Strona 131 z 518 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141181231 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,895 z 23284

Wątek: Żużel w TV

  1. Powrót do góry    #5851
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    wątpię , żeby mecze były pokazywane w otwartym kanale TVN . Niektóre mecze będę pokazywane na TVN Turbo a wszystkie na płatnym nSport.

  2. Powrót do góry    #5852
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Nie rozumiesz, że jeszcze przed startem sezonu żużlowego takiego kanału jak nsport już nie będzie? :| Poczytaj trochę w tym temacie.

  3. Powrót do góry    #5853
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Korzystasz z ich dekoderów ? Ja zainwestowałem w swój dekoder. Od nich mam tylko kartę Mam abo z C+ i abo CP, do tego TNK HD. I jeden swój dekoder w którym siedzą te karty
    Korzystam, w zasadzie nie narzekam, ale ostatnio zrobili mnie w trąbę przy przedłużaniu umowy przez telefon obiecując, że w punkcie mogę wymienić na ten nowszy. Oczywiście w punkcie popatrzeli na mnie jak na kosmitę mówiąc, że nowy przysługuje jedynie nowym klientom.

    W nowy sprzęt nie chce mi się inwestować, bo niedawno kupiłem sobie taki player'ek do odtwarzania między innymi tzw.Matrioski i innych pierdół.
    Za dużo tego sprzętu w domu się zbiera

  4. Powrót do góry    #5854
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Korzystam, w zasadzie nie narzekam, ale ostatnio zrobili mnie w trąbę przy przedłużaniu umowy przez telefon obiecując, że w punkcie mogę wymienić na ten nowszy. Oczywiście w punkcie popatrzeli na mnie jak na kosmitę mówiąc, że nowy przysługuje jedynie nowym klientom.
    W trąbę to Cię zrobili w tym punkcie, ponieważ przedłużający jak najbardziej dostają nowe dekodery.

  5. Powrót do góry    #5855
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    W trąbę to Cię zrobili w tym punkcie, ponieważ przedłużający jak najbardziej dostają nowe dekodery.
    od kiedy tak jest?

  6. Powrót do góry    #5856
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Tylko nie mow,ze placisz im miesieczny haracz za ten dekoder.
    To jest juz przegiecie placic za ten szajs 10 lub w przypadku HD 20zl miesiecznie.
    Wlasnie dlatego z Cyfry przeszedlem do "N" i pomimo ,ze i tu nie jest idealnie nie narzekam.
    Sprzet duzo lepszy niz w C+ i placic za niego nie musze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-12-2012 o 10:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #5857
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    od kiedy tak jest?
    Przynajmniej od 5 lat, ponieważ od tego czasu mam cyfrę. Przypuszczam, że wcześniej było tak samo. Ja przy każdym przedłużeniu umowy brałem od nich nowy dekoder. A, że dawali zawsze wynajem za free to na razie jeszcze nie inwestowałem w własny sprzęt.

  8. Powrót do góry    #5858
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Przynajmniej od 5 lat, ponieważ od tego czasu mam cyfrę. Przypuszczam, że wcześniej było tak samo. Ja przy każdym przedłużeniu umowy brałem od nich nowy dekoder. A, że dawali zawsze wynajem za free to na razie jeszcze nie inwestowałem w własny sprzęt.
    ale nowy tzn. o klasę lepszy czy nowy z tymi samymi parametrami ?

  9. Powrót do góry    #5859
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Wedle mnie to dekoder ma dzialac i sie nie wieszac i mi to starcza. Ja mam cyfre i za dekoder nic nie musze placic.

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #5860
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Wlasnie dlatego z Cyfry przeszedlem do "N" i pomimo ,ze i tu nie jest idealnie nie narzekam.
    Sprzet duzo lepszy niz w C+ i placic za niego nie musze.
    Hmm, według mnie sprzęty operatorów nigdy klienta nie będą w pełni satysfakcjonować. Znam wiele przypadków gdzie po zdaniu np. sprzętu operatora, po kilku miesiącach przychodziła faktura za naprawę sprzętu. Przoduje w tym własnie N-ka. Jak kotś chce poczytać to zapodam linka. Kilkanaście lat jestem już abonentem różnych platform satelitarnych. Na dzisiaj posiadam karty wszystkich operatorów w PL. Ale z doświadczenia wiem, ze najlepszy sprzęt to swój sprzęt. Nikt mi nie zmienia softu kiedy nie chcę, listy kanałów mam tak jak ja chcę a nie operator. Nie ma zaskoczenia, ze jak coś nastawię do nagrywania to mi nie nagra bo akurat operator zmieniał soft w tunerze itp. kwestie. Dzisiaj tunery sat hd można już dostac od 400 - 2000 PLN-ów. Jest szeroki wybór i radzę pomyślec o swoim sprzęcie. Potem wystarczy już tylko zmieniać operatorów
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #5861
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Nie chodzi do konca o satysfakcje,choc na sprzet "N" nie narzekam.Oplaty w Polsacie i Cyfrze za uzytkowanie sprzetu to jakies nieporozumienie.Nie dosc,ze w porownaniu z nie do konca doskonalym N-boxem oferuja zwykly shit to jeszcze musiales za to co miesiac bulic.Pewnie ,ze sa jakies promocje,szczegolnie ostatnio ale wczesniej tych oplat nie dalo sie uniknac.

    Rowniez posiadam swoj dekoder,zdaje sie ,ze taki sam jak Ty ( opticum ) i uzywalem go do karty z Cyfry ( multipakiet). Po sezonie GP zawsze z tego rezygnowalem i do wiosny sluzyl mi jako mebel.
    Teraz juz nie bede musial kombinowac,bo od kwietnia wszystko bedzie na N-boxie z czego jestem w sumie zadowolony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #5862
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Krotko i zwiezle:
    Miec Turbodekoder Nki z dostepem do uslug internetowych, ale dostep kanalow taki jaki posiadam w C+.
    Wtedy dla mnie byloby idealnie. Tyle ile place w C+ moze byc, ale dekodery wraz z uslugami to porazka przy Nce.

  13. Powrót do góry    #5863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Krotko i zwiezle:
    Miec Turbodekoder Nki z dostepem do uslug internetowych, ale dostep kanalow taki jaki posiadam w C+.
    A z jakich usług internetowych korzystasz ? Te w N-ce co tam takiego szczególnego oferują czego nie oferują tunery na Enigmie2 (linuxie) ?

    Rowniez posiadam swoj dekoder,zdaje sie ,ze taki sam jak Ty ( opticum ) i uzywalem go do karty z Cyfry ( multipakiet).
    Opticum to już historia. Teraz mam dwa tunery Vu+ Duo,VU+ Uno i NBoxa przerobionego na Enigmę 2
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #5864
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    Krotko i zwiezle:
    Miec Turbodekoder Nki z dostepem do uslug internetowych, ale dostep kanalow taki jaki posiadam w C+.
    Wtedy dla mnie byloby idealnie. Tyle ile place w C+ moze byc, ale dekodery wraz z uslugami to porazka przy Nce.
    Wkrotce sie doczekasz.
    Chodza sluchy,ze po polaczeniu ma sie pojawic zupelnie nowy dekoder,na szczescie z ADB czyli od tego samego producenta co dekodery "N-ki".
    Calkowita wymiana sprzetu to bedzie jednak proces dlugofalowy,wiec na poczatku nowej platformy wspolna oferta bedzie dostepna na Turbodekoderze lub jak ktos byl w C+ na ich dekoderach.
    Zobaczymy jak uloza pakiety i ile beda sobie krzyczec.Pewnie troche trzeba bedzie zaplacic,ale majac wszystko w jednym pudelku jakos to przelkne.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Opticum to już historia. Teraz mam dwa tunery Vu+ Duo,VU+ Uno i NBoxa przerobionego na Enigmę 2
    Vu-Du? No tak,zawsze wiedzialem ,ze z Toba lepiej nie zadzerac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-12-2012 o 09:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #5865
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Chodza sluchy,ze po polaczeniu ma sie pojawic zupelnie nowy dekoder,na szczescie z ADB czyli od tego samego producenta co dekodery "N-ki".
    Hmm, ADB to zielonogórska firma. Ja prawdę powiedziawszy nie słyszałem o tym aby oni mieli robić dekodery dla NC+, ostatnio zwalniali nawet ludzi. Ale może Ty masz świeższe info. Mimo, że ADB robi faktycznie lepszy sprzęt niż posiada C+ to jednak oni również "umilają" życie klientom. Mnie najbardziej wkurza to ich kodowanie nagrań na HDD. Dyski z ich dekoderó są szyfrowane. Materiał nagrany również. Na kompie nie idzie potem nic z tym zrobić. AKtualnie mam nagrania na dysku sieciowym i po lanie mogę je sobie odtwarzać na TV. Np. w jesienno-zimowe wieczory oglądam sobie nie raz nagrany materiał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #5866
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A z jakich usług internetowych korzystasz ? Te w N-ce co tam takiego szczególnego oferują czego nie oferują tunery na Enigmie2 (linuxie) ?
    Moze troszke rozbuduje swoja wypowiedz
    1. Predkosc dzialania dekodera C+ jest nieporownywalna do predkosci dzialania TD Nki
    2. Grafika na ekranie takze nieporwnywalna.
    3. EPG nieporownywalne.
    4. Obsluga programatora oraz zapisanych juz programow? - nieporownywalna.
    5. Tragiczne dzialanie pilota cyfry. Wciskasz dany klawisz a on reaguje calkiem inaczej niz bys chcial.
    6. Mozliwosc ustawienia nagrania z dowolnego urzadzenia na swiecie z dostepem do netu - Nka
    Wszystko powyzej na korzysc Nki

    Wg mojej oceny Nka jest gorsza pod 2 wzgledami.
    - wyglad/ksztalt/wielkosc pilota.
    - tu sie powtorze - wole dostep do kanalow jaki mam w C+

    Radia internetowe/ YT/ VOD/ nieporownywalne
    To co jest dostepne przez internet w przypadku C+ to porazka/wstyd i chyba lepiej jakby tego nie bylo.

  17. Powrót do góry    #5867
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ADB to zielonogórska firma. Ja prawdę powiedziawszy nie słyszałem o tym aby oni mieli robić dekodery dla NC+, ostatnio zwalniali nawet ludzi. Ale może Ty masz świeższe info. Mimo, że ADB robi faktycznie lepszy sprzęt niż posiada C+ to jednak oni również "umilają" życie klientom. Mnie najbardziej wkurza to ich kodowanie nagrań na HDD. Dyski z ich dekoderó są szyfrowane. Materiał nagrany również. Na kompie nie idzie potem nic z tym zrobić. AKtualnie mam nagrania na dysku sieciowym i po lanie mogę je sobie odtwarzać na TV. Np. w jesienno-zimowe wieczory oglądam sobie nie raz nagrany materiał.
    Z tego co sie orientuje ADB robi tylko soft do tych dekoderow a te sa wedlug konkretnej specyfikacji robione w Chinach.
    Wiec ta firma to nie jest stricte fabryka dekoderow.
    Byc moze w poprzednim poscie wyrazilem sie nie dosc precyzyjnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #5868
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    @Scroll. w takim razie zainteresuj się tunerami firmy Dream Multimedia lub Vu+. Wtedy zobaczysz co potrafi dobry dekoder. Szybkość, stabilność, nagrywanie z timera, całą gamą wtyczek wedle preferencji użytkownika, egp itp. rzeczy którymi bije na głowę dekodery operatorów.

    Z tego co sie orientuje ADB robi tylko soft do tych dekoderow a te sa wedlug konkretnej specyfikacji robione w Chinach.
    Wiec ta firma to nie jest stricte fabryka dekoderow.
    ADB to zielonogórska firma, centrum projektowe mieści się w ZG a centrala w Genewie w Szwajcarii. Ta firma działa w skali światowej. Cała myśl techniczna idzie z Polski. Produkcja faktycznie odbywa się w krajach azjatyckich. Renowacja sprzętu odbywa się w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #5869
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Pytanie z innej beczki, wiecie coś na temat transmisji sobotniego turnieju w USA?

  20. Powrót do góry    #5870
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Czy turniej w USA z Gollobem,Hancockiem itp będzie transmitowany w telewizji np. przez internet??

  21. Powrót do góry    #5871
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Ogólnie mówiąc cyfra ma taki plus nad telewizją N, że jak ci nie pasuje dekoder cyfry to możesz sobie sam kupić np ARIVE / FERGUSON i masz to co do szczęścia ci brakuje!! w N nie ma takiej możliwości.
    Ostatnio edytowane przez gierappa ; 29-12-2012 o 09:41
    You will never walk alone.

  22. Powrót do góry    #5872
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Prawda,tylko co oferuje Ariva/Ferguson czego nie oferuje dekoder N-ki?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #5873
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prawda,tylko co oferuje Ariva/Ferguson czego nie oferuje dekoder N-ki?
    O choćby tylko możliwość zapisu video na zewnętrznym hdd i odtwarzania gdziekolwiek, własną listę kanałów, możliwość używania modułów cam, kilka czytników kart (modułów).
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 29-12-2012 o 12:11

  24. Powrót do góry    #5874
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Czy turniej w USA z Gollobem,Hancockiem itp będzie transmitowany w telewizji np. przez internet??
    Według informacji w internecie, nie jest planowana transmisja na żywo z tej imprezy a jedynie zapis (może nawet HD) do obejrzenia po dokonanu opłaty na stronie organizatora.
    http://www.industryracing.com/schedule.html
    http://industryracing.com/live.html
    http://www.facebook.com/events/439765556084498/

  25. Powrót do góry    #5875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Ogólnie mówiąc cyfra ma taki plus nad telewizją N, że jak ci nie pasuje dekoder cyfry to możesz sobie sam kupić np ARIVE / FERGUSON i masz to co do szczęścia ci brakuje!! w N nie ma takiej możliwości.
    No akurat NBoxy z N-ki biją na głowę wszelkiej maści tunery Fergusona. Tym bardziej, że cały szereg modeli NBoxów podatna jest na przeróbkę softów. No i nieprawdą jest, że nie ma możliwości oglądania kanałów platformy "n" na innych boxach. Otóz jest taka możliwość, czy to poprzez stosowanie modułów NNK czy też na boxach linuxowych można uruchomić sama kartę n-ki. .

    O choćby tylko możliwość zapisu video na zewnętrznym hdd i odtwarzania gdziekolwiek, własną listę kanałów, możliwość używania modułów cam, kilka czytników kart (modułów).
    NBoxy mają ta przewagę, ze są podatne na przeróbki. Koszt przeróbki takiego NBoxa 5800sx sięga kwoty ok. 70 PLN. I od tego momentu masz HHD wewnętrzny, pałną enigme2 z własną listą kanałów, a czytników możesz sobie podłączyć tyle ile potrzebujesz. Nie wspominam już tutaj o cłąej masie dodatków w postaci YT, chanel1, odtwarzaniu divixów itp. popierdółłek.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-12-2012 o 13:43
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #5876
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No akurat NBoxy z N-ki biją na głowę wszelkiej maści tunery Fergusona. Tym bardziej, że cały szereg modeli NBoxów podatna jest na przeróbkę softów. No i nieprawdą jest, że nie ma możliwości oglądania kanałów platformy "n" na innych boxach. Otóz jest taka możliwość, czy to poprzez stosowanie modułów NNK czy też na boxach linuxowych można uruchomić sama kartę n-ki. .
    .
    1. Jak przerobisz Nboxa a masz go na np. bezpłatne użytkowanie to licz się że jak oddasz dekoder to możesz dostać karę..... i to nie małą. Kary za dekodery w N podobno są na porządku dziennym 400 zł ostatnio słyszałem.
    2.Tylko większość kanałów działać nie będzie bo karta jest parowana z dekoderem.
    Ostatnio edytowane przez gierappa ; 29-12-2012 o 19:26
    You will never walk alone.

  27. Powrót do góry    #5877
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    O choćby tylko możliwość zapisu video na zewnętrznym hdd i odtwarzania gdziekolwiek, własną listę kanałów, możliwość używania modułów cam, kilka czytników kart (modułów).
    Prawda,tylko moje pytanie dotyczylo Cyfry plus o ktorej wspominal gierrapa.Po stokroc wole N-boxa z kanalami Cyfry niz Fergusona z kanalami Cyfry.
    Jedyny plus to zewnetrzny hdd ale i tak nie odtworzysz gdziekolwiek,chyba ,ze wczesniej przerobisz na AVI czy cos co odtworzysz w DVD czy innym ustrojstwie.

    Cytat Zamieszczone przez gierappa Zobacz posta
    1. Jak przerobisz Nboxa a masz go na np. bezpłatne użytkowanie to licz się że jak oddasz dekoder to możesz dostać karę..... i to nie małą. Kary za dekodery w N podobno są na porządku dziennym 400 zł ostatnio słyszałem.
    2.Tylko większość kanałów działać nie będzie bo karta jest parowana z dekoderem.
    Zawsze mozesz zglosic zaginiecie/kradziez i placisz kare umowna 1000zl,co za dekoder z HDD 500GB i mozliwosciami ( po malych przerobkach ) nie jest cena wygorowana.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-12-2012 o 20:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #5878
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    co prawda wyszedlem z obiegu w ostatnich latach, ale od wiek wiekow wsrod tunerowcow panowala jedna zasada... na wlasne potrzeby bralo sie dreamboxy. Nie sadze, zeby sie cos, w tym temacie zmienilo! A te wszystkie inne szajsy, boxy, fergusony (poza 8900 - jedyny udany model), opticumy to o kant wiadomo czego rozbic!

  29. Powrót do góry    #5879
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez gierappa Zobacz posta
    1. Jak przerobisz Nboxa a masz go na np. bezpłatne użytkowanie to licz się że jak oddasz dekoder to możesz dostać karę..... i to nie małą. Kary za dekodery w N podobno są na porządku dziennym 400 zł ostatnio słyszałem.
    2.Tylko większość kanałów działać nie będzie bo karta jest parowana z dekoderem.

    Hmm, widać, ze jesteż daleko w tyle w tym temacie. NBoxa kupujesz za 199 PLN (dwu głowicowy z HDD 250 GB) w ofercie Świat HD, na własność. Od razu przerabiasz soft na Enigme2 (koszt 70 PLN) i oglądasz np. C+, CP czy N-kę. Jak chcesz oglądać N-ke to wyciągasz dane parujące z NBoxa, jeszcze przed przeróbką, kartę w slot i oglądasz N-kę. Jak masz w domu dwa lub trzy tunery tego typu (na enigmie2) to możesz niezależnie ogladać np. C+ na wszystkich tunerach korzystając z jednej karty umieszczonej w jednym tunerze.


    co prawda wyszedlem z obiegu w ostatnich latach, ale od wiek wiekow wsrod tunerowcow panowala jedna zasada... na wlasne potrzeby bralo sie dreamboxy. Nie sadze, zeby sie cos, w tym temacie zmienilo! A te wszystkie inne szajsy, boxy, fergusony (poza 8900 - jedyny udany model), opticumy to o kant wiadomo czego rozbic!
    Ano zmieniło sie sporo. Owszem, Dreamboxy dalej funkcjonuja ale frima Dream Multimedia oddała palmę pierwszeństwa firmie Vu+. Jest cała gama tunerów firmy Vu+ lepszych niz dreamboxy i o połowę tańszych. Aby jednak oddać możliwości NBoxów to trzeba jasno powiedzieć, ze po przeróbce na E2 jest ten tuner podobnie funkcjonalny co Dreambox czy Vu+. Na Allegro NBoxa z enigmą2 można już kupić za 350 PLN-ów. Dla porównania tuner zbliżony firmy Vu+ Duo kosztuje ok. 1200 pln. A tuner DM 7020 HD ok. 2500 pln.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-12-2012 o 22:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #5880
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Ja przy każdym przedłużeniu umowy brałem od nich nowy dekoder. A, że dawali zawsze wynajem za free to na razie jeszcze nie inwestowałem w własny sprzęt.
    Normalnie wynajem to koszt 10zł za miesiąc. Ja dostałem za free, bo zmieniłem pakiet na wyższy. A Ty bezwarunkowo?

  31. Powrót do góry    #5881
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jednak amerykańce zwęszyli kasę i udostepnią stream z zawodów LIVE za jedyne 9,99 USD!
    http://industryracing.com/live.html

  32. Powrót do góry    #5882
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Scroll napisał:
    Moze troszke rozbuduje swoja wypowiedz
    1. Predkosc dzialania dekodera C+ jest nieporownywalna do predkosci dzialania TD Nki
    2. Grafika na ekranie takze nieporwnywalna.
    3. EPG nieporownywalne.
    4. Obsluga programatora oraz zapisanych juz programow? - nieporownywalna.
    5. Tragiczne dzialanie pilota cyfry. Wciskasz dany klawisz a on reaguje calkiem inaczej niz bys chcial.
    6. Mozliwosc ustawienia nagrania z dowolnego urzadzenia na swiecie z dostepem do netu - Nka
    Wszystko powyzej na korzysc Nki

    Wg mojej oceny Nka jest gorsza pod 2 wzgledami.
    - wyglad/ksztalt/wielkosc pilota.
    - tu sie powtorze - wole dostep do kanalow jaki mam w C+

    Radia internetowe/ YT/ VOD/ nieporownywalne
    To co jest dostepne przez internet w przypadku C+ to porazka/wstyd i chyba lepiej jakby tego nie bylo.
    .
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #5883
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #5884
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    I bardzo dobrze pod względem takim, że wszystko w HD. Pocieszające jest zdanie: Po wprowadzeniu oferty nc+, dostęp do meczów speedway Ekstraligi będą mieli już abonenci podstawowego pakietu. Więc wszyscy co mają Cyfre lub N po połączeniu będą mieli dostęp do meczów . Szkoda tylko, że nie wszyscy kibice mają te platformy bo TVP Sport jest na każdej platformie.

  35. Powrót do góry    #5885
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Dobra wiadomość.
    Ciekawe kiedy będzie dokładnie wiadomo na jakich kanałach będzie transmitowana liga. Obecnie w ramach kablówki mam wykupiony pakiet Canal+ (w tym wszystkie ich kanały sportowe). nSport podobno ma zniknąć... Powstanie coś nowego czy wszystko zostanie przerzucone na kanały sportowe Canal+?

    pozdr

  36. Powrót do góry    #5886
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mam cyfrowy Polsat czy to oznacza , że na TVN Turbo tez będą puszczane mecze ?

    Edit: już wiem jeden mecz w miesiącu i magazyn ...

  37. Powrót do góry    #5887
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Trochę mało tych informacji. Oczekiwałbym raczej czegos takiego : sobota - np tvn tutbo, niedziela : godz 16 : nsport, 19 : coś tam innego . Najbardziej obawiam się tego , iż spece z canal + tak zakombinują , że posiadacze n i tak będa musieli dokupić jakiś pakiet canalowy. Poza tym nie wiadomo jak będzie wyglądała fuzja n oraz canalu. No chyba , że ktoś wie , to pls o info. Czy taki typ jak ja - mając dekoder n ( umowa do października) - bedzie miał mozliwość oglądania kanałów Canal + za dodatkową opłatą?

    ps. co zrobi teraz redaktor Darżynkiewicz? chyba się chłop załamał lekko . A taki był obiektywny
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 24-01-2013 o 16:48

  38. Powrót do góry    #5888
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    W sprawie fuzji wiele rzeczy już wiadomo. Nowa platforma rusza od marca. Ci co mają ważne umowy na dłuższy okres czasu będą mieli wybór - zostają do jej końca z tym co mają, albo przechodzą na nową ofertę.

    Poza tym nie będzie już czegoś takiego jak "posiadacze n". Wszyscy będą w jednej grupie. Tak samo nie będzie już takiego kanału jak nsport, więc sportowefakty mogłyby się przestać ośmieszać, że tam zobaczymy żużel, skoro ten kanał zakończy nadawanie jeszcze przed startem ligi. Wszystkie ich prawa przechodzą do kanałow sportowych Canal+.

    Więcej na temat fuzji na forum sat kuriera. Tylko trzeba wiedzieć, które wpisy czytać, ponieważ jest tam mnóstwo spekulantów.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Chaz za jego przydatny post!

    dockm (24-01-2013), ursus (24-01-2013)

  40. Powrót do góry    #5889
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Mnostwo spekulantow,poniewaz tak na prawde malo jest wiadomo.Poki co przedostaly sie jakies informacje dotyczace sprzetu i multiroomu.Na temat ofety,znikajacych kanalow i co najwazniejsze ceny nic nie wiadomo.
    Jedno jest pewne,skoro znikna kanaly*,kazdy bedzie mogl wypowiedziec umowe i przejsc do konkurencji lub wziac nowa oferte nc+.
    Sam jestem w podobnej sytuacji co ursus.Mam wazna umowe z N do pazdziernika wiec czekam na nowa oferte i wtedy zdecyduje czy zgodze sie na warunki ktore otrzymam od konsultanta czy zrezygnuje i wezme nowa umowe.Czesto jest tak,ze promocje dla nowych abonentow sa korzystniejsze od proponowanych starym.
    Sama N-ka bez Canal+,gdzie juz jest GP i DPS nie wchodzi oczywiscie w rachube.Nie po to cieszylem sie z tej fuzji i jednego pudla pod TV z ktorego moge obejrzec wszystko co w zuzlu najwazniejsze aby sie teraz zastanawiac nad doplata za Canal +.

    Mario bedzie mial problem,bo karty maja byc parowane,jak w N.
    Ten Twoj "vudu" tak jak i moj Opticum bedzie sluzyl juz tylko do czarnej magii lub jako podstawka pod kwiatek.

    *jak to sie ma do : " Ci co mają ważne umowy na dłuższy okres czasu będą mieli wybór - zostają do jej końca z tym co mają,"........?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-01-2013 o 19:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #5890
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Najbardziej oczekuje informacji w jakim kierunku podąży usluga Multiroom.
    Jesli bedzie to tak rozwiazane jak w C+ to super, jesli tak jak w N, lub CP to bede niezafowolony.
    Z informacji ktore sie dzis pojawily ze nowa oferta pojawi sie kolo marca jest jakies zdanie ktore niestety w mojej interpretacji oznacza ze MR bedzie jak w N/CP.

    http://i.media2.pl/#/media/99928-Ofe...2013-roku.html
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 24-01-2013 o 19:36

  42. Powrót do góry    #5891
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Zainwestuj w Clone+

  43. Powrót do góry    #5892
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    No dobra, średnio mnie interesuje HD, bo to jest temat drugi w kolejce. Pierwszy temat jest taki, że jak jest wydarzenie sportowe, które mnie interesuje, to chcę je po prostu obejrzeć. LIVE. Tak jak obecnie, szukam MŚ w piłce ręcznej.
    Najpierw chcę obejrzeć wydarzenie, a dopiero później myślę o jakości. Jakość jest fajna, ale dostępność jest ważniejsza.

    Do tej pory w speedwayu mieliśmy TVP Sport + Internet.
    Teraz podobno będzie C+, z podobną dostępnością jak np. liga angielska (nie wiem dokładnie, ale tak gdybam).
    W tym czasie ekstraklasa piłkarska otworzyła się bardzo szeroko na różne telewizje.

    Pytanie tylko, czy nie zawężymy speedwaya do koneserów sportu.

  44. Powrót do góry    #5893
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    A mnie potwierdzenie tej informacji bardzo cieszy.
    Raz, że mam już C+ od 4 lat i nie narzekam. Dwa, że umowa kończy mi się w maju, a w marcu mam mieć propozycję nowej oferty.
    Mam nadzieję, że pokryje się już ona z ofertą po fuzji N i C+.
    A dla tych wszystkich, którzy chcieliby kupić C+ i mieć żużel to czytam z aktualnej ulotki promocyjnej C+, którą mam przed sobą
    najtańszy pakiet z całym Canal+ tzw. CANAL+ Start HD to koszt 39 zł w umowie na 18 miesięcy. Do tego dochodzi dekoder z nagrywarką do 6 miesięcy gratis. POtem pewnie dojdzie 10 zł za dzierżawę dekodera, jak znam życie. Czyli podsumowując: prawie cały żużel [bez kanałów Eurosport-IME i TVN Turbo-kilka meczy ekstraligi] można mieć na tą chwilę za 40-50 zł, wszystko w jakości HD.
    To jest oczywiście wyliczenie na podstawie aktualnej oferty [obowiązuje jeszcze ta świąteczna], ale to się na 100% zmieni bo pewien jestem, że nowa oferta, uwzględniająca ofertę TV N pojawi się jeszcze w marcu przed startem ligi w Polsce.

  45. Powrót do góry    #5894
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lawin Zobacz posta
    Zainwestuj w Clone+
    Obecnie mam c+ z MR ktory "powinien dzialac w 1 gospodarstwie domowym, a tak jakos wyszlo ze dziala w 2 oddalonych od siebie o spora odleglosc.
    Martwic sie bede jak mi to ogranicza tak jak abonentom N/CP

  46. Powrót do góry    #5895
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Platformą promocyjną wszystkich spotkań będzie telewizja TVN i programy związane z ITI. Zawodnicy i ich rodziny mają pojawiać się w programach lifestyle'owych.
    No to senator Robert juz zaciera raczki A powaznie - mam gleboka nadzieje, ze programy "lajfstajlowe" beda jedynym wkladem TVNu w relacjonowanie E-ligi. TVN nie ma pojecia o sporcie. Jedyne, co umieja pokazywac, to glupawe seriale, zenujace sralent-showy i inna papke dla lemingow. Ewentualnie mecze typu gwiazdy - politycy, he he.

    Ogolnie - troche srednio cieszy mnie ten ruch. Po pierwsze - dodatkowe koszty (chociaz od czego jest Sopcast ), a po drugie - nie chce, by udajace kibicow zuzla Kinga Rusin, Magda Gessler i ch.. wie kto jeszcze obrzydzily mi ogladanie speedwaya. Ale moze demonizuje.
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •