla zuzla zarezerwuja 17.00-19.00 i gra gitara.
    Cytat Zamieszczone przez siwex82 Zobacz posta
    Nie do końca masz racje , ponieważ C+ ma takie możliwości że wcale nie jest wykluczone iż otworzą dodatkowy kanał np C+moto

    , coś na wzór C+Gol czy C+Weekend.Owszem NC+ nie będzie dla każdego bo jak by nie patrzeć będzie to droższa opcja żużla niż w TVPsport , ale lepsza dla kibica, mecze w HD, Studio i chyba najciekawsze mecze oczekujący , czyli w razie złej pogody mają mecz zastępczy czego TVP nie mogło ogarnąć. W końcu Żużel będzie w normalnej stacji a nie takiej która wykupuje prawa do transmisji a potem równocześnie na 2 kanałach pokazuje oilmpiadę
    Obyście mieli rację, ale ja dalej uważam, że w C+ żużel to zawsze będzie ten drugi po piłce i jak dobrze wiecie, z żużlem jest tak, ze zawody czasem trwają 1,5h a czasem 2,5h więc nawet najlepiej zaplanowana ramówka może polec, (z równaniem toru itp) a tu w kolejce następna pozycja typu Gran Derbi lub Legia - Lech Na szczęście duże "moce przerobowe" w c+ dają nadzieję że to wszystko elegancko ogarną.
    Na dużego plusa zasługują pomysły z meczem oczekującym "w rezerwie" oraz Daria w studio

  36. Powrót do góry    #5929
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    *jak to sie ma do : " Ci co mają ważne umowy na dłuższy okres czasu będą mieli wybór - zostają do jej końca z tym co mają,"........?
    Pisałem o abonentach Cyfry+

    A Daria? Pod koniec tamtego sezonu nie pokazywała się już podczas SGP ze względu na ciążę. Kiedy po niej wróci to ciężko powiedzieć

  37. Powrót do góry    #5930
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Tak na marginesie ,o co Kopernik walczy? O pare groszy na waciki? W kopanej jest co dzielic,w zuzlu poki co to ochlapy. 8 baniek na trzy lata,2,7 rocznie,280.000 dla druzyny za sezon po rowno.Liczac "sprawiedliwie" po Jankowskiemu, ile wiecej zarobi? 30.000-40.000?
    To proste, o zasady. Nie ważne o jak dużą kase chodzi, dzisiaj to będa grosze a jutro to może być pokaźna kwota. Kopernik zdaje sobie sprawę, ze jak ewentualnie stawki wzrosną to wtedy zmienić zasady to dopiero będzie nie lada sztuką.

    A sprawa jest barodzo prosta, czy płacic każdej drużynie po równo bez względu na jej zaangażowanie ? Czy może placić każdej drużynie wprost proporcjonalnie do jej osiągnięć w SE ? Kopernik określił się z atym drugim rozwiązaniem. I nie rozumiem o co tu się sprzeczać.

    Vicar

    A zwłaszcza Jankowski przez pryzmat Falubazu, czego ani on, ani kibice zielonogórscy starają się nie dostrzegać. Skąd Jankowski już teraz wie, że najwięcej będzie Falubazu? Jak napisał kolega wyżej - w Zielonej Górze będą może za 2 mecze ciekawe w sezonie, reszta do jednej bramki. W Gnieźnie zdecydowanie może być ich więcej.
    A gdzie Jankowski Tobie powiedział, ze najwięcej będzie meczy Falubazu ? Ja niczego takiego nie słysząłem. Czyżbyś zmyślał na poczekaniu ? I nie jest to wyłącznie spojrzenie na sprawę przez pryzmat Falubazu. Ręczę Tobie, że działacze Falubazu doskonale zdają sobie sprawę, ze jak pokpią sezon to wtedy oni dostaną zdecydowanie mniej z tej puli. Pytanie retoryczne, która drużyna będzie częściej pokazywana w TV ? Ta która nie załapie się do walki o medale czy ta która załapie się do tej walki ?

    I przestańcie używać słowa "socjalizm" jak nie wiecie co oznacza.
    No to zdefiniuj słowo "socjalizm". Wtedy się okaże kto z nas jest najbliżej tej definicji
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #5931
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Zasady sa ustalone,nie musi juz o nie walczyc.

    Co masz na mysli piszac o zaangazowaniu?

    Carlitos
    Co jesli w RZ TV pokaze np 2 spotkania z udzialem Gniezna ktore awansuje do play-off i 6 z udzialem Falubazu ktoremu jednak nie uda sie awansowac? Kto ma wtedy zgarnac wiecej?
    Jaka zasade przy podziale przyjac aby bylo sprawiedliwie? Ilosc meczy w TV z udzialem danej druzyny czy ogladalnosc? Dwa mecze z udzialem druzyny X moga przeciez przyciagnac przed TV mniej widzow niz 1 mecz z udzialem druzyny Y.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-01-2013 o 14:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #5932
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Co jesli w RZ TV pokaze np 2 spotkania z udzialem Gniezna ktore awansuje do play-off i 6 z udzialem Falubazu ktoremu jednak nie uda sie awansowac? Kto ma wtedy zgarnac wiecej?
    No to jest akurat proste. Kluby które są pokazywane częściej w TV powinny z tego tytułu dostawać większą kasę. Choćby w ramach rekompensaty za utratę pewnej grupy kibiców którzy to nie wybiorą się na stadion ponieważ będą mogli obejrzeć mecze w TV. Patrzmy jednak na cały sezon aby niepotrzebnie nie komplikować sytuacji. Osobiście gdybym ja miał decydować to rozdzieliłbym kasę od TV proporcjonalnie w zależności od tego ile razy dane kluby byłyby pokazywane w tejże TV. Ktoś tam twierdził, ze mecze w takim Gnieźnie mogą być ciekawsze niż w ZG czy Toruniu mimo, że np Gniezno nie załapało by się do PO. Jasne, że tak mogło by być. I jeśli to powodowało by, ze mecze w Gnieźnie byłby częściej pokazywane to wtedy Gniezno dostałoby więcej kaski z tytułu transmisji. A inne kluby zastanowiłyby się czy nie warto czasami przygotowywać nawierzchni tak aby i u nich coś ciekawego działo się na torze


    Co masz na mysli piszac o zaangazowaniu?
    Jasnym jest, że zaangażowanie jednych klubów jest większe a innych mniejsze. Przecież nie powiesz mi, ze Wrocek, Gorzów czy Gniezno zakontraktowało składy na medal ? Przez co zaangażowanie tych klubów jest dużo mniejsze niż pozostałych. Choćby finansowe. Może się okazać, że mecze z udziałem tych ekip będą przeraźliwie nudne. Co z kolei może spowodować znikome zainteresowanie transmisjami z tych meczy. Może dojść do sytuacji, że z Jancarza będą 2 transmisje a z Czewy czy Bydzi będzie tych transmisji po 7 dajmy na to. I tu dla mnie oczywistym jest, ze w takiej sytuacji czewa i Bydzia powinna dostać odp. więcej kasy z tytułu transmisji niż Gorzów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-01-2013 o 15:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #5933
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zasady sa ustalone,nie musi juz o nie walczyc.

    Co masz na mysli piszac o zaangazowaniu?

    Carlitos
    Co jesli w RZ TV pokaze np 2 spotkania z udzialem Gniezna ktore awansuje do play-off i 6 z udzialem Falubazu ktoremu jednak nie uda sie awansowac? Kto ma wtedy zgarnac wiecej?
    Jaka zasade przy podziale przyjac aby bylo sprawiedliwie? Ilosc meczy w TV z udzialem danej druzyny czy ogladalnosc? Dwa mecze z udzialem druzyny X moga przeciez przyciagnac przed TV mniej widzow niz 1 mecz z udzialem druzyny Y.
    Przecież właśnie po to w kopanej biorą pod uwagę 2 czynniki. Oglądalność+wynik sportowy. Nie ma idealnych systemów ale taki uważam za znacznie sprawiedliwszy niż dawanie wszystkim po równo. Szczególnie takiej Klocowej, która zbudowała ekipę na środek tabeli 2 ligi, poda to jeszcze wszystko w niestrawnym sosie (już widzę te widowiska na gnojowisku które przygotuje Baron, to ich jedyna nadzieja na wygrane) i dostanie taką samą kasę jak np. Czewa która zbudowała fajny team i jeszcze ma najlepszy tor do ścigania w Polsce.
    Swoją drogą w przyszłym roku Falubazu w TV wcale nie musi być wiele. Nie wiadomo jak to będzie z tym remontem stadionu ...
    Twoje przykłady to klasyczne sprowadzanie sprawy ad absurdum. Takiej dysproporcji w występowaniu nie będzie to jedno a po drugie, mówiłem o średniej oglądalności a nie prostym zsumowaniu.

  41. Powrót do góry    #5934
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Pisalem ogolnie a nie o meczach na domowym torze.Np Falubaz dwa mecze w Zielonej + Torun,Gorzow,Leszno,Czestochowa,Tarnow.Brak awansu do play-off.
    Gniezno dwa mecze u siebie + w Bydzi.Awans do play-off.
    Uwazasz ,ze taki podzial transmisji jest niemozliwy?
    Teraz pytanie.Nagradzac za ilosc spotkan na antenie czy wynik sportowy?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #5935
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pisalem ogolnie a nie o meczach na domowym torze.Np Falubaz dwa mecze w Zielonej + Torun,Gorzow,Leszno,Czestochowa,Tarnow.Brak awansu do play-off.
    Gniezno dwa mecze u siebie + w Bydzi.Awans do play-off.
    Uwazasz ,ze taki podzial transmisji jest niemozliwy?
    Teraz pytanie.Nagradzac za ilosc spotkan na antenie czy wynik sportowy?
    Ale przeczytaj uważnie jeszcze raz to co napisałem. Średnia frekwencja a nie suma, więc jak Gniezno będzie miało 4 transmisje a Falubaz 8 to przecież decydować będzie średnia oglądalność w tych meczach a nie zsumowanie oglądalności gdzie Falubaz miał dwa razy więcej transmisji i wiadomo że już tylko z tego względu będzie w uprzywilejowanej pozycji.

    A co do Wrocka to jakoś średnio chce mi się wierzyć żeby TV chciała pokazać ich wyjazdowe mecze. Co tam będzie do oglądania ? Co najwyżej rozważania czy wyjdą z 30 czy nie.

  43. Powrót do góry    #5936
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Teraz pytanie.Nagradzac za ilosc spotkan na antenie czy wynik sportowy?
    Ja bym nagradzał za ilość spotkań na antenie. Wynik sportowy idzie w tym niejako w parze. Jeśli jakaś ekipa awansuje to będzie pokazywana w PO w TV.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #5937
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale przeczytaj uważnie jeszcze raz to co napisałem. Średnia frekwencja a nie suma, więc jak Gniezno będzie miało 4 transmisje a Falubaz 8 to przecież decydować będzie średnia oglądalność w tych meczach a nie zsumowanie oglądalności gdzie Falubaz miał dwa razy więcej transmisji i wiadomo że już tylko z tego względu będzie w uprzywilejowanej pozycji.

    A co do Wrocka to jakoś średnio chce mi się wierzyć żeby TV chciała pokazać ich wyjazdowe mecze. Co tam będzie do oglądania ? Co najwyżej rozważania czy wyjdą z 30 czy nie.

    Post ktory przytaczasz skierowany byl do Mariusza.Nie moja wina ,ze wlazles z butami miedzy wodke a zakaske.
    Twoj tez czatalem uwaznie,ale nieco pozniej.

    Taki podzial czyli nagradzamy za srednia ogladalnosc ma byc Twoim zdaniem sprawiedliwy?Nie jestem do konca przekonany.Co z iloscia i tym samym odbieraniem klubom kibicow stadionowych?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja bym nagradzał za ilość spotkań na antenie. Wynik sportowy idzie w tym niejako w parze. Jeśli jakaś ekipa awansuje to będzie pokazywana w PO w TV.
    Moze ale nie musi.Co prawda lata wroclawskiego Sloneczka juz minely,ale masz pewnosc,ze teraz przy wyborze spotkan beda decydowaly tylko merytoryczne argumenty?
    Skad wiesz czy np taki Romek czy inna Marta nie wykupi reklamy na czas trwania relacji pod warunkiem ,ze bedzie to relacja z udzielem jego druzyny?

    Eh,wzielo nas na dyskusje nad tymi groszami co maja skapnac a w sejmie rozdaja po 50.000.Na glowe.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-01-2013 o 15:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #5938
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Też uważam, że powinno nagradzać się kluby za tzw. zaangażowanie czyli atrakcyjność marketingowo-widowiskową.

    Mecze z udziałem drużyny z Wrocławia raczej zaszkodzą wizerunkowi żużla, aniżeli pomogą.

    W tym sezonie już się nic nie da zrobić- choć tego nie wiem- ale od przyszłego sezonu wpływy z telewizji powinny być podzielone zgodnie z miejscami zajętymi na koniec sezonu.

  46. Powrót do góry    #5939
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    W tym sezonie już się nic nie da zrobić- choć tego nie wiem- ale od przyszłego sezonu wpływy z telewizji powinny być podzielone zgodnie z miejscami zajętymi na koniec sezonu.
    Bo Falubaz będzie faworytem do złota? Już bardziej bym się skłaniał do podziału zależnego od ilości widzów oglądających dane mecze w TV.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #5940
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Bo Falubaz będzie faworytem do złota? Już bardziej bym się skłaniał do podziału zależnego od ilości widzów oglądających dane mecze w TV.
    Taka sytuacja byłaby już w ogóle niezrozumiała. Po pierwsze, sumy jakie będą przekazane do SE za transmisję nie są uzależnione od ilości widzów przed TV. Po drugie, ilość widzów przed TV w czasie meczów nie zawsze jest uzależniona od jakości żużla, wpływ na frekwencje mają w dużym stopniu inne czynniki. Takie jak, konkurencyjna oferta innych stacji TV nadawana w tym samym czasie. Czy nawet inne wydarzenia kulturalno-sportowe. Np. jakiś festiwal w tym czasie czy jakiś mecz kopanej w reprezentacyjnym wydaniu. To wszystko może powodować, że np. mecz najsłabszych ekip będzie oglądało w TV więcej osób niż np. mecz najmocniejszych drużyn rozgrywany w czasie np. meczu reprezentacji kopanej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •